انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   بورس تهران (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=4)
-   -   نظر دوستان راجع به راه اندازی دوباره انجمن (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=6101)

aminnobakht January 2nd, 2014 19:40

نظر دوستان راجع به راه اندازی دوباره انجمن

سلام دوستان عزیز
تازگیا خیلی پیش میاد که دوستان عزیز از بچه ها قدیم این سایت رو جاهای دیگه(بعضا حضوری) باهاشون آشنا میشم و واقعا لذت میبرم خودم هم چند وقتی ( حدود 4-5 ماه ) میشه که توی بورس ایران شروع به فعالیت کردم.
میخواستم از همه دوستانی که هنوز به اینجا سر میزنن یه خواهش دوستانه داشته باشم.
اونم چیزی نیست جز اینکه دوباره این ساین وزین و پربار رو سرپا کنیم، واقعا سایت عالی هست و حیفشه اینجوری خاک بخوره، هممون خاطرات خوبی رو از این انجمن داریم، به هم کمک کنیم، هر چند بورس ایران خیلی از جذابیت های فارکس رو نداره، اما ساز و کار جفتشون بازار سرمایه است و میشه از علم فارکسی خودمون خیلی راحت اینجا هم استفاده کرد و به هم کمک کنیم و این دفعه به جای کال مارجین ها و قرمز شدن صفحه متاتریدر هیستوری پر از رنگ سبز و لمس ها قشنگ حد سود رو شاهد باشیم.

اگر کسی مایل به همکاری هست خواهشا همین لحظه که داره این مطلب رو میخونه نظرش رو بیان کنه.

آقا رضا شما هم بعنوان ادمین اگه مخالف این حرکت از سمت بنده هستید لطفا این مطلب رو پاک کنید و به من هم با ایمیل خبر بدید، تنها دلیلم برای اینکار دینی بود که توی عمر فعالیتم توی بازار سرمایه نسبت به این انجمن و اعضاش روی دوشم حس میکردم.

mehdi20 January 2nd, 2014 20:19

سلام

من همیشه هستم با آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیز

تو بورس هم کم و بیش فعال هستم

کمکی از دستم بر بیاد در خدمتم

blue_dream_1983 January 3rd, 2014 04:21

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله aminnobakht (پست 477917)
سلام دوستان عزیز

اونم چیزی نیست جز اینکه دوباره این ساین وزین و پربار رو سرپا کنیم، واقعا سایت عالی هست و حیفشه اینجوری خاک بخوره، هممون خاطرات خوبی رو از این انجمن داریم، به هم کمک کنیم، هر چند بورس ایران خیلی از جذابیت های فارکس رو نداره، اما ساز و کار جفتشون بازار سرمایه است و میشه از علم فارکسی خودمون خیلی راحت اینجا هم استفاده کرد و به هم کمک کنیم و این دفعه به جای کال مارجین ها و قرمز شدن صفحه متاتریدر هیستوری پر از رنگ سبز و لمس ها قشنگ حد سود رو شاهد باشیم.

آقا رضا شما هم بعنوان ادمین اگه مخالف این حرکت از سمت بنده هستید لطفا این مطلب رو پاک کنید و به من هم با ایمیل خبر بدید، تنها دلیلم برای اینکار دینی بود که توی عمر فعالیتم توی بازار سرمایه نسبت به این انجمن و اعضاش روی دوشم حس میکردم.

سلام
:whoow::whoow::blink::nervous:
این دینتون رو من متوجه نشدم دقیقا چه جور دینی هست ؟ اگه میخواین دینتون رو به من هم ادا کنید شماره حسابم رو براتون ایمیل میکنم . با تشکر فراوان

aminnobakht January 4th, 2014 15:02

سلام، بازم حاشیه سازی؟؟؟؟

نه بابا دین علمی!!
خیلیامون چیزای جدید یاد گرفتیم، اونا رو به هم یاد بدیم!

mercury January 6th, 2014 14:30

بهتره از خواب و رویا بیدار بشین و چشمتون رو باز کنید به روی واقعیتهای زندگی درسته که بعد از اونهمه خیالبافی و رویا از جمله *رویای ماشین لامبورگینی و کت و شلوار و کراوات و یه دفتر شیک و پیک و با چهل پنجاه تا کارمند و دو سه تا منشی خوشگل و ویلای پنج هزار متری* واقعا اومدن توی دنیای واقعی سخته ولی بهر حال باید این مرحله رو بگذرونید و با واقعیت روبرو بشید! واقعیتش اینه که سایت سرمایه درسته واسه آشنایی با ف.ا.ر.ک.س خوب بود ولی عملا آدمو گیج و سر در گم میکرد.
بهتره که همون درش گل گرفته بشه تا بیشتر از این با روان و جان و مال یه عده جوون که از سر ناچاری و بیکاری به هر دری میزنن تا یه جوری آینده شون رو بسازن بازی نشه !

blue_dream_1983 January 8th, 2014 06:59

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله aminnobakht (پست 477920)
سلام، بازم حاشیه سازی؟؟؟؟

نه بابا دین علمی!!
خیلیامون چیزای جدید یاد گرفتیم، اونا رو به هم یاد بدیم!

سلام
نه اتفاقا جدی گفتم ، شما مگه نمیخوای دینت رو ادا کنی؟ خوب این چه دینی هست دقیقا؟ شما هم قراره بیای یه سیستم جدید ارایه بدی که این یکی دیگه حتما سود ده هست؟ یا منتظر یه خدای ف ا ر ک س ی ن که بیاد و این سیستم نیست در جهان رو بهتون ارایه بده؟ دنبال چی هستین واقعا؟ چرا اینقدر علاقه مندید که خودتون و دیگران رو از چاله به چاه بیاندازید؟

این حاشیه سازی که شما و دوستان محترم فقط مثل طوطی تکرارش میکنین ،از نظر من یعنی حرف حق،
البته خوب از نظر دوستانی هم که دنبال سود کردن هستند البته نه از راه درستش بلکه ازجیب این و آن این حرف ها یعنی حاشیه،
حاشیه ف ا ر ک س و این سایت وزین همان جایی است که شما پولتان را ازش در می آورید.

aminnobakht January 9th, 2014 18:11

بابا من که گفتم ف ا ر ک س؟
من میگم بورس ایران! جایی که بتونیم قانونی کار کنیم و ...
هزار تا فروم دیگه برای بورس ایران هست! اما من گفتم چرا اینجا راه نیافته دوباره! جایی که خیلیا مثا خود من برای اولین بار با مفهوم بازار سرمایه باهاش آشنا شدن!

اگه بخواد اینجوری باشه، پس ...

blue_dream_1983 January 11th, 2014 21:18

قلی خان ، خان نبود ، دزد بود، لابد تو هم اسمشو شنفتي ! وقتي سن و سال تو بود به خودش گفت تا آخر عمرم ، ببينم مي تونم تنهايي هزار تا قافله رو لخت كنم .
با همين يه حرف پا جونش وايساد و هزار تا قافله رو لخت كرد . آخر عمري پشت دستشو داغ زدو به خودش گفت هزار تا تموم شد ،
حالا ببينم ، عرضشو داري تنهايي يه قافله رو سالم برسوني مقصد ... نشد ! ...نشد ...نتونست و مشمول ذمه ی خودش شد . تقاص از اين بدتر ؟

aminnobakht January 12th, 2014 10:59

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله blue_dream_1983 (پست 477924)
قلی خان ، خان نبود ، دزد بود، لابد تو هم اسمشو شنفتي ! وقتي سن و سال تو بود به خودش گفت تا آخر عمرم ، ببينم مي تونم تنهايي هزار تا قافله رو لخت كنم .
با همين يه حرف پا جونش وايساد و هزار تا قافله رو لخت كرد . آخر عمري پشت دستشو داغ زدو به خودش گفت هزار تا تموم شد ،
حالا ببينم ، عرضشو داري تنهايي يه قافله رو سالم برسوني مقصد ... نشد ! ...نشد ...نتونست و مشمول ذمه ی خودش شد . تقاص از اين بدتر ؟

بیخیال...
من توی بقیه فروم ها فعالیت میکنم و بروز میشم و یاد میگیرم و یاد میدم و سرمایه هم ...

محمد هورزاد January 12th, 2014 14:35

بنده از خانوم سارا شیخی که همچنان زنده است و هنوز هم مشغول حاشیه سازی در این سایت - کمال تشکر را دارم :)

جواب نده چون دیگه هیچوقت به این تاپیک سر نمیزنم و پستت رو نمیبینم .

بای

پ.ن : سایت سالهاست تعطیله - برو عروس شو سارا - برو .

blue_dream_1983 January 19th, 2014 00:22

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله محمد هورزاد (پست 477926)
بنده از خانوم سارا شیخی که همچنان زنده است و هنوز هم مشغول حاشیه سازی در این سایت - کمال تشکر را دارم :)

جواب نده چون دیگه هیچوقت به این تاپیک سر نمیزنم و پستت رو نمیبینم .

بای

پ.ن : سایت سالهاست تعطیله - برو عروس شو سارا - برو .

من هم خوشحالم که شما هنوز مشغول ترید و حرام کردنه پولهای خود و دیگران هستید و همچنان فیلم راز میبینید و در خیالهایتان لامبورگینی سوار میشوید. البته فکر کنم کلاس مشهد خیلی به لامبورگینی نخوره باید یه کم سطح تخیلتان را هم ردیف سطح شعورتان بگیریداینجوری بهتر است :p
شما بچه که بودید فکر کنم که زنگ در همسایه را میزدید و فرار میکردید نه؟:blink:

شما هنوز هم نگران دختران دم بخت هستید؟ واقعا جای خوشحالی داره که اینقدر انسان هستید، یه پیشنهادی هم برای خودتان داشتم بهتره که برای پدری خوب بودن برای دخترتان دست از آی بی گری بردارید.

ahmad_ahmad January 22nd, 2014 20:44

بیچاره اقای امین اومد یه پیشنهاد داد و بعدش اینهمه کتک خورد و فرار کرد

kahroba151 January 30th, 2014 23:21

قبلا سر میزدم اینجا.. حیفه که اینطور شده..

PASSERBY February 21st, 2014 20:58

فک کنم اینجا ده ساله شد
البته 2 سالش قبول نیست چون راکد بوده :دی

farhad fx March 1st, 2014 01:28

سرمايه (البته اون سرمايه ي سابق رو ميگم )دلم خيلي برات تنگ شده.

ساعت جاري 04:28 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.