انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   مسابقات (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=38)
-   -   گفتگو درباره سومین دوره مسابقات فارکس سایت سرمایه (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=5008)

photoreg June 7th, 2009 20:04

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله samorai (پست 322554)
به نظر من هر چه زودتر شروع بشه بهتره به چند دلیل
1-از سردرگمی و انحرافاتی که در طول زمان ایجاد میشه جلوگیری میشه
2-باید به فارکس به دید شغل اول نگاه کرد نه اینکه شغل دوم و بعد اینکه به همه کارامون رسیدیم موقع خواب یه فالی با این بگیریم
و...

منم موافقم.

Ashkan1 June 7th, 2009 20:38

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله samorai (پست 322900)
یکی نمیگه یوزر پسورد رو در چه تاریخی ارسال می کنند یا همون موقع ثبت نام ارسال شده به من نرسیده؟

شما بهتره چند روز قبل از شروع مسابقه که در تاریخ 8/4/1388 هست ایمیلتون را چک کنید:rambo:

iman June 8th, 2009 00:36

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله samorai (پست 322554)
با سلام و تشکر فراوان
به نظر من هر چه زودتر شروع بشه بهتره به چند دلیل
1-از سردرگمی و انحرافاتی که در طول زمان ایجاد میشه جلوگیری میشه
2-باید به فارکس به دید شغل اول نگاه کرد نه اینکه شغل دوم و بعد اینکه به همه کارامون رسیدیم موقع خواب یه فالی با این بگیریم
و...

موافقم

mohammad_8051 June 8th, 2009 00:46

با سلام خدمت مدیریت محترم سایت سرمایه
بنده هم مانند دیگر دوستان دانشجوی این سایت خواهان به تعویق انداختن مسابقه میباشم
بنظرم اکثر دوستان امتحاناتشان در تاریخ 15/4/88 یا چند روز بعد از ان به پایان میرسد
اگر مسابقه بعد از این تاریخ شروع شود خیلی بهتر است
لطفا رسیدگی لازم را بعمل اورید
با تشکر

eslami June 8th, 2009 18:27

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Ashkan1 (پست 322935)
شما بهتره چند روز قبل از شروع مسابقه که در تاریخ 8/4/1388 هست ایمیلتون را چک کنید:rambo:

مشکل منم همینه که به ایمیلم هیچی ارسال نشده ، پس با این اوصاف باید منتظر بود!
راستی اسم بروکر که باید پلت فورمشو داشته باشیم چیه؟
اگه پلت فرمشم به ایمیلون ارسال بشه عالیه.
در کل بخاطر دایل آپ صفحات قبلو نخوندم ، اگه سوالام تکرارین معذرت میخام.

iman June 8th, 2009 19:42

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله eslami (پست 323197)
مشکل منم همینه که به ایمیلم هیچی ارسال نشده ، پس با این اوصاف باید منتظر بود!
راستی اسم بروکر که باید پلت فورمشو داشته باشیم چیه؟
اگه پلت فرمشم به ایمیلون ارسال بشه عالیه.
در کل بخاطر دایل آپ صفحات قبلو نخوندم ، اگه سوالام تکرارین معذرت میخام.

به این پست مراجعه بفرمایید
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

behnam59 June 9th, 2009 00:57

سلام خسته نباشید
من نام کاربری رو اشتباه ثبت کردم چطور باید اصلاح کنم؟
ممنون از راهنمایتون .

وحید June 9th, 2009 16:01

با سلام
امكانش هست كه دوستان با حساب ريل در مسابقه شركت كنند؟
يعني در همين بروكر حساب باز كنند با همين شرايط و در صد سود ملاك باشه؟
با تشكر

Augur June 9th, 2009 18:26

آقا رضا ممکنه این قضیه را با شرکت ایمانی در میان بزارید ببینید موافقند یا نه ؟

فکر می کنم منظور دوستان مسابقه به شیوه مسابقه سایت قیمتها باشه که بهتر از این شیوه مسابقه است

این جوری شرکت کنندگان انگیزه بهتری برای حفظ موجودی دارند چون دیگه قضیه همه یا هیچ مطرح نیست بلکه هر کس مثل حساب واقعی باهاش رفتار میکنه

در حالی که در این شیوه مسابقه چون فقط 3 نفر اول جایزه می گیرند همه بیمحابا ترید می کنند تا یکی از اون 3 نفر باشند که نتیجه مشخصه !

ولی اگه افراد بدونند که مثلا مانده حساب بعد از پرداخت سپرده اولیه بروکر مال آنها خواهد بود طور دیگری به مسابقه نگاه می کنند

لزومی نداره بروکر ابتدا حساب زیل برای شرکت کننده گان باز کنه یا بالانس اولیه 1000 دلار باشه بلکه می تونه مسابقه در دمو باشه و بالانس اولیه مثل قیمتها 200 دلار باشه ولی بعد افرادی که خواستند با پرداخت بالانس اولیه حساب شان را در ریل افتتاح شود

Ho$ein June 9th, 2009 18:56

سلام به همه دوستان
من فکر میکنم که در خصوص این مسئله باید دست کم یک نظر سنجی انجام بشه.
با توجه به اینکه مسابقات دموی سایت سرمایه به صورت متوالی انجام میشه بهتره که مسابقات ریل هم به صورت جداگانه مورد برسی قرار بگیره و انجام بشه ضمن اینکه مسابقات دمو کماکان پابرجا باشه.
این نکته رو هم باید در نظر بگیریم که ممکنه خیلی از دوستان قادر نباشند حساب ریل باز کنند. و به طبع نفرات شرکت کننده هم کمتر میشند در حالی که یک مسابقه دمو محدودیتی نداره و همه می تونند در اون شرکت کنند
با تشکر

وحید June 9th, 2009 19:02

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله * Parham (پست 323421)
سلام به همه دوستان
با توجه به اینکه مسابقات دموی سایت سرمایه به صورت متوالی انجام میشه بهتره که مسابقات ریل هم به صورت جداگانه مورد برسی قرار بگیره و انجام بشه ضمن اینکه مسابقات دمو کماکان پابرجا باشه.
این نکته رو هم باید در نظر بگیریم که ممکنه خیلی از دوستان قادر نباشند حساب ریل باز کنند. و به طبع نفرات شرکت کننده هم کمتر میشند در حالی که یک مسابقه دمو محدودیتی نداره و همه می تونند در اون شرکت کنند
با تشکر

به نظر من بايد دمو باشه اما هر كسي هم دوست داشت همون حساب را به ريل تبديل كنه
موفق باشيد

behnam59 June 9th, 2009 19:36

کسی از دوستان نمیدونه چطور میشه ثبت نام اشتباه رو تصحیح کرد؟

erfan_ke June 9th, 2009 23:25

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Augur (پست 323413)
آقا رضا ممکنه این قضیه را با شرکت ایمانی در میان بزارید ببینید موافقند یا نه ؟

فکر می کنم منظور دوستان مسابقه به شیوه مسابقه سایت قیمتها باشه که بهتر از این شیوه مسابقه است

این جوری شرکت کنندگان انگیزه بهتری برای حفظ موجودی دارند چون دیگه قضیه همه یا هیچ مطرح نیست بلکه هر کس مثل حساب واقعی باهاش رفتار میکنه

در حالی که در این شیوه مسابقه چون فقط 3 نفر اول جایزه می گیرند همه بیمحابا ترید می کنند تا یکی از اون 3 نفر باشند که نتیجه مشخصه !

ولی اگه افراد بدونند که مثلا مانده حساب بعد از پرداخت سپرده اولیه بروکر مال آنها خواهد بود طور دیگری به مسابقه نگاه می کنند

لزومی نداره بروکر ابتدا حساب زیل برای شرکت کننده گان باز کنه یا بالانس اولیه 1000 دلار باشه بلکه می تونه مسابقه در دمو باشه و بالانس اولیه مثل قیمتها 200 دلار باشه ولی بعد افرادی که خواستند با پرداخت بالانس اولیه حساب شان را در ریل افتتاح شود

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله * Parham (پست 323421)
سلام به همه دوستان
با تشکر

دوست عزیز سلام
شما احتمالا متوجه منظور دوستمون Augur نشدید ، منظور ایشون اینه که خود بروکر حساب ریل برای شرکت کننده ها باز کنه (مثل مسابقه سایت قیمتها ) تعدادی از نفرات اول اصل و سود حساب رابرنده میشن (مثلا نفرات اول تا سوم ) مابقی شرکت کننده ها در صورتیکه در طول مسابقه سود کرده باشند با پرداخت مبلغ اولیه حساب ، هم حساب را تصاحب میکنند و هم سود حاصله را

iraj23 June 10th, 2009 13:41

آقا رضا ما همون اوایل ثبت نام کردیم ولی هیچ ایمیلی دریافت نکردیم
ممنون میشم بگید چیکار باید بکنیم یا اینکه لطف کنید و دوباره میل بزنید

samorai June 12th, 2009 11:37

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله erfan_ke (پست 323482)
دوست عزیز سلام
شما احتمالا متوجه منظور دوستمون Augur نشدید ، منظور ایشون اینه که خود بروکر حساب ریل برای شرکت کننده ها باز کنه (مثل مسابقه سایت قیمتها ) تعدادی از نفرات اول اصل و سود حساب رابرنده میشن (مثلا نفرات اول تا سوم ) مابقی شرکت کننده ها در صورتیکه در طول مسابقه سود کرده باشند با پرداخت مبلغ اولیه حساب ، هم حساب را تصاحب میکنند و هم سود حاصله را

خدمت همه دوستان عرض کنم منم موافقم اگر سایت emoneyprime توانایی مالی داره (البته باید بگم که کسی که سایت فارکس میزنه حتما توانایی مالیش بیشتر از این حرفاست) درصدی از سود رو به افراد برگردونه که همه با تلاش کار کنند در غیر اینصورت برای اولی تا سومی همه تا 3 روز کال مارجین میشوند
امیدوارم رسیدگی کنید

ساعت جاري 12:31 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.