انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   کامپیوتر و اینترنت (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=43)
-   -   Firefox Add-ons (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=5001)

مسعود رهجو May 31st, 2009 18:02

Firefox Add-ons

سلام
از آنجا که محبوبیت نرم افزار های کد باز هر روز بیش از دیروز مورد توجه کاربران قرار می گیرد و این افزایش به واسطه به روز رسانی و بالا بردن امکانات این گونه ابزارها در زندگی روزمره توسط خود افراد معمولی با استعداد ها و ایده ای مختلف هست شناخت و استفاده بیشتر از این ابزار ها به ما در طول زندگی کمک شایانی خواهد کرد .

پ ن : از انجا که بیشتر کارهای تجاری ما بر اساس اینترنت و pc و کیف پول و... از این قبیل مباحث شکل میگرد و در این حوضه ها چرخ میزند برورز بودن در این مسایل کمک بزرگی در این تجارت خواهد بود .

پ ن : همینجا از اقا رضا مدیریت محترم سایت تقاضا و پیشنهاد میدهم که کم کم ایجاد تالاری در این زمینه شکل بگیرد با این کار گام موثری را در به شکل گرفتن هر چه تخصصی شدن تالار ها ی فارکس بر خواهیم داشت .
این دو مقوله از هم جدا نیست و کمک شایانی در ارتباط با دنیای مجازی و تجارت خواهد بود انشاال....

در این تاپیک ما به مقوله add.one های بیشمار مرورگر محبوب فایرفکس خواهیم پرداخت از تمام عزیزان هم که در این زمینه با add.one های مختلف و مفید سر و کار دارند دست یاری میطلبیم

موفق باشید .

Mohsen May 31st, 2009 20:38

Cooliris

ابزاري بسيار جالب براي علاقمندان به مرور عكس هاي خبري روز و يا عكس هاي منتخب

http://i41.tinypic.com/351a45d.jpg

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

isar May 31st, 2009 22:23

سلام

من اصولا با تعارف و تشکر کردن های دوستان در آغاز تاپیکها مخالفم. اما در این مورد نتونستم جلوی خودم رو بگیرم.

واقعا جای چنین مبحثی در سایت خالی بود. و از جناب رهجو بابت این اقدام تشکر میکنم.

از همه دوستان هم درخواست میکنم در مورد این تاپیک چیزی رو دریغ نکنند که واقعا لازمه.

مسعود رهجو May 31st, 2009 23:02

همان طور که میدانید بحث زمان و دانستن این مهم برای یک تریدر از نوع حرفه ای از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هست برنامه نویسان این مروگر اقدام به ساخت پلاگینی در این رابطه کردن که این پلاگین به خود مرورگر نصب شده و باعث خواهد شد شما ضمن وب گردی از ساعات مهم دنیا نیز که برای شما از اهمیت زیادی برخوردار هست اطلاع پیدا کنید .

http://forexrainbow.com/files/4n53pkt7wx30al5hfgl5.jpg

بنده چون با این تایم ها بیشتر کار دارم روی این کشورها تنظیم کردم شما میتوانید هر جای دنیا را که خواستید + gmt را داشته باشید

مسعود رهجو May 31st, 2009 23:44

نام : Yahoo! Mail Notifier
پلاگین بعدی ما مربو ط میشه به ایمیل شما کافی ادرس ایمیل yahoo خودتان را در این پلاگین تایپ کنید به محض رسیدن پیغام جدید سریعا مطلع خواهید شد .

مسعود رهجو May 31st, 2009 23:53

نام : Gmail Manager

دارندگان gmail هم نگران نباشند چون برنامه نویسان موزیلا بیکار ننشسته و پلاگین مربو ط به دریافت gmail را نیز طراحی کردن .

shahramfx June 1st, 2009 00:47

ممنون مسعود خان بابت اين تايپيك واقعا ابزارهاي جالب و كاربردي داره و بيدليل نيست كه بهترين مرورگر در بين ساير مرورگرهاست
من يه سوال داشتم درباره اين مرورگر
تو سيستم من مصرف رم اين مرورگر خيلي بالاست و و قتي چند تا تب باز ميكنم ديگه خيلي اذيت ميكنه و سي پيو يوسيج هم وحشتناك بالا ميره و برنامه هاي ديگه هم نميتونم باز كنم يا اگه باز بشه عملكرد نرمالي نداره
آيا راهي هست كه مصرف رم اين مرورگر بياد پايين

مسعود رهجو June 1st, 2009 01:03

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله shahramfx (پست 321432)
ممنون مسعود خان بابت اين تايپيك واقعا ابزارهاي جالب و كاربردي داره و بيدليل نيست كه بهترين مرورگر در بين ساير مرورگرهاست
تو سيستم من مصرف رم اين مرورگر خيلي بالاست و و قتي چند تا تب باز ميكنم ديگه خيلي اذيت ميكنه و سي پيو يوسيج هم وحشتناك بالا ميره و برنامه هاي ديگه هم نميتونم باز كنم يا اگه باز بشه عملكرد نرمالي نداره

سلام
بله این مشکل قابل حل شدن هست اگر اجازه بدهید فردا به این مورد اشاره خواهیم کرد
موفق باشید

isar June 1st, 2009 01:04

Xoopit

حتما تا حالا پیش اومده که توی ایمیلهای دریافتیتون، دنبال یک عکس یا هر فایل دیگه‏ای بگردید و به دلیل زیاد بودن ایمیلها، قادر به پیدا کردن اون نباشید.
Xoopit این امکان رو به دارندگان Gmail میده که بدون باز کردن خود نامه، به فایلهای داخل اون دسترسی داشته باشیم.

برای اینکار باید در Xoopit ثبت نام کنید و آدرس Gmail و پسوردش رو وارد کنید.

بعد از اون هربار که وارد Gmail میشید، یک نوار طبق عکس زیر به جیمبل شما اضافه شده که عکسها و فایلها رو نشون میده.

و بعد از کلیک روی عکس مورد نظر، اینجوری میشه.

آدرس پلاگین :

آدرس سایت اصلی :

shahramfx June 1st, 2009 01:21

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله مسعود رهجو (پست 321402)
همان طور که میدانید بحث زمان و دانستن این مهم برای یک تریدر از نوع حرفه ای از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هست برنامه نویسان این مروگر اقدام به ساخت پلاگینی در این رابطه کردن که این پلاگین به خود مرورگر نصب شده و باعث خواهد شد شما ضمن وب گردی از ساعات مهم دنیا نیز که برای شما از اهمیت زیادی برخوردار هست اطلاع پیدا کنید .

http://forexrainbow.com/files/4n53pkt7wx30al5hfgl5.jpg

بنده چون با این تایم ها بیشتر کار دارم روی این کشورها تنظیم کردم شما میتوانید هر جای دنیا را که خواستید + gmt را داشته باشید

الان من ساعت ايران رو اضافه كردم حدود نيم ساعت اختلاف داره عقبه مشكل از كجاست ؟

عليرضا۱۳ June 1st, 2009 12:11

یک دستیار برای دوست داران سهام و ارز

مسعود رهجو June 1st, 2009 20:02

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله shahramfx (پست 321432)

سلام مجدد

Firefox Ultimate Optimizer 2009

همان طور که می دانید عمده ترین اشکال اصلی مرورگر روباه آتشین اشغال بیش از حد منابع سیستم مانند CPU , Memory و هنگ مکرر سیستم می باشد. برنامه ای که امروز به معرفی آن خواهم پرداخت یک ابزار فوق العاده مفید برای بهینه سازی و کاهش سرباری منابع سیستمی می باشد.
Firefox Ultimate Optimizer برنامه ای برای کاهش سرباری بیش از حد منابع سیستمی مانند CPU و حافظه توسط مرورگر محبوب فایرفاکس به میزان ۳۳ الی ۵۵ درصد.

بهینه ساز فایرفاکس برای مرورگر فایرفاکس نگارش های v1.x / 2.x / 3.x با قابلیت بهینه سازی فوق العاده آسان و سریع مرورگر فایر فاکس برای کاهش سرباری منابع سیستم مانند حافظه و CPU بدون نیاز یه تنظیم دستی بهینه سازی فایرفاکس.

Firefox Optimizers for Mozilla Firefox v1.x / 2.x / 3.x was developed for an easy and fast optimization of your browsing experience with Firefox.
It is based on a collection of popular and well working optimization settings used and tested by the experts. Usually you have to optimize Firefox manually, which can be time consuming and difficult for the novice user. FireTune helps you here - it includes all the performance optimizations. The only thing you must do is: make your selection. Firefox Optimizers does the work for you.Details on what exactly Optimizers does can be found in the help file.
In most of all cases you’ll notice an improved browsing speed after optimizing Firefox.

Not only will this increase your browsing speeds, but it will also greatly decrease the amount of memory Firefox uses, and I mean GREATLY.

میزان استفاده فایرفاکس از حافظه سیستم قبل از بهینه سازی
Before

میزان استفاده فایرفاکس از حافظه سیستم بعد از بهینه سازی
After Firefox optimizer

حجم : 5.7 مگا بایت

در زمان اکسترکت کردن فایل ویروس یاب خود را غیر فعال کنید.وبعد از نصب دوباره ویروس یاب رو فعال کنید.
برنامه Microsoft .NET Framework 2.0 را از قبل باید روی سیستم داشته باشید

مسعود رهجو June 1st, 2009 20:04

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله shahramfx (پست 321438)
الان من ساعت ايران رو اضافه كردم حدود نيم ساعت اختلاف داره عقبه مشكل از كجاست ؟

متاسفانه این مشکل در ساعت ایران وجود دارد که به میزان یک ساعت جلو هست

isar June 1st, 2009 21:28

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله مسعود رهجو (پست 321616)
برنامه Microsoft .NET Framework 2.0 را از قبل باید روی سیستم داشته باشید

درود بر جناب رهجو

برنامه بالا چه کاری انجام میده ؟
آیا بطور پیشفرض در ویندوز وجود داره یا باید دانلودش کنیم ؟

اگر لینک دانلود دارید، لطفا عنایت بفرمایید.

با تشکر

Mohsen June 1st, 2009 22:16

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله isar (پست 321640)
درود بر جناب رهجو

برنامه بالا چه کاری انجام میده ؟
آیا بطور پیشفرض در ویندوز وجود داره یا باید دانلودش کنیم ؟

اگر لینک دانلود دارید، لطفا عنایت بفرمایید.

با تشکر

ساعت جاري 07:40 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.