انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   کامپیوتر و اینترنت (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=43)
-   -   کامپیوتر، اینترنت، سخت افزار و نرم افزار (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=1843)

ghafari3 April 14th, 2008 21:21

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله ali198084 (پست 182890)
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم.

Hirens BootCD را دارید؟

arvinfx April 14th, 2008 21:26

برنامه partition magic رو نصب کن اطلاعات و ابزار خوبی داره

arvinfx April 14th, 2008 21:28

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله ali198084 (پست 182765)
سلام دوستان
به یکی از درایوهای هاردم نمی تونم دسترسی پیدا کنم. پیغام می ده این درایو فرمت نشده می خوای فرمت کنم؟
منم چون نمی خوام کلی از اطلاعاتمو از دست بدم، موندم. این مساله اصلا علتش چی هست؟ ویروسه؟ نرم افزاریه؟ سخت افزاریه؟ چه کار باید بکنم؟
ممنونم از راهنماییتون.

بزنامه ]partition magic رو نصب کن ابزار خوبی داره شابد کمکت کنه

ghafari3 April 14th, 2008 21:31

اگر میتونید این فایل 100 مگابایتی را دانلود کنید تا توضیحاتش را برای بازگرداندن درایو بدون اینکه یکی از فایلهاتون هم از دست بره ، بدهم. فعلا هیچ برنامه ای را برای بازگرداندن درایو نصب نکنید و هیچ تغییری هم در درایو مربوط ایجاد نکنید که بعداً دیگه نمیشه کاریش کرد.

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

اگر دایل آپ هستید و توانایی دانلود ندارید ، اعلام کنید تا فایلهای دیگه ی این ایمیج را حذف کنم و یکبار دیگه آپلودش کنم.

szh.1367 April 14th, 2008 22:41

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله ali198084 (پست 182765)
سلام دوستان
به یکی از درایوهای هاردم نمی تونم دسترسی پیدا کنم. پیغام می ده این درایو فرمت نشده می خوای فرمت کنم؟
منم چون نمی خوام کلی از اطلاعاتمو از دست بدم، موندم. این مساله اصلا علتش چی هست؟ ویروسه؟ نرم افزاریه؟ سخت افزاریه؟ چه کار باید بکنم؟
ممنونم از راهنماییتون.

سلام

1 - سعی نکنید با نرم افزاری وارد درایو بشوید چون ممکنه کله اطلاعات از بین برود

2 - پیشنهاد بنده اینکه از طریق داس وارد درایو بشوید (در صورت وارد شدن) اطلاعات مهم خود را به درایو دیگر منتقل کنید

در صورتی که نمی توانید با داس کار کنید بفرمایید تا فکر دیگری کنیم

نکته : شما با تایپ کلمه help در داس همه راهنمایی ها را می توانید دریافت کنید حتی در مورد دستور copy نیز می توانید اطلاعات کامل را نیز دریافت کنید help copy

aska April 15th, 2008 10:33

اساتید کامپیوتر
لبتاپ بنده ویندوزش خراب شده احتمالا به علت بد سکتور چون بعد بعد از هنگ کردن مجبور شدم ریستش کنم و دیگه هم بالا نیومد و نمی دونم چرا سی دی درایو رو هم نمیشناسه که دوباره ویندوز نصب کنم
کلکی بلد نیستید که بشه با اتصال usb یا کارت شبکه از روی pc بتونم ویندوز روی اون نصب کنم
ممنون

.: Lithium :. April 15th, 2008 19:41

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله I.N.D.E.X (پست 182309)
اون Recorder ویندوز که اسباب بازی هستش ! :laugh:

شما می تونی با Acid pro یا Sound Forge یا نرم افزارهای دیگه دقیقا همون کیفیت خروجی رو بگیری.

موفق باشید.

با سلام و تشکر از راهنمایی تون
نرم افزار Sound forge رو نصب کردم ولی record رو که می زنم چیزی ضبط نمیشه. چیکار کنم که صدای خروجی نرم افزار گیتار پرو در Sound Forge ضبط شه؟؟
با تشکر

.: Lithium :. April 15th, 2008 19:43

لینک دانلود نرم افزار گیتار پرو (آخرین ورژن) + فایل های RSE و بیش از 100000 نت مربوط به آن از هر سبک

با عرض پوزش
فایل های مربوطه از روی سرور سایت rapid share پاک شده از مدیر تالار خواهشمندم که این پست را پاک کنید.

arvinfx April 15th, 2008 23:35

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله szh.1367 (پست 182945)
سلام

1 - سعی نکنید با نرم افزاری وارد درایو بشوید چون ممکنه کله اطلاعات از بین برود

2 - پیشنهاد بنده اینکه از طریق داس وارد درایو بشوید (در صورت وارد شدن) اطلاعات مهم خود را به درایو دیگر منتقل کنید

در صورتی که نمی توانید با داس کار کنید بفرمایید تا فکر دیگری کنیم

نکته : شما با تایپ کلمه help در داس همه راهنمایی ها را می توانید دریافت کنید حتی در مورد دستور copy نیز می توانید اطلاعات کامل را نیز دریافت کنید help copy

اطلاعات ایشون تقریبا" از دست رفته و با داس هم اگر فرمت پارتیشن fat32 باشه امکان خواندنش است اونم نه وقتی که اطلاعات پارتیشن نیست!!!

همون برنامه پارنیشن مجیک رو نصب کن و یک بار اجراش کن خودش اون پارتیشن رو اگه اورد که اورده اگه نه من دیگه چیزی بلد نیستم.:blush:

ghafari3 April 16th, 2008 00:34

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Fx Bugaboo (پست 183233)
لینک دانلود نرم افزار گیتار پرو (آخرین ورژن) + فایل های RSE و بیش از 100000 نت مربوط به آن از هر سبک

با عرض پوزش
فایل های مربوطه از روی سرور سایت rapid share پاک شده از مدیر تالار خواهشمندم که این پست را پاک کنید.

فایلها مشکلی ندارند و قابل دانلود هستند.;)

fx-pip April 17th, 2008 15:12

سلام
آیا نرم افزاری هست که مثلا بهش بگی که این سایتها رو باز نکنه.
مثل همین کاری که isp ها میکنن
ممنون

hamidrezamf April 17th, 2008 17:31

سلام
چند سوال داشتم:
1) بهترین نرم افزار برای فیلم برداری از محیط ویندوز چه نرم افزاری هست؟ ترجیحا" امکان تتظیم کیفیت وجود داشته باشه چون امکان داره چندین ساعت از نرم افزار استفاده بشه و نباید فضای خالی هارد کم بیاد...
2) یه هارد دارم که چند روزه خراب شده و دیگه سیستم نمیشناسدش ...300-400 تومن بیرون برای کار کردن روش خواستن(البته نرخش همینه) خودم چیکارش میتونم کنم؟ خود هارد مهم نیست فقط یه چند تا فایل مهم روش دارم که همونها رو میخوام...
2) چند نرم افزار مشابه اکسل برای رسم نمودار کندل استیک میخواستم..(با وارد کردن مشخصات کندل)
پیشاپیش متشکرم...

rasoulg April 17th, 2008 19:28

من از مرورگر فایرفاکس (موزیلا) استفاده می کنم. یک چند وقته که موقع باز کردن صفحات سایتها این پیام رو میده:
slockwave flash
the plug in performed an illegal operation . you are strongly advised to restart firefox
لطف کنید بگید مشکل از کجاست و چی کار باید بکنم؟

رامين مقدس April 18th, 2008 01:45

سلام دوستان
دنبال نرم افزار مترجم هستم كه قابليت ترجمه پاراگراف ها يا به عبارتي ترجمه يك متن رو بطور كامل انجام بده:blink:
دوستان اگر لطف كنيد ممنون ميشم:blush:
موفق و شاداب باشيد:banana:

Extacy April 18th, 2008 02:39

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Ramin_Khabaloo (پست 184088)
سلام دوستان
دنبال نرم افزار مترجم هستم كه قابليت ترجمه پاراگراف ها يا به عبارتي ترجمه يك متن رو بطور كامل انجام بده:blink:
دوستان اگر لطف كنيد ممنون ميشم:blush:
موفق و شاداب باشيد:banana:

سلام آقا رامین.

من هم یه مدت دنبال همچین برنامه ای بودم.

از هر کسی هم میپرسیدم همه یک برنامه رو میگفتن و اون هم برنامه مترجم پدیده بود که این برنامه نسخه های مختلفی داره که پارسال تو اینترنت نمیدونم تو چه سایتی بود دیدم که کاملترین نسخه اون که بیشتر لغات تخصصی و ترجمه همه زبانی رو داشت حدود 600 هزار تومان بود !!!!! :rolleyes:

*** شده این برنامه تو اینترنت هست که معنی I am رو حتی درست نمیگفت !
ترجمه میکرد : هستم من :whoow::whoow:

موفق باشید.

ارادتمند.
مهدی.

ساعت جاري 05:36 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.