انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   بورس تهران (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=4)
-   -   خرید و فروش سهام از طریق اینترنت (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=2631)

saiedfx May 16th, 2007 20:11

خرید و فروش سهام از طریق اینترنت

من امروز با کارگزاری بانک اقتصاد نوین تماس گرفتم . گفتن که حداقلی برای خرید وجود نداره. روش کار هم اینه که شما یه حساب تو این بانک باز میکنید و خدمات اینترنت بانک هم میگیرید . و هر وقت که خواستید سهامی خرید کنید از طریق سایت درخواست خرید را پر میکنید و از طریق بانک هم مبلغ را به حساب کارگزار میریزید. برای فروش هم به همین شکل درخواست فروش را پر میکنید و ارسال میکنید بعد از فروش مبلغ رو به حسابتون واریز میکنن. در ضمن گفتن که در روز 2 تا 3 بار دستورهای رسیده از طریق سایت را بررسی میکنن ولی بهتره که بعد از ارسال دستور خرید یا فروش با تلفن اطلاع بدیم تا سریعتر بررسی کنن. اینم آدرسه سایتشونه
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
البته باید یک بار حضوری برید کارگزاری و مدارک لازم رو تحویل بدید.

با کارگزاری سامان هم تماس گرفتم گفتن هنوز سیستم خرید و فروش اینترنتی راه نیفتاده.

البته چند کارگزاری دیگه هم هست که تماس نگرفتم ولی احتمالا روش کار مثل بالاست .

شرکت کارگزاری بانک سپه [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
شرکت کارگزاری بانک کشاورزی [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
شرکت کارگزاری مفید [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

fx.PARADISE May 26th, 2007 20:04

{البته چند کارگزاری دیگه هم هست که تماس نگرفتم ولی احتمالا روش کار مثل بالاست .

شرکت کارگزاری بانک سپه [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
شرکت کارگزاری بانک کشاورزی [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
شرکت کارگزاری مفید [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...][/quote]}

با سلام و تشکر
من حدود 8 ماه است که با کارگزاری مفید کار می کنم . شرایط همان است که فرمودید .
یک بار به کارگزاری مراجعه میکنید و مدارک را ( از جمله اوراق سهامی که احیانا دارید و می خواهید بفروشید ) تحویل می دهید و یوزر و پسورد می گیرید و باقی ماجرا هم از طریق اینترنت انجام میشود. سایر شرایط هم که شما فرمودید.
موفق باشید.:)

pol June 6th, 2007 14:18

سلام دوست عزيز
من مي خوام آدرس كارگزاري مفيد در شيراز رو بدونم مي شه كمكم كنيد؟؟؟

با تشكر
باي

سهامدار جزء June 6th, 2007 16:07

کارگزاری مفید تو تهرانه نه شیراز

mb June 6th, 2007 16:23

1 ضميمه
سلام
مرکز کارگزاری مفید در تهران میباشد ولی در شهرهای دیگر هم چون شیراز شعبه دارد

pol June 6th, 2007 20:11

سلام دوستان
حالا اين كارگزاري مفيد حداقل سرمايه ش چقدره؟؟؟چه جوريه؟؟؟دزدي مزدي نشه؟؟من مي خوام با 120 تومان شروع كنم اگر خوب بود بعدش با 1 ميليون شروع مي كنم و اگر خوب بود تمام پولم رو ميارم تو كار

با تشكر
باي

pol June 6th, 2007 20:16

راستي دوستان
من اگر بخوام كد بورسي ثبت كنم بايد به اين آدرس كارگزاري مفيد برم يا بايد برم مستقيم بورس و كد بورسي بگيرم؟؟؟

با تشكر
باي

Ahmad-Ali June 6th, 2007 20:43

با سلام.به هر كارگزاري براي خريد سهم تشريف ببريد آنها از بورس برايتان كد ميگيرند.البته اين ديگر كد ثابت شماست.(براي معامله در هر كارگزاري).البته اطلاعات من مربوط به بيش از 6-7 ماه پيش است.
موفق باشيد.

pol June 6th, 2007 21:59

سلام احمد علي جان
من يه سوال ديگه هم داشتم بالفرض كه من 120000 تومان سهم يك شركت رو خريدم مي تونم بعدا مثلا 60000 تومان سهمم رو بفروشم و 60000 تومان بقيه رو يا بردارم يا سهم يك شركت ديگه بگيرم؟؟

با تشكر
باي

pol June 6th, 2007 22:01

راستي طريقه ي دريافت و پرداخت هاي پول نقد چه جوريه؟؟؟مثلا همين كارگزاري مفيد كه به صورت اينترنتي خريد و فروش صورت مي گيره بايد تو چه بانكي حساب داشته باشم

با تشكر
باي

Ahmad-Ali June 6th, 2007 23:25

سلام پل عزیز.مفید رو نمیدونم.ولی یک شماره حسابی معرفی میکنند که پول را آنجا میریزید.یک حسابی هم خودتان معرفی میکنید که دریافتهایتان از آنجاست.
شما هر چند تا سهم بخرید بعدا از آن هر چند تا را میتوانید بفروشید و به جایش سهم دیگر بخرید و یا پولتان را وصول کنید.اما در مورد نحوه اینترنتی آن حتما کاملا تحقیق کنید و بعد اقدام کنید.شاید اگر یک کارگزاری پیدا کنید که تلفنی برایتان خرید و فروش کند راحتتر از نوع اینترنتی آن(در ایران)باشد.
موفق باشید.

pol June 7th, 2007 00:07

سلام احمد علي جان
ممنون بابت راهنمايي شما من خيلي تعريف اين مفيد رو شنيدم در مورد تلفني هم يه چيزايي مي گن ولي من زياد نمي خوام حرفه اي كار كنم يعني پولي نيست كه حرفه اي كار كنم همش 120 تومان هست مي خوام كه رو دور بي افتم بعد برم تو كار ميليون به بالا من شنيدم كه يه حساب باز مي كني تو بانك پارسيان يا سرمايه يه چنين چيزي بعد خدمات اينترنتي رو هم فعال مي كني بعد با اينترنت مي ريزي به حساب كارگزار مورد نظر كه مفيد هست بعدش فرم رو پر مي كني اينا همش با اينترنت هست بعدش اونا در روز 3 يا 4 بار بررسي مي كنن و انجام مي دن من كه اينجوري شنيدم شما چه جور شنيدي؟؟

با تشكر
باي

pol June 7th, 2007 00:09

راستي در مورد ساعات كار(ساعاتي كه مي شه سهم خريد و فروش كرد) مي شه بگيد كه چه ساعتي هست؟؟؟مثل بانك هست كه سر ساعت باز مي شه و سر ساعت هم مي بنده؟؟راستي ميزان تغيير نسبت به روز قبل كه بين -2 و 2 هست چه ساعتي معلوم مي شه و روي برد زده مي شه؟؟؟

با تشكر
باي

mb June 7th, 2007 08:56

کارگزاران فعال در بورس منطقه ای فارس
1- بانک کشاورزی خ کریم خان زند- خ فلسطین –ساختمان نگار(طبقه فوقانی آژانس هواپیمایی دراک) – طبقه سوم 2346243
2- مفید خ کریم خان زند- خ فلسطین –چهارراه اردیبهشت-روبروی برق منطقه ای- ساختمان آذر- طبقه چهارم شمالی 2351140
3 -بانک رفاه میدان امام حسین-جنب بیمه ایران- بانک رفاه – شعبه مرکزی 6-2303654
4 -بانک صنعت و معدن خ فلسطین، چهارراه اردیبهشت، جنب ساختمان دلتا، طبقه همکف 2307892
5 - پیشتازان تمدن پارس خ کریم خان زند- خ فلسطین- چهارراه اردیبهشت- روبروی برق منطقه ای – ساختمان آذر- طبقه سوم 3-232760
6 -بانک سپه خ زند- روبروی بیست متری سینما سعدی-سرپرستی بانک سپه- طبقه اول قسمت ارز 2336145
7 -راهبرد خ کریم خان زند- خ فلسطین- چهارراه اردیبهشت- روبروی برق منطقه ای – ساختمان آذر- طبقه پنجم 3-2342692
8- رشد پایدار خ کریم خان زند- روبروی هتل پارس- ساختمان 490 2346898
9 -سرمایه گذاری ملی ایران خ کریم خان زند- خ فلسطین– چهارراه اردیبهشت- روبروی برق منطقه ای- ساختمان آذر- طبقه چهارم جنوبی 2351278
10- کارآمد خ کریم خان زند- خ فلسطین- چهارراه اردیبهشت- روبروی برق منطقه ای – ساختمان آذر طبقه اول 2359116
11- توسعه سرمایه دنیا خ کریم خان زند- خ فلسطین – خ اردیبهشت-ساختمان مهر- طبقه پنجم شرقی 2341743
12 - نواندیشان بازار سرمایه خ کریم خان زند- خر فلسطین- چهارراه اردیبهشت شرقی ساختمان آریا پلاک 5- طبقه سوم واحد 8 2343513
13- بانک صادرات خ زند ساختمان مرکزی بانک صادرات طبقه همکف 2336717
-14 حافظ خ اردیبهشت روبروی کلینیک شفا ساختمان 65- طبقه 2 2351497
15- بهمن خ فلسطین، چهارراه اردیبهشت، جنب ساختمان دلتا، طبقه اول 2353372
16- بانک پارسیان 2340473
17 -آثل
سازمان بورس اوراق بهادار منطقه ای فارس شیراز- خیابان کریمخان زند- خیابان فلسطین تلفن: 7-2300734

mb June 7th, 2007 09:00

جهت دیدن قیمت سهام بازار ایران

ساعت جاري 20:15 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.