انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=15)
-   -   انتخاب کاربر برگزیده سایت سرمایه (شهریورماه 87) (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=4067)

Reza September 5th, 2008 11:44

انتخاب کاربر برگزیده سایت سرمایه (شهریورماه 87)

http://www.sarmaye.com/images/monthly_poll.png
همراه با 300 دلار جایزه - شهریورماه 87

اعطای جایزه توسط بروکر FiboGroup
(سایت فارسی فیبوگروپ)

http://www.sarmaye.com/images/fibogroup.png

با سلام

پس از برگزاری نظرسنجی مردادماه، دومین دوره نظرسنجی برای انتخاب کاربر برگزیده شهریورماه برگزار می شود.

هدف از این انتخاب، تقدیر از کاربران فعال سایت سرمایه، ایجاد شور و اشتیاق و انگیزه در کاربران و همچنین افزایش دوستی و صمیمیت میان اعضاء می باشد.

لطفا پیشنهادات و انتقادات در مورد نحوه اجرای نظرسنجی را در تاپیک "پیشنهاد و انتقاد در مورد روش انتخاب کاربر برگزیده ماه" مطرح کنید.

1- "کاربر برگزیده ماه" با رای مستقیم کاربران سایت انتخاب خواهد شد. به این صورت که هر یک از کاربران می تواند از میان کاربران قرار گرفته در لیست، کاربر مورد نظر خود را انتخاب کند. (با توجه به برخی ملاحظات، فقط افراد دارای 30 پست یا بیشتر که دو هفته از عضویت آنها گذشته، می توانند در نظرسنجی نهایی شرکت کنند)

2- از امروز به مدت یک هفته، کاربران و مدیران سایت افراد فعال را برای قرار گرفتن در لیست گزینه های نظرسنجی معرفی می کنند. افرادی در لیست گزینه های نظرسنجی قرار می گیرند که:
  • توسط یکی از مدیران انجمنها یا مدیر سایت از طریق پست زدن در این تاپیک معرفی شوند.
  • توسط ۱۰ کاربر معرفی شوند (به این صورت که کاربر A با پست زدن در این تاپیک، کاربر B را برای قرار گرفتن در لیست گزینه های نظرسنجی معرفی می کنند. اگر 9 کاربر دیگر به نشانه تأیید از پست کاربر A تشکر کنند، کاربر B در لیست گزینه های نظرسنجی قرار خواهد گرفت.)
3- از تاریخ 23 شهریور، نظرسنجی آغاز و تا 31 شهریور ادامه خواهد داشت. (پس از آغاز نظرسنجی نیز امکان معرفی افراد جدید برای قرار گرفتن در لیست گزینه های نظرسنجی بر اساس شرایط مندرج در بند 2 وجود دارد.)

4- در تاریخ اول مهرماه، نظرسنجی به اتمام می رسد و نفرات برگزیده معرفی خواهند شد.

5- طبق توافق انجام شده، به نفر اول و دوم جوایز زیر توسط بروکر فیبوگروپ اهداء خواهد شد:
  • نفر اول: یک حساب میکرو 200 دلاری در بروکر فیبوگروپ
  • نفر دوم یک حساب میکرو 100 دلاری در بروکر فیبوگروپ
همچنین برای نفر اول، عنوان "کاربر برگزیده شهریور 87" در زیر نام کاربری درج خواهد شد.

نکات قابل توجه:

1- با توجه به تجربه نظرسنجی گذشته، در این نظرسنجی امکان مشاهده اینکه هر کاربر به کدام گزینه رأی داده است وجود ندارد.

2- از معرفی مجدد افرادی که در پستهای قبلی معرفی شده اند خودداری کنید. بجای معرفی مجدد، از پستی که فرد مورد نظر شما را معرفی کرده تشکر کنید. (معرفی مجدد افراد توسط مدیران بلامانع است)

3- در هر پست تنها یک کاربر را معرفی کنید تا امکان شمارش تعداد تشکرها وجود داشته باشد.

4- می توانید در پستی که برای معرفی کاربر درج می کنید، توضیحاتی در مورد فعالیتهای مثبت و مفید کاربر مربوطه به همراه لینک تاپیکها و پستها قرار بدهید.

5- سوالات، نظرات، پیشنهادات و انتقادات را تنها در تاپیک "پیشنهاد و انتقاد در مورد روش انتخاب کاربر برگزیده ماه" مطرح کنید.

با تشکر
رضا

Hamed2420 September 5th, 2008 12:44

با سلام

بنده جناب [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] رو بخاطر فعالیت بسیار خوب و مثبت در تاپیک [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] معرفی میکنم.

با تشکر

بهزاد اقبالی September 5th, 2008 13:16

بنده 3 نفر رو به دلایل زیر برای نظر سنجی این دوره معرفی میکنم.البته هر نفر رو در یک پست معرفی میکنم تا امکان تشکر وجود داشته باشه

نفر اول جناب clyde_barrow
1.فعالیت خوب در تالار تحلیل بنیادی
2.اطلاح رسانی صحیح،دقیق و به موقع
3.طرح پرسش های مناسب و به چالش کشیدن اخبار
4.راه اندازی بحث های مناسب در تالار بنیادی
5.انجام بسیار خوب تمرینهای تاپیک تحلیل بنیادی
6.پشتکار و علاقه مثال زدنی

نمره ای که من به ایشون میدم:20

بهزاد اقبالی September 5th, 2008 13:19

نفر دوم جناب piano11

دلایل:
1.اطلاع رسانی بسیار بسیار عالی
2.ارایه تحلیل های مناسب
3.شرکت کردن در بحث ها
4.پیگیری و پشتکار

نمره:17

بهزاد اقبالی September 5th, 2008 13:26

نفر سوم:جناب dinamit

دلایل:
1.درج اخبار مفید در سایت
2.طرح سوالات مناسب

نمره:به مرتضی عزیز نمره 15 رو میدم ولی در صورتی که بیشتر تلاش بکنند مطمئنا نمرات بیشتری کسب خواهند کرد.

Hosein Jun September 5th, 2008 13:42

با سلام خدمت دوستان عزیز

پیشنهاد من جناب طالبی هست.

بخاطر تلاش دلسوزی وصبرشون در یاد دادن آموخته هاشون به دوستان در تاپیکهای مربوط به پیچفرک.

موفق باشید

clyde_barrow September 5th, 2008 13:56

باسلام به دوستان
با تشکر از دوستانی که به بنده لطف دارن خصوصا جناب اقبالی عزیز
ولی باید یک نکته رو عرض کنم:
با وجود تلاشهای بسیار زیاد جناب اقبالی و جناب پیروزی قسمت فاندامنتال سایت بشدت اکتیو و فعال و پر رونق....البته بنده منکر کارهای ارزنده مدیران سابق بخش فاندامنتال نیستم ولی از وقتی که جناب اقبالی مدیریت این بخش رو بعهده گرفتند،بسیار این بخش متحول شده.....به جرات می تونم بگم که این بخش قبلا جزو کم بازدیدترین قسمتهای سایت بود...ولی الان از بخش آزاد هم و بخش سیستمهای معاملاتی هم بیشتر بیننده داره...این موضوع رو مرهمون تلاش ارزنده جناب اقبالی در آموزش روانو ساده فاندمنتال هستش....بطوریکه با این روندشون خیلی ها رو با فاندامنتال آشتی دادند.....
من بشخصه خیلی خیلی مدیون این بخش هستم بخصوص که الان دارم می فهمم که ماهیت بازار ارز فی الواقع چی هست....

پیشنهاد میکنم برای این ماه جناب اقبالی رو بعنوان کابر برتر انتخاب کنید که بحق شایسته چنین عنوانی هستند

با تشکر
کلاید

Haghshenas September 5th, 2008 14:01

جناب بهزاد اقبالي

با سلام
وقتي از كاربر برتر صحبت مياد من ذهنم به سمت دونفر ميره
البته همه فعالند ولي خوب من دو نفر رو شديدا ترجيح ميدم
اول خود جناب آقاي بهزاد اقبالي
دوم جناب بابا بهزاد گل

ميخوام پيشنهاد كنم دوستان اين ماه نفر اول آقاي اقبالي و نفر دوم جناب بابا بهزاد گل رو انتخاب كنن

من كه رايم به اين دو بزرگواره حالا هر كي موافقه اعلام كنه

piano11 September 5th, 2008 14:27

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله learnforex (پست 220883)
با سلام
وقتي از كاربر برتر صحبت مياد من ذهنم به سمت دونفر ميره
البته همه فعالند ولي خوب من دو نفر رو شديدا ترجيح ميدم
اول خود جناب آقاي بهزاد اقبالي
دوم جناب بابا بهزاد گل

ميخوام پيشنهاد كنم دوستان اين ماه نفر اول آقاي اقبالي و نفر دوم جناب بابا بهزاد گل رو انتخاب كنن

من كه رايم به اين دو بزرگواره حالا هر كي موافقه اعلام كنه

با تشکر از اساتید محترم
فکر میکنم بهتر اینه که منه نوعی هنوز در حضور اساتید درس پس بدم
ولی بدون اساتید اقبالی و پیروزی عزیز دوستان اینهمه به ایت تایپیک روی نمی آوردند و وجود به این قدرت غیر قابل باور بود
موفق و پیروز باشید

Haghshenas September 5th, 2008 14:42

شما سروري

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله piano11 (پست 220898)
با تشکر از اساتید محترم
فکر میکنم بهتر اینه که منه نوعی هنوز در حضور اساتید درس پس بدم
ولی بدون اساتید اقبالی و پیروزی عزیز دوستان اینهمه به ایت تایپیک روی نمی آوردند و وجود به این قدرت غیر قابل باور بود
موفق و پیروز باشید

شما سرور مايي
ما رو شرمنده نكن

وحید درزی September 5th, 2008 16:01

نظر من

سلام
چون قرار است دوستان و اساتید مد نظرمان را در پستهای جداگانه مطرح کنیم بنده به ترتیب نظر شخصی ام را اعلام می کنم و عرض می کنم که روی انتخابشان با دلیل منطقی فکر کرده ام . در ضمن از فعالان تاپیک پوزیشنهای بلومبرگی هم تشکر می کنم و عرض می کنم که به نظر نوبت دوستان زحمت کش تکنیکالی است و باید از آنها هم تقدیر کرد . به هر حال هر کس به گونه ای در حال خدمت است .

نفر اول

Gh.saeadian

وحید درزی September 5th, 2008 16:02

سلام
چون قرار است دوستان و اساتید مد نظرمان را در پستهای جداگانه مطرح کنیم بنده به ترتیب نظر شخصی ام را اعلام می کنم و عرض می کنم که روی انتخابشان با دلیل منطقی فکر کرده ام . در ضمن از فعالان تاپیک پوزیشنهای بلومبرگی هم تشکر می کنم و عرض می کنم که به نظر نوبت دوستان زحمت کش تکنیکالی است و باید از آنها هم تقدیر کرد . به هر حال هر کس به گونه ای در حال خدمت است .

نفر دوم

Mohsen

وحید درزی September 5th, 2008 16:03

سلام

نفر سوم

amirbabak

وحید درزی September 5th, 2008 16:04

سلام

نفر چهارم

targeter_forex

وحید درزی September 5th, 2008 16:05

سلام

نفر پنجم

amirhabibi

ساعت جاري 02:06 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.