انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   کامپیوتر و اینترنت (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=43)
-   -   نصب ویندوز در 5 دقیقه (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=3705)

iraj23 June 17th, 2008 11:46

نصب ویندوز در 5 دقیقه

دیشب داشتم ارسالهای جدید سایت رو نگاه میکردم به تاپیک مشکل ویندوز جناب اقبالی برخوردم و اینکه از نصب مداوم ویندوز خسته شده بود یهو این فکر به ذهنم خطور کرد که این روش رو که خودم ازش استفاده میکنم بزارم تا همه دوستان بتونن ازش استفاده کنند
خیلی خلاصه بگم که با استفاده از یه نرم افزار میشه یه بک آپ کامل از ویندوزمون بگیریم و هر وقت دلمون خواست در عرض 5 دقیقه کل ویندوز با تمام نرم افزارهایی که روش ریختیم را نصب کنیم اینو هم اضافه کنم که نرم افزاری که من استفاده میکنم Ghost نیست
در پستهای بعدی بطور کامل توضیح خواهم داد

iraj23 June 17th, 2008 12:44

خوب قدم اول اینه که باید این نرم افزار رو دانلود کنید که یه خورده زیاده ( 5/118 مگابایت ) البته اگه دوستان خواستند من میتونم خردش کنم و اینجا آپلود کنم
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
بعد از دریافت و نصب نرم افزار از شما یوزر و پسورد میخواد در همون پنجره گوشه سمت راست جایی برای دریافت یوزر و پسورد هست اونو میزنید که میره داخل سایتش و یه فرم هست که پر میکنید فقط ایملی که ازتون میخواد رو حتما درست وارد کنید
بعد از چند دقیقه ( تا 1 ساعت ) ایمیلتونو چک کنید که براتون یوزر و پسورد رو فرستادن دوباره نرم افزار رو اجرا کنید
یوزر و پسورد رو وارد کنید

rahattar June 17th, 2008 12:53

سلا م دوست عزیز
من هم چند وقتیه از norton ghost استفاده می کنم
خدا وکیلی این برنامه سازند های برای سازنده هاش باقیات الصالحاته :) منکه خیلی دعاشون می کنم

iraj23 June 17th, 2008 13:52

آره خدائیش من که خیلی راحت شدم هر وقت ویندوزم دچار کوچکترین مشکلی میشه سه سوته فرمت و ویندوز رو نصب میکنم با همه مخلفاتش
مطلب اصلی که میخواستم بگم اینه که امروز [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] این نرم افزار رو گیر آوردم و دیگه لازم نیست برید سایتش و فرم پر کنید

hasangolabfx June 17th, 2008 14:20

75 مگابایت:blink:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
توضیحات از زبان تبیان : این برنامه یک فایل ISO می باشد که باید آن را بر روی CD رایت کنید. البته فشرده شده است و باید با استفاده از برنامه WinRAR آن را از حالت فشرده خارج کنید. CD رایت شده یک CD با قابلیت بوت می باشد که با آن می توانید حدود 182 برنامه بسیار کاربری را از طریق بوت و بدون دسترسی به ویندوز اجرا کنید. مثلا می توانید برنامه Partition Magic ‌را اجرا کنید و خرابی پارتیشنها را درست کنید. می توانید هارد را به تناسب مارک آن با نرم افزار مناسب پارتیشن بندی کنید. می توانید با چندین نرم افزار قدرتمند فایلهای پاک شده یا اطلاعات موجود در یک درایو فرمت شده را باز گردانی کنید. چندین نرم افزار برای پشتیبان گیری از اطلاعات قرار داده شده است. در این CD دو آنتی ویروس به روز قرار دارد که می توان با اضافه کردن فایل Update جدید آنها را به روز تر کرد و با آنها از طریق داس اسکن و ویروس کشی را انجام دهید. برنامه هایی برای تست رم و سیستم و هارد قرار دارد. برنامه هایی برای بدست آوردن اطلاعات دقیق از سیستم ، برنامه هایی برای مشاهده عکس ، برنامه هایی برای مشاهده درایوهای NTFS و ... را می توانید در این CD بیابید.
چندین نرم افزار برای بک آپ گیری از ویندوز وجود داره که میتونید با این سی دی در چند دقیقه این کار رو بکنید من تقریبا یک سالی هست که صفحه نصب ویندوز رو ندیدم با این که هر هفته توی پنج دقیقه ویندوز عوض میکنم

iraj23 June 17th, 2008 17:01

ضمن تشکر از حسن گلاب عزیز باید بگم که من خودم سی دی هایرن رو دارم و قبلا استفاده میکردم ولی میخواستم اینو بگم که بهترین مزیتی که این نرم افزار داره اینه که میشه علاوه بر ساخت CD/DVD Bootable ،
USB Flash Boot Disk هم ساخت که من خودم از اون استفاده میکنم بگذریم اومدم اینجا که بگم من این نرم افزار رو به 4 قسمت تقسیم کردم و امشب آپلودش میکنم تو راپید و همچنین براتون نرم افزار دانلود با ریسام Resume (فایلهای کمتر از 35 مگابایت) از راپید رو میزارم که بتونید راحت Active@ Boot Disk 3.0.89 رو دانلود کنید

iraj23 June 18th, 2008 11:47

اینم از فایلهای خرد شده Active@ Boot Disk 3.0.89 :
1- [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
2- [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
3- [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
4- [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

نگران دانلودش نباشید تو پست بعدی نرم افزار دانلود از راپیدشر رو میزارم براتون

iraj23 June 18th, 2008 11:56

دانلود از سایت راپیدشر با قابلیت ریسام

اینم نرم افزار دانلود با ریسام از سایت راپید شر البته فقط برای فایلهای کمتر از 35 مگ : [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
اگه لینکش مشکل داشت از [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] هم میتونید دانلود کنید
در پست بعدی بطور کامل نحوه کار با این نرم افزار رو توضیح خواهم داد فعلا برای این کار میتونید این فایل تصویری [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] را دانلود و ببینید با تشکر از پدیدآورندش آقای محمد یامینی

iraj23 June 18th, 2008 12:03

طریقه‌ی کار با نرم‌افزار filedownloader.net 3.02

بعد از اجرای برنامه باید وارد منوی Account و از اونجا Login
در پنجره‌ی باز شده، روی New User کلیک کنید
سپس از شما E-Mail و 2 مرتبه Password می‌خواد
نکته: لازم نیست آدرس ایمیل شما Valid باشه، یعنی واقعاً وجود داشته باشه. همین جوری یه چیزی بزنید مثلاً [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
سپس بعد از تایید اون مرحله صفحه‌ی قبلی باز میشه که همون اطلاعات وارد شده‌ی شما داخل اون نوشته شده
Save رو بزنید و شروع به دانلود کنید.
لازم به ذکر است به ازاء هر User جدیدی که ساخته خواهد شد به شما 35 مگابایت دانلود رایگان اهدا می‌شود.
پس در نتیجه شما قادر نخواهید بود فایل‌های بالای 35 مگابایت را دانلود کنید.
همین هم غنیمتی است.

در صورت خریداری اکانت‌های این سایت شما می‌توانید 75 گیگابایت در ماه دانلود داشته باشید. این نوع اکانت از نوع ماهیانه می‌باشد. اکانت حجمی هم به ازاء هر 1 گیگابایت نیم دلار یا 50 سنت باید بپردازید.

سایت‌هایی که برنامه قادر به دانلود فایل از آنها می‌باشد به شرح زیر است.
Rapidshare.com - Rapidshare.de - Megaupload.com - Depositfiles.com - Megarotic.com
در صورت خرید اکانت از این سایت، این برنامه می‌تونه بیشتر به درد کسانی بخوره که دانلود‌های منظمی ندارند چون به صورت حجمی هم سرویس دهی می‌کنه ولی خود سایت Rapidshare این امکان رو نداره.

لازم به ذکر است این برنامه برای ساختن اکانت رایگان جدید، IP شما را چک خواهد کرد و در صورت تکرار درخواست با یک IP برای 2 بار، اجازه‌ی ساختن اکانت جدید داده نحواهد شد.پس این برنامه بیشتر به درد کسانی می‌خوره که ADSL با IP از نوع داینامیک دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] این شرکت مراجعه نمایید.

منبع : takdownload.ir

HardyLaity June 18th, 2008 13:39

چه دوران تلخی بود

ویندوز نصب کن یه چندتا نرم افزار نصب کن دنبال کرکش بگرد یرای آپدیت کردن نرم افزارها این در اون در بزن لینک گیر بیار نصب کن تروجان گرفتم ویروس یاب نصب کن و ...... بعد ویندوز کند شده هی کرش میکنه فرمت کن حالا از اول

عجب چرخه ای گیر کرده بودم خوب شد آزاد شدم امیدوارم شما هم زود مسیر آزادی رو پیدا کنید و از این چرخه اعصاب خورد کن خارج بشین

aska June 18th, 2008 14:49

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله HardyLaity (پست 200022)
چه دوران تلخی بود

ویندوز نصب کن یه چندتا نرم افزار نصب کن دنبال کرکش بگرد یرای آپدیت کردن نرم افزارها این در اون در بزن لینک گیر بیار نصب کن تروجان گرفتم ویروس یاب نصب کن و ...... بعد ویندوز کند شده هی کرش میکنه فرمت کن حالا از اول

عجب چرخه ای گیر کرده بودم خوب شد آزاد شدم امیدوارم شما هم زود مسیر آزادی رو پیدا کنید و از این چرخه اعصاب خورد کن خارج بشین

جناب HardyLaity عزیز
شما چه مدت هست که از دست ویندوز آزاد شدید
و آیا سیستم عامل شما ایران رو ساپورت میکنه یا نه

HardyLaity June 18th, 2008 14:59

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله aska (پست 200038)
جناب HardyLaity عزیز
شما چه مدت هست که از دست ویندوز آزاد شدید
و آیا سیستم عامل شما ایران رو ساپورت میکنه یا نه

حدود ۲ ساله
منظورتون از ساپورت رو متوجه نمیشه اگر منظورتون فارسی نویسیه که مشکلی وجود نداره اگر آپگریده که بازم مشکلی نیست اگر منظورتون لایسنس و از این چیزهاست که اینها اصلا وجود نداره اینجا و سی دی ها و دی وی دیهای ارجینال مجانی براتون ارسال میشه و پکیجها از رو نت دانلود میشن

rahattar June 18th, 2008 23:40

راهنماي Norton Ghost

با سلام
مي توانيد راهنماي برنامه را [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] دريافت كنيد

22fx June 19th, 2008 00:11

آقا ایرج اینقدر طولش میدی که همه میان راجع به چیزهایی که دوست دارند پست میزنند
مشتاقانه منتظریم کار با این نرم افزار رو یاد بگیریم

rahattar June 19th, 2008 00:32

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله 22fx (پست 200195)
آقا ایرج اینقدر طولش میدی که همه میان راجع به چیزهایی که دوست دارند پست میزنند
مشتاقانه منتظریم کار با این نرم افزار رو یاد بگیریم

اگه لطف كنيد و روي "از اينجا" ي پست 13 كليك كنيد مي توانيد راهنماي استفاده از Norton Ghost رو دريافت كنيد :whoow: :blink: :huh:

ساعت جاري 07:06 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.