انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=15)
-   -   اظهار نظر در مورد "تغییرات مدیران انجمنها" (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=2257)

trendfinder September 26th, 2008 15:02

امیر بابک عزیز
انتخاب تو رو به عنوان مدیر تالار متا تریدر تبریک میگم و امیدوارم در این مسولیت هم بتونی مثل همیشه از خودت بهترین لیاقت رو نشون بدی.
من و بقیه دوستانت همیشه در کنارت هستیم.
ارادتمند

mohammad rostami September 26th, 2008 15:53

سلام سید جان

بنده هم این انتخاب به جا و درست رو به شما تبریک میگم

انشالله که همیشه شاد و پیروز و سرافراز باشید

oomiidd September 26th, 2008 16:17

با سلام

امیر بابک عزیز من هم انتخاب شایسته شما رو به عنوان مدیر تالار تبریک می گم

همین جا از زحمات شما و همین طور جناب دبیر سیاقی عزیز در کمک به دوستان تشکر می کنم

همیشه موفق و سلامت باشید

BLACK_NINJA September 26th, 2008 16:42

سلام

انتخاب شایسته ایست.

سید جان موفق باشید.

Hamed2420 September 26th, 2008 16:45

امیر بابک خان

انتخاب شما رو تبریک میگم.

امیدوارم که همیشه موفق باشید

ارادتمندم

j4v4d September 26th, 2008 17:32

با سلام . از مدیریت محترم سایت یک سوال داشتم .
ابتدا این متن را مطالعه بفرمائید :

"" با سلام خدمت شما دوستان گلم در سایت سرمایه

با نظر لطف اقای " رضا آقا احمدی" ، مدیر محترم سایت ، اینجانب سید امیر بابک تیموریان ، در تاریخ جمعه 5 مهر 87 ، به عنوان مسئول تالار متا تریدر برگزیده شدم.

موضوع از این قرار است که چندی پیش ،از مدیریت سایت درخواست کردم که فکری بحال بی نظمی موجود در انجمن "نرم افزارهای معامله و تحلیل بازار" بکنند که واقعاً همانند بازار شام، کاربران را سرگردان میکرد!
پیرو همین درخواست، با هم فکری و مشورت های زیبای مدیر سایت، تصمیم بر این گرفته شد تا Sub-Forum متاتریدر ایجاد شده و کلیه تاپیکهای مربوط به این نرم افزار، اعم از اکسپرت ها، اندیکاتورها، اسکریپتها،تنظیمات و سوالات متا و ... در این تالار فرعی قرار گیرند.و خود نیز مسئولیت اداره آنرا با افتخار پذیرفتم.

ضمن تشکر از کلیه دوستانی که با پیغامهای تبریک خود، باعث دلگرمی این حقیر گشتند، به استحضار میرساند که در این تاپیک ، کلیه اقدامات، تغییرات، اطلاعیه ها و مواردی از این دست، خدمت اعضای محترم سایت، ارائه خواهد شد.

اینجانب برای تبدیل این تالار به یک تالار خوش ساختار، مفید و مرجع، به کمک همه اعضای محترم سایت نیازمندم.
لذا هر گونه پیشنهاد سازنده را خواهشاً به صورت پیغام شخصی به اطلاع اینجانب برسانید.

با تشکر
""
این پیام امیر بابک عزیز است پس از قبول مسوولیت .

و حالا سوال من : دقیقا و دقیقا همین قضایا بین مدیر سایت و جناب وحید درزی اتفاق افتاد برای تالار چنگال اندروز ، ولی آخرش این اتفاق نیفتاد . منظورم همون کسی که زحمت کشید و پیشنهاد داد و ... مدیر نشد ، و نهایتا اون اتفاقاتی که همه دیدید . واقعا چرا ؟؟ چرا ؟؟ و چرا ؟؟
از نزدیکترین افراد در مسنجر به آقای درزی بودم ، متاسفانه دیگه اونجا هم نمی یاد ، راستش امروز که این پست رو دیدم به یاد ایشون افتادم و اون همه انگیزه و علاقش برای ایجاد یک تالار آموزشی چنگال در سایت سرمایه و بقیه انگیزه هاش که همش به باد فنا رفت .
هرجا هست براش ارزوی موفقیت می کنم .

Mohsen September 26th, 2008 19:20

سلام

جناب تیموریان انتخاب شایسته ی شما را تبریک عرض می کنم .

امیدوارم به پشتوانه ی دانش بالا و مهم تر از آن ، منش خوب شما ، این تالار هم به سامان مطلوب برسد و هم با جلب همکاری دوستان ، بر فعالیت مفید آن افزوده شود .

متاسفانه این روزها زمزمه های دلسرد کننده از گوشه و کنار سایت زیاد به گوش می رسد که تاثیرات آن را هم روی دوستان فعال سایت می بینیم و هم روی مدیران . همین زمزمه ها بود که باعث شد تا عزیزانی چون آقای درزی را امروز در این جمع نبینیم .

امیدوارم با کمک شما و همکاری همه ی دوستان ، بتوانیم بر این دلسردی ها فائق آمده و این جمع صمیمی و حرفه ای را روز به روز قوی تر ببینیم .

مانند زنبور عسل باش، که هرچه خورد پاک است و هرچه برجای نهد شیرین است و بر هر شاخی که نشیند، نشکند.

پیروز و شاد باشید

hamidrezamf September 26th, 2008 22:20

سلام امیر جان
منم تبریک میگم این انتخاب رو..
با شناختی که از شما پیدا کردم اطمینان دارم حرکتهای خوبی در این تالار شکل میگیره..
موفق باشید..

Hpanahi September 26th, 2008 23:51

سلام سيد
بنده نيز اين سمت را به شما تبريك ميگم
اميدوارم هميشه شاد و سرحال و پيروز باشي

ارادتمند شما

پناهي

Morteza M September 27th, 2008 00:13

با سلام

شاه داماد (سید امیر) عزیز بنده هم این انتخاب شایسته و بجا را به شما تبریک می گم .

موفق باشی .

candletrader September 27th, 2008 00:31

سلام و شاد باش
امیر جان من نیز این انتخاب شایسته را به شما و بر همه اعضا و مدیر محترم سایت تبریک میگم. موفقیت شما آرزوی من است.
شاد باشید.

szh.1367 September 27th, 2008 15:39

سید جان سلام :laugh:

مسئولیت شما در سایت سرمایه را تبریک عرض می کنم و برای شما و مدیران خوب سرمایه ارزوی موفقیت می کنم

جا داره که از اقا رضا مدیر محترم سایت تشکر ویژه ای داشته باشم که همیشه سعی در بالا بردن سطح علم دارند

موفق شاد و سربلند باشید

szh.1367 October 9th, 2008 17:49

سلام اقا رضا

Moderator یعنی چی ؟ سرتیپ ، سرلشکر ، مدیر افتخاری و ...... :laugh:

محسن جان مبارک باشه :banana:

http://i34.tinypic.com/23jfy12.jpg

Hamed2420 October 9th, 2008 18:09

به به

بالاخره من به آرزوم رسیدم :D

Moderator یعنی ارتشبد :banana:

آقا محسن یعنی ناظر کل سایت.

آقا محسن تبریک میگم و امیدوارم که موفق باشید

ارادتمند شما - حامد

I.N.D.E.X October 9th, 2008 18:16

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Hamed2420 (پست 235069)
به به

بالاخره من به آرزوم رسیدم :D

Moderator یعنی ارتشبد :banana:

آقا محسن یعنی ناظر کل سایت.

آقا محسن تبریک میگم و امیدوارم که موفق باشید

ارادتمند شما - حامد

سلام حامد جان،

حالا مقام آقا رضا بالاتره یا محسن جان؟ :D

یعنی رئیس کیه ؟! :D

ما که مبجبوریم بگیم مخلص همشون هستیم، چه آقا مدیر، چه آقا ناظم!

همه دوستان سرمایه سلامت و پیروز باشند.( این تریپ دموکراسی بود!)

شاد باشید.

ساعت جاري 05:48 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.