انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   مسابقات (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=38)
-   -   گفتگو درباره سومین دوره مسابقات فارکس سایت سرمایه (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=5008)

sahamtrader July 7th, 2009 09:47

پیشنهاد

با سلام با توجه به شیوه اعلام نتایج بنده پیشنهاد میکنم.

تمام اکانت ها پسورد یکسانی داشته باشند مثلا

Investor : sarmaye (read only password)

که دیگه همه بتونند بتمام اکانت ها دسترسی داشته باشنند

اینجوری تبادل تجربه میشه و بقول معروف همه رو بازی میکنند و ادا و عمل معلوم میشه و....و

masoudu2ub July 7th, 2009 10:41

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله me.trader (پست 328046)
با سلام خدمت دوستان و تشکر از مدیران محترم شرکت ایمانی و سایت سرمایه
لوریج هر چه باشه برای همه شرکت کنندگان یکسانه و چون حساب دمو است پایین بودن لوریج اهمیتی نداره. همچنین حذف شدن یا باقی ماندن دیگران هم به نحوه ترید بقیه نه خللی وارد می کنه و نه شانس آنها را افزایش میده.
به نظر من، قدرت و توانایی یک تریدر زمانی معلوم می شه که بتونه با لوریج پایین سود زیاد بدست بیاره و تریدر برای کسب سود بیشتر، باید تلاش خود را روی کسب پیپ بیشتر متمرکز کنه. بنابراین با لوریج پایین، عنصر شانس یا بدشانسی حذف شده و یا کم تأثیر خواهد بود.
موفق باشید

کاملاً درسته، من با شما هم عقیده هستم..
فکر می کنم شکایت دوستان از لورج پایین به خاطر از دست رفتن موقعیت های سوده ایه که داره تند و تند از دستشون میره..

bache mahal July 7th, 2009 11:12

سلام دوستان

دوستان با این لوراج با همان 1000 دلار می شد 3 تا پوزیشن 0.02 گرفت با حساب 1100 دلار هم باز هم همان 3 تا پوزیشن بیشتر اجازه نمیده

کسی میدونه دلیل این عمل چیه ؟

mercury July 7th, 2009 11:44

جناب sahamtrader مرسی که به فکر عینک ته استکانی های سرمایه هستید !!:blink:

به جون نن جون باراک کروباما;) نوشته های با سایز معمولی رو هم می تونیم بخونیم احتیاجی به اون سایز نداریم !!:rolleyes:

alibeti July 7th, 2009 12:22

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله bache mahal (پست 328093)
سلام دوستان

دوستان با این لوراج با همان 1000 دلار می شد 3 تا پوزیشن 0.02 گرفت با حساب 1100 دلار هم باز هم همان 3 تا پوزیشن بیشتر اجازه نمیده

کسی میدونه دلیل این عمل چیه ؟

با سلام

به خاطر لوريج پايين هست و مارجين براي جفت ارز هاي مختلف خوب فرق ميكنه

Aamed July 7th, 2009 14:46

دوست عزیز که با فونت دایناسوری می نویسی....
توجه کن ما در یک رقابت شرکت کردیم.
اگر معاملات بنده رو شما دیدی امکان داره اشتباه من رو شما تکرار کنی و در عین حال تا زمانی که توضیح بابت دلایل ورود و خروج ندم هیچ فایده ای اینوستور من برای شما نداره. اگر هم بر فرض محال جزو رتبه های بالا باشم و شما حساب من رو ببینی دیگر معنی مسابقه از بین می رود و پاداش پیروزی برای من و شما یکسان است.
با اینکه از مخالفین لوریج پایین هستم و شبیه سازی این مسابقه بلا تشبیه با حساب واقعی می باشد اما تنها درس این مسابقه آموزش "هزینه فرصت" برای عزیزانی می باشد که بدون توجه به ریسک و بازده اقدام به معامله می کنند.

پ ن: هزینه فرصت از دست رفته، منفعتی است که در اثر قبول نکردن بهترین راه حل بعدی از دست رفته است. در واقع، هزینه فرصت از دست رفته انجام نمی شود و جزو هرینه های مربوط به تصمیم گیری ها می باشد.

sahamtrader July 7th, 2009 15:17

با سلام

من اینجا اینترنتم هی قطع و وصل میشه و....و همه چی قاط زده اینکه یهو اونجوری شد ببخشید

masoudu2ub July 7th, 2009 17:35

چرا "هج" نمی شه کرد؟!
دیروز می شد!

بهزاد اقبالی July 7th, 2009 20:43

بنده هنوز ایمیلی دریافت نکردم.ایمیل هم زدم اما هنوز مثل اینکه دوستان فرصت نکردن یوزرنیم و پسورد رو برای من ارسال کنند.اگر از مسئولین شرکت ایمانی فردی اینجا هست لطفا این موضوع رو مد نظر داشته باشند.
با تشکر

e4run July 7th, 2009 20:46

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله بهزاد اقبالی (پست 328267)
بنده هنوز ایمیلی دریافت نکردم.ایمیل هم زدم اما هنوز مثل اینکه دوستان فرصت نکردن یوزرنیم و پسورد رو برای من ارسال کنند.اگر از مسئولین شرکت ایمانی فردی اینجا هست لطفا این موضوع رو مد نظر داشته باشند.
با تشکر

جناب اقبالی سلام
قسمت Bulk یا Spam ایمیلتان را چک کرده اید.
برای من اونجا بود.

Ashkan1 July 7th, 2009 21:44

یه پوزیشن گرفته ام فکر میکنم حدود 300 - 400 پیپ سود بده :blink::p :banana:

hamidrezamf July 8th, 2009 02:29

سلام
یه پیشنهاد جالب دارم که با همکاری اسپانسر مسابقات از دور بعد میشه اجراش کرد تا دیگه این مشکل رضایت یا نارضایتی از لوریج قضیه اش حل بشه...
پیشنهاد این هست که از دور بعد مسابقات در 2 سطح لوریج پایین و لوریج بالا به صورت مجزا و همزمان انجام بشه و هر کسی تو هر کدوم که علاقه داشت مسابقه میده به شرطی که هر کاربر فقط حق داره که تو یکی از دو سطح مسابقه بده...
این شرط به چند دلیل مهم هست:
- عملا" فشار اضافه ای به گروه برگزار کننده و اسپانسر مسابقه وارد نمیشه چون تعداد همون تعداد هست و فقط دو گروه شده..
- اون موقع معلوم میشه که واقعا" کی علاقه به لوریج پایین داره و کی میره سراغ لوریج بالا!
- این تنوع در انتخاب باعث جذاب تر شدن مسابقات سایت هم میشه..

در مورد جوایز هم میشه مبلغش رو تعدیل کرد تا باز هم اسپانسر براش تفاوتی نکنه یا اینکه اگر الان 3 جایزه داده میشه , 4 تا بشه و فقط به نفرات اول و دوم دو گرو مسابقات جایزه تعلق بگیره..

اگر موافق طرح اولیه هستید نظر بدید تا ببینیم چیکارش میتونیم کنیم..:)
موفق و سلامت باشید..

Ashkan1 July 8th, 2009 02:42

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله hamidrezamf (پست 328327)
سلام
یه پیشنهاد جالب دارم که با همکاری اسپانسر مسابقات از دور بعد میشه اجراش کرد تا دیگه این مشکل رضایت یا نارضایتی از لوریج قضیه اش حل بشه...
پیشنهاد این هست که از دور بعد مسابقات در 2 سطح لوریج پایین و لوریج بالا به صورت مجزا و همزمان انجام بشه و هر کسی تو هر کدوم که علاقه داشت مسابقه میده به شرطی که هر کاربر فقط حق داره که تو یکی از دو سطح مسابقه بده...
این شرط به چند دلیل مهم هست:
- عملا" فشار اضافه ای به گروه برگزار کننده و اسپانسر مسابقه وارد نمیشه چون تعداد همون تعداد هست و فقط دو گروه شده..
- اون موقع معلوم میشه که واقعا" کی علاقه به لوریج پایین داره و کی میره سراغ لوریج بالا!
- این تنوع در انتخاب باعث جذاب تر شدن مسابقات سایت هم میشه..

در مورد جوایز هم میشه مبلغش رو تعدیل کرد تا باز هم اسپانسر براش تفاوتی نکنه یا اینکه اگر الان 3 جایزه داده میشه , 4 تا بشه و فقط به نفرات اول و دوم دو گرو مسابقات جایزه تعلق بگیره..

اگر موافق طرح اولیه هستید نظر بدید تا ببینیم چیکارش میتونیم کنیم..:)
موفق و سلامت باشید..

این ایده ها بد نیستند.اما بنظرم طراحان این ماسبقه هدفشون بیشتر آموزش و انگیزه دادن هست تا مسابقه.:)

جوایز هم میتونه به همین شکل کلا به نفرات برگزیده داده بشه چون حق انتخاب آزاده بنابراین لازم نیست به دو گروه جایزه داده بشه.

me.trader July 8th, 2009 06:38

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله hamidrezamf (پست 328327)
سلام
پیشنهاد این هست که از دور بعد مسابقات در 2 سطح لوریج پایین و لوریج بالا به صورت مجزا و همزمان انجام بشه و هر کسی تو هر کدوم که علاقه داشت مسابقه میده به شرطی که هر کاربر فقط حق داره که تو یکی از دو سطح مسابقه بده... موفق و سلامت باشید..

با سلام
پیشنهاد خوبی است

azad-m July 9th, 2009 01:13

سلام
آيا امكان برگزاري مسابقه اي كه بشه پيپ ها فقط شمارش كرد هست
بنظرم جالب ميشه يعني حجم در نتايج دخيل نشه . در اين صورت ماحصل اين ميشه كه كسي كه بهتر و بيشتر روند ها رو پيش بيني ميكنه برنده ميشه

ساعت جاري 20:52 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.