انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=15)
-   -   سوال درباره امکانات و قابلیت‌های وب سایت (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=3584)

nabeghe April 27th, 2008 17:36

سوال درباره امکانات و قابلیت‌های وب سایت

سلام
از اينكه سوالم يكم مبتديانه است معذرت مي خوام
ولي مي خوام بدونم كه چطور مي شه يك پست رو ويرايش كرد؟. من يك پست در انجمن موضوع آزاد زدم كه مي خوام ويرايشش كنم. لطفا هر چه سريعتر پاسخ بدهيد
با تشكر

Honda April 27th, 2008 17:42

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله nabeghe (پست 186602)
سلام
از اينكه سوالم يكم مبتديانه است معذرت مي خوام
ولي مي خوام بدونم كه چطور مي شه يك پست رو ويرايش كرد؟. من يك پست در انجمن موضوع آزاد زدم كه مي خوام ويرايشش كنم. لطفا هر چه سريعتر پاسخ بدهيد
با تشكر

سلام دوست گرامی ، ندانستن عیب نیست ، نپرسیدن . . .
کافی است در پایین پست خود ( سمت چپ ) روی آیکون ویرایش کلیک کنی و بعد از انجام اصلاحات ، روی ذخیره کلیک بفرمایی.
اینهم پاسخ سریع ;).
موفق باشی : Honda

bagherzadeh April 27th, 2008 17:49

با سلام خدمت دوست عزیز

کلا هر مشکل این شکلی داشتین میتونین به این قسمت سایت مراجعه کنید:

انجمنها -
اطلاعیه ها و اخبار سایت سرمایه -
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

موفق باشین;)

Hoseini April 27th, 2008 19:46

بنده پيشنهاد مي كنم كه مديران محترم سايت فرصت ويرايش يك پست را از يك ساعت ، لااقل به نصف روز افزايش دهند .

reza1982 April 27th, 2008 23:19

سلام

خواستم بپرسم قبلا امکان گذاشتن عکس بزرگ در هر پستی وجود داشت ولی نمیدونم چرا الان فقط مجبوریم عکسهایی با ابعاد کوچک قرار بدیم نمیدونم به خاطر اینکه ترتیب تایپیک به هم نخوره؟

Enterex April 28th, 2008 09:19

درود بيكران
نابغه جان فكر كنم شما يك پست هم بنام اطلاعات آماري زده بودي كه به امان خدا ول شده:blink:
بهتر نيست دوستان اگه پستي زدند و بهر دليل قصد ادامه اونو ندارند اعلام كنند تا بندگان خدايي رو سر كار نذارند؟:advise:

nabeghe April 28th, 2008 09:45

دوست عزيز من، من اون تاپيك رو به امان خدا ول نكردم ولي شرايط كار در اون تاپيك طوريه كه بدون نوشتن بنامه كامپيوتري نمي شه كاري رو انجام داد و اينكه بخواي اطلاعات رو با ماشين حساب بدست بياري خيلي سخت و خسته كننده و وقت گيره. از دوستان هم كه تقاضا كردم اگر كسي برنامه نويسي بلده به كمكم بياد تا بتونيم با نوشتن يك برنامه كار ها رو سريعتر پيش ببريم ولي متاسفانه كسي داوطلب كمك نشد.
و با توجه به كمبود وقتم در حال حاضر، ادامه كار رو به آينده موكول كردم.

nabeghe April 28th, 2008 14:22

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله reza1982 (پست 186652)
خواستم بپرسم قبلا امکان گذاشتن عکس بزرگ در هر پستی وجود داشت ولی نمیدونم چرا الان فقط مجبوریم عکسهایی با ابعاد کوچک قرار بدیم نمیدونم به خاطر اینکه ترتیب تایپیک به هم نخوره؟

با اجازه بزرگترها نم جواب ميدم

دوست عزيز شما هنوز هم مي توانيد عكس رو در سايز بزرگ قرار بديد. براي اينكار كافيه اول عكس رو از طريق مديريت ضميمه ها آپلود كني و سپس آدرس لينك عكس رو كپي كني و در قسمت متن خود پست در گزينه " قرار دادن تصوير " پيست كني.

Sajjj April 28th, 2008 20:58

:(:(ببخشید من بیشتر فایل هایی رو که دوستان توی پست خودشون attach میکنن نمیتونم دانلود کنم لطفا یکی منو راهنمایی کنه

Hamed2420 April 28th, 2008 21:32

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Sajjj (پست 186820)
:(:(ببخشید من بیشتر فایل هایی رو که دوستان توی پست خودشون attach میکنن نمیتونم دانلود کنم لطفا یکی منو راهنمایی کنه

با سلام

به عنوان مثال بفرمایید که فایل ضمیمه کدوم پست رو نمیتونید ببینید ؟!!

Sajjj April 29th, 2008 11:03

سلام
مثلا پست شماره #2 از انجمن "درخواست indicator و expert " دو تا فایل ضمیمه داره که لینکشو اینجا گذاشتم

البته این یه مثال بود. من اکثر ضمیمه های تصویری رو هم نمیتونم دانلود کنم:(

Sajjj April 29th, 2008 11:24

سلام مثلا در پست #2 از انجمن "درخواست indicator و expert" دو تا لینک وجود داره که یکیشو میذارم:

یا pdf آموزش فارسی الیوت و یا ضمیمه های تصویری نمیتونم دانلود کنم

Hamed2420 April 29th, 2008 12:31

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Sajjj (پست 186941)
سلام
مثلا پست شماره #2 از انجمن "درخواست indicator و expert " دو تا فایل ضمیمه داره که لینکشو اینجا گذاشتم

البته این یه مثال بود. من اکثر ضمیمه های تصویری رو هم نمیتونم دانلود کنم:(

با سلام

به نظر میرسه که ایراد از سیستم و نرم افزار مرورگر شما باشه. پیشنهاد میکنم با یک مرورگر دیگر هم تست کنید.

موفق باشید

Sajjj April 29th, 2008 13:07

سلام
من با opera - ie - mozilla و avant امتحان کردم وقتی روی لینک کلیک می کنم یه صفحه سفید باز میشه که هیچی توش نیست
من "internet download manager" نصب دارم ممکنه این مشکلو اون ایجاد کرده باشه؟

با تشکر

مجتبی April 29th, 2008 14:30

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Sajjj (پست 186979)
سلام
من با opera - ie - mozilla و avant امتحان کردم وقتی روی لینک کلیک می کنم یه صفحه سفید باز میشه که هیچی توش نیست
من "internet download manager" نصب دارم ممکنه این مشکلو اون ایجاد کرده باشه؟

با تشکر

امکان داره ولی گاها آنتی ویروس ها هم از این مشکلات ایجاد میکنند.
موفق باشید

ساعت جاري 00:31 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.