انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   کامپیوتر و اینترنت (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=43)
-   -   سوال و جواب و مشكلهای سخت افزاری (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=5214)

aram2006 November 22nd, 2009 11:01

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله hamidrezamf (پست 357985)
سلام
من یه کارت capture از دوستم گرفتم و نصب کردم..موقع بالا اومدن ویندوز detect میکنه ولی نمیتونه نصب کنه و میگه درایورشو ندارم...در صورتی که دوستم گفت خود ویندوز میشناسه و درایور نداره..خودشم همینطور نصب کرده...
مدل NEC D72873GC ....این مدلیه که روی کارت نوشته...کسی میتونه کمکی کنه؟

ممنون.موفق باشید...

اين فايل رو دانلود كن ببين نصب ميشه يا نه؟
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

hamidrezamf November 22nd, 2009 12:46

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله aram2006 (پست 358051)
اين فايل رو دانلود كن ببين نصب ميشه يا نه؟

امیر جان ممنون بابت لینک ..من تو سرچ این صفحه رو پیدا کرده بودم ,منتها برای دانلود میگه باید لاگین کنی...عضویتشم مجانی هست ولی لینک فعال سازی رو میگه فرستادم به ایمیلت ولی نمیفرسته!:)
شما هم یه تست بکنید ببینید همین مشکل رو دارید یا اینکه میتونید عضو بشید...
ممنون...
موفق و سلامت باشید..

hamidrezamf November 22nd, 2009 16:05

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله hamidrezamf (پست 358081)
امیر جان ممنون بابت لینک ..من تو سرچ این صفحه رو پیدا کرده بودم ,منتها برای دانلود میگه باید لاگین کنی...عضویتشم مجانی هست ولی لینک فعال سازی رو میگه فرستادم به ایمیلت ولی نمیفرسته!:)
شما هم یه تست بکنید ببینید همین مشکل رو دارید یا اینکه میتونید عضو بشید...
ممنون...
موفق و سلامت باشید..

حل شد..

Mehrdad-FX January 11th, 2010 11:35

استفاده از TV بجای مانیتور

با سلام به استید سخت افزاری

من با سیستم Power Stop کار میکنم که چارت خیلی شلوغی داره و تو تایم M1 هم که هست و دیگه قوز بالای قوزه:o، خلاصه حسابی ترتیب چشمهارو میده:laugh:

مدتیه تو فکر استفاده از TV هستم ولی اصلا با استفاده از کابل راحت نیستم. چند روز پیش تو برنامه Click بی بی سی یه سیستم وایرلس برای ارتباط لپ تاپ با TV معرفی کرد ولی متاسفانه بدون نام و نشان و آدرس. تستش که خیلی جالب بود. سرچ هم کردم چیز خاصی پیدا نکردم. میخواستم ببینم دوستان اطلاعاتی دارن راهنمائی کنن؟

با تشکر

fazaha January 18th, 2010 03:07

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Mehrdad-FX (پست 367731)

من با سیستم Power Stop کار میکنم که چارت خیلی شلوغی داره و تو تایم M1 هم که هست و دیگه قوز بالای قوزه:o، خلاصه حسابی ترتیب چشمهارو میده:laugh:

مدتیه تو فکر استفاده از TV هستم ولی اصلا با استفاده از کابل راحت نیستم. چند روز پیش تو برنامه Click بی بی سی یه سیستم وایرلس برای ارتباط لپ تاپ با TV معرفی کرد ولی متاسفانه بدون نام و نشان و آدرس. تستش که خیلی جالب بود. سرچ هم کردم چیز خاصی پیدا نکردم. میخواستم ببینم دوستان اطلاعاتی دارن راهنمائی کنن؟

با تشکر

سلام ،
والا من برنامه کلیک رو ندیدم اما در کل چیزی که تست بگیرند لزوما نباید بهترین Performance هم باشد!
می دونین چی می گم؟
برای مثال ، راه های ارتباطی از طریق Bluetooth بار اول بسیار پر درد سر و دارای قطعی زیاد بودند!اما حالا خیلی بهتر شده در کل به عنوان کسی که چندین سال در حوزه کامپیوتر و شبکه فعالیت می کنم ، این کار صحیح نیست(حد اقل الان )

isar January 18th, 2010 13:22

نقل قول:

با تشکر

سلام دوست عزیز

به قول معروف هر کسی را بهر کاری ساختند. که این در مورد اجسام و وسایل بیشتر صدق میکنه چون کاربردشون مشخصه.

TV کیفیت مانیتور رو به هیچ وجه نداره. البته نمیدونم منظور شما چه جور تلویزیونیه !

به هر حال بنده قبلا امتحان کردم. 10 سال پیش که مانیتور نداشتم. سیستم رو به TV وصل کرد. که سونی بود و مدل ترینیترون که صفحش واید و 20 اینچ بود.

با اینکه تلویزیونش اصل ژاپن و تصویرش بسیار شفاف بود، اما وقتی به کیس وصل میشد اصلا کیفیت نداشت.

تلویزیونهای جدید هم فکر نمکن خوب جواب بدن مگر اینکه از این تلویزیون گنده ها :p داشته باشی و سری 5 به بالا باشه. البته این رو حدسی گفتم و پایه علمی نداشت.

Freedman January 18th, 2010 14:08

نقل قول:

با تشکر

اگر نت بوک شما از پورت HDMI پشتیبانی کنه میتونیداونو به یک LCD وصل کنید واحتمالا کیفیت خوبی داره در کل راه حل خوبی نیست.
خود من چون کیفیت تصویر برام خیلی مهم بود حدود یک سال پیش یک لپ تاپ سونی "17 خریدم که واقعا ازش راضییم به جرات میتونم بگم هیچ لپ تاپی تصویر سونی رو نداره اگه دنبال کیفیت عالی تصویر وراحت چشمهای خودتون هستیدبه نظر من راه حلش اینه.

naser007 January 18th, 2010 18:25

با سلام
بنده لپ تاپ Acer Aspire 3683N WXMI دارم ( یعنی تازه دست دومش روگرفتم)
سوالاتی داشتم
این سی دی راه انداز نداره ( همون درایور سخت افزار ها) از کجا می تونم تهیه یا دانلود کنم؟؟
روی این لپ تاپ دکمه بلوتوس هست اما من داخلش برنامه یا نرم افزاری نتونستم براش پیدا کنم
درایور وب کمش رو از کجا می تونم پیدا کنم ؟؟

اگر سوالم بی ربط با تاپیک بود لطفا مدیریت زحمت انتقال را بکشد
ممنونم ازتون

hnp2500 January 18th, 2010 18:37

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله naser007 (پست 369710)
با سلام
بنده لپ تاپ Acer Aspire 3683N WXMI دارم ( یعنی تازه دست دومش روگرفتم)
سوالاتی داشتم
این سی دی راه انداز نداره ( همون درایور سخت افزار ها) از کجا می تونم تهیه یا دانلود کنم؟؟
روی این لپ تاپ دکمه بلوتوس هست اما من داخلش برنامه یا نرم افزاری نتونستم براش پیدا کنم
درایور وب کمش رو از کجا می تونم پیدا کنم ؟؟

اگر سوالم بی ربط با تاپیک بود لطفا مدیریت زحمت انتقال را بکشد
ممنونم ازتون

سلام
یک سری به این آدرس بزنید
البته دقیقاً مدل لب تاپ شما داخل لیست نیست، اما فکر می کنم 3680 مشابه باشه.

naser007 January 18th, 2010 18:39

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله hnp2500 (پست 369714)
سلام
یک سری به این آدرس بزنید
البته دقیقاً مدل لب تاپ شما داخل لیست نیست، اما فکر می کنم 3680 مشابه باشه.

سلام و سپاس از شما
اینجا رو گشتم چیزی نبود
آیا میشه از نمایندگی های acer سی دی ارجینال این لپ تات را گرفت؟؟

hnp2500 January 18th, 2010 18:43

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله naser007 (پست 369715)
سلام و سپاس از شما
اینجا رو گشتم چیزی نبود
آیا میشه از نمایندگی های acer سی دی ارجینال این لپ تات را گرفت؟؟

اگه مدل 3680 را چک کنید در قسمت درایورها سه درایور برای وب کم داره، به نظرم بد نباشه امتحانش کنید
سیستم عامل لب تاپ شما هم vista home edition هست، درسته؟

naser007 January 18th, 2010 18:45

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله hnp2500 (پست 369716)
اگه مدل 3680 را چک کنید در قسمت درایورها سه درایور برای وب کم داره، به نظرم بد نباشه امتحانش کنید
سیستم عامل لب تاپ شما هم vista home edition هست، درسته؟

دوست عزیز با تشکر از زحمتی که کشیدید
اونا رو چک کردم
سیستم عامل هم XP sp3 میباشد

naser007 January 18th, 2010 18:52

کلا" شنیدم که میگد تو این مدل فقط دکمه بلوتوس رو گذاشتند و سخت افزارش نیست آیا حقیقت داره؟
از مجا می تونم ببینم که وب کم من مدلش چیه؟؟
چون تو سایتش 3 تا درایور هست

در قسمت Device Mabager که می نویسه درایور برای usd20 camera
نظرتون چیه؟

hnp2500 January 18th, 2010 19:05

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله naser007 (پست 369717)
دوست عزیز با تشکر از زحمتی که کشیدید
اونا رو چک کردم
سیستم عامل هم XP sp3 میباشد

در مورد bluetooth که هر لب تاپی که wireless داشته باشه، بلوتوس هم داره و قطعاً باید کار کنه. می تونید از لینک زیر یک نرم افزار کار با بلوتوس را دانلود کنید و آنرا امتحان کنید، اگه موبایلتون بلوتوس داره، چراغ بلوتوس لب تاپ را روشن کنید و بعد با لب تاپ تست کنید
اگر برنامه dr hardware را داشته باشید فکر کنم بتوانید مدل سخت افزار های سیستم را پیدا کنید.
آیا الان وب کم کار می کنه؟

naser007 January 18th, 2010 19:16

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله hnp2500 (پست 369721)
در مورد bluetooth که هر لب تاپی که wireless داشته باشه، بلوتوس هم داره و قطعاً باید کار کنه. می تونید از لینک زیر یک نرم افزار کار با بلوتوس را دانلود کنید و آنرا امتحان کنید، اگه موبایلتون بلوتوس داره، چراغ بلوتوس لب تاپ را روشن کنید و بعد با لب تاپ تست کنید
اگر برنامه dr hardware را داشته باشید فکر کنم بتوانید مدل سخت افزار های سیستم را پیدا کنید.
آیا الان وب کم کار می کنه؟

با سلام
وایرلس که داریم اما بلوتوس نه درایورش هست نه برنامش
وبکم هم با همه اون 3 تا تست کردم کار نکرد

اون لینکم که دادید فک کنم برنامش برای موبایل هست نه لب تاب

ساعت جاري 04:01 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.