انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   مسابقات (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=38)
-   -   گفتگو درباره دومین دوره مسابقات فارکس سایت سرمایه (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=4550)

Reza December 26th, 2008 19:52

گفتگو درباره دومین دوره مسابقات فارکس سایت سرمایه

با سلام

لطفا در این تاپیک در مورد دومین دوره مسابقات فارکس سایت سرمایه گفتگو کنید.

برای مشاهده اطلاعیه های دومین دوره مسابقات تاپیک مربوطه را ببینید.

موفق باشید

kohzadi December 26th, 2008 20:15

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

سلام
ممنون از جناب آقا رضا و شرکت ایمانی و تمام عزیزانی که در برگزاری مسابقات تلاش می کنند و ممنون از این که ضریب اهرمی را پایین آوردید.
بنده قبلا عرض کرده بودم به جای انواع و اقسام قوانین که به هر حال باعث نارضایتی عده ای می شود فقط کافیست ضریب اهرمی را پایین بیاوریم (مانند Alpari) و معیار را میزان حساب قرار دهیم که در حال حاضر شاهد آن هستیم.
به امید خدا این سری مسابقه جالب و پر هیجانی خواهیم داشت.
موفق باشید.

gabo December 26th, 2008 23:23

سلام
امیدوارم این سری همه بچه ها حداقل حفظ سرمایه کنند
و یه پیشنهاد
اگه ممکنه فاصله زمانی اعلام نتایج کمتر از سری اول باشه(که با توجه به تغییر قوانین امکان پذیره) تا بتونیم برای ادامه کار مدیریت بهتری داشته باشیم
با تشکر
هوشمند

BLACK_NINJA December 27th, 2008 12:51

سلام
دوستان بنده به دو دلیل پیشنهاد میکنم که از مدیر محترم سایت سرمایه درخواست کنیم که زمان شروع مسابقه را به مدت هفت روز به تاخیر اندازند.

1.تقریبا اولین هفته کاری بعد از سال نو میلادی ( تا انجا که من متوجه شدم اولین ها و اخرین ها در فارکس زیاد ایده ال نیستند برای ترید)
2. 17 و 18 دی ماه مصادف با تاسوعا وعاشورای حسینی (ع) و تعطیل میباشد.و احتمالا مسافرتهای زیارتی و سیاحتی در این روزها اوج میگیرد.
در مورد اعلام نتایج میتوان یک تیم تشکیل داد و مسولیت بررسی 15 تا 20 حساب را در روز به عهده هر یک از اعضای تیم گذاشت تا نتایج روزانه اعلام شود.

با تشکر

vahidrock December 27th, 2008 18:13

درخواست تاخیر

درود به دوستان عزیز
درخواستی از برگزارکنندگان این مسابقه دارم با توجه به همزمانی این مسابقه با ایام تاسوعا و عاشورای حسینی و با توجه به شرایط حاکم در این روزها آیا امکان عقب انداختن مسابقه برای یک هفته امکان دارد ؟فکر میکنم بعضی از دوستان نمیتوانند در مسابقه شرکت کنند یا ممکن است دچار عدم تمرکز شوند ممنون میشوم این قضیه را به من اطلاع دهید.

Reza December 28th, 2008 10:22

با سلام

لطفا دوستانی که با تاخیر یک هفته ای زمان مسابقه موافق هستند، با تشکر از دو پست بالا موافقت خود را اعلام کنند.

در صورتی که تعداد افراد موافق به بیش از 50 نفر برسد این تاخیر اعمال خواهد شد.

موفق باشید

akhshik December 29th, 2008 14:26

با سلام خدمت دوستان

من با تاخير يك هفته در مسابقه موافقم.

همگي موفق باشيد

kombiz December 29th, 2008 14:38

سلام به دوستان سایت سرمایه مخصوصا مدیریت محترم سایت

با احترام تا آنجایی که من متوجه شده ام شرایط مسابقه فقط دارای لوریج1/0 بوده وشرط بالانس نفر برتر رامعلوم خواهد کرد ظاهرا حداقل ترید یا لات در آن لحاظ نشده.اگر برداشت من از شرایط مسابقه درست باشد تریدرهایی که پوزیشنهای طولانی مدت می گیرن متوانند با 1-5 تا پوزیشن در ارزهای پر تحرک به کار خود پایان داده و از آزادی عمل استفاده از تحلیل هفتگی و ماهی تریدرهای حرفه ای نیز برخوردارشده ودر کارنامه خود انعکاس دهند.بنابر این با توجه به شرایط مسابقه لزومی به تاخیر انداختن مسابقه نیست وریسک ترید بسیار پایین آمده است وشرایط برای تریدهای طولانی مدت فراهم هست

در مسابقات آلپاری شرایط مسابقه که از نظر لوریج با این مسابقه برابر هست بدلیل اعمال پروفیت فاکتور و درا داون وخود به خودبسته شدن وسپس باز شدن پوزیشن در قیمت بالاتر یا پایین تر تریدر برای فرار از ضرر ریتریسمنت قیمت مجبور به تحلیل هر روز چارت و ورود وخروج می باشد

در مسابقات آدمیرال که برخی از اعضای این سایت با قدرت و اقتدار اعلام موجودیت نمودن اگر کمی دقت کنیم
تریدر برای استفاده از لوریج بالاواستفاده از سودهای بدست آمده مکررا اقدام به ترید و ورود و خروجهای ضروری دارد
چون مارجین تحمل ضرر زیاد را ندارد

با توجه به اینکه شرایط مسابقه به گونه ایست که میتوان تریدهای با حو صله انجام داد زمان را از دست ندهیم
مگر اینکه شرایط مسابقه طوری باشد که تریدهای روزانه اجباری باشد که در این صورت با تاخیر مسابقه موافقم

vahidgh December 30th, 2008 16:03

سلام

متا تریدر رو از کجا باید داونلود کرد؟

با تشکر

par30an December 30th, 2008 19:19

با سلام . و عرض تسلیت ماه محرم .

من با به تاخیر انداختن مسابقه موافقم . چون آدم تو این چند روزه تو حالو هوای خودش نیست .و ...

اگه تشکر نکردم به این دلیل بود که من دکمه ی تشکر ندارم . منو ببخشید .

Gh.Saeadian December 30th, 2008 19:39

سلام
پیرو فرمایش دوستمون در پست قبل و نیز احتمال ندیدن و توجه نکردن شرکت کنندگان به این تاپیک ، لطفاً لینک مربوط به تأخیر رو از طریق ارسال پیام به شرکت کنندگان اطلاع داده تا دوستان نیز سریعتر در جریان تغییرات احتمالی زمان شروع مسابقه قرار گرفته تا نسبت به برنامه ریزی آن اقدام کنند.
با تشکر

jafar jafari December 30th, 2008 22:42

حالا چه اجباری دارید؟ شما تاسوعا و عاشورا را ترید نکنید. مگه طوری میشه؟؟؟؟

BLACK_NINJA December 31st, 2008 00:42

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله jafar jafari (پست 268429)

سلام
نه دوست من طوری نمیشه و دلیلش اینه که مسافرت های زیارتی و سیاحتی زیاد میشود.
و شیعیان (که تعداد شان در این سایت کم نیست) در این روزها عزادار میباشند.

esfahanoog December 31st, 2008 01:09

من با تاخیر موافقم

حتی اگر کمی دیرتر مسابقه آغاز شود بهتر است
بدلیل امتحانات پایان ترم

با تشکر

vahidrock December 31st, 2008 02:26

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله jafar jafari (پست 268429)

درود

نه دوست عزیز طوری نمیشه بحث بحث یکی دو روز نیست بحث یکهفته است تا مسافرتها تموم بشه رفته ها بگردند و هیجانات آرام بشه یکهفته رفته پس بهتر است اقدام به ترید کردن نکنیم......شما که مسالهایی با تاخیر ندارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Extacy December 31st, 2008 05:50

1 ضميمه
نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله vahid_vpshack (پست 268271)
سلام

متا تریدر رو از کجا باید داونلود کرد؟

با تشکر

سلام.

نیازی به دانلود متا تریدر نیست , فایل سرور دموی این بروکر در ضمیمه هست که فقط باید تو پوشه متا تریدر در شاخه config کپی کنید. (البته اگر بروکر دوره دوم تغییر نکرده باشه و همون MWBroker باشه.)
-------------------

موفق باشید.
پ.ن : راستی من هم با تاخیر 7 روزه در برگزاری مسابقه 100% موافق هستم ! :advise:

Hpanahi December 31st, 2008 14:52

سلام

ای کاش زمان مسابقه عقب نمی افتاد یا حداقل میفتاد باسه 10 بهمن !

رضا جان اینطوری دقیقا مسابقات همزمان میشه با امتحانات دانشجویان فارکسی d: به فکر ما هم باشید

من امتحاناتم از همون موقع ها شروع میشه یا همون 16 باشه یا 10 بهمن البته این نظر منه و من مطیع نظر جمع هستم

با احترام

پناهی

vahidrock December 31st, 2008 15:45

درود به دوستان

دوستانی که خواهان تاخیر یک هفته ایی در برگزاری مسابقه هستند لطفا تایید خودشون رو فقط با فشردن دکمه تشکر در صفحه اول روی پستهای اینجانب و دوست عزیزم black - ninja اعلام کنند طبق گفته آقا رضا عزیز باید تعداد تشکر کنندگان به عدد 50 تابرسد تا با تاخیر موافقت بشه ممنون میشوم به این نکته توجه کنید.

Reza December 31st, 2008 16:00

با سلام

لطفا این ست را ببینید: http://forum.sarmaye.com/showpost.ph...80&postcount=3

emilvr December 31st, 2008 16:41

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Hpanahi (پست 268594)
سلام

رضا جان اینطوری دقیقا مسابقات همزمان میشه با امتحانات دانشجویان فارکسی d: به فکر ما هم باشید

من امتحاناتم از همون موقع ها شروع میشه یا همون 16 باشه یا 10 بهمن البته این نظر منه و من مطیع نظر جمع هستم

با احترام

پناهی

من هم با جناب پناهی موافقم، امتحانات دانشگاه دقیقا از 23 شروع میشه، شما که به خاطر مسائل مذهبی مسابقات رو به تاخیر انداختین، اگه امکانش هست یه خورده هم به خاطر مسائل تحصیلی دانشجویان به تاخیر بندازین. از بهمن ماه شروع بشه خیلی بهتر هستش.

m1624 December 31st, 2008 20:16

با سلام و احترام به نظرهمه دوستان

اینجا هم مثل اینکه ایرانی بازی ادامه داره.

یه روز قیر هست ، گونی نیست . یه روز گونی هست ، قیر نیست و ...
( البته دوستان ،من تو کار قیر و گونی نیستم ....:laugh:)

اگه اینجور بخواهیم پیش بریم ، مسابقه موکول میشه به تعطیلات تابستون که دوستان درس و امتحان ندارن ، اونم حالا اگه به مناسبتی ، چیزی از این دست برخورد نکنیم.

دوستان خواهشا بیایید یه کم طرز فکرمون رو عوض کنیم . ما توی دنیای واقعی زندگی میکنیم ، هر چند با دنیای مجازی هم در ارتباطیم ولی این دنیای مجازی هم خودش یه واقعیته ( بابا عجب فیلسوفی هستم من !!!!:blink:)

اجازه بدین مسابقه طبق برنامه ریزی که انجام شده، روندش رو طی کنه و تغییرش ندیم .

بنده با به تاخیر افتادن مسابقه به خاطر ایام تاسوعا و عاشورا هم مخالف بودم ولی زمانی متوجه شدم که دیگه دیر شده بود ونمیشد اعلام کرد.

با آرزوی موفقیت برای همه دوستان :)

alibeti December 31st, 2008 21:17

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله m1624 (پست 268679)
با سلام و احترام به نظرهمه دوستان

اینجا هم مثل اینکه ایرانی بازی ادامه داره.

یه روز قیر هست ، گونی نیست . یه روز گونی هست ، قیر نیست و ...
( البته دوستان ،من تو کار قیر و گونی نیستم ....:laugh:)

اگه اینجور بخواهیم پیش بریم ، مسابقه موکول میشه به تعطیلات تابستون که دوستان درس و امتحان ندارن ، اونم حالا اگه به مناسبتی ، چیزی از این دست برخورد نکنیم.

دوستان خواهشا بیایید یه کم طرز فکرمون رو عوض کنیم . ما توی دنیای واقعی زندگی میکنیم ، هر چند با دنیای مجازی هم در ارتباطیم ولی این دنیای مجازی هم خودش یه واقعیته ( بابا عجب فیلسوفی هستم من !!!!:blink:)

اجازه بدین مسابقه طبق برنامه ریزی که انجام شده، روندش رو طی کنه و تغییرش ندیم .

بنده با به تاخیر افتادن مسابقه به خاطر ایام تاسوعا و عاشورا هم مخالف بودم ولی زمانی متوجه شدم که دیگه دیر شده بود ونمیشد اعلام کرد.

با آرزوی موفقیت برای همه دوستان :)

اين دوستمون درست مي فرمايين

از مدير سايت نيز مي خواهم با قاطعيت بيشتري در اين جور مواقع برخورد كنند

من نيز امتحانات پايان ترم دارم ولي به خودم هيچ موقع اجازه نيدم كه اين مسئله رو مطرح كنم و به خاطر من مسابقه

به تاخير بيوفته و دوستان به خاطر من چند هفته براي شروع مسابقه صبر كنند

با تشكر

yusefamini December 31st, 2008 22:00

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Reza (پست 267658)
با سلام

لطفا دوستانی که با تاخیر یک هفته ای زمان مسابقه موافق هستند، با تشکر از دو پست بالا موافقت خود را اعلام کنند.

موفق باشید

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Reza (پست 268613)
با سلام

لطفا این ست را ببینید: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

ظاهرا تعداد تشکرها تا به حال بیش از 36 عدد نبوده .

به هر حال بالشخصه همیشه از اینکه ما ایرانی ها عادت به پیروی از قوانین اعلام شده نداریم متاسف بوده ام .
اگر به تاپیک ثبت نام اولین دوره مسابقات هم نگاه کنیم میبینیم که عده ای حتی تا آخرین روزهای مسابقه از قوانین انتقاد کرده و حتی پیشنهاد تغییر قوانین را می دادند .!!!

در انتها باید عرض کنم که به اعتقادات دوستان شیعه و متدین سایت احترام می گذارم و قصد من فقط به چالش کشیدن عدم رعایت نظر اکثریتی بود که با نزدن دکمه تشکر با تغییر زمان مخالف بودند و طبق معمول جامعه ما، این اکثریت همیشه در اقلیت بوده اند .

vahidrock December 31st, 2008 22:30

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله yusefamini (پست 268718)

به هر حال بالشخصه همیشه از اینکه ما ایرانی ها عادت به پیروی از قوانین اعلام شده نداریم متاسف بوده ام .
اگر به تاپیک ثبت نام اولین دوره مسابقات هم نگاه کنیم میبینیم که عده ای حتی تا آخرین روزهای مسابقه از قوانین انتقاد کرده و حتی پیشنهاد تغییر قوانین را می دادند .!!!

در انتها باید عرض کنم که به اعتقادات دوستان شیعه و متدین سایت احترام می گذارم و قصد من فقط به چالش کشیدن عدم رعایت نظر اکثریتی بود که با نزدن دکمه تشکر با تغییر زمان مخالف بودند و طبق معمول جامعه ما، این اکثریت همیشه در اقلیت بوده اند .

درود به تمام دوستان

دوست عزیز مثل اینکه خیلی دارید تند میرید گویا شما در ایران زندگی نمیکنید ما نه مذهبی هستیم نه تاحالا تو عمرمون یک رکعت نماز خوندیم بحث این نیست که بخاطر مسائل مذهبی مسابقه عقب بیافته بلکه منظور اینه که در این چند روز تا شروع و تموم بشه خیلیها میان خیلیها میرن بعضیها مثل من مجبورند از یک شهر به شهر دیگر بروند قبول کنید که روزهای مناسبی برای مسابقه انتخاب نشده یود شما فکر میکنید اگر فقط 30 نفر دکمه تشکر رو فشار داده اند فقط همین 30 نفر تو کل این مملکت چنین مشکلی دارند نه دوست عزیز تعداد بیشتر از این حرفاست ولی یا بعضی تاپیک رو ندیدند یا خیلیها هم بیتفاوت به این مسائل هستند شما فقط بفکر خودت نباش که وقت به اندازه کافی داری بالاخره مجموع همین دوستان هستند که باعث میشه تعداد استقبال کنندگان از مسابقه بیشتر بشه اگر قرار باشه 50 تا بخاطر تاسوعا عاشورا 50 تا بخاطر امتحانات شرکت نکنند پس میخواید شما بتنهایی شرکت کنید باید یاد بگیریم که به حقوق دیگران احترام بگذاریم مشکل هر کسی مشکل بقیه هم هست اگر شما یکهفته هفته صبر کردی هنر کردی اینکه ما بلافاصله سعی میکنیم بی دلیل کسانی رو به باد انتقاد بگیریم بنظر من کار خیلی هنرمندانه ایی نیست اگر صبر شما اینقدر براتون درد سر سازه و غیر قابل تحمل ما راضی به ناراحتی شما نیستیم و من از مدیران سایت تقاضا میکنم مسابقه رو در همون زمان قبلی برقرار کنند ........................ چرا به اینجا که میرسه ما یادمون میاد ایرانی هستیم و تمام مشکلاتمون بخاطر بی ثباتی در تصمیم گیری هست

به هر حال از درایت مدیران سایت کمال تشکر و قدردانی رو دارم هر تصمیمی که آنها بگیرند ما در مقام اعتراض نیستیم....

yusefamini December 31st, 2008 22:38

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله vahidrock (پست 268722)
درود به تمام دوستان

دوست عزیز مثل اینکه خیلی دارید تند میرید گویا شما در ایران زندگی نمیکنید ما نه مذهبی هستیم نه تاحالا تو عمرمون یک رکعت نماز خوندیم بحث این نیست که بخاطر مسائل مذهبی مسابقه عقب بیافته بلکه منظور اینه که در این چند روز تا شروع و تموم بشه خیلیها میان خیلیها میرن بعضیها مثل من مجبورند از یک شهر به شهر دیگر بروند قبول کنید که روزهای مناسبی برای مسابقه انتخاب نشده یود شما فکر میکنید اگر فقط 30 نفر دکمه تشکر رو فشار داده اند فقط همین 30 نفر تو کل این مملکت چنین مشکلی دارند نه دوست عزیز تعداد بیشتر از این حرفاست ولی یا بعضی تاپیک رو ندیدند یا خیلیها هم بیتفاوت به این مسائل هستند شما فقط بفکر خودت نباش که وقت به اندازه کافی داری بالاخره مجموع همین دوستان هستند که باعث میشه تعداد استقبال کنندگان از مسابقه بیشتر بشه اگر قرار باشه 50 تا بخاطر تاسوعا عاشورا 50 تا بخاطر امتحانات شرکت نکنند پس میخواید شما بتنهایی شرکت کنید باید یاد بگیریم که به حقوق دیگران احترام بگذاریم مشکل هر کسی مشکل بقیه هم هست اگر شما یکهفته هفته صبر کردی هنر کردی اینکه ما بلافاصله سعی میکنیم بی دلیل کسانی رو به باد انتقاد بگیریم بنظر من کار خیلی هنرمندانه ایی نیست اگر صبر شما اینقدر براتون درد سر سازه و غیر قابل تحمل ما راضی به ناراحتی شما نیستیم و من از مدیران سایت تقاضا میکنم مسابقه رو در همون زمان قبلی برقرار کنند ........................ چرا به اینجا که میرسه ما یادمون میاد ایرانی هستیم و تمام مشکلاتمون بخاطر بی ثباتی در تصمیم گیری هست

به هر حال از درایت مدیران سایت کمال تشکر و قدردانی رو دارم هر تصمیمی که آنها بگیرند ما در مقام اعتراض نیستیم....

بله .... حق کاملا با شماست

بنده رسما از شما عذر خواهی میکنم و تشکر میکنم که شما مثل من تند نرفتید .

زنده باشید

alibeti December 31st, 2008 22:49

به نظرم اين تصميم بايد به كميته استيناف كشيده بشه:p

پس هر كس دوست داره كه مسابقه به زمان قبل برگرده از اين پست تشكر كنه

با تشكر

blue_dream_1983 December 31st, 2008 22:50

سلام دوستان.
من خودم از تشکر کننده ها هستم و اون هم به دلیل امتحاناتم هست.
این یک پیشنهاد بود و چند نفر هم به دلایل مختلف به این پیشنهاد رای دادند.
اگر به تعداد شرکت کننده ها و تعداد تشکر کننده ها نگاه کنم به این نتیجه می رسم که خوب این 36 نفر یا حالا 50 نفر به دلیل در اقلیت بودند نتونستنددر مقابل نظر حدودا 300 نفر برنده شوند و من در این جا حق را کاملا به جناب امینی می دهم و ز مدیریت سایت تقاضا دارم در مورد این پیشنهاد بررسی بیشتری کنند تا همه راضی باشند.
چون رای گیری بوده همه ی شرکت کنندگان اصولا باید شرکت می کردند و وقتی 36 نفر رای دادند خوب این یعنی در اقلیت بودن و تابع نظر اکثریت شدن.
ممنونم.
پ.ن: جناب امینی من عذر می خواهم از طرف خودم که با تشکر از این پیشنهاد موجب ناراحتی شما و بزرگانی مانند شما شدم .:(

BLACK_NINJA December 31st, 2008 22:52

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله yusefamini (پست 268718)

سلام
دوست عزیز
1: اگر شما یک رای گیری را اعلام میکردید. و محدودیت زمانی برای اعلام نتایج رای گیری داشتید.چه میکردید؟

مدیرت سایت اعلام کردند که:
نقل قول:

واین به این معنی نیست که راه دیگری برای تصمیم تاخیر در زمان مسابقه و جود ندارد.
برای اینکه مدیر سایت از کلمه فقط در آن جمله استفاده نکرده است.
اگر جمله به این شکل بود حرف شما قابل قبول بود.
فقط در صورتی که تعداد افراد موافق به بیش از 50 نفر برسد این تاخیر اعمال خواهد شد.

2: این شماره به علت انتقاد مورد قبول جناب pulp در صحفه بعد حذف شد.
3: تا لحظه اعلام تاخیر فقط یک نفر مخالفت کرد و یک نفر هم سوالی مطرح نمود که از آن پست مخالفتی مبنی بر تاخیر استنباط نمیشد. و مدیریت سایت با در نظر گرفتن محدودیت زمانی برای تصمیم و نبود مخالفتی از سوی دوستان به این معنی که بقیه دوستان دارای رای ممتنع هستند و تعداد تشکر ها تصمیم گرفتند که با تاخیر موافقت کرده و تاخیر را اعلام نمایند.

4: اتفاقا شما باید مورد انتقاد قرار بگیرید که تا کنون تماشاچی بوده و هیچ مخالفتی نکردید. و بعد از اعلام نتایج شروع به انتقاد کردید. اگر پست بنده را در صحفه قبل بخوانید میبینید که بنده دو دلیل منطقی برای تاخیر عنوان کرده ام.ولی شما آن را به مسائل مذهبی تنها مرتبط دانسته اید.

5: ما ایرانی ها از بهترین مردمان هستیم سعی کنیم این قدر خودمان را کوچک نشان ندهیم.

albertini December 31st, 2008 22:58

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله BLACK_NINJA (پست 268728)
سلام
دوست عزیز
1: اگر شما یک رای گیری را اعلام میکردید. و محدودیت زمانی برای اعلام نتایج رای گیری داشتید.چه میکردید؟

فقط در صورتی که تعداد افراد موافق به بیش از 50 نفر برسد این تاخیر اعمال خواهد شد.

2: تا این لحظه 30 نفر از پست مربوطه تشکر کردند. و این از نصف حداکثر تشکر ها بیشتر است. و بیشتر از نصف در رای گیری ها مورد توجه قرار میگیرند.

3: تا لحظه اعلام تاخیر فقط یک نفر مخالفت کرد و یک نفر هم سوالی مطرح نمود که از آن پست مخالفتی مبنی بر تاخیر استنباط نمیشد. و مدیریت سایت با در نظر گرفتن محدودیت زمانی برای تصمیم و نبود مخالفتی از سوی دوستان به این معنی که بقیه دوستان دارای رای ممتنع هستند و تعداد تشکر ها تصمیم گرفتند که با تاخیر موافقت کرده و تاخیر را اعلام نمایند.

4: اتفاقا شما باید مورد انتقاد قرار بگیرید که تا کنون تماشاچی بوده و هیچ مخالفتی نکردید. و بعد از اعلام نتایج شروع به انتقاد کردید. اگر پست بنده را در صحفه قبل بخوانید میبینید که بنده دو دلیل منطقی برای تاخیر عنوان کرده ام.ولی شما آن را به مسائل مذهبی تنها مرتبط دانسته اید.

5: ما ایرانی ها از بهترین مردمان هستیم سعی کنیم این قدر خودمان را کوچک نشان ندهیم.

جناب امینی حالا دونستی این اقلیت چطور در اکثریت قرار میگیرند؟

BLACK_NINJA December 31st, 2008 23:01

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله albertini (پست 268731)
جناب امینی حالا دونستی این اقلیت چطور در اکثریت قرار میگیرند؟

اقای albertini شما اگر نظر یا انتقادی در مورد پست قبل دارید عنوان کنید.
این گونه سخن گفتن مشکلی را حل نمیکند.

blue_dream_1983 December 31st, 2008 23:11

جناب بلک از این ادبیات شما و جمع و تفریق های ضعیفتون واقعا متاسف شدم که به پیشنهاد شمارای دادم.
من انصراف دادم البته از لیست تشکر کننده ها.

m1624 December 31st, 2008 23:11

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله vahidrock (پست 268722)
درود به تمام دوستان

سلام ، واقعا خسته نباشی

با این دلایلی که شما فرمودید ومعلومه خیلی هم روشون فکرکردی ،میشه اینجور استنباط کرد :

هر کسی ، هر وقت و به هردلیلی که خوشش میاد میتونه قوانین و مقررات رو زیر پابزاره ( یکی وقت نداره : دوست من وقت نداری شرکت نکن انشاا.. سری بعد که وقت داشتی، یکی خدا نکرده عزاداره : دوست عزیز تسلیت میگم داغ نبینی ، یکی درس داره : به درسات برس دوست من درس مهمتر از هر چیزیه حتی ازفارکس ، یکی چون میخوادنشون بده که یه ایرانیه اصیله : به این حس ناسیونالیستیت افتخار میکنم ولی اینجا جاش نیست ، یکی میخواد بره سفر : دوست عزیز خوش بگذره جای ما رو خالی کن ، یکی خدا نکرده مریضه : بلا بدور باشه دوست عزیز خوب میشی انشاا.. و .... )

خوب ، حالا دوستانی که میخوان تو مسابقه ،تاکید میکنم " مسابقه "(که مقررات و ضوابط خاصی داره که مدیریت محترم شرح کاملی در موردش دادن )شرکت کنه لطفا به تاپیک ثبت نام برن چون فقط تا 16/10/87 وقت داریم :rolleyes:

با آرزوی موفقیت برای همه ایرانیهای عزیز و دوست داشتنی

pulp December 31st, 2008 23:17

نقل قول:

سلام
دوست عزیز

2: تا این لحظه 30 نفر از پست مربوطه تشکر کردند. و این از نصف حداکثر تشکر ها بیشتر است. و بیشتر از نصف در رای گیری ها مورد توجه قرار میگیرند.

با سلام
دوست عزیز من اون قسمت قرمز رنگ رو نمینونم متوجه بشم
اگه اشتباه نکنم وقتی میگن در صورت رسیدن افراد موافق به 50 منظور حداقل 50 نفره. و این یعنی با 49 نفر هم نباید تغییری در زمان اعمال بشه

BLACK_NINJA December 31st, 2008 23:20

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله blue_dream_1983 (پست 268737)
جناب بلک نینجا از این ادبیات شما و جمع و تفریق های ضعیفتون واقعا متاسف شدم که به پیشنهاد شمارای دادم.
من انصراف دادم البته از مسابقه نه از لیست تشکر کننده ها.

سلام
دوست عزیز شما باید به این درک برسید که در کارهای مدیریتی سرعت در تصمیم گیری چقدر مهم است.
اگر مدیریت صبر میکرد و روز قبل از مسابقه تعداد تشکر ها به 50 میرسید.آن وقت چه اتفاقی میافتاد.

دوستان شما موظف به امر معروف و نهی از منکر(منظور راهنمایی است برای این حاشیه درست نشود) هستید.
چرا با کلماتی مبهم از پستهای من انتقاد میکنید و به بحث های منطقی روی نمیاورید.تا من هم در صورت انجام اشتباه از ان مطلع شوم و آن را اصلاح نمایم؟

پ.ن: اشتباه تایپی شما را در نقل قول تصحیح کردم.

blue_dream_1983 December 31st, 2008 23:27

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله BLACK_NINJA (پست 268743)
سلام
دوست عزیز شما باید به این درک برسید که در کارهای مدیریتی سرعت در تصمیم گیری چقدر مهم است.
اگر مدیریت صبر میکرد و روز قبل از مسابقه تعداد تشکر ها به 50 میرسید.آن وقت چه اتفاقی میافتاد.

دوستان شما موظف به امر معروف و نهی از منکر(منظور راهنمایی است برای این حاشیه درست نشود) هستید.
چرا با کلماتی مبهم از پستهای من انتقاد میکنید و به بحث های منطقی روی نمیاورید.تا من هم در صورت انجام اشتباه از ان مطلع شوم و آن را اصلاح نمایم؟

پ.ن: اشتباه تایپی شما را در نقل قول تصحیح کردم.

شما جایی برای منطق باقی نگذاشتید.
جناب امینی را از نزدیک نمی شناسم اما حداقل با پستهایی که زدندآنقدر با شخصیت ایشان آشنا هستم که از ادبیات شما نسبت به ایشان شرمنده شدم.

"دوستان شما موظف به امر معروف و نهی از منکر(منظور راهنمایی است برای این حاشیه درست نشود) هستید.:
در عزاداری ها فقط اشک نریزید کمی معرفت بیاموزید.

m1624 December 31st, 2008 23:29

سلام ، واقعا خسته نباشی

با این دلایلی که شما فرمودید ومعلومه خیلی هم روشون فکرکردی ،میشه اینجور استنباط کرد :

هر کسی ، هر وقت و به هردلیلی که خوشش میاد میتونه قوانین و مقررات رو زیر پابزاره ( یکی وقت نداره : دوست من وقت نداری شرکت نکن انشاا.. سری بعد که وقت داشتی، یکی خدا نکرده عزاداره : دوست عزیز تسلیت میگم داغ نبینی ، یکی درس داره : به درسات برس دوست من درس مهمتر از هر چیزیه حتی ازفارکس ، یکی چون میخوادنشون بده که یه ایرانیه اصیله : به این حس ناسیونالیستیت افتخار میکنم ولی اینجا جاش نیست ، یکی میخواد بره سفر : دوست عزیز خوش بگذره جای ما رو خالی کن ، یکی خدا نکرده مریضه : بلا بدور باشه دوست عزیز خوب میشی انشاا.. و .... )

خوب ، حالا دوستانی که میخوان تو مسابقه ،تاکید میکنم " مسابقه "(که مقررات و ضوابط خاصی داره که مدیریت محترم شرح کاملی در موردش دادن )شرکت کنه لطفا به تاپیک ثبت نام برن چون فقط تا 16/10/87 وقت داریم :rolleyes:

با آرزوی موفقیت برای همه ایرانیهای عزیز و دوست داشتنی

BLACK_NINJA December 31st, 2008 23:29

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله pulp (پست 268740)
با سلام
دوست عزیز من اون قسمت قرمز رنگ رو نمینونم متوجه بشم
اگه اشتباه نکنم وقتی میگن در صورت رسیدن افراد موافق به 50 منظور حداقل 50 نفره. و این یعنی با 49 نفر هم نباید تغییری در زمان اعمال بشه

سلام
بله شما درست میگویید دوست من
این انتقاد کاملا وارد است و حق با شما است.
درود برشما که چنین انتقاد میکنید.
نه با یک خط توهین.
بنده پست مورد نظر را ویرایش کردم.

emilvr December 31st, 2008 23:34

..............

emilvr December 31st, 2008 23:34

من فکر می کنم این بحث ها از پست من شروع شد، جا داره همینجا از مدیر محترم سایت عذرخواهی کنم

آخه دیدم به خاطر یه تاسوعا عاشورا یه هفته تعطیل شد، گفتم حالا که قرار هستش مسابقه با تاخیر برگذار بشه، به جای یه هفته، 2 هفته تاخیر داشته باشه تا دانشجویان سایت سرمایه که در مسابقه شرکت کردن به مشکل بر نخورن، به هر حال من باز هم از همگی عذر می خوام و رسما حرف خودم رو پس می گیرم هر وقت دوست داشتین مسابقه رو برگذار کنید:)

BLACK_NINJA December 31st, 2008 23:34

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله blue_dream_1983 (پست 268745)
شما جایی برای منطق باقی نگذاشتید.
جناب امینی را از نزدیک نمی شناسم اما حداقل با پستهایی که زدندآنقدر با شخصیت ایشان آشنا هستم که از ادبیات شما نسبت به ایشان شرمنده شدم.

"دوستان شما موظف به امر معروف و نهی از منکر(منظور راهنمایی است برای این حاشیه درست نشود) هستید.:
در عزاداری ها فقط اشک نریزید کمی معرفت بیاموزید.

متاسفانه شما درست به سراغ همان جمله ای رفتید که درخواست کردم به خاطر آن حاشیه جدیدی درست نکنید.
و شما احتمالا بقیه جملات آن پست را نادیده گرفتید.

Hpanahi December 31st, 2008 23:38

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Hpanahi (پست 268594)
سلام

با احترام

پناهی

من احساس میکنم ( البته فقط احساس میکنم ) بعد از پست من بچه ها با سوء تفاهم مواجه شده اند اگر دقت کنید من در پستی که نقل قول کردم تاکید کردم که تابع جمع هستم و فقط نظر خودم رو دادم که فکر نمیکنم خلاف قوانین باشه یه بار دیگه با هم اسم تاپیک رو بخونیم :)
فکر نمیکنم یه مسابقه ارزش این رو داشته باشه که بخوایم مسائل دینی و نمیدونم جو دوستانه و اینها رو بین هم دیگه خراب کنیم امتحانات من ده روزه تموم میشه اصلا دو هفته فقط کار میکنم تو مسابقه که اونم یا کال میشه یا ...
یکی هم تیکه انداخته بود که تابستون برگزار بشه و درس و مشقمون تموم شده باشه ؛ عزیز دل اصلا شاید خواستیم ترم تابستونی هم برداریم برو خودت رو مسخره کن
در کل تابع نظر جمع و همینطور آقا رضا و شرکت ایمانی هستیم هدف از شرکت در مسابقه هم فقط خود آزمایی هست و بس

شبتون قشنگ

پناهی

blue_dream_1983 December 31st, 2008 23:41

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله BLACK_NINJA
سلام
دوست عزیز

من از نوشته ی طویل شما جز توهین به مخالفان این تصمیم چیز دیگری برداشت نمی کنم .
همچنان متاسفم و به شما همان توصیه ی قبل را دارم.
با تشکر

oomiidd December 31st, 2008 23:45

نقل قول:

سلام
دوست عزیز

5: ما ایرانی ها از بهترین مردمان هستم سعی کنیم این قدر خودمان را کوچک نشان ندهیم.

با سلام

بگم نگم ؟ بگم نگم ؟ بگم نگم؟

میگم اگر نگم .....

زیادش زحمت پاک کردنش میافته گردن اقا رضا ( اقا رضا پیشاپیش معذرت )

دوست عزیز شما فکر کردید این جمله هم عربی که دست به تعبیر و تفسیر و تاویل ...... زدید قربان ؟

نه قربون شکل ماهت این جمله کاملا فارسی روان هست و همه اساتید حاضر در سایت قادر به خواندن و درک معنی ان هستند ونیاز به تفسیر اینچنینی شما نیست و نمی دونم شما چطور از یک جمله 2*2 به این نتیجه شگرف رسیدید

معنی این جمله کاملا واضح هست در صورتی که بیشتر از 50 نفر تشکر کنند

تاخیر اعمال میشه حالا شما از کجا براش فقط و اگر و اما در اوردید برای من واقعا جالب بود چون معمولا این جور مباحث رو من با دوستان در مورد بعضی جملات عربی داریم که از یک جمله مثلا

این یک چراغ هست

پی این مورد میبرند که فرد گوینده اشاره به اسمانها و زمین و درمان 42 درد و بیماری و کشف چندین مساله پیچیده علمی کرده

ور هرچی میگیم بابا این فقط یک جمله خبری بود

اونا میگن نه تو اگه زبون عربی میفهمیدی متوجه همه این موارد میشدی میگیم بابا خود عربها هم این تفاسیر شما رو قبول ندارند در جواب میگن اونها هم کوردلانی هستند که این بیان روشن و مبین را متوجه نمیشن

دوست عزیز این تفسیر شما توهین به درک همه افراد فارسی زبون هست فکر کنم بابت این تفسیر یک عذر خواهی به جمع خواننده بدهکارید

پ.ن: توجه بفرمائید اصلا کاری به دلایل تاخیر و فرایند تصمیم گیری ندارم و فقط مورد بحث من این تفسیر و تعبیر شما از جمله شرطی اقا رضا هست

BLACK_NINJA December 31st, 2008 23:46

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله blue_dream_1983 (پست 268755)
من از نوشته ی طویل شما جز توهین به مخالفان این تصمیم چیز دیگری برداشت نمی کنم .
همچنان متاسفم و به شما همان توصیه ی قبل را دارم.
با تشکر

لطف کنید و کلمات توهین آمیز را در این پست به من نشان دهید.برای اینکه قصد توهین به فردی را نداشتم.
خوشحال میشوم راهنمایی بفرمایید .لطفا

امیدوارم انتقاد را با توهین اشتباه نگیرید.

vahidrock December 31st, 2008 23:50

درود

دوستان عزیز بهتره بیشتر از این کشش ندیم این کشمکشها دردی رو دوا نمیکنه و با جبهه گرفتن چیزی حل نمیشه اگر کسی اعتراضی داره این قضیه رو با مدیریت سایت در میان بذاره اونها تصمیم میگیرند که مسابقه چه زمانی برگزار میشه ولی واقعا تشکر میکنم از این دوستان اینقدر معترض تابحال چه لطفی داشتند که صبر کردند و چیزی به ما نگفتند امیدوارم همه چیز مسالمت آمیز حل بشه و بیشتر از این کش پیدا نکنه چون گویا وقت شریف خیلیها رو گرفتیم از مدیریت سایت هم تقاضا دارم لطفا به این داستان خاتمه بدهند

سپاسگذارم...

BLACK_NINJA December 31st, 2008 23:52

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله oomiidd (پست 268758)
با سلام

بگم نگم ؟ بگم نگم ؟ بگم نگم؟

میگم اگر نگم .....

زیادش زحمت پاک کردنش میافته گردن اقا رضا ( اقا رضا پیشاپیش معذرت )

دوست عزیز شما فکر کردید این جمله هم عربی که دست به تعبیر و تفسیر و تاویل ...... زدید قربان ؟

نه قربون شکل ماهت این جمله کاملا فارسی روان هست و همه اساتید حاضر در سایت قادر به خواندن و درک معنی ان هستند ونیاز به تفسیر اینچنینی شما نیست و نمی دونم شما چطور از یک جمله 2*2 به این نتیجه شگرف رسیدید

معنی این جمله کاملا واضح هست در صورتی که بیشتر از 50 نفر تشکر کنند

تاخیر اعمال میشه حالا شما از کجا براش فقط و اگر و اما در اوردید برای من واقعا جالب بود چون معمولا این جور مباحث رو من با دوستان در مورد بعضی جملات عربی داریم که از یک جمله مثلا

این یک چراغ هست

پی این مورد میبرند که فرد گوینده اشاره به اسمانها و زمین و درمان 42 درد و بیماری و کشف چندین مساله پیچیده علمی کرده

ور هرچی میگیم بابا این فقط یک جمله خبری بود

اونا میگن نه تو اگه زبون عربی میفهمیدی متوجه همه این موارد میشدی میگیم بابا خود عربها هم این تفاسیر شما رو قبول ندارند در جواب میگن اونها هم کوردلانی هستند که این بیان روشن و مبین را متوجه نمیشن

دوست عزیز این تفسیر شما توهین به درک همه افراد فارسی زبون هست فکر کنم بابت این تفسیر یک عذر خواهی به جمع خواننده بدهکارید

پ.ن: توجه بفرمائید اصلا کاری به دلایل تاخیر و فرایند تصمیم گیری ندارم و فقط مورد بحث من این تفسیر و تعبیر شما از جمله شرطی اقا رضا هست

دوست من به نظر شما این دو جمله در فارسی مشابه هم هستند؟

من در صورتی که تشنه باشم آب میخورم (ممکن است در زمانی که تشنه هم نباشم آب بخورم)

من فقط در صورتی که تشنه باشم آب میخورم(به هیچ وجه در صورتی که تشنه نباشم آب نمیخورم)

blue_dream_1983 December 31st, 2008 23:53

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله vahidrock (پست 268761)
دوستان عزیز بهتره بیشتر از این کشش ندیم این کشمکشها دردی رو دوا نمیکنه و با جبهه گرفتن چیزی حل نمیشه اگر کسی اعتراضی داره این قضیه رو با مدیریت سایت در میان بذاره اونها تصمیم میگیرند که مسابقه چه زمانی برگزار میشه ولی واقعا تشکر میکنم از این دوستان اینقدر معترض تابحال چه لطفی داشتند که صبر کردند و چیزی به ما نگفتند امیدوارم همه چیز مسالمت آمیز حل بشه و بیشتر از این کش پیدا نکنه چون گویا وقت شریف خیلیها رو گرفتیم از مدیریت سایت هم تقاضا دارم لطفا به این داستان خاتمه بدهند

سپاسگذارم...

تا اینجا هم فکر می کنم به خاطر پست کذایی شما کش پیدا کرده و از این همه خونسردیه شما در عجبم.
خودتان می برید خودتان می دوزید خودتان هم می پوشید.

..... December 31st, 2008 23:54

به خاطر یک مشت دلار!!!:blink:

blue_dream_1983 December 31st, 2008 23:55

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله BLACK_NINJA (پست 268763)
دوست من به نظر شما این دو جمله در فارسی مشابه هم هستند؟

من در صورتی که تشنه باشم آب میخورم (ممکن است در زمانی که تشنه هم نباشم آب بخورم)

من فقط در صورتی که تشنه باشم آب میخورم(به هیچ وجه در صورتی که تشنه نباشم آب نمیخورم)

خوب سفسطه گری از کلمه به کلمه ی شما مشهود هست

BLACK_NINJA December 31st, 2008 23:57

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله ..... (پست 268765)
به خاطر یک مشت دلار!!!:blink:

خیر رفع سوئ تفاهم

ساعت جاري 09:29 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.