انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=15)
-   -   اظهار نظر در مورد "تغییرات مدیران انجمنها" (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=2257)

Reza January 13th, 2007 12:33

اظهار نظر در مورد "تغییرات مدیران انجمنها"

با سلام

لطفا نظرا خود در مورد "معرفی مدیران جدید انجمنها" را در ادامه این تاپیک مطرح فرمائید.

با تشکر

ariana January 13th, 2007 13:14

پيشنهاد مدير

با سلام

پيشنهاد مي‌كنم از دوستاني براي مديريت استفاده كنيد كه اولاً فعال بوده و سابقه خوبي در اين سايت دارند و ساكن داخل كشور بوده و مسايل جامعه ايران را بهتر درك مي‌كنند . بهتر است كه حداقل شش ماه عضو اين سايت باشند و تعداد ارسال پست مفيد آنها بالا باشد و همه روزه چندين بار به سايت سر بزنند. همچنين پيشنهاد مي‌كنم بيش از يك مدير براي انجمنهاي آزاد انتخاب شود . شايد بعضي از افراد شايسته براي اينكار ، خود را براي مديريت ، كانديد نكنند ولي با درخواست مديريت و حمايت اعضاي سايت حاضر به قبول اين زحمت شوند .
چند تن از دوستاني كه براي اين كار مناسب مي‌دانم را پيشنهاد مي‌كنم .

Mohsen
seincard
Khashayar_Amini
Viper
drmajid
ario
hamed2420
Sting
chaos_of_death
candletrader
siamak23
fx-pip

( ممكن است بعضي از دوستان خوب و مناسب براي مديريت را سهواً از قلم انداخته باشم كه پيشنهاد مي‌كنم بقيه دوستان هم ليست پيشنهادي خود را اعلام كنند )

alibeirami January 13th, 2007 14:08

سلام

به نظر من هم چند تا ذیگه از این لیست ها اعلام بشه و اونهایی که همه موافق هستند رو به نظر سنجیPOll بگذاریم و اونهایی که در نظر سنجی مورد توافق بیشتر هستند رو انتخاب کنیم.

مخلصیم.

Reza January 13th, 2007 14:43

نقل قول:

دوست عزیز جناب Shakhes زحمت مدیریت انجمن "سیستمها و روشهای معامله" را پذیرفته اند. ضمن تشکر از جناب Shakhes، امیدوارم با تلاش و هدایت ایشان و همراهی سایر دوستان، انجمن "سیستمها و روشهای معامله" بیش از پیش توسعه کیفی و کمی پیدا کند.
مجددا از جناب شاخص تشکر می کنم که مدیریت انجمن "سیستمها و روشهای معامله" را پذیرفتند.

Reza January 13th, 2007 14:47

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله ariana (پست 80881)
با سلام

پيشنهاد مي‌كنم از دوستاني براي مديريت استفاده كنيد كه اولاً فعال بوده و سابقه خوبي در اين سايت دارند و ساكن داخل كشور بوده و مسايل جامعه ايران را بهتر درك مي‌كنند . بهتر است كه حداقل شش ماه عضو اين سايت باشند و تعداد ارسال پست مفيد آنها بالا باشد و همه روزه چندين بار به سايت سر بزنند. همچنين پيشنهاد مي‌كنم بيش از يك مدير براي انجمنهاي آزاد انتخاب شود . شايد بعضي از افراد شايسته براي اينكار ، خود را براي مديريت ، كانديد نكنند ولي با درخواست مديريت و حمايت اعضاي سايت حاضر به قبول اين زحمت شوند .
چند تن از دوستاني كه براي اين كار مناسب مي‌دانم را پيشنهاد مي‌كنم .

Mohsen
seincard
Khashayar_Amini
Viper
drmajid
ario
hamed2420
Sting
chaos_of_death
candletrader
siamak23
fx-pip

( ممكن است بعضي از دوستان خوب و مناسب براي مديريت را سهواً از قلم انداخته باشم كه پيشنهاد مي‌كنم بقيه دوستان هم ليست پيشنهادي خود را اعلام كنند )

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله alibeirami (پست 80888)
سلام

به نظر من هم چند تا ذیگه از این لیست ها اعلام بشه و اونهایی که همه موافق هستند رو به نظر سنجیPOll بگذاریم و اونهایی که در نظر سنجی مورد توافق بیشتر هستند رو انتخاب کنیم.

مخلصیم.

آیا این پیشنهادات رو برای مدیریت انجمن "موضوع آزاد" مطرح کردید؟

armani January 13th, 2007 15:13

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Reza (پست 80896)
مجددا از جناب شاخص تشکر می کنم که مدیریت انجمن "سیستمها و روشهای معامله" را پذیرفتند.

با سلام

من به نوبه خود از حسن انتخاب شما تشکر میکنم

Hamid333 January 13th, 2007 15:34

من به عنوان یک عضو "خواننده" در این سایت احساس میکنم افراد زیر واقعا از بار علمی بالایی برخوردار هستند:
-Mohsen
-Shakhes
-drmajid
-ariana

Reza January 13th, 2007 15:51

نقل قول:

دوست عزیز جناب hamed2420 زحمت مدیریت انجمن "موضوع آزاد" را پذیرفته اند. ضمن تشکر از جناب hamed2420 امیدوارم با تلاش ایشان و همکاری تمام دوستان، شاهد درج مطالب مفید و مفرح در انجمن مذکور باشیم.
مجددا از آقا حامد تشکر می کنم که قبول زحمت کردند.

Hamid333 January 13th, 2007 15:57

مگه این انجمن مسدود نشده؟

ariana January 13th, 2007 16:01

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Reza (پست 80897)
آیا این پیشنهادات رو برای مدیریت انجمن "موضوع آزاد" مطرح کردید؟

بله به نظر من افرادي را كه خودتات صلاحيتشان را تاييد مي‌كنيد ، مشخص كنيد و اگر آنها هم موافق بودند ‏، با يك راي گيري از اعضاي سايت ‎ 2 يا 3 نفر كه بيشترين آرا را كسب كرده ‌اند مدير انجمن موضوع آزاد شوند .
همچنين مي‌توان انجمن آزاد را به چند زير گروه تقسيم بندي‌ كرد و براي هر قسمت يك مدير انتخاب كرد.

با سپاس از زحمات شما - موفق باشيد

ario January 13th, 2007 16:03

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Reza (پست 80902)
مجددا از آقا حامد تشکر می کنم که قبول زحمت کردند.

بد نيست كه اسم انجمن آزاد را تغيير دهيد كه كسي فكر نكند كه آ ز ا د ي ب ي ا ن و... دارد و هر چه بخواهد ميتواند بنويسد.
پ.ن: امان از دست اين ف ي ل ت ر ي ن گ :rolleyes:

Arak_fx January 13th, 2007 16:07

سلام .

تا اینجا دو انتخاب عالی داشتیم . به دو دوست عزیز تبریک میگم و براشون آرزوی موفقیت میکنم . از مدیریت محترم هم سپاسگزارم .
حامد جان یه مژده هم میخوام بدم : به خاطر رفاقت هم شده من یکی دیگه در قسمت بحث آزاد زیاده روی نمیکنم . از جانب من دیگه خیالت تخت :whoow: ما هم به جمع سیب زمینی ها میپیوندیم ( سو تفاهم نشه برای کسی :blush: )

به نظر من این لیست هم مناسب است :

محسن خان گل بلبل
یوسف خان امینی عزیز
خشایار خان طالبی عزیز و گل
viper خان
drmajid عزیز
chaos عزیز و داشتنی
said عزیز

شاد باشید و پیروز .

Honda January 13th, 2007 16:07

سلام ، از آقا رضا به خاطر تصميمي كه براي مديريت تالارهاي "سيستمها و روشهاي معامله" و "موضوع آزاد" گرفتند و نيز از دوستان عزيزم آقاي Shakhes و آقاي [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] كه اين مسئوليتها را پذيرفتند ،‌ تشكر مي كنم و به اين دو بزرگوار تبريك عرض مي كنم.
ارادتمند : Honda

yaser_rashidi January 13th, 2007 16:24

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله ario (پست 80905)
بد نيست كه اسم انجمن آزاد را تغيير دهيد كه كسي فكر نكند كه آ ز ا د ي ب ي ا ن و... دارد و هر چه بخواهد ميتواند بنويسد.
پ.ن: امان از دست اين ف ي ل ت ر ي ن گ :rolleyes:

سلام

من چندان با اين حرف موافق نيستم. آزادي حد و مرزهايي دارد كه بطور مشخص و شفاف در [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] تبيين شده است. هيچوقت هم بصورت 100% محقق نمي شود همانطور كه هيچ جامعه(حتي مجازي) 100%‌محدود محقق نمي شود. عميقا معتقدم با عوض كردن نام چيزي عوض نمي شود، و بلكه بايد طرز فكر و نگرشمان را به موضوع محدوديت<>‍آزادي تغيير دهيم. هيچ چيزي طبق منطق فازي 0 و 1 نيست، همه چيز طيفي است و درجات دارد. هر سايتي حدومرزهاي خودش را دارد، و اينجا بخاطر دلايلي كه همه(حتي دوستاني كه باعث توقف چند روزه بخش آزاد شدند) واقفيم، محدوديت ها شامل مسائل مذهبي و سياسي نيز مي شود. اگر باور نكنيم كه با رعايت قوانين به خود و يكديگر احترام مي گذاريم، يك سايت پر از هرج و مرج و به دور از اهداف اصلي و فني خواهيم داشت، يعني چيزي كه هيچ كدام از اعضا به آن راضي نيست.

با تغيير نام چيزي عوض نمي شود، بايد فرهنگ احترام به قانون = احترام به خود = احترام به ديگران را تمرين كنيم و ترويج كنيم.

من هم به نوبه خود به اقاي شاخص عزيز و حامد عزيز تبريك مي گويم. اميدوارم مسائل حاشيه اي گفتگوي آزاد از اين پس با حضور حامد كه بخشي از وقتش رو صرف اصلاح سهل انگاريها(سهوي يا عمدي ) ميكنه، كمتر از قبل بشه.

موفق باشيد
..............................
رشيدي

Shakhes January 13th, 2007 19:03

تشکر و قدر دانی

با سلام
اول می خواهم از مدیران عزیز سایت اقا رضا و اقای رشیدی به خاطر ایجاد - حفظ وتلاش برای پربار کردن روز افزون این سایت و همچنین مدیران انجمن ها و پیشکسوتان و همه دوستانی که ( چه جدید و چه قدیمی ) همواره با مطالب خوب و مفید و موثر خود روشنی بخش این محفل علمی و صمیمی بوده اند ...تشکری صمیمانه داشته باشم . مسلما طی نمودن هر راهی که هدف ان متعالی باشد همواره از کاستیها و مشکلات و نامرادیها مصون نیست و اتفاقا این سایت هم از این قاعده مستثنی نبوده است ...گرچه شیرینی با هم بودن خیلی مواقع تلخی را از کام و یاد می زداید .
از لطفی که اقا رضا و سایر عزیزان نسبت به من داشته و دارند کمال تشکر را دارم و امیدوارم بتوانم همچنان به عنوان دوست و عضوی کوچک از این خانواده بزرگ به کسب تجربه و افزودن مهارتهای خود بپردازم .

شاد و تندرست باشید

Shakhes January 13th, 2007 19:28

با عرض پوزش شاید این مطلب جایش اینجا نباشد ولی چون در رابطه با پیشنهاد و معرفی و کاندیدا نمودن مدیران انجمن ها بود گفتم اینجا مطرح شود .
همانطور که مدیران محترم سایت و سایر عزیزان در جریان هستند ...در سایت انجمنی به نام CFD,...,... که متاسفانه تاکنون به مسایل ان چندان پرداخته نشده است . وبه جز بخش طلا که انهم به خاطر معاملات اسپات ان است ...در سایر موارد همچنان کمبودها احساس می گردد .
پیشنهاد می کنم دوستان که می توانند با دانش و تجربه و درایت خود ...انجا را مدیریت نمایند ....معرفی شده و مدیران محترم سایت شایسته ترین را برای انجا گزینش نمایند .
یکی از گزینه های بسیار مناسبی که به نظر من می رسد و همواره از مطالب خوب و قوی ایشان استفاده نموده ایم اقای shahram هستند .
همچنین دوستان بسیار خوبم ...خشایار طالبی و محسن - با دانش و میزان حضور بالا ...توانایی بسیار بالایی برای اداره بخشهای مختلف سایت را دارا هستند .
البته اسم بردن از این عزیزان به معنای کم نمودن ارزش سایر دوستان گرامی نیست و اینها فقط گزینه هایی هستند که در ذهن دارم .

شاد و تندرست باشید

Khashayar_Amini January 13th, 2007 21:56

من هم به اقا حامد و جناب شاخص تبریک می گویم و امیدوارم که موفق باشند و همچنین از حسن انتخاب رضا و یاسر عزیز نیز تشکر می کنم .

به نظر من دوست و استاد عزیزم اقای خشایار طالبی برای مدیریت تالار نرم افزارهای معامله و تحلیل بازار ( Trading and Analytical softwares ) بسیار مناسب هستند و با توجه به فاقد مدیر بودن این تالار نسبتا جدید التاسیس شایسته است که هرچه زودتر شاهدد محقق شدن این انتخاب باشیم .

Alifar January 13th, 2007 22:31

با سلام
اقایان shakhes و hamed :
انتصاب بجا و شایسته تان را به عنوان مدیران تالارهای سیستمها و روشهای معامله وموضوعات ازاد را صمیمانه تبریک گفته و موفقیت روز افزونتان را از خداوند منان خواهان و خواستارم

TaXiRaN January 13th, 2007 22:34

با تشکر از مدیران محترم سایت بخاطر حسن انتخاب ایشان و عرض ارادت و تبریک به مدیران جدید انجمن ها Shakhes و hamed2420 عزیز امیدوارم با وجود شما عزیزان، سایت وزین سرمایه در مسیر پیشرفت خود، با گامهایی استوارتر راه ترقی و تعالی خود را بپیماید.

تندرست و پاینده باشید

Hamed2420 January 13th, 2007 22:47

با سلام

اولاً تشکر میکنم از مدیران سایت بابت درایت بسیار بالا و همچنین همه دوستانی که بنده حقیر رو مورد لطف قرار دادند :rolleyes: :blush:

دوماً اینکه امیدوارم که بتونم کمک ناچیزی برای مدیران خوب سایت، آقا رضا و آقا یاسر باشم و مقداری از زحمات آنان را جبران کنم و همچین گوشه ای از این بار سنگین رو ما بر دوش بکشیم :)

موفق و پیروز باشید
ارادتمند تمام دوستان سرمایه ای

پ.ن: از فردا صبح هر کسی خواست وارد تالار موضوع آزاد بشه، اولاً باید ناخن هاش کوتاه باشه :D، وقتی 4 انگشت لای موهاتون میره، از انگشتها بالا نزنه :whoow: ، لیوان آبخوری باید داشته باشید :p ، توی حیاط هم ندوید :happy: ، در غیر اینصورت خط کش میخورید :o :laugh:، مخلصیم

S_K_H January 13th, 2007 23:09

سلام
من هم انتخاب شایسته جناب شاخص و حامد عزیز را تبریک می گویم .
در ضمن من هم با پیشنهاد جناب شاخص مبنی سامان دهی انجمن CFD و فیوچرز موافقم

* آقا حامد:happy: : تو مدرسه همیشه بچه شیطون ها مبصر می شدند حالا هم یکی از کاربران شیطون مدیر شد :D
مخلصیم ;)

Hamed2420 January 14th, 2007 01:18

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله seincard (پست 81004)
سلام
من هم انتخاب شایسته جناب شاخص و حامد عزیز را تبریک می گویم .
در ضمن من هم با پیشنهاد جناب شاخص مبنی سامان دهی انجمن CFD و فیوچرز موافقم

* آقا حامد:happy: : تو مدرسه همیشه بچه شیطون ها مبصر می شدند حالا هم یکی از کاربران شیطون مدیر شد :D
مخلصیم ;)

:o :laugh:
سلام آقا شهرام

چه جالب، این متن پیام خصوصی هست که صبح به آقا رضا زدم :

نقل قول:

خدمت شما عرض شود كه وقتي كه مدرسه ميرفتيم هميشه يكي از بچه هاي شر رو مبصر ميكردند كه جلوي شلوغ بازي هاي او رو هم بگيرند :D
در ضمن در مورد مدیریت تالار نرم افزار ، مدیریت همزمان آقا محسن ( گن کبیر با مدرک دکترای نرم افزار های معاملاتی :happy: ) و خشایار خان ( فوق دکترای IT و اکسپرت سه واحد برگشتی ;) ) را پیشنهاد میکنم.

در ضمن آقا محسن با توجه به معلومات و تجربه بسیار عالی خودشون به خوبی میتوانند مدیریت تالار سیستم ها و روش های معاملاتی را در کنار جناب شاخص و همچنین مدیریت تالار تحلیل تکنیکال را داشته باشند.

در مورد سهام و فیوچرز هم باید یک حرکت انقلابی انجام داد. من هم با نظر جناب شاخص موافقم، آقا شهرام عزیز (shahram) اطلاعات بسیار خوبی در این زمنیه دارند.

موفق باشید
ارادتمند شما

mehdi77 January 14th, 2007 01:21

با سلام
از حسن انتخاب مدیران محترم سایت تشکر میکنم .
جناب شاخص و حامد خان انتخاب شایسته شما را تبریک می گویم.

موفق باشید

mbinazir January 14th, 2007 01:30

تبريكات

به به، به به،:banana: :banana: :banana:

بالاخره اين آقا حامد گل نيز ارتقاء درجه پيدا كردند:p :blush:
حامد جان و شاخص عزيز با درايتي كه از شما سراغ دارم مطمئن هستم كه اين مسئوليت خطير را به نحو احسن
به دوش خواهيد كشيد و به قله هاي رفيع هدايت خواهيد كرد:rolleyes:
از درايت آقا رضاي عزيز هم تشكر مينمايم.
همچنين از دوستان عزيز هم تقاضا دارم كه همچون گذشته:blink: با صميميت و صفاي دل دوستان عزيز را ياري
فرمايند.

موفق و پيروز باشيد:whoow:

mehran_lp January 14th, 2007 14:00

حامد و شاخص عزیز سبز شدن شما رو تبریک می گم hTtp://qsmile.com/qsimages/277.gif
به امید روزی که همه اعضای سایت سبز بشن

oomiidd January 14th, 2007 18:02

سلام

من هم به نوبه خودم اتنخاب شایسته این دو دوست عزیز (جناب شاخص و حامد خان) رو به هر دوی این عزیزان تبریک می گم

همچنین از طرف خودم از مدیران سابق این انجمنها هم بخاطر زحمات فراوانی که در مدت مدیریت خودشان کشیدند تشکر می کنم و امیدوارم شاهد حضور بیشتر این عزیزان با سابقه در جمع سرمایه باشیم

موفق و پیروز باشید

Reza January 18th, 2007 00:26

نقل قول:

دوست عزیز جناب viper زحمت مدیریت انجمن تازه تاسیس مدیریت سرمایه و روانشناسی معاملات را پذیرفته اند. ضمن تشکر از جناب viper امیدوارم با تلاش ایشان و سایر دوستان، انجمن مذکور به فعالترین بخش سایت تبدیل شود.
مجددا از جناب viper تشکر می کنم که این زحمت را پذیرفته اند.

Hamed2420 January 18th, 2007 01:07

سلام

من به شخصه به وایپر اعتقاد راسخ دارم. :)

وایپر جان تبریک!

آقا رضا دست شما درد نکنه، انتخاب بسیار عالیی است. معلومات بالا، مطالعه، آشنایی با منابع زیاد خارجی و ... از مشخصه های وایپر عزیز هست.

عالی است.:cool:

موفق باشید
ارادتمند شما

dela January 18th, 2007 01:30

سلام
واقعا انتخاب این سه عزیز
شاخص عزیز
حامد عزیز
وایپر عزیز
انتخاب شایسته و بسیار درستی می باشد با توجه به این که سایت احتیاج زیادی به مدیران فعال داشت.
بر هر سه مبارک باشد.
موفق باشید.

mehdi77 January 18th, 2007 04:07

با سلام
جناب وایپر عزیز انتخاب شایسته جنابعالی را تبریک می گویم .

با آرزوی شادکامی و موفقیت روزافزون برای شما
ارادتمند _ مهدی

Arak_fx January 18th, 2007 12:21

سلام /

وایپر جان تبریک میگم و امیدوارم که در این قسمت هم موفق باشید .

ارادتمند

Javid-fx January 18th, 2007 16:08

سلام

سلام آقا رضا

من این پست رو زدم که بگم برای مدیریت انجمن CFD و فیوچرز لطفاً دور من یکیو خط بکشین، چون من نه زبان انگلیسیم خوبه و نه دانش این کارو دارم، وقت آزاد اصلاً ندارم. تازه قدمم بلند نیست و نمیتونم کرکره انجمن رو بالا پایین بکشم.

خیلی مخلصم آقا رضا و از این همه زحماتی که می کشین و اغلب اونها از چشم بچه های سایت دور می مونه بی نهایت سپاسگزارم.
دست مریزاد

همچنین از شما تشکر می کنم که از دو نفر از بهترینهای سایت (هم از نظر علمی و هم از نظر اخلاقی) برای مدیریت انجمنها دعوت کردین و از استادان عزیز جناب شاخص و جناب حامد هم که افتخار همکاری مجدد دادند بسیار بسیار ممنونم و برای ایشان آرزوی موفقیت دارم.

در ضمن حامد جان پیشاپیش روز تولدت رو هم تبریک می گم و آرزو می کنم که اندازه کروکودیل عمر کنی.

آقای حامد خیلی می خوامد:p

Khashayar_Amini January 18th, 2007 18:43

جای خالی انجمن مدیریت سرمایه احساس می شد .

تریدر های اماتور اینگونه فکر می کنند که باید فاندامنتال و تکنیکال را اموخت و از مدیریت سرمایه نیز استفاده کرد اما حرفه ای های این بازار می دانند که باید مدیریت سرمایه (ریسک ) را اموخت و از تکنیکال و فاندامنتال هم استفاده کرد .

بسیار از براه افتادن این تالار خشنودم و علی الخصوص که جناب وایپر نیز مدیریت این تالار را قبول کردند . من بشخصه از نوشته های ایشان خیلی استفاده کردم و امیدوارم از این به بعد نیز ما را از دانش خود بهره مند سازند .

تبریک میگم :)

Shakhes January 18th, 2007 18:52

ضمن تشکر از مدیران محترم سایت سرمایه به خاطر ایجاد تالار مدیریت سرمایه و روانشناسی معاملات ...انتخاب جناب وایپر عزیز را به مدیریت تالار مذکور تبریک گفته و ارزوی موفقیت و شادکامی برای ایشان و همه اعضا محترم سرمایه را دارم .

ارادتمند
شاخص

viper January 18th, 2007 22:44

از همه دوستان عزیز تشکر می کنم

اگر سایت سرمایه و وجود شما دوستان نبود فارکس واقعا خسته کننده می شد;)

امیدوارم افتتاح این تالار بهانه ای باشد تا بیشتر روی این موضوع تقریبا فراموش شده ولی بسیار حیاتی کار کنیم.

با تشکر فراوان و آرزوی شادکامی

Hamed2420 January 19th, 2007 04:41

آف تاپیک

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Javid-fx (پست 81904)
همچنین از شما تشکر می کنم که از دو نفر از بهترینهای سایت (هم از نظر علمی و هم از نظر اخلاقی) برای مدیریت انجمنها دعوت کردین و از استادان عزیز جناب شاخص و جناب حامد هم که افتخار همکاری مجدد دادند بسیار بسیار ممنونم و برای ایشان آرزوی موفقیت دارم.

در ضمن حامد جان پیشاپیش روز تولدت رو هم تبریک می گم و آرزو می کنم که اندازه کروکودیل عمر کنی.

آقای حامد خیلی می خوامد:p

سلام، حال شما؟ خوبین؟ :huh: :D

اولاً تشکر از ابراز محبتتون اما شما خوبین؟ :happy:

حالا کو تا تولد من!

راستی کروکدیل ها چند سال عمر میکنن؟ :blink: :p :laugh:

به لحجه مظفر زرگنده بخونید: ما هم شوما را میخواهیییییییییممممممم :whoow: ;)

ارادتمند شما

Alifar January 19th, 2007 08:54

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله viper (پست 82025)
از همه دوستان عزیز تشکر می کنم

اگر سایت سرمایه و وجود شما دوستان نبود فارکس واقعا خسته کننده می شد;)

امیدوارم افتتاح این تالار بهانه ای باشد تا بیشتر روی این موضوع تقریبا فراموش شده ولی بسیار حیاتی کار کنیم.

با تشکر فراوان و آرزوی شادکامی

با سلام
واقعا سخن برازنده ای فرمودین
انتخاب شایستتون رو تبریک میگویم

Reza January 21st, 2007 16:15

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Reza (پست 82485)
با سلام

برخی مديران قبلي انجمنها بدلیل مشغله کاری کمتر فرصت می کنند به سایت سر بزنند. لذا پس از مشورت با مدیران قبلی، تصميم گرفتيم از میان کاربران فعال سایت، افراد جدیدی را بعنوان مدیر انجمنها معرفی کنیم.

زحمات و خدمات مدیران قبلی بر هیچکس پوشیده نیست. ما و تمام کاربران قدردان زحمات آنان هستیم.

در زیر نام کاربری این دوستان عنوان "مدیر سابق" درج خواهد شد.

جناب eSpigel مدیر انجمن "سيستمها و روشهای معامله"
جناب ghazmar مدیر انجمنهای "تالار عمومی فارکس" و "سيگنال ها"
جناب hghodsi مدیر انجمن "سيستمها و روشهای معامله"
جناب Sting مدیر انجمنهای "تحلیل تکنيکال" و "بروکرهای فارکس"
جناب مجيد-م مدیر انجمن "تحلیل فاندامنتال"
جناب محمودخان مدیر انجمن "سيستمها و روشهای معامله"
جناب محمد صالحي مدیر انجمن "اخبار بازار – تحليل ها"

قطعاً همه دوستانی که از مطالب ارزنده این مدیران استفاده برده اند، به نحوی شایسته از زحمات آنان قدردانی می کنند.
امیدوارم در آینده نیز از مطالب خوب این عزیزان بهره مند شویم.

مجددا از زحمات این دوستان تشکر می کنم.

viper January 21st, 2007 16:59

با سلام

من واقعا ناراحت میشم که این عزیزان کم پست میزنند .ما مثل یک خانواده بزرگ و قوی هستیم. دوری هر کدام از اعضا مطمئنا برای همه دردناک است و موجب کاهش قدرت و انسجام سرمایه می شود.

ماهها قبل از عضویتم در سرمایه فقط خواننده مباحثات زیبای این دوستان بودم .امیدوارم مدیران سابق که حق بزرگی به گردن همه ما دارند با وجود مشغله و گرفتاری که دارند باز هم به ما سر بزنند و مثل گذشته ما رو از مطالب خوبشون بهره مند کنند.

با آرزوی موفقیت و سلامتی

ariana January 21st, 2007 18:46

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Reza (پست 82486)
مجددا از زحمات این دوستان تشکر می کنم.

با سلام
ضمن تشكر از اين دوستان كه مطالب پربار و اثرات آنها همچنان در سايت موجود است، پيشنهاد مي‌كنم بجاي عنوان مدير سابق از پيشكسوت در زير نام آنها استفاده شود و همچنان دسترسي مديريت به انجمن هاي تحت مديريت خود را هم داشته باشند .

Hamed2420 January 21st, 2007 19:27

با سلام

ضمن تشکر از تمامی دوستانی که تجربیات خودشون رو در اختیار دیگران قرار میدهند، بالاخص مدیران سایت و مدیران قبلی تالار ها، میخواستم عرض کنم که من هر چه در این چند ماه یاد گرفتم، همه از نوشته های دوستان باتجربه هست و مطمئنم که این عزیزان باز هم به مانند گذشته ما رو بی بهره نخواهند گذاشت.

موفق و پیروز و سربلند باشید
ارادتمند شما

Reza February 14th, 2007 19:00

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Reza (پست 88139)
دوست عزیز جناب shahram زحمت مدیریت تالار عمومی CFD و سهام را پذیرفته اند.
متاسفانه به دلایل گوناگون از جمله تعداد کم افراد با تجربه و همچنین محدود بودن منابع فارسی، اکثر دوستان اطلاعات کافی در زمینه معامله روی سایر Instrument ها (بجز زوج ارزها) ندارند. ضمن تشکر از جناب shahram، امیدوارم با تلاش ایشان و سایر دوستان، تعداد بیشتری از افراد علاقه مند به مطالعه و کسب تجربه در این زمینه بپردازند و با گذشت زمان سطح علمی و تجربی انجمن مذکور و کاربران آن ارتقاء پیدا کند.

مجددا از جناب shahram تشکر می کنم که مدیریت "تالار عمومی CFD و سهام" را پذیرفتند.

Shakhes February 14th, 2007 19:58

جناب shahram بنده شخصا به دانش و تجربه شما در تمام زمینه ها چه تکنیکال و چه فاندامنتال اعتقاد کامل دارم . و امیدوارم به یاری و هدایت شما این تالار به زودی پربارترین بخش سایت سرمایه خواهد شد.
از مدیران محترم سایت به خاطر این حسن انتخاب تشکر نموده و برای جناب shahram ارزوی موفقیت و تندرستی دارم .

شاد و تندرست باشید

Hamed2420 February 14th, 2007 21:24

سلام

من هم به نوبه خودم مدیریت جناب shahram خان عزیز رو تبریک میگم و مطمئن هستم که با حضور ایشون این بخش از سایت با تغییرات زیادی روبرو خواهد شد. :)

از آقا رضا و یاسر خان هم تشکر میکنم .

موفق و پیروز باشید
ارادتمند شما

Arak_fx February 14th, 2007 21:34

سلام .

شهرام جان من هم تبریک عرض میکنم و برای شما آرزوی موفقیت دارم . حقیقتا انتخاب شایسته ای ایست .

S_K_H February 14th, 2007 21:59

من هم انتخاب دوست عزیز جناب shahram را تبریک می گویم .
ایشان دانش تکنیکال و فاندامنتال خوبی دارند و امیدوارم بزودی بخش cfd هر چه بیشتر فعال گردد

همچنین پیشنهاد می کنم یک تاپیک live هم بابت سهام و فیوچرز ایجاد گردد چون واقعا جای چنین تاپیکی خالیه آنهم با توجه به خصوصیت خوب سهام و ریسک کم آن در اغلب موارد

شادباشید

fx-pip March 12th, 2007 18:28

سلام
خسته نیاشید میگم به همه مدیران سایت سرمایه بخصوص آقا رضا
اگه امکانش هست یه نفر رو بعنوان مدیر قسمت "بروکرهای فارکس" منصوب کنید

موفق باشید

fx.PARADISE April 24th, 2007 02:25

درود و دو صد بدرود:)

:) با عرض تشکر فراوان از دوستان عزیزی که قبول زحمت می کنند و امر مهم هدایت بخشهای اصلی سایت را برعهده می گیرند من متعجب هستم که چرا از استاد کبیر فارکس ایران جناب فرخ در امر هدایت سایت استفاده شایسته ای نمی شود. البته تصور اولیه بنده این است که جناب استاد فرخ احتمالا وقت آزاد چندانی نداشته باشند ولی وجود ایشان بسیار تاثیرگذار خواهد بود . اگر اشتباه نکرده باشم در حال حاضر مدیر افتخاری سایت هستند.امیدوارم پیشنهاد بنده را بپذیرند.
موفقیت تمام همراهان سرمایه ای آرزوی من است.

ario April 24th, 2007 10:05

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله fx.PARADISE (پست 101566)
درود و دو صد بدرود:)

در امر هدایت سایت استفاده شایسته ای نمی شود. البته تصور اولیه بنده این است که جناب استاد فرخ احتمالا وقت آزاد چندانی نداشته باشند ولی وجود ایشان بسیار تاثیرگذار خواهد بود . .

مبشه امر هدایت سایت را کمی بیشتر توضیح دهید؟ مثلا چه کارهایی...؟

fx.PARADISE April 24th, 2007 14:51

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله ario (پست 101607)
مبشه امر هدایت سایت را کمی بیشتر توضیح دهید؟ مثلا چه کارهایی...؟

دوست عزیز
اصولا هدف از تعیین مدیر برای قسمت های سایت و در نهایت کل سایت چیست؟ پاسخ شما به این سوال ، جواب سوال شماست.
موفق باشید.:)

ساعت جاري 14:29 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.