انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=15)
-   -   انتقادها و پيشنهادها (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=1195)

Ahmad-Ali May 22nd, 2008 14:51

سلام و عرض ادب.در صورت امکان در کلیدهای میانبر گزینه نوشته های هفته را قرار بدهید تا اگر چند روزی به کامپیوتر دسترسی نداشتیم بتوانیم نوشته های جدید را ببینیم.البته گزینه نوشته های جدید نشان میدهد ولی اگر یکبار وارد سایت شده و نتوانیم همه جدیدها را بخوانیم با ورود مجدد،دیگر به بقیه دسترسی نداریم.ارادتمند شما

GFX May 22nd, 2008 22:59

حاج اقا دانشمند .3gp

:laugh:
==========
مجددآ حاج اقا

:laugh:

پ.ن

کلیک راست....
save target az
===========
بازم حاج اقا....باب دل استقلالیون
===========
تک چرخ با ماشین
:huh:

پ.ن

اقای حامد لطفآ دلیل ویرایش رو هم ذکر کنید که خدای نکرده تصور نشه خلاف شرعی صورت گرفته!
:o
:mad:
===========
يکي از معجزه هاي حضرت موسي در قالب يک فيلم
=========
نمایش دست فرمان...جالبه

pas: www.ir-tci.org

پ.ن
:mad:

مدیر جان
حامد جان
عزیزم
این چه جور مرتب کردنه!
لااقل میدادی خودم مرتب میکردم

اگر منظورت اینه که چرا چندتا پست پشت هم دادم و میخوام تعداد پستامو ببرم بالا(:o) داری اشتباه میکنی.
ضمن احترام به تمامی اهالی سرمایه فکر کنم پستای کشکی زیادی هست که میتونه در سبد دیلیت یا مرتب سازی شما باشه!که طبق آنچه احترام به کاربران نامیده میشه چنین کاری نمیکنید پس چرا احترام به من رعایت نشد؟!
اگر هم گیر دادی که هیچ!

با سلام
ضمن رعایت ادب، اگر پست هایی که در اون سبد قرار میگیره رو گزارش کنید، ممنون خواهم شد.
ارادتمندم - حامد

GFX May 23rd, 2008 00:36

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله GFX (پست 192819)
3gp
با سلام
ضمن رعایت ادب، اگر پست هایی که در اون سبد قرار میگیره رو گزارش کنید، ممنون خواهم شد.
ارادتمندم - حامد

خواهش میکنم...
با خط کش شما که نصف پستای سایت میپره!:laugh:

طبق رویه بازکننده تاپیک(Mostafa.Nasiri) قرار شد ......یه پست= یه کلیپ(3gp)

حالا ما اومدیم ابتدا دو کلیپ رو تو یه پست آوردیم
حالا شما بجا اینکه بگی هر پست یک کلیپ اومدی آشه شوله قلم کار درست کردی! (همه رو چپوندی تو هم)
به قول خودت مرتب سازی!

بهم بر خورد!

به نظر شما الان درسته دوتا پست جناب نصیری رو یکی کنی؟ یا به اصطلاح مرتب؟! مسلمآ نه ! جسارته!

مثل این میمونه که یکی داره تو تالار سیگنالها هر دو ساعت یک پست و یک سیگنال میذاره اونوقت مدیرش آخر سر بیاد ده تا پستو بکنه یکی که چی مرتبش کردم!

نمیدونم چرا مدیرای دیگه از این کارا نمیکنن!
قبلش یه عذر خواهی ساده هم که نمیکنی
همش توجیه توجیه توجیه

پ.ن
ببین تو رو خدا به چه چیزایی باید فکر کنی و فکر کنیم!

بعد از اینکه خوندی میتونی پستهای منو کن فیکون کنی تا تاپیک شسته رفته جناب نصیری خراب نشه!

آقای نصیری ببخشید...ندانم کاریه دیگه!

Hamed2420 May 23rd, 2008 10:50

با سلام

اولاً بهتره که اینگونه صحبت ها در پیغام خصوصی بیان بشه تا نظم تاپیک ها بهم نخوره.

دوماً بنده کاری به تالارهای دیگه ندارم. ماهیت سیگنال دهی با گذاشتن عکس و ... فرق میکنه و به طبع مدیریت اینگونه تالار ها هم با هم به شدت فرق میکنه. لطفاً قیاس هاتون رو مناسب انتخاب کنید.

در ضمن هدف از مرتب سازی تاپیک ها جلوگیری از زیاد شدن صفحات، سنگین شدن صفحات و همچنین کانتر پست های افراد تازه وارد هست که میخوان به عدد 30 برسند. ارسال پست به فواصل چند ساعت و همچنین دارا بودن عنوان های مختلف در پست ها رو میشه توجیح کرد اما پست های مشابه پشت سر هم، به فواصل چند دقیقه یا چند ثانیه، بهتره که در کنار همدیگر باشند.

در تاپیک عکس های جالب و فقط تصاویر اتوموبیل، دیشب آیدی forex_co بیش از 25 پست پشت سر هم به فواصل چند دقیقه ارسال کردند. با ایشون هم چنین برخوردی شد. حتی تصاویر ارسالی ایشون به 2 پست کاهش یافت.

توجه شما رو به قوانین سایت سرمایه جلب میکنم:

نقل قول:

17. حق ویرایش، حذف یا انتقال نوشته یا تاپیک و همچنین قفل کردن تاپیک بدون اطلاع قبلی و ارائه دلیل، برای ادمین و مدیران سرمایه دات کام محفوظ است.
در ضمن من از پست جناب نصیری، برداشت شما رو در مورد یک پست-یک کیلیپ، ندارم.

اگر جناب نصیری هم پست های اینچنینی و پشت سر هم ارسال کنند، تا جایی که صفحات سنگین نشوند، پست ها رو با هم ترکیب خواهم کرد.

موفق باشید

پ.ن: این پست ها تا ساعاتی دیگر حذف خواهند شد.

trendfinder May 23rd, 2008 11:31

درود
جناب حامد عزیز
بنده هیچ ادعایی ندارم. شما هم قدیمی هستید ، هم مدیر
بنده جای شما نیستم و طبیعتاً از چیزایی که شما در نظر دارید بی اطلاعم.
ضمن خسته نباشید و عرض ارادت من به شخصه از شما گله مند هستم.
احساس می کنم سلیقه ای تالار رو اداره می کنید. هم به صورت فله ای پست ها رو حذف می کنید ، هم پست ها رو به دلخواه خودتون چند تا یکی می کنید.
امیدوارم احساسم به من دروغ گفته باشه.
موادری که عرض کردم برای خود بنده اتفاق افتاده.

Hamed2420 May 23rd, 2008 11:57

با سلام

4 پست بالا از تاپیک فقط 3gp برای موبایل در این تاپیک کپی شده.

انتقادات و یا پیشنهادات خود از مدیریت تالار موضوع آزاد را میتوانید در این تاپیک مطرح کنید.

با تشکر

GFX May 23rd, 2008 22:27

با سلام و عرض ادب
متون ذیل مربوط به pm بنده به مدیریت تالار آزاد و پاسخ ایشان پس از سو تفاهم بنده و ایشان(جزییات صفحه قبل) میباشد

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Hamed2420
نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله GFX
حامد سلام

کاش یه pm میزدی منو قانع میکردی بهتر از این بود که لجبازانه برخورد کنی!

یه سوال:

الان چرا دوتا پست مصطفی نصیری رو یکی نمیکنی؟

لطفآ مشخص جواب بده بدون سفسطه!

در ضمن من خودتو دوست دارم نوع تبعیض آمیز مدیریتت منو ناراحت کرد!

مخلصم

با سلام

مگر شما برای من پی ام زدید که بنده برای شما پی ام بزنم و جواب شما رو بدم؟!!!

بنده جواب شما رو در همون پست که به تاپیک پیشنهادات و انتقادات منتقل کردم، داده ام و جواب دیگری ندارم که بدهم. اگر انتقاد یا پیشنهاد دیگری دارید، در همون تاپیک نقل کنید.

در ضمن شیوه مدیریت بنده فرقی نکرده.

ارادتمندم

رونوشت: مدیریت سایت

متاسفم

مدیر عزیز فرمودید: مگر شما برای من پی ام زدید که بنده برای شما پی ام بزنم و جواب شما رو بدم؟!!!

این پاسخ شما مصداق نوشدارو پس از مرگه!
این چه حرفیه که شما به یه کاربر معمولیه سایت میزنید؟ مگر برای هر پستی ما باید با pm از مدیریت اجازه بگیریم؟

بنده کمترین در این سایت هستم و هیچ ادعایی ندارم اما چهار جای دیگه مدیریت اصولی دیدم(چند نمونش درهمین سایت)

ببینید اگر اینگونه میکردید چقدر بهتر می بود:
یه کاربر نادونی کرده به فاصله چند دقیقه چندتا پست پشت هم داده...خب

مدیر میاد یه پی ام میزنه بهش میگه کاربر (گرامی بی گرامی!) بهتره شما تا فرصت ویرایش دارید پستهاتون رو یکی کنید به این دلیل و اون دلیل....تــــمام
اینطوری بهتر نبود؟!

نه اینکه شتلق بزنید شکل پستهای یه کاربر رو بهم بزنید!

عزیزم راه داره
مدیریت آرامش و تدبیر هم میخواد

پ.ن

بنده به شخصه فکر نکنم بتونم مدیریت یه انجمن رو به عهده بگیرم...کاره سختیه....پس اگر ذره ای احساس کنم نتونم عدالت رو رعایت کنم نمیپذیرم

همینجادست تک تک مدیران رو بدلیل قبول این مهم میبوسم

پ.ن 2

اینم از تبعات مدیریت به شیوه مدیر تالار آزاد

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mohammad rostami (پست 193046)
سلام دوست عزیز

من بعد از اینکه فایل رو unzip میکنم و پسورد رو میزنم ارور میده .نمیدونم سایر دوستان تونستند این فایل رو باز کنند یا نه؟

ممنون میشم اگه این فایل رو یه جای دیگه اپلود کنید و لینکشو اینجا بذارید

http://forum.sarmaye.com/showthread....d=1#post193157

Hamed2420 May 24th, 2008 00:29

با سلام

با تشکر از جناب GFX که پیغام های خصوصی شون رو در محل عمومی نمایش میدهند. فقط این توضیح را بدم که پی ام ها بعد از ارسال پست ها به این تاپیک رد و بدل شده.

در ضمن، کاربران قابلیت ترکیب پست ها و ویرایش چند پست را ندارند و این کار به عهده مدیریت تالار ها میباشد.

در مورد پی نوشت دومتون هم فکر کنم اشتباه از طرف جناب رستمی بوده باشه که به پست شما دقت نکردن.

در ضمن من دلیل اینهمه پافشاری شما بر روی این مساله رو نمیفهمم. چند پست شما مرتب سازی شده و اگر به شما بر خورده، بنده از شما معذرت خواهی میکنم. مقصر بنده بودم که دلیل ویرایش رو دیر ارسال کردم. اما اگر هر چیزی راه و روشی داره، فکر کنم که شما آرامشتون رو در طرح این مساله از دست داده اید. پس بنده هم به شما پیشنهاد میکنم که در مواقع ایجاد مشکل آرامش خودتون رو بیشترحفظ کنید.

بنده مساله "عنوان کردن دلیل ویرایش" رو پذیرفتم. اگر انتقاد و یا پیشنهاد خاص دیگری در مورد مدیریت صحیح این تالار دارید، از شما ممنون خواهم شد که عنوان کنید و الا لینک دادن این تاپیک در تاپیک 3gp برای موبایل، تنها بزرگ کردن مساله است و تخطئه ای بیش نیست.

با تقدیم احترام

GFX May 24th, 2008 00:55

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Hamed2420 (پست 193168)
با سلام

با تشکر از جناب GFX که پیغام های خصوصی شون رو در محل عمومی نمایش میدهند. فقط این توضیح را بدم که پی ام ها بعد از ارسال پست ها به این تاپیک رد و بدل شده.

بنده هم این مطلب رو قید کردم

نقل قول:

در ضمن، کاربران قابلیت ترکیب پست ها و ویرایش چند پست را ندارند و این کار به عهده مدیریت تالار ها میباشد.
نگفتم چنین قابلیتی داریم ...گفتم اگر در همون موقع که پست ارسال کردم با پی ام تذکر میدادید حل میشد بدین نحو که همه لینکها به یک پست با سلیقه خود کاربر انتقال میافت شما هم پستهایی که شکلک:) دارند رو حذف میفرمودید
نقل قول:

در مورد پی نوشت دومتون هم فکر کنم اشتباه از طرف جناب رستمی بوده باشه که به پست شما دقت نکردن.
اگر پستها جداگانه می بود اشتباه نمیکردند

نقل قول:

در ضمن من دلیل اینهمه پافشاری شما بر روی این مساله رو نمیفهمم. چند پست شما مرتب سازی شده و اگر به شما بر خورده، بنده از شما معذرت خواهی میکنم. مقصر بنده بودم که دلیل ویرایش رو دیر ارسال کردم.
صحبت اینه که نباید میذاشتید کار به ویرایش توسط خودتون بکشه!(در راستای گرامیداشت کاربر نا گرامی!)

نقل قول:

اما اگر هر چیزی راه و روشی داره، فکر کنم که شما آرامشتون رو در طرح این مساله از دست داده اید. پس بنده هم به شما پیشنهاد میکنم که در مواقع ایجاد مشکل آرامش خودتون رو بیشترحفظ کنید.
حامد جان
مقابله به مثل و کلام تحریک آمیز روانی با مدیریت همخوانی ندارد
حقیقتش میدونی چیه؟
این موضوع اصلآ برام مهم نیست
اما چون تو ذهنم چندین بار از این دست سو تفاهمات بود گفتم فرصت مناسبیه کمی نوع مدیریت شما رو نقد کنم تا نوع برخورد شما رو با نقد ببینم
برخی از خصوصیات(مثبت و منفی) یک مدیر در لابلای نقد بروز میکند.

نقل قول:

بنده مساله "عنوان کردن دلیل ویرایش" رو پذیرفتم. اگر انتقاد و یا پیشنهاد خاص دیگری در مورد مدیریت صحیح این تالار دارید، از شما ممنون خواهم شد که عنوان کنید و الا لینک دادن این تاپیک در تاپیک 3gp برای موبایل، تنها بزرگ کردن مساله است و تخطئه ای بیش نیست.
حامد جان بنده روی ماهت رو میبوسم اما غرض من بزرگ کردن موضوع نبود

هدفم قبول اشتباه از ناحیه شما و تجدید نظر در این نوع مدیریت بود همین

کمی منعطف باش(البته در چارچوب قانون اساسی!)

عذر میخوام

GFX May 24th, 2008 06:38

سلام

بعد از ارسال پست بالا(که فکر کردم قضیه تمام شده است!) pm ای به مضمون ذیل به جناب حامد جهت شیرینی کام ! فرستادم که ایشون اینطور پاسخ گفتند:

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Hamed2420
نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله GFX
با همه حماقت هات دوستت دارم
boooossbooooosss

نه اینجا ها هر جای دیگه: سعی کن با پنبه سر ببری...روشنه دورت بگردم؟

:rambo:

دوست گرامی
چرا این مطلب رو در همون تاپیک نقل نکردی؟

خوبه که آدم کمی دل و جرات داشته باشه...

ارادتمندم جناب مودب و با فرهنگ ....

متاسفم حامد...

مگه چی گفتم که گفتنش در اینجا "دل و جرات" میخواد؟
چرا طعنه کنایه میزنی؟
چرا تحریک میکنی؟
چرا تحقیر میکنی؟

با تمام احترام باید بگم ظرفیت نقد و مدیریت نداری!

خواستم راهنماییت کنم ...اما غرور این اجازه رو بهت نمیده تا متواضعانه به این موضوع نگاه کنی

ابتدا سپردمت به خدا و سپس مدیریت محترم سایت

hamidrezamf May 24th, 2008 11:49

با سلام
من کاری به این موضوع پیش آمده ندارم...نمی خوام هم بگم حق با کیه...در واقع روی صحبتم با تمام دوستان سرمایه ای هست...
ولی ببینید دوستان...این سایت روز به روز داره به تعداد اعضاش اضافه میشه ...کنترل این همه عضو خصوصا" اعضای جدید واقعا" کار سختیه..چرا؟ چون ممکنه به هر دلیلی اعم از بی اطلاعی از قوانین سایت( که دیگه فکر کنم 99% کاربرای جدید فقط اون تیک موافقم که زیر قوانین سایت هست رو میزنن...چون اونقدر دیگه از این توافقنامه ها دیدیم که حوصله خوندنشون رو نداریم:blush:) و غرض ورزی و ....سایت رو با مشکلاتی مواجه کنند....
این وسط کار مدیر تالار موضوع آزاد به مراتب از بقیه سخت تره...به دلیل تعداد بالای پستهای جدید و موضوعات جدید و مهمتر از اون حاشیه خیز بودن این تالار!!!:cool: که قابل مقایسه با تالارهای دیگه نیست...
اینم بگم من خودم چندین بار اعتراضاتی به آقا حامد داشتم ولی بعدا" که فکرش رو کردم واقعا" حق رو به ایشون دادم و مطمئنم اگر خودم بودم حتما" با شدت عمل بیشتری هم برخورد میکردم...
از حق نگذریم که داره زحمت میکشه اونم بدون چشمداشت:)...کدوممون حاضریم بیایم این مسئولیت رو قبول کنیم در شرایطی که باید تمامی پستها رو حتما" بخونیم , حرف بشنویم, بده بشیم, آخرش هم هیچی..
من هر بار که کاری با ایشون داشتم و پیام خصوصی ارسال کردم تو همون روز پاسخ دادن...چون معمولا" نصف شبها تو سایت هستم و گهگاه تا صبح هم بیدارم میبینم که صبح ساعت 5,6 که میخوان برن پادگان:rambo: قبلش به تالار سر کشی میکنن حتما"...
برام مهم نیست که ازین حرفهای من چه برداشتی میکنید و به حساب چی میزاریدش ولی جا داره بابت زحماتی که در طی این مدت برای سرمایه کشیدن تشکر کنم...حامد جان خسته نباشی..همینطور سایر مدیرهای سرمایه...
موفق باشید...

GFX May 24th, 2008 13:55

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله hamidrezamf (پست 193217)
با سلام
من کاری به این موضوع پیش آمده ندارم...نمی خوام هم بگم حق با کیه...در واقع روی صحبتم با تمام دوستان سرمایه ای هست...
ولی ببینید دوستان...این سایت روز به روز داره به تعداد اعضاش اضافه میشه ...کنترل این همه عضو خصوصا" اعضای جدید واقعا" کار سختیه..چرا؟ چون ممکنه به هر دلیلی اعم از بی اطلاعی از قوانین سایت( که دیگه فکر کنم 99% کاربرای جدید فقط اون تیک موافقم که زیر قوانین سایت هست رو میزنن...چون اونقدر دیگه از این توافقنامه ها دیدیم که حوصله خوندنشون رو نداریم:blush:) و غرض ورزی و ....سایت رو با مشکلاتی مواجه کنند....
این وسط کار مدیر تالار موضوع آزاد به مراتب از بقیه سخت تره...به دلیل تعداد بالای پستهای جدید و موضوعات جدید و مهمتر از اون حاشیه خیز بودن این تالار!!!:cool: که قابل مقایسه با تالارهای دیگه نیست...
اینم بگم من خودم چندین بار اعتراضاتی به آقا حامد داشتم ولی بعدا" که فکرش رو کردم واقعا" حق رو به ایشون دادم و مطمئنم اگر خودم بودم حتما" با شدت عمل بیشتری هم برخورد میکردم...
از حق نگذریم که داره زحمت میکشه اونم بدون چشمداشت:)...کدوممون حاضریم بیایم این مسئولیت رو قبول کنیم در شرایطی که باید تمامی پستها رو حتما" بخونیم , حرف بشنویم, بده بشیم, آخرش هم هیچی..
من هر بار که کاری با ایشون داشتم و پیام خصوصی ارسال کردم تو همون روز پاسخ دادن...چون معمولا" نصف شبها تو سایت هستم و گهگاه تا صبح هم بیدارم میبینم که صبح ساعت 5,6 که میخوان برن پادگان:rambo: قبلش به تالار سر کشی میکنن حتما"...
برام مهم نیست که ازین حرفهای من چه برداشتی میکنید و به حساب چی میزاریدش ولی جا داره بابت زحماتی که در طی این مدت برای سرمایه کشیدن تشکر کنم...حامد جان خسته نباشی..همینطور سایر مدیرهای سرمایه...
موفق باشید...

تایید میکنم

اما این pm آخری که حامد پاسخ گفت نظرمو نسبت به شخص خودش تغییر داد.
حقیقتش انتظار داشتم دوستانه برخورد کنه همون طور که من راستی راستی booos اش کردم, اما اون زد تو گوشم:cry:

Hamed2420 May 24th, 2008 14:59

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله GFX (پست 193233)
تایید میکنم

اما این pm آخری که حامد پاسخ گفت نظرمو نسبت به شخص خودش تغییر داد.
حقیقتش انتظار داشتم دوستانه برخورد کنه همون طور که من راستی راستی booos اش کردم, اما اون زد تو گوشم:cry:

جناب GFX

بزرگوار، لطف کنید و سری به لغت نامه های فارسی بزنید و معنی لغت حماقت رو پیدا کنید.

بنده به عنوان یک کاربر سایت از شما تا قبل از این پیام خصوصی دلگیر نبودم چرا که یک سوء تفاهم بود اما با دیدن این برخورد و پیغام خصوصی شما و جواب بنده و همچنین پست 410 از مدیریت سایت تقاضا میکنم که طبق قوانین با بنده و شما برخورد کنند.

با تقدیم احترام

GFX May 24th, 2008 15:24

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Hamed2420 (پست 193243)
جناب GFX

بزرگوار، لطف کنید و سری به لغت نامه های فارسی بزنید و معنی لغت حماقت رو پیدا کنید.

بنده به عنوان یک کاربر سایت از شما تا قبل از این پیام خصوصی دلگیر نبودم چرا که یک سوء تفاهم بود اما با دیدن این برخورد و پیغام خصوصی شما و جواب بنده و همچنین پست 410 از مدیریت سایت تقاضا میکنم که طبق قوانین با بنده و شما برخورد کنند.

با تقدیم احترام

سلام گلم

ok ok

تازه گرفتم چی شد!

بابا با چه زبونی بگم اون pm جنبه خودمونی و رفع سو تفاهم داشت گپ و از این جور حرفا و ...(ای بابا!):huh:

معنی حماقت رو به خوبی میدونم چیه!

بلافاصله بعد از کاربرد حماقت چندتا boos حواله کردم....این یعنی چی؟ :blush:

خواستم حسمو نسبت بهت(یه هو از فرش به عرش) با این ترکیب بیان کنم:blink:

کاش لغت دیگه ای به ذهنم میرسید!

قصد جسارت نداشتم
اگه بابت این کلمه ناراحت شدی شرمنده ...عذر میخوام

اما با این همه نوع برخوردت با یه کاربر رو نمیپسندم

خیلی های دیگه هم نمیپسندند اما چیزی نمیگن یا بهتره نگن!

در مورد اینکه مدیریت سایت با این موضوع برخورد کنند هم باید بگم :

تو رو دینت مارو با آقا رضا در ننداز :cry:
خیلی براشون احترام قایلم(و البته واسه شما)
اگر همین الان بفرمایند: من گفتم حامد اینجوری کنه...میگم: چشم...حق با شماست...اشتباه از من بوده...و....نه بدلیل اینکه مدیر سایت هستند یا ترس از banned و...نه....به دلیل رفتار منطقی شون که در این مدت آشنایی با سرمایه ازشون دیدم

ولی انتظار دارم ایشون وقتی این نوع برخورد یک مدیرش با کاربر(بینوا :cry:) رو میبینند راهنماییشون کنند

به قول استینگ(علیه الرحمه) : مخلص و اینا ;)

Hamed2420 May 24th, 2008 16:11

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله GFX (پست 193247)
معنی حماقت رو به خوبی میدونم چیه!

بلافاصله بعد از کاربرد حماقت چندتا boos حواله کردم....این یعنی چی؟ :blush:

خواستم حسمو نسبت بهت(یه هو از فرش به عرش) با این ترکیب بیان کنم:blink:

کاش لغت دیگه ای به ذهنم میرسید!

اما با این همه نوع برخوردت با یه کاربر رو نمیپسندم

خیلی های دیگه هم نمیپسندند اما چیزی نمیگن یا بهتره نگن!

با سلام مجدد و تشکر نسبت به اینکه از معنی لغات خبر دارید و از اونها استفاده میکنید اما هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد.
هم بنده شما و روحیات شما رو میشناسم و هم شما باید با روحیات بنده در نوع نوشته هام آشنا شده باشید. اگر هم بنده بخوام با کسی از عزیزان در سایت شوخی کنم اول به این نکته نگاه میکنم که اولاً با طرفم شوخی دارم یا خیر. سن ایشون به بنده میخوره؟ شخصیت ایشون چگونه هست؟ (این مطلب رو از نوع نوشته هاشون درک میکنم)
فکر میکنم که چه چیزی میخوام بنویسم و بعد به خودم این اجازه رو میدم که یک شوخی مودبانه در جهت بالا رفتن روحیه دوستی کاربران انجام بدم که البته این شوخی هم در جای مناسبش خواهد بود. اما به هیچ عنوان به خودم اجازه این جسارت رو نمیدم که بی محابا بر کسی بتازم.

زین پس سعی کنید در دایره لغات خود بیشتر جستجو کنید و کلمات مناسب و پسندیده ای رو پیدا کنید تا باعث دلخوری کسی نشود.

در مورد شیوه برخورد با دیگر عزیزان هم عارضم که سعی کردم همیشه قوانین سایت رو اجرا کنم. اما چشم، تجدید نظر خواهم کرد و با مدیریت سایت مشورت دوباره ای خواهم داشت.

باز هم از مدیریت سایت تقاضا میکنم با در نظر گرفتن قوانین سایت، با بنده و شما برخورد مناسب را داشته باشند.

موفق باشید
با تشکر و تقدیم احترام

GFX May 24th, 2008 16:36

نخیر...

گویا: نرود میخ آهنین بر سنگ !

اونهمه قربون صدقه و احترام و نمیبینه اونوقت به دایره لغات بنده جسارت میکنه!!

من که بابت اون کلمه گفتم ببخشید...شما کینه ورزانه به موضوع مینگرید...متاسفم

بنده هم از مدیریت سایت همون تقاضا رو دارم

trendfinder May 24th, 2008 17:27

درود
خیلی وقتها در تاپیک های مختلف مجادلات لفظی پیش اومده و همیشه ختم به خیر شده.
بنده به عنوان یک عضو این سایت خواهش می کنم این قضیه رو ختم به خیر کنید. تا خدایی ناکرده دلگیری و ناراحتی بین شما پیش نیاد.
مطمئن هستم هر دو اونقدر بزرگوار هستید که اینگونه نیز خواهد شد. ما همه با هم دوست هستیم و همکار. اگر نابسامانی و انتقادی هم هست باید مطرح بشه . ولی نتیجه اون خیلی مهمه.
جناب حامد عزیز بنده به شخصه از تمام زحماتی که می کشید و این مسئولیت رو قبول کردید تشکر می کنم. زحمت های شما اونقدر زیاده که با کوچکترین مشکلی نباید همه اونها رو فراموش کرد و نادیده گرفت. انتقادی هم که از شما شد کاملا درست بود. ولی فرمایش حمید عزیز یک توجیه منطقی بود بر ایراد کار شما.

ارادتمند

Reza May 24th, 2008 21:46

با سلام

جناب GFX، توجه شما را به موارد ذیل جلب می کنم:

۱- مطمئن باشید مدیران سایت (از جمله آقا حامد) هیچگونه مسئله شخصی با شما نداشته و تلاش بر این است که قوانین سایت بطور کامل و یکسان برای همه کاربران اجرا شود.

۲- هر یک از بندهای قوانین سایت بر اساس تجارب قبلی و پس از مدتها بررسی وضع شده اند. بعنوان نمونه مواردی از قبیل محدودیت ایجاد تاپیک برای کاربران تازه وارد و ممنوعیت درج پستهای متعدد در زمان کوتاه، پستهای کم محتوا و . . . برای حفظ نظم و کیفیت محتوای سایت وضع شده اند.

۳- عملکرد مدیر محترم تالار موضوع آزاد در راستای اجرای قوانین و اهداف سایت بوده و در مجموع مورد تایید است.

۴- متاسفانه شما حداقل در دو مورد قوانین سایت را نادیده گرفته اید:

الف: زمانی که انتقادات از مدیریت تالار را در تاپیک 3gp برای موبایل مطرح کردید، بند ۷ قوانین را نادیده گرفتید. در حالی که لازم است اینگونه موارد را از طریق پیام خصوصی یا در تالار و تاپیکهایی که برای پیشنهادات و انتقادات وجود دارند مطرح کنید.
نقل قول:

7. انتخاب عنوان مناسب برای موضوعات جدید، نوشتن مطالب به فارسی و ایجاد موضوع(تاپیک) جدید در تالار(فروم) مناسب، از وظایف مهم کاربران است. ارسال تاپیکها و پستهای مشابه یا بی‌محتوا، انحراف موضوع تاپیک و نوشتن مطالب غیر مرتبط با موضوع تاپیک مجاز نیست. همچنین لازم است هر تاپیک فقط در یک فروم(مناسب موضوع تاپیک) نوشته شود.
ب: از طریق ارسال پیام توهین آمیز و سپس قرار دادن متن پیام در تاپیک، بندهای ۳ و ۶ قوانین سایت را نادیده گرفتید:
نقل قول:

3. استفاده از تصاویر یا کلمات رکیک و نامناسب در پروفایل کاربر(شامل نام کاربری، آواتار، امضا و ...) همچنین در پست‌ها، تاپیکها، پیام خصوصی، پیام کاربران(در پروفایل کاربران دیگر)، آلبوم‌های عکس و . . . تحت هیچ شرایطی مجاز نیست.
نقل قول:

6. احترام به کاربران و مدیران سایت، حفظ روحیه دوستی و رعایت حقوق دیگران، شرط ادامه فعالیت در یک محیط عمومی مجازی مانند انجمن‌های "سرمایه" است.
با توجه به موارد فوق، ناچارم دسترسی شما را برای مدتی محدود کنم. (فردا این مورد را اجرا می کنم. مگر اینکه عملکرد نامناسب خود را جبران کنید و آقا حامد هم گذشت کنند)

با تشکر

Hamed2420 May 24th, 2008 22:54

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Reza (پست 193305)
با توجه به موارد فوق، ناچارم دسترسی شما را برای مدتی محدود کنم. (فردا این مورد را اجرا می کنم. مگر اینکه عملکرد نامناسب خود را جبران کنید و آقا حامد هم گذشت کنند)

آقا رضا با سلام

با تشکر از حسن تدبیر شما. اگر جنابعالی حق را به بنده داده اید، بنده از حق خود با توجه به متن نقل شده جناب GFX میگذرم و اگر از سوی بنده خسارتی (هر چند مجازی) به جناب GFX وارد شده، بنده باز هم از ایشون عذر خواهی میکنم.

لذا خواهشمندم اینبار محدودیتی را برای کاربر محترم، جناب GFX اعمال نکنید.

فقط امیدوارم که این گشاده رویی شما باعث سوء برداشت های آتی توسط کاربران نشه.

با تقدیم احترام

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله GFX (پست 193247)
قصد جسارت نداشتم
اگه بابت این کلمه ناراحت شدی شرمنده ...عذر میخوام

GFX May 24th, 2008 23:01

آقا رضا سلام

موضوع اینجاست که من عذر خواهی کردم و موضوع رو تموم شده تلقی کردم اما...!

گویا واببخشیدااای من به گوش کسی نمیرسه!

اگر رفتار مدیر تالار آزاد رو در مواجهه با یه کاربر, پسندیده میبینید من دیگه حرفی ندارم !

GFX May 24th, 2008 23:08

حامد جان
دیره فدات شم
میدونم همینو میخواستی
حقانیتت ثابت شد
خوش به حالت

پ.ن
بریم برای banned

عجب سلاحیه این banned

مظلوم واقع شدیم

وحید سلیمانی May 24th, 2008 23:19

صلوات ختم کن ...

http://www.pic4ever.com/images/shake2.gif

GFX May 24th, 2008 23:32

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله vahid639 (پست 193326)
صلوات ختم کن ...

http://www.pic4ever.com/images/shake2.gif

ختم شد...صفحه پیش هم ختم شد:)

ختم کنم یا کنیم؟!

همه چی بر علیه منه!:laugh:

ایها السرمایه بدانید کاربر مظلوم را نا کام banned کردند :cry:

ارادتمند کل سرمایه

مسعود رهجو May 25th, 2008 00:53

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله GFX (پست 193318)
آقا رضا سلام

موضوع اینجاست که من عذر خواهی کردم و موضوع رو تموم شده تلقی کردم اما...!

گویا واببخشیدااای من به گوش کسی نمیرسه!

اگر رفتار مدیر تالار آزاد رو در مواجهه با یه کاربر, پسندیده میبینید من دیگه حرفی ندارم !

سلام

جناب gfx عزیز کاربر محترم سایت سرمایه
من نمی دانم این جناب حامد خان چه هیزمه تری به شما فروخته که این رفتار را با ایشان دارید ادبیات شما بسیار تند هست انتقاد هم روش خودش را دارد با جار زدن در یک محل عمومی ومخاطب خود را احمق تصور کردن دور از شان یک انسان بزرگواری چون شما هست باور کنید اگر من جای حامد بودم یکی اینطوری با من صحبت میکرد صد مرتبه از این توهینی که به من شده توهین میکردم اما جناب حامد با متانت کامل با شما صحبت کردند در حالی که بدترین نوع توهین را شما به ایشان کردهاید هر چقدر هم انسان مقصر باشه فکر نکنم کسی حق داشته باشه انسانیت اون شخص را زیر سوال ببرد حالا به دلیل انکه سه تا از پست های شما را به هم چسبانده مطمین باشید اگر شما جای حامد بودید همین کار را میکردید شما از مدیریت ایشان نا راضی هستید توی پیغام خصوصی دلایل خودتان را به خود حامد یا آقا رضا اعلا م میکردید با احترام متقابل این بهتر بود یا اینطور جار زدن بین دیگران شخصیت انسانها از هر چیزی در این دنیا با ارزش تر هست
موفق و موید باشد

Honda May 25th, 2008 12:47

سلام GFX ، اگر جسارت محسوب نشود و باعث بوجود آمدن بحث جدیدی نشود ، خدمت شما عرض می کنم که به نظر این حقیر ، حامد2420 جزء کاربران نمونه و نیز جزء مدیران دوست داشتنی سرمایه بوده و همچنان هست ( شاید نظر شما این نباشد که خب بحثی نیست ) و تا جایی که من پستهایش را دنبال کرده ام ، هم بحثهای فنی خوبی در تاپیکهای مختلف داشته و هم بعنوان مدیر ، حتی الامکان طوری وظیفه مدیریتی خودش را انجام می دهد که کسی نرنجد و طبیعی است که در یک محیط عمومی مثل سرمایه ، همه سلیقه ها یک جور نباشد و همه دوستان ، راجع به یک مسئله ، نظر یکسان نداشته باشند ، ولی این تنوع نظرات نباید باعث این شود که ما به تندی با هم برخورد کنیم ( از شما خواهش می کنم یکبار دیگر تاپیک اساسنامه و قوانین سایت سرمایه را مطالعه بفرمائید و روی هر بند آن تامل لازم را داشته باشید ).
بهرحال جهت عضویت در فروم سرمایه ، پذیرفتن تمامی آن بندها توسط هر کاربر الزامی بوده و تنها در اینصورت است که شخص بعنوان کاربر حق استفاده از فروم را دارد به بعبارت دیگر ، شما جهت استفاده از فروم سرمایه ، می بایست قوانین اسانامه فوق را بپذیرید و اگر نظر انتقادی و یا نظر اصلاحی راجع به هریک از بندهای اساسنامه فوق دارید ، کافی است در PM به مدیران ارشد فروم ( آقا رضا یا آقا یاسر رشیدی ) نظراتتان را بیان فرمائید و نه اینکه با مدیر مربوطه ( آنهم در تاپیک عمومی و نه حتی PM ) مجادله کنید و از الفاظ نامناسب استفاده فرمائید.
امیدوارم از نظری که خدمتتان عرض شد ، نرنجیده باشید و برای بیان نظراتتان ، راه بهتری در پیش بگیرید که باعث رنجش مدیرانی که وقت گرانبهای خود را برای استفاده بهتر ما از فروم سرمایه صرف می کنند ، نشوید.
ارادتمند همه سرمایه ای ها علی الخصوص آقا حامد2420 : Honda

GFX May 25th, 2008 12:59

سلام اقا مسعود
از طرفی به گفته های شما حق میدم از طرفی هم ازت انتظار نداشتم!

کجا من گفتم حامد عزیز به من هیزم تر فروخته؟
کجا من از ادبیات تند استفاده کردم؟
کجا من انتقاد خودمو جــار زدم؟
کجا من انسانیتی رو زیر سوال بردم؟

اگر من جای حامد گرامی بودم هیچوقت نمیذاشتم کار به اینجا ختم بشه و همونطور که گفتم با پنبه سر میبریدم! نه با شمشیر!

این از معایب دنیای مجازیست که انتقال حس رو سخت میکنه

مثلآ شما شده با یه دوستتون دارید صحبت میکنید بعد میان کلام از کلماتی استفاده میکنید که فی النفسه توهین تلقی میشه! اما به دلیل اون فضا و صمیمیتتون جنبه طنز داشته و خوشایند!

البته حامد محترم بعد از وقوع وقایع فرمودند : من با شما شوخی ندارم که اینگونه خطاب میکنید
که درسته...(خواستیم زود پسر خاله بشیم که نشد!)

بعد اون کلمه(لعن ا... علیه) رو در پیغام خصوصی عرض کردم و فکر کردم اون پیغام به اندازه کافی بار صمیمت میاره که توهین تلقی نشه.

حامد عزیز چه کردند ...بنده رو تحریک کردند تا پیغام رو عمومی کنم تا همگان رو متوجه توهین یه کاربر نسبت به خودشون و به اصطلاح آتو گرفتند

حماقت واقعی رو من کردم که کلام خصوصی رو عمومی کردم!

آیا اگر یه مدیر بودم چنین میکردم یا گذشت؟!

آیا شما واقعآ پاره ای از کلام ایشان را نسبت به من متین و بزرگوارانه برداشت میکنید؟

"خوبه که آدم کمی دل و جرات داشته باشه"
"ارادتمندم جناب مودب و با فرهنگ "

خودتون با آرامش و غیر غرض ورزانه مرور بفرمایید
چه برداشتی از این کلام دارید؟

من هنوز متاسفم که نتونستم منظورمو برسونم و کلامی که قرار بود فضا رو عوض کنه با توهین اشتباه گرفته بشه!و موضوع به درازا بیانجامه

فی الواقع هیچ توهینی در کار نبوده که اگر تصور توهین شده من عذر خواهی کردم(اما ندیدند تا آنجایی که...!)
برداشت عجولانه و شخصی مدیر تالار آزاد و البته عمومی کردن حقایق از ناحیه این حقیر کار را بدین جا رساند

شرمنده همه دوستان هم هستم:blush:

باز هم مظلومیت من پابرجاست

چرا یکی نمیاد بگه بابا اینجای قضیه رو هم تو راست گفتی؟!:blink:

پ.ن

بهتر بود اون پست قبلی آخر قصه بود اما این آقا مسعود دوست داشتنی نذاشت:)

پ.ن2

آقای هندا
بشر دو طرفه جایز الخطاست شما هم ببخشید

Reza May 25th, 2008 21:19

با سلام

جناب GFX، با توجه به گذشت آقا حامد این بار اقدامی در مورد شما انجام نمی دهم. لطفا از پرداختن به موضوعاتی که نفعی برای شما و سایر دوستان ندارد خودداری کنید و وقت با ارزش خود را برای مطالب مفید صرف کنید.

از همه دوستانی که در این بحث شرکت کردند تشکر می کنم.

لطفا این مورد را تمام شده تلقی کنید.

با تشکر

Ahmad-Ali May 26th, 2008 12:31

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Ahmad-Ali (پست 192641)
سلام و عرض ادب.در صورت امکان در کلیدهای میانبر گزینه نوشته های هفته را قرار بدهید تا اگر چند روزی به کامپیوتر دسترسی نداشتیم بتوانیم نوشته های جدید را ببینیم.البته گزینه نوشته های جدید نشان میدهد ولی اگر یکبار وارد سایت شده و نتوانیم همه جدیدها را بخوانیم با ورود مجدد،دیگر به بقیه دسترسی نداریم.ارادتمند شما

سلام.گفتم دوباره خدمتتان عرض کنم.:blush:البته اگر این نوشته های اخیر قابل تنظیم(مثلا 8 یا 10 یا 30 روز اخیر:blink:) باشد که چه بهتر.ارادتمند شما

Reza May 26th, 2008 12:58

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Ahmad-Ali (پست 193555)
سلام.گفتم دوباره خدمتتان عرض کنم.:blush:البته اگر این نوشته های اخیر قابل تنظیم(مثلا 8 یا 10 یا 30 روز اخیر:blink:) باشد که چه بهتر.ارادتمند شما

با سلام

متاسفانه این مورد از نظر فنی امکان پذیر نیست (یا انجام آن بسیار مشکل است).

با تشکر

GFX May 26th, 2008 18:16

حسن ختام

با سلام

اینجانب با کنکاش و بررسی بیشتر در واقعه گذشته ...با مرور بیشتر در آن قسمی که مربوط به بنده میشد اشتباهات خود را میپذیرم و

از همگان به دلیل تشویش اذهان که البته ناخواسته بود صمیمانه پوزش میطلبم

و فرصت را مغتنم شمرده و از مدیریت تالار آزاد(حامد دوست داشتنی) بدلیل آنچه ناخواسته پیش آمد صمیمانه و برادرانه عذرخواهی نموده و رویش را میبوسم

به امید فردایی بهتر
:)

مسعود رهجو May 26th, 2008 19:29

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله GFX (پست 193619)
با سلام

اینجانب با کنکاش و بررسی بیشتر در واقعه گذشته ...با مرور بیشتر در آن قسمی که مربوط به بنده میشد اشتباهات خود را میپذیرم و

از همگان به دلیل تشویش اذهان که البته ناخواسته بود صمیمانه پوزش میطلبم

و فرصت را مغتنم شمرده و از مدیریت تالار آزاد(حامد دوست داشتنی) بدلیل آنچه ناخواسته پیش آمد صمیمانه و برادرانه عذرخواهی نموده و رویش را میبوسم

به امید فردایی بهتر
:)

سلام
همیشه انسان های والا مقام و با شهامت زمانی که به اشتباه خود پی می برند به ان اعتراف می کنند
به شما تبریک می گوییم
امیدوارم همیشه سبز باشید
ارادتمند شما مسعود رهجو

Hamed2420 May 26th, 2008 22:49

جناب GFX سلام

بزرگواری شما قابل ستایش هست.

موفق و سربلند باشید

ارادتمندم

qazal June 14th, 2008 11:43

مديريت محترم

درصورت امکان براي تازه واردين به اين سايت از جمله خود من ،به منظور آشنايي با نحوه کارکرد سايت وچگونگي انجام

معاملات،‌دستورالعمل ابتدايي شامل مفاهيم ،‌اهداف ،‌امکانات،‌محدوديت ها و... قرار دهيد تا سريع تر بتوانيم با بقيه افراد که مدت

زيادي است از کاربران سايت هستند همگام شويم.براي مثال خود من هنوز دقيقا نميدانم آيا امکان انجام معامله واقعي وجود دارد يا

فقط مي توان به صورت مجازي عمل کرد.لطفا راهنمايي بفرماييد.

مسعود رهجو June 14th, 2008 11:57

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله qazal (پست 198957)
مديريت محترم

درصورت امکان براي تازه واردين به اين سايت از جمله خود من ،به منظور آشنايي با نحوه کارکرد سايت وچگونگي انجام

معاملات،‌دستورالعمل ابتدايي شامل مفاهيم ،‌اهداف ،‌امکانات،‌محدوديت ها و... قرار دهيد تا سريع تر بتوانيم با بقيه افراد که مدت

زيادي است از کاربران سايت هستند همگام شويم.براي مثال خود من هنوز دقيقا نميدانم آيا امکان انجام معامله واقعي وجود دارد يا

فقط مي توان به صورت مجازي عمل کرد.لطفا راهنمايي بفرماييد.

سلام دوست من :
لطفا به این مکان مراجعه کنید

نقشه راه سرمایه

RAMINT June 19th, 2008 21:17

با سلام من اي دي FXRAMIN هستم يكدفعه رمز ورودم بريد از روي لب تابم هر كاري كردم نتونستم وارد شم چندين بار برام يه ايميل اومد بايد ميرفتم به لينكي كه از انجا برام رمز عبورم ميامد به ايميلم ولي هر چي روي اون لينك كليك ميكردم صفحه خاصي نميومد ... جز صفحه دوم سايت كه همه تابيكها و تالارها هست ولي جايي نديدم براي وورد ايميلم و دريافت رمز ورودم

از مديريت محترم ميخواهم هر چه سريعتر اين مورد را بيگيري كند چون ديدم 1 بيام خصوصي دارم و اصلا هم دوست ندارم با اين اي دي بست بزنم

موفق باشيد
يا حق

Reza June 19th, 2008 21:52

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله RAMINT (پست 200505)
با سلام من اي دي FXRAMIN هستم يكدفعه رمز ورودم بريد از روي لب تابم هر كاري كردم نتونستم وارد شم چندين بار برام يه ايميل اومد بايد ميرفتم به لينكي كه از انجا برام رمز عبورم ميامد به ايميلم ولي هر چي روي اون لينك كليك ميكردم صفحه خاصي نميومد ... جز صفحه دوم سايت كه همه تابيكها و تالارها هست ولي جايي نديدم براي وورد ايميلم و دريافت رمز ورودم

از مديريت محترم ميخواهم هر چه سريعتر اين مورد را بيگيري كند چون ديدم 1 بيام خصوصي دارم و اصلا هم دوست ندارم با اين اي دي بست بزنم

موفق باشيد
يا حق

با سلام

بهتر بود بجای ایجاد ID جدید، مشکل خود را از طریق فرم تماس با ما یا از طریق ایمیل (info ات سرمایه دات کام) مطرح می کردید.

برای شما یک پیام خصوصی ارسال کردم.

blue_dream_1983 June 20th, 2008 12:19

1 ضميمه
سلام مدیریت محترم سرمایه.
حدود چند دقیقه هست که هر صفحه ای که باز می کنم در سایت سمت چپ یک قسمتی میاید که نوشته
Right Column
Right Column Bar
دلیلش چی هست و برای چه کاری هست؟
مرسی.

vahidgh June 20th, 2008 13:45

سلام

مدیریت محترم میشه راجع به قسمت افشای ریسک سمت چپ صفحه بیشتر توضیح بدید؟

با تشکر

بهزاد اقبالی June 20th, 2008 17:57

این قابلیتی که دوستان اشاره کردند جاش خیلی بده.چشمامون عادت نداره .یه جوریه.او پایین جا هست اگر میشه اضافه اش کنید زیر تقویم سایت

Reza June 20th, 2008 19:41

با سلام

صفحات سایت به چهار دسته اصلی تقسیم می شوند:

۱- صفحات اختصاصی هر تاپیک
۲- صفحات اختصاصی هر تالار
۳- صفحه اول انجمنها
۴- صفحه اول سایت

۱- قسمت عمده زمان حضور کاربران در سایت، صرف مطلعه تاپیکها می شود. در نبود ستون سمت چپ، بدلیل عرض زیاد صفحات تاپیکها، سطرها بسیار طولانی می شوند و مطالعه یک متن طولانی و دنبال کردن سطور بسیار مشکل شده و چشم را خسته می کند. برای رفع این مشکل، برخی سایتها عرض تمام صفحات فروم را کم می کنند (مانند سایت http://www.vbulletin.org).
لذا با توجه به اینکه وجود ستون سمت چپ موجب کم شدن عرض نوشته ها و کوتاه شدن سطرها می شود، وجود آن موجب سهولت مطالعه صفحات تاپیکها (که از نظر محتوا مهمترین بخش سایت هستند) شده و در مجموع مفید می باشد.

۲ و ۳- وجود ستون سمت چپ برای صفحات اختصاصی هر تالار و همچنین صفحه اول انجمنها مشکل و مزاحمتی ایجاد نمی کند.

۴- در صفحه اول سایت، وجود ستون سمت چپ موجب کم شدن عرض ستون وسط این صفحه می شود (فقط برای افرادی که از رزولوشن ۱۰۲۴ در ۷۶۸ و کمتر استفاده می کنند). همچنین ممکن است دنبال کردن آخرین عناوین تالار آزاد را با دشواری مواجه کند.

با توجه به موارد بالا، مشکل عمده ای در وجود این ستون مشاهده نمی شود. لطفا دوستان نظرات خود را در این خصوص با ذکر جزئیات مطرح کنند.

با تشکر

بهزاد اقبالی June 20th, 2008 19:54

با سلام خدمت مدیریت محترم سایت
اقا رضا به نظر من اگر به همون حالت قبلی برگرده بهتره.
من که اون حالت قبلی رو در هر صورتی بیشتر میپسندم.
اگر بخوام یه خورده از نظر مبانی هنرهای تجسمی به قضیه نگاه کنیم؛
باید بگم ذهن انسان در نگاه اول که به شی یا هر چیزی نگاه میکند به دنبال تقارن میگردد که ارامش بخش ترین تقارن مخصوصا برای ایرانی ها تقارن معکوس یا تقارن قرینه است.
این شکل جدید موجب بر هم زدن تقارن شده چرا که ذهن ادم رو نظم نمیده و موجب میشه که اعصاب خورد بشه.چرا که الان که توی تاپیک میری قسمت سمت چپ کلا سفیده و ما هم به اون عادت نداریم.
به نظر بنده اگر به حالت قبل برگرده و این گزینه جدید به زیر تقویم اضافه بشه بهتره.به نظر بنده یکی از دلایلی که دوستان بیش از دیگر انجمن ها به این انجمن سر میزنند در درجه اول ترکیب بندی مناسبش هست که ذهن افراد رو با تضاد مواجه نمیکنه و همین باعث موندن و ادامه دادن کار هست.امروز 2 نفر در تالار فاندامنتال پیغام گذاشته بودند و از این ترکیب بندی جدید اعلام نارضایتی کرده بودند که بنده پستشون رو حذف کردم .
در هر صورت هر کار که خودتون صلاح میدونید انجام بدید.

بهزاد اقبالی June 20th, 2008 19:58

اون سایت رو هم دیدم دقت کنید که:
1.این سایت انگلیسیه و نوشته ها از چپ به راسته.در حالی که سایت ما از راست به چپ نوشته میشه.
2.صفحه اصلی ما الان 4 تا ستون داره .اما 3 ستون (حالت قبلی)تقارن رو ایجاد میکرد.
3.اون سایت با ابی کردن حاشیه تقارن کلی رو ایجاد کرده اما سایت ما حاشیه نداره و از سرتاسر سایت برای نوشتن مطالب استفاده کرده.

blue_dream_1983 June 20th, 2008 20:22

من هم با برگشتن به حالت قبلی موافقم.برای اینکه پستها زیاد نشه اگر کسی نظر خاصی نداره مثل من و فقط موافق برگردوندن به حالت قبلی هست دکمه ی تشکر رو بزنه.
مرسی.

Reza June 20th, 2008 20:48

1 ضميمه
با سلام و تشکر از دوست عزیز جناب بهزاد اقبالی و سایر دوستان

طبق بررسی انجام شده، بیش از نصف (حدود 58%) کاربران سایت از رزولوشن 1024 در 768 استفاده می کنند(تصویر پیوست) و احتمالا وجود ستون سمت چپ برای این دوستان مطلوب نیست.

از طرف دیگر، این ستون برای نمایش اطلاعاتی مفید (از قبیل یادآوری به کاربران تازه وارد در مورد ریسکهای بازار، گزینه جستجو در سایت، پندنامه(شامل جملات پندآموز و کلیدی که بصورت رندوم در هر بار بازدید از صفحات نمایش داده می شوند) و . . .) قابل استفاده می باشد.

با توجه به این موارد، از همه دوستان دعوت می کنم در نظرسنجی که در بالای تاپیک قرار گرفته است شرکت کنند تا بر مبنای نتیجه نظرسنجی در مورد وجود یا حذف ستون سمت چپ تصمیم گیری شود.

با احترام
رضا

yusefamini June 20th, 2008 21:34

سلام به مدیر محترم سایت آقا رضای عزیز

وجود لینک"نمایش اولین پست خوانده نشده " باعث سهولت استفاده از سایت شده که بی نهایت سپاسگزارم.
وجود یک لینک با عنوان "top" در کنار لینک "تشکر" باعث ساده تر شدن استفاده از سایت میشود. بخصوص در صفحاتی که به دلیل وجود پست های طولانی ، کمی بلند تر از حد معمول شده اند.

با سپاس

بهزاد اقبالی June 20th, 2008 21:37

میشه در مورد افشای ریسک و رندوم یک مقدار توضیح بدید
در ضمن ایا امکان این وجود نداره که این 2 مستطیل جدید به زیر تقویم یا بالای اخرین عناوین تالار موضوعات ازاد و زیر امار سایت اضافه بشه؟؟؟

Mehdi.gpr June 20th, 2008 21:54

با تشکر از مدیر محترم سایت ..

میخواستم بگم به نظر من چون مدیران با قرار دادن این موارد در سایت مثل همیشه قصد کمک به افراد تازه وارد را دارند فکر میکنم بجای اینکه " از تمامی صفحات حذف شود " اینطور باشد بهتر است که " در تمامی صفحات مکان آن تغییر کند " تا در اندازه پستها تغییر ایجاد نکند .. مثلا بجای اینکه در طرفین قرار بگیرد یا بالای صفحه یا در زیر صفحه واقع شود .

با عرض پوزش بخاطر جسارتی که کردم.

با تشکر

Reza June 20th, 2008 21:56

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله yusefamini (پست 200974)
سلام به مدیر محترم سایت آقا رضای عزیز

وجود لینک"نمایش اولین پست خوانده نشده " باعث سهولت استفاده از سایت شده که بی نهایت سپاسگزارم.
وجود یک لینک با عنوان "top" در کنار لینک "تشکر" باعث ساده تر شدن استفاده از سایت میشود. بخصوص در صفحاتی که به دلیل وجود پست های طولانی ، کمی بلند تر از حد معمول شده اند.

با سپاس

با سلام به دوست عزیز و بزرگوار جناب امینی

این امکان در vBulletin وجود ندارد. سعی می کنم راهی برای اجرای این پیشنهاد پیدا کنم.

با احترام

Reza June 20th, 2008 22:09

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله بهزاد اقبالی (پست 200977)
میشه در مورد افشای ریسک و رندوم یک مقدار توضیح بدید
در ضمن ایا امکان این وجود نداره که این 2 مستطیل جدید به زیر تقویم یا بالای اخرین عناوین تالار موضوعات ازاد و زیر امار سایت اضافه بشه؟؟؟

افشای ریسک: شامل جملاتی برای اعلام و یادآوری ریسک سرمایه گذاری در بازارهای مالی و فارکس (بصورت متن یا تصویر متحرک) و لینک به صفحه ای که در آن توضیحات کاملی در این خصوص ارائه شده است

پند نامه: شامل تعداد زیادی جمله پندآموز که با هر بار باز شدن هر صفحه، یکی از جملات بصورت تصادفی نمایش داده می شود. (تعدادی از جملات پندآموز در این تاپیک جمع آوری شده اند که مطالعه آنها خالی از لطف نیست)

اگر این موارد به زیر تقویم اضافه شوند، فقط در صفحه اول سایت نمایش داده می شوند، نه در تمام صفحات

szh.1367 June 20th, 2008 22:10

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Reza (پست 200951)
از طرف دیگر، این ستون برای نمایش اطلاعاتی مفید (از قبیل یادآوری به کاربران تازه وارد در مورد ریسکهای بازار، گزینه جستجو در سایت، پندنامه(شامل جملات پندآموز و کلیدی که بصورت رندوم در هر بار بازدید از صفحات نمایش داده می شوند) و . . .) قابل استفاده می باشد.

با سلام خدمت مدیر محترم سایت

بنده به نوبه خودم از شما به خاطر بزرگواری که نسبت به ما تازه واردها دارید تشکر می کنم واقعا طرز تفکر شما تحسین برانگیز است

اما فکر می کنم که ستون سمت چپ جای مناسبی قرار نگرفته به نظر بنده بهتره که پایین یا بالای صفحه قرار داده شود

با تشکر

ساعت جاري 00:03 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.