انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   بورس تهران (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=4)
-   -   نرم افزارهاي بورس تهران (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=33)

dortaj April 11th, 2006 09:33

من كه تمام اين سايت رو زيرو رو كردم هيچ نرم افزاري كه بتونه اطلاعات و قيمتهارو بدون دردسر به مابده پيدانكردم كسي هست كمكي بكنه؟

reza23 April 23rd, 2006 14:50

سلام دوست ازیز من چندین روز است که به این فروم امده ام . من در یتالیا حستم و تازه فحمیدم که ترایدینگ در یران حم هنجام میشه.
من پنج سال است که با بورس کار میکنم. لطفن میخاستم بدونم برای توانستن انالیز کردن سحامحای ایرانی کجا میشه فایلحای metastock
مربوت به سحامحای اوراق بحادور تحران را پیدا کرد .
متشکر . و در خدمتتان حستم .
ببخشید تگر یرانی نوشتن بنده خئب نیست .
امایل من حست
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

amirrh June 29th, 2006 21:33

AmiBroker 4.80

با سلام به رفقای عزیز .

amirrh June 29th, 2006 21:35

ELWAVE 7.1

amirrh June 29th, 2006 21:53

MetaStock Pro 9

amirrh June 29th, 2006 21:55

برای متااستوک ورژن 8 و ملحقات به آدرس زیر نیز می توانید مراجعه نمایید:

Arak_fx July 30th, 2006 12:17

كمك !!!

سلام .

ديتاي بورس تهران رو از كجا مبشه گرفت ؟ لطفا تمام مراحل كار را توضيح دهيد . ميخواهم پترن هاي فيبوناچي را در بورس تهران هم تست كنم . اگر در بورس گيج خودمون هم جواب بدهند ديگه عشق است و صفا :whoow::banana:

Hamed2420 July 30th, 2006 13:01

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Arak_fx
سلام .

ديتاي بورس تهران رو از كجا مبشه گرفت ؟ لطفا تمام مراحل كار را توضيح دهيد . ميخواهم پترن هاي فيبوناچي را در بورس تهران هم تست كنم . اگر در بورس گيج خودمون هم جواب بدهند ديگه عشق است و صفا :whoow::banana:

آخ جون
شکار پروانه و خرچنگ قورباغه در بورس تهران آغاز میشود

آقا ما هم هستیم :D

ارادت
یا علی

yaser_rashidi July 30th, 2006 13:04

1 ضميمه
سلام.
اراك جان، گويا از اوضاع اخير بورس خبر نداري. تو بورس تهران چشم غيرمسلح كه هيچ، ببخشيد ولي چشم كور هم تشخيص ميده نيازي به ابزارهاي پيچيده وجود نداره. فقط حيف كه نميشه short كرد :p (شاخص كل فعلي 9100) خودرويي ها و سيمانيها كه ميگفتند محكم است و نميريزد، بعد باز شدن ...

موفق باشيد
...........................
رشيدي

Arak_fx July 30th, 2006 13:56

سلام

ياسر جان در جريان اوضاع بورس تهران هستم و ميدونم كه بورس ايران خيلي آب دوغ خياريه :laugh: ولي گفتم شايد بعضي سهام ها با اين پترن ها جواب بدهند همان طوري كه در سهام هاي آمريكايي هم بعضي سهام ها عالي جواب ميدهند :)

كسي نيست كمك كنه ؟ :(

yaser_rashidi July 30th, 2006 14:06

سلام

اراك جان، موضوعي كه در سهام امريكا ميگي بازار NYSE هست يا NASDAQ؟ اگر دومي هست از كجا چارت هاشو ميبيني؟ ;)
هيچ بروكر متاتريدري نيست كه اينها رو داشته باشه(نزدك). يك ليست ثابت cfd دارن كه همش هم مال NYSE هست.
اوضاع بورس تهران كه خيلي وقته اونطوريه، من منظورم كاهش 400 واحدي طي يك هفته گذشته بوده، مربوط به باز كردن پنجاه شصت تا سهم عمدتا سيماني و خودرويي. كلا روي همون امريكاييش كار كني سنگين تره چون هر ابزاري روي اين چارتها بگذاري ميگه سل سل سل. و نميشه هم فروخت! ;-) براي اطلاعات [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]را ببين.

موفق باشيد
.................................
رشيدي

پي نوشت: اگر در تاپيك مربوطه، در مورد سهام امريكا و پترنهاي فيبو توضيح بدي ممنون ميشم. مثلا چند تا مثال بزني. در مورد سهام خارج از ايران خيلي كم كار شده تابحال در اين فروم. من علاقمندم.

Arak_fx July 30th, 2006 14:49

سلام .

ياسر جان بازار nasdaq هم در متا تريدر وجود دارد . بروكر hyinvestment كه محسن جان در قسمت بروكر ها معرفي كردند بازار nasdaq را دارد . در ضمن اين بروكر سهام شركت هاي GOOGLE - YAHOO - APPLE را هم دارد

من از چارت بروكر هاي ديگر هم استفاده ميكنم . به عنوان نمونه :

در زمينه CFD هنوز در ابتداي كار هستم و اطلاعاتم كامل نيست و اگر دوستان ديگر عنايت كنند استفاده خواهم كرد و ممنون خواهم شد .
در مورد پترن در سهام ها هم چشم از اين به بعد در صورت رويت پترن در سايت خواهم گذاشت :)

شاد و پيروز و تندرست باشيد .

Mohsen July 31st, 2006 05:29

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Arak_fx
سلام .

سلام :)
همانطور كه آقا ياسر در لينك بالا اشاره كردند مي توانيد با برنامه ي فوق اطلاعات را در فرمت csv و txt براي متااستاك دريافت كنيد . فقط نكته اي هست كه هنوز چك نكرده ام و مطمئن نيستم . حدود 2 سال است كه من مشترك اين برنامه هستم و با كمك آن داده ها را دريافت مي كنم . هفته ي گذشته از شركت مربوطه تماس گرفتند و گفتند كه شرايط اشتراك تغيير كرده و تغييراتي نيز در فرمت برنامه صورت گرفته و كلي حرف ديگه كه دست آخر برداشت من اين بود كه ظاهراً از حالت رايگان خارج شده :huh: و چون موضوع فعلاً جذابيت چنداني نداره من هم هنوز چك نكردم ببينم دقيقاً چه اتفاقي افتاده :p
موفق باشيد

amirrh August 12th, 2006 09:27

با سلام . عرض ادب خدمت رفقای عزیز
متاسفانه نرم افزار دیتای بورس آریا سهام از حالت رایگان خارج شده است . برای دریافت اطلاعات بهتر است به [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]مراجعه نمایید و با انتخاب نماد و بازه زمانی دیتای مورد نیاز را برای متا استاک یا امی بروکر دانلود کنید.

پولدوستک November 17th, 2006 01:32

1 ضميمه
درود بر اساتید.
تو این تاپیک ، دو تا بحث وجود داره. اولین گرفتن قیمته و دومی انتقال آن به یه نرم افزار برای استفاده و تحلیله. ;)
من به قسمت دوم میپردازم.
برای تحلیل بازار سرمایه اگر بخواهیم از پلتفرمی برای تحلیل تکنیکال و روند تغییرات قیمت در گذشته استفاده کنیم، نرم افزار های بسیار زیادی هست اما دو تا نرم افزار اینجا معرفی میکنم که به راحتی میتوانید اطلاعات را در آنها import و تحلیل کنید. ( البته با اجازه بزرگترها )

1- Meta Stock 9
در بالا استادم amirrh لطف کردن و آپلودش کردن ، در غیر اینصورت نرم افزار و براحتی، با خرید یک CD یا DVD حسابداری و یا سهام میتوانید تهیه و استفاده کنید. ;)

2-AdvanceGet 8
دومی را هم برای شما میگزارم تا دیگه اینقدر به excel گیر ندید. :blink:

آخه مگه Excel هم برنامه تحلیل و آنالیزه ؟ .:advise:

ساعت جاري 14:24 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.