انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   بورس تهران (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=4)
-   -   نرم افزارهاي بورس تهران (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=33)

سهامدار جزء November 17th, 2006 02:08

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Arak_fx (پست 50474)
سلام .

ديتاي بورس تهران رو از كجا مبشه گرفت ؟ لطفا تمام مراحل كار را توضيح دهيد . ميخواهم پترن هاي فيبوناچي را در بورس تهران هم تست كنم . اگر در بورس گيج خودمون هم جواب بدهند ديگه عشق است و صفا :whoow::banana:

من تست کردم خیلی ها خوب جواب میدن روی فیبو. بالاخره اعدادی الهی گفتن کشک که نیست

Salam June 5th, 2007 16:44

سایت علمی مناسب

سلام
دوستان من فکر میکنم برای دریافت اطلاعات مناسب در مورد نرم افزار تحلیل و بازار بهتره یه سری هم به ابن سایت بزنید
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] من دیدم سایت خوبی بود
خدانگهدار:rolleyes:

zolmat August 14th, 2007 21:59

دوستان من تازه اومدم . خیلی از مطالب استفاده کردم . اما مثل اینکه خیلی خلوت شده .
به هر حال خیلی بود .

hooshyar August 14th, 2007 22:30

سلام
در مورد بورس و پيش بيني ما 8 سال كاركرديم نكته بدي كه در بورس وجود دارد بسته شدن نماد و جديدا صف خريد و فروش شدن آن است كه نقد شوندگي را كاهش ميدهد
ولي از نطر قوانين شما امكان از دست دادن كل پولتان با توجه به مديريت قيمتي كه از سوي شركتهاي بزرگ اعمال ميشود بسيار كم است
بحث تكنيكال و فيبو ناچي و غيره همگي در بورس جواب ميدهند ولي ميزان درستي آنها براي سهامي كه بيشتر معامله مي شوند و قيمت به قيمت واقعي نزديك است كاربرد دارد

auto_chartist September 5th, 2007 00:22

سلام

سلام
اميدوارم مفيد باشه

جهت دريافت اطلاعات بورس تهران در بازه زماني بلند مدت
نرم افزار AllHistory
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

جهت ديدن حركات سهامداران بالاي 1 درصد
نرم افزار Shareholder

جهت دريافت اطلاعات بورس تهران به صورت فارسي و انگليسي و مديريت سبد سهام
نسخه اصلاح شده GetData4.3

bahram1145 September 29th, 2007 13:52

با سلام خدمت همه دوستان
من همه تایپیک رو مرور کردم
می خواستم نظرتون رو در باره نرم افزار ره آورد نوین بدونم
کسی از اون در تحلیل تکنیکال استفاده میکنه ؟
میگن که از اون به صورت آن لاین میشه استفاده کرد
من یه نرم افزاری می خوام که بتونم آمار معاملات رو به صورت لحظه ای داشته باشم و بتونم اطلاعات رو تو متااستوک ایمپورت کنم ولی میگن که ره آورد خروجی نمیده
در ضمن با راهبرد در رابطه با برنامشون تماس گرفتم میگن که فعلا" فروش نداریم.
با تشکر

hamidrezamf September 29th, 2007 14:52

سلام دوستان
آیا بورس تهران رو هم میشه مثل فارکس چارت لحظه ایش رو دید؟ میشه اینترنتی معامله کرد؟ اصول تکنیکال تا چه حد توش مصداق داره؟
راستش من هیچی راجع بهش نمی دونم...:(
با تشکر..

homayon September 29th, 2007 16:20

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله hamidrezamf (پست 138778)
...اصول تکنیکال تا چه حد توش مصداق داره؟
راستش من هیچی راجع بهش نمی دونم...:(
با تشکر..

سلام دوست عزیز
پیشنهاد میکنم کتاب شاخصهای تکنیکال نوشته اقای علی لطفی را مطالعه کنید.
یاحق

yaser_rashidi October 1st, 2007 20:03

سلام

در مورد بورس تهران آخرین اطلاعی که دارم اینست که سازمان بورس اوراق بهادار اطلاعات را با تواتر زمانی 15 دقیقه بروزرسانی میکند که برخی نرم افزارها قابلیت آپدیت 15 دقیقه ای را فراهم کرده اند. خرید و فروش از طریق اینترنت هم فکر میکنم هنوز طبق روال قدیم و موکول کردن همه دستورات خرید و فروش میانروزی به اول وقت فردا باشد که از طریق برخی بانکها قابل انجام است.

موفق باشید
..................................
رشیدی

hamidrezamf October 2nd, 2007 15:53

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله yaser_rashidi (پست 139032)
سلام

در مورد بورس تهران آخرین اطلاعی که دارم اینست که سازمان بورس اوراق بهادار اطلاعات را با تواتر زمانی 15 دقیقه بروزرسانی میکند که برخی نرم افزارها قابلیت آپدیت 15 دقیقه ای را فراهم کرده اند. خرید و فروش از طریق اینترنت هم فکر میکنم هنوز طبق روال قدیم و موکول کردن همه دستورات خرید و فروش میانروزی به اول وقت فردا باشد که از طریق برخی بانکها قابل انجام است.

موفق باشید
..................................
رشیدی

یاسر جان
یکی از این نرم افزارها رو معرفی میکنید؟
چطور از طریق بانک باید معامله کرد؟
با تشکر...

arsam11121 January 25th, 2008 23:11

سلام
لطفا در مورد نرم افزار تحلیل کننده بازار بورس که آنلاین و به روز باشد راهنمایی نمایید.
با تشکر

ph831218 February 13th, 2008 19:51

با سلام لطفا يكي از دوستان آموزش تحليل تكنيكي بورس ايران را به ساده ترين صورت برام بفرسته خيلي خيلي ممنون [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

bahram irani March 28th, 2008 02:03

دوست عزیز ورود شما را تبریک میگویم . درست است که سایت جنبه آموزشی هم دارد ولی هلو برو تو گلو نیست .لطفا مطالب نوشته شده را بدقت مطالعه بفرمائید اگر سوالی داشتید مطمئنا دوستان پاسخگو هستند

ph831218 March 29th, 2008 18:11

با سلام خدمت همه دوستان و آقا بهرام گل لطفا PDF آموزشي استفاده از نرم افزار متا استوك را محبت كنيد و ارسال فرماييد. با تشكر

ashi49 May 15th, 2008 09:48

با عرض سلام
بین اساتید کسی هست بدونه چه جوری میشه اطلاعات رو از متا استاک وارد ادونس گت کرد؟ با تشکر قبلی

ساعت جاري 10:11 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.