انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   کامپیوتر و اینترنت (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=43)
-   -   Rapidshare (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=1910)

Mohsen July 10th, 2006 02:20

Rapidshare

سلام
بالاخره از بعد از كلي جستجو و تلاش تونستم يك خط پر سرعت اينترنت براي دانلود پيدا كنم اما حالا مشكلات جديدي (كه ظاهراً تموم شدني هم نيست) پيش اومده :(
بيشتر فايلهايي كه براي دانلود پيدا كرده ام روي سايت [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] قرار دارند و اين سايت هم براي دانلود محدوديتهاي زيادي داره مخصوصاً براي كساني كه بصورن رايگان استفاده مي كنند . از جمله اينكه نمي توان بصورت هم زمان چند فايل رو با هم دانلود كرد و حتماً بايد يكي تموم بشه و بعد براي بعدي اقدام كنيم و از اين بد تر محدوديت حجم دانلود بصورت پشت سرهم است كه شديداً كار رو عقب مي اندازد .

http://i6.tinypic.com/1zfneid.jpg

جستجوي من براي پيدا كردن premium-account بي نتيجه بوده و مشكلات همچنان وجود دارد . اگر كسي از دوستان در اين خصوص راه حلي دارد ممنون مي شوم كه راهنمايي بفرمايد :)

mustafa-hf July 10th, 2006 02:41

یکی هست تو یه فروم 10000 تومان میفروشه
البته من فقط امضاشو دیدم که در مورد همین رپید شیر اکانت میده

نوشته :::

فروش اکانت PREMIUM یک ماهه سایت Rapidshare.de به قیمت 10 هزار تومان --> Tehranshahr [at] Gmail.com

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Mohsen July 10th, 2006 02:56

ممنون مصطفي جان :)
اما ايشون داره كمي گرون فروشي هم مي كنه . ليست زير مربوط به قيمتهاي خود سايته كه اگر بخواهيم اشتراك خريداري كنيم طبق اين تعرفه بايستي پرداخت صورت گيرد :

http://i6.tinypic.com/1zfoto2.jpg

ترجيحاً دنبال يك روش رايگان هستيم چون اينگونه هزينه ها با شرايط ما هماهنگي نداره . خط پرسرعت ما در بهترين شرايط مگه چقدر سرعت داره ؟!! اينجوري بايد اشتراك اقلاً يك ساله بگيريم ... :blink:

toloue July 10th, 2006 04:25

Rapidshare

محسن جان، پاک کردن کوکی ها و قطع و وصل کردن ارتباط اینترنت ( برای عوض شدن آی پی ) را امتحان کن. و یا هر روش دیگری که برای عوض کردن آی پی داری میتونه مشکل رو حل کنه. البته همیشه در سایت های مختلف راه حل های زیادی برای دودره کردن Rapidshare مطرح میشه ولی این راه حل ها معمولا یکی دو روزه لو میره و بی مصرف میشه.
موفق باشی
طلوع

toloue July 10th, 2006 04:32

Rapidshare

این نرم افزارها هم میتونه کارتو راه بندازه (احتمالا)

RapidUp 1.2.1c
RapGet v1.11
IP Switch Pro
Renew IP
Premium Grabber v1.0

اینها توی یک مجموعه نرم افزار هستند که میتونی از اینجا دانلود کنی:

موفق باشی

Mohsen July 10th, 2006 04:38

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله toloue
پاک کردن کوکی ها و قطع و وصل کردن ارتباط اینترنت ( برای عوض شدن آی پی ) را امتحان کن

طلوع جان ممنون :)
پاك كردن كوكي ها رو قبلاً امتحان كرده بودم و بي فايده است (حتي يك بار هم زمان شد با نصب ويندوز جديد كه آنهم تاثير نكرد ) چون بعداً متوجه شدم كه تقريباً تمام خطوط پرسرعت ما (مخصوصاً ADSL ها ) داراي پهناي باند Share بوده و از IP هاي استاتيك هم استفاده مي كنند كه جداً احمقانه است :blink:

Mohsen July 10th, 2006 04:40

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله toloue
این نرم افزارها هم میتونه کارتو راه بندازه (احتمالا)
RapidUp 1.2.1c
RapGet v1.11
IP Switch Pro
Renew IP
Premium Grabber v1.0

ممنون حتماً امتحانشون كرده و نتيجه رو همينجا مطرح مي كنم :)

mehran_lp July 10th, 2006 11:45

محسن جان یه پی ام برفست hTtp://qsmile.com/qsimages/sp/doofywave[1].gif حل می شه ایشالا...
یه PMبرای من بفرست hTtp://qsmile.com/qsimages/sp/arms[1].gif

amirrh July 10th, 2006 15:17

رفقا واقعا اگر این مشکل بصورت پایدار حل شده عالی است. من هم التماس دعا دارم.

mehran_lp July 11th, 2006 11:37

به نظر من بهترین رپ گت هستش ...
اینم لینکش:[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Relentless Spyder هم خوبه اما لینک به غیر از رپید و مگا ازش ندارم ...
رپید :[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
مگا :[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Mohsen July 11th, 2006 18:24

سلام
مهران جان خیلی لطف کردی
تک تک موارد رو دقیقاً چک می کنم و نتیجه رو اینجا میذارم . فعلاً برنامه ای رو که طلوع عزیز لطف کردند و قرار دادند گرفته ام و داردم سعی می کنم ازش استفاده کنم :)

amirrh July 11th, 2006 19:20

مهران جان ممنون

ghods July 14th, 2006 12:42

1 ضميمه
برنامه ايي براي جستجوي فايلها در Rapidshare

yaser_rashidi July 14th, 2006 14:10

سلام

از گوگل چه چیزی بهتر برای جستجو:

اسم آلبوم(هر خواننده ای که خواستید) + rapidshare

رو در گوگل سرچ کنید ;)
تقریبا هر چی بخواهید هست.

Mohsen July 14th, 2006 14:35

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله yaser_rashidi
از گوگل چه چیزی بهتر برای جستجو:
اسم آلبوم(هر خواننده ای که خواستید) + rapidshare
رو در گوگل سرچ کنید ;)
تقریبا هر چی بخواهید هست.

سلام
با برنامه ی جناب قدس که نتونستم کار کنم چون به محض Run شدن باعث هنگ کردن سیستم میشد (احتمالاً به خاطر فایروال من باشه چون با چند برنامه ی دیگه هم همین مشکل رو داشتم) :blink:
قبلاً هم شنیده بودم که میشه مستقیماً در گوگل سرچ کرده و از داخل RapidShare چیزهایی رو پیدا کرد اما فکر کنم توضیحی که در بالا دادید کافی نباشه . میشه یه مثال بزنید که دقیقاً چه چیزی رو باید تایپ کنید تا گوگل سرچی مثلاً مطابق خواسته ی زیر رو انجام بده :
1 . فایلهای با فرمت pdf و rar و zip را جستجو کند
2 . سایت RapidShare و یا MegaUpload رو بگرده
3 . از لغات کلیدی technical و gann استفاده کنه

فکر کنم اگه بشه این مثال رو انجام داد ، مشکل سرچ حل میشه چون سعی کردم جوری باشه همه ی خواسته ها توش باشه :p
ممنون

ساعت جاري 10:12 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.