انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=15)
-   -   انتقادها و پيشنهادها (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=1195)

oomiidd November 19th, 2008 15:03

1 ضميمه
با سلام

و تشکر از مدیران محترم سلام

مشکلی رو الان در سیستم تشکر دیدم که وقتی از گزینه تشکر استفاده میشه ارور داده میشه

می خواستم ببینم ایا مشکل از سیستم بنده هست یا دیگران هم به این مشکل بر خورد کرده اند

با تشکر

behrouz-fx November 19th, 2008 15:07

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله oomiidd (پست 250924)
با سلام

مشکلی رو الان در سیستم تشکر دیدم که وقتی از گزینه تشکر استفاده میشه ارور داده میشه

می خواستم ببینم ایا مشکل از سیستم بنده هست یا دیگران هم به این مشکل بر خورد کرده اند

با تشکر

سلام
فکر میکردم فقط خودم این مشکلو دارم.:laugh:

I.N.D.E.X November 19th, 2008 15:07

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله oomiidd (پست 250924)
با سلام

با تشکر

سلام امید جان

منم امروز این مشکل رو دارم و دقیقا این error رو می گیرم. البته بعد از اینکه صفحه رفرش میشه، تشکر در پایین پست قرار می گیره.

piano11 November 19th, 2008 15:11

منم همین مشکل رو دارم

oomiidd November 19th, 2008 15:17

با سلام

wooooooooow

چه خبره :whoow:

به این میگن درد مشترک:laugh:

حالا یه چیز دیگه بگم؟

تو رو خدا دنبالم نکنید بگید اینم شده جغد بد خبر:laugh:

الان خواستم تو این پست در صفحه پیشرفته از رنگ و سایز استفاده کنم

ولی اونها هم از کار افتادن :cry:

پ.ن: می گم باز دست این استکبار داره از استین ما در می اد

Morteza M November 19th, 2008 15:25

با سلام

به مشکلات بالا باز نشدن پیام ها و توجهات هم اضافه کنید.

blue_dream_1983 November 19th, 2008 15:57

درود.باز نشدن صفحه ی سرچ را هم اضافه کنید.

Reza November 19th, 2008 16:51

سلام

الآن باید مشکل برطرف شده باشه.

Hamed2420 November 19th, 2008 16:53

با سلام

پيشنهاد ميكنم اسم اين تاپيك به مشكلات فني سايت تغيير پيدا كنه. براي پيشنهادات و يا انتقادات هم تاپيك ديگري ايجاد بشه.

بعيد ميدونم در اين تاپيك بيشتر از 10 يا 20 تا انتقاد و يا پيشنهاد ارائه شده باشه و كليت تاپيك حول مشكلات فني ميچرخه.

با تشكر

behrouz-fx November 19th, 2008 17:06

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Hamed2420 (پست 250993)
با سلام

پيشنهاد ميكنم اسم اين تاپيك به مشكلات فني سايت تغيير پيدا كنه. براي پيشنهادات و يا انتقادات هم تاپيك ديگري ايجاد بشه.

بعيد ميدونم در اين تاپيك بيشتر از 10 يا 20 تا انتقاد و يا پيشنهاد ارائه شده باشه و كليت تاپيك حول مشكلات فني ميچرخه.

با تشكر

سلام
حامد جان چرا با خشونت برخورد میکنی برادر :nervous: :laugh:
جدا از شوخی به نظر بنده فروم و قالب سایت سرمایه ، بهترین فروم فارسی هست که تا حالا دیدم.شاید من این جوری باشم ، اما با خوندن مطالب بعضی فروم ها ، آدم واقعا خسته میشه و خیلی وقتها سر در گم.
اما مشکلی که تا حالا بارها باهاش برخورد کردم سیستم جستجوی سایته که واقعا مشکل داره.یعنی یه مطلبو که قبلا خوندم یا می دونم وجود داره ، هر کاری میکنم اصلا نمی تونم پیداش کنم :nervous:
ارادتمندم.:)

Reza November 19th, 2008 17:52

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله behrouz-fx (پست 250997)
سلام
حامد جان چرا با خشونت برخورد میکنی برادر :nervous: :laugh:
جدا از شوخی به نظر بنده فروم و قالب سایت سرمایه ، بهترین فروم فارسی هست که تا حالا دیدم.شاید من این جوری باشم ، اما با خوندن مطالب بعضی فروم ها ، آدم واقعا خسته میشه و خیلی وقتها سر در گم.
اما مشکلی که تا حالا بارها باهاش برخورد کردم سیستم جستجوی سایته که واقعا مشکل داره.یعنی یه مطلبو که قبلا خوندم یا می دونم وجود داره ، هر کاری میکنم اصلا نمی تونم پیداش کنم :nervous:
ارادتمندم.:)

با سلام

لطفا یک مثال بزنید (مثلا تاپیک یا پستی وجود دارد، اما با جستجوی کلمات بکار رفته در آن، تاپیک یا پست مربوطه در نتایج جستجو نمایش داده نمی شود) تا با کمک هم مشکل را برطرف کنیم.

با تشکر

Shakhes November 19th, 2008 18:30

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Reza (پست 251013)
با سلام

لطفا یک مثال بزنید (مثلا تاپیک یا پستی وجود دارد، اما با جستجوی کلمات بکار رفته در آن، تاپیک یا پست مربوطه در نتایج جستجو نمایش داده نمی شود) تا با کمک هم مشکل را برطرف کنیم.

با تشکر

سلام بر آقا رضای عزیز

رضا جان من خیلی کم پیش میاد از جستجوگر سایت استفاده کنم ...اما واقعا همون معدود دفعات هم مشکل داشتم .البته شاید اشکال از من بوده باشه . روز گذشته دوباره نیاز پیداکردم که عبارتی رو سرچ کنم که مربوط به یکی از پستهای خودم بود ..." تیک چارت " از تاپیک سیگنالهای طلایی رو پیدانکردم و حدودا یکساعتی تلاش کردم و نتیجه ای نگرفتم .

با سپاس و احترام

ارادتمندم

Hpanahi November 19th, 2008 19:08

درود
در مورد سرچ سایت من فکر میکنم سایت گوگل که آقا رضا اضافه کردن استفاده کنید بهتر است بنده که راضی هستم

راستی هیچ کدام از مشکلاتی که دوستان عرض کردن بنده نداره

شاد باشید

پناهی

Reza November 20th, 2008 13:09

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Shakhes (پست 251029)
سلام بر آقا رضای عزیز

رضا جان من خیلی کم پیش میاد از جستجوگر سایت استفاده کنم ...اما واقعا همون معدود دفعات هم مشکل داشتم .البته شاید اشکال از من بوده باشه . روز گذشته دوباره نیاز پیداکردم که عبارتی رو سرچ کنم که مربوط به یکی از پستهای خودم بود ..." تیک چارت " از تاپیک سیگنالهای طلایی رو پیدانکردم و حدودا یکساعتی تلاش کردم و نتیجه ای نگرفتم .

با سپاس و احترام

ارادتمندم

با سلام به دوست عزیزم جناب شاخص

تمام search index سایت را بازسازی کردم. با جستجوی "تیک چارت" در تاپیک سیگنالهای طلایی، پستهای مربوطه یافته شد.

اصولا باید مشکلات احتمالی سیستم جستجوی سایت بطور کامل برطرف شده باشد.

با احترام
رضا

Hpanahi November 20th, 2008 22:53

آف تاپیک

احساس میکنم تعداد استفاده کنندگان از سیستم اعتباردهی بسیار کم شده است

منکه شخصا تمایل خاصی برای دادن اعتبار ندارم از وقتی که اعتبار منفی حذف شد

ساعت جاري 21:37 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.