انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=15)
-   -   راه اندازی سیستم جدید روی سایت برای مقابله با حملات (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=5985)

Reza January 21st, 2011 12:47

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله esfandiyar (پست 461973)
خیر ! کلا در هیچ زمانی از شبانه روز چه با کامپیوتر منزل و چه با کامپیوتر محل کارم نمیتوانم وارد سرمایه شوم و ان صفحه ظاهر میشود . :nervous:

وقتی آن صفحه ظاهر می شود کد captcha را وارد کنید تا سایت را ببینید. اگر با مشکلی مواجه هستید بطور دقیق اعلام کنید که مشکل چیست.

albertini January 21st, 2011 22:17

با سلام

ایا نمیشه سیستم رو طورری تنظیم کرد که مثلا ترافیک سایت از 2 برابر حد متوسط معمول بالاتر رفت سیستم امنیتی فعال بشه ؟

اینجوری هم در موقع لزوم سایت محافطت میشه و هم در مواقع غیر ضروری ورود به سایت تسهیل میشه.

STRADIVARIUS January 22nd, 2011 17:23

انصافا خیلی داره اذیت میکنه هر یک ساعت یکبار این کپچا ظاهر میشه. حداقل یک کاری کنید کپچا نیازی به جاوا اسکریپت نداشته باشه.

elpielen January 23rd, 2011 05:38

این سیستم اعصاب بنده رو خط خطی کرده. هی کپچا.. هی کپچا!!! تا کی باید هر یکی دو ساعت یه کپچا وارد کنیم؟

zofishel January 23rd, 2011 10:03

سلام دوستان
اين چند وقتي كه اين سيستم جديد اومده اعصاب واسه من هم نگذاشته هي هر چند ساعت يك بار مياد من كه سيستمم رو هم ويروس يابي كردم ولي چيزي عايدمان نشد.
والله اگر امكان دارد از راه هاي بي درد سرتري براي مقابله با حملات استفاده بفرماييد كه كاربران اين قدر اذيت نشوند.
باز هم ببخشيد ها

goodgirles January 23rd, 2011 10:25

از کافی نت دانشگاه هم خواستیم وارد بشویم نشد . آی پی ایران هم بود .

esfandiyar January 23rd, 2011 11:04

دوستانی که در مسائل مربوط به نرم افزار و سیستم عامل و ... تبحر میشه توضیح بدند که چرا گروهی از اعضا سایت میتونند راحت وارد سرمایه بشند و گروهی دیگه نظیر من نمیتونند ؟؟

تفاوت در چیه ؟؟ سیستم عامل ؟؟ اشتراک اینترنت ؟؟ ..............

esfandiyar January 23rd, 2011 11:08

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله zofishel (پست 462278)
سلام دوستان
اين چند وقتي كه اين سيستم جديد اومده اعصاب واسه من هم نگذاشته هي هر چند ساعت يك بار مياد من كه سيستمم رو هم ويروس يابي كردم ولي چيزي عايدمان نشد.
والله اگر امكان دارد از راه هاي بي درد سرتري براي مقابله با حملات استفاده بفرماييد كه كاربران اين قدر اذيت نشوند.
باز هم ببخشيد ها

بله درست میفرمائید . مدتیه که این سایت برای من و برخی دوستانم قابل دسترس نیست و فقط با قیلترشکن میتونم به سرمایه بیام که اونم سرعتم بسیار پائینه .

AR.dadkhah January 23rd, 2011 11:36

دوستان فکر میکنم این سیستم فقط برای کسانی هست که بیشتر از یک ای دی در سایت دارن و شناسایی شدن ;)

البته حدس میزنم و مطمئن نیستم

zofishel January 23rd, 2011 12:44

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله AR.dadkhah (پست 462293)
دوستان فکر میکنم این سیستم فقط برای کسانی هست که بیشتر از یک ای دی در سایت دارن و شناسایی شدن ;)

آقا اجازه بخدا ما يه آي دي داريم:cry:

esfandiyar January 23rd, 2011 19:16

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله AR.dadkhah (پست 462293)

لطفا از این حدسها نزنید ! :blink:

منهم فقط همین ای دی رو دارم . و اساسا شناسائی ای دی های مختلف یک نفر برای مدیریت سایت امر مشکلی نیست .

Diaco January 23rd, 2011 21:50

نمیشه این سیستم رو طوری تنظیم کرد که برای اعضا کپچا رو نشون نده؟ من خیلی وقتا با اینترنت EDGE ایرانسل یا همراه اول وارد میشم. بلافاصله این کپچا میاد و غیر از وقت و اعصابی که میگیره، کوکی ها رو هم پاک میکنه و مجبور میشم دوباره لوگین کنم. با این سرعت افتضاح اینترنت هر بار 3 تا 5 دقیقه وقت منو میگیره.
من فقط همین یک ای دی رو دارم. وقتی خیلی از ISP ها از آی پی مشترک برای کاربراشون استفاده میکنن چطور میشه کسی رو که چند تا ای دی داره از روی آی پی شناسایی کرد؟
نظر سنجی هم برام فعال نبود تا رای بدم.

goodgirles January 23rd, 2011 22:19

هیچ ربطی به تعداد آیدی ها نداره . مثلا خود من ؛ همین چهارتا ایدی رو بیشتر ندارم ولی حداقل از خونه مشکلی برای وارد شدن به سایت ندارم

xeroF January 24th, 2011 11:08

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله goodgirles (پست 462418)
هیچ ربطی به تعداد آیدی ها نداره . مثلا خود من ؛ همین چهارتا ایدی رو بیشتر ندارم ولی حداقل از خونه مشکلی برای وارد شدن به سایت ندارم

........

goldtrader24 January 24th, 2011 16:39

من از دیشب یا اینترنت EDGE ایرانسل دارم وارد می شوم . هر چند دقیقه این پیغام می آید
اگر این پیغام همینطور ادامه دار باشد فکر نکنم کسی حوصله داشته باشد روزی چندین دفعه این پیغام را مدام تایید کند

ساعت جاري 17:05 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.