انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=15)
-   -   مشکلات فنی سایت در روزهای اخیر بدلیل حمله به server (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=5593)

Reza December 20th, 2010 12:35

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله hnp2500 (پست 455282)
با عرض سلام و روز بخیر
آیا کسانی که ip ایران ندارند، امکان دسترسی به سایت را نخواهند داشت!
اگر ip ثابت داشته باشند، آیا می توانند آنرا اعلام نموده تا امکان بازدید از سایت برایشان فراهم گردد؟

با سلام

IP را به آدرس info AT sarmaye DOT com ارسال کنید.

sht31164 December 21st, 2010 20:01

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Reza (پست 455276)
با سلام

لطفا از طریق این سایت آدرس IP خود را پیدا کنید و برای من PM کنید. [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

با تشکر

میشه لطف کنید که چطوری میشه این ip رو بدست آورد؟

محمد هورزاد December 22nd, 2010 18:51

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله محمد هورزاد (پست 454739)
آقا رضا سلام - خسته نباشید

الان چند روز هست که از منزل میتونم وارد سرمایه بشم اما از دفتر خیر

اینترنت منزل - ای دی اس ال
اینترنت دفتر - وایمکس ایرانسل

با همه مرورگر ها هم امتحان کردم اما نشد - با گوشی به وایرلس دفتر کانکت شدم - با گوشی هم نتونستم وارد بشم
تمام سایت ها و انجمن ها باز میشه بجز سرمایه

روی لپ تاپم ویندوز 7 اورژینال دارم - ممنون میشم راهنمایی کنید

مشکل من حل شد

از مدیر محترم سایت ممنون که پیگیری کردند

heysam December 24th, 2010 12:01

1 ضميمه
آقا رضا قضيه چيه چرا وقتي آدرس سايت رو بدون www. وارد ميكنم صفحه زير مي آد كه ميگه سايت ويروس داره.

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

ممنون ميشم توضيح بدين.

vm68 December 24th, 2010 12:08

سلام
اقا رضا مشکل من همچنان باقی است با اینکه در موردIP فرمودید که ترتیب اثر دادید اما هنوز برای ورود به سایت مشکل دارم لطفآ پیگیری بفرمایید

Reza December 24th, 2010 20:04

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله heysam (پست 456050)
آقا رضا قضيه چيه چرا وقتي آدرس سايت رو بدون www. وارد ميكنم صفحه زير مي آد كه ميگه سايت ويروس داره.

ضميمه 83534

ممنون ميشم توضيح بدين.

با سلام

این پیغام مربوط به سیستم جدیدی است که از امروز بر روی سایت نصب شده است. محتوای این پیام این است که سیستم شما یا شبکه ای که از طریق آن به اینترنت متصل هستید به ویروس آلوده است. راه حل ها هم شرح داده شده.

اگر از سیستم، شبکه و ISP خود مطمئن هستید، captcha را وارد کنید و از سایت بازدید کنید. توضیحات بیشتر را در این تاپیک ببینید:
راه اندازی سیستم جدید روی سایت برای مقابله با حملات - انجمن‌های سرمایه

وحید February 18th, 2011 15:03

سلام
مدتی است صفحه های سرمایه بعد از باز شدن کامل لود نمیشن.البته همه چیز ظاهر میشه اما سر در تب در موزیلا به حالت در حال لود باقی میمونه.نمیدونم اشکال از چیه اما تازگی ها اینطوری شده.
موفق باشید

DAVOOD24 February 18th, 2011 16:43

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله وحید (پست 467465)
سلام
مدتی است صفحه های سرمایه بعد از باز شدن کامل لود نمیشن.البته همه چیز ظاهر میشه اما سر در تب در موزیلا به حالت در حال لود باقی میمونه.نمیدونم اشکال از چیه اما تازگی ها اینطوری شده.
موفق باشید

برای من هم همینطوره این صفحه که اول میاد میگه ویروس داره کم بود این هم اضافه شد هر دم از این باغ بری میرسد !!

Reza February 19th, 2011 00:21

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله وحید (پست 467465)
سلام
موفق باشید

سلام

این مشکل مربوط به اینترنت کشور هست که ظاهرا به دلیل قضایای اخیر از نمایش هرگونه محتوای flash که بر روی سرورهای خارج از ایران هاست شده باشه جلوگیری می کنه. ظاهرا چاره ای نیست و باید منتظر باشیم تا مشکل اینترنت برطرف بشه.

وحید February 19th, 2011 14:24

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Reza (پست 467573)
سلام

این مشکل مربوط به اینترنت کشور هست که ظاهرا به دلیل قضایای اخیر از نمایش هرگونه محتوای flash که بر روی سرورهای خارج از ایران هاست شده باشه جلوگیری می کنه. ظاهرا چاره ای نیست و باید منتظر باشیم تا مشکل اینترنت برطرف بشه.

اقا رضا همه فلش ها و متن و همه چی رو نشون میده .
حتی در همین سایت هم بعضی صفحات فقط اینطوریه
به هر حال براتون ارزوی موفقیت دارم
شاد باشید

hamedfx.blogfa March 3rd, 2011 09:39

سلام از دیروز تا حالا سایت که میزتم باز نمیشه ولی با وی پی ان باز میشه

naser007 March 4th, 2011 00:43

با سلام
آقا رضا وقتی روی پخش زنده سایت کلیک می کنم بجای اینکه صفحه رو باز کند صفحه پخش زنده با نام vaispy.php برای دانلود می آد
لطفا مد نظر داشته باشید
فقط جهت اطلاع!!

albertini March 6th, 2011 10:57

از دیروز برای اینترنت ایرانسل دیگه صفحه امنیتی هم نمیاد و فقط صفحه سفید خالی میاد.

Reza March 6th, 2011 11:13

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله albertini (پست 469805)
از دیروز برای اینترنت ایرانسل دیگه صفحه امنیتی هم نمیاد و فقط صفحه سفید خالی میاد.

آیا دوستان دیگر که از اینترنت ایرانسل استفاده می کنند هم این مشکل را دارند؟

mercury March 6th, 2011 12:26

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Reza (پست 469807)
آیا دوستان دیگر که از اینترنت ایرانسل استفاده می کنند هم این مشکل را دارند؟

واسه من هم اینجوریه !

ساعت جاري 19:48 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.