انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=15)
-   -   انتقادها و پيشنهادها (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=1195)

Mohsen May 6th, 2007 04:01

سلام آقا رضا :)

ضمن عرض ارادت و خسته نباشيد سوالي دارم :
با توجه به اينكه فاصله ي 2 جستجوي متوالي 2 دقيقه تعريف شده آيا اين امكان وجود دارد كه در مواقعي كه تعداد حاضرين در سايت از يك حد مشخصي (مثلاً 20 نفر) كمتر است اين شرط حذف گردد ؟

ممنون
پايدار باشيد

Reza May 6th, 2007 08:40

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Mohsen (پست 104103)
سلام آقا رضا :)

ضمن عرض ارادت و خسته نباشيد سوالي دارم :
با توجه به اينكه فاصله ي 2 جستجوي متوالي 2 دقيقه تعريف شده آيا اين امكان وجود دارد كه در مواقعي كه تعداد حاضرين در سايت از يك حد مشخصي (مثلاً 20 نفر) كمتر است اين شرط حذف گردد ؟

ممنون
پايدار باشيد

سلام به دوست خوبم آقا محسن

متاسفانه از نظر فنی این کار شدنی نیست.

با تشکر

Alijaan May 14th, 2007 02:14

سلام آقا رضا

سلام آقا رضا ...

خسته نباشید .
قضیه این بنر تبلیغاتی که بالای سایت زده شده چیه ؟
در هر ماه سرمایه خود را دو برابر کنید :blink:
سر کاریه ؟:whoow:
یا اینکه سایت هک شده ؟!:cry:

ارادتمند شما

Sting May 14th, 2007 03:27

با توجه به شناختي كه از مديريت اينجا دارم , قرار دادن چنين تبليغي در بالاي سايت من رو متعجب كرد

حالا چي شد كه اينجوري شد رو خودمم نميدونم

MRM_FX May 14th, 2007 03:38

نقل قول:

سلام آقا رضا ...

خسته نباشید .
قضیه این بنر تبلیغاتی که بالای سایت زده شده چیه ؟
در هر ماه سرمایه خود را دو برابر کنید :blink:
سر کاریه ؟:whoow:
یا اینکه سایت هک شده ؟!:cry:

ارادتمند شما
نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Sting (پست 105860)
با توجه به شناختي كه از مديريت اينجا دارم , قرار دادن چنين تبليغي در بالاي سايت من رو
متعجب كرد

حالا چي شد كه اينجوري شد رو خودمم نميدونم

با سلام

با دوستان هم عقیده هستم
لطفا توضیح دهید

با تشکر

taheri May 14th, 2007 04:02

دوستان شما منظورتون گذاشتن تبليغه يا نوع تبليغ كردن يا چيز ديگه اي ؟

ario May 14th, 2007 09:25

مدير جان كولاك كردين :)
اتفاقا" من هم فكر ميكنم كه براي سايت , تبليغ بد نباشه :huh: ( از چه لحاظ؟)

پيام سيستم‌ ! ;)

Reza May 14th, 2007 09:26

سلام

راستش چند درخواست برای قرار دادن تبلیغات در سایت به دست ما رسید. ما هم برای جبران بخشی از هزینه های سایت، قبول کردیم. البته درخواستهای زیادی از این نوع را در گذشته هم داشتیم که تابحال به آنها پاسخ مثبت نداده بودیم.

لازمه همینجا اعلام کنم که:

قرار دادن تبلیغات مربوط به اشخاص، شرکتها، سایتها و . . . به معنی تایید محصولات و خدمات آنها توسط مدیران سایت نمی باشد.

لطفا اگر نظری در این مورد دارید در ادامه همین تاپیک مطرح فرمائید.

با تشکر

kia16384 May 14th, 2007 10:00

با سلام
واقعيت اينه كه اين سايت هزينه داره ويه جورايي بايد اين هزينه پر شه تااينجا پا برجا بمونه
من يه پيشنهادي داشتم
حق عضويت جهت استفاده از مطالب سايت سرمايه
مرحله اول به صورت داوطلبانه

اينجا تقريبا 8000 عضو داره كه من فكر مي كنم يه چيزي حدود 200 تا 300 نفر حداقل به طور مرتب اينجا هر روز سر ميزنن در نظر بگيريد حق عضويتي معادل 3000تومان در ماه توسط اعضا پرداخت شود اولا اوضاع سايت خوب ميشه وشايد نياري براي تبليغ گرفتن نداشته باشه دوما ادم از شرمندگي يه ذره در مياد خيلي از دوستان مثل خود من اصلا سر هيچ كلاسي براي فاركس نرفتيم هر چي هم كه ياد گرفتيم همينجا بوده شايد همين مبالغ جزئي جهت حق عضويت يه مقدار ي از محبت دوستان رو بتونه جبران كنه
در نظر بگيريد كه اگر مديريت اينجا به فكر جيبش بود خيلي راحت ميتونست اي بي يه بروكر باشه ونا خوداگاه خيلي ها رو به اون سمت هدايت بشن
پي نوشت : اين پيشنهاد توسط مديريت سايت ارائه نشده !!!!!!!!!!!!!!!! منم اين عزيزان رو يه بار بيشتر نديدم اونم تو قرار عمومي

Alijaan May 14th, 2007 11:33

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Reza (پست 105877)
سلام

راستش چند درخواست برای قرار دادن تبلیغات در سایت به دست ما رسید. ما هم برای جبران بخشی از هزینه های سایت، قبول کردیم. البته درخواستهای زیادی از این نوع را در گذشته هم داشتیم که تابحال به آنها پاسخ مثبت نداده بودیم.

لازمه همینجا اعلام کنم که:

قرار دادن تبلیغات مربوط به اشخاص، شرکتها، سایتها و . . . به معنی تایید محصولات و خدمات آنها توسط مدیران سایت نمی باشد.

لطفا اگر نظری در این مورد دارید در ادامه همین تاپیک مطرح فرمائید.

با تشکر

سلام بر آقا رضا ...;)

مدیر خوب ... مدبر و دوست داشتنی سایت:wub:
والا به نظر من قرار دادن تبلیغات خیلی خوبه .
خیلی ...

ولی ای کاش به اسپانسرها یه تذکری درباره نحوه تبلیغاتشون بدید .
ممکنه یه بنر تبلیغاتی با هدف سود آوری بیشتر ، کل اهداف آموزشی سایت رو زیر سوال ببره .
الان این همه دوستان با تجربه و زحمت کش سایت دارن زحمت میکشن و به تازه واردین یاد میدن .
که بابا جون توقعتون رو از مارکت منطقی کنید . :advise:
دنبال سود های رویایی نباشید .
بعد یه همچین بنری ...

....
مشکل اینه که تازه کارا شاید همه مطالب سایت رو نخونن .
ولی قطعا این بنر تبلیغاتی رو میبینن .
اون موقع چه تصویری توی ذهنشون از فارکس شکل میگیره ؟:cry:

ارادتمند شما

malhaland May 14th, 2007 12:08

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله kia16384 (پست 105879)
با سلام
واقعيت اينه كه اين سايت هزينه داره ويه جورايي بايد اين هزينه پر شه تااينجا پا برجا بمونه
من يه پيشنهادي داشتم
حق عضويت جهت استفاده از مطالب سايت سرمايه
مرحله اول به صورت داوطلبانه

اينجا تقريبا 8000 عضو داره كه من فكر مي كنم يه چيزي حدود 200 تا 300 نفر حداقل به طور مرتب اينجا هر روز سر ميزنن در نظر بگيريد حق عضويتي معادل 3000تومان در ماه توسط اعضا پرداخت شود اولا اوضاع سايت خوب ميشه وشايد نياري براي تبليغ گرفتن نداشته باشه دوما ادم از شرمندگي يه ذره در مياد خيلي از دوستان مثل خود من اصلا سر هيچ كلاسي براي فاركس نرفتيم هر چي هم كه ياد گرفتيم همينجا بوده شايد همين مبالغ جزئي جهت حق عضويت يه مقدار ي از محبت دوستان رو بتونه جبران كنه
در نظر بگيريد كه اگر مديريت اينجا به فكر جيبش بود خيلي راحت ميتونست اي بي يه بروكر باشه ونا خوداگاه خيلي ها رو به اون سمت هدايت بشن
پي نوشت : اين پيشنهاد توسط مديريت سايت ارائه نشده !!!!!!!!!!!!!!!! منم اين عزيزان رو يه بار بيشتر نديدم اونم تو قرار عمومي

من هم با اين نظر موافقم.
البته اينكه سايت پولي بشه مسلما ايده جالبي نيست ولي خيلي ها خودشون رو مديون اين سايت مي دونن و حاضرن داوطلبانه حق عضويت بدن يا اينكه كمك كنن. من كه به شخصه حاضرم.
البته بنر تبليغاتي گذاشتن به خودي خود اصلا ايرادي نداره ولي اينجور بنرها كه ادعا مي كنن سرمايه خود را دو برابر كنيد در راستاي آموزشهايي كه اساتيد اين سايت به ما دادن نيست. شايد تبليغ گرفتن از بروكرها كار درستي باشه.
شرمنده كه فضولي كردم.

yaser_rashidi May 14th, 2007 14:35

سلام

ميشه گفت محدود كردن افراد روي محتواي تبليغشون كار نشدني هست و شايد درست هم نباشه. باطن مطلب اينه كه هميشه سرويسها و خدماتي(كه ممكنه روي سرمايه يا هر جاي ديگه تبليغ كنن) وجود دارند و فرومهاي اينچنيني هم جايي مناسب براي ارزيابي خدمات اونها بوده و هست.
همونطور كه همه ميدونيم فاركس مثل همه بيزنسهاي ديگه افراد و خدمات صادق و غيرصادق وجود داره. این افراد و خدماتشون ميتوانند مورد ارزيابي قرار بگيرند و اتفاقا ادعاهاي بزرگ توجه بيشتري به خود جلب ميكنند براي بررسي و اطمينان از صحت نتايج. من هم مثل خيلي از شما اعتقاد دارم كه بهتره شعارهاي تبليغاتي واقعگرايانه تر باشند، اما اين انتخاب خود آگهی دهندگان هست كه چه هدفي رو بعنوان هدف غايي معرفي كنند و مسلما فردي كه ادعاي بزرگتري برميداره، كارش سختتر هست.

به هر حال تبليغ تا وقتي كه آزاردهنده نشه راه مناسبی براي جبران هزينه هاست. البته به گزینه های دیگر نیز فکر می کنیم.

موفق باشيد
...........................
رشيدي

touhidqolizadeh May 14th, 2007 15:42

سلام
بقول آقا ياسر دوستاني كه ادعاهاي بزرگتري دارند مثلا كار سختري رو دنبال مي كنند .:( البته در بازار فاركس و با اين ضريب اهرمي كه بروكر ها مي دهند هر كاري شدني است:whoow: ;) من شخصا اصلا تعجب نكردم ! :huh:
راستي اين حسين مرادي آيا همون ghazmar است يا نه ؟ :o
چون يادم مياد بعد از خدا و گان ، ghazmar در ماركت خدايي مي كرد :o :laugh: وحسابش رو ماهي چند برابر مي كرد؟ :rambo:
باتشكر

Sting May 14th, 2007 16:36

من هم كاملا موافقم با تبليغ , خيلي هم خوب هستش اين كار و هم رنگ و لعاب بيشتري به سايت ميده

و هم اينكه از نظر هزينه ها كمك ميكنه كه كاملا منطقي هستش . اما انتخاب نوع تبليغ به نظر من بايد با دقت بيشتري

در نظر گرفته بشه . روزنامه مثل همشهري مياد و ميگه شما بايد خودتون در نوع آگهي دقت كنيد و ما هيچ گونه

مسووليتي نداريم چون روزي 1 ميليوت تبليغ به ما داده ميشه . در باره اينكه اين سايت مسووليتي در باره

تبليغ نداشته باشه كاملا منطقي هست چون يك شركتي داره كار خودش رو تبليغ ميكنه كه خود شركت بايد جوابگو

باشه . اما نحوه برگزيدن تبليغات هم ميتونه با دقت بيشتري انجام بشه . همه اينجا كه هستند ميدونن فاركس چيه

و همه هم ميدونن سرمايه رو در هر ماه 2 برابر كردن = تقلب و سو استفاده از افراد تازه كار

در هر صورت به نظر من هم ميشه منطقي تر آگهي داد . ;)

viper May 14th, 2007 16:43

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Reza (پست 105877)

سلام

اگر این جمله را نزدیک تبلیغ یا جایی که دیده شود قرار دهید مفید است.

ساعت جاري 11:15 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.