انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=15)
-   -   ارائه پیشنهاد و راهکار برای ارتقاء کیفیت مطالب در سایت سرمایه (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=4896)

homa110 November 15th, 2009 22:04

با سلام

خواستم نظری درباره این سایت بدهم .الان در این سایت نزدیک بیست و نه هزار نفر عضو هستند و بیست ونه هزار مغز. ما در این سایت مدیران خوبی داریم ولی مدیر خلاق نداریم .معجزه خلاقیت را دست کم نگیرید .ممکن است یک تازه وارد نظری ساده داشته باشد که بنظر حتی مخها هم نرسد .بهتر است کار گروهی انجام گیرد هر چند ما ایرانیها در این کار گروهی مشکل داریم ولی بهترین راه حل است .بنظرمن باید اعضا را براساس کارشان گروه بندی کرد و از همه کار خواست و نباید همه مسئولیت بعهده چند نفر باشد .2- سایت بسیار شلوغ است. مطالب اضافی از روی سایت برداشته شود و بایگانی شود تا مطالب مفید نمایان شود.3- مسابقات فارکس راه بیندازیم و افراد را به فعالیت وادار کنید و افراد غیر فعال را از سایت اخراج کنید تا کیفیت فدای کمیت نشود. 4- برای سایت حق عضویت تعیین کنید . و همه قسمتهای آن را رایگان نکنید و یا نتیایج کار گروهی را اگر مفید واقع بود بفروش بگذارید تا انگیزه ها برای فعالیت زیاد تر شود.و...........

rasoulg November 16th, 2009 04:00

تا به حال چندین تاپیک مربوط به آگهی جذب سرمایه و مدیریت سرمایه و ... در تالار آگهی ها داشتیم و ظاهرا قرار است همه آنها حذف شوند.
من پیشنهاد می کنم با توجه به خرابکاری:cry: اکثر قریب به اتفاق این آگهی ها که خود دلیل حذف شدن آنها از سایت شده است، از پاک کردن این تاپیک ها خودداری شود و در عوض در اولین پست این تاپیکها آخر و عاقبت آن تاپیک و آگهی آورده شود، تا درس عبرتی برای هر کسی باشد که دلش می خواهد دنبال اینگونه آگهی ها باشد
از مدیریت سایت می خواهم کمی در این پیشنهاد فکر کند. چون همیشه راحتترین راه پاک کردن صورت قضیه است اما لزوما بهترین راه حل نیست.:advise:
با تشکر

lastnight19 November 17th, 2009 12:53

بنظر من اگر ما تالار بروکرها رو به دو قسمت بروکرهایی که حساب زیر 2000 دلار و بالای 2000 دلار دارند تقسیم کنیم روند و نتیجه بهتری از این تالار خواهیم گرفت.

چون بروکری که حساب میکرو و مینی داره چون طرف حسابش مشتری هست که پول زیادی نداره در نتیجه قدرت زیادی هم نداره برخوردش هم شاید زیاد جالب نباشه و از بالا به مشتری ها نگاه کنه ولی بروکری که فقط حسابهای بالا باز می کنه خوب طبیعتاً چون مشتریها پول دارتر هستند و طبیعتاً صداشون بلندتره یک جور دیگه به مسائل نگاه می کنه.

البته حمل بر بی ادبی نشه، منظور من این نیست که کسی که حساب مینی یا میکرو داره آدم ضعیفیه یا پول نداره که حساب بزرگتر باز بکنه، به هیچ عنوان منظور من این نیست، منظور من فقط فقط نحوه برخورد بروکر هست.

لطفاً اشتباه برداشت نکنید.

البته این رو هم ذکر کنم که حساب 2000 دلاری هم برای بعضی از دوستان حساب میکرو به حساب می یاد ولی خوب چون اکثراً حسابهای کوچیک تر باز می کنند این رو گفتم.

homa110 November 24th, 2009 15:41

با سلام

در پیوست نظر کار گروهی که گفته بودم خواستم یک نمونه برایتان بیاورم . هر کتاب مفیدی در جهان به چاپ برسد فردای انروز ترجمه چینی ان را در معرض دیدگان میگذارند ولی نه ترجمه ماشینی یا سطحی بلکه یک ترجمه استاندارد و عالی چگونه////؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مثلا یک کتاب پانصد صفحه ای را به پانصد مترجم میدهند تا ترجمه کند.حالا این کتاب پانصد صفحهای در عرض یکی دو ساعت ترجمه اولیه میشودسپس ترجمه های گروه اول توسط بیست مترجم حرفهایتر با هماهنگی یکدیکر تصحیح و هماهنگ میشودکه این کار را هم در مدت کمی انجام میدهند.و سپس سه چهار مترجم حرفه ای تر کار را به نحو احسن به پایان میبرند. و ترجمه این کتاب اگر مثلا هزار ساعت وقت میبرد را درکمتر از ده پانزده ساعت با کار گروهی و تیمی به پایان میبرند...

حالا اگر بشود اینچنین طرحهایی و بهتر از این را در این سایت که بحق سایت خوبی است اجرا کرد سایت جان تازهای میگیرد

با تشکر فراوان

Reza November 25th, 2009 00:05

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله homa110 (پست 358614)
با سلام

در پیوست نظر کار گروهی که گفته بودم خواستم یک نمونه برایتان بیاورم . هر کتاب مفیدی در جهان به چاپ برسد فردای انروز ترجمه چینی ان را در معرض دیدگان میگذارند ولی نه ترجمه ماشینی یا سطحی بلکه یک ترجمه استاندارد و عالی چگونه////؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مثلا یک کتاب پانصد صفحه ای را به پانصد مترجم میدهند تا ترجمه کند.حالا این کتاب پانصد صفحهای در عرض یکی دو ساعت ترجمه اولیه میشودسپس ترجمه های گروه اول توسط بیست مترجم حرفهایتر با هماهنگی یکدیکر تصحیح و هماهنگ میشودکه این کار را هم در مدت کمی انجام میدهند.و سپس سه چهار مترجم حرفه ای تر کار را به نحو احسن به پایان میبرند. و ترجمه این کتاب اگر مثلا هزار ساعت وقت میبرد را درکمتر از ده پانزده ساعت با کار گروهی و تیمی به پایان میبرند...

حالا اگر بشود اینچنین طرحهایی و بهتر از این را در این سایت که بحق سایت خوبی است اجرا کرد سایت جان تازهای میگیرد

با تشکر فراوان

با سلام

برای اجرای اینگونه طرح ها، اعضای سایت باید پیش قدم شوند. من هم تا جایی که بتوانم و فرصت داشته باشم آماده همکاری هستم.

موفق باشید

fx1 November 25th, 2009 01:24

آقا رضا اگر ترتیبی اتخاذ کنید که تو اولین پست هر تاپیک دوستان عکس قرار ندن برای لود صفحه اول خیلی بهتره.همین الان تاپیک تحلییلهای تکنیکال میلاد باعث شده صفحه اول سایت خیلی دیر لود بشه.

Reza November 25th, 2009 11:59

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله ramin123 (پست 358747)
آقا رضا اگر ترتیبی اتخاذ کنید که تو اولین پست هر تاپیک دوستان عکس قرار ندن برای لود صفحه اول خیلی بهتره.همین الان تاپیک تحلییلهای تکنیکال میلاد باعث شده صفحه اول سایت خیلی دیر لود بشه.

با سلام

متاسفانه از نظر فنی این امکان وجود ندارد. امیدوارم دوستان این موضوع را رعایت کنند.

در تاپیک مذکور عکسها را به پست دوم منتقل کردم.

با تشکر

isar November 25th, 2009 12:33

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله ramin123 (پست 358747)

البته این مشکل راه حل ساده تری داره.

با استفاده از نرم افزار Paint که در همه ویندوزها وجود داره، خیلی راحت میشه حجم عکس رو کوچک کرد تا از این مساعل پیش نیاد.

اینم لینکش [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

fareksi December 15th, 2009 19:03

من چون نمی دونستم که این مطلب رو باید کجا عنوان می کردم اینجا می نویسم

مدیریت سایت سرمایه جناب آقای رضا آقا احمدی

با عرض سلام و تهیت به اطلاع می رسانم که اینجانب علیرضا کریمان با نام کاربری fareksi می باشم

حتما در جریان مطالبی که طی چند روز اخیر در تالار آگهی ها /تاپیک خرید و فروش وب مانی مطرح شده هستید

احتراما به استحضار می رساند هرگونه حذف یا ویرایش یا دخل و تصرف در نوشته های مندرج در صفحه 51 تاپیک به بعد

بویژه مطالب نوشته شده توسط آقای مصطفی فلاحی با نام کاربری Mostafa_Falahi می تواند برای جنابعالی و سایت وزین سرمایه

دات کام دارای بار حقوقی و قضایی باشد

لذا خواهشمند است در حراست از آنها اقدامات مقتضی را انجام فرمایید

با احترام / علیرضا کریمان

مطلب گفته شده من باب تذکر و یادآوری می باشد و هیچ گونه غرض دیگری بر آن مترتب نیست

Mohsen December 15th, 2009 19:41

سلام

جناب كريمان قبل از اينكه آقا رضا تشريف بياورند و در خصوص مسائل پيش آمده تصميم گيري كنند بد نديدم توجه شما را به بند 10 قوانين سايت سرمايه ، كه همه ي ما اعم از بنده و شما به هنگام ثبت نام انها را پذيرفته ايم جلب كنم :

نقل قول:

10. طرح منازعات و مشکلات شخصی و همچنین اتهام به افراد حقیقی و حقوقی تحت هیچ شرایطی مجاز نیست.
از آنجا كه در اين محيط مجازي امكان رد يا اثبات مطالب شما وجود ندارد و اين امر فقط در صلاحيت مراجع قضايي است ، فكر مي كنم موافق باشيد كه هم شما و هم آقاي فلاحي در اين خصوص كم لطفي فرموده و مشكل خود را در جاي نامناسبي عنوان كرده ايد .

اميدوارم مشكل شما از راه صحيح آن هرچه زودتر مرتفع گردد .

موفق باشيد

fareksi December 15th, 2009 20:10

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Mohsen (پست 363025)
سلام

جناب كريمان قبل از اينكه آقا رضا تشريف بياورند و در خصوص مسائل پيش آمده تصميم گيري كنند بد نديدم توجه شما را به بند 10 قوانين سايت سرمايه ، كه همه ي ما اعم از بنده و شما به هنگام ثبت نام انها را پذيرفته ايم جلب كنم :

از آنجا كه در اين محيط مجازي امكان رد يا اثبات مطالب شما وجود ندارد و اين امر فقط در صلاحيت مراجع قضايي است ، فكر مي كنم موافق باشيد كه هم شما و هم آقاي فلاحي در اين خصوص كم لطفي فرموده و مشكل خود را در جاي نامناسبي عنوان كرده ايد .

اميدوارم مشكل شما از راه صحيح آن هرچه زودتر مرتفع گردد .

موفق باشيد

ممنون از تذکر بجایتان

بله بنده هم از قوانین سایت مطلع هستم لطفا عنایت بفرمایید که بنده فقط امروز آن هم در دفاع از حیثیت و آبروی خود و برای روشن شدن افکار عمومی 2 پست در تاپیک مربوطه زده ام و دیگر هم قصد هیچ گونه نوشتن در آن تاپیک را ندارم

صراحتا در پست دوم اعلام کرده ام که هر دوی این موارد ( چه سرقت اینترنتی و چه پرونده ای که بنده بعدا علیه آقای فلاحی خواهم گشود) از این پس در " مجاری قانونی" خودش پیگیری خواهد شد

اما اگر منظور شما این هست که مثلا مدیریت محترم بیاید و نوشته ها رو حذف کند ( البته من پرینت گرفتم ) باید خدمت شما عرض کنم که آقای فلاحی از دو روز پیش بدون اینکه به موضوع اشراف کامل داشته باشد در چندین پست علیه بنده اتهاماتی مطزح کرده است حتی مشخصات بانکی من که جزو اسرار شخصی هر فرد است را علنی کرده با این حال مدیریت محترم سرمایه هیچ گونه اقدامی انجام نداده

در نتیجه این حق طبیعی و قانونی بنده هست که مطالب همین طور که هستند باقی بماند ( بنده مطلقا قصد ادامه این موضوعات رو در سرمایه ندارم ) فقط می گویم مطالب گفته شده نباید حذف یا ویرایش یا دخل و تصرف دیگری شوند همین !

حتما جنابعالی می دانید که ما شهروند دولت جمهوری اسلامی ایران هستیم و قوانین موضوعه این دولت در قلمرو ملی بر هر قانون وضع شده دیگر ارجحیت دارد در نتیجه گفتن اینکه اینا با قوانین سایت مغایرت دارد پس باید حذف شود
ادله محکمه پسندی نیست تازه در همین مورد هم یاز جناب فلاحی پیش قدم شده نه من

من دارم مسئله را از راهش پیگیری می کنم و در جایش / این کس دیگری هست که بیراهه رفته و باید جوابگو باشد

ضمنا هیچ گونه مسئله حقوقی بر سایت سرمایه و مدیران آن مترتب نیست ولی اتهامات و مدارک در آن موجود است
و گفته ها در آن موجود است طبیعی است که هر گونه دخل و تصرف در آنها به منزله دست بردن در مدارک اتهامی می باشد

من خودم را برای بقا و استمرار این سایت به عنوان یک عضو مسئول می دانم و کاری نخواهم کرد که از ناحیه من خطری متوجه سایت و گردانندگان آن شود

فکر می کنم حق مطلب را بیان کرده باشم

با احترام

blue_dream_1983 December 19th, 2009 23:29

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله blue_dream_1983 (پست 355537)
با سلام
پیشنهاد می کنم تاپیکهای خلوتگاه شعر و اهنگ ها ی درخواستی یا ترانه های به یاد ماندنی باز شوند.

نقل قول:

لطفا تاپییک خلوتگاه شعر را باز کنید.همینطور تاپیکهایی از این دست که ضرر وحاشیه ای برای سایت ندارند.
مرسی
لطفا...

AmirBabak January 19th, 2010 16:36

با سلام به آقا رضا و سایر دوستان

پیشنهادی داشتم، تا تصمیم مدیریت و جمع چه باشد:

پیشنهاد میکنم تاپیکهایی که در تالار "سیگنال ها" ایجاد می شود، در صفحه اول سایت(VbAdvanced) نمایش داده نشود. مانند تالار آگهی ها.

دلایل:
1- اکثر این تاپیکها نیمه کاره رها می شود.
2- اکثر این تاپیکها از نظر تعداد پست، به یک صفحه هم نمیرسند و اصولاً چندان مورد توجه سایرین نیست.
3- تعدادی قابل توجهی از این تاپیکها به حاشیه کشیده می شوند.
4- این تاپیکها باعث می شوند، به تدریج تاپیکهای جدید التاسیس بعضاً مفید از لیست صفحه اول سایت خارج شوند.

موفق باشید.

پ.ن:
بنده قصد توهین و خدای ناکرده جسارت به هیچ کدام از دوستان باز کننده این تاپیکها را ندارم، کما اینکه خود من هم قبلاً تاپیک "سیگنالهای نیمه مکانیکال" را ایجاد و نیمه کاره رها کرده ام.(البته ورزن 2 آنرا در آینده ای نزدیک تقدیم میکنم)

Reza January 20th, 2010 14:09

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله AmirBabak (پست 369952)
با سلام به آقا رضا و سایر دوستان

پیشنهادی داشتم، تا تصمیم مدیریت و جمع چه باشد:

پیشنهاد میکنم تاپیکهایی که در تالار "سیگنال ها" ایجاد می شود، در صفحه اول سایت(VbAdvanced) نمایش داده نشود. مانند تالار آگهی ها.

دلایل:
1- اکثر این تاپیکها نیمه کاره رها می شود.
2- اکثر این تاپیکها از نظر تعداد پست، به یک صفحه هم نمیرسند و اصولاً چندان مورد توجه سایرین نیست.
3- تعدادی قابل توجهی از این تاپیکها به حاشیه کشیده می شوند.
4- این تاپیکها باعث می شوند، به تدریج تاپیکهای جدید التاسیس بعضاً مفید از لیست صفحه اول سایت خارج شوند.

موفق باشید.

پ.ن:
بنده قصد توهین و خدای ناکرده جسارت به هیچ کدام از دوستان باز کننده این تاپیکها را ندارم، کما اینکه خود من هم قبلاً تاپیک "سیگنالهای نیمه مکانیکال" را ایجاد و نیمه کاره رها کرده ام.(البته ورزن 2 آنرا در آینده ای نزدیک تقدیم میکنم)

با سلام

دلایلی که جناب امیربابک عنوان کردند درست و منطقی به نظر می رسد. لطفا اگر دوستان دیگر نیز نظری در این مورد دارند اعلام کنند تا در مورد اجرا یا عدم اجرای این پیشنهاد به جمعبندی برسیم.

isar January 20th, 2010 15:46

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Reza (پست 370197)
با سلام

دلایلی که جناب امیربابک عنوان کردند درست و منطقی به نظر می رسد. لطفا اگر دوستان دیگر نیز نظری در این مورد دارند اعلام کنند تا در مورد اجرا یا عدم اجرای این پیشنهاد به جمعبندی برسیم.

5- در این تاپیکها نقد و بررسی و بحثهای مفید کمتر دیده میشه یا اصلا دیده نمیشه.

ساعت جاري 17:06 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.