انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   کامپیوتر و اینترنت (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=43)
-   -   تمام اطلاعات ترید با موبایل (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=3162)

m.shekaarian November 28th, 2007 23:25

تمام اطلاعات ترید با موبایل

سلام و عرض ادب خدمت دوستان
راستش خیلی از دوستان علاقه مند به بازار فارکس از جمله خود من قسمت زیادی از روز را در محل کار خود بدون هیچ دسترسی به چارت خودشون سپری می کند
و فرصتهای زیادی را از دست بدهند .
هدف از ایجاد این تاپیک راهنمائی گرفتن از دوستان درباره روش تریدشون . نوع گوشی مورد استفاده و قابلیتهای ورژن متاتریدر مخصوص موبایل می باشد .
از دوستانی که از این روش استفاده میکنند دعوت میکنم اطلاعات خودشون را در اختیار ما نیز قرار دهند . در صورتی که عکش گوشی و قابلیتهای اون را هم اضافه کنند ممنون میشم
التماس دعا :)

behrouz-fx December 2nd, 2007 16:35

POCKET PC

با عرض سلام و احترام خدمت دوستان
پیشنهاد میکنم برای خرید pocket pc حتما سری به این 2 سایت بزنید.
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
تو این 2 تا سایت میتونین اطلاعات خوبی در مورد امکانات , قیمتها و تصاویر pocket pc ها پیدا کنید.
از بین مارکهای مختلف من HTC رو ترجیح میدم.
معمولا گوشیهایی که keyboard دارن , بین 100 تا 200 تومن گرونتر هستند که فکر میکنم واسه ما کار آیی نداره .
امکانات گوشیها شبیه به هم هستند, 99% صفحه تاچ و wifi و gprs و بلوتوث دارند.
در کل پیشنهاد بنده گوشی HTC مدل p3300 هست که علاوه بر امکانات بالا و شکل زیبا , GPS (موقعیت یاب ماهواره ای) هم داره.قیمت هم حدود 690000 میباشد.
در مورد روش ترید هم, فکر میکنم بیشتر به درد manage کردن پوزیشن های باز در مواقع اضطراری میخوره یا به درد افرادی می خوره که با چارت خالی و خطوط s & r کار میکنن, چون فکر میکنم که اندیکاتور زیادی برای متاتریدر موبایل وجود نداره.
پ.ن : اگه تو تهران زندگی میکنید , بد نیست سری به مجتمع پایتخت واحد 212 بزنید.

kamal2006 December 2nd, 2007 22:15

با سلام

با تشکر از مجید عزیز که این بحث رو شروع کردن، راستش من هم به همین مشکل ایشون مبتلا هستم و در نظر دارم که بزودی یک پاکت پی سی تهیه کنم. خوشحال میشم از دوستانی که دارن یا اطلاعاتی دارن راهنمایی کنن.
از دوستان علی آقای اسکلتور رو دیدم که از این مورد استفاده میکنند.
راستی یکی بگه دقیقا چه اندیکاتورهایی رو داره؟ آیا همه اندیکاتورهای دیفالت متاتریدر رو داره؟
صفحه اسکرین اش حداقل چند اینچ باشه؟
سرعت اینترنت ایرانسل چقدره؟ قابل مقایسه با dial up یا adsl هست یا خیر؟
برای کسی که بخواد برای اولین بار از این دستگاهها استفاده کنه، صفحه کلید باشه بهتره یا نباشه؟

ممنون

kamal2006 December 2nd, 2007 23:05

سایت های Pocket PC

سلام مجدد

چندتا سایت دیدم که اطلاعات فنی خوبی در زمینه انواع پاکت پی سی دارن:
سایتهای فارسی

سایتهای انگلیسی

موفق باشید

hamid3765 December 2nd, 2007 23:47

سلام

دوستان لطف کنند مدل دستگاهی هم که استفاده میکنند رو بنویسند:);)

a_skeletor December 3rd, 2007 00:41

سلام سلام
من قبلا نصفه نیمه پست مرتبط دارم ولی چون می خوام شروع بازار رو برای ین ببینم الان اینجا کاملشو می زارم

انواع گوشی های PPC متداول داخل ایران I-Mate , HTC , Q-tek است و تقریبا یکی هستند ولی قیافشون فرق می کنه

cpu های این گوشی ها 200 و 300 و 400 مگا هرتز است و حافظه داخلی 32 و 64 و 128

بزرگترین صفحه رو Imate jasjar داره
برای دیدین مدلهای imate سایت [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
برای HTC سایت [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] رو ببینید

قیمت این گوشی ها از 300 تومن برای imate SP3 شروع میشه که بدلیل نداشتن صفحه touchpad ارزش نداره و کلی دردسر داره بعدی Imate jamin است حدود 420 و دیگه تا یک میلیون تنوع گوشی است ولی رنج 500 تا 600 مناسبترین رنج و دارای تنوع بالا برای انتخاب گوشی است .

اما این اطلاعات رو از پاساژ علاالدین هم می تونید بگیرید حالا اطلاعات متاتریدری
اولا متا فیبو برای smartphone ها مجانی و برای PDA ها 40 دلار است که تو ایران همه smartphone کار هستند

من چند تا عکس میزارم که راحت تر ببینید

a_skeletor December 3rd, 2007 01:35

اول صفحه قیمت ها که تمام ارزها رو و طلا رو داره ولی من بقیه رو hide کردم از اینجا یا از چارت می تونید اوردر بگیرید

http://i10.tinypic.com/7xcikjk.jpg

بعد خود چارت که همون امکانات متا مثل کندل و بار چارت و زوم و پریودهای مختلف و رنگ زمینه و ... رو داره

http://i17.tinypic.com/86qptnd.jpg

صفحه اندیکاتورها که شامل

ADX
Average true range (ATR
Commodity channel index (CCI
DeMarker
MACD
Momentum
Moving average (SMA , EMA , ..
OsMA
Parabolic SAR
Relative strength Index (RSI
Standard Deviation
Stochastic
است

البته در مواردی که setting داریم مثل MACD و استوکاستیک و میانگین ها هم قابلیت تنظیم اعداد وجود دارد
و محاسبه بر حسب close و high و ... وجود دارد
راستی شرمنده عکس ها بده دوربینم دستم نیست مجبور شدم با وب کم نوت بوک بگیرم که متاسفانه ثابت هم هست

سعید حاج حیدری December 3rd, 2007 01:43

خیلی ارادات داریم خدمتتون ها علی اقا
حاجی به نظرت Q-TEK S200 خوب هست جواب کار رو میده
راستی مدل ایمیت خودت چی هست

kamal2006 December 3rd, 2007 01:44

سلام سلام

علی جان (نه علیجان) از سرعت اتصال ایرانسل هم بگو در چه حد هست؟ راضی کننده است؟

ممنون

kamal2006 December 3rd, 2007 01:46

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله saeidhidari (پست 150213)
خیلی ارادات داریم خدمتتون ها علی اقا
حاجی به نظرت Q-TEK S200 خوب هست جواب کار رو میده
راستی مدل ایمیت خودت چی هست

سلام

منم تعریف زیادی از این مدل شنیدم، به نظر بدک نیست.
مدل ایمیت علی آقا هم PDAL هست که حدود 500 تا 540 تومان است.

ممنون

a_skeletor December 3rd, 2007 16:21

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله kamal2006 (پست 150214)
سلام سلام

علی جان (نه علیجان) از سرعت اتصال ایرانسل هم بگو در چه حد هست؟ راضی کننده است؟

ممنون

سلام
والا نمی گم خیلی خوبه ولی در کل جواب میده اما فیبو بعضی وقتها اذیت می کنه
مثلا ایران سل اگه قطع بشه معمولا 3 4 ساعته وصل می شه اما الان فیبو از بعد از ظهر 5 شنبه سرور ریلش قطع شده امروز دمو اش راه افتاد ولی تا 2 ساعت پیش ریلش هنوز قطع بود.
البته با توجه به اینکه مجانیه بازم بهتر از هیج چی است

سرعت ایرانسل در مواردی که وصل است حدودا 512Kbps است و چارت کاملا ریل است و حتی 1 دقیقه ایی هم میشه ترید کرد اما مکان که عوض میشه قطع و وصل میشه ... از یک انتن به انتن دیگه و باید متا رو باز و بسته کرد

کلا به درد اسکالپ نمی خوره اگه پوزیشن ها تون یکی دو روزه است برای manage کردن معاملات خیلی خوبه ولی جای PC یا نوت بوک با متا و اینترنت عادی رو نمی گیره برای کسانی که سر کار میرند و شب میان خونه افسوس موقعیت های از دست رفته رو می خورند مناسبه;)

سوال دیگه ایی بود در خدمتم:blush:

202020202020 December 3rd, 2007 18:41

آقا من اگر بخوام موبایل رو به لب تاپ وصل کنم و اینترنت ایرانسل رو تو لب تاپ استفاده کنم
1-آیا امکان داره؟
2-حد اقل چه نوع گوشی لازم داره؟
3- چه امکانت دیگری از جمله نرم افزار یا سخت افزار خاصی می خواد؟
ممنون اگر جوابو بدین

forexsrd December 3rd, 2007 19:47

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله a_skeletor (پست 150378)
فیبو از بعد از ظهر 5 شنبه سرور ریلش قطع شده امروز دمو اش راه افتاد ولی تا 2 ساعت پیش ریلش هنوز قطع بود.
:blush:

يعني نصف پنج شنبه و جمعه و نصف دوشنبه چارت ريل فيبو نداشتيد؟
با اين قطع شدن سرور فيبو تكليف پوزيشن هاي باز چي ميشه آيا فيبو جوابگوست؟

a_skeletor December 3rd, 2007 20:16

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله forexsrd (پست 150479)
يعني نصف پنج شنبه و جمعه و نصف دوشنبه چارت ريل فيبو نداشتيد؟
با اين قطع شدن سرور فيبو تكليف پوزيشن هاي باز چي ميشه آيا فيبو جوابگوست؟

سلام سلام
متاتریدر عادی که وصل بود :happy:متا تریدر موبایل قطع بود

دو روز اگه کلا سرور ریل قطع شه که ملت منفجرشون می کنن از بس email میزنند :laugh:

202020202020 December 3rd, 2007 20:18

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله 202020202020 (پست 150453)
آقا من اگر بخوام موبایل رو به لب تاپ وصل کنم و اینترنت ایرانسل رو تو لب تاپ استفاده کنم
1-آیا امکان داره؟
2-حد اقل چه نوع گوشی لازم داره؟
3- چه امکانت دیگری از جمله نرم افزار یا سخت افزار خاصی می خواد؟
ممنون اگر جوابو بدین

.....

m.shekaarian December 3rd, 2007 20:48

سلام
علی جان ممنون خیلی لطف کردید .
راستی علی جان از این گوشیهای چینی داخل بازار مدلی هست که این کارائی هارو داشته باشه ؟

Tom_bishop December 3rd, 2007 20:53

سلام ، من حدود 3 ماهه که دارم این کارو انجام میدم و خیلی هم راضیم ، با گوشی p990 از طریق کابل usb ، یه خط دائمی ایرانسل بگیر و با طرح طلائی از اینترنت رایگان با پهنای باند 460kbps استفاده کن ، البته میتونی از k750 یا حتی k310 هم استفاده کنی ولی پهنای باند کم میشه ، ضمنا بروکر ACM سیستمی رو داره که میشه با تمام گوشیهای دارای GPRS وارد صفحه وب این بروکر شد و با وارد کردن UserName و Pass ترید انجام داد و نیاز به نرم افزار خاصی نداره .

m.shekaarian December 3rd, 2007 21:04

امروز یه سرک کوچیکی به فروشگاه اصفهان سل زدم این مدلو پسندیدم واقعا عالی بود

http://www.partasia.com/Images/Appli...Product-38.jpg

و قیمت : 640 هزار تومان

m.shekaarian December 3rd, 2007 21:06

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Tom_bishop (پست 150500)
سلام ، من حدود 3 ماهه که دارم این کارو انجام میدم و خیلی هم راضیم ، با گوشی p990 از طریق کابل usb ، یه خط دائمی ایرانسل بگیر و با طرح طلائی از اینترنت رایگان با پهنای باند 460kbps استفاده کن ، البته میتونی از k750 یا حتی k310 هم استفاده کنی ولی پهنای باند کم میشه ، ضمنا بروکر ACM سیستمی رو داره که میشه با تمام گوشیهای دارای GPRS وارد صفحه وب این بروکر شد و با وارد کردن UserName و Pass ترید انجام داد و نیاز به نرم افزار خاصی نداره .

سلام و عرض تشکر
لطف میکنید و کمی بیشتر توضیح بفرمائید .
ایا از سری نوکیا مثلا 7610 هم میشه استفا ده کرد . ممنونم

Talkh December 4th, 2007 12:27

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله powerforex (پست 150503)
امروز یه سرک کوچیکی به فروشگاه اصفهان سل زدم این مدلو پسندیدم واقعا عالی بود

http://www.partasia.com/Images/Appli...Product-38.jpg

و قیمت : 640 هزار تومان

سلام
تصوير را ندارم
ممكن است نام-شماره مدل و مشخصات مدل را ذكر كنيد. مثل ram

من HTC touch را بدون گارانتي 570 تومان در پايتخت ديدم.(با گارانتي تقريبا 100 تومان اضافه ميشود)

m.shekaarian December 4th, 2007 21:24

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Talkh (پست 150624)
سلام
تصوير را ندارم
ممكن است نام-شماره مدل و مشخصات مدل را ذكر كنيد. مثل ram

من HTC touch را بدون گارانتي 570 تومان در پايتخت ديدم.(با گارانتي تقريبا 100 تومان اضافه ميشود)

p3350 htc

kamal2006 December 5th, 2007 17:54

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله kamal2006 (پست 150177)
سلام مجدد

چندتا سایت دیدم که اطلاعات فنی خوبی در زمینه انواع پاکت پی سی دارن:
.........

سلام

این سایت هم فروش آنلاین داره

معروفترین و پرکاربرد ترین مارکهای پاکت پی سی در ایران بترتیب :
I-mate
HTC
Q-tek
O2
در فروم ها و انجمن های فارسی اطلاعات خیلی خوبی میشه در این رابطه بدست آورد بخصوص این فروم ها که کاربران این دستگاهها تجربیاتشون رو بطور واضح و مستقیم بیان میکنن:

m.shekaarian December 7th, 2007 11:31

دوستان دیگه نظری ندارند ؟

a_skeletor December 7th, 2007 11:36

خوب در باب اطلاع رسانی بگم که

برنامه موبایل تریدینگ الپری که اصلا وصل که نشد هیچی دستگاه هم هنگ می کرد باید ریست می کردم

ماله نورت فایننس که کار می کرد ولی به شدت کند بود یعنی در هر 4 5 بار یک بار به سرور ریل وصل می شد اونم داغون بود دموش البته خوب بود

اما ماله میگ هم پلاتقرم کامل تری داشت هم راحت وصل می شد اما مشکلی که داشت این بود که اتوماتیک وصل نمی شد باید اول دستی GPRS رو روشن می کردی بعد وصل می شدی البته به سرور ریل 1 وصل نمی شد ولی به سرور ریل 2 وصل شد

فیبو هم تا حالا خیلی خوب بود ولی الان من که نمی تونم به سرور ریلش وصل شم فقط دموش وصله

دارم شک میکنم به ایرانسل که نکنه بعضی از پورت ها رو بسته باشه یا مشکل داشته باشه چون نمیشه چهار تا بروکر یکیش درست حسابی نباشه !!!!

m.shekaarian December 7th, 2007 13:54

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله a_skeletor (پست 151311)

برنامه موبایل تریدینگ الپری که اصلا وصل که نشد هیچی دستگاه هم هنگ می کرد باید ریست می کردم

ماله نورت فایننس که کار می کرد ولی به شدت کند بود یعنی در هر 4 5 بار یک بار به سرور ریل وصل می شد اونم داغون بود دموش البته خوب بود

اما ماله میگ هم پلاتقرم کامل تری داشت هم راحت وصل می شد اما مشکلی که داشت این بود که اتوماتیک وصل نمی شد باید اول دستی GPRS رو روشن می کردی بعد وصل می شدی البته به سرور ریل 1 وصل نمی شد ولی به سرور ریل 2 وصل شد

فیبو هم تا حالا خیلی خوب بود ولی الان من که نمی تونم به سرور ریلش وصل شم فقط دموش وصله

دارم شک میکنم به ایرانسل که نکنه بعضی از پورت ها رو بسته باشه یا مشکل داشته باشه چون نمیشه چهار تا بروکر یکیش درست حسابی نباشه !!!!

سلام . عرض تشکر
علی در باب پنج شنبه و جمعه ممکنه از خطوط ایرانسل باشه پون در این دور روز اینترنت مجانی ارائه میده ممکنه از ترافیک بین خطوط باشه .:(

moshaver December 7th, 2007 19:44

سلام
من از چهارشنبه با میکرو alpari دارم امتحان میکنم.
هیچ مشکلی نبوده
البته خود برنامه metatrader تا GPRS را فعال نکنی - online نمیشه.
و نکته دیگه: برنامه متاتریدر فعال خیلی زود باطری را خالی میکند. ( تقریبا سه یا چهار ساعت مداوم باطری خالی میشه)

در باب پنجشنبه و جمعه هم بگم: اینترنت وصل میشه. سعی در باز کردن صفحات وب هم میکنه. ولی نمیتونه. من که نتوانستم در این دو شبانه روز یک صفحه را راحت ببینم. که البته در کار متاتریدر اختلالی ایجاد نکرده.

kamal2006 December 8th, 2007 00:40

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله a_skeletor (پست 151311)

سلام

فکر میکنید اگه بشه نسخه اصلی متاتریدر موبایل رو از متاکوتز خرید این مشکلات برطرف میشه؟
اصلا این نسخه قابل خرید از داخل ایران هست یا خیر؟
دوستان اگه کسی خریده لطف کنه بگه به چه صورت خریده، چون فکر کنم قیمتش حدود 45 دلار باشه و خیلی زیاد نیست.

ممنون

hossein shariat December 10th, 2007 00:21

من از ایرانسل استفاده کرده ام و یک پاکت پی سی کاجم دارم که وصلش می کنم به لپ تاپ و از اینترنت ایرانسل گوشی روی لپ تاپ استفاده می کنم.البته هر گوشی یا پاکت پی سی ظاهرا این امکان را ندارد و در کاجم و سایر گوشیهای آی میت برنامه ای به نام مودم-لینک هست که این اتصال و استفاده از اینترنت موبایل را در پی سی ممکن می کند.مشابه این برنامه در سونی اریکسون اسمشmobile networking wizard هست.
اما گاهی هر کاری می کنم ارتباط برقرار نمیشه.یعنی دکمه کانکت را که در کانکشن مربوطه در لپ تاپ می زنم تا مرحله registering your computer on the network میره و اونجا گیر میکنه.بسیاری اوقات هم بعد از وصل شدن می بینم اصل اینترنت ایرانسل قطعه و هیچ صفحه ای باز نمیکنه.(این 50%اوقات!!)از چند روز پیش وقتی با لپ تاپم وصل میشدم به اینترنت ایرانسل موبایل پلت فرم فیبو کانکت نمیشد اما پلت فرم اف ایکس اسلامیک کانکت میشد.امروز دیگه هیچ کدام کانکت نمیشه.یاهومسنجرم هم signin نمیشه ولی در همان لحظه هر صفحه ای را بخواهم از روی لپ تاپ با همان اینترنت باز میکنه حتی صفحه های نسبتا سنگین یعنی اینترنت وصل و سرعت مناسبه .فایروال لپ تاپم هم راخاموش کردم.ظاهرا ایرانسل پورتها را بسته چون دلیل دیگری به ذهنم نمیرسه.کس دیگری از دوستان هست امتحان کنه نتیجه را اطلاع بده؟

silent_killer December 11th, 2007 09:11

با سلام خدمت تمام دوستان گل . من تو فارکس تازه کارم ولی دارم میرم دنبال یه پاکت پی سی . آیا این مسئله که ایرانسل پورتها رو بسته صحت داره ؟ خواهش میکنم راهنمایی کنید

nabeghe December 11th, 2007 11:15

سلام اول از همه به خاطر اينكه پست نامربوط ميزنم معذرت مي خوام آخه تعداد پست هام كمه نمي تونم تاپيك بزنم.
سوال من در مورد اينترنت adsl هست. در استراتژي من استفاده از ترلينگ استاپ نقش مهمي داره اما من نمي تونم براي استفاده از اين امكان با خط دايل اپ م تلفن خونه رو مشغول كنم.مي خوام بدونم اگه يك اشتراك adsl 64 با 5/1 گيگ حجم ماهيانه بگيرم براي متا تريدر و كارهاي ديگه كافيه؟ آخه اونتور كه من مي بينم در پايين جايي كه سند و رسيو متاتريدر رو نوشته در مدت حدود 20 -25 دقيقه اين حجم به 3 -4 مگا بايت مي رسه .حالا اگه بخوام در روز 7-8 ساعت متا رو باز بزارم حجم 5/1 گيگي براي همون هفته اول هم بس نمي كنه.
آيا درست مي گم؟
لطفا راهنمايي بفرماييد.

pejman-m December 11th, 2007 12:50

سلام،
من تا جایی که میدونم تریلینگ استاپ(اگه منظور به صورت دستی نباشه،مثل سیستم ntd ) ربطی به online بودن یا نبودن نداره.
ضمنا من خیلی خیلی بعید میدونم که متاتریدر همچین حجمی رو مصرف کنه،بلکه خیلی پایینتره. برای امتحانش فقط متا رو باز کنید و بعد از 1 ساعت تو قسمت status کانکشن کامپیوتر ببینید چقدر حجم جابجا شده.
دست آخر،چرا یه adsl ،64k نامحدود نمیگیرید؟(اکثر افراد وقتی علاوه بر کارت اینترنتی که میخرند؛هزینه اشغال خط مخابرات رو هم حساب کنند میبینند که از یه adsl نامحدود بیشتر میشه.ضمن اینکه خط هم اشغاله)
نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله nabeghe (پست 152053)
سلام اول از همه به خاطر اينكه پست نامربوط ميزنم معذرت مي خوام آخه تعداد پست هام كمه نمي تونم تاپيك بزنم.
سوال من در مورد اينترنت adsl هست. در استراتژي من استفاده از ترلينگ استاپ نقش مهمي داره اما من نمي تونم براي استفاده از اين امكان با خط دايل اپ م تلفن خونه رو مشغول كنم.مي خوام بدونم اگه يك اشتراك adsl 64 با 5/1 گيگ حجم ماهيانه بگيرم براي متا تريدر و كارهاي ديگه كافيه؟ آخه اونتور كه من مي بينم در پايين جايي كه سند و رسيو متاتريدر رو نوشته در مدت حدود 20 -25 دقيقه اين حجم به 3 -4 مگا بايت مي رسه .حالا اگه بخوام در روز 7-8 ساعت متا رو باز بزارم حجم 5/1 گيگي براي همون هفته اول هم بس نمي كنه.
آيا درست مي گم؟
لطفا راهنمايي بفرماييد.

pejman-m December 11th, 2007 12:53

پس چرا نقل قول من رفت پایین؟!!;)

pejman-m December 11th, 2007 13:16

من یه بار تو یه تاپیک دیگه اینو گفتم،درسته امکانات اکثر پاکت پی سی ها مشابهند،ولی برای ترید دو نکته مهمه:
صفحه بزرگ باشه،وگرنه خیلی آدم اذیت میشه. و cpu سرعت بالا داشته باشه وگرنه هی هنگ میکنه.
یه عیب اساسی تو ورژن موبایل متا ،قبول نکردن اندیکاتورهای custom است،حجم این اندیکاتورها خیلی پایینه،نمیدونم چرا این امکان رو اضافه نمیکنه.
من ایمیل برای متا زدم،ولی اونا گفتن که فعلا همچین قصدی رو ندارند. بد نیست افراد دیگه هم این ایمیل رو بزنند،شاید به فکرش بیفتند.

nabeghe December 11th, 2007 14:40

برا adsl 64 نا محدود فكر نمي كنم شركتي باشه كه توي مشد سرويس بده.تازه نامحدود ها يكم گرونم هستند و براي بودجه دانشجويي ما نمي صرفه.
در ضمن چطور تريلينگ ربطي به آنلاين بودن نداره؟ يعني ميشه شما تريلينگ رو 15 انتخاب كنيد و بعد dc بشي بري سبزي بخري بيايي ببيني با تريلينگ 15 پيپ متا استاپ و پروفيتت رو جابه جا كرده؟

hamid3765 December 11th, 2007 21:07

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله nabeghe (پست 152053)
آيا درست مي گم؟
لطفا راهنمايي بفرماييد.

سلام

من خودم اشتراک 3 ماهه دارم با همون ترافیک حجمی 5 گیگ و همیشه هم آخر سه ماه زیاد میارم در روز10 یا 12 ساعت on هستم تازه کلی هم دانلود دارم از آخر هم هر دفعه بین 1 تا 2 گیگ زیاد میارم :happy::happy:
خاطرت جمع باشه که کم نمیاری .......;)

موفق باشید:);)

a_skeletor December 11th, 2007 23:31

سلام سلام
از امروز دوباره ریل ترید موبایل راه اقتاد قکر کنم به خاطر cfd بود که قطع شده بود حالا تا کی دوباره قطع شه خدا می دونه :cool:

saba1515 December 12th, 2007 02:12

سلام
آیا ورژنی از متا تریدر واسه سیستم عامل سمبین (symbian 9) وجود داره؟

hossein shariat December 12th, 2007 07:48

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله a_skeletor (پست 152221)
سلام سلام
از امروز دوباره ریل ترید موبایل راه اقتاد قکر کنم به خاطر cfd بود که قطع شده بود حالا تا کی دوباره قطع شه خدا می دونه :cool:

علی آقا قطع شدن ربطی به فیبو نداشت.چون همانطور که گفتم من وقتی پاکت پی سی را به لپ تاپم هم وصل میکردم و از اینترنت ایرانسل روی لپ تاپ استفاده می کردم، ریل فیبو(با پلت فرم معمولی روی لپ تاپ)با آن اینترنت وصل نمی شد اما دموی فیبو وصل می شد.( من اصلا از نسخه موبایل استفاده نمی کنم)من هم الان دوباره چک کردم دیدم ریل دوباره وصل میشه.بنابراین ایرانسل بعضی پورتها را بسته بوده الان دوباره باز کرده.تا ببینیم کی دوباره می بنده:cool:

raminayat December 12th, 2007 11:28

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله saba1515 (پست 152255)
سلام
آیا ورژنی از متا تریدر واسه سیستم عامل سمبین (symbian 9) وجود داره؟

خیر وجود ندارد.

a_skeletor December 12th, 2007 16:08

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله hossein shariat (پست 152262)
علی آقا قطع شدن ربطی به فیبو نداشت.چون همانطور که گفتم من وقتی پاکت پی سی را به لپ تاپم هم وصل میکردم و از اینترنت ایرانسل روی لپ تاپ استفاده می کردم، ریل فیبو(با پلت فرم معمولی روی لپ تاپ)با آن اینترنت وصل نمی شد اما دموی فیبو وصل می شد.( من اصلا از نسخه موبایل استفاده نمی کنم)من هم الان دوباره چک کردم دیدم ریل دوباره وصل میشه.بنابراین ایرانسل بعضی پورتها را بسته بوده الان دوباره باز کرده.تا ببینیم کی دوباره می بنده:cool:

سلام سلام
منم دوباره زنگ زدم خانومه گفت ما کاری انجام ندادیم فهمیدم مشکل از ایرانسل است:blink:
هیچ چی کامل و درست حسابی نداریم خدایش 6 ماه GPRS اش راه افتاده تا زنگ میزنیم میگه مشکل وجود داره ما در حال تست هستیم !!!!!!! من از موبایل سخت می تونم از VPN استفاده کنم شما با لپ تاپ ببین میشه یا نه
اگه ip استاتیک داشته باشه میشه با vpn دورش زد پورت رو باز کرد ولی اگه دینامیک باشه قاط می زنه

a_skeletor December 12th, 2007 16:10

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله raminayat (پست 152287)
خیر وجود ندارد.

متا تریدر نداره
ولی قکر کنم بروکر mig علاوه بر متاتریدر موبایل برای smartphone و برنامه PDA ها یه برنامه هم برای ترید با موبایل های سیمبین با استقاده از wap داره که امکانات کمی داره ولی میشه باهاش ترید کرد

mearaj_fx December 20th, 2007 20:34

ff

با تشکر از مجید عزیز که این بحث رو شروع کردن، راستش من هم به همین مشکل ایشون مبتلا هستم و در نظر دارم که بزودی یک پاکت پی سی تهیه کنم. خوشحال میشم از دوستانی که دارن یا اطلاعاتی دارن راهنمایی کنن.
از دوستان علی آقای اسکلتور رو دیدم که از این مورد استفاده میکنند

aska December 25th, 2007 22:12

سلام به دوستان
اگر کسی اطلاعاتی داره لطفا یه ندایی هم به من بدین که:
میشه اینترنت موبایل رو با اینفرادد یا همون مادون قرمز تو لبتاپ استفاده کرد؟
مرسی

aska December 29th, 2007 18:40

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله aska (پست 154990)
سلام به دوستان
مرسی

کسی جواب ما رو بلت نیست؟

Behzad_es December 31st, 2007 23:44

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله aska (پست 154990)
سلام به دوستان
مرسی

لپ تاپ Fujitsu Siemens AmiloPro V3545 امکان استفاده از اینترنت موبایل (GPRS) داره.

a_skeletor January 4th, 2008 15:19

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله aska (پست 155777)
کسی جواب ما رو بلت نیست؟

با اینفرارد نمیشه
ولی با bluetooth و usb cable میشه البته باید اول تنظیمات مودم رو در پاکت پیسی تنظیم کنید اما نوکیا و سونی اریکسون اتوماتیک با نصب سی دی خودش مودم usb رو فعال می کنه

سعید حاج حیدری January 4th, 2008 15:58

حاج علی به نظرت بین دو ایمیت پدال و کیو تک اس 200 کدومش بهتر است فقط برای ترید کار دیگر باهاش ندارم

a_skeletor January 4th, 2008 16:12

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله saeidhidari (پست 157210)
حاج علی به نظرت بین دو ایمیت پدال و کیو تک اس 200 کدومش بهتر است فقط برای ترید کار دیگر باهاش ندارم

سلام سعید جان
pdal گوشی خوبی است ولی اولا تا حدودی اذیت کن است و صفحه اش به نسبت بقیه کوچکتر است برای imate من jas jam رو پیشنهاد می کنم ولی کلا برو تو خط HTC که ساپورت خیلی خولی داره :happy:

farvahar January 4th, 2008 16:52

1 ضميمه
با درود به همهء دوستان

اين چطوره؟

voyager

aska January 4th, 2008 17:08

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله a_skeletor (پست 157202)
با اینفرارد نمیشه
ولی با bluetooth و usb cable میشه البته باید اول تنظیمات مودم رو در پاکت پیسی تنظیم کنید اما نوکیا و سونی اریکسون اتوماتیک با نصب سی دی خودش مودم usb رو فعال می کنه

تشکر از جوابتون
راهشو پیدا کردم البته مثل همون کابل هستش
یه کانکشن دیال آپ درست می کنی و مودم رو گوشی انتخاب می کنی که خود xp درایور مودم موبایل رو داشت و نصبش کرد
تو کانکشن هم به جای شماره تلفن می زنی
*99***1#

و بدون یوزر نیم و پسورد
سرعتشم بد نیست
در ضمن من امتحان کردم برای یک جفت ارز رو متاتریدر فقط حدود 200 کیلوبایت در ساعت ترنسفر داره که با ایرانسل میشه 40 تا یک تومانی;)

ساعت جاري 14:10 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.