انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=15)
-   -   من به نحوه اداره این سایت معترضم (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=4078)

وحید درزی September 7th, 2008 03:28

من به نحوه اداره این سایت معترضم

با سلام
به نظر سیستم اعتبار دهی به ملعبه ای تبدیل شده است برای گوشه و کنایه زدن . هر روز که این قسمت را چک می کنم کسی از دوستان ( :blink: !!! ؟؟؟؟ ) مرا مورد لطف خود قرار داده است . فکر می کنم چندین نفر دیگر از دوستان هم از این مساله در عذاب هستند . باید عرض کنم به نظر اگر فقط اعتبار مثبت باشد بهتر است . چون اگر کسی کار مثبت و تاثیر گذاری داشت بدین وسیله به او اعتبار داده شود . و فکر می کنم اعتبار منفی که در کنار آن ایجاد دلخوری باشد سودی نخواهد داشت . چرا که ما همه احتیاج به آرامش داریم . و به نظر بعضی ها آرامش دهنده نیستند . در کل آنهائی که مرا دیدند فکر می کنم که انصاف بدهند و بگویند چطور آدمی بودم ، اما به نظر ، خیلی ها قضاوت دیگری روی من و امثال من دارند . من هر چقدر حضورم را کم رنگ تر هم کردم افاقه نکرد و دوستان بی خیال ما نشدند ، گرچه من به خاطر دوستان خیلی خوبم در این سایت هنوز حضور دارم . از مدیر محترم سایت هم برای رفع حاشیه ایجاد شده برایم کمک خواستم که طبق معمول با آدمی سرد و بی احساس و بی تفاوت مواجه شدم . در هر صورت در این پست نه به کسی جسارت شد و نه به کسی بی احترامی . بلکه منطقی انتقاد شد . امیدوارم رسیدگی شود . در صورت ایجاد حاشیه بر سر این پست من از مدیر محترم خواهشمندم دخالت نمایند ، چون بنده پاسخگو نخواهم بود ، بدلیل نداشتن حوصله برای حاشیه .
با ارادت

Reza September 7th, 2008 09:24

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله PitchForker (پست 221372)
با سلام
به نظر سیستم اعتبار دهی به ملعبه ای تبدیل شده است برای گوشه و کنایه زدن . هر روز که این قسمت را چک می کنم کسی از دوستان ( :blink: !!! ؟؟؟؟ ) مرا مورد لطف خود قرار داده است . فکر می کنم چندین نفر دیگر از دوستان هم از این مساله در عذاب هستند . باید عرض کنم به نظر اگر فقط اعتبار مثبت باشد بهتر است . چون اگر کسی کار مثبت و تاثیر گذاری داشت بدین وسیله به او اعتبار داده شود . و فکر می کنم اعتبار منفی که در کنار آن ایجاد دلخوری باشد سودی نخواهد داشت . چرا که ما همه احتیاج به آرامش داریم . و به نظر بعضی ها آرامش دهنده نیستند . در کل آنهائی که مرا دیدند فکر می کنم که انصاف بدهند و بگویند چطور آدمی بودم ، اما به نظر ، خیلی ها قضاوت دیگری روی من و امثال من دارند . من هر چقدر حضورم را کم رنگ تر هم کردم افاقه نکرد و دوستان بی خیال ما نشدند ، گرچه من به خاطر دوستان خیلی خوبم در این سایت هنوز حضور دارم . از مدیر محترم سایت هم برای رفع حاشیه ایجاد شده برایم کمک خواستم که طبق معمول با آدمی سرد و بی احساس و بی تفاوت مواجه شدم . در هر صورت در این پست نه به کسی جسارت شد و نه به کسی بی احترامی . بلکه منطقی انتقاد شد . امیدوارم رسیدگی شود . در صورت ایجاد حاشیه بر سر این پست من از مدیر محترم خواهشمندم دخالت نمایند ، چون بنده پاسخگو نخواهم بود ، بدلیل نداشتن حوصله برای حاشیه .
با ارادت

با سلام و تشکر از انتقاد شما

خوشبختانه سیستم اعتباردهی بگونه ای تنظیم شده که تنها خود شما می توانید اعتبارات مثبت و منفی و کامنتها و نظرات کاربران دیگر در مورد پستهای خودتان را مشاهده کنید و کامنت ها بصورت عمومی منتشر نمی شوند. لذا این انتقادات احتمالی منجر به ایجاد حاشیه نمی شوند.

به هر حال ممکن است افرادی نسبت به عملکرد هر یک از ما انتقاداتی داشته باشند و باید مجالی برای طرح این انتقادات وجود داشته باشد. (مثلا این تاپیک برای طرح انتقادات و پیشنهادات شما دوستان از سایت سرمایه و مسئولان آن ایجاد شده است. به نظر شما اگر در این تاپیک امکان انتقاد وجود نداشته باشد و تنها بیان نکات مثبت امکان پذیر باشد، کارایی لازم را خواهد داشت؟)

در طراحی اولیه سیستم اعتبار دهی توسط شرکت توسعه دهنده vBulletin، امکان اعتبار منفی نیز پیش بینی شده است و تمام انجمنهایی که از vBulletin استفاده می کنند بصورت پیش فرض دارای این امکان می باشند.

با احترام
رضا

وحید درزی September 7th, 2008 17:34

انتقاد

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Reza (پست 221384)
با سلام و تشکر از انتقاد شما

خوشبختانه سیستم اعتباردهی بگونه ای تنظیم شده که تنها خود شما می توانید اعتبارات مثبت و منفی و کامنتها و نظرات کاربران دیگر در مورد پستهای خودتان را مشاهده کنید و کامنت ها بصورت عمومی منتشر نمی شوند. لذا این انتقادات احتمالی منجر به ایجاد حاشیه نمی شوند.

به هر حال ممکن است افرادی نسبت به عملکرد هر یک از ما انتقاداتی داشته باشند و باید مجالی برای طرح این انتقادات وجود داشته باشد. (مثلا این تاپیک برای طرح انتقادات و پیشنهادات شما دوستان از سایت سرمایه و مسئولان آن ایجاد شده است. به نظر شما اگر در این تاپیک امکان انتقاد وجود نداشته باشد و تنها بیان نکات مثبت امکان پذیر باشد، کارایی لازم را خواهد داشت؟)

در طراحی اولیه سیستم اعتبار دهی توسط شرکت توسعه دهنده vBulletin، امکان اعتبار منفی نیز پیش بینی شده است و تمام انجمنهایی که از vBulletin استفاده می کنند بصورت پیش فرض دارای این امکان می باشند.

با احترام
رضا

سلام
معمولا مدیران سایت جوری جواب می دهند که باعث تشکر دیگران شود و اصل موضوع فراموش شود ( مثل حامد خان در قضیه قرار عمومی ) . بنده اصلا منظورم انتقاد شدن نبود . عرض کردم گوشه و کنایه ، آزار و اذیت و ... . من اصلا کاری نکردم در این مدت که کسی از من انتقاد و یا تشکر کند آقا رضا . من فقط خواننده هستم . تو رو خدا اینقدر خودتان را هم انتقاد پذیر نشان ندهید . در سایت سرمایه رسم بر این است که افراد بیایند و زحمت بکشند و اطلاعاتشان را بی چشمداشت به اشتراک بگذارند و پس از مدتی توسط عده ای ناشناس تخریب شوند ، بی اعتبار شوند و مجبور به خداحافظی شوند . این وسط برای مدیران ، آب از آب تکان نمی خورد . انگار نه انگار . طورری برخورد می شود که یعنی آقای محترم می خواستی زحمت نکشی ، ما که دعوت نکرده بودیم ، حالا هم منت نگذارید . و تمام . من مطمئنم سایت سرمایه برپایه اطلاعات دوستان و اساتید آن می چرخد و نه بر اساس مدیریت مدیران آن . اما برخورد مدیران و بی تفاوتی آنها بر این مقوله روزی باعث خواهد شد که رونق فعلی از سایت گرفته خواهد شد . من تنها نیستم . افراد بسیار زیادی هستند که از مدیریت سایت و رفتارهایش گله مند هستند . اما کی رسیدگی می شود خدا می داند .
پ.ن 1: من ارادتمند همه دوستانم هستم و دست همه اساتید بزرگوار سایت را می بوسم . روی سخن من با شما نیست .
پ.ن 2: این پست هم انتقادیست ، پس نیازی به ادیت و یا پاک کردن آن نیست ( طبق فرموده آقا رضا )

clyde_barrow September 7th, 2008 17:47

با سلام
آقا رضا سوال داشتم؟؟؟؟؟
اول از همه میخواستم بدونم آیا اعتبار داده شده به کسی توسط شما قابل رهگیری هست؟؟؟؟؟...یعنی مثلا من به کسی اعتبار بدم و طرف بخواد بدونه که چه کسی این اعتبار رو داده؟؟؟؟
شما جایی فرموده بودید که اگر ببنید که کسی بی جهت و به تعداد زیاد از پستها تشکر می کند را باهاش بر خورد می کنید...می خواستم بدونم با کسی هم بی خود و بی جهت به دیگران اعتبار مثبت و منفی می دهد هم بر خورد میکنید؟؟؟؟

ممنون میشم اگر جواب بنده رو بدید

پ.ن:امیدوارم جواب سوالات بنده توسط آقا رضا مثبت باشه... آنگاه در ادامه و بعد از جواب آقا رضا بنده عکس بسیار جالبی رو دراینجا به همه نشون خواهم داد که چگونه بعضی ها با یک پست مفید و آموزشی چگونه بر خورد میکنند....انگار چند وقته بعضی ها با کارایی که که میکنن میخوان کاربرای فعال سایت از اینجا قهر کنند...باید در جواب این افراد بگم که متاسفانه یا خوشبختانه این عناوین و اعتبارات برای بنده پشیزی ارزش نداره که بخوام بخاطرش ناراحت یا خوشحال بشم...اون کسی از گرفتن یا نگرفتن این عناوین ناراحت یا خوشحال میشه که هی در پستاش داره اونو از دیگران گدایی میکنه.....جالبه که دیشب هم داشتیم با یک دوست عزیز در این مورد صحبت میکردم که اون هم همین نظر رو داشت

حالا عکسشو که بعدا بزارم متوجه میشن همه

با احترام
کلاید

albertini September 7th, 2008 18:41

من هم معتقدم حق اعتراض برای مخالفان باید محفوظ باشد هر چند برخی بخواهند مغرضانه از این حق استفاده کنند . چه بسا همین امکان در جایی از فعالیت و ادامه کار کسی که بخواهد فعالیت تخریبی انجام دهد جلوگیری کند .اگر ما به خرد جمعی کاربران سایتی که در ان کار میکنیم باور داشته باشیم باید خیالمان راحت باشد که برایند نظرات همیشه بنفع ما خواهد بود و گر باور نداریم خوب بهتر است در چنین جمعی فعالیت نداشته باشیم.

وحید درزی September 7th, 2008 18:54

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله albertini (پست 221463)
من هم معتقدم حق اعتراض برای مخالفان باید محفوظ باشد هر چند برخی بخواهند مغرضانه از این حق استفاده کنند . چه بسا همین امکان در جایی از فعالیت و ادامه کار کسی که بخواهد فعالیت تخریبی انجام دهد جلوگیری کند .اگر ما به خرد جمعی کاربران سایتی که در ان کار میکنیم باور داشته باشیم باید خیالمان راحت باشد که برایند نظرات همیشه بنفع ما خواهد بود و گر باور نداریم خوب بهتر است در چنین جمعی فعالیت نداشته باشیم.

پس چرا این حق اعتراض و حتی از نوع مغرضانه اش به مزاج بعضی ها از جمله مدیران هم گاهی خوش نمی آید . اگر هست ، برای همه باشد .
پ.ن : در کل فکر می کنم کسی متوجه نشد من چه می گویم و نتوانستم اصل مطلب را بگویم .

targeter_forex September 7th, 2008 19:00

سلام

آقا من یه انتقادی دارم .من خودم از جمله کسانی بودم که نمیدونم اوایل 2006 بود فکر کنم تو این سایت عضو بودم بعد هم
آی دی منو BANED اعلام کردید و کلا پستهایی رو که زده بودم از زندگانی ساقط کردید گلایه ندارم..... چون اهمییتی نداره

فقط میخوام بگم اگه سایتی درست کردید دست شما درد نکنه میدونم گردوندن همچین سایتی هزینه بره شما هم تقریبا هزینه هاشو با تبلیغات تامین میکنید ولی این تبلیغات با کدوم اعتبار داره تامین میشه ؟

با کار و تلاش یه سری از دوستان که میان اینجا دانسته هاشونو در یک زمینه که با خوندن دهها کتاب به دست اووردن مجانی میزارن تا بقیه استفاده کنن و چون مراجعه کننده برای استفاده از این مطالب زیاده اعتبار این سایت میره بالا این اعتبار داره از اینجا برای گرفتن تبلیغات تامین میشه حالا منظورم....

ما ایرانیها عادت داریم مثلا دو نفر دارن بحث میکنن سریع میپریم وسط آقا صلوات ختم کن تموم شه بره یعنی یه نوعی ماس مالی میکنیم فقط سر صدا کم شه یعنی عادت نداریم اول حق صاحب حق رو ادا کنیم بعد قضیه رو فیصله بدیم ...

مثلا یه تاپیکی بود نمیدونم درست یادمه یا نه (لطفا غلط دیکته از تاریخهای من نگیرین چون عضو دهها سایت و نیوزلتر و ... هستم تاریخ ها رو خوب یادم نمیمونه) یه بنده خدایی برنامه Forex Killer رو مجانی به بقیه داد تو اون تاپیک چند نفر چماق دار
آن لاین پیدا شدن که حسابی حال بنده خدا گرفتن حالا بقیه تاپیکهایی که مشابه همون هست رو بقیه دوستان احتمالا بیشتر از من سراغ دارن که طرف بی چشم داشت میومد یه چیزی مطرح میکرد بعد چند تا چماق به دست آنلاین حالشو میگرفتن .....

به نظر من اینطور اداره کردن سایت کار درستی نیست باید به نوعی از کسانی که سابقه زحمت کشیدن تو این سایت رو دارن حمایت بشه و حالا بعضیا بیان بگن میخواستی زحمت نکشی میخواستی چیزی به بقیه یاد ندی حالا هم که رفتی
خوش اومدی کی اهمییت میده انگار از اول نبودی

همچنین این حق که بعضیا به خودشون میدن که رو کاره همه نظر میدن و مصون هم هستن گرفته بشه یعنی یکی میاد میخاد شروع به کار کنه آقا چون آی دی اون مثلا جدیده اون قدیمیها نگاه میکنن سریع حال بنده خدا رو سره جاش میارن و مصون هم هستند

این سیستم استاد سالاری که تو این سایت های ایرانی باب شده یکی میاد یه تاپیکی رو پاتق میکنه بقیه هم بهش میگن استاد
طرف دیگه اجازه نفس کشیدن به بقیه رو نمیده و انقدر از خودش هم مچکر هست که نگو واقعا خجالت آوره تو این سایت هم تقریبا یه همچین چیزی هست اینم یه فکری به حالش باید بشه

آقا حالا اگه خواستید آی دی من رو دوباره BANED اعلام کنید عیب نداره فقط این نوشته رو با تو جه به بندهای انضباطی سایت حذف نفرمایید

متشکرم

وحید درزی September 7th, 2008 19:02

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله targeter_forex (پست 221467)
سلام

آقا من یه انتقادی دارم .من خودم از جمله کسانی بودم که نمیدونم اوایل 2006 بود فکر کنم تو این سایت عضو بودم بعد هم
آی دی منو BANED اعلام کردید و کلا پستهایی رو که زده بودم از زندگانی ساقط کردید گلایه ندارم..... چون اهمییتی نداره

فقط میخوام بگم اگه سایتی درست کردید دست شما درد نکنه میدونم گردوندن همچین سایتی هزینه بره شما هم تقریبا هزینه هاشو با تبلیغات تامین میکنید ولی این تبلیغات با کدوم اعتبار داره تامین میشه ؟

با کار و تلاش یه سری از دوستان که میان اینجا دانسته هاشونو در یک زمینه که با خوندن دهها کتاب به دست اووردن مجانی میزارن تا بقیه استفاده کنن و چون مراجعه کننده برای استفاده از این مطالب زیاده اعتبار این سایت میره بالا این اعتبار داره از اینجا برای گرفتن تبلیغات تامین میشه حالا منظورم....

ما ایرانیها عادت داریم مثلا دو نفر دارن بحث میکنن سریع میپریم وسط آقا صلوات ختم کن تموم شه بره یعنی یه نوعی ماس مالی میکنیم فقط سر صدا کم شه یعنی عادت نداریم اول حق صاحب حق رو ادا کنیم بعد قضیه رو فیصله بدیم ...

مثلا یه تاپیکی بود نمیدونم درست یادمه یا نه (لطفا غلط دیکته از تاریخهای من نگیرین چون عضو دهها سایت و نیوزلتر و ... هستم تاریخ ها رو خوب یادم نمیمونه) یه بنده خدایی برنامه Forex Killer رو مجانی به بقیه داد تو اون تاپیک چند نفر چماق دار
آن لاین پیدا شدن که حسابی حال بنده خدا گرفتن حالا بقیه تاپیکهایی که مشابه همون هست رو بقیه دوستان احتمالا بیشتر از من سراغ دارن که طرف بی چشم داشت میومد یه چیزی مطرح میکرد بعد چند تا چماق به دست آنلاین حالشو میگرفتن .....

به نظر من اینطور اداره کردن سایت کار درستی نیست باید به نوعی از کسانی که سابقه زحمت کشیدن تو این سایت رو دارن حمایت بشه و حالا بعضیا بیان بگن میخواستی زحمت نکشی میخواستی چیزی به بقیه یاد ندی حالا هم که رفتی
خوش اومدی کی اهمییت میده انگار از اول نبودی

همچنین این حق که بعضیا به خودشون میدن که رو کاره همه نظر میدن و مصون هم هستن گرفته بشه یعنی یکی میاد میخاد شروع به کار کنه آقا چون آی دی اون مثلا جدیده اون قدیمیها نگاه میکنن سریع حال بنده خدا رو سره جاش میارن و مصون هم هستند

این سیستم استاد سالاری که تو این سایت های ایرانی باب شده یکی میاد یه تاپیکی رو پاتق میکنه بقیه هم بهش میگن استاد
طرف دیگه اجازه نفس کشیدن به بقیه رو نمیده و انقدر از خودش هم مچکر هست که نگو واقعا خجالت آوره تو این سایت هم تقریبا یه همچین چیزی هست اینم یه فکری به حالش باید بشه

آقا حالا اگه خواستید آی دی من رو دوباره BANED اعلام کنید عیب نداره فقط این نوشته رو با تو جه به بندهای انضباطی سایت حذف نفرمایید

متشکرم

خدا رو شکر ، یک نفر متوجه شد من چی می گم .

albertini September 7th, 2008 19:26

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله PitchForker (پست 221465)
پس چرا این حق اعتراض و حتی از نوع مغرضانه اش به مزاج بعضی ها از جمله مدیران هم گاهی خوش نمی آید . اگر هست ، برای همه باشد .
پ.ن : در کل فکر می کنم کسی متوجه نشد من چه می گویم و نتوانستم اصل مطلب را بگویم .

خوب اگر کسی در سایتی مدیریت میکند باید به او حق بدهیم در جهت مدیریت خود ضوابطی را اجرا کند . همین چند روز پیش بود که از جناب

حامد اخطاری اومد که از ابراهیم نبوی مطلب نقل نکنم .حالا یا من مراعات میکنم یا اینکه ای دی منو بن میکنند به همین سادگی.

وحید درزی September 7th, 2008 19:33

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله albertini (پست 221473)
خوب اگر کسی در سایتی مدیریت میکند باید به او حق بدهیم در جهت مدیریت خود ضوابطی را اجرا کند . همین چند روز پیش بود که از جناب

حامد اخطاری اومد که از ابراهیم نبوی مطلب نقل نکنم .حالا یا من مراعات میکنم یا اینکه ای دی منو بن میکنند به همین سادگی.

خوب جناب آلبرتینی این مطلب که فرمودید که کاملا صحیح است . اما منظور من همه رفتارهای مدیریتی نبوده است . قطعا نکات مثبت بسیاری وجود دارد . اما همانطور که خیلی ها ( مدیر سایت ) نکات مثبت ما را ندیدند ، پس حق بدهید ما هم در این تاپیک مدیریت سایت را به نقد و چالش بکشانیم .

albertini September 7th, 2008 19:50

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله PitchForker (پست 221475)
خوب جناب آلبرتینی این مطلب که فرمودید که کاملا صحیح است . اما منظور من همه رفتارهای مدیریتی نبوده است . قطعا نکات مثبت بسیاری وجود دارد . اما همانطور که خیلی ها ( مدیر سایت ) نکات مثبت ما را ندیدند ، پس حق بدهید ما هم در این تاپیک مدیریت سایت را به نقد و چالش بکشانیم .

خوب حرف من هم همین است که حق نقد و به چالش کشیدن نباید بخاطر عده ایی کاربر نما (بر وزن تماشاگر نما :laugh:) برداشته شود

مجبورم ایندفعه کمی رک صحبت کنم . متاسفانه شما از اول فعالیتتون نشان دادید که استانه تحملتان بسیار پایین میباشد و تا کسی با ایده

های شما مخالفت میکرد فورا به این فکر میکردید که طرف ادعای استادی دارد یا اینکه چون ای دی قدیمی دارد و یا حساسیتهای بی موردی

از این قبیل با شما مخالفت کرده است . چند روز پیش بود که جناب ویرانگر پستی زد که من در مخالفت با ان نوشتم که پترن هد شولدر یک

پترن برگشتیست و رسم ان در جهت روند درست نیست که در جواب اقای ویرانگر بر درستی مطلب خودشون اصرار کردند و وقتی من در چارتها

بررسی کردم دیدم که اتفاقا حق با ایشان است و موقعیتهای خوبی با این روش میشود شکار کرد .خوب از ان روز یک مطلب بر دانسته هام

اضافه شد و نه من قهر کردم ونه اقای ویرانگر . اتفاقا من بیشتر در موقعیتهایی پست میزنم که با تحلیل یا ایده کسی موافق نباشم زیرا

معتقدم از برخورد این تفکرات است که سایتی وزین و پربار تشکیل میشود وگرنه اگر فقط به فکر این باشیم که چند نفر از ما تشکر کردند

یا زیر اسم ما چند مربع سبز وجود دارد فکر نکنم به جایی برسیم.همین چند وقت پیش بود که در نظر سنجی کاربر محبوب از میان هزاران

کاربر فقط چند نفر به شخصی مثل جناب طالبی رای دادند در حالی که بسیار بیشتر از این تعداد از تاپیک ایشان بهره بردند ولی ایشان

با همان شوق اولیه به کار خودشان ادامه دادند و همین علت بود که من ایشان را بعنوان یکی از دوستان خود انتخاب کردم .

وحید درزی September 7th, 2008 20:02

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله albertini (پست 221477)
خوب حرف من هم همین است که حق نقد و به چالش کشیدن نباید بخاطر عده ایی کاربر نما (بر وزن تماشاگر نما :laugh:) برداشته شود

مجبورم ایندفعه کمی رک صحبت کنم . متاسفانه شما از اول فعالیتتون نشان دادید که استانه تحملتان بسیار پایین میباشد و تا کسی با ایده

های شما مخالفت میکرد فورا به این فکر میکردید که طرف ادعای استادی دارد یا اینکه چون ای دی قدیمی دارد و یا حساسیتهای بی موردی

از این قبیل با شما مخالفت کرده است . چند روز پیش بود که جناب ویرانگر پستی زد که من در مخالفت با ان نوشتم که پترن هد شولدر یک

پترن برگشتیست و رسم ان در جهت روند درست نیست که در جواب اقای ویرانگر بر درستی مطلب خودشون اصرار کردند و وقتی من در چارتها

بررسی کردم دیدم که اتفاقا حق با ایشان است و موقعیتهای خوبی با این روش میشود شکار کرد .خوب از ان روز یک مطلب بر دانسته هام

اضافه شد و نه من قهر کردم ونه اقای ویرانگر . اتفاقا من بیشتر در موقعیتهایی پست میزنم که با تحلیل یا ایده کسی موافق نباشم زیرا

معتقدم از برخورد این تفکرات است که سایتی وزین و پربار تشکیل میشود وگرنه اگر فقط به فکر این باشیم که چند نفر از ما تشکر کردند

یا زیر اسم ما چند مربع سبز وجود دارد فکر نکنم به جایی برسیم.همین چند وقت پیش بود که در نظر سنجی کاربر محبوب از میان هزاران

کاربر فقط چند نفر به شخصی مثل جناب طالبی رای دادند در حالی که بسیار بیشتر از این تعداد از تاپیک ایشان بهره بردند ولی ایشان

با همان شوق اولیه به کار خودشان ادامه دادند و همین علت بود که من ایشان را بعنوان یکی از دوستان خود انتخاب کردم .

نمی دانم چرا از پستهای من اینگونه برداشت می شود که بدنبال جلب تشکر و ترحم هستم ؟؟؟ نمی دانم چرا فکر می کنید بدنبال تعریف و تمجید هستم و مخالف انتقاد ؟؟؟
از اینکه اکنون به جای مدیران سایت شما جواب می دهید تعجب می کنم و این از همان مواردیست که در این سایت دیده می شود . جناب آلبرتینی از روزی که یادم می آید شما استاد انتقاد و به چالش کشاندن و به هدر دادن زحمات دوستان در تاپیکهایشان بوده اید و من می دانم که شما عزم خود را برای مخالفت با دیگران در زندگیتان جزم کرده اید ، همین که هر جا انتقادی می شود پیشقدم می شوید تا با پاسخهای دندان شکنتان از سایت سرمایه دفاع کنید نشان می دهد که اصلا در برابر انتقادات رفتار منطقی ندارید اما خودتان خوراکتان انتقاد از دیگران است . به نظر شما هم همچون بسیاری از هم وطنان ما ( مسوولین ) به دنبال اصلاح مردم با زور هستید .
می دانم که به زودی مدیران سایت تنها مسوولیت خطیرشان را انجام می دهند ( پاک کردن پستها ) .

albertini September 7th, 2008 20:21

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله PitchForker (پست 221481)
نمی دانم چرا از پستهای من اینگونه برداشت می شود که بدنبال جلب تشکر و ترحم هستم ؟؟؟ نمی دانم چرا فکر می کنید بدنبال تعریف و تمجید هستم و مخالف انتقاد ؟؟؟
از اینکه اکنون به جای مدیران سایت شما جواب می دهید تعجب می کنم و این از همان مواردیست که در این سایت دیده می شود . جناب آلبرتینی از روزی که یادم می آید شما استاد انتقاد و به چالش کشاندن و به هدر دادن زحمات دوستان در تاپیکهایشان بوده اید و من می دانم که شما عزم خود را برای مخالفت با دیگران در زندگیتان جزم کرده اید ، همین که هر جا انتقادی می شود پیشقدم می شوید تا با پاسخهای دندان شکنتان از سایت سرمایه دفاع کنید نشان می دهد که اصلا در برابر انتقادات رفتار منطقی ندارید اما خودتان خوراکتان انتقاد از دیگران است . به نظر شما هم همچون بسیاری از هم وطنان ما ( مسوولین ) به دنبال اصلاح مردم با زور هستید .
می دانم که به زودی مدیران سایت تنها مسوولیت خطیرشان را انجام می دهند ( پاک کردن پستها ) .

تنها جوابی که میتوانم به شما بدهم اینکه این پست شما دقیقا مهر تاییدی بود بر گفته های من . مچکرم.

..... من با احتساب این پست 484 پست زده ام .اگر برایتان مقدور است فقط لینک یک پست را که من قصد هدر دادن زحمت دوستی را داشته ام بگذارید.

وحید درزی September 7th, 2008 20:25

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله albertini (پست 221463)

تمام مشکل ما همین است . من هم متشکرم جناب آلبرتینی .

وحید درزی September 7th, 2008 20:41

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله albertini (پست 221487)
تنها جوابی که میتوانم به شما بدهم اینکه این پست شما دقیقا مهر تاییدی بود بر گفته های من . مچکرم.

..... من با احتساب این پست 484 پست زده ام .اگر برایتان مقدور است فقط لینک یک پست را که من قصد هدر دادن زحمت دوستی را داشته ام بگذارید.

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

این دو پست شما تاپیک را خواباند . بعد از چند روز ادامه دادم ولی فایده ای نداشت . شما نذاشتید من به اطلاعاتی که می خواستم دست پیدا کنم . لازم است بدانید تاپیک جمع آوری اطلاعات بود و نه اطلاع رسانی .

این پست شما هم همین طور . بعد هم بدانید خیلی ها دارند در بورس ایران تکنیکال کار می کنند . لازم نیست حتما به شما اطلاع دهند .

مدتها این تاپیک که به روش اثبات شده اندری و اخیرا با نام سیستم 123 می پرداخت را خواباندید .

اینها از من ، در تاپیکهای دیگران نیز به کررات این مساله را دیده ام که اگر لازم باشد اعلام می کنم .

وحید درزی September 7th, 2008 20:48

مدیران بخوانند

یادمان باشد بحث بر سر چه بود و به کجا رسید !!!!

وحید درزی September 7th, 2008 21:00

.همین چند وقت پیش بود که در نظر سنجی کاربر محبوب از میان هزاران

با همان شوق اولیه به کار خودشان ادامه دادند و همین علت بود که من ایشان را بعنوان یکی از دوستان خود انتخاب کردم .[/quote]

جناب طالبی بر گردن من حق دارند ، ولی لازم است بدانید که ایشان اصلا حضور ندارند . معمولا دو سه نفر در تالار هستند که جوابهایشان را هر 3 روز یک بار دریافت می کنند . مسوول تالار شدنشان هم بدلیل رفاقت ( پارتی بازی ) با جناب رهجو بوده است . من تعجب نکردم که چرا کسی رای نداد و آن یک رای هم که شما بودید باز هم تعجب نکردم . معلوم شد شما از کسانی که سرشون تو لاک خودشونه و زبونه حرف زدن ندارند بیشتر برای رفاقت استفاده می کنید و امثال من را دشمن می دانید .
پ.ن : چون اسم آوردی بنده هم پاسخ دادم .

albertini September 7th, 2008 21:05

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله PitchForker (پست 221492)

این دو پست شما تاپیک را خواباند . بعد از چند روز ادامه دادم ولی فایده ای نداشت . شما نذاشتید من به اطلاعاتی که می خواستم دست پیدا کنم . لازم است بدانید تاپیک جمع آوری اطلاعات بود و نه اطلاع رسانی .

این پست شما هم همین طور . بعد هم بدانید خیلی ها دارند در بورس ایران تکنیکال کار می کنند . لازم نیست حتما به شما اطلاع دهند .

مدتها این تاپیک که به روش اثبات شده اندری و اخیرا با نام سیستم 123 می پرداخت را خواباندید .

اینها از من ، در تاپیکهای دیگران نیز به کررات این مساله را دیده ام که اگر لازم باشد اعلام می کنم .

همه این پستهای من در جهت کمک به بحثها بوده.اتفاقا سعی کردم بصورت مبسوط و تکنیکی جوابهای خودمو بنویسم . اینکه شما میگید

دنبال روشی هستید که فقط باندازه اسپرید داخل ضرر شوید به من حق بدهید که بگویم این امر امکان پذیر نیست .حرف من را قبول ندارید

میتوانید از دوستانتان بپرسید.هرچند من به تعداد تشکرها حساس نیستم ولی میبینید تعداد کسانی که با من موافق بودهاند بیشتر از هر پست دیگری بوده است.

در مورد بحثی که درباره عدم کارایی تکنیکال در بازار ایران و ذکر یک دلیل بر اساس فاکتور حجم مبنا خوشحال میشوم که ان را با دلایل تکنیکی رد کنید .خیلی هم ممنون میشوم.

در مورد لینک اخریتون باید بگم که این تاپیک رو خودتون بعد از اینکه بصورت لایو ان را ازمایش کردید و اردرهاتون را یا مجبور شدید کنسل کنید و یا با ضرر ببندید بستید.

با عرض معذرت از دوستی که از من خواسته بودند ادامه ندم.

وحید درزی September 7th, 2008 21:08

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله albertini (پست 221498)
همه این پستهای من در جهت کمک به بحثها بوده.اتفاقا سعی کردم بصورت مبسوط و تکنیکی جوابهای خودمو بنویسم . اینکه شما میگید

دنبال روشی هستید که فقط باندازه اسپرید داخل ضرر شوید به من حق بدهید که بگویم این امر امکان پذیر نیست .حرف من را قبول ندارید

میتوانید از دوستانتان بپرسید.هرچند من به تعداد تشکرها حساس نیستم ولی میبینید تعداد کسانی که با من موافق بودهاند بیشتر از هر پست دیگری بوده است.

در مورد بحثی که درباره عدم کارایی تکنیکال در بازار ایران و ذکر یک دلیل بر اساس فاکتور حجم مبنا خوشحال میشوم که ان را با دلایل تکنیکی رد کنید .خیلی هم ممنون میشوم.

در مورد لینک اخریتون باید بگم که این تاپیک رو خودتون بعد از اینکه بصورت لایو ان را ازمایش کردید و اردرهاتون را یا مجبور شدید کنسل کنید و یا با ضرر ببندید بستید.

معمولا خیلی ها وقتی در تاپیکی انتقاد می شوند سریعا تشکر را می زنند که یعنی مثلا ما هم بله ، گرفتیم چه اشتباهی شده .
دوما شما بحث تکنیکال در بورس ایران را زیر سوال بردید ، که این کارتان زیر سوال بردن خیلی هاست که کاش اینجا پیدایشان می شد و شما با آنها بحث می کردید .
سوما به کارگاه روش عمل و عکس العمل سر بزنید و ببینید که چند پوزیشن اعلام شد و چند تارگت داشتیم ، فقط به دلیل عدم استقبال ادامه داده نشد .

وحید درزی September 7th, 2008 21:12

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله PitchForker (پست 221495)
یادمان باشد بحث بر سر چه بود و به کجا رسید !!!!

یادمان باشد بحث بر سر چه بود و به کجا رسید !!!

این یک پارادکس است در سایت سرمایه

lastnight19 September 7th, 2008 21:37

جناب درزی شما وقتی مهمان دارید چه جوری ازش پذیرایی می کنید؟

هرجور میهمان شما می خواد یا اینکه هرجوری که شما می خواهید؟ شما سعی می کنید تا اونجایی که دلتون می خواد بر طبق سلیقه میهمان رفتار کنید ولی اگر دلتون نخواد هم هرجور که دوست دارید با اون برخورد می کنید، درسته یا نه؟ مسلماً توی خونه شما که توی خونه هیچ کس توی این دنیا اینجوری نیست که مهمان بیاد هرجور که دلش خواست برخورد کنه و صاحب خونه هم چیزی نگه، اگر غیر از این باشه مطمئناً یه جایی مشکلی هست، اگر شما میهمانی داشتید که به شما و خانواده محترمتان بی احترامی کرد اگر شروع به خراب کردن وسایل منزل شما کرد مطمئناً اول با خواهش و بعد با زور و نیروی انتظامی اون فرد یا افراد رو از منزل بیرون می کنید و دیگه راه نمی دید.

قوانین منزلی رو هم که دارید توش زندگی می کنید خودتون وضع می کنید نه مهمان شاید این قوانین بنظر بعضی ها ناعادلانه یا ظالمانه باشه ولی خونه شماست و تا وقتی مزاحم دیگرانی که بیرون خانه هستند نشدید می تونید هر قانونی که دلتون می خواد بذارید هرکس دلش خواست میاد توی خونه شما هرکس دلش نخواست نمی یاد، اجباری نیست.

من یکبار توی همین تالار انتقادات و پیشنهادات به تاپیک های مذهبی اعتراض کردم، ولی دیدم آقا رضا مدیریت محترم سایت می گه من علی رغم اینکه گفتم بحث مذهبی ممنوعه ولی اجازه می دم تاپیک اسلامی زده بشه، هرکس هم که دلش می خواد معترض باشه و بره، منهم قبول کردم و دیگه الان به هیچ وجه اعتراضی ندارم، یا چندین بار پست هایی که زدم حذف شده، ولی به هیچ وجه ناراحت نیستم، قانون اینجا اینجوریه، اینجا مال آقا رضاست و ایشون می تونه هرقانونی بذاره.

بنظر من اعتراض شما کاملاً بی معنیه.

وحید درزی September 7th, 2008 21:42

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله lastnight19 (پست 221505)
جناب درزی شما وقتی مهمان دارید چه جوری ازش پذیرایی می کنید؟

هرجور میهمان شما می خواد یا اینکه هرجوری که شما می خواهید؟ شما سعی می کنید تا اونجایی که دلتون می خواد بر طبق سلیقه میهمان رفتار کنید ولی اگر دلتون نخواد هم هرجور که دوست دارید با اون برخورد می کنید، درسته یا نه؟ مسلماً توی خونه شما که توی خونه هیچ کس توی این دنیا اینجوری نیست که مهمان بیاد هرجور که دلش خواست برخورد کنه و صاحب خونه هم چیزی نگه، اگر غیر از این باشه مطمئناً یه جایی مشکلی هست، اگر شما میهمانی داشتید که به شما و خانواده محترمتان بی احترامی کرد اگر شروع به خراب کردن وسایل منزل شما کرد مطمئناً اول با خواهش و بعد با زور و نیروی انتظامی اون فرد یا افراد رو از منزل بیرون می کنید و دیگه راه نمی دید.

قوانین منزلی رو هم که دارید توش زندگی می کنید خودتون وضع می کنید نه مهمان شاید این قوانین بنظر بعضی ها ناعادلانه یا ظالمانه باشه ولی خونه شماست و تا وقتی مزاحم دیگرانی که بیرون خانه هستند نشدید می تونید هر قانونی که دلتون می خواد بذارید هرکس دلش خواست میاد توی خونه شما هرکس دلش نخواست نمی یاد، اجباری نیست.

من یکبار توی همین تالار انتقادات و پیشنهادات به تاپیک های مذهبی اعتراض کردم، ولی دیدم آقا رضا مدیریت محترم سایت می گه من علی رغم اینکه گفتم بحث مذهبی ممنوعه ولی اجازه می دم تاپیک اسلامی زده بشه، هرکس هم که دلش می خواد معترض باشه و بره، منهم قبول کردم و دیگه الان به هیچ وجه اعتراضی ندارم، یا چندین بار پست هایی که زدم حذف شده، ولی به هیچ وجه ناراحت نیستم، قانون اینجا اینجوریه، اینجا مال آقا رضاست و ایشون می تونه هرقانونی بذاره.

بنظر من اعتراض شما کاملاً بی معنیه.

سلام ، شب بخیر ، یعنی سایت مال آقا رضاست ؟؟؟ یعنی این همه کاربر صاحبش نیستن ؟؟؟ وای بر ما !!! اگه اینطوره این کشور هم ماله یک نفره !!!
من دقیقا اعتراضم به همینه

targeter_forex September 7th, 2008 21:53

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله PitchForker (پست 221500)
یادمان باشد بحث بر سر چه بود و به کجا رسید !!!

این یک پارادکس است در سایت سرمایه

آقا من دارم سرچ میکنم هر 20 دقیقه یه بار میام اینجا میبینم 5 تا 5 تا پست زیاد میشه !!!!!!

حالا نزنی منو ها یه چیزی میخوام بگم .... البته بیشترشو تو پست قبل نوشتم ولی این چند تا جمله هم بیت الحاقی:

بی خیال شو بابا یه تفکری رو دور بریز ( دوستانه در کنار هم باشیم) این تفکر رو بزار کنار ببین چقدر راحت میشی
10 تا پست زدی برای هر کدوم 10 دقیقه وقت گذاشتی میشه 100 دقیقه ! تو این 100 دقیقه میتونستی حد اقل نصف یه کتاب تحلیلی بازار فارکس رو بخونی 4 تا نکته از توش در بیاری که به دردت بخوره حالا هی اینارو مینویسی....

بابا هر چقدر به بقیه کمک کنی هر چقدر چیزای مختلف مطرح کنی هر چقدر PDF در اختیار بقیه بزاری خلاصه ته فردین هم که باشی کافیه 2 هفته پست نزنی همه یادشون میره کی هستی او.... کی بودی فراموشت میکنن یه توصیه به عنوان برادر کوچکتر بهتون میکنم امید وارم ناراحت نشی:
از فضای مجازی سایتها فقط برای رفع احتیاجات خودت استفاده کن هیچ چی رو هم مجانی به بقیه نده چون همه عادت کردن چیزی رو که با پول و به سختی به دست بیارن براش ارزش قائل هستن بعدم زیاد سخت نگیر فاصله تو با کسایی که میگی اذیتت میکنن فقط دکمه Disconect هست به همین راحتی
(خودمم دومین 10 دقیقه رو ....!!! آره)
موفق باشی

وحید درزی September 7th, 2008 21:57

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله targeter_forex (پست 221509)
آقا من دارم سرچ میکنم هر 20 دقیقه یه بار میام اینجا میبینم 5 تا 5 تا پست زیاد میشه !!!!!!

حالا نزنی منو ها یه چیزی میخوام بگم .... البته بیشترشو تو پست قبل نوشتم ولی این چند تا جمله هم بیت الحاقی:

بی خیال شو بابا یه تفکری رو دور بریز ( دوستانه در کنار هم باشیم) این تفکر رو بزار کنار ببین چقدر راحت میشی
10 تا پست زدی برای هر کدوم 10 دقیقه وقت گذاشتی میشه 100 دقیقه ! تو این 100 دقیقه میتونستی حد اقل نصف یه کتاب تحلیلی بازار فارکس رو بخونی 4 تا نکته از توش در بیاری که به دردت بخوره حالا هی اینارو مینویسی....

بابا هر چقدر به بقیه کمک کنی هر چقدر چیزای مختلف مطرح کنی هر چقدر PDF در اختیار بقیه بزاری خلاصه ته فردین هم که باشی کافیه 2 هفته پست نزنی همه یادشون میره کی هستی او.... کی بودی فراموشت میکنن یه توصیه به عنوان برادر کوچکتر بهتون میکنم امید وارم ناراحت نشی:
از فضای مجازی سایتها فقط برای رفع احتیاجات خودت استفاده کن هیچ چی رو هم مجانی به بقیه نده چون همه عادت کردن چیزی رو که با پول و به سختی به دست بیارن براش ارزش قائل هستن بعدم زیاد سخت نگیر فاصله تو با کسایی که میگی اذیتت میکنن فقط دکمه Disconect هست به همین راحتی
(خودمم دومین 10 دقیقه رو ....!!! آره)
موفق باشی

خدا امواتت رو بیامرزه و پدر مادرت رو برات نگه داره . نه از اینکه چون پستت انتقادی نبود ( قابل توجه جناب آلبرتینی ) بلکه به خاطر اینکه برای دومین بار می گم گرفتی که من دردم چیه .

وحید درزی September 7th, 2008 22:04

نه قصد جسارت دارم و نه بی ادبم ، نه مغرضم و نه بیکار و الاف !!!!
من معترضم و نمی توانم خاموش باشم
چون قربانی شدم

http://tbn0.google.com/images?q=tbn:...nd_no23723.jpg
کسانی که مانند من فکر می کنند کلید تشکر این پست را فشار دهند تا بلکه اعتراض دسته جمعی تاثیری بگذارد .

دیگر اهل قهر کردن هم نیستم ! تا جواب مثبت گرفتن و یا بن شدن می مانم .

وحید درزی September 7th, 2008 22:50

نه قصد جسارت دارم و نه بی ادبم ، نه مغرضم و نه بیکار و الاف !!!!
من معترضم و نمی توانم خاموش باشم
چون قربانی شدم

http://tbn0.google.com/images?q=tbn:...nd_no23723.jpg
کسانی که مانند من فکر می کنند کلید تشکر این پست را فشار دهند تا بلکه اعتراض دسته جمعی تاثیری بگذارد .

دیگر اهل قهر کردن هم نیستم ! تا جواب مثبت گرفتن و یا بن شدن می مانم .

Hamed2420 September 7th, 2008 23:12

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله lastnight19 (پست 221505)

با سلام

جناب Lastnight ما بخاطر احترام به انتقاد شما در تالار های عمومی کلی تغییرات ایجاد کردیم. دقت کنید که اعتراض تنها یک نفر باعث شد که تغییرات زیادی انجام بشه. این نشان دهنده اهمیت نظرات کاربران هست.

همانطور که میدانید در یک گروه یا سازمان، هر تصمیمی گرفته بشه باعث شادی گروهی و ناراحتی تعدادی دیگر خواهد شد. پس ما هم سعی کردیم تا تحت قوانین سایت سرمایه، هم به انتقاد شما اهمیت بدیم و هم احترام برای کسانی قائل شویم که از اینگونه تاپیک ها استقبال میکردند.

پس مطمئن باشید که به انتقاد ها و پیشنهاد ها اهمیت داده میشه و آقا رضا هم سایت سرمایه رو به همراه کاربران سایت می خواهند.

ارادتمندم

parvan September 7th, 2008 23:19

سلام به همه دوستان عزیز

ببخشید که وسط صحبتهای شما بزرگواران پست میزنم . اما از خواندن این چند صحفه آخر واقعا متاثر شدم .قصد فرستادن صلوات هم برای ختم غائله را هم ندارم .فقط چند تا سوال داشتم .ممنون میشم از دوستان اگر بفرمایند که این همه کاربر برای چی در این محیط جمع شدیم ؟
آیا غیر از این هست که قصد داریم از معلومات همدیگر استفاده ببریم و سطح آگاهی خود را افزایش دهیم؟
آیا غیر از این هست که اگر علمی در مورد نحوه بهره برداری از این بازار شلوغ داریم میخواهیم به دیگر دوستانمان هم منتقل کنیم؟
و یا تجربیاتمان را با دیگران به اشترک بگذاریم شاید اشتباهاتمان را بتوانیم برطرف کنیم ونکات تازه تری رابیاموزیم ؟
و تا مثلا در زندگیمان انسان موفقتری باشیم؟
آیا نباید از دوستان با سابقه در این آشفته بازار فارکس حداقل انتظار صبوری بیشتر و با آستانه تحمل بالاتر را داشت؟
آیا نباید قوانین بازی را در همه جا چه در فارکس ویا ... رعایت کرد؟
دوستان عزیز بنده هم شاید با بعضی از قوانین این سایت (که خیلی هم دوستش دارم) مشکل داشته باشم (مخصوصا محدودیتهای کاربران با تعداد پست کم !!!) اما در مقابل آنقدر خودم را مدیون بزرگوارانی که خالصانه و صادقانه در جهت کمک به بنده و امثال بنده و آموزش معلومات و تجربیات خود کرده اند میدانم که فکر میکنم میشود در این محیط مجازی به زیبائیهای آن نظر دوخت و لذت همصحبتی با دوستانی را که سخت بشود در زندگی عادی پیدایشان کرد را برد .
همگی شاد و موفق و سلامت باشد

پ. ن:دوست عزیز جناب درزی نمیدونم ما جونیور ها حق رای در این مورد را داریم یا نه اما من متاسفانه نفهمیدم مسائل انتقادی شما چیست . اگر لطف کنید و لینک پستی را که در آن انتقاد های خود را بیان کردید قرار بدهید ممنون میشوم . :blush:

وحید درزی September 7th, 2008 23:26

1 ضميمه
ارتباط شائبه انگیز برخی مدیران با برخی آزار دهندگان کاربران

وحید درزی September 7th, 2008 23:29

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله parvan (پست 221531)
سلام به همه دوستان عزیز

ببخشید که وسط صحبتهای شما بزرگواران پست میزنم . اما از خواندن این چند صحفه آخر واقعا متاثر شدم .قصد فرستادن صلوات هم برای ختم غائله را هم ندارم .فقط چند تا سوال داشتم .ممنون میشم از دوستان اگر بفرمایند که این همه کاربر برای چی در این محیط جمع شدیم ؟
آیا غیر از این هست که قصد داریم از معلومات همدیگر استفاده ببریم و سطح آگاهی خود را افزایش دهیم؟
آیا غیر از این هست که اگر علمی در مورد نحوه بهره برداری از این بازار شلوغ داریم میخواهیم به دیگر دوستانمان هم منتقل کنیم؟
و یا تجربیاتمان را با دیگران به اشترک بگذاریم شاید اشتباهاتمان را بتوانیم برطرف کنیم ونکات تازه تری رابیاموزیم ؟
و تا مثلا در زندگیمان انسان موفقتری باشیم؟
آیا نباید از دوستان با سابقه در این آشفته بازار فارکس حداقل انتظار صبوری بیشتر و با آستانه تحمل بالاتر را داشت؟
آیا نباید قوانین بازی را در همه جا چه در فارکس ویا ... رعایت کرد؟
دوستان عزیز بنده هم شاید با بعضی از قوانین این سایت (که خیلی هم دوستش دارم) مشکل داشته باشم (مخصوصا محدودیتهای کاربران با تعداد پست کم !!!) اما در مقابل آنقدر خودم را مدیون بزرگوارانی که خالصانه و صادقانه در جهت کمک به بنده و امثال بنده و آموزش معلومات و تجربیات خود کرده اند میدانم که فکر میکنم میشود در این محیط مجازی به زیبائیهای آن نظر دوخت و لذت همصحبتی با دوستانی را که سخت بشود در زندگی عادی پیدایشان کرد را برد .
همگی شاد و موفق و سلامت باشد

پ. ن:دوست عزیز جناب درزی نمیدونم ما جونیور ها حق رای در این مورد را داریم یا نه اما من متاسفانه نفهمیدم مسائل انتقادی شما چیست . اگر لطف کنید و لینک پستی را که در آن انتقاد های خود را بیان کردید قرار بدهید ممنون میشوم . :blush:

کل قضیه این است :
بی تفاوتی مدیران سایت در برابر تخریب و کم اعتبار شدن افرادی که بدون چشمداشت زحمت کشیدند (از طرف افرادی معلوم الحال و بی هویت ) و اکنون تصویرشان برای همه مخدوش است : از جمله خودم

Hamed2420 September 7th, 2008 23:36

جناب درزی

شما به نحوه مدیریت سایت اعتراض دارید یا با عقاید شخصی هم سر جنگ دارید؟

تشکر کردن از هر نوشته ای و یا دادن امتیاز و اعتبار مثبت یا منفی، حق هر کاربری است و شما با این حرکاتتون سعی در تخطئه افکار دارید.

متاسفم

وحید درزی September 7th, 2008 23:39

من که قربانی شدم :
نوبت قربانی شدن شما هم می شود دوست عزیزی که الان در تاپیکت داری به دیگران خدمت می کنی .

http://tbn0.google.com/images?q=tbn:...mid21/3846.jpg

و مدیر سایت که : شانه بالا زدنش را بی قید ، که مهم نیست زیاد و تکان دادن سر و ...

وحید درزی September 7th, 2008 23:40

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Hamed2420 (پست 221536)
جناب درزی

شما به نحوه مدیریت سایت اعتراض دارید یا با عقاید شخصی هم سر جنگ دارید؟

تشکر کردن از هر نوشته ای و یا دادن امتیاز و اعتبار مثبت یا منفی، حق هر کاربری است و شما با این حرکاتتون سعی در تخطئه افکار دارید.

متاسفم

یادتان باشد حامد خان تشکر شما از پستی که در جملات آخرش قصد تخریب مرا داشت از شما که مدیر هستی معنی دیگری به جا می گذارد .

وحید سلیمانی September 7th, 2008 23:41

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله PitchForker (پست 221535)
کل قضیه این است :
بی تفاوتی مدیران سایت در برابر تخریب و کم اعتبار شدن افرادی که بدون چشمداشت زحمت کشیدند (از طرف افرادی معلوم الحال و بی هویت ) و اکنون تصویرشان برای همه مخدوش است : از جمله خودم

جناب درزی من متوجه شدم اون شخص ساعی که تخریب شده شما هستید ولی متوجه نشدم اون افرادی

که می فرمائید چیکار کردن؟جائی به شما اهانت کردن در پی ام مزاحم شما شدن به شما هتاکی یا فحاشی شده؟

ببخشید رک سوال میکنم چون بنده واقعاً ناراحتم میبینم شما اینقدر عصبانی هستید ولی هرچی این قسمت رو

میخونم متوجه نمیشم اون بندگان خدا چیکار کردن؟فقط از پست آقا رضا ادمین محترم سایت سرمایه اینطور متوجه

شدم که انگار شخصی از شماانتقاد کرده؟آیا شما به همین دلیل ناراحت شدید؟

وحید درزی September 7th, 2008 23:46

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله vahid639 (پست 221539)
جناب درزی من متوجه شدم اون شخص ساعی که تخریب شده شما هستید ولی متوجه نشدم اون افرادی

که می فرمائید چیکار کردن؟جائی به شما اهانت کردن در پی ام مزاحم شما شدن به شما هتاکی یا فحاشی شده؟

ببخشید رک سوال میکنم چون بنده واقعاً ناراحتم میبینم شما اینقدر عصبانی هستید ولی هرچی این قسمت رو

میخونم متوجه نمیشم اون بندگان خدا چیکار کردن؟فقط از پست آقا رضا ادمین محترم سایت سرمایه اینطور متوجه

شدم که انگار شخصی از شماانتقاد کرده؟آیا شما به همین دلیل ناراحت شدید؟

سلام
متاسفانه توضیح کل ماجرا که به دو ماه از آخرین روزهای حضورم در سایت سرمایه مربوط می شود و تا به امروز کار آسانی نیست ، باید خودتان در جریان باشید ، انتظار ندارم که بدون اطلاع قضاوتی هم داشته باشید . ولی کل قضیه را در یک جمله در جواب یکی از دوستان تعریف کردم .

وحید درزی September 7th, 2008 23:50

اعتباری که از دست رفت

و تصویری که از من به جا ماند

http://tbn0.google.com/images?q=tbn:...com/6p2pv4.jpg

و کسی پاسخگو نیست ...

وحید درزی September 8th, 2008 00:00

1 ضميمه
کاش عقلمان در چشمانمان نبود
دوستان در برابر تشکر بدون اطلاع از این پست هم باید در آن دنیا پاسخگو باشید

من حرکت حامدخان و تشکر کنندگان را جسارت تلقی نکردم ، پس شما هم این پست را جسارت تلقی نکیند ( فقط تذکر )

وحید درزی September 8th, 2008 00:05

سرخوردگی و تحقیر

http://tbn0.google.com/images?q=tbn:...69/alley12.jpg

شتری است که در خانه شما نیز در این سایت خواهد خوابید

ببینید کی بهتان گفتم

Hamed2420 September 8th, 2008 00:09

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله PitchForker (پست 221538)
یادتان باشد حامد خان تشکر شما از پستی که در جملات آخرش قصد تخریب مرا داشت از شما که مدیر هستی معنی دیگری به جا می گذارد .

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله PitchForker (پست 221535)
کل قضیه این است :

جناب درزی

تشکر بنده از هر نوشته ای نشان از تایید آن نوشته دارد. جنابعالی از سایت سرمایه و مدیریت آن و سیستم اعتبار دهی انتقاد کرده اید و جناب آلبرتینی هم از جنابعالی انتقاد کرده اند. بنده هم به عنوان یک کاربر سایت سرمایه حق دارم که از هر کاربر دیگری انتقاد کنم. تشکر بنده به عنوان یک کاربر یعنی تایید صحبتهای ایشون. حال چون رنگ آی دی بنده فرق میکنه، بنده حق انتقاد یا پیشنهاد ندارم؟

ایشون هم قصد تخریب شما رو نداشتن. چند نکته در آن پست جناب آلبرتینی هست که بنده بابت اونها از ایشون تشکر کردم. اول انتقاد پذیری خودشون در بحث با جناب ویرانگر که منجر به نتیجه بسیار عالی برای خود ایشون شد. دوم عدم انتقاد پذیری و آستانه تحمل پایین جنابعالی. سوم جمله زیر که فلسفه وجود هر فروم و انجمنی است:

نقل قول:

اتفاقا من بیشتر در موقعیتهایی پست میزنم که با تحلیل یا ایده کسی موافق نباشم زیرا معتقدم از برخورد این تفکرات است که سایتی وزین و پربار تشکیل میشود
حال تشکر از چنین پستی که چندین نکته مثبت را در دل خود دارد و یک نکته انتقادی درباره جنابعالی داره، حق من مدیر تالار نیست؟ و آیا این نکات در جهت تخریب شما بوده است؟!!!

همچنین این پست نکته دیگری دارد و آن پیگیری های خوب جناب طالبی که همواره بدون حاشیه به مسائل تکنیکی پرداخته اند اما شما ناجوانمردانه به ایشون تاخته اید:

نقل قول:

مسوول تالار شدنشان هم بدلیل رفاقت ( پارتی بازی ) با جناب رهجو بوده است
سوالی از جنابعالی دارم، آیا این پست شما مستحق دریافت اعتبار منفی نیست؟ مثل اینکه شما عادت به عدم رعایت احترام متقابل در محیط های مجازی دارید. چرا که بنده شما رو در قرار عمومی سایت، فردی متین و آرام دیدم اما در درون فروم و در زبان نوشتاری جور دیگر مینویسید.

میدانید در تالار مدیران چقدر بر سر انتخاب مدیران و مسئولان تالارها بحث میشه؟ بنده این جمله شما رو توهین به تمامی مدیران سایت میدانم. آیا خود بنده در زمانی که برایتان مشکل پیش آمد از شما در پیام خصوصی دلجویی نکردم و خواهان صبر از سوی شما نشدم؟

اما عجله های بی مورد و حاشیه سازی ها توسط خودتون باعث ایجاد کدورت برای خودتان شد.

زیاده عرضی نیست

موفق باشید

Alireza Ghane September 8th, 2008 00:14

سلام

وحید جان کوتاه بیا لطفا

ازین سوتفاهمات تو این محیط مجازی زیاد پیش میاد.طبیعتا نظرات افراد مختلفه ولی دلیل نمیشه که زود برنجیم

جواب هر انتقاد رو باید با دلیل و منطق داد

اگه کسی به شما بی احترامی کرده من از طرفش عذر خواهی میکنم.

خیلی از دوستان مثل شما بی منت تو این سایت دارن فعالیت میکنن و هدف همه ما مشخصه

منهم دوست دارم اینجا ازادی بیان باشه و از سانسور بیزارم(به شرطی که به کسی توهین نشه)

موفق باشی

وحید سلیمانی September 8th, 2008 00:14

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله PitchForker (پست 221543)
سلام
متاسفانه توضیح کل ماجرا که به دو ماه از آخرین روزهای حضورم در سایت سرمایه مربوط می شود و تا به امروز کار آسانی نیست ، باید خودتان در جریان باشید ، انتظار ندارم که بدون اطلاع قضاوتی هم داشته باشید . ولی کل قضیه را در یک جمله در جواب یکی از دوستان تعریف کردم .

جناب درزی من آخرش هم نفهمیدم در این دو ماه به شما چه گذشته.قصد قضاوت هم ندارم ولی شما عده ای را

مخاطب قرار دادید.(تاپیک جدیدتان)از جمله دوستان عزیز و شریف من جناب آلبرتینی و حامد.پس باید به خودم حق بدهم که

که از دوستانم حمایت کنم.من به هیچ ذی حیاتی هر کس که میخواهد باشد اجازه نمیدهم به دوستان بنده نسبتی

روا دهد.من از مدیریت خواستم جواب سوالی را که شما ندادید به من بدهد فرمودن مثل اینکه شخصی به شما

اعتبار منفی داده همینجا از مدیران میخواهم این 3 مربع سبز را از من بگیرند و به شما بدهند در ازایش تا جائی که

جا دارد مربع قرمز به من بدهند.ولی شما نه حق دارید نه اجازه که وقتی شخصی معلوم کاملاً منطقی از شما انتقاد

میکند به او الفاظ توهین آمیز بگوئید.اگر 2 ماه است دچار مشکلید باید بدنبال راه حل باشید نه اینکه سر هر مسئله

کوچکی به زمین و زمان بپرید.و دنبال متهم بگردید.مگر هر کس در این سایت فعالیت میکند فامیل کسی است

مگر شاخص،محسن،رهجو،اقبالی،خسر وی،نصیری و ... با کسی نسبت دارند چرا آنها دچار مشکل نیستند ولی

شما هستید؟

اینکه شخصی از شما انتقاد میکند دلیل دارد دنبال دلیلش باشید

پ.ن1:اصولاً من نباید وارد این بحث میشدم ولی آستانه تحمل من هم حدی دارد.

پ.ن2:ادمین محترم شما یک بار اجازه دادید شخصی با هوچیگری پای اشخاصی چون علیجان و چیپال و... را از این سایت قطع کند
اگر روال این است بنده را هم بن کنید.تا خیالم راحت شود که در سرمایه جائی ندارم.

وحید درزی September 8th, 2008 00:15

پیشنهاد ایجاد تالار چنگال اندری از بنده بود و من برای متقاعد کردن مدیر سایت و آقای رهجو خیلی تلاش کردم و قول دادم تالار پر باری شود و آنها هم به من قول همکاری دادند .
بعد از ایجاد تالار من از مدیر سایت خواستم به دلیل آنکه وقت آزاد زیادی دارم و برنامه های زیاد و ایده های مختلف ف مسوولیت تالار چنگال را در کنار جناب رهجو به من بدهند تا بتوانم خدمت کنم . ایشان در پاسخ گفتند قرار نیست برای زیر تالار ها مدیری و یا مسوولی باشد . که من هم قبول کردم . جالب اینجاست که دو روز بعد از این ماجرا جناب طالبی برایم پی ام های خصوصی آقا رضا را مبنی بر دعوت از ایشان برای مدیریت تالار چنگال در یافت کردم . با تعجب از این اقدام آقا رضا و کنار زده شدن خودم بدون سر و صدا ، متوجه شدم که چگونه دشمنانم حاشیه سازیهایشان برایم گران تمام شده است .
ادامه دارد .

وحید درزی September 8th, 2008 00:17

من منکر استاد بودن آقای طالبی نیستم اما آقا حامد شما دیگر چرا مثل من هستی و هر حرفی را توهین می بینی . در تاپیک قرار عمومی هم سریعا زدی توهین به اعضای سایت و همه را از من بیزار کردی ، در حالی که هنوز دلایلم منطقیست .
ادامه دارد ...

وحید درزی September 8th, 2008 00:19

من خبر دارم که آقای طالبی وقت ندارد سرش را بخاراند ، در ضمن ایشان از من راهنمائی خواست و من تشویقشان کردم مدیریت را قبول کنند ، چون تالار بی آبرو می شد و خاک می خورد ، طالبی هم نمی خواست قبول کند ، حتی خداحافظی هم کرده بود .
ادامه دارد ...

وحید درزی September 8th, 2008 00:21

من دو روز روی مخ طالبی کار کردم که طالبی جان ، بچه ها دیگه منو قبول ندارن ولی تو خواهشا این تالار رو بترکون و مدیریتش رو قبول کن ، و بالاخره ایشون قبول کرد .
ادامه دارد ....

وحید درزی September 8th, 2008 00:26

حالا بدونید من می تونستم که آقای طالبی رو تشویق کنم که سایت رو بی خیال بشه و ضربه خوبی به سایت بزنم ، ولی این کار رو نکردم و این حامد جان فقط یک معنی داره :

یعنی من پذیرفتم که انتخاب نشدم و قبول کردم که او از من بهتر است و این یعنی انتقاد پذیری ، چون پی امی هم از رضا دریافت کردم که مرا فردی اهل حاشیه خواند . من هم از تالار چنگال کنار کشیدم تا در این تالار نازنین حاشیه ایجاد نشود . و فقط شدم یه کاربر عادی .
ولی نامردها منو ول نکردن . هر روز آزار و اذیت ... و کسی حمایتم نکرد ، حتی طالبی کسی رو به سمت آموزهای من سوق نمی داد ، حتی طالبی ...

اینها همه تقصیر مدیر سایت است و تمام .

وحید درزی September 8th, 2008 00:28

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله vahid639 (پست 221552)
جناب درزی من آخرش هم نفهمیدم در این دو ماه به شما چه گذشته.قصد قضاوت هم ندارم ولی شما عده ای را

مخاطب قرار دادید.(تاپیک جدیدتان)از جمله دوستان عزیز و شریف من جناب آلبرتینی و حامد.پس باید به خودم حق بدهم که

که از دوستانم حمایت کنم.من به هیچ ذی حیاتی هر کس که میخواهد باشد اجازه نمیدهم به دوستان بنده نسبتی

روا دهد.من از مدیریت خواستم جواب سوالی را که شما ندادید به من بدهد فرمودن مثل اینکه شخصی به شما

اعتبار منفی داده همینجا از مدیران میخواهم این 3 مربع سبز را از من بگیرند و به شما بدهند در ازایش تا جائی که

جا دارد مربع قرمز به من بدهند.ولی شما نه حق دارید نه اجازه که وقتی شخصی معلوم کاملاً منطقی از شما انتقاد

میکند به او الفاظ توهین آمیز بگوئید.اگر 2 ماه است دچار مشکلید باید بدنبال راه حل باشید نه اینکه سر هر مسئله

کوچکی به زمین و زمان بپرید.و دنبال متهم بگردید.مگر هر کس در این سایت فعالیت میکند فامیل کسی است

مگر شاخص،محسن،رهجو،اقبالی،خسر وی،نصیری و ... با کسی نسبت دارند چرا آنها دچار مشکل نیستند ولی

شما هستید؟

اینکه شخصی از شما انتقاد میکند دلیل دارد دنبال دلیلش باشید

پ.ن1:اصولاً من نباید وارد این بحث میشدم ولی آستانه تحمل من هم حدی دارد.

پ.ن2:ادمین محترم شما یک بار اجازه دادید شخصی با هوچیگری پای اشخاصی چون علیجان و چیپال و... را از این سایت قطع کند
اگر روال این است بنده را هم بن کنید.تا خیالم راحت شود که در سرمایه جائی ندارم.

با احترام به شما ، ولی چرا بدون اطلاع صحبت می کنید ؟؟؟ چرااااااااااااااااااااااا ااااااااااا ؟؟؟؟

fx-pip September 8th, 2008 00:29

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله PitchForker (پست 221553)
پیشنهاد ایجاد تالار چنگال اندری از بنده بود و من برای متقاعد کردن مدیر سایت و آقای رهجو خیلی تلاش کردم و قول دادم تالار پر باری شود و آنها هم به من قول همکاری دادند .
بعد از ایجاد تالار من از مدیر سایت خواستم به دلیل آنکه وقت آزاد زیادی دارم و برنامه های زیاد و ایده های مختلف ف مسوولیت تالار چنگال را در کنار جناب رهجو به من بدهند تا بتوانم خدمت کنم . ایشان در پاسخ گفتند قرار نیست برای زیر تالار ها مدیری و یا مسوولی باشد . که من هم قبول کردم . جالب اینجاست که دو روز بعد از این ماجرا جناب طالبی برایم پی ام های خصوصی آقا رضا را مبنی بر دعوت از ایشان برای مدیریت تالار چنگال در یافت کردم . با تعجب از این اقدام آقا رضا و کنار زده شدن خودم بدون سر و صدا ، متوجه شدم که چگونه دشمنانم حاشیه سازیهایشان برایم گران تمام شده است .
ادامه دارد .

سلام
یعنی حتما باید مسئولیت بهتون بدن تا خدمت کنید ؟
این forum اینقدر بزرگ هست و اینقدر کاربر و تشنه اموختن داره
اگر شما واقعا قصد خدمت دارید خب نیازی به مدیر شدن نیست

بنظرم وقتی شما با چنین وضعی روبرو شدید ، میتونستید فعالیت خودتون رو بیشتر کنید و بیشتر خدمت کنید بجای ...

همین:)

وحید درزی September 8th, 2008 00:32

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله fx-pip (پست 221560)
سلام
یعنی حتما باید مسئولیت بهتون بدن تا خدمت کنید ؟
این forum اینقدر بزرگ هست و اینقدر کاربر و تشنه اموختن داره
اگر شما واقعا قصد خدمت دارید خب نیازی به مدیر شدن نیست

بنظرم وقتی شما با چنین وضعی روبرو شدید ، میتونستید فعالیت خودتون رو بیشتر کنید و بیشتر خدمت کنید بجای ...

همین:)

بحث مدیر شدن نبود ، بحث دور خوردن من بود و موضوعات دیگری که گفتنش بی فایدست چون دوستان زحمت می کشند و با خواندن یک پست نظر می دهند و این آزار دهنده است .

پ.ن : لطفا اگر کسی تمام پستها را نخوانده و از کل ماجرا خبر ندارد نظر ندهد .

وحید درزی September 8th, 2008 00:35

نتایجی که دوستان از این اتفاقات گرفتند :
من می خواستم مدیر بشم نشدم دیوونه شدم .
من دوست دارم ازم تشکر بشه ، دوست دارم همش قربون صدقم برن ، چون نرفتن یه دفعه دیوونه شدم .
من کارم خیلی درسته و نمیشه از من انتقاد کرد ، انتقاد کردن یه دفعه دیوونه شدم .
پول منو تو رستوران کسی نداد یه دفعه دیوونه شدم .
من فحش شنیدن رو و تحقیر شدن رو دوست نداشتم در حالی که خیلی ها می گن فحش مثل انقاد می مونه پس یه دفعه دیوونه شدم .
و ...

ساعت جاري 10:49 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.