انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=15)
-   -   مسدود شدن انجمن "موضوع آزاد" (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=2253)

Reza January 10th, 2007 17:24

مسدود شدن انجمن "موضوع آزاد"

سلام

متاسفانه برخی دوستان بدون توجه به قوانین سایت و درخواست های مکرر ما مبنی بر عدم طرح موضوعات سیاسی و مذهبی، به دفعات اقدام به درج اینگونه موضوعات در انجمن "موضوع آزاد" نموده اند.

در بند 6 قوانین سایت آمده:
نقل قول:

بحث در مورد دين، سياست، مذهب، مقدسات و مسایل مربوطه در هر نوع و روش آن(چه موافق و چه مخالف)، هيچ كمكي در راستاي نيل به اهداف فني سايت ننموده و تحت هیچ شرایطی مجاز نیست. تشخيص مصداقها بر عهده مديران سايت مي باشد.
همچنین در بند 13 آمده:
نقل قول:

بخشهای غیر فنی سایت سرمایه (انجمنهای عمومی) به منظور افزایش روحیه دوستی و صمیمیت بین کاربران، همچنین بحث و تبادل نظر پیرامون مباحث غیر فنی و عمومی در نظر گرفته شده است. قبل از نوشتن هرگونه مطلب در این بخشها، به بند 6 این مرامنامه توجه فرمائید.
عدم رعایت موارد فوق، سایت را با خطر فیـلــتر شدن مواجه می کند. لذا تا پیدا شدن راه حلی برای مشکل "عدم رعایت قوانین سایت توسط برخی کاربران"، انجمن "موضوع آزاد" مسدود می باشد.

لطفا نظرات خود را در ادامه این تاپیک مطرح فرمائید.

viper January 10th, 2007 17:31

سلام آقا رضا

به نظر من بیشتر توهین دو طرف به هم است که سبب ایجاد حساسیت می شود.

من یادم میاد قبلا با دوست خوبم hajreza حتی بحث در مورد وجود خدا می کردیم ولی بدلیل احترام طرفین به یکدیگر و نظرات مخالف مشکلی پیش نیامد.

ولی در کل چون عموما نسبت به این مسایل وابستگی احساسی وجود دارد منجر به تشنج و درگیری می شود و نبودن این بحث ها ضرر و خطر کمتری دارد .بخصوص اینکه موجب از بین رفتن صمیمیت بین اعضا می شود.

با تشکر

Honda January 10th, 2007 19:15

سلام
با تشكر از زحمات آقا رضا در برقراري سايت سرمايه از ابتدا و نيز برقرار داشتن اين سايت خوب و مفيد تاكنون.
آقا رضا من نمي دانم چرا ما ( فقط و فقط خودمو مي گم كه به كسي توهين نشود ) عادت داريم همه چيز را با هم مخلوط مي كنيم ...
در سايت تجارت فاركس و سهام ، جوكهايي مي گوييم و حرفهايي مي زنيم كه كل موجوديت سايت را تهديد به فيلتر شدن مي كند و به درخواستهاي مديران سايت هم توجهي نمي كنيم و فكر مي كنيم هر جوكي كه بگوييم خيلي جالب هستش و جاي هر مطلب غيرمرتبطي هم در سايت سرمايه هستش ...
آقا رضا نمي خواهم سرت را درد بياورم ولي اي كاش من بعنوان يك كاربري كه هيچ هزينه اي هم بابت برقرار ماندن سايت تاكنون نپرداخته و صرفاً‌ از مطالب شما و ديگر اساتيد استفاده كرده ام ، لااقل اينقدر براي درخواستهاي شما در تاپيك [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] ، ارزش قائل بشوم كه بدانم :
جاي هر مطلبي ، هر جايي نيستش
و خوشبختانه اينقدر فرومهاي فارسي در موضوعات مختلف درست شده كه نيازي نيست با درج مطالب مورد دار و تهديد كننده ( برقرار ماندن و يا فيلتر شدن سايت ) در سايت سرمايه ، هم سايت را در معرض فيلتر شدن قرار بدهم و هم مديران مهربان و متواضع سايت سرمايه را از خودم برنجانم.
باز هم مي گم كه فقط و فقط خودمو را گفتم .
دستت درد نكنه آقا رضا كه براي برقرار ماندن سايت ، زحمت مي كشي . ممنونم
اگر جسارت محسوب نشود پيشنهاد مي كنم مطالبي كه با قوانين سايت همخواني ندارند و به جنبه فني سايت كمكي نمي كنند را پاك بفرمائيد چون وجودشان در سايت كمكي به آموزش همگاني تجارت فاركس و سهام در سايت سرمايه نخواهد كرد و ID ايجاد كنندگان آن مطالب از ليست اعضاء حذف شود و در صورتي كه با همان IP ، يك كاربر جديد ايجاد شد و آن مطالب مورد دار مجدداً درج گرديد ، ضمن حذف ID مذكور از ليست اعضاء ، IP ي كه از آن IP به سايت وصل مي شود ، كلاً Block شود كه ديگر نتواند آيدي جديد ايجاد كند .
عزت همگي عزيزان زياد : Honda

Shakhes January 10th, 2007 20:35

با سلام
باتشکر از اقا رضا که زحمات زیادی را برای برپاسازی این سایت و ایجاد زمینه اموزش و تبادل نظر در زمینه بازارهای مالی...متحمل شده اند و همچنین تشکر از همه کاربران عزیز و گرامی که با حضور مثبت و موثر خود به هر چه پربارتر کردن این محیط خوب اموزشی کمک شایانی نموده اند ...نکته ای مد نظرم هست که به عرض می رسانم :
همیشه ساختن خیلی سخت تر و مشکل تر از خراب کردن است . باور کنیم اگر امروز این سایت پابرجا و پر رونق و پرمحتواست مرهون زحمت و تلاش همه افراد مثبت نگر - دلسوز و فهیمی است که چه از گذشته و چه اکنون همواره از وقت و مال و حوصله و انرژی خود مایه گذاشته اند ...بی هیچ چشمداشت و توقع . نمی دونم معنی ایثار چیه ؟! ولی همه ما با هر دین و مسلک و ایده و بینشی که تو زندگی داریم ...خوب می دونیم پاسخ نیکی جز نیکی نیست . در مقابل این امکانات خوبی که در اختیار داریم ...چند بحث سطحی سیاسی و ... چقدر به کار ما تاثیر داره ؟ یا چندتا جوک ابکی ؟!که توی سایتهای دیگه در سطح بسیار بالایی الی ماشالله فراون است . ایا ارزش داره که در این محیط دوستانه و علمی موجبات رنجش دوستی را که بسیاری از اموزه های علمی و حرفه ای را مدیون او هستیم با یک جوک مخرب یا یک بحث سیاسی خنک فراهم کنیم ...گیریم که هیچکس هم نباشد که بخواهد سانسور و ف ی لت-ر اعمال کند ...ما خود چه می اندیشیم .؟
خداروشکر همیشه با وجود رفتار انسانی و دوستانه ای که بر کل جو سایت حاکم است ...همه ما احساس مالکیت نسبت به ان می کنیم . پس دوستان خوب... بیاییم قدر انچه را امروز داریم خوب بدانیم .
از مدیران محترم سایت هم خواهش می کتم هر انچه را که تشخیص می دهند که نباشد یا وجود ان برای موجودیت سایت ضرر و زیان داشته باشد ...با توجه به حسن نیتی که در همه شما عزیزان سراغ داریم ...حذف یا ویرایش نمایند ...از نوشته های من حقیر که در ردیف اخر این کلاس نشستم تا هر مطلبی که از دیگرانی که در صلاحیت من نیست که از انان اسم ببرم .

شاد و تندرست باشید

mehdi77 January 10th, 2007 20:51

با سلام
با تشکر از آقا رضای عزیز بخاطر تمام زحمت ها و سایت زیبایشان
1)عقاید مذهبی هر فرد به خودش مربوط بوده و طرح ان در سایت درست نمی باشد.
2)هیچ سایتی را ندیدم و نشنیدم که بخاطر جوک فیلتر شود .
3)همه اعضا خط قرمز های جامعه را میدانند و همه هم سایت دوست دارند و هیچ کس مطلبی را که کوچکترین احتمال فیلتر کردن سایت را داشته باشد در سایت قرار نمی دهد به شخصه تمام مطالبی را که در سایت می اورم از سایتهای معتبر می باشد که مطمئنا همه انها هم دغدغه فیلتر شدن را دارند و خودشان را در معرض خطر قرار نمی دهند.
4)برخی مطالب فقط در جهت اطلاع رسانی بوده و اعضا از طرح برداشت هایشان از مطالب خودداری کنند .
5)حذف آی دی و بلوکه کردن آی پی راه حل درستی نیست بهتر است اقا رضا تمام مطالبی را که باعث نگرانی ایشان شده در هر زمینه ای که هست را در یک تاپیک بعنوان نمونه قرار داده تا همه انرا دیده و خطوط قرمز مورد نظر ایشان مشخص شود و اعضا انرا رعایت نمایند.

در پایان بخاطر پست هر گونه مطلبی که باعث رنجش ایشان شده باشد از ایشان پوزش می طلبم.

Alifar January 10th, 2007 21:03

با سلام
اقا رضا از اینکه سایتی چنین حجیم وپر کاربر را اداره میکنید جای تقدیر و تشکر است و باید احسنت گفت .
در رابطه با مشکلی که بوجود آمده :پیشنهادی داشتم شما میتوانید از کاربران فعالی که مدام در سایت حضور دارند و شناخت کافی روی آنها دارید برای هر بخش به عنوان دستیار مدیران انتخاب کنید که به وقت بنود مدیران بر تایپیکها نظارت کافی و وافی داشته باشند و اختیار تصحیح و حتی پاک کردن هر گونه موضوعی که با اساسنامه و قوانین سایت مغایر است را داشته باشد ./
و در این زمینه هیچگونه رودر واسی در نظر گرفته نشود . چرا که فیلتر شدن سایت به کل مجموعه لطمات جبران ناپذیری وارد میکند

mehran_lp January 11th, 2007 00:50

اقا رضا می تونم خواهش کنم به صورت شفاف پست های که باعث این تصمیم شدند رو بگید ؟

fx-pip January 11th, 2007 19:05

سلام به گرمی آفتاب تابستان به آقا رضا مدیر محترم سایت :)
یه چند تا نظر و پیشنهاد داشتم،با اجازه:
به نظر من کسانی که به قوانین سایت عمل نمیکنند در ابتدای عضویت فکر کنم اصلا قوانین سایت رو نمیخونن،چون میرن پائین صفحه و موافقت خودشون رو اعلام میکنند بدون اینکه بخونن.

به نظر من اگه بشه یه کاری کرد که در هنگام عضویت خواندن توافق نامه الزامی بشه خیلی خوبه (این نظر اولم بود)

در مورد قسمت "موضوع آزاد" بنظر من بهتر بود که بجای اینکه کل قسمت بلوک میشد اگه اون پستهای خارج از مبحث حذف میشد و اون کاربر هایی را هم که اون پستها رو نوشتن بلوک میشدن بهتر بود.(این پیشنهاد دومم بود :) )

موفق باشید
====
پ.ن: لطفا قسمت موضوع آزاد رو باز کنید :cry: :cry:

#Alireza January 11th, 2007 19:55

اگر كسي موضوعي را مطرح كرد كه باعث كش دار شدن مطلب و كشيده شدن موضوع بحث به مسائلي بشه كه توي اين سايت ممنوع شده جلوگيري از اظهار نظر ديگرا ن مشكلي را حل نمي كند چرا كه مطلبي را كه كاربري مطرح ميكند و ديگري نظري خلاف آن را دارد، شخص مخالف نيز حق خود ميداند كه نظر خود را ابراز كند.

راه حلي كه براي اين مسئله ميتوان پيشنهاد داد اين است كه اگر بحث تاپيك خاصي به مسائل نامربوط منحرف شد ادامه بحث را در يك فروم ديگر (مثل Persiantools و يا P30world ) لينك داد . و حتي در صورت امكان پستهاي قبلي را هم در آنجا كپي كرد. حالا اونجا هرچي كه دلشون خواست بگن.

Hamed2420 January 11th, 2007 20:17

سلام

دوستان محترمی که شرایط بلوک کردن آیدی کسانی مثل من که چند پست خارج از قوانین سایت زدن را مطرح میکنند و همچنین کسانی که رعایت قوانین سایت را مطرح میکنند و پیشنهادات دیگر مثل بلوکه کردن آی پی و این حرفا را میدهند، یک سوالی دارم از خدمتتون:

عنوان میکنید که باید به قوانین مطرح شده احترام گذاشت و آنها را رعایت کرد، آیا این قانون را نیز خوانده اید؟؟؟؟

نقل قول:

14. تخطی از هر یک از موارد فوق برای کاربرانی که ثبت نام کرده اند تحت هیچ شرایطی مجاز نیست و دسترسی متخلفان بدون اطلاع قبلی محدود خواهد شد. کاربران در صورت مشاهده نقض هر یک از قوانین فوق، می توانند روی دکمه که برای همین منظور زیر تمام نوشته ها وجود دارد (این نوشته نامناسب را به مدیران گزارش کنید) استفاده کنند.
آیا با دیدن پستی که مخالف قوانین سایت هست، گزینه مربوطه را میزنید و موضوع رو به اطلاع مدیریت سایت میرسانید ؟؟!!

من به شخصه بار های بار از این گزینه استفاده کردم ، مدیران سایت میتوانند بر این گفته بنده صحه بگذارند، و ایشان هم به سرعت پست های نامناسب را ادیت کرده اند.

بنده به شخصه از تمامی دوستان و مدیریت سایت به خاطر چند پست نامناسبی که زدم معذرت خواهی میکنم
و از باقی دوستان هم این تقاضا را دارم که ضمن خواندن دقیق موارد ذکر شده در مرامنامه، از این به بعد تمام موارد ذکر شده را رعایت کنیم.

از مدیریت سایت هم تقاضا دارم که ضمن باز کردن تالار قفل شده، تمامی پست های نامناسب را پاک کرده و در صورت لزوم به عنوان مجازات تعیین شده، آیدی افراد متخلف به مدت 3 روز لاک شود ( به مانند لاک کردن یکی از اعضا در چند ماه گذشته :rolleyes: ).

در ضمن از دوستان هم تقاضا دارم که نوشته های نامناسبی که باعث بسته شدن آن تالار شد را به مدیریت گزارش دهند، بنده دیروز چند تا از پست های خودم رو گزارش کردم.

پیشنهادی هم دارم آن اینکه به نسبت گزارش های نامناسبی که از یک آیدی میشود، برای آن آیدی جریمه در نظر گرفته شود،

مثلاً 5 گزارش نامناسب از یک آیدی، اخطاری کتبی از طرف مدیریت به آن شخص.
10 گزارش نامناسب از یک آیدی، 3 روز لاک شدن
15 گزارش، یک هفته لاک شدن آیدی

و بعد جریمه های بالاتر که من چیزی به ذهنم نمیرسه :p ;)

ممنون
موفق و پیروز باشید
ارادتمند همگی دوستان

پ.ن: دوستان خواهشاً به تاپیک جوک و عکس های جالب و کلاً اینگونه تاپیک هایی که کمی باعث کم شدن فشار و استرس حاصل از این کار میشود ، کاری نداشته باشند که اینگونه تاپیک ها خوراک من هست :D
لطیفه و طنز و کلاً خنده لازمه هر کاری است :p :blush:
از قدیم گفتن:
بخندید تا دنیا بهتون بخنده

S_K_H January 11th, 2007 20:47

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله hamed2420 (پست 80645)
...
بنده به شخصه از تمامی دوستان و مدیریت سایت به خاطر چند پست نامناسبی که زدم معذرت خواهی میکنم و از باقی دوستان هم این تقاضا را دارم که ضمن خواندن دقیق موارد ذکر شده در مرامنامه، از این به بعد تمام موارد ذکر شده را رعایت کنیم.
...
مثلاً 5 گزارش نامناسب از یک آیدی، اخطاری کتبی از طرف مدیریت به آن شخص.
10 گزارش نامناسب از یک آیدی، 3 روز لاک شدن
15 گزارش، یک هفته لاک شدن آیدی
...
و بعد جریمه های بالاتر که من چیزی به ذهنم نمیرسه :p ;)
...

:rolleyes:
حامد جان این پست شما جای تشکر داره :)
مطمئنا این اقدام آقا رضای عزیز هم حکمتش این بوده که یکم بیشتر به قوانین سایت توجه داشته باشیم تا سایت همچنان جزو یکی از فروم های خوب فارسی زبان باشه

( برای جریمه های بالاتر می شه اسپرد رو تا 50 پیپ براشون زیاد کرد ! خوبه ؟ ;) )

* بعنوان یک پیشنهاد می شود در بالای انجمن موضوع آزاد برخی نکات مهم از قوانین سایت را با فونت بزرگ نشان داد تا یادآوری باشد

با آرزوی سلامتی و شادی برای همه دوستان

Reza January 11th, 2007 21:51

با سلام

بد نیست در ابتدا بخش مربوط به تخلفات سایتهای اینترنتی را بخوانیم:

نقل قول:

فصل سوم : تخلفات و نحوه رسیدگی به آنها

ماده 7- انتشار و نگهداری هر نوع داده اعم از متن ، صدا ، عکس ، تصویر ، کارتون ، پویا نمایی ، فیگور ، کاریکاتور ، فیلم و غیره که از جمله حاوی مضامین زیر و موارد موضوع بند های "ت و ث " ماده 1 این ایین نامه باشد در پایگاه اطلاع رسانی ممنوع است :

الف – مطالب الحادی و نفی یا تضعیف اصول و ارزش های اسلامی و یا توهین به اسلام و مقدسان آن و اهانت به امام (ره) و یا رهبری

ب – توهین به ادیان آسمانی و کتب مقدس و انبیاء و معصومین و مقدسان

پ – تحریک و تشویق به ارتکاب اعمال علیه امنیت ، حیثیت و منافع جمهوری اسلامی ایران

ت – تحریف مطالب امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری مدظله العالی ، تحریف انقلاب اسلامی ملت ایران و توهین به ارزش های آن .

ث – هر گونه اقدام علیه قانون اساسی و یا تفرقه افکنی و خدشه در وحدت و وفاق ملی و استقلال و تمامیت ارضی و یا القاء بد بینی و نا امیدی در مردم نسبت به مشروعیت و کار آمدی نظام

ج – توهین به اقوام و اقلیت های مذهبی

چ – افشای اسرار و اسناد طبقه بندی شده از قبیل نظامی ، امنیتی و سیاسی دولتی و خصوصی

ح – اشاعه منکرات و ترویج فحشا و مطالب مغایر با عفت و اخلاق عمومی

خ – توهین به اشخاص حقیقی و حقوقی

د – اطلاعات خصوصی و شخصی افراد بدون اخذ اجاره کتبی از آنان

ذ – انجام فعالیت های اقتصادی غیر قانونی از قبیل پولشویی ، تجارت هرمی و غیره .

ر – تبلیغ یا آموزش پایگاه های اطلاع رسانی غیر مجاز

ز – آموزش و ارائه هر نوع روش مقابله با مسدود سازی پایگاه های اطلاع رسانی غیر مجاز (فیلترینگ)

ژ – نشر اکاذیب و افترا

س – برقراری هر نوع پیوند که مبلغ و مروج پایگاه های اطلاع رسانی حاوی مضامین جزء های فوق الذکر باشد.

ش – هر نوع اقدام خلاف شرع یا قانونی دیگر یا مخالف ضوابط و مقررات

ماده 8- انتشار هر نوع داده ممنوع ( موضوع بند های ت و ث ماده 1 و ماده 7 این آیین نامه و بند های آن) در پایگاه های اطلاع رسانی منجر به ارسال گزارش از طریق وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به کار گروه تعیین مصادیق پایگاه های غیر مجاز اینترنتی ( مرکب از وزیران فرهنگ و ارشاد اسلامی ، اطلاعات ، ارتباطات و فناوری اطلاعات و دادگستری ) به منظور مسدود سازی پایگاه اطلاع رسانی خواهد شد .

ماده 9- رسیدگی به اداره فعالیت غیر مجاز پایگاه های اطلاع رسانی ثبت شده با توجه به نوع و آثار آن به یکی از اشکال زیر حسب مورد و یا حسب شدت و ضعف آن خواهد بود.

الف – تذکر رسمی به مسئول پایگاه های اطلاع رسانی نسبت به حذف داده یا داده های ممنوع و جبران آن مانند اصلاح یا عذر خواهی

ساز و کار لازم برای ابلاغ تذکر رسمی به این دسته پایگاه ها توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تعیین می شود .

ب - ارسال گزارش به کار گروه تعیین مصادیق پایگاه های غیر مجاز اینترنتی با تقاضای مسدود سازی پایگاه اطلاع رسانی برای مدت محدود یا تعطیل دائمی .

پ – مسئولان پایگاه های اطلاع رسانی ثبت شده که به دلیل تخلف مسدود شده اند ، می توانند درخواست تجدید نظر خود را برای بررسی در کار گروه یاد شده به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارائه کنند .
منبع: http://www.samandehi.ir/note.php

Reza January 11th, 2007 22:16

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mehdi77 (پست 80464)
با سلام
با تشکر از آقا رضای عزیز بخاطر تمام زحمت ها و سایت زیبایشان
1)عقاید مذهبی هر فرد به خودش مربوط بوده و طرح ان در سایت درست نمی باشد.
2)هیچ سایتی را ندیدم و نشنیدم که بخاطر جوک فیلتر شود .
3)همه اعضا خط قرمز های جامعه را میدانند و همه هم سایت دوست دارند و هیچ کس مطلبی را که کوچکترین احتمال فیلتر کردن سایت را داشته باشد در سایت قرار نمی دهد به شخصه تمام مطالبی را که در سایت می اورم از سایتهای معتبر می باشد که مطمئنا همه انها هم دغدغه فیلتر شدن را دارند و خودشان را در معرض خطر قرار نمی دهند.
4)برخی مطالب فقط در جهت اطلاع رسانی بوده و اعضا از طرح برداشت هایشان از مطالب خودداری کنند .
5)حذف آی دی و بلوکه کردن آی پی راه حل درستی نیست بهتر است اقا رضا تمام مطالبی را که باعث نگرانی ایشان شده در هر زمینه ای که هست را در یک تاپیک بعنوان نمونه قرار داده تا همه انرا دیده و خطوط قرمز مورد نظر ایشان مشخص شود و اعضا انرا رعایت نمایند.

در پایان بخاطر پست هر گونه مطلبی که باعث رنجش ایشان شده باشد از ایشان پوزش می طلبم.

در مورد بند 3: البته من به اندازه شما مطمئن نیستم! زیرا بارها پستهای مذهبی و سیاسی توهین آمیز برخی دوستان را دیده و مجبور به ویرایش آنها شده ام!

خط قرمزها بر اساس قوانین سایت کاملا مشخص و شفاف است:
نقل قول:

بحث در مورد دين، سياست، مذهب، مقدسات و مسایل مربوطه در هر نوع و روش آن(چه موافق و چه مخالف)، هيچ كمكي در راستاي نيل به اهداف فني سايت ننموده و تحت هیچ شرایطی مجاز نیست. تشخيص مصداقها بر عهده مديران سايت مي باشد.

Reza January 11th, 2007 22:18

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Alifar (پست 80467)
با سلام
اقا رضا از اینکه سایتی چنین حجیم وپر کاربر را اداره میکنید جای تقدیر و تشکر است و باید احسنت گفت .
در رابطه با مشکلی که بوجود آمده :پیشنهادی داشتم شما میتوانید از کاربران فعالی که مدام در سایت حضور دارند و شناخت کافی روی آنها دارید برای هر بخش به عنوان دستیار مدیران انتخاب کنید که به وقت بنود مدیران بر تایپیکها نظارت کافی و وافی داشته باشند و اختیار تصحیح و حتی پاک کردن هر گونه موضوعی که با اساسنامه و قوانین سایت مغایر است را داشته باشد ./
و در این زمینه هیچگونه رودر واسی در نظر گرفته نشود . چرا که فیلتر شدن سایت به کل مجموعه لطمات جبران ناپذیری وارد میکند

با تشکر از پیشنهاد شما، لطفا سایر دوستان نیز نظرات خود را در این مورد اعلام کنند.

mbinazir January 11th, 2007 22:25

با سلام به كليه دوستان عزيز

مطلبي به ذهن اين حقير رسيد كه گفتم به عرض دوستان برسانم. فكر ميكنم كه همه دوستان بر اين مطلب اذعان داريم كه، ما در اين سايت براي يك هدف واحد جمع شده‌ ايم. فراموش شدن هدف و درگير شدن در موضوعات جنبي
نه تنها صميميت و جو دوستانه در اين سايت را مورد هدف و تهديد قرار ميدهد بلكه باعث هرز رفتن انرژي، احتمالا از دست دادن دوستاني كه داراي تجربه و پتانسيل بالا هستند و عدم تمركز روي هدف اصلي ميشود. از زمان باز شدن تالار موضوعات آزاد بخوبي ميشد چنين روزي را پيش بيني كرد. من فكر ميكنم براي بيان عقايد و تحليهاي سياسي يا اقتصادي كه جنبه سياسي داشته باشد بايد به دنبال سايتهايي رفت كه چنين امكاني را در اختيار قرار ميدهند.
هر چند همانطور كه حامد آقا نيز عرض كردند تاپيكهايي مثل عكسهاي جالب و اتفاقات جالب حقيقتا خستگي را از تن بدر ميبرد و براي لحظاتي افكار را آزاد مينمايد.(نا گفته نماند كه بطور خصوصي آقا حامد رو نصيحت كردم:blush: ):blink:
بنا به دلايل فوق به آقا رضاي عزيز مدير محترم سايت پيشنهاد ميكنم كه تاپيك بحث آزاد را همچنان مسدود نگه دارد تا دوستان تمركز روي هدف اصلي را حفظ نمايند.
از مدير محترم سايت نيز سوالي دارم، وقتي يك تاپيك بنام بحث آزاد اجازه باز شدن داده ميشود، فكر نميكنيد مسدود كردن آن با نام تاپيك ((يحث آزاد!!!!)) منافات دارد؟؟؟؟
با آرزوي موفقيت و دعاي خير براي كليه دوستان

ساعت جاري 14:20 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.