انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=15)
-   -   تغییرات فنی در سایت سرمایه (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=4262)

DIKTA November 23rd, 2009 22:08

من مشکلی ندارم

isar November 24th, 2009 11:16

خدا رو شکر همون دیشب درست شد. :)

DIKTA November 24th, 2009 20:56

سلام ببخشید یک مشکلی در پخش زنده دارم
امروز چند بار اتفاق افتاد و اینجوری هست که وقتی یک پست ارسال میشه من اونو میبینم و نیم ساعت دیگه دوباره میبینم که همون پست دوباره ارسال شده درصورتی که یکبار بیشتر ارسال نشده بود ولی در پخش زنده دوبار دیده شد .
ممنون

Reza November 25th, 2009 00:03

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله DIKTA (پست 358695)
سلام ببخشید یک مشکلی در پخش زنده دارم
امروز چند بار اتفاق افتاد و اینجوری هست که وقتی یک پست ارسال میشه من اونو میبینم و نیم ساعت دیگه دوباره میبینم که همون پست دوباره ارسال شده درصورتی که یکبار بیشتر ارسال نشده بود ولی در پخش زنده دوبار دیده شد .
ممنون

با سلام

اگر صفحه پخش زنده را رفرش کنید، پستهای اخیر به سرعت نمایش داده می شوند. یک احتمال دیگر هم این است که پست قبلی نقل قول شود و در پخش زنده، جملات اولیه پست قبلی نمایش داده شود و شما فکر کنید که پست تکرار شده.

albertini December 18th, 2009 13:54

سایت به سختی برای من بالا میاد.وقتی IP سایت را پینگ میکنم نتایج زیر 390MS هستند .ولی با وجود این مشکل وجود دارد

naser007 December 18th, 2009 14:00

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله albertini (پست 363769)
سایت به سختی برای من بالا میاد.وقتی IP سایت را پینگ میکنم نتایج زیر 390MS هستند .ولی با وجود این مشکل وجود دارد

براي من هم همين طور ميباشد
از مديريت خواهشمندم كه اين مورد را رسيدگي كنند

Reza December 18th, 2009 15:09

لود سرور اصلا بالا نیست و تا جایی که من بررسی کردم، وضعیت غیرعادی در سایت و سرور وجود ندارد. اگر تمام دوستان با این مشکل مواجه باشند، ایراد به سایت و سرور مربوط می شود. در غیراینصورت مشکل به ارتباط اینترنت مربوط است.

موفق باشید

goldsun December 18th, 2009 15:50

با سلام

این مشکل برای بنده هم وجود داره بطوری که گاهی وقتها چندین ساعت به سایت دسترسی ندارم

Mehdi100 December 18th, 2009 16:59

منم مشکل دارم

صفحات دیر باز میشه

مسعود رهجو December 18th, 2009 17:18

با سلام
آقا رضا صفحات به سختی لود میشوند صفحه اصلی حدود 2 دقیقه طول کشید تا باز شد
لطفا پی گیری کنید
با تشکر
پ ن :
من با سایت های دیگر چنین مشکلی را ندارم

محمد طالبی December 18th, 2009 17:25

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Reza (پست 363798)
لود سرور اصلا بالا نیست و تا جایی که من بررسی کردم، وضعیت غیرعادی در سایت و سرور وجود ندارد. اگر تمام دوستان با این مشکل مواجه باشند، ایراد به سایت و سرور مربوط می شود. در غیراینصورت مشکل به ارتباط اینترنت مربوط است.

موفق باشید

سلام

دیدم بعضی دوستان مشکل دارند تعجب کردم
بنده اصلا مشکلی ندارم صفحات خیلی راحت باز میشوند
مسعود رهجو December 18th, 2009 17:34

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله مسعود رهجو (پست 363823)
با سلام
آقا رضا صفحات به سختی لود میشوند صفحه اصلی حدود 2 دقیقه طول کشید تا باز شد
لطفا پی گیری کنید
با تشکر
پ ن :
من با سایت های دیگر چنین مشکلی را ندارم

من الان با مرورگر اپرا وارد شدم مشکل کاملا برطرف شد دیروز نسخه 3.5.6 مروگر موزیلا منتشر شد فکر کنم با سایت نا سازگاری داره به گمانم مشکل از مروگر هست تا خود سایت اما جای سوال چرا فقط با سایت سرمایه مشکل دارم ؟

termes December 18th, 2009 17:50

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله مسعود رهجو (پست 363825)
من الان با مرورگر اپرا وارد شدم مشکل کاملا برطرف شد دیروز نسخه 3.5.6 مروگر موزیلا منتشر شد فکر کنم با سایت نا سازگاری داره به گمانم مشکل از مروگر هست تا خود سایت اما جای سوال چرا فقط با سایت سرمایه مشکل دارم ؟

مسعود جان اشکال از مرورگر هم نیست من هم همون دیروزی رو دارم ولی مشکلی ندارم.
اتفاق است پیش می آید

albertini December 18th, 2009 19:54

خوب بهتر شد.موقع مشکل که تریس میکردی 23 مرحله بود .الان شده 16 مرحله .یک سری مسیرهای اضافی مثل TeliaSonera AB

حذف شدند. یک سری مسیر LEVEL3 بود اونا هم حذف شدند.

Reza December 18th, 2009 19:58

اگر مشکل از لود سرور باشد و همه کاربران با مشکل مواجه باشند، من می توانم اقدام کنم. اما اگر وضعیت سایت و سرور نرمال باشد و فقط برخی کاربران با مشکل مواجه باشند، کاری از من ساخته نیست.

دو پیشنهاد:
۱- من از طرفداران پروپا قرص Firefox هستم. اما پیشنهاد می کنم Google Chrome را هم تست کنید.

۲- از DNS های گوگل استفاده کنید. توضیحات بیشتر: http://imilad.com/1388/09/15/how-to-...-your-computer

ساعت جاري 11:45 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.