انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   کامپیوتر و اینترنت (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=43)
-   -   بازیهای کامپیوتری ! (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=3178)

isar December 4th, 2009 18:28

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله isar (پست 360682)
بله زمانش تموم شده.

خودم آپلود میکنم. تا 1 ساعت دیگه لینکش رو میدم.

با اینکه دوستان لینک دادن اما منم آپلود کردم :happy:

خدمت بقیه دوستان

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

فایل راهنما رو حتما قبل از نصب بخونید.

پ.ن : اسکن توسط آنتی ویروس فراموش نشه.

isar December 7th, 2009 00:35

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله B.I.O.H.A.Z.A.R.D (پست 360641)
100 درصد تمام:)
راحت شدم:laugh:

منم همینطور :laugh:;)

Ashkan1 December 10th, 2009 13:16

اینم یه بازی قشنگ و هیجانی که داری 12 مرحله هم هست!
Alien-Wars
حجم: 6.8

اسکن فراموش نشه.

albertini December 10th, 2009 17:56

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله B.I.O.H.A.Z.A.R.D (پست 357270)
سلام خدمت دوستان
اینم رکورد من...............
http://akspic.com/pictures/dba00e5b3...fae3ddd0d0.jpg

جناب B.I.O.H.A.Z.A.R.D رکوردتو زدم.بشین پشت فرمون.

.: Lithium :. December 10th, 2009 18:45

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله albertini (پست 361851)
جناب B.I.O.H.A.Z.A.R.D رکوردتو زدم.بشین پشت فرمون.

والا از اون رکورد به بعد دیگه بازی نکردم :) تسلیم ;):p

goodgirles December 10th, 2009 23:29

این بازی ساعتها شما را سرگرم خواهد کرد . من میدانم ایرانین این بازی را خیلی دوست دارند : ""حکم ایرانی ""

isar December 11th, 2009 00:57

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله goodgirles (پست 361900)
این بازی ساعتها شما را سرگرم خواهد کرد . من میدانم ایرانین این بازی را خیلی دوست دارند : ""حکم ایرانی ""

دوستان کسی تونست دانلود کنه ؟

من نتونستم :(

isar December 11th, 2009 02:31

نقل قول:

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله isar (پست 361921)
دوستان کسی تونست دانلود کنه ؟

من نتونستم :(

دانلود کردم :whoow:

محشره

فقط حیف که تو بازی اولم 5 به 7 باختیم :p

saleh derakhshan December 11th, 2009 04:53

نقل قول:

ضمن تشکر از پست شما میخواستم بگم این بازی تنها چند دقیقه میتواند سرگرم کننده باشه به چند دلیل که در خرفت بودن هم تیمی شما وجود دارد

اول اینکه این جناب هم تیمی میاد رو برگ سر شما میبره

دوم اینکه میبینه شما فلان خال رو تموم کردید نادان بجای اینکه شما را تغذیه کنه ببری - میره یه خال دیگه بازی میکنه .

سوم با اینکه برگ وسط شما سره و اون ابلهه برگ کوچیک تر هم از اون خال داره باز هم برگ بزرگرو میندازه که اون دست رو گرقته باشه

چهارم برادر گاگول میبینه یکی از تیم مقابل کارتی که داره بازی میشه رو میبره باز هم برزگترین کارتی که از اون خال داره رو میندازه

پنجم اخوی گران مایه وقتی مثلا آس و بی بی یک خال رو داره و میخواد بازی کنه اول میاد بی بی اون خال رو بازی میکنه و نه آس رو که مضحکه

بک تست گرفتن و کار کردن با استراتزی های مختلف تو این چندین سال ناخودآگاه بنده رو تبدیل به یک استراتژی تستر کرده :p .. اینها مشکلات بزرگی بود که من در3 دست بازی کردن متوجه آن شدم و شاید مشکلاتش بیشتر از آن باشد .اما این بازی منو یاد خاطرات کودکی انداخت
خدا رحمت کنه رفتگان همه رو من این بازی رو قبل از اینکه حروف الفبا فارسی رو یاد بگیریم 5 یا 6 ساله بودم که پدر بزرگم بهم یاد داد و با هم بازی میکردیم (بعدها فهمیدم بخاطر تنهایی خودش بمن که جقل بچه بودم یاد داده بود چون چند سال بعد باید شطرنج هم باهاش بازی میکردم :laugh:) ...

goodgirles December 11th, 2009 10:36

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله saleh derakhshan (پست 361941)
ضمن تشکر از پست شما میخواستم بگم این بازی تنها چند دقیقه میتواند سرگرم کننده باشه به چند دلیل که در خرفت بودن هم تیمی شما وجود دارد

اول اینکه این جناب هم تیمی میاد رو برگ سر شما میبره

دوم اینکه میبینه شما فلان خال رو تموم کردید نادان بجای اینکه شما را تغذیه کنه ببری - میره یه خال دیگه بازی میکنه .

سوم با اینکه برگ وسط شما سره و اون ابلهه برگ کوچیک تر هم از اون خال داره باز هم برگ بزرگرو میندازه که اون دست رو گرقته باشه

چهارم برادر گاگول میبینه یکی از تیم مقابل کارتی که داره بازی میشه رو میبره باز هم برزگترین کارتی که از اون خال داره رو میندازه

پنجم اخوی گران مایه وقتی مثلا آس و بی بی یک خال رو داره و میخواد بازی کنه اول میاد بی بی اون خال رو بازی میکنه و نه آس رو که مضحکه

بک تست گرفتن و کار کردن با استراتزی های مختلف تو این چندین سال ناخودآگاه بنده رو تبدیل به یک استراتژی تستر کرده :p .. اینها مشکلات بزرگی بود که من در3 دست بازی کردن متوجه آن شدم و شاید مشکلاتش بیشتر از آن باشد .اما این بازی منو یاد خاطرات کودکی انداخت
خدا رحمت کنه رفتگان همه رو من این بازی رو قبل از اینکه حروف الفبا فارسی رو یاد بگیریم 5 یا 6 ساله بودم که پدر بزرگم بهم یاد داد و با هم بازی میکردیم (بعدها فهمیدم بخاطر تنهایی خودش بمن که جقل بچه بودم یاد داده بود چون چند سال بعد باید شطرنج هم باهاش بازی میکردم :laugh:) ...

اگر قرار باشد یار شما لنقدر خوب بازی کند رقیبتان هم باید خوب و محکم بازی کند که انوقت خیلی سخت میشود . در صورتی که این بازی برای سطح مسط طراحی شده است . اگه زیاد بازی کنید همین را هم نمیتوانید ببرید من از دیروز تا حالا 7 تا 7 تایی بازی کردم یعنی اگه اون هفت دست ببره تازه میشه 1 و باید تا هفت بریم الان هم نتیجه 3-2 به نفع حریف هست یکبار من رو کت کرده و من هم یکبار کتش کردم . اتفاقا به نظر من چند تا از اشکالهای شما غلط هست .
1- اگر برگ سر شما به اندازه کافی سر نباشد باید هم بالاتر برود مثلا عقلی نیست که شما بخواهید با 10 لو دست بگیرید حتی اگه برگ شما سر باشد اینجا عقل حکم میکنه که اگر اس و شاه را هم یارتان دارد حداقل شاه را بزند که اگر تیم مقابل با برگ حکم برید اس را از دست ندهید و اگر هم برگ بی بی دست حریف بود بتوانید با شاهتان اقلن یکدست بگیرید . ولی اگر برگ سر شما مثلا بی بی باشد و یارتان شاه م اس داشته باشد بله حق با شماست نباید سر بزند . مگر اینکه برگ دیگری از نوع برگ زمینه نداشته باشد . البته ما حکم ایرانی را با یک قانونی بازی میکنیم که تو این بازی نیست مثلا من میتوانم از برگ زمینه ی یارم اگر حکم نباشد بپرم و مثلا 2 لو از برگ دیگری را رو کنم که مجبور نباشم از یارم سر بزنم ولی تو این بازی نیست .
2- این استراتژی شماست من خودم ترجیح میدم برگهای حکم رو برای اخر نگهدارم و تا انجا که ممکن است با برگهایی که یارم دارد بازی کنم اگر یارم شاه یا بی بی یا اس یک نوع برگ را داشته باشد من ترجیح میدهم طوری بازی کنم که با حکم نبرد و از برگهای بالایش بتواند استفاده کند .
3-باز هم بستگی دارد برگ وسط شما چقدر سر باشد و در طول بازی چطور برگ خانی تیم حریف را انجام داده باشید من خودم روی کمتر از بی بی ریسک نمیکنم اگه یارم کمتر از بی بی بیاد من سر میزنم .
4- از کجا معلوم شاید چاره دیگه ای نداشته باشه و اون برگ زمینه رو فقط همون برگ بالا رو داشته باشه .
در کل به نظر من طراح این بازی اون رو با ریسک کم و محافظه کارانه طراحی کرده .

goodgirles December 11th, 2009 12:32

چه کسانی موافق هستند در حالت network چهار نفری این بازی رو انجام بدیم ؟ من و isar و اقای صالح هم با یکی دیگه

.: Lithium :. December 11th, 2009 13:39

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله goodgirles (پست 361988)
چه کسانی موافق هستند در حالت network چهار نفری این بازی رو انجام بدیم ؟ من و isar و اقای صالح هم با یکی دیگه

سلام
منم بازی:blush::banana:

isar December 11th, 2009 13:51

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله goodgirles (پست 361988)

کی بازی کنیم ؟

شنبه خوبه ؟ بازار هم تعطیله :)

goodgirles December 11th, 2009 14:22

به نام خدا

جام جهانی بازی حکم در سایت سرمایه

کلیه ی داوطلبان در این تویپک اعلام آمادگی خودشون رو بگویند و تا فردا ساعت 17 به تایم تهران برای این کار وقت دارید . از ساعت 17 به بعد گروپ بندی در تیم های 4 نفره انجام میشود و هر گروه در دو تیم با هم بازی میکنند تا یک تیم برنده سود و از هر گروپ یک تیم بیرون بیاید و سپس بصورت زربدری گروپهای برنده با هم بازی کنند مثل جام جهانی فوتبال و هر گروه برای خودش یک نام انتخاب کند و اعضا برای هم گروه بودن با هم و تشکیل یک تیم با هم به توافق برسند . از ساعت 20 به تایم تهران بازی ها شروع میشود و صبر میکنیم تا بازی همه گروپها تمام شود و دور بعدی را بازی میکنیم تا یک گروپ برنده ی نهایی شود .

ip های خودتون رو بدست بیاورید و یاد داشت کنید بدون استفاده از برنامه های تغییر ip . قبل از شروع بازی تست میکنیم که شبکه سازی برنامه ی بازی درست و بدون اشکال باشد

چون ممکن است تیمها با هم در مسنجر هماهنگ باشند و هم تیمی ها با هم هماهنگ شوند و این کار خلاف است . پس همه را از هرگونه هماهنگی نهی کرده و همه چیز را به وجدان عمومی تیمهای شرکت کننده میسپاریم .

با وجدان و با راستی و درستی بازی کنیم .

امادگی خود را برای شرکت در ترنمنت اعلام کنید

isar December 11th, 2009 14:45

من هستم

دوستان توجه داشته باشند که این بازی فقط در قسمت هماهنگی کمی دردسر داره. اما بعد از شروع مسابقه تا فینال نهایتا 3 ساعت برای فینالیستها وقت میگیره. ما که همون اول اوت میشیم :p

ساعت جاري 05:25 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.