انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=15)
-   -   انتقادها و پيشنهادها (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=1195)

Reza February 27th, 2007 00:13

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله King_nader27 (پست 90520)
سلام علیکم
نمی دونم امکان اضافه شدن یک فونت جدیدبه مجموعه فونتهای سایت وجودداردیاخیر؟
درصورت امکان پیشنهادمی کنم یک فونت نجومی به مجموعۀ فونتها اضافه شود.
باتشکر

با سلام

متاسفانه امکان اضافه کردن فونت جدید وجود ندارد. / با تشکر

Desire March 8th, 2007 12:19

سلام و خسته نباشید
می شه ساعت سایت را درست کنید؟ چند روزی می شه که1 ساعت جلو است .

Reza March 8th, 2007 13:33

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله arezoo53 (پست 92674)
سلام و خسته نباشید
می شه ساعت سایت را درست کنید؟ چند روزی می شه که1 ساعت جلو است .

با سلام

این مشکل به دلیل تغییر ساعت در سایر کشورها و عدم تغییر ساعت در ایران می باشد. برای حل مشکل، هر یک از کاربران باید در پروفایل خود تنظیمات لازم را انجام بدهد.

لطفا روی لینک زیر کلیک کنید:
http://forum.sarmaye.com/profile.php?do=editoptions
و در بخش تنظيمات تاريخ & زمان، بخش همچنين مي توانيد گزينه هاي مربوط به ساعات روزانه را نسبت به محل سکونت خود مشخص نماييد گزینه این بخش همیشه غیر فعال باشد را انتخاب کنید.

cold_fear March 8th, 2007 20:41

با سلام خدمت آقا رضا و تشكر از زحمات شما و ساير مديران سايت

چند روزي ميشه كه خبرها در پايين سايت درج نميشه البته خبرهاي مهمي اين هفته نبود اما يكي دو تاش مهم بود مثل امروز كه خبر ها حركتهاي خوبي ايجاد كردند

يه مشكل ديگه مشكلات زياد سايت هست كه با وجود سرعت بالاي اينترنت من كه ADSL 384 ميباشد باز هم بعضي وقتها به علت ترافيك مشكل دارم .

در پايان باز هم از زحمات شما در مديريت خوب سايت تشكر ميكنم

Reza March 8th, 2007 22:26

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله cold_fear (پست 92785)
با سلام خدمت آقا رضا و تشكر از زحمات شما و ساير مديران سايت

چند روزي ميشه كه خبرها در پايين سايت درج نميشه البته خبرهاي مهمي اين هفته نبود اما يكي دو تاش مهم بود مثل امروز كه خبر ها حركتهاي خوبي ايجاد كردند

يه مشكل ديگه مشكلات زياد سايت هست كه با وجود سرعت بالاي اينترنت من كه ADSL 384 ميباشد باز هم بعضي وقتها به علت ترافيك مشكل دارم .

در پايان باز هم از زحمات شما در مديريت خوب سايت تشكر ميكنم

با سلام

ماههاست که یکی از دوستان زحمت درج اخبار رو بر عهده دارند. اما مدتیه که اخبار جدید رو درج نمی کنند(احتمالا بدلیل مشغله زیاد). لطفا اگر سایر دوستان برای این موضوع داوطلب هستند اعلام کنند.

در مورد مشکلات سایت: تا زمانی که سرور اختصاصی برای سایت نگیریم، اینگونه مشکلات بطور کامل حل نخواهند شد.

با تشکر

ario March 9th, 2007 01:31

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Reza (پست 92806)
با سلام

در مورد مشکلات سایت: تا زمانی که سرور اختصاصی برای سایت نگیریم، اینگونه مشکلات بطور کامل حل نخواهند شد.

با تشکر

چه جوري ميشه براي سايت سرور اختصاصي گرفت؟ چه شرايط و مشكلاتي داره؟!

Reza March 9th, 2007 08:46

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله ario (پست 92841)
چه جوري ميشه براي سايت سرور اختصاصي گرفت؟ چه شرايط و مشكلاتي داره؟!

مشکل خاصی نداره. موضوع اصلی هزینه است.

homayon March 13th, 2007 16:37

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله cold_fear (پست 92785)

اقا رضا ي عزيز سلام

ما هم خواهشمون همينه . خدا خيرت بده يه فكري واسه ما بكن :cry: :cry: :cry:

يا حق

Arak_fx March 15th, 2007 20:46

سلام .

بعضی صفحات سایت بعضی اوقات نصفه لود میشن برام و بعضی اوقات هم یک صفحه سفید فقط میاد . کس دیگری هم این مشکل را داره ؟

oomiidd March 15th, 2007 21:16

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Arak_fx (پست 94334)
سلام .

بعضی صفحات سایت بعضی اوقات نصفه لود میشن برام و بعضی اوقات هم یک صفحه سفید فقط میاد . کس دیگری هم این مشکل را داره ؟

سلام

اره برا من هم گاهی صفحات نصفه لود میشه ولی نه زیاد

mb March 16th, 2007 12:45

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Arak_fx (پست 94334)
سلام .

سلام
فکر کنم از سرعت دایل اپ باشه

ایا با ای دی اس ال هم این مشکل را دارید ؟

Arak_fx March 16th, 2007 13:26

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mb (پست 94473)
سلام
فکر کنم از سرعت دایل اپ باشه

ایا با ای دی اس ال هم این مشکل را دارید ؟

سلام

من فقط ADSL دارم و یک سالی میشه اصلا دایال آپ کار نکردم

oomiidd March 17th, 2007 20:48

سلام

با تشکر فراوان از زحمات اقا رضا و جناب رشیدی عزیز

امروز دنبال پستی از یکی از دوستان بودم رفتم تو مشخصات فردی و همه پستهایی که ایشون زده بود رو اوردم

ولی مثلا ایشون یه پست تو قسمت بروکرها داشت برای پیدا کردن اون یه پست مجبور میشدم کل صفحات تاپیک رو چک کنم حالا اگه تو لایو تریدینگ متوسطه پست داده بود که وا ویلا
نمی دونم میشه یه جوری فهمید که مثلا پست ایشون تو اون تاپیک شماره یا صفحه چند می باشد ( اصلا این امکان الان موجوده و من بلد نبودم یا اینکه اصلا هنوز وجود نداره)و اگر چنین امکانی الان نیست ایا میشه چنین کاری رو کرد

یعنی تو جایی که تمام پستهای یه نفر میاد و قسمتی از پست هم نوشته میشه کنارش شماره پست یا صفحه ای که پست در اونجا هست ذکر بشه

بازم ممنون

Reza March 17th, 2007 21:03

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله oomiidd (پست 94710)
سلام

با تشکر فراوان از زحمات اقا رضا و جناب رشیدی عزیز

امروز دنبال پستی از یکی از دوستان بودم رفتم تو مشخصات فردی و همه پستهایی که ایشون زده بود رو اوردم

ولی مثلا ایشون یه پست تو قسمت بروکرها داشت برای پیدا کردن اون یه پست مجبور میشدم کل صفحات تاپیک رو چک کنم حالا اگه تو لایو تریدینگ متوسطه پست داده بود که وا ویلا
نمی دونم میشه یه جوری فهمید که مثلا پست ایشون تو اون تاپیک شماره یا صفحه چند می باشد ( اصلا این امکان الان موجوده و من بلد نبودم یا اینکه اصلا هنوز وجود نداره)و اگر چنین امکانی الان نیست ایا میشه چنین کاری رو کرد

یعنی تو جایی که تمام پستهای یه نفر میاد و قسمتی از پست هم نوشته میشه کنارش شماره پست یا صفحه ای که پست در اونجا هست ذکر بشه

بازم ممنون

با سلام و تشکر از شما

پس از نمایش پستهای کاربر مربوطه، بالای هر پست (در زیر لینک تاپیک) لینکی وجود دارد که با کلیک روی آن مستقیما به پست مربوطه منتقل می شوید.

Alifar April 6th, 2007 12:22

با سلام
به نظر من اگه بتونيد كاري بكنيد كه در هر صفحه فقط يكبار امضا رو نمايش بده حجم سايت خيلي پايين مياد

ساعت جاري 10:23 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.