انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   بورس تهران (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=4)
-   -   نظر دوستان راجع به راه اندازی دوباره انجمن (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=6101)

PASSERBY November 14th, 2015 20:46

سلام آقا رضا این سایت رو باز راه اندازی کنید فوقش فیلتر میشه بهتر از الان نیست؟
شما مسئول نگه داری آموزش های این تالار بودید و هستید. این همه آدم که برای شخص شما نمینوشتند که به تنهایی تصمیم گرفتید همه رو منهدم کنید یا دسترسی به اون ها رو از بین بردید. حداقل آرشیو رو برای دانلود قرار بدید من خودم نیاز به نوشته های خودم و تاپیک های خودم دارم باید از کجا پیداشون کنم؟

آقا سایتو برگردونید. اگر از فیلتر شدن هراس دارید میتونید سایت رو بفروشید حداقلش اینه که به این همه کاربر مدیونید و شخص دیگری اینجا رو راه اندازی بکنه حالا که شما کاملا بیخیال نشستید. این کار شما اصلا درست و انسانی نیست.

lastnight19 April 27th, 2016 08:14

آقا یه کار ساده می خوای بکنی باید بری 6 ماه دوره ببینی، یه 2 سالی هم کنار دست یکی که با سابقه است کار کنی تازه یاد می گیری چپ و راست کجاست (هنوز استاد کار نشدی، فقط راه افتادی). حالا تصور کن می خوای وارد بازار چند ده میلیارد دلاری بشی، مواردی که لازم داری تا تازه بیای اول خط، یه 4 سال بری دانشگاه در زمینه مرتبط تحصیل کنی، یه 2 سال حداقل بری زیر دست یکی که حداقل چند سال سابقه داره میزش رو تمیز کنی. بعد اگر ببینی اوضاع چه جوریا هست و شروع کنی معامله.

من نمی فهمم این چه وضعی بود که ما با نادانی واردش شدیم.

arteshbod November 12th, 2016 19:50

روز اولی که مالکین سایت تصمیم گرفتند اون رو منحل کنند بخاطر غیر قانونی اعلام شدن ف ا ر ک س در زمان دولت احمدی نژاد بود . در حال حاضر تعداد زیادی فروم ف ا ر ک س ی فعال هست و فیلتر هم نشده و مالکینش هم در زندان نیستند ؛ من فکر میکنم اصل علت بسته شدن این سایت چیز دیگه ای بوده .

هرچند فرقی هم در اصل موضوع نداره . . . چون دیگه از کاربرای قدیمی تقریبا کسی وفادار به ف ا ر ک س نمونده و همه اعتراف به پوچ بودن و غیر ممکن بودنش کردند

amirsh33 November 22nd, 2016 13:06

سلام دوستان عزیز امروز بعد از 6 سال از سایت سرمایه یازدید کردم و متاسفانه با یک سایت برهوت مواجه شدم که هیچ فعالیتی در آن وجود ندارد .

Mostafa.Nasiri March 26th, 2017 02:27

سایت سرمایه معتبر ترین منبع آموزش برای تازه کاران است

محمد طالبی May 14th, 2017 19:45

متاتریدر ف ا ر ک س پیچوفورک اکسپرت یه زمانی اینها همه زندگیم بود . همه رو کنار گذاشتم . ولی دوباره میخوام بیام تو بورس اونم بورس تهران . ببینم چی پیش پیاد........

kosha.3008 May 27th, 2017 07:40

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله blue_dream_1983 (پست 478000)
برو تو این سایتهای دوست یابی و کلوب و پیج های فیسبوکی و فان اونجا آدم ریخته عین خودت واسه سرگرم شدنت

یکی از طرفداران این سایت شما بودی توهم در بدبخت کردن این بچه ها نقش کلیدی داشتی.
یادمه می‌گفتی من سیستم خودمو دارم ، سودده است.
البته من هم باید اعتراف کنم مطالب این سایت خیلی ها رو به گمراهی کشاند.
خیلی ها از این بازار اطلاع چندانی نداشتم و اونها رو مسول بخش فلان سیستم تو این سایت کرده بودن.
آیا این سوء مدیریت مسول سایت رو نشون نمیده.
با اینکه اکثرا همه میدونستن خیلی ها که مسول فلان بخش هستن یا کال شدن و یا اصلا حساب ریل ندارن و فقط صرفا با آزمون و خطا دارن به جلو میرن. یا هم به عقب.
یکی می‌گفت من ایکس سال در خارج بودم ، یکی می‌گفت من به فلان فن کاملاً مسلط هستم. آخرشم با کلی آرزو و وقت گرانبهای این حوونهای پاک و ساده بازی کردن. برای چی؟! چون میخواستن فقط جلوی بقیه خودشون رو نشون بدن ما بلدیم.
خانم شیخ السلطنه نیز با اینکه چیزی از این بازار حالیتون نبود با ایجاد جو و وانمود کردن اینکه دارید سود میکند. این کار شما باعث اغوای خیلی از این جوونا شده. من جمله خود شما هم فریب خودخواهی تون رو خوردید.
چوب خدا بی صداست. باشد که درس عبرتی براتون باشه تا در مراحل بعدی زندگیتون باعث بیراهه رفتن مردم نشین.

Ali Tavakoli June 23rd, 2017 11:45

آقا سلام

یه اندیکاتور میخوام که صبح از خواب بیدارم کنه ، صبحانه برام آماده کنه و بجام بره سرکار ؛ کسی داره این اندیکاتورو؟ :blink:

وقتی از پشت سیستم رفتم به دنیای واقعی ، دیدم که واقعا افرادی که تو این سایت دور هم جمع بودند واقعن از همه لحاظ جز نوابغ بودند ولی حیف که در مسیر اشتباهی سرنوشتشون و سرنوشتمون رقم خورد. :advise:

هر جا هستید موفق باشید

Mojtaba.s June 30th, 2017 18:33

این قافله عمر عجب میگذرد.....:cry:
باورم نمیشه اون فروم پر هیجان سرزنده به این روز بیافته.....ولی کاش سر نمیزدم حداقل اون موقع فکر میکردم اساتید دارن تو ف ا ر ک س سود میکنن !!
چه جلساتی که برگزار نمیشد...چه پولهایی که بروکر ها بالا نکشیدن...
روزی نبود که کسی ادعای یافتم یافتم نکنه بعد میفهمیدیم چند نفرو تیغ زده و رفته:blink:
ولی خداییش هنوز هم باور دارم میشه سود کرد:rambo:
ف ارک س یه خوبی داشت اونم این بود که حداقل به آدم امید میداد.یه بدی داشت اونم این که به ازای امیدی که بهت میداد چند برابرش ازت پول میگرفت!!

gold24 August 10th, 2017 14:59

تریدینگ شبیه جراجی میمونه ابزار تیغ جراجی رو هر کسی دستش گرفته بود فکر میکرد جراجه ولی اگر درس رو بخوانی آموزش ببینی جراح میشی من اگر 1000 دفعه دیگه هم به دنیا بیام باز معامله گر هستم
http://uupload.ir/files/j5oz_12345.jpg

pip.signal August 30th, 2017 13:10

یاد باد آن روزگاران یاد باد

Kambiz_T.A September 19th, 2017 20:19

ا سلام
دوستان عزیز سرمایه ما با هم روزهای خیلی خوبی را در این سایت داشتیم و خیلی جیزها در اینجا از همدیگه یاد گرفتیم اینجا فقط یک سایت سرمایه ای یا فا ر کسی نبود اینجا واقعا یک دانشگاه زنده زندگی بود من بشخصه واقعا از بودن در این سایت و استفاده از اطلاعات به اشتراک گذاشته توسط دوستان و یا به اشتراک گذاشتن تجربیات و دانسته های خودم واقعا لذت میبردم ای کاش دوباره میشد که همه دوستان جمع میشدن و مثل گذشته با هم تبادل نظر و اطلاعات میکردیم با همه این احوال برای همه آرزوی موفقیت و پیروزی و آرامش و سلامتی دارم به امید روزی که دوباره دور هم جمع بشیم و به روزهای اوج گذشته در این سایت برگردیم
موفق و پیروز باشید

lastnight19 September 25th, 2017 18:39

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Kambiz_T.A (پست 478101)
ا سلام
دوستان عزیز سرمایه ما با هم روزهای خیلی خوبی را در این سایت داشتیم و خیلی جیزها در اینجا از همدیگه یاد گرفتیم اینجا فقط یک سایت سرمایه ای یا فا ر کسی نبود اینجا واقعا یک دانشگاه زنده زندگی بود من بشخصه واقعا از بودن در این سایت و استفاده از اطلاعات به اشتراک گذاشته توسط دوستان و یا به اشتراک گذاشتن تجربیات و دانسته های خودم واقعا لذت میبردم ای کاش دوباره میشد که همه دوستان جمع میشدن و مثل گذشته با هم تبادل نظر و اطلاعات میکردیم با همه این احوال برای همه آرزوی موفقیت و پیروزی و آرامش و سلامتی دارم به امید روزی که دوباره دور هم جمع بشیم و به روزهای اوج گذشته در این سایت برگردیم
موفق و پیروز باشید

من وقتی به اون زمان فکر می کنم به این نتیجه می رسم که بیشتر سایت سرمایه نقش فیس بوک رو برای من بازی می کرد، من هرچی یاد گرفتم فقط گمراه کننده بود.

سرگرم کننده بود.

baghery July 27th, 2018 16:42

یعنی از این همه کاربرقدیمی این سایت یکی نیست که موفق شده باشه و بگه که نه ف ا ر ک س خوب بود ومن الان بهترین زندگی را دارم؟؟؟ یعنی یه نفر هم نیست؟؟؟:blink::o

lastnight19 November 15th, 2018 10:38

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله baghery (پست 478113)
یعنی از این همه کاربرقدیمی این سایت یکی نیست که موفق شده باشه و بگه که نه ف ا ر ک س خوب بود ومن الان بهترین زندگی را دارم؟؟؟ یعنی یه نفر هم نیست؟؟؟:blink::o

من الان یه 2 سالی هست دارم روی ربات های و سیستم ها 100% خودکار کار می کنم، جواب می ده، از اول اشتباهی که کردیم این بود خودمون شروع کردیم به تصمیم گرفتن، خودمون هم که کامل نبودیم، خطای انسانی پیش اومد.

سیستم هایی که صد در صد مکانیکی هستند جواب می ده.

ساعت جاري 21:13 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.