انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   کامپیوتر و اینترنت (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=43)
-   -   بازي استراتژيك جنگ خان ها تحت وب فارسي (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=5289)

diamond October 1st, 2009 20:48

بازي استراتژيك جنگ خان ها تحت وب فارسي

این یک بازی تحت وب است و شما نیاز به دانلود هیچ چیز دیگری ندارید! (كاملا فارسي)
ثبت نام تنها 2 دقیقه زمان خواهد برد و شما فوراً می توانید بازی را شروع کنید

با یکی از 9 قوم بی مانند، تاریخ را دوباره بساز. استراتژی های مرکب با 16 نبرد و یگان های محاصره، ساختمان ها، مهارت ها و خیلی عناصر دیگر بازی، در طول زمانی که شما با هزاران بازیکن دیگر در سرتاسر دنیا رقابت می کنید شما را سرگرم خواهند کرد، و یا شاید هم شما را سخت مشغول کنند .
مهارت تاکتیکی که دارید را نشان داده و تاریخ را عوض کنید! الآن ثبت نام کنید و از یک دنیای مجازی پویا، نبردها و پیدا کردن دوستان جدید لذت ببرید.
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

ehsanshok October 1st, 2009 22:36

با سلام.
با اینکه خیلی سخته اون دوستانی که در بازی های مشابه دیگه ، کلی وقت گذاشتن و بازی کردن و امتیاز کسب کردن دوباره این کار رو از نو شروع کنن؛ ولی در کل من هم شروع این بازی جدید رو برا دوستانی که از بازی های استراتژیک خوششون میاد توصیه میکنم.
از امتیاز های این بازی گستردگی اون به نسبت بازی های تحت وب مشابه هست. در ضمن چیزی که من برداشت کردم اینه که اساسا فارسی هست.
راستی چرا از این جور بازی ها خوشتون میاد؟؟؟!!

arteshbod October 1st, 2009 23:06

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله ehsanshok (پست 343770)
با سلام.
با اینکه خیلی سخته اون دوستانی که در بازی های مشابه دیگه ، کلی وقت گذاشتن و بازی کردن و امتیاز کسب کردن دوباره این کار رو از نو شروع کنن؛ ولی در کل من هم شروع این بازی جدید رو برا دوستانی که از بازی های استراتژیک خوششون میاد توصیه میکنم.
از امتیاز های این بازی گستردگی اون به نسبت بازی های تحت وب مشابه هست. در ضمن چیزی که من برداشت کردم اینه که اساسا فارسی هست.
راستی چرا از این جور بازی ها خوشتون میاد؟؟؟!!

سلام و درود
سوال مهمی است که جواب جالبی دارد .
بخاطر علاقه ی کلی انسان به "هدایت" و "کنترل" اساسا انسانها و بالاخص اقایان علاقه ی زیادی به دو مفهوم هدایت و کنترل و در واقع اعمال قدرت دارند . خواست قدرت در روان تمام انسانها وجود دراد و این خواست ارضای خود را در محیط بیرون طلب میکند . گاهی از طریق زورگویی و ظلم و اجبار و اعمال قدرت روی دیگران و گاهی از طریق بازیهای رایانه ای بروز پیدا میکند علت اصلی جذابیت بازیهای رایانه ای هم در واقع همین مورد است که شما قدرت کنترل و هدایت و برنامه ریزی پیدا میکنید . البته به جهت روانی این ابعاد در جنس مذکر پر رنگ تر است . علاقه ی اقایان به خودرو و رانندگی هم بخاطر وجود دو عنصر هدایت و کنترل و اعمال قدرت در این مورد است همینطور پررنگ بودن وجه مدیریتی این بازیها از نکات تاثیر گذار است که بازهم با خلقیات مردها هماهنگی بیشتری دارد .

در کل مساله ریشه در روانشناسی دارد .

alijob444 October 2nd, 2009 18:27

درود دوستان میتونن تو این بازی اگر خواستن به اتحاد ما بپیوندن هرکی خواست بیاد بسم الله به نظر من این بازی از تراوین خیلی جذاب تر هست و خیلی باهال تر البته من تو این بازی الان سطح هشت هستم و اسم اتحادم آپادانا هست خلاصه با سرچ آیدی alijob444 میتوانید جز اتحاد ما شوید من تمام خاندان رو دستشون رو گذاشتم دست دیگری ولی اگر بخواهید با خاندان قویتر طلاق میدم و به ازدواج در میارم این هم لینک من [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

mazifx October 2nd, 2009 18:41

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله arteshbod (پست 343776)
سلام و درود
سوال مهمی است که جواب جالبی دارد .
بخاطر علاقه ی کلی انسان به "هدایت" و "کنترل" اساسا انسانها و بالاخص اقایان علاقه ی زیادی به دو مفهوم هدایت و کنترل و در واقع اعمال قدرت دارند . خواست قدرت در روان تمام انسانها وجود دراد و این خواست ارضای خود را در محیط بیرون طلب میکند . گاهی از طریق زورگویی و ظلم و اجبار و اعمال قدرت روی دیگران و گاهی از طریق بازیهای رایانه ای بروز پیدا میکند علت اصلی جذابیت بازیهای رایانه ای هم در واقع همین مورد است که شما قدرت کنترل و هدایت و برنامه ریزی پیدا میکنید . البته به جهت روانی این ابعاد در جنس مذکر پر رنگ تر است . علاقه ی اقایان به خودرو و رانندگی هم بخاطر وجود دو عنصر هدایت و کنترل و اعمال قدرت در این مورد است همینطور پررنگ بودن وجه مدیریتی این بازیها از نکات تاثیر گذار است که بازهم با خلقیات مردها هماهنگی بیشتری دارد .

در کل مساله ریشه در روانشناسی دارد .

سلام بر ارتشبد عزیز
آقا به یه نظامی با سابقه جهت قبیله arya نیاز داریم.
افتخار بدید کل ارتش رو بفرستم استقبال

arteshbod October 2nd, 2009 22:28

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mazifx (پست 343923)
سلام بر ارتشبد عزیز
آقا به یه نظامی با سابقه جهت قبیله arya نیاز داریم.
افتخار بدید کل ارتش رو بفرستم استقبال

سلام و درود
والا ما فعلا پروژه ی جنگ تراوین رو به نتیجه نرسوندیم حقیقتش همین تراوین هم به اندازه ی کافی وقتم رو میگیره نمیتونم به دو تا چیزی معتاد شم هم تر... هم حش... :o هم خیلی چیزای دیگه.. رفیق میدونی من الان معتاد چه چیزایی هستم تو اینترنت ؟؟
1- سایت سرمایه
2- میل باکس یاهو
3-وب سایت بالاترین
4- مدیریت لینکهای ارسالی در بالاترین و تلاش برای داغ کردنشون با هر ترفندی
5- فیس بوک
6- تراوین که در حال حاضر سه تا ایدی رو مدیریت میکنم
7-وبلاگ یکی از دوستان
8-وبلاگ ان یکی دوستان
9- متا تریدر
10-یک بازی تحت وب دیگه که البته روزی 10 دقیقه بیشتر وقت نمیخواهد
11-چک کردن دو تا سایت خبری دیگه بغیر از بالاترین
12- میل باکس گوگل
13-کل کل مجازی با یک آخوند :blink: (این یکی خیلی وقتم رو میگیره)
14-.....
15-...
.
.
.
.
.
.
:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
دیگه خداییش جنگ خانها بمونه واسه خودشون .

mazifx October 3rd, 2009 01:22

بابا ایول

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله arteshbod (پست 343967)
سلام و درود
والا ما فعلا پروژه ی جنگ تراوین رو به نتیجه نرسوندیم حقیقتش همین تراوین هم به اندازه ی کافی وقتم رو میگیره نمیتونم به دو تا چیزی معتاد شم هم تر... هم حش... :o هم خیلی چیزای دیگه.. رفیق میدونی من الان معتاد چه چیزایی هستم تو اینترنت ؟؟
1- سایت سرمایه
2- میل باکس یاهو
3-وب سایت بالاترین
4- مدیریت لینکهای ارسالی در بالاترین و تلاش برای داغ کردنشون با هر ترفندی
5- فیس بوک
6- تراوین که در حال حاضر سه تا ایدی رو مدیریت میکنم
7-وبلاگ یکی از دوستان
8-وبلاگ ان یکی دوستان
9- متا تریدر
10-یک بازی تحت وب دیگه که البته روزی 10 دقیقه بیشتر وقت نمیخواهد
11-چک کردن دو تا سایت خبری دیگه بغیر از بالاترین
12- میل باکس گوگل
13-کل کل مجازی با یک آخوند :blink: (این یکی خیلی وقتم رو میگیره)
14-.....
15-...
.
.
.
.
.
.
:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
دیگه خداییش جنگ خانها بمونه واسه خودشون .

سلام
آقا چه کردی با این شبکه اینترنت ایران
بابت سیزدهمی روده بر شدم.حول چه محوری مذاکره میکنی عزیز دل برادر:whoow:

ehsanshok October 3rd, 2009 20:11

با سلام .
چطوری میشه میزان درآمد منابع در ساعت رو افزایش داد؟ من هرچی لول معادن رو افزایش میدم انگار نه انگار. کار دیگه ای باید بکنم که این میزان از اون حد اولیه که محدوده 55 تا 75 هست رو بیشتر کرد؟

diamond October 4th, 2009 04:19

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله ehsanshok (پست 344076)
با سلام .
چطوری میشه میزان درآمد منابع در ساعت رو افزایش داد؟ من هرچی لول معادن رو افزایش میدم انگار نه انگار. کار دیگه ای باید بکنم که این میزان از اون حد اولیه که محدوده 55 تا 75 هست رو بیشتر کرد؟

سلام 3 دليل دارد :
1-توسعه معادن انجام نشده
2-توسعه خانه ها انجام نشده( جمعيت ناكافي باشد درآمد زياد نميشود)
3-با تغيير در تعداد كارگران معادن هميشه دكمه " تغييرات ذخيره شوند" را بايد بزني

ehsanshok October 4th, 2009 05:29

با سلام و تشکر بابت راهنمایی فوق.
اسم شما در بازی چیه و عضو کدوم گروه هستید؟
عضویت در این گروه ها چه امتیازی داره و در قبالش چه امتیازی باید بدی؟
بعد از جنگ اگه برای پاکسازی عده ای رو بفرستیم باز هم امکان اینکه از اونها کشته هم بدیم هست و آیا تمامی باقی مونده ها رو میارن؟ افراد دشمن هم در پاکسازی ها میشه اسیر کرد و یا نه؟
دلیل عدم امکان جنگ با بعضی قلعه ها که با فلش بنفش مشخص شده اند چیست؟
درصورت شکست در جنگ دفاعی چه چیز هایی از دست میدهیم؟

arefnet October 4th, 2009 13:09

اعتیاد در بازی جنگ خانها

آقا این بازی بسیار چذاب و گرافیکال و بی نظیر هست.
من 3 روز هست که دارم بازی می کنم الات سطح ششم هستم

دیرور هم به من حمله شده
97 از طلاها مو برده

اگر اطلاعی از سارق یا سارقین دارید لطفا اطلاع دهید تا به دست جلاد بسپارمش

trendfinder October 4th, 2009 17:49

درود
من كارگر كم اوردم ، بازي پيغام داده كه براي استخدام كارگر ، سكه كم داري .:mad:
براي خريد سكه ، بايد پول واقعي پرداخت كرد:o.ما كه ايران تشريف داريم :banana:و به هيچكدوم از راه هاي پرداخت دسترسي نداريم:cry: ، بايد چه گلي بريزيم رو سرمون؟;)

ehsanshok October 4th, 2009 19:42

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله trendfinder (پست 344198)
درود
من كارگر كم اوردم ، بازي پيغام داده كه براي استخدام كارگر ، سكه كم داري .:mad:
براي خريد سكه ، بايد پول واقعي پرداخت كرد:o.ما كه ايران تشريف داريم :banana:و به هيچكدوم از راه هاي پرداخت دسترسي نداريم:cry: ، بايد چه گلي بريزيم رو سرمون؟;)

با سلام.
برای افزایش کارگر باید خانه سازی کنید(سطح خانه ها را افزایش دهید). یکی از راه های کسب سکه اینه که به حرف مشاور تان عمل کنید؛ در یکی از مراحل 80 سکه به شما میدهد.
اما اگر نیاز به سکه بیشتر پیدا کردید میتوانید به راحتی از داخل کشور ذخایر PayPal تهیه کنید( یعنی یه سرچ کنید فروشنده زیاد هست توی ایران).
ولی قشنگی بازی به اینه که بسازی، بجنگی، استراتژی بخرج بدی، پاک سازی کنی و ...؛ نه اینکه با پول امتیاز بخری.

ehsanshok October 4th, 2009 23:26

با سلام.
این نتیجه یک نبرد و دو پاک سازی است.(البته 44 تیر انداز کوتاه از دست دادم)

http://www.forexrainbow.com/files/t8...puie0m7gr0.jpg
http://www.forexrainbow.com/files/k1...ck529thkg7.jpg

mrmaster October 4th, 2009 23:38

این چه قانون مسخره ای اکانت من 6 ساعت برای استفاده بیش از 18 ساعت بسته شد:(:mad:

ساعت جاري 09:55 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.