انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=15)
-   -   سوال درباره امکانات و قابلیت‌های وب سایت (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=3584)

nabeghe April 27th, 2008 17:36

سوال درباره امکانات و قابلیت‌های وب سایت

سلام
از اينكه سوالم يكم مبتديانه است معذرت مي خوام
ولي مي خوام بدونم كه چطور مي شه يك پست رو ويرايش كرد؟. من يك پست در انجمن موضوع آزاد زدم كه مي خوام ويرايشش كنم. لطفا هر چه سريعتر پاسخ بدهيد
با تشكر

Honda April 27th, 2008 17:42

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله nabeghe (پست 186602)
سلام
از اينكه سوالم يكم مبتديانه است معذرت مي خوام
ولي مي خوام بدونم كه چطور مي شه يك پست رو ويرايش كرد؟. من يك پست در انجمن موضوع آزاد زدم كه مي خوام ويرايشش كنم. لطفا هر چه سريعتر پاسخ بدهيد
با تشكر

سلام دوست گرامی ، ندانستن عیب نیست ، نپرسیدن . . .
کافی است در پایین پست خود ( سمت چپ ) روی آیکون ویرایش کلیک کنی و بعد از انجام اصلاحات ، روی ذخیره کلیک بفرمایی.
اینهم پاسخ سریع ;).
موفق باشی : Honda

bagherzadeh April 27th, 2008 17:49

با سلام خدمت دوست عزیز

کلا هر مشکل این شکلی داشتین میتونین به این قسمت سایت مراجعه کنید:

انجمنها -
اطلاعیه ها و اخبار سایت سرمایه -
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

موفق باشین;)

Hoseini April 27th, 2008 19:46

بنده پيشنهاد مي كنم كه مديران محترم سايت فرصت ويرايش يك پست را از يك ساعت ، لااقل به نصف روز افزايش دهند .

reza1982 April 27th, 2008 23:19

سلام

خواستم بپرسم قبلا امکان گذاشتن عکس بزرگ در هر پستی وجود داشت ولی نمیدونم چرا الان فقط مجبوریم عکسهایی با ابعاد کوچک قرار بدیم نمیدونم به خاطر اینکه ترتیب تایپیک به هم نخوره؟

Enterex April 28th, 2008 09:19

درود بيكران
نابغه جان فكر كنم شما يك پست هم بنام اطلاعات آماري زده بودي كه به امان خدا ول شده:blink:
بهتر نيست دوستان اگه پستي زدند و بهر دليل قصد ادامه اونو ندارند اعلام كنند تا بندگان خدايي رو سر كار نذارند؟:advise:

nabeghe April 28th, 2008 09:45

دوست عزيز من، من اون تاپيك رو به امان خدا ول نكردم ولي شرايط كار در اون تاپيك طوريه كه بدون نوشتن بنامه كامپيوتري نمي شه كاري رو انجام داد و اينكه بخواي اطلاعات رو با ماشين حساب بدست بياري خيلي سخت و خسته كننده و وقت گيره. از دوستان هم كه تقاضا كردم اگر كسي برنامه نويسي بلده به كمكم بياد تا بتونيم با نوشتن يك برنامه كار ها رو سريعتر پيش ببريم ولي متاسفانه كسي داوطلب كمك نشد.
و با توجه به كمبود وقتم در حال حاضر، ادامه كار رو به آينده موكول كردم.

nabeghe April 28th, 2008 14:22

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله reza1982 (پست 186652)
خواستم بپرسم قبلا امکان گذاشتن عکس بزرگ در هر پستی وجود داشت ولی نمیدونم چرا الان فقط مجبوریم عکسهایی با ابعاد کوچک قرار بدیم نمیدونم به خاطر اینکه ترتیب تایپیک به هم نخوره؟

با اجازه بزرگترها نم جواب ميدم

دوست عزيز شما هنوز هم مي توانيد عكس رو در سايز بزرگ قرار بديد. براي اينكار كافيه اول عكس رو از طريق مديريت ضميمه ها آپلود كني و سپس آدرس لينك عكس رو كپي كني و در قسمت متن خود پست در گزينه " قرار دادن تصوير " پيست كني.

Sajjj April 28th, 2008 20:58

:(:(ببخشید من بیشتر فایل هایی رو که دوستان توی پست خودشون attach میکنن نمیتونم دانلود کنم لطفا یکی منو راهنمایی کنه

Hamed2420 April 28th, 2008 21:32

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Sajjj (پست 186820)
:(:(ببخشید من بیشتر فایل هایی رو که دوستان توی پست خودشون attach میکنن نمیتونم دانلود کنم لطفا یکی منو راهنمایی کنه

با سلام

به عنوان مثال بفرمایید که فایل ضمیمه کدوم پست رو نمیتونید ببینید ؟!!

Sajjj April 29th, 2008 11:03

سلام
مثلا پست شماره #2 از انجمن "درخواست indicator و expert " دو تا فایل ضمیمه داره که لینکشو اینجا گذاشتم

البته این یه مثال بود. من اکثر ضمیمه های تصویری رو هم نمیتونم دانلود کنم:(

Sajjj April 29th, 2008 11:24

سلام مثلا در پست #2 از انجمن "درخواست indicator و expert" دو تا لینک وجود داره که یکیشو میذارم:

یا pdf آموزش فارسی الیوت و یا ضمیمه های تصویری نمیتونم دانلود کنم

Hamed2420 April 29th, 2008 12:31

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Sajjj (پست 186941)
سلام
مثلا پست شماره #2 از انجمن "درخواست indicator و expert " دو تا فایل ضمیمه داره که لینکشو اینجا گذاشتم

با سلام

به نظر میرسه که ایراد از سیستم و نرم افزار مرورگر شما باشه. پیشنهاد میکنم با یک مرورگر دیگر هم تست کنید.

موفق باشید

Sajjj April 29th, 2008 13:07

سلام
من با opera - ie - mozilla و avant امتحان کردم وقتی روی لینک کلیک می کنم یه صفحه سفید باز میشه که هیچی توش نیست
من "internet download manager" نصب دارم ممکنه این مشکلو اون ایجاد کرده باشه؟

با تشکر

مجتبی April 29th, 2008 14:30

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Sajjj (پست 186979)
سلام
من با opera - ie - mozilla و avant امتحان کردم وقتی روی لینک کلیک می کنم یه صفحه سفید باز میشه که هیچی توش نیست
من "internet download manager" نصب دارم ممکنه این مشکلو اون ایجاد کرده باشه؟

با تشکر

امکان داره ولی گاها آنتی ویروس ها هم از این مشکلات ایجاد میکنند.
موفق باشید

Reza April 29th, 2008 14:53

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Sajjj (پست 186941)
سلام

http://www.sarmaye.com/forum/attachm...7&d=1168717049

سلام

لطفا از این آدرس، فایلها رو دریافت کنید: http://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=2261
برای مشاهده انجمنها، بجای آدرس http://www.sarmaye.com/forum از آدرس http://forum.sarmaye.com استفاده کنید.

با تشکر

alijob444 May 1st, 2008 19:15

دوستان از صبح من رو سیستمم که وارد سایت شدم دکمه تشکر وجود نداره آیا برای شما هم همینطور است

bagherzadeh May 1st, 2008 19:27

با سلام

بله همینطوره:cry:

alijob444 May 1st, 2008 20:29

گویا درست شد تشکر برگشته البته جاش برعکس شده ;)

xmanx May 5th, 2008 17:52

با سلام
چطوری می تونم فایل ضمیمه کنم؟
لینک های زیر کار نمیکنه:

upload.sarmaye.com

Hamed2420 May 5th, 2008 18:02

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله xmanx (پست 188338)
با سلام
چطوری می تونم فایل ضمیمه کنم؟
لینک های زیر کار نمیکنه:

upload.sarmaye.com

با سلام

قسمت دانلود سایت دچار مشکل شد و فایل های قدیمی آپلود شده در تاپیک "[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]" تا حدودی آپلود شده.

اگر قصد دارید کتاب خاصی آپلود کنید دو راه دارید. یک اینکه در تاپیک Free Book این کار رو انجام بدید یا اینکه در یکی از سایت های آپلود فایل مثل 4shared.com این کار را انجام داده و لینک دانلود را در تاپیک فوق ارسال نمایید.

با تشکر

albertini May 12th, 2008 18:15

کدهای HTML چه استفاده ای دارند و چرا کدهای مذکور برای من همیشه غیر فعال هستند/

Reza May 12th, 2008 21:09

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله albertini (پست 190290)

با سلام

به دلایل امنیتی، استفاده از کد HTML بصورت پیش فرض برای همه کاربران و مدیران غیر فعال است. در راهنمای vBulletin هم چندین بار تاکید شده:
Allowing HTML is a security risk!

با تشکر

xeroF May 16th, 2008 10:34

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله albertini (پست 190290)

آقا رضا اشاره ای به موضوع کردند و با اجازه من کمی توضیح می دهم.
اولا فعال شدن کد HTML برای کسانی مفید و قابل استفاده است که زبان HTML را بلد باشند.
ثانیا در صورتیکه کدهای HTML در سایت فعال باشند و کاربر هم با زبان HTML آشنا باشد می تواند پست خود را با این فرمت بنویسد و ارسال کند که در اینصورت به دلیل استفاده از توانایی های زبان HTML پست بسیار زیباتر و گویاتر می شود. به عنوان مثال می توان یک پست را جدول بندی کرد و داخل خانه های جدول مطالب متنوع نوشت. یک عکس را Background قرار داد. همچنین می توان فایلهای صوتی و تصویری را به صورت مستقیم داخل پست گذاشت. به طور خلاصه با HTML می توان یک پست را شبیه یک صفحه زیبای وب طراحی و ارسال کرد.
اما متاسفانه فعال شدن HTML امنیت سایت و کاربران را به شدت کاهش می دهد. چون می توان فایلهای مختلف را داخل کدهای HTML گنجاند و به کامپیوتر کاربران ارسال کرد ممکن است فرد ناراحتی پیدا شود و فایلهای مخرب اعم از ویروس, تروجان, worm, keylogger و غیره را داخل پست خود قرار دهد که نتیجه اش را می دانید.
در تمام نرم افزارهای ساخت فروم قابلیت HTML وجود دارد ولی به طور پیش فرض غیرفعال است و در مستندات نرم افزار و توصیه های سازندگان نرم افزار هم بارها تاکید شده که HTML فعال نشود.
استفاده از HTML زمانی مفید و بی خطر است که یک فروم اختصاصی داشته باشیم که کاربران آن معدود و شناسایی شده و همگی مورد اطمینان باشند و دسترسی به فروم برای افراد متفرقه و ناشناس ممنوع باشد.

xeroF May 16th, 2008 10:38

خوب حالا این پست هم در مورد سوال خودم:
بعد از لاگين کردن به سايت تمام پستهاي جديد براي من ليست نمي شوند. به عنوان مثال همانطور که در شکل زير ديده مي شود در یک مورد از زمان آخرين بازديد 377 پست اضافه شده ولي در ليست پستهاي جديد فقط 80 پست فهرست شده و در مورد دوم از 224 پست جدید فقط 62 پست نشان داده می شود. تمام تنظيمات کنترل پنل کاربري را چک کردم ولي نتيجه تغييري نکرد. تقريبا مطمئنم که در کنترل پنل يک چيزي بايد تنظيم شود ولي نميدانم دقيقا چه چيز و به چه صورت.

من قبلا روزي سه چهار بار يا بيشتر وارد سايت مي شدم و چون تعداد پستهاي جديد زياد نبود متوجه اين موضوع نشده بودم. ولي مدتي است که به دليل مشغله و گرفتاري معمولا روزي يک بار به سايت سر مي زنم و چون تعداد پستهاي جديد زياد هستند تازه متوجه مسئله شده ام به همين دليل نمي دانم آيا اين موضوع با ارتقاء اسکريپت سايت ارتباط دارد يا نه؟
در صورت امکان يکي از مديران محترم يا دوستان مطلع در مورد چگونگی رفع اين اشکال راهنمايي بفرمايند.
با تشکر

Reza May 16th, 2008 11:05

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله xeroF (پست 191130)
خوب حالا این پست هم در مورد سوال خودم:
بعد از لاگين کردن به سايت تمام پستهاي جديد براي من ليست نمي شوند. به عنوان مثال همانطور که در شکل زير ديده مي شود در یک مورد از زمان آخرين بازديد 377 پست اضافه شده ولي در ليست پستهاي جديد فقط 80 پست فهرست شده و در مورد دوم از 224 پست جدید فقط 62 پست نشان داده می شود. تمام تنظيمات کنترل پنل کاربري را چک کردم ولي نتيجه تغييري نکرد. تقريبا مطمئنم که در کنترل پنل يک چيزي بايد تنظيم شود ولي نميدانم دقيقا چه چيز و به چه صورت.

من قبلا روزي سه چهار بار يا بيشتر وارد سايت مي شدم و چون تعداد پستهاي جديد زياد نبود متوجه اين موضوع نشده بودم. ولي مدتي است که به دليل مشغله و گرفتاري معمولا روزي يک بار به سايت سر مي زنم و چون تعداد پستهاي جديد زياد هستند تازه متوجه مسئله شده ام به همين دليل نمي دانم آيا اين موضوع با ارتقاء اسکريپت سايت ارتباط دارد يا نه؟
در صورت امکان يکي از مديران محترم يا دوستان مطلع در مورد چگونگی رفع اين اشکال راهنمايي بفرمايند.
با تشکر

با سلام و تشکر از شما

وقتی شما روی گزینه "ارسالهای جدید" کلیک می کنید، لیست تاپیکهایی که در آنها پست جدید وجود دارد نمایش داده می شود، نه لیست پستهای جدید. با توجه به اینکه ممکن است در هر تاپیک چندین پست نوشته شده باشد، لذا همواره تعداد تاپیکهایی که پست جدید در آنها وجود دارد از تعداد پستهای جدید کمتر (یا مساوی) است. مثلا در تصویر اول تعداد 377 پست جدید در 80 تاپیک نوشته شده است.

لطفا اگر ابهامی هست اعلام کنید.

با تشکر

xeroF May 16th, 2008 14:46

جناب آقا رضا
با سلام و تشکر
کاملا متوجه شدم. در واقع چیزی که تحت عنوان "پست های جدید" نوشته می شود "تاپیک های فعال شده پس از آخرین بازدید" هست. کاملا هم طبیعی است که تفاوت در آمار وجود داشته باشد. چون بعضی از تاپیک ها به دلیل ماهیت خود روزانه تعداد زیادی پست به آنها ارسال می شود مانند تاپیک های مربوط به سیگنال و.....
اما این موضوع حقیقت تلخی را برای من روشن کرد. تا به حال تعجب می کردم که چرا از بین این چند هزار عضو به جز من کسی متوجه این مسئله نشده و نتیجه گرفتم که "من با هوش ترین عضو سایت هستم" :laugh:. اما امروز فهمیدم که موضوع دقیقا برعکس هست. ظاهرا در بین این چند هزار نفر تنها کسی که متوجه این مسئله ساده نشده بود من بودم.:cry:
در هر حال متشکرم

Desire May 27th, 2008 12:36

با سلام
یک سوال دارم
در قسمت درخواست دوستی که دو آیتم accept & reject داره , وقتی یکی را انتخاب می کنم کلیدی برای ارسال یا تایید ندارد . فقط کلید ذخیره تغییرات داره .
چه باید بکنم ؟

ممنون

Reza May 27th, 2008 15:59

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Desire (پست 193762)
با سلام
یک سوال دارم
در قسمت درخواست دوستی که دو آیتم accept & reject داره , وقتی یکی را انتخاب می کنم کلیدی برای ارسال یا تایید ندارد . فقط کلید ذخیره تغییرات داره .
چه باید بکنم ؟

ممنون

با سلام

علاوه بر انتخاب آیتم accept یا reject، لازم است کنار کاربر مربوطه هم تیک زده و سپس کلید ذخیره را بزنید.

با تشکر

بهزاد اقبالی June 4th, 2008 10:30

سلام جناب رضا
سوالی داشتم
ایا امکان دارد که البوم تصاویر رو با بقیه به اشتراک گذاشت؟
بنده از سایت خارج شدم و وقتی به پروفایل ای دی خود مراجعه کردم البوم تصاویری که ساخته بودم دیده نمیشد.
ایا اصلا نمیشود که امکان دیدن ان را به بقیه افراد داد یا انکه چون من در سایت به صورت مهمان بودم دیده نمیشد؟

سوال بعدی این که این گزینه bookmarks چه امکاناتی دارد؟
سوال بعد انکه اضافه کردن به لیست تماس چیست و چه فرقی با اضافه کردن به لیست دوستان دارد؟همچنین من اسم چند نفر رو به لیست دوستان اضافه کردم اما اضافه نشدند؟ایا اون افراد باید تایید کنند؟

با تشکر

Reza June 4th, 2008 12:48

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله بهزاد اقبالی (پست 195814)
سلام جناب رضا
سوالی داشتم
ایا امکان دارد که البوم تصاویر رو با بقیه به اشتراک گذاشت؟
بنده از سایت خارج شدم و وقتی به پروفایل ای دی خود مراجعه کردم البوم تصاویری که ساخته بودم دیده نمیشد.
ایا اصلا نمیشود که امکان دیدن ان را به بقیه افراد داد یا انکه چون من در سایت به صورت مهمان بودم دیده نمیشد؟

سوال بعدی این که این گزینه bookmarks چه امکاناتی دارد؟
سوال بعد انکه اضافه کردن به لیست تماس چیست و چه فرقی با اضافه کردن به لیست دوستان دارد؟همچنین من اسم چند نفر رو به لیست دوستان اضافه کردم اما اضافه نشدند؟ایا اون افراد باید تایید کنند؟

با تشکر

با سلام به دوست عزیز جناب بهزاد

آلبوم شما برای من قابل مشاهده است. سایر اعضاء هم باید بتونن آلبوم شما رو ببینند. لطفا دوستان این مورد رو کنترل و اگر مشکلی بود اعلام کنند.

گزینه bookmarks برای قرار دادان لینک یک مطلب از سایت سرمایه در سایتهای social bookmarking مانند digg هست. (برای اطلاع از social bookmarking اینجا رو ببینید.)

در مورد لیست تماس و دوستان: اضافه کردن به لیست دوستان نیاز به تایید طرف مقابل داره و هر یک از دو کاربر در لیست کاربر دیگر اضافه خواهند شد. اما اضافه کردن اطلاعات تماس نیاز به تایید طرف مقابل نداره و همچنین دوطرفه نیست.

با تشکر

xeroF June 5th, 2008 06:55

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Reza (پست 195868)
دوستان این مورد رو کنترل و اگر مشکلی بود اعلام کنند.

با سلام
من هم چک کردم. مسئله همان است که جناب اقبالی اشاره کردند.

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله بهزاد اقبالی (پست 195814)

دیدن آلبوم تصاویر فقط برای اعضای ثبت نام شده و پس از لاگین کردن میسر است.

موفق باشید

Sohrab_K July 15th, 2008 23:44

سلام

قبلا وقتی بعد از آخرین بازدید از تاپیکی ، در اون تاپیک پست جدیدی زده میشد ، نام تاپیک در فهرست تالار به صورت Bold در میومد . اما الان دیگه این حالت نیست . گاهی تاپیکی رو من چنذ بار میبینم و هنوز اسمش بلد هست .
حتی تاپیکی که آخرین پستش رو خودم زدم هم برام به صورت بلد نمایش داده میشه !

میخواستم ببینم آیا معیار بلد شدن تاپیکها ( که قبلا نشان دهنده پست جدید در اون تاپیک بود و ابزار بسیار مفیدی برای متوجه شدن پستهای جدید ) عوض شده ؟

ممنون

Reza July 16th, 2008 11:11

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Sohrab_K (پست 209102)
سلام

قبلا وقتی بعد از آخرین بازدید از تاپیکی ، در اون تاپیک پست جدیدی زده میشد ، نام تاپیک در فهرست تالار به صورت Bold در میومد . اما الان دیگه این حالت نیست . گاهی تاپیکی رو من چنذ بار میبینم و هنوز اسمش بلد هست .
حتی تاپیکی که آخرین پستش رو خودم زدم هم برام به صورت بلد نمایش داده میشه !

میخواستم ببینم آیا معیار بلد شدن تاپیکها ( که قبلا نشان دهنده پست جدید در اون تاپیک بود و ابزار بسیار مفیدی برای متوجه شدن پستهای جدید ) عوض شده ؟

ممنون

سلام

تنظیمات تغییری نکرده است. آیا شما تنظیمات browser خود را تغییر ندادید؟ آیا از firefox استفاده می کنید یا از ie ؟

Sohrab_K July 16th, 2008 11:24

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Reza (پست 209201)
سلام

تنظیمات تغییری نکرده است. آیا شما تنظیمات browser خود را تغییر ندادید؟ آیا از firefox استفاده می کنید یا از ie ؟

من از IE استفاده میکنم و هیچ تغییرات خاصی درش ندادم . فقط فلش رو درش غیر فعال کردم و فایلهای تمپ رو در هر بار بستنش خالی میکنه که گمان نمیکنم ارتباطی به اینها داشته باشه .

ضمنا "قبلا" مورد اشاره من ، نسخه قبلی اسکریپت سایت هست و از زمان ازتقا سایت این مشکل برای من وجود داره .

Sohrab_K July 19th, 2008 11:45

سلام

مدیریت محترم ...

موقع تایپ ، فونت نوشتاری ریزتر از اونی هست که بعد از ارسال مشاهده میشه .

من هم پیرمرد هستم و چشمهام ضعیف !

رو همین حساب معمولا بعد از ارسال میبینم چند غلط املایی دارم و مرتب باید پستهام رو ویرایش کنم .

البته میدونم که با رفتن به صفحه پیشرفته یا دیدن پیشنویس تا حدودی میشه از این مشکل جلوگیری کرد .

میخواستم ببینم آیا راهی هست که تو کنترل پنل فونت پیش فرض همون ادیتور پایین صفحه رو درشت تر کرد ؟

ممنون

Reza July 19th, 2008 14:45

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Sohrab_K (پست 209989)
سلام

مدیریت محترم ...

موقع تایپ ، فونت نوشتاری ریزتر از اونی هست که بعد از ارسال مشاهده میشه .

من هم پیرمرد هستم و چشمهام ضعیف !

رو همین حساب معمولا بعد از ارسال میبینم چند غلط املایی دارم و مرتب باید پستهام رو ویرایش کنم .

البته میدونم که با رفتن به صفحه پیشرفته یا دیدن پیشنویس تا حدودی میشه از این مشکل جلوگیری کرد .

میخواستم ببینم آیا راهی هست که تو کنترل پنل فونت پیش فرض همون ادیتور پایین صفحه رو درشت تر کرد ؟

ممنون

با سلام

متاسفانه این امکان در vBulletin وجود ندارد. اما شما می توانید در Browser خود با استفاده از دکمه های ctrl و + اندازه نوشته ها را افزایش بدهید.

با تشکر

reza1982 August 4th, 2008 02:19

آقا رضا چرا در بعضی از موارد و تایپیکها امکان تشکر برداشته شده؟ از جمله تایپیکهای مذهبی و .....

Reza August 4th, 2008 07:45

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله reza1982 (پست 213418)
آقا رضا چرا در بعضی از موارد و تایپیکها امکان تشکر برداشته شده؟ از جمله تایپیکهای مذهبی و .....

با سلام

در تالارهای غیرتخصصی دکمه تشکر غیرفعال شده است.

pulp August 5th, 2008 14:46

سلام من میخوام یه استیمنت تو پستم بذارم چطوری باید اینکارو بکنم

pulp August 5th, 2008 14:54

یه مشکل دیگه ای که جدیدا به وجود اومده این که فونت نوشته های صفحات (به جز صفحه اول )خیلی ریز شده

mostafa16 August 9th, 2008 20:45

برای من دکمه تشکر غیرفعال شده .در تمامی تایپیک ها چه تخصصی چه غیر تخصصی.دلیل خاصی داره؟:nervous:

mostafa16 August 11th, 2008 17:20

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mostafa16 (پست 214875)
برای من دکمه تشکر غیرفعال شده .در تمامی تایپیک ها چه تخصصی چه غیر تخصصی.دلیل خاصی داره؟:nervous:

تشکر از مسئولین سایت .دکمه تشکرم درست شد.:happy:

Hosein Jun August 21st, 2008 21:47

1 ضميمه
با سلام

می خواستم بپرسم باید چکار کنم که وقتی عکس رو به صورت بزرگ در پست قرار میدم اون عکس کوچک زیر پست (فایلهای تصویری پیوست) ایجاد نشه؟
مثل این!!

Reza August 21st, 2008 23:38

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Hosein Jun (پست 217196)
با سلام

می خواستم بپرسم باید چکار کنم که وقتی عکس رو به صورت بزرگ در پست قرار میدم اون عکس کوچک زیر پست (فایلهای تصویری پیوست) ایجاد نشه؟
مثل این!!

با سلام

راهی برای این مورد سراغ ندارم.

بهزاد اقبالی August 21st, 2008 23:51

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Hosein Jun (پست 217196)
با سلام

مثل این!!

برای این کار میتونید از اپلود سنتر tinypic استفاده کنید.سپس عکس رو اینجا قرار بدید

alirezaroya2010 August 21st, 2008 23:59

چگونه از یک پست می توان تشکر کرد؟
دکمه تشکر کجاست؟

oomiidd August 22nd, 2008 00:25

با سلام

یک مشکلی که امروز برای من خیلی زیاد شده این هست که معمولا من برای دیدن پست جدید از قسمت ارسالهای جدید استفاده می کنم و خیلی وقتها تاپیک پستهائی که چند بار اونها رو دیدم باز در جستجو برام می اد ولی امروز دیگه خیلی شدید شده تا 8 صفحه تاپیک برام در نظر گرفته شده که اکثرشون رو جندین بار دیدم نمی دونم علت چیه؟

ممنون

oomiidd August 22nd, 2008 00:28

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله alirezaroya2010 (پست 217239)
چگونه از یک پست می توان تشکر کرد؟
دکمه تشکر کجاست؟

با سلام خدمت شما دوست عزیز

در قسمت پائین سمت چپ گزینه تشکر هست که می توانید با فشردن ان از پست مربوطه تشکر کنید

البته این امکان در قسمت تالار های غیر تخصصی وجود ندارد

Reza August 22nd, 2008 00:41

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله oomiidd (پست 217244)
با سلام

یک مشکلی که امروز برای من خیلی زیاد شده این هست که معمولا من برای دیدن پست جدید از قسمت ارسالهای جدید استفاده می کنم و خیلی وقتها تاپیک پستهائی که چند بار اونها رو دیدم باز در جستجو برام می اد ولی امروز دیگه خیلی شدید شده تا 8 صفحه تاپیک برام در نظر گرفته شده که اکثرشون رو جندین بار دیدم نمی دونم علت چیه؟

ممنون

با سلام

هر زمان که تمام پستهای جدید را مطالعه کردید، از منوی "کلیدهای میانبر" روی گزینه علامت گذاری بفرم خوانده شده کلیک کنید. در این صورت تمام پستها و تاپیکها بصورت خوانده شده علامتگذاری خواهند شد و در لیست "ارسالهای جدید" نمایش داده نخواهند شد.

با تشکر

ساعت جاري 07:05 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.