انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   کامپیوتر و اینترنت (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=43)
-   -   نمایشگاه الکامپ (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=5391)

blue_dream_1983 November 24th, 2009 21:26

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله homa110 (پست 358693)
با سلام

خواستم پیشنهادی بکنم. چند تن از افراد این فروم را که اطلاعات اولیه خوبی را دارد را به عنوان کارشناس این فروم با چند تن از]روسای بانکهای دولتی و خصوصی که شعبه ارزی دارندو همچنین فعالان واقعی سهام و ارز ی]ک گزارش مفصل و کامل از فارکس و حقیقت آن تهیه کنند و نتیجه را با ذکر نام افراد مصاحبه شونده در سایت قرار دهند تا هیچ شائبه ای در ذهن فارکس کاران ایجاد نشود و بهترین فرصت هم همین نمایشگاه الکامپ هست .چون راستش تازه میاد ذهن ما به فارکس مثبت بشه که یک دفعه از اطلاعات بقیه میریزیم به هم؟؟؟؟؟؟؟؟؟خواهشا این موضوع را دوستان حل کنند

من خیلی وقته شیطنت نکردم .هما جان قرعه به نام شما خورده انگار.
من فکر می کنم اول باید مشکل 30 تا پست شمارو حل کرد.

kade_a55 November 25th, 2009 13:51

دوستان تو سايت آراد بوك نوشته كه پنج شنبه (فردا) 5 آذر استاد علي محمدي مدرس و تحليل گر بازارهاي سرمايه و مولف كتاب هاي فاركس، الگوهاي هارمونيك، استراتژي هاي معامله و .... در غرفه انتشارات آراد مستقر در نمايشگاه الكامپ 2009 حاضر خواهند شد.
علاقمندان جهت طرح سوالات خود و همچنين مشاوره مي توانند به اين غرفه مراجعه نمايند.

مكان : نمايشگاه بين المللي، جنب سالن 35 (در فضاي باز)

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

rasputin November 27th, 2009 00:17

تا جایی که من اطلاع دارم این بروکر ها در نمایشگاه غرفه دارند :

N2

Windsor

Alpari

IFC Markets

Prime

Lite forex

msnfx November 27th, 2009 00:42

با سلام
اگر دوستانی که تهران هستند و نمایشگاه میرن لطف کنن چند عکس از غرفه بروکرها و شرکت های خدمات فارکس که در نمایشگاه شرکت کردند رو بگذارن تا ما که تهران نیستیم و برامون مقدور نیست بیایم نمایشگاه لااقل عکسهاشو ببینیم خیلی عالی میشه

با تشکر

silent_killer November 27th, 2009 10:10

سلام به دوستان . در برخورد با این نمایشگاه و آدمهای داخلش خیلی دقت کنید چون به چشمم دیدم که آدمهای بی سوادی که الکی معروف شدن داخلش زیاده . متاسفانه و بدبختانه همیشه ایرانیها رو آدمهای ( دور از جون همه ) نفهم گیر میارن و یه نفر رو میان علم میکنن که تو عمرش حتی چارت رو ندیده حتی یک بار ترید نکرده و حتی فرق بین تکنیکال و فاندامنتال رو نمیدونه اونوقت میاد و واسه دیگران کلاس هم میذاره .

خیلی مواظب باشید . آدم سو استفاده کن همه جا هست اما تو مقوله فارکس دیگه واقعا گندشو در آوردن با این کاراشون .

kikolo November 30th, 2009 11:23

الکی تر از این نمایشگاه خودشه !
با نماینده بروکر Alpari دارم صحبت میکنم ، بعد از اینکه منو توجیح کرد که آلپاری یه بروکر روس هست ، بهش میگم لیست اسپرد ها رو دارین ؟ میگه نه ! میگم شما چه اطلاعات دیگه ای از بروکر در اختیار من میتونین بزارین !؟ میگه هیچی ، شما ایمیل بزنین جواب میدیم !!!! فقط N2 خوب بود ما بقی اووووووووووووووت !
دوستانی که نرفتن هیچی از دست ندادن

hnp2500 November 30th, 2009 11:30

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله kikolo (پست 359711)
الکی تر از این نمایشگاه خودشه !
با نماینده بروکر Alpari دارم صحبت میکنم ، بعد از اینکه منو توجیح کرد که آلپاری یه بروکر روس هست ، بهش میگم لیست اسپرد ها رو دارین ؟ میگه نه ! میگم شما چه اطلاعات دیگه ای از بروکر در اختیار من میتونین بزارین !؟ میگه هیچی ، شما ایمیل بزنین جواب میدیم !!!! فقط N2 خوب بود ما بقی اووووووووووووووت !
دوستانی که نرفتن هیچی از دست ندادن

با سلام
شما فقط بخش forex را مد نظرتون هست یا کل نمایشگاه را فاقد ارزش می دانید؟
میشه در مورد N2 بیشتر توضیح بدهید؟

kikolo December 1st, 2009 17:24

N2 اونطور که من فهمیدم موسسش یه ایرانی هست !
مجوز بانک مرکزی رو هم میخواد بگیره ، یه دفتر مرکزی هم تو کیش زده.
اسپرداش یکمی زیاد تر از بروکر های دیگه هست مثلا EURUSD 3 یا مثلا GBPJPY 9 ، نماینده اش میگه که بروکر هر مشکلی داشته باشه حداقل درخواست دریافت پول شما رو ظرف چند ساعت انجام میده. رگوله نیست. بازار سازی هم میکنه ولی ترید واقعی هم میکنه. حداقل افتتاح حسابشم 2000 دلاره. به غیر از ارز ، طلا و نقره و نفت هم ترید میکنه.

همین.

naderia December 1st, 2009 17:50

خداییش چند سالی هست که با ان تو کار میکنم تا حالا مشکل حادی ندیدم و فقط یکبار برداشت از حسابم را با فاصله یک روز به من پرداخت کرد و مابقی ظرف چند ساعت انجام میشه

kikolo December 2nd, 2009 15:28

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله naderia (پست 360032)
خداییش چند سالی هست که با ان تو کار میکنم تا حالا مشکل حادی ندیدم و فقط یکبار برداشت از حسابم را با فاصله یک روز به من پرداخت کرد و مابقی ظرف چند ساعت انجام میشه

شما رقم های بزرگ برداشت کردین ؟ چون من زیاد شنیدم که روی ارقام زیاد اذیت میکنه...

Faghih December 2nd, 2009 16:46

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله msnfx (پست 359254)
با سلام
اگر دوستانی که تهران هستند و نمایشگاه میرن لطف کنن چند عکس از غرفه بروکرها و شرکت های خدمات فارکس که در نمایشگاه شرکت کردند رو بگذارن تا ما که تهران نیستیم و برامون مقدور نیست بیایم نمایشگاه لااقل عکسهاشو ببینیم خیلی عالی میشه

با تشکر

نبود؟
:tired:

realfx December 3rd, 2009 15:37

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله kikolo (پست 360234)
شما رقم های بزرگ برداشت کردین ؟ چون من زیاد شنیدم که روی ارقام زیاد اذیت میکنه...

سلام

ارقام زیاد در چه حدود ؟

lastnight19 December 4th, 2009 21:52

در مورد N2 من با این بروکر حساب دارم خیلی خیلی راحت هست و من تا حالا مشکلی باهاش نداشتم، کلاً اینطور بگم که تاحالا بعد از دو سال هیچ کدوم از مشکلاتی که دوستان در قسمت بروکرها مطرح می کنند یا گله و شکایتهایی که دارند رو من تا حالا نداشتم بنظر من اگر واقعاً کسی می خواد فارکس کار کنه بدون مشکل خیلی مناسبه.

در مورد نمایشگاه چیزی که بنظر من خیلی جالب بود این هست که ایرانی جماعت چیزی برای ارائه نداشت.

یا نمایندگی لپ تاپ بود و یا نمایندگی سایر محصولات خارجی، تولید کننده ایرانی مطلقاً وجود نداشت، یه عده بودند یا برنامه های شاید خیلی ابتدائی نوشته بودند یا اینکه خدمات ارائه می دادند، تولیدی در کار نبود (یا حداقل من ندیدم)، فقط واردات، تولید صفر

باید واقعاً به مسئولان با این وضعیت تبریک گفت، مخصوصاً جناب صادر کننده مدیریت.

واقعاً نمی دونم با این وضع غیر از تباهی به کجا خواهیم رسید.

realfx December 5th, 2009 09:10

[QUOTE=lastnight19;360761]در مورد N2 من با این بروکر حساب دارم خیلی خیلی راحت هست و من تا حالا مشکلی باهاش نداشتم، کلاً اینطور بگم که تاحالا بعد از دو سال هیچ کدوم از مشکلاتی که دوستان در قسمت بروکرها مطرح می کنند یا گله و شکایتهایی که دارند رو من تا حالا نداشتم بنظر من اگر واقعاً کسی می خواد فارکس کار کنه بدون مشکل خیلی مناسبه.

با سلام و تشکر

آیا بطور مکرر با ان تو سود کردید و برداشت داشتید ؟

با آرزوی موفقیت

lastnight19 December 5th, 2009 18:03

[QUOTE=realfx;360816]
نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله lastnight19 (پست 360761)
در مورد N2 من با این بروکر حساب دارم خیلی خیلی راحت هست و من تا حالا مشکلی باهاش نداشتم، کلاً اینطور بگم که تاحالا بعد از دو سال هیچ کدوم از مشکلاتی که دوستان در قسمت بروکرها مطرح می کنند یا گله و شکایتهایی که دارند رو من تا حالا نداشتم بنظر من اگر واقعاً کسی می خواد فارکس کار کنه بدون مشکل خیلی مناسبه.

با سلام و تشکر

آیا بطور مکرر با ان تو سود کردید و برداشت داشتید ؟

با آرزوی موفقیت

منظور شما از مکرر چیه؟

معمولاً هر 3 یا 4 ماه یکبار برداشت می کنم و مشکلی ندارم، اگر منظور شما از مکرر این هست که هر بار که دلم بخواد می تونم برداشت کنم بله اینطور بوده و مشکلی هم ندارم، ولی اگر منظورتون این هست که هر 2 ثانیه یکبار برداشت کنم خیر طبق قرارداد اولیه که با این شرکت بسته ام هر دوشنبه می توانم برداشت کنم با این شرط که حداقل قصد برداشت 200 دلار داشته باشم.

ساعت جاري 10:32 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.