انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=15)
-   -   ارتقاء اسکریپت انجمن: اعلام اشکالات و بررسی امکانات (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=3590)

Reza March 8th, 2009 21:03

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله arman_fxkar (پست 294508)
من دیشب یه پست اینجا قرار دادم ( در مورد عدم بار گذاری تاپیک بنده در قسمت تالار عمومی فارکس ) اما الان اون پست نیستش!!!!

از مدیر سایت میخوام در این مورد پاسخگو باشند ؟؟؟؟!!!!!!!!

لطفا اینجا را ببینید: http://forum.sarmaye.com/showpost.ph...&postcount=151

arman_fxkar March 8th, 2009 21:03

!--------------

a.m.f March 10th, 2009 17:09

سلام دوستان

متاسفانه من هنگام فرستادن پست نمیتوانم فایلی را ضمیمه کنم . قسمت مدیریت ضمیمه قبلا" بود ولی حالا نیست .
حتی اتچ هم نمیتوانم و کل آیتمهای بالا از قبیل اندازه فونت و نوع فونت و چپ و راست نوشتن و ..... هم کار نمیکند .

کسی میتونه راهنماییم کنه ؟

Reza March 10th, 2009 23:36

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله a.m.f (پست 295394)
سلام دوستان

متاسفانه من هنگام فرستادن پست نمیتوانم فایلی را ضمیمه کنم . قسمت مدیریت ضمیمه قبلا" بود ولی حالا نیست .
حتی اتچ هم نمیتوانم و کل آیتمهای بالا از قبیل اندازه فونت و نوع فونت و چپ و راست نوشتن و ..... هم کار نمیکند .

کسی میتونه راهنماییم کنه ؟

با سلام

من مشکلی نمی بینم:

كد:

Can Post Attachments        Yes
احتمالا اشکال به سیستم شما مربوط می شود. لطفا با یک browser دیگر یا با یک سیستم دیگر تست کنید.

راه دیگر این است که در ویندوز یک user ایجاد کنید و بوسیله آن تست کنید.

keivanpro March 16th, 2009 17:28

سلام آقا رضا خسته نباشید

من امروز صبح هر کاری که میکنم نمی تونم یک موضوع جدید در بخش موضوعات عمومی ایجاد کنم لطفا مشکل را بررسی کنید
با تشکر

Reza March 16th, 2009 22:13

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله keivanpro (پست 297677)
سلام آقا رضا خسته نباشید

من امروز صبح هر کاری که میکنم نمی تونم یک موضوع جدید در بخش موضوعات عمومی ایجاد کنم لطفا مشکل را بررسی کنید
با تشکر

با سلام

چه پیغامی دریافت می کنید؟

keivanpro March 17th, 2009 19:40

ارور میده و میگه صفحه مورد نظر قابل دسترسی نیست

hoseintaheri March 24th, 2009 22:06

با سلام
من امروز مرتبا با مشکل زیر روبرو شدم شاید بیشتر از 30 بار این پیام رو دریافت کردم.
یک بار موفق میشوم سایت رو باز کنم اما وقتی دفعه بعد سایت رو refresh میکنم پیام زیر را میدهد. در داخل انجمنها هم همین است مثلا میخواهم از صفحه 10 یک تاپیک به صفحه بعدی بروم که پیام زیر را میدهد.کامپیوتر رو ری استارت کردم اما حل نشد . الان اومدم باز کردم دیدم باز شد گفتم تا دوباره به مشکل نخوردم مسئله رو مطرح کنم.
اقا رضا به نظر شما مشکل کجاست؟

پیام سیستم:
در حال حاضر بدلیل ترافیک زیاد سایت, فشار رویserver افزایش یافته و امکان بازدید شما از سایت وجود ندارد.لطفا چند دقیقه دیگر مجددا سعی نمایید. با تشکر

Reza March 24th, 2009 22:09

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله hoseintaheri (پست 299729)
با سلام
من امروز مرتبا با مشکل زیر روبرو شدم شاید بیشتر از 30 بار این پیام رو دریافت کردم.
یک بار موفق میشوم سایت رو باز کنم اما وقتی دفعه بعد سایت رو refresh میکنم پیام زیر را میدهد. در داخل انجمنها هم همین است مثلا میخواهم از صفحه 10 یک تاپیک به صفحه بعدی بروم که پیام زیر را میدهد.کامپیوتر رو ری استارت کردم اما حل نشد . الان اومدم باز کردم دیدم باز شد گفتم تا دوباره به مشکل نخوردم مسئله رو مطرح کنم.
اقا رضا به نظر شما مشکل کجاست؟

پیام سیستم:
در حال حاضر بدلیل ترافیک زیاد سایت, فشار رویserver افزایش یافته و امکان بازدید شما از سایت وجود ندارد.لطفا چند دقیقه دیگر مجددا سعی نمایید. با تشکر

با سلام

از این لحظه به بعد نباید این پیغام رو دریافت کنید. لطفا در صورت مشاهده مجدد، در همین تاپیک اعلام کنید.

با تشکر

hoseintaheri March 25th, 2009 15:32

با سلام
قبل از این هنگام اعتبار دهی به یک کاربر با دو گزینه تایید میکنم و تایید نمیکنم روبرو بودیم که میتوانستیم امتیاز مثبت یا منفی بدهیم.
اما هم اکنون بنده فقط گزینه تایید میکنم را میبینم و فقط میتوانم امتیاز مثبت بدهم و گزینه تایید نمیکنم موجود نیست .
ایا خودتان امکان دادن امتیاز منفی را لغو کرده اید؟
با تشکر

Reza March 26th, 2009 11:47

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله hoseintaheri (پست 299885)
با سلام
قبل از این هنگام اعتبار دهی به یک کاربر با دو گزینه تایید میکنم و تایید نمیکنم روبرو بودیم که میتوانستیم امتیاز مثبت یا منفی بدهیم.
اما هم اکنون بنده فقط گزینه تایید میکنم را میبینم و فقط میتوانم امتیاز مثبت بدهم و گزینه تایید نمیکنم موجود نیست .
ایا خودتان امکان دادن امتیاز منفی را لغو کرده اید؟
با تشکر

با سلام

لطفا این پست را ببینید: http://forum.sarmaye.com/showthread....412#post245412

mercury March 27th, 2009 17:35

1 ضميمه
نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Reza (پست 299730)
با سلام

از این لحظه به بعد نباید این پیغام رو دریافت کنید. لطفا در صورت مشاهده مجدد، در همین تاپیک اعلام کنید.

با تشکر

علاوه بر اون روز که برای من اتفاق می افتاد امروز هم از ساعت 17 به بعد دوباره چندین بار این پیام را دریافت کردم !

hoseintaheri March 31st, 2009 22:17

با سلام
چجوری میتوانیم یک ID را سرچ کنیم؟

Hamed2420 April 1st, 2009 19:42

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله hoseintaheri (پست 301470)
با سلام
چجوری میتوانیم یک ID را سرچ کنیم؟

سلام

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

isar April 10th, 2009 19:00

سلام

2 روزی میشه که مشکلی دارم

عکسهایی که در سایت گذاشته شده نمیتونم ببینم.
گاهی نشون میده و گاهی نشون نمیده.

مثلاً در تاپیک استیتمنت روزانه، بعضی از استیتمنتها رو نمیبینم. اما فرضا اگر یک ساعت بعد مراجعه کنم میتونم ببینم. و شاید ساعتی بعد بازهم عکسها غیب بشوند.

ساعت جاري 21:28 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.