انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=15)
-   -   راه اندازی سیستم جدید روی سایت برای مقابله با حملات (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=5985)

STRADIVARIUS January 24th, 2011 17:17

من هم فقط با ایرانسل مشکل پیدا کردم با دایل اپ یا همراه اول اصلا از وجود همچین صفحه ای خبرنداشتم

Reza January 25th, 2011 19:43

لطفا دوستانی که از طریق ایرانسل وارد سایت می شوند، در صفحه captcha و در قسمت Note to website owner نام کاربری خود و کلمه irancell را درج کنند تا رنج آی پی ایرانسل را پیدا کنم. شاید بشود کاری کرد که این صفحه برای ایرانسل نمایش داده نشود.

esfandiyar January 26th, 2011 08:54

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Reza (پست 462894)
لطفا دوستانی که از طریق ایرانسل وارد سایت می شوند، در صفحه captcha و در قسمت Note to website owner نام کاربری خود و کلمه irancell را درج کنند تا رنج آی پی ایرانسل را پیدا کنم. شاید بشود کاری کرد که این صفحه برای ایرانسل نمایش داده نشود.

با تشکر از شما ! ایا میشه کاری کنید که این صفحه برای کامپیوترهای شخصی ما هم نمایش داده نشود ؟! :blush:

من هر روز فقط چند دقیقه با قیلترشکن میتونم وارد سرمایه بشم انهم با سرعت پائین که بازدید از صفحات عملا ناممکن است .

esfandiyar January 26th, 2011 08:57

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله esfandiyar (پست 462286)
دوستانی که در مسائل مربوط به نرم افزار و سیستم عامل و ... تبحر میشه توضیح بدند که چرا گروهی از اعضا سایت میتونند راحت وارد سرمایه بشند و گروهی دیگه نظیر من نمیتونند ؟؟

تفاوت در چیه ؟؟ سیستم عامل ؟؟ اشتراک اینترنت ؟؟ ..............

ماشاالله اینهمه دوستان بامعلومات و مطلع در این فاروم هستند . کسی به این سئوال پاسخ نداد ! :blink:

DAVOOD24 January 26th, 2011 13:17

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله esfandiyar (پست 462958)
ماشاالله اینهمه دوستان بامعلومات و مطلع در این فاروم هستند . کسی به این سئوال پاسخ نداد !

فکر میکنم به خاطر IP و شرکتی که از اون خدمات اینترنت میگیرید باشه .

:rolleyes:

esfandiyar January 26th, 2011 16:19

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله DAVOOD24 (پست 463000)
فکر میکنم به خاطر IP و شرکتی که از اون خدمات اینترنت میگیرید باشه .

:rolleyes:

متشکرم بخاطر جوابتون .

اگر اینطور باشه که پس من خیلی بدشانسم ! چون نه با کامپیوتر محل کارم میتونم بیام سرمایه و نه با کامپیوتر منزل ( که از دو شرکت جداگانه اشتراک اینترنت دارند ! ) :blink:

اونوقت برخی دوستان اصلا این مشکل رو ندارند .

اگه شانس داشتیم که اصلا در این مملکت گل و بلبل بدنیا نمیومدیم !! :mad:

DAVOOD24 January 26th, 2011 16:30

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله esfandiyar (پست 463032)
متشکرم بخاطر جوابتون .

اگر اینطور باشه که پس من خیلی بدشانسم ! چون نه با کامپیوتر محل کارم میتونم بیام سرمایه و نه با کامپیوتر منزل ( که از دو شرکت جداگانه اشتراک اینترنت دارند ! )

اونوقت برخی دوستان اصلا این مشکل رو ندارند .

اگه شانس داشتیم که اصلا در این مملکت گل و بلبل بدنیا نمیومدیم !!

برای من هم قبلا اینطوری بود ولی بعد از یه مدت خود به خود درست شد .:rambo:

esfandiyar January 26th, 2011 19:40

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله DAVOOD24 (پست 463036)
برای من هم قبلا اینطوری بود ولی بعد از یه مدت خود به خود درست شد .:rambo:

جدا ؟ خب پس جای امیدواری هست ! :)

شاید دری به تخته خورد و این مشکل منم خودبخود درست شد چون گویا مدیران برای رفع این مشکلات کاری نمیکنند . :blink:

shahriar57 February 10th, 2011 17:41

خواهشا مدیران سایت رسیدگی کنن

با سلام

من ساکن روسیه هستم متاسفانه سایت سرمایه برای من با ای پی شهری که هستم باز نمیشه! با ای پی مسکو باز میشه ولی من ساکن مسکو نیستم و مجبورم هر دفعه با وی پی ان وصل بشم . خواهشا این فیلتر ای پی رو برداین .

isar February 10th, 2011 19:34

متاسفانه ساکن بد کشوری هستید برادر

آشیانه هکرها ...

esfandiyar February 11th, 2011 10:11

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله shahriar57 (پست 466291)
با سلام

من ساکن روسیه هستم متاسفانه سایت سرمایه برای من با ای پی شهری که هستم باز نمیشه! با ای پی مسکو باز میشه ولی من ساکن مسکو نیستم و مجبورم هر دفعه با وی پی ان وصل بشم . خواهشا این فیلتر ای پی رو برداین .

برام جالبه که در پست اول این تاپیک مدیر این فاروم علت قرار دادن چنین نرم افزاری رو راحت تر شدن دسترسی افراد مقیم خارج به این سایت ذکر کردند ولی الان میبینیم که شما مشکل دارید .

نظر به اینکه از طرف مدیریت این سایت اقدامی برای رفع این مشکلی که برخی کاربران دارند انجام نمیشه لذا پیشنهاد من به شما اینست که قدری صبر کنید !! :huh:

همونطور که در پستهای قبلی من در این تاپیک ملاحظه میکنید من تا چند روز قبل نه با کامپیوتر محل کارم و نه با کامپیوتر منزل نمیتونستم وارد این سایت بشم و حتی کد کپچا هم جواب نمیداد و فقط با قیلترشکن میتونستم وارد این سایت بشم . از چند روز قبل بدون هیچگونه علت ظاهری یهو قسمتی از مشکل حل شد و الان میتونم با کامپیوتر منزل بدون ظاهر شدن اون صفحه وارد سایت بشم ولی کماکان با کامپیوتر محل کارم نمیتونم و مرتب اون صفحه اعصاب خوردکن ظاهر میشه ! شاید چند روز دیگه اونم درست خودش درست بشه ! :blink: :happy: پس شما هم قدری صبر کنید ! خدا کریمه ! :)

esfandiyar February 11th, 2011 10:14

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله isar (پست 466320)
متاسفانه ساکن بد کشوری هستید برادر

آشیانه هکرها ...

خب عوضش من و شما ساکن خوب کشوری هستیم !! اشیانه ...... !! ;) :whoow:

mostafa976 February 18th, 2011 14:32

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله esfandiyar (پست 466398)

نظر به اینکه از طرف مدیریت این سایت اقدامی برای رفع این مشکلی که برخی کاربران دارند انجام نمیشه لذا پیشنهاد من به شما اینست که قدری صبر کنید !! :huh: :)

كاملا با اين حرف شما موافق هستم خيلي برام جالبه كه اصلا مديريت هيچ اقدامي نميكنند گويا اصلا براشون مهم نيست و اين در طولاني مدت به ضرر خودش و سايت هستش .

STRADIVARIUS February 18th, 2011 15:11

دیشب برای هر صفحه ای که می خواستم باز کنم این کپچا (که خیلی هم ناخواناست وباید چند بار ریفرش کرد) ظاهر می شد .GPRS همراه اول

titan February 19th, 2011 11:03

سلام یک یا دو روز این مشکل برای من که اینترنت ایرانسل دارم رفع شد ولی دوباره با قدرت زیاد تر از دسترسی به سایت کنار گذاشته شدم فعلا مجبوری می رم تو سایت های دیگه اطلاعات کسب می کنم
به امید رفع این مشکل

ساعت جاري 18:17 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.