انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=15)
-   -   اظهار نظر در مورد "تغییرات مدیران انجمنها" (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=2257)

AmirBabak March 13th, 2010 00:50

من نیز واقعاً از این تصمیم بجا خرسند بوده و مطمئنم با مدیریت کسرای عزیز مشکلات این تالار پر از جنجال بسیار کمرنگ تر خواهد شد.

یک پیشنهاد به آقا رضا:
اگر امکان داره، قابلیت بررسی IP را در محدوده تالار بروکرها به آقا کسری اعطا نمایید. زیرا مطمئناً هستند آی بی ها و افراد ذینفعی که با چندین آی دی تاپیک گردانی میکنند!

Honda March 13th, 2010 02:06

سلام دوستان عزیز ، انتخاب Kasra جان توسط آقا Reza و قبول مسئولیت مدیریت تالار بروکرها توسط ایشان را به تک تک دلسوزان سرمایه ( اعم از قدیمی ها ، جدیدها ) تبریک گفته و امیدوارم ایشان بتوانند با درایت و تدبر ، امور و مسائل این تالار مهم را به سرانجام برسانند.
با احترام و تشکر : Honda
------------------------------------
پی نوشت : کسری جان موفق باشی عزیز !

hamidrezamf March 13th, 2010 12:20

کسری جان تبریک میگم..
امیدوارم این تالار که قبلا" یکی از بی نظم ترین تالارها بود به منظم ترین تالار تبدیل بشه که با شناختی که از شما داریم قطعا" همینطور خواهد بود..

موفق باشید و سلامت..

trendfinder March 13th, 2010 12:27

کسری جان منم بهت تبریک میگم
هر چند از ته دل دوست ندارم از بچه های خوب و فعال سایت کسی مدیر بشه.چون ماه به ماه هم دیگه نمیشه پست هاشون رو دید.
امیدوارم کسری عزیز از این قاعده مستثنی باشه و مثل همیشه با بچه های سایت باشه.

khozaei-p March 13th, 2010 15:07

با سلام
من هم ضمن تشکر از جناب اقای رهجو به خاطر زحماتشوت در این مدت سمت جدید رو به جنای کسری تبریک عرض میکنم
امیدوارم همواره شاد سرافراز و موفق باشید و دوستان را از گنجینه دانش خود بهرمند فرمایید

tps_star March 13th, 2010 15:35

با سلام
من هم به نوبه خودم این سمت جدید رو به جناب کسری تبریک میگم
با تشکر

e-Commerce March 13th, 2010 19:21

با سلام

تالار بروکرها به حق یکی از حساسترین تالارها می باشد و به انحراق کشیدن آن ممکن است زیانهای جبران ناپذیری به کاربران وارد کند با تبریک به کسری عزیز برای قبول این مسئولیت مهم با درایتی که کسری عزیز داردحتما این تالار دور از هر انحرافی
روز به روز پر بارتر خواهدشد .
موفق باشید

isar March 13th, 2010 19:22

سلام

به نظر من تبریک گفتن در این شرایط اصلا جالب نیست. باید همدردی کرد با آقا کسری.

Mehrdad-FX March 14th, 2010 09:13

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله AmirBabak (پست 382137)
من نیز واقعاً از این تصمیم بجا خرسند بوده و مطمئنم با مدیریت کسرای عزیز مشکلات این تالار پر از جنجال بسیار کمرنگ تر خواهد شد.

یک پیشنهاد به آقا رضا:
اگر امکان داره، قابلیت بررسی IP را در محدوده تالار بروکرها به آقا کسری اعطا نمایید. زیرا مطمئناً هستند آی بی ها و افراد ذینفعی که با چندین آی دی تاپیک گردانی میکنند!

با درود فراوان

تالار بروکرها یکی از تالارهای پایه ایست و همانطور که آقای امیر بابک عزیز هم فرمودند با بررسی IP ها توسط مدیر تالار باید جلوی تاپیک گردانی افراد ذینفع را گرفت تا اعضاء در یافتن حقیقت بروکرها و انتخاب درست گمراه نشوند.
من هم به نوبه خود مدیریت جناب کسری را در این تالار عمدتاٌ جنجالی تبریک و برای ایشان آرزوی موفقیت دارم.

محمد هورزاد June 17th, 2010 10:08

جناب صارمی فر عزیز سلام
مراتب تبریک بنده را در خصوص انتخاب حضرتعالی به عنوان " مدیر تالار سیستمها و روشهای معامله " را پذیرا باشید . از خداوند برای جنابعالی آرزوی موفقیت روز افزون دارم .
با احترام محمد هورزاد

Ali_Nouri June 18th, 2010 21:05

فرشاد جان تبریک میگم دوست من
امیدوارم که همواره موفق و شاد باشید.

عرضی هم با آقا رضا داشتم . با احترام فراوان به استاد بزرگ خودم جناب فرهنگ ، مدتیست که به علت مشغله های جناب فرهنگ (با توجه به حضور ایشان در خارج از کشور و مشکلات مرتبط به آن ) از آقا رضا خواهشمندم که نسبت به انتصاب همکاری و مدیری به موازات آقای فرهنگ در تالار الیوت اقدام کنند تا این تالار از خاموشی خارج شود . در ضمن بنده جناب HESAMAN را پیشنهاد میکنم که با توجه به نحوه شمارش الیوتی و موارد دیگر علم ایشان در این زمنیه بسیار به کمک الیوت دوستان خواهد آمد

با تشکر از شما

farari June 18th, 2010 21:39

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Oops (پست 405437)

عرضی هم با آقا رضا داشتم . با احترام فراوان به استاد بزرگ خودم جناب فرهنگ مدتیست که به علت مشغله های جناب فرهنگ (با توجه به حضور ایشان در خارج از کشور و مشکلات مرتبط به آن ) از آقا رضا خواهشمندم که نسبت به انتصاب همکاری و مدیری به موازات آقای فرهنگ در تالار الیوت اقدام کنند تا این تالار از خاموشی خارج شود . در ضمن بنده جناب HESAMAN را پیشنهاد میکنم که با توجه به نحوه شمارش الیوتی و موارد دیگر علم ایشان در این زمنیه بسیار به کمک الیوت دوستان خواهد آمد

با تشکر از شما

با تشکر از جناب نوری

جناب رضا با توجه به اینکه تاپیک های الیوت تقریبا از رمق افتاده است و شاهد هیچ ایده نو و نقد و نظری نیستیم بنده هم چون جناب نوری از شما خواهشمندم با توجه به توانایی دوستان یکی از اعضا را به مدیریت این تالار انتخاب کنید.........

سپاس بی کران و تشکر جهت پیگیری

babaei54 June 21st, 2010 18:29

فرشاد صارمی فر عزیز
تبریک بابت مدیریت تالار سیستمها و روشهای معامله.امیدوارم مثل گذشته از سیستمها و اندیکاتورهای جالب و استثنایی که داریم بتونیم استفاده کنیم و از راهنمایی های واقعا صمیمانه ات بهرمند بشیم

ساعت جاري 17:55 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.