انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=15)
-   -   انتقادها و پيشنهادها (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=1195)

BLACK_NINJA June 13th, 2009 20:00

سلام

Mohsen June 13th, 2009 20:13

سلام
وقت بخیر

از تمام دوستان و عزیزان خواهش می کنم از طرح این مسائل در سایت جداً خودداری بفرمایند . متاسفانه مسایلی در جامعه در حال وقوع است که اگر بخواهیم در خصوص آنها در اینجا بحث کنیم ، عاقبت سایت سرمایه با کرام الکاتبین است .

لطفاً هرگونه بحث ، تبادل نظر و یا هماهنگی در این زمینه را در پیام های خصوصی باهم مطرح کرده و اجازه ندهید این مسائل موجودیت سایت را به خطر بیندازد و آنچه در 24 ساعت گذشته بر سر بسیاری از سایت ها آمد در اینجا نیز تکرار شود . در یک کلام ، لطفاً بهانه ای ایجاد نکنید تا سایت با خطر مواجه شود .

جهت آرام سازی فضای سایت چند ساعتی این تاپیک را قفل خواهم کرد و باز هم تاکید می کنم که لطفاً بحث را در تایپک های دیگر نیز باز نکنید .

پیشاپیش از همکاری تمام شما عزیزان سپاسگذارم
پیروز و سربلند باشید

Captive July 25th, 2009 17:54

سلام به همه ی دوستان به خصوص ادامین عزیز!!

من نمیدونم واقعا چه سیاستی رو در پیش گرفتن دوستان،ولی در حال حاضر من نمیتونم توی این سایت نفس بکشم..

هیچ کاری نمیشه کرد، 2 تا پ.خ واست میاد باید سریع پاک کنی،چون سهمیت تمام میشه،توی بخش آگهی ها تا چند وقت پیش میتونسم پست بدم الان باز این ارور رو میده!

نقل قول:

کاربر محترم shahre-ahanin, شما به یکی از دلایل زیر اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید :

1. ممکن است کمتر از 15 روز از عضویت شما گذشته، یا تعداد پستهای شما کمتر از 30 باشد.
2. ممکن است نام کاربری شما فعال نشده باشد.
3. ممکن است دسترسی شما بدلیل عدم رعایت قوانین سایت، محدود شده باشد.
توی همین قسمت میخوام تایپیک بزنم ، باز اجازه نمیده!!اگر نگران اسپم هستید خب برادر من این راهش نیست! مدیر رو گذاشتن واسه همچین جایی که بر خورد کنه!! من نوعی چه گناهی کردم که تعداد پست هام زیر 30 تاست نمیتونم پست بدم!! حتما باید برم توی بخش های دیگه الکی اسپم کنم؟؟ این رسمش نیست!!:cry:

دوستان زیادی توی امضاشون لینک گذاشتن اما وقتی من میذارم آقا رضای گل ایراد میگیرن،که اگر تکرار بشه دسترسی من محدود میشه!! خب شما که اخطار میدی،چه اشکال داره،اگر کسی هم اسپم کرد ( که فکر نمیکنم توی همچین فارومی کسی اسپم کنه ) بر خورد کنید،نه اینکه کاربران رو اینطوری محدود کنید!

خرسند شدیم!

lastnight19 June 23rd, 2010 10:11

تالار موضوعات عمومی رو کلاض حذف کردید؟

rasoulg June 23rd, 2010 11:53

جناب 19 شب گذشته، قبول دارید این شما بودید که با آن پست های بحث برانگیز باعث شدید مدیران سایت یک هفته نشده، از باز کردن تالار عمومی کلا پشیمان شوند؟
آخر این دیگر تاپیک بروکرها نیست که مثلا با آیبی یا بروکر درگیر باشید و با پستهای جنجالی محیط سایت را به هم بزنید. شما اگر خیلی مشتاق بحثهای مذهبی و سیاسی هستید، چرا این بحث ها را در فروم های مربوط به چنین بحثهایی انجام نمی دهید؟

Reza June 23rd, 2010 12:09

با سلام

تالار موضوعات عمومی مسدود نشده. اما دسترسی کاربرانی که قوانین تالار را رعایت نکنند محدود شده و این افراد امکان دیدن تالار را نخواهند داشت.

arteshbod June 23rd, 2010 13:49

کسی با من کاری نداره که ؟! تقصیرها گردن من نیست که ؟

ما بی گناهیم؟

خدا رو شکر

lastnight19 June 23rd, 2010 23:09

قبال از هرچیز من رو لطفاً تهدید نکنید، چون زیاد جالب نیست.

و اینکه بنظر من نخوندن یا بازدید نکردن تالارها هم فایده ای نداره شاید محروم کردن من از نوشتن کار مناسبتری بود و برای من قابل قبول تر.

در آخر هم من واقعاً بحثی نکردم دیروز یه سئوال براساس موضوع تاپیک نوشتم و نه بیشتر بعدش هم واقعاً چه بحثی پیش اومد و یا چه چیزی گفته شد من به هیچ عنوان اطلاعی ندارم، صبح اومدم و دیدم که اینجوری شده.

مملکت که وضعش اینجوریه، واقعاً از یه سایت بیشتر از این نمی شه انتظار داشت.

lastnight19 June 23rd, 2010 23:12

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله rasoulg (پست 406713)
جناب 19 شب گذشته، قبول دارید این شما بودید که با آن پست های بحث برانگیز باعث شدید مدیران سایت یک هفته نشده، از باز کردن تالار عمومی کلا پشیمان شوند؟
آخر این دیگر تاپیک بروکرها نیست که مثلا با آیبی یا بروکر درگیر باشید و با پستهای جنجالی محیط سایت را به هم بزنید. شما اگر خیلی مشتاق بحثهای مذهبی و سیاسی هستید، چرا این بحث ها را در فروم های مربوط به چنین بحثهایی انجام نمی دهید؟

ببخشید شما؟

مدیر جدید سایت هستید؟

کسی از شما سئوال نکرد که شما جواب می دید، شاید بهتر باشه بجای اینکه اینقدر به من تذکر بدید به دیگران هم یک مقدار در مورد رعایت ادب تذکر بدید.

rasoulg June 24th, 2010 01:01

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله lastnight19 (پست 407075)
ببخشید شما؟

مدیر جدید سایت هستید؟

کسی از شما سئوال نکرد که شما جواب می دید، شاید بهتر باشه بجای اینکه اینقدر به من تذکر بدید به دیگران هم یک مقدار در مورد رعایت ادب تذکر بدید.

نخیر! بنده هم یک کاربر ساده هستم که دلم نمی خواهد سایت مورد علاقه من دچار چالش شود.
در ضمن به خاطر جواب به همان سوال شما در همان تاپیک و تذکر به این که سایت محل بحثهای جنجالی نیست، بنده هم مانند شما به جرم گزارش ندادن تخلف شما و شرکت در بحث در عین این که به شما تذکر داده ام، بنده هم از دسترسی به تالارهای عمومی محروم شده ام.
بازهم دوستانه از شما و دیگر کاربران می خواهم از شروع بحثهی جنجالی در این سایت تخصصی فارکس خودداری کنید!

Captive June 24th, 2010 01:03

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله lastnight19 (پست 407074)

مملکت که وضعش اینجوریه
، واقعاً از یه سایت بیشتر از این نمی شه انتظار داشت.

دوست عزیز به خاطر چند کلمه ی اول هست ، که بیشتر مدیران انجمن ها مجبورا خیلی از مسائل رو رعایت کنند، شما فرض کن مدیر همچین سایتی باشی ، کلی زحمت واسش کشیدی تا به اینجا رسیده × شاید هم بشه گفت در امد اصلیتون از همین سایت باشه ، آیا حاضر میشید به خاطر چند پست سایتتون هیتلر بشه ، و 70% از بازدید کنندگانتون رو از دست بدید؟

خیلی از مدیران انجمن ها دوست دارن که کاربراشون در مورد هر چیزی که دوست دارن بحث و تبادل نظر کنند ، اما تقریبا اونا کاره ای نیستند چون یه نفر اونجا نشسته که با یک دکمه میتونه زحمات چندین ساله ی یک وبمستر رو به باد فنا بده.

:)

lastnight19 June 24th, 2010 10:22

من واقعاً متشکر می شم اگر یکی از دوستان خلاصه ای از بحث پیش اومده رو در یک پیغام خصوصی لطف کنند و زحمت بکشند و برای من بفرستند، چون من واقعاً در جریان بحث پیش اومده نیستم، یعنی اینقدر جنجال برانگیز شد؟

Ali_Nouri June 24th, 2010 13:03

سلام
آقا سایت همیشه ساعت 10 تا 12 ترافیک سنگینی داره آیا میشه مشکل و حل کرد یا خیر ؟

maghz June 29th, 2010 21:29

سلام
واقعا راست میگه ...

lastnight19 June 30th, 2010 08:44

من دیروز از کل 20 بار رای دادن به پستها استفاده کردم، ولی با گذشت یک روز هنوز نمی تونم دوباره نظر بدم.

می خواستم ببینم این جزو تحریمهایی هست که برای من تصویب شده و یا اینکه مشکل از جای دیگری هست؟

ساعت جاري 09:04 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.