انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   بورس تهران (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=4)
-   -   تحلیل بورس ایران با متاتریدر (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=5595)

arshin April 26th, 2011 23:28

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله alizali (پست 476590)
دوستان اين شركت داره كارهاي خوبي ميكنه روي متا تريدر اگر بتونه ديتا قبل رو هم وارد كنه خيلي عالي ميشه

دوست عزيز
امروز اعلام كردن كه ديتاهاي همه نمادها رو آپديت كردن. فكر كنم حالا بشه يه كارايي با پايلوتشون كرد.

devoshca April 26th, 2011 23:31

من که از این چارت بورس ایران چیز تکنیکی ای ندیدم
فکر نکنم تکنیک در بورس ایران جا داشته باشه
فقط فانتامنتال و هیجان است که در این چارت دیده میشه.

arshin April 26th, 2011 23:33

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله itkit (پست 476645)
دوستان این متای بورس اصلا تیک نمیخوره من کلی انتظار کشیدم ولی تیکی ندیدم فکر می کنم اطلاعات یهو از سرور میاد و یهو هم چنتا کندل میسازه لطفا اگر اشتباه می کنم و کسی تیک خوردن متای بورسو دیده اطلاع بده ممنون میشم.

اگر این بازار تیک نخوره نمیشه روش برنامه نوشت و اصلا دیگه بدرد نمی خوره.

دوست عزيز
تا اونجا كه من ديدم تيك ميخوره. بورس از ساعت ٩ تا ١٢ بازه بغير از روزهاي پنجشنبه و جمعه.
ولي خب تيكها بر اساس معاملاتي هست كه روي اون نماد صورت ميگيره.
بهترين راه براي ديدن تيكها اولا ساعت ماركت واچه كه ببينيد تكون ميخوره يا نه، چون با هر تيك جديد ساعت عوض ميشه. ثانيا بهتره نمادهايي كه معاملات زيادي روشون صورت ميگيره رو روي چارتتون داشته باشين.

موفق باشيد

با سلام

به نظر من این بهترین کاری بود که صورت گرفت یعنی هم جلوی انتقال ارز از کشور به اسم فارکس گرفته شد و هم سرمایه هایی که که می بایست در این سیاه بازار دود بشه ( منظورم کال مارجین شدنه) و بره هوا و هزاران نفر خوش خیال رو به خاک سیاه بنشونه (البته سودهایی رو هم نصیب یه عده به اسم آیبی و دلال و ... می کرد) به سیستم اقتصاد کشور تزریق بشه و حداقل مزیت بورس ایران اینه که دیگه کال مارجین شدن توش نیست و خیالت راحته که یه مدرکی به اسم برگه سهم دستت هست
که البته ممکنه تخلفاتی هم در این بازار صورت بگیره که میبایست با پیگیری و اتحاد اعضای جامعه تریدرهای داخل ایران و تشکیل یه سندیکای صنفی این تخلفات کاهش پیدا کنه و به صفر برسه
بنده به عنوان یکی از اعضای قدیمی جامعه تریدرهای ایران که حدود 10 سال و اندی در بازار بورس بخصوص بازار فارکس فعالیت داشته ام از بانیان و بوجود آورندگان تحلیل بورس ایران با نرم افزار متا تریدر نهایت تشکر و امتنان را دارم چون این نرم افزار باعث میشه تریدری که مجرب هست دید عمیقی نسبت به مارکت پیدا کنه و با استفاده از ابزار استثنایی موجود دراین نرم افزار و همچنین تایم فریمهای مختلف نقاط ورود و خروج روی چارت رو برای هر سهم بخصوص پیش بینی و برآورد کنه .

shahram99 April 29th, 2011 17:21

سلام.
نمادهای فرابورس هنوز نداره.قیمت فلزات هم گفته بودن هنوز دیده نمیشه.ایراد دیگه اون اینه که عمق بازارو نمیتونی ببینی.یعنی تعداد خریدار و فروشنده در انتظار.اخبار و پیامهای ناظر هم دیده نمیشه.ولی اگر بتونن مجوز آنلاین بگیرن واشکالاتشو رفع کنه فکر کنم بقیه کارگزارها هم به سمت این نرم افزار رو بیارن.این نرم افزار تو دنیا امتحانشو پس داده و کاربران ازش راضی هستن اگر با بورس ایران هماهنگ بشه مشتریهای بسیاری جذبش خواهند شد.

omid_fx May 6th, 2011 17:55

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

m.kazem May 6th, 2011 20:32

سلام در سایتاومده نرخ برابری ریال به ارزهای دیگه هم وجود داره ولی من چیزی ندیدم و همچنین خبری از قیمت طلا هم نبود
آیا کسی میتونه من را در این باره راهنمائی کنه

محمد هورزاد May 8th, 2011 12:36

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله shahram99 (پست 476890)
سلام.
نمادهای فرابورس هنوز نداره.قیمت فلزات هم گفته بودن هنوز دیده نمیشه.ایراد دیگه اون اینه که عمق بازارو نمیتونی ببینی.یعنی تعداد خریدار و فروشنده در انتظار.اخبار و پیامهای ناظر هم دیده نمیشه.ولی اگر بتونن مجوز آنلاین بگیرن واشکالاتشو رفع کنه فکر کنم بقیه کارگزارها هم به سمت این نرم افزار رو بیارن.این نرم افزار تو دنیا امتحانشو پس داده و کاربران ازش راضی هستن اگر با بورس ایران هماهنگ بشه مشتریهای بسیاری جذبش خواهند شد.

سلام

یه خبر خوش اینکه بزودی امکان معامله آنلاین از طریق پایلوت رسا فراهم میشه
کارگزار سرویس دهنده هم یکی از قویترین کارگزاری های ایران هست
امکان ارائه تحلیل گرافیکی نیز در راه است
منتظر خبرهای خوب بعدی باشید

kamal2838 May 22nd, 2011 01:30

با سلام
من نرم افزار تبدیل به HST رو دانلود کردم و لی ارور می ده می شه راهنمایی کنید.(فایل MSFLXGRD.OCX رو پیدا نمی کنه)
ویندوز 7
ممنون

ساعت جاري 21:34 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.