انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   بورس تهران (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=4)
-   -   نظر دوستان راجع به راه اندازی دوباره انجمن (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=6101)

arteshbod July 22nd, 2014 23:41

لامصب دلمون برای حاشیه سازی های سایت هم تنگ شده

blue_dream_1983 July 22nd, 2014 23:50

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله arteshbod (پست 477997)
ربطش به من اینه که شوخی میکنیم دور هم خوش میگذره

راستی فراری یه چیزهایی در موردت میگفت

برو تو این سایتهای دوست یابی و کلوب و پیج های فیسبوکی و فان اونجا آدم ریخته عین خودت واسه سرگرم شدنت

sasha1360 July 30th, 2014 12:59

با سلام خدمت عزیزان :

به نظر من راه اندازی مجدد سایت منوط به اینه که نامه های مربوط به ف ا ر ک س که در سایت وجود داشت مجددا برگرده ...
من خودم چند بار اومدم انجمن جدید باز کنم ولی وقتی دیدم اگر قرار باشه انجمن رو باز کنم بعد هم نامه هام فیلتر بشه منصرف شدم...
البته باز موندن سایت به عنوان اولین سایت ف ا ر ک س ایران توسط مدیران رو تحسین می کنم(البته اگر اشتباه نکنم)...

ارادتمند وحید

Solaiman December 25th, 2014 16:06

هر موقع توانستید سود کنید و ارز بیاورید!

قدمتان بر چشم سازمان های حکومتی! سایت را فعال کنید.

اگر سود ندارید ! فعلا" در این شرایط تحریم و بی دلاری، نمیشه مرتبا" ضرر کنیم و دلار بفرستیم بروکر!

====================

آخرین پست این تاپیک مربوط به 149 روز قبل است و جزو تاپیک های قدیمی محسوب میشود.
چنانچه تمایل دارید با درج مطالب مفید و مرتبط در بحث این تاپیک شرکت کنید، میتوانید چک باکس زیر را علامت بزنید و پست خود را ارسال کنید.
* به این نکته توجه کنید که ارسال مطالب غیرمفید و غیرمرتبط در تاپیک های قدیمی ممنوع است.
قصد دارم با ارسال مطالب مفید و مرتبط، در بحث این تاپیک شرکت کنم.

hghodsi January 11th, 2015 13:13

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Solaiman (پست 478013)
هر موقع توانستید سود کنید و ارز بیاورید!

قدمتان بر چشم سازمان های حکومتی! سایت را فعال کنید.

اگر سود ندارید ! فعلا" در این شرایط تحریم و بی دلاری، نمیشه مرتبا" ضرر کنیم و دلار بفرستیم بروکر!

====================

آخرین پست این تاپیک مربوط به 149 روز قبل است و جزو تاپیک های قدیمی محسوب میشود.
چنانچه تمایل دارید با درج مطالب مفید و مرتبط در بحث این تاپیک شرکت کنید، میتوانید چک باکس زیر را علامت بزنید و پست خود را ارسال کنید.
* به این نکته توجه کنید که ارسال مطالب غیرمفید و غیرمرتبط در تاپیک های قدیمی ممنوع است.
قصد دارم با ارسال مطالب مفید و مرتبط، در بحث این تاپیک شرکت کنم.

سلام

من از سال 84 دارم ف ا ر ک س کار میکنم و موفقیتم رو مدیون این سایت سرمایه هستم .

با توجه به سابقه ی 10 ساله ای که دارم به دوستان بگم که پول دراوردن از این بازار شدنی هستش به شرط اینکه انتظارتون از بازار معقول باشه . اکثر دوستانی که به این بازار وارد میشن متاسفانه میخوان یک شبه بار خودشون رو ببندن و همین امر منجر به از دست دادن کل سرمایشون میشه. ولی اگه مدیریت سرمایه رو رعایت کنن و روانشناسی خوبی در خصوص بازار داشته باشن موفقیت آنها حتمی خواهد بود.
من امیدوارم بزودی ف ا ر ک س به رسمیت شناخته بشه و شاهد رونق دوباره ی این سایت پربار باشیم.

erfan_hi January 18th, 2015 12:05

miras

ba salam khedmate hameye doostan
kharab kardan yek chizi ke ba daste hezaran nafar sakhte mishe va joze tarikh va talashe edeye ziyadi boode,tak take adamayi ke doone doone matlab gozashtan inja hata ba gheyre ghanooni shodan kasi hagh dar kharab kardane on nadare.
age injoori bood hich mirasi va ya banaye tarikhi nabood.man az on adamayi ke hoviyate yelk naslo gozashtaro ba ejazeye khodeshoon pak mikonan motenaferam.inja yek jaye shakhsi nabood ke ba ejazeye on shakhs kharab beshe.mani ke salha zahmat keshidam baraye khodam hata tak take kasani ke inja zahmat keshidan dorost ya ghalat vali omre adama inja talaf shod bayad kharab nmishod ke hade aghal ayandegan in rahe eshtebah ro bebinan age eshtebaham bood.
ma ki hastim ke ba tond raviyamoon tishe be risheye afkare mokhalef mizanim
manin adamaro khaaene be bashariyat midoonam ke nmizaran ke hafezeyi az eshtebaham az gozashte age hast bemoone baraye jolo giri az eshtebah
hata age khata bood
hokme khodayi mikoni mage bandeyi bich nisti?

fxrider January 20th, 2015 13:37

آقایونی که برای ما مردم عادی و معامله گران خورد تعیین تکلیف میکنن بهتره برن کثافت کاری های اختلاص های هزاران میلیاردی خودشونو تمیز کنن و کاری به سرمایه های ناچیز و شخصی ما نداشته باشن. اگه واقعا به فکر خروج ارز هستید بهتره که اختلاص نکنید. سرمایه های ناچیز معامله گران خورد بسیار کوچک تر از اختلاص های کثیف شماهاس. ننگ بر شما که از جایگاهتون سوء استفاده میکنید. توجه داشته باشید که روزگار همیشه بر یک پاشنه نمی چرخه "" گهی زین به پشت و گهی پشت به زین"" ... !

tlash January 27th, 2015 17:28

ای کاش راه می افتاد.

ma3x4x February 8th, 2015 11:03

با سلام، بله واقعاً یاد اون روزهای نوستالژیک به خیر. من که سال هاست دیگر فعالیتی نمی کنم.....

صدر February 27th, 2015 14:15

منم به عنوان یه کاربر قدیمی موافق هستم.

Ali Koochooloo February 27th, 2015 16:38

سلام به همه ى عزيزان

من امروز بعد از پنج سال دوباره به اينجا اومدم.

با مفهوم ف ا ر ک س و بازارهاى مالى اينجا آشنا شدم و هر چيزى که لازم بود ياد بگيرم هم اينجا ياد گرفتم. خودمو به بچه هاى باسابقه تر از خودم هميشه مديون ميدونم.
اين انجمن مسير زندگي من رو تغيير داد. اون دوستمون که ميگه مديريت سرمايه کاملا داره حرف حق ميزنه. هر کسى ضرر ميکنه خودش باعث ميشه و هر کسى سود ميکنه هم خودش.

کنترل روى ترس و طمع
مديريت سرمايه
چنگال اندروز با همراهى فيبوناچى ... ;-)

با اين سه زندگى من عوض شد. بنابراين به هيچ وجه نميتونم حرف اونايي که ميگن ف ا ر ک س رويا و خيال بيش نيست رو قبول کنم.

ياد اون روزا بخير واقعا اينجا برام خاطره انگيزه
دلم تنگه برا ديدن نوشته ها و پستهاى اون روزا

پايدار باشىد.

bemo March 13th, 2015 19:47

یاد باد! آن روزگاران یاد باد!

Mostafa.Nasiri March 16th, 2015 12:29

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله صدر (پست 478026)
منم به عنوان یه کاربر قدیمی موافق هستم.

سلام

جناب صدر تا حالا کجا بودید

اولین پست بعد از 11 سال !!!

DECART March 17th, 2015 01:19

سلام
بعد تقریبا دو و خورده ای سال که تو این سایت نیومده بودم امروز وارد که شدم یهو بغضم گرفت ... باور کنید اشکم در اومد ... همین دیروز یه سمینار تو هتل هیلتون شهر کایسری ترکیه یکی از بروکرای ترکیه ای برگزار کرده بود شرکت کردم ... تازه فهمیدم که ما تو ایران (اینجا باید تاکید کنم اصلا بحث نژادپرستی نمیکنم) چقدر از لحاظ علمی و اطلاعاتی از کشورای دیگه حتی کشورای غربی تو زمینه سرمایه گذاری قویتر هستیم ... حدودا شش ساعت تو یه کنفرانس تخصصی بازار سرمایه و ف ا ر ک س بودم، سطح اطلاعاتی که ارائه شد اینقدر برای من پایین بود که دلم برای خودم و همه هموطنام تو ایران سوخت جیگرم داشت آتیش میگرفت . بعد اومدم برای اینکه یاد گذشته ها رو زنده کنم وارد سرمایه شدم اینجا رو که اینجوری دیدم و این تاپیک رو مطالعه کردم انگار یهو یه بشکه آب یخ روم ریختن الان که دارم این مطلب رو مینویسم اصلا تو حال خودم نیستم شاید بعضیا بگن اینو باش چه دلبستگی به یه سایت داره، اما اینطور نیست دلبستگی من به اون سرزندگی و روحیه مطالعه و آموزش تو این سایت بود که الان به این روز افتاده یاد اون روزا افتادم که کریس داشت ایشیموکو رو یاد میداد چه هیجانی داشت تاپیکا، تعداد صفحات تاپیکا سر میزدن به صد ها صفحه اینقدر دکمه های کیبرد فشرده شد این همه آموزش تو این سایت از مبانی گرفته تا روانشناسی و فاندامنتال و تکنیکال و مدیریت و سرمایه و غیرو که حالا به این روز بیوفته فقط به خاطر اینکه آقایان نخواستند؟!!!

kurosh_lava May 4th, 2015 10:48

سلام به دوستان جدید و قدیمی

عاشق این گل کنار دکمه تشکرم:rolleyes:

ساعت جاري 18:59 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.