انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=15)
-   -   سوال درباره امکانات و قابلیت‌های وب سایت (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=3584)

Reza March 8th, 2009 09:52

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله arman_fxkar (پست 294284)
با سلام

امکان ایجاد تاپیک از بنده سلب شده است !!؟؟؟؟
به صورت فوری تقاضای رسیدگی می نمایم
شب خوش

با سلام

من مشکلی ندیدم و شما می توانید تاپیک ایجاد کنید.

موفق باشید

lastnight19 March 10th, 2009 23:43

من می خواستم بدونم که آیا ممکن هست که شرط 30 پست رو به 100 پست تغییر داد و کلاً دسترسی رو بصورت طبقه بندی کرد، بعنوان مثال بعد از 30 پست یکسری امتیاز داده بشه بعد از 50 پست امتیازات بیشتر و ... یا خیر؟

چون واقعاً 30 پست هیچی نیست، یه دور توی سایت بزنی می شه 30 تا پست، دو هفته هم که از خوردن آب خوردن سریعتر تموم می شه.

Reza March 10th, 2009 23:50

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله lastnight19 (پست 295568)
من می خواستم بدونم که آیا ممکن هست که شرط 30 پست رو به 100 پست تغییر داد و کلاً دسترسی رو بصورت طبقه بندی کرد، بعنوان مثال بعد از 30 پست یکسری امتیاز داده بشه بعد از 50 پست امتیازات بیشتر و ... یا خیر؟

چون واقعاً 30 پست هیچی نیست، یه دور توی سایت بزنی می شه 30 تا پست، دو هفته هم که از خوردن آب خوردن سریعتر تموم می شه.

از نظر فنی این کار قابل انجام است. اما در vBulletin دسترسی ها و امکانات بر اساس گروه ها تنظیم میشوند. یعنی برای هر یک از این دسته ها باید یک گروه ایجاد و تنظیمات مربوط به تک تک تالارها و . . . برای گروه مورد نظر انجام شود.

اگر طرح مشخصی داشته باشیم و تا حد زیادی از کارایی آن اطمینان داشته باشیم، این سطح بندی ها قابل پیاده سازی است.

fxalireza March 12th, 2009 12:33

1 ضميمه
سلام
من در تاپیک persian golf system موقع نوشتن پست جدید قسمت فایل پیوست را ندارم.
ممکنه بگید مشکل از کجاست.
ممنون

Reza March 12th, 2009 13:25

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله fxalireza (پست 296245)
سلام
من در تاپیک persian golf system موقع نوشتن پست جدید قسمت فایل پیوست را ندارم.
ممکنه بگید مشکل از کجاست.
ممنون

با سلام

با رسیدن تعداد پستهای شما به عدد 30، امکان ضمیمه کردن برای شما فعال خواهد شد.

موفق باشید

Parham A March 13th, 2009 11:44

با سلام
بنده قصد اعطاء اعتبار به کاربری دارم که مکررا پیغام " شما باید به افراد دیگر اعتبار دهید تا بتوانید مجددا به کاربر مورد نظر اعتبار اعطاء کنید" داده میشود گواینکه به کاربران دیگر هم ( بعد از اعطاء اعتبار به ایشان ) اعتبار اعطاء کردم ولی باز هم در حین اعطاء اعتبار به کاربر مورد نظر، این پیغام داده میشود.
لطفا راهنمایی بفرمایید.
ممنون
:)

Reza March 13th, 2009 18:46

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Parham A (پست 296654)
با سلام
بنده قصد اعطاء اعتبار به کاربری دارم که مکررا پیغام " شما باید به افراد دیگر اعتبار دهید تا بتوانید مجددا به کاربر مورد نظر اعتبار اعطاء کنید" داده میشود گواینکه به کاربران دیگر هم ( بعد از اعطاء اعتبار به ایشان ) اعتبار اعطاء کردم ولی باز هم در حین اعطاء اعتبار به کاربر مورد نظر، این پیغام داده میشود.
لطفا راهنمایی بفرمایید.
ممنون
:)

با سلام

قبل از اعتبار مجدد به یک کاربر، لازم است به پنج کاربر اعتبار بدهید.

با تشکر

Alireza Ghane March 13th, 2009 21:23

1 ضميمه
سلام صفحه سایت من تغییر کرده
دوستان هم همین مشکل رو دارن؟
اگر نه مشکل از کجاست؟
ممنون

hamid-zamani March 17th, 2009 00:21

ماکزیمم سطح اعتبار در سرمایه چه میزان است؟
آیا از سطح 11 بالاتر میرود؟

محمد هورزاد April 7th, 2009 15:01

سلام

من میخواهم در قسمت آگهی ها یک موضوع جدید ارسال کنم اما با این خطا مواجه میشوم :

1. You specified a tag that was too long. A tag can only be 25 characters.

هم عنوان موضوع و هم برچسب کمتر از 25 کاراکتر است .

اگر ممکن است راهنمایی کنید .

ممنون .
_

Reza April 7th, 2009 22:27

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله hoorzad (پست 303367)
سلام

من میخواهم در قسمت آگهی ها یک موضوع جدید ارسال کنم اما با این خطا مواجه میشوم :

1. You specified a tag that was too long. A tag can only be 25 characters.

هم عنوان موضوع و هم برچسب کمتر از 25 کاراکتر است .

اگر ممکن است راهنمایی کنید .

ممنون .
_

با سلام

لطفا عنوان تاپیک و همچنین تگ های مورد نظر رو به من اعلام کنید تا بررسی کنم.

Torbat-e-Jam April 15th, 2009 20:51

با سلام . من چطور می تونم یک فایل رو آپلود کنم با تشکر

Honda April 15th, 2009 22:10

سلام Torbat_e_Jam عزیز ، به فروم سرمایه خوش آمدی دوست گرامی
پیشنهاد می کنم کل تاپیک : [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
را مطالعه بفرمایی چون آقای یاسر رشیدی عزیز لطف کرده و خیلی از مطالب مفید راجع به سایت سرمایه را برایمان توضیح داده است ، بنابراین شاید در اینجا نیازی به تکرار آنها نباشد.
پاسخ شما در پست سوم تاپیک فوق موجود است : ( [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] ) ، اگر مطلب فوق را خواندی و بازهم مشکلت حل نشد ، خواهش می کنم در همین تاپیک سوالت را مطرح بفرما.
ارادتمند : Honda

mrm2007 April 16th, 2009 01:26

با سلام

یک سوال ودر عین حال پیشنهاد داشتم.

هنگامی که وارد سایت میشویم و در داخل هر انجمن, عنوان موضوعاتی که از آخرین تاریخ بازدید پستی داشته اند بلد شده اند منتهی وقتی روی عنوان موضوع کلیک میشود به اولین صفحه و پست آن موضوع میرود درصورتی که معمولا باید به اولین پست بعد از آخرین بازدید شما برود این موضوع به خصوص در مورد موضوعاتی که پست زیادی دارد مصداق دارد زیرا الزاما شما شماره صفحه یادتون نیست و الزاما آخرین صفحه هم نیست. (تا جایی هم که من دیدم این قابلیت در vBulletin وجود دارد). اگر امکان فعال کردن آن باشد فکر کنم که بسیار کمک میکند.

HERCOOL April 16th, 2009 22:43

یک سوال داشتم
میخواستم بدونم چطوری میشه در قسمت پروفایل شخصی گزینه اخرین بازدید و فعالیت جاری را از دید دیگران مخفی کرد؟

ساعت جاري 18:08 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.