انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=15)
-   -   سوال درباره امکانات و قابلیت‌های وب سایت (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=3584)

Hamed2420 September 15th, 2008 21:50

آقا رضا سلام

هر از چند گاهی در باز کردن گزینه "جستجوی برچسب ها" در نوار ابزار "جستجو" با اخطار خطا روبرو میشم:

http://i34.tinypic.com/168dd90.jpg

لطفاً بررسی نمائید.

متشکرم

Reza September 15th, 2008 22:01

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Hamed2420 (پست 224771)
آقا رضا سلام

هر از چند گاهی در باز کردن گزینه "جستجوی برچسب ها" در نوار ابزار "جستجو" با اخطار خطا روبرو میشم:

http://i34.tinypic.com/168dd90.jpg

لطفاً بررسی نمائید.

متشکرم

با سلام به جناب حامد عزیز

اگر از صفحه اول سایت یعنی آدرس sarmaye.com لینک را باز کنید با این پیام مواجه می شوید. اما در صفحات انجمن که با آدرس forum.sarmaye.com آغاز می شوند این مشکل وجود ندارد.

ایراد مربوط به نرم افزار vBadvanced می باشد که امیدوارم در نسخه های جدید برطرف شود.

با تشکر

!?GBPJPY September 17th, 2008 03:19

سلامگنمی دونم جای این سوال اینجا هست یا نه ؟ من با آی دیم مشکل دارم . اون علامت تعجب و سوال چرا افتاده اونور . من سمت راست گذاشته بودمشون . توی تنظیمات برای ویرایش آی دی چیزی ندیدم . راه حلش چیه آی دیم درست بشه ؟؟؟ اینطوری بشه : ?!GBPJPY

Reza September 17th, 2008 08:14

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله !?GBPJPY (پست 225378)
سلامگنمی دونم جای این سوال اینجا هست یا نه ؟ من با آی دیم مشکل دارم . اون علامت تعجب و سوال چرا افتاده اونور . من سمت راست گذاشته بودمشون . توی تنظیمات برای ویرایش آی دی چیزی ندیدم . راه حلش چیه آی دیم درست بشه ؟؟؟ اینطوری بشه : ?!GBPJPY

سلام

اصلاحش کردم

atashindel September 20th, 2008 16:48

سلام،
چرا من نمیتونم تشکر کنم.برای این دکمه وجود ندارد؟ می تونه به Browser ربط داشته باشه.من از Opera استفاده می کنم.

Reza September 20th, 2008 20:57

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله atashindel (پست 226765)
سلام،
چرا من نمیتونم تشکر کنم.برای این دکمه وجود ندارد؟ می تونه به Browser ربط داشته باشه.من از Opera استفاده می کنم.

سلام

با رسیدن تعداد پستهای شما به 5، دکمه تشکر برای شما فعال میشه.

Mohsen September 21st, 2008 00:55

سلام

آقا رضا ضمن عرض خسته نباشيد خدمت شما و با آرزوي قبولي طاعات و عبادت

فكر مي كنم در سيستم اعتبار دهي سايت مشكلي وجود دارد . در اين سيستم سطح اعتباري 9 و 10 وجود ندارد و بعد از 8 مستقيماً سطح 11 لحاظ شده . اگر فكر مي كنيد كه اين مورد ايجاد اشكال مي كند لطفاً بررسي بفرماييد .

موفق باشيد

lastnight19 September 21st, 2008 09:14

خیلی وقتها توی پیام خصوصی از کسی سئوالی پرسیده می شه که اون شخص هم در حد توان و دانشی که داره جواب می ده، برای تشکر باید دوباره طی یک پیغام خصوصی از اون فرد بابت جوابی که داده تشکر کنی، من می خواستم بدون آیا این امکان هست که مثل دکمه تشکر که در تاپیک ها هست برای پیغام های خصوصی هم بشه فقط با کلیک رو چیزی تشکر کرد و دیگه یک پیغام مجدد برای تشکر نفرستیم.

Reza September 21st, 2008 09:37

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Mohsen (پست 226868)
سلام

آقا رضا ضمن عرض خسته نباشيد خدمت شما و با آرزوي قبولي طاعات و عبادت

فكر مي كنم در سيستم اعتبار دهي سايت مشكلي وجود دارد . در اين سيستم سطح اعتباري 9 و 10 وجود ندارد و بعد از 8 مستقيماً سطح 11 لحاظ شده . اگر فكر مي كنيد كه اين مورد ايجاد اشكال مي كند لطفاً بررسي بفرماييد .

موفق باشيد

با سلام به دوست عزیزم جناب محسن

از دقت نظر شما تشکر می کنم. ایراد مورد نظر را برطرف کردم. لطفا اگر مغایرتی مشاهده کردید اعلام کنید.

با آرزوی موفقیت برای شما

Reza September 21st, 2008 09:37

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله lastnight19 (پست 226928)
خیلی وقتها توی پیام خصوصی از کسی سئوالی پرسیده می شه که اون شخص هم در حد توان و دانشی که داره جواب می ده، برای تشکر باید دوباره طی یک پیغام خصوصی از اون فرد بابت جوابی که داده تشکر کنی، من می خواستم بدون آیا این امکان هست که مثل دکمه تشکر که در تاپیک ها هست برای پیغام های خصوصی هم بشه فقط با کلیک رو چیزی تشکر کرد و دیگه یک پیغام مجدد برای تشکر نفرستیم.

با سلام

متاسفانه این امکان در vBulletin وجود ندارد.

موفق باشید

Keivan177 September 21st, 2008 10:38

سلام
میخواستم بپرسم تفاوت "نوع اشتراک"
1. مشترک نمیشوم
2. در خبرنامه عضو نمیشوم
3. خبرنامه روزانه
در چیست؟
خبرنامه چیست؟
من اگه بخواهم به محض اینکه پست جدیدی در یکی از تاپیکها زده شد توسط ایمیل به من خبر داده شود چکار بایستی بکنم؟
با تشکر
کیوان

Parham A September 21st, 2008 11:00

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Keivan177 (پست 226935)
سلام
میخواستم بپرسم تفاوت "نوع اشتراک"
1. مشترک نمیشوم
2. در خبرنامه عضو نمیشوم
3. خبرنامه روزانه
در چیست؟
خبرنامه چیست؟
من اگه بخواهم به محض اینکه پست جدیدی در یکی از تاپیکها زده شد توسط ایمیل به من خبر داده شود چکار بایستی بکنم؟
با تشکر
کیوان

سلام
جهت اطلاع توسط ایمیل، طبق تصاویر زیر عمل نموده سپس مسنجر یاهو رو باز کنید و اسم ایمیل و پسوردتون رو _ که در سرمایه عضو هستید _ در یاهو مسنجر وارد کنید.
تا زمانی که ایدی ایمیل شما روشن باشه از پست های جدید تاپیک عضو شده با اطلاع هستید.
موفق باشید

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

مجتبی September 25th, 2008 17:15

با سلام و خسته نباشید خدمت آقا رضا و باقی دوستان
چند روزیه که مدت بالا اومدن سایت برای من بشدت افزایش یافته. یعنی گاهی حتی 1 دقیقه طول میکشه. بنده adsl دارم و با دیگر سایتها مشکلی ندارم.
حتی 2 ساعت قبل نمیتونست سایت رو باز کنه و پیغام Database error داد .
می خواستم بدونم که باقی دوستان هم مشکلی مشابه بنده داشتن یا نه؟

ضمنا بنده از مررورگر فایرفوکس استفاده می کنم.

با تشکر

behrouz-fx September 25th, 2008 17:29

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mojtaba79 (پست 228676)
چند روزیه که مدت بالا اومدن سایت برای من بشدت افزایش یافته. یعنی گاهی حتی 1 دقیقه طول میکشه. بنده adsl دارم و با دیگر سایتها مشکلی ندارم.

با تشکر

سلام
مجتبی جان چیزی رو که بنده مطمئن هستم اینه که مرورگر فایر فاکس سریعتر از اینترنت اکسپلورر ،سایت سرمایه رو باز میکنه (بنده هر 2 سیستم خودم رو ریکاور کردم و با هر 2 مرورگر رو روی هر 2 سیستم امتحان کردم.)
اما اگه دقت کنید چند وقتی هست که تعداد بینندگان سایت بالا رفته و احتمالا مشکل از آنجاست.به علاوه آن ارور دیتا بیس هم به خاطر تعداد بیننده بالا بود ، چون چند ثانیه بعد هم پیغام سیستم داد که میگفت به خاطر فشار روی سرور چند دقیقه بعد مراجعه کنید.
موفق باشید :)
پ.ن: سرعت لود صفحات در ساعات شلوغ سایت ، برای بنده هم پایین اومده ، اما بیشتر از 15 ثانیه طول نمیکشه.

Reza September 25th, 2008 20:02

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mojtaba79 (پست 228676)

با تشکر

با سلام

متاسفانه چند روزه که فشار روی سرور زیاد شده. در حال بررسی روشهایی برای کم کردن لود سرور هستم.

البته این موضوع تاثیر خیلی زیادی روی سرعت لود شدن صفحات نداره و اگر برای شما صفحات خیلی کند لود میشه، احتمالا علت دیگری داره.

با تشکر

ساعت جاري 18:17 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.