انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=15)
-   -   ارائه پیشنهاد و راهکار برای ارتقاء کیفیت مطالب در سایت سرمایه (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=4896)

engineer March 15th, 2010 09:12

سلام
بنده پيشنهادي داشتم كه اگه يك الزامي باشه و عملي بشه سايت از اين حالت كه دوستمون در اينجا صحبتشو كردن درمياد و واقعاً سروسامون ميگيره.
مسئله اينجاست كه اون كسي كه تاپيك رو ايجاد ميكنه بايد خودش احساس مسئوليت بيشتري بكنه و هر صفحه اي كه به تاپيك اضافه ميشه خلاصه و چكيده اون صفحه رو در پست اول بياره.
ممكنه در نگاه اول عملي به نظر نياد ولي تو هر سازماني تصميمات جديد انضباطي اينطوري اولش سخت و دست آخر جزو بديهيات به نظر مياد. البته فقط در صورت اهتمام مديران.
اين خواهش من از مديران سايت هست كه تو سال 89 اين موضوع رو جا بندازن و به صورت قانون در بيارن.
با تشكر و آرزوي بركت

deepblue March 26th, 2010 02:03

با سلام خدمت مدیریت محترم سایت.
احتراماً سایت از نظر ساختار بسیار از هم گسیخته میباشد و این مساله موجب سردرگمی کاربران ، موضوعات تکراری ، موازی کاری در تاپیکهای مختلف ، عدم دسترسی سریع به موضوعات مورد نظر برای کاربران ، عدم وجود نقشه راه مشخص برای دسترسی به مطلب مورد نظر و .... گردیده است به طوری که اگر موتور جستجوی گوگل وجود نداشت دسترسی به موضوع مورد نظر در سایت غیر ممکن می نمود.
به عنوان مثال من نیاز به دانلود نرم افزار Metatrader Account copier + ک.ر.ک دارم و تمام بعد از ظهر را صرف جستجو کردم و نیافتم.
خواهشمندم در صورت امکان علاوه ارسال این لینک از طریق هر یک از بزرگان سایت ، مکانی را برای انجام این گونه اعمال خلاف قانون مشخص فرمایید تا علاوه بر اجر اخروی هم امکان دسترسی برای علاقه مندان فراهم شود و هم خدایی ناکرده مشکلی برای سایت بروز نکند.
با سپاس از شما ، امیدوارم پذیرای انتقاد اینجانب باشید.
پاینده باشید.

Honda March 27th, 2010 23:45

سلام deepblue عزيز ، اين حقير جزء بزرگان سايت نمي باشم ولي افتخارم علم آموزي از بزرگاني است كه اگر بخواهم نام تك تك شان را ببرم ، قاصرم ...
و اما پاسخ كوچكي به سوالات شما دوست محترمم :
در صفحه اصلي سايت ، اگر روي لينك تالار [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] كليك بفرمائيد براحتي تاپيك [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] را ملاحظه مي فرمائيد كه لينكهاي بسياري دارد و حالا حالاها خوراك مطالعه شما و ديگر عزيزانم را فراهم مي آورد( ببخشيد كه در يك فروم عمومي با لحن خودماني مي نويسم ها ) ...
و اما براي دانلود Metatrader Account copier ، كافي است در صفحه اصلي سايت ، روي لينك [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] كليك بفرمائيد و سپس [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] را انتخاب كرده و سپس مـــهم: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] را انتخاب بفرمائيد ( كه سيد امير بابك عزيز ، الحق تاپيك مفيد و خوبي براي ما علم آموزان ايجاد كرده كه فرصت را مغتنم شمرده و به سهم خوده حقيرم ، تشكر مجددي را از ايشان بعمل مي آورم ) ، در پست 14 تاپيك با عنوان : [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] ، شما مي توانيد به مطلوب خود برسيد ...
ضمناً در مورد مواردي كه مطرح كرديد : احتراماً سایت از نظر ساختار بسیار از هم گسیخته میباشد و این مساله موجب سردرگمی کاربران ، موضوعات تکراری ، موازی کاری در تاپیکهای مختلف ، عدم دسترسی سریع به موضوعات مورد نظر برای کاربران ، عدم وجود نقشه راه مشخص برای دسترسی به مطلب مورد نظر و .... گردیده است به طوری که اگر موتور جستجوی گوگل وجود نداشت دسترسی به موضوع مورد نظر در سایت غیر ممکن می نمود ...
بعلت ضيغ وقت ، بنده پاسخ نمي دهم و اين امر را به ديگر دوستان مطلع واگذار مي كنم ...
اميدوارم تا آمدن بزرگان گرامي ، پاسخهاي اين كوچكترين عضو سايت بتواند كمي به شما كمك كند ...
با احترام : Honda
-------------------------------------------------------------
پي نوشت : با ديدن مجدد تاپيك [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] ( كه شايد يكي از پربارترين تاپيكهاي فروممان باشد و مدتها قبل براي ما ايجاد شده و متاسفانه بسياري از ما ( علم آموزان و نه اساتيد ) از مطالب تاپيك فوق استفاده نكرده ايم ) ، ديدم كه آخرين پستش متعلق به سپتامبر 2007 است و به استادم Reza جان ( ادمين محترم ) پيشنهاد مي كنم كه اگر صلاح مي داند ( با توجه به اضافه شدن تاپيكهاي مفيد به سرمايه از آن موقع تاكنون ) به تاپيك فوق مواردي ( = تاپيكهايي ) كه صلاح مي داند را بكمك ديگر اساتيد ، اضافه فرمايند ، اگر با پيشنهاد اين حقير موافقيد براي جلوگيري از شلوغ شدن تاپيك ، لطفاً فقط كليد تشكر را بزنيد.
يا علي ( ع )

trendfinder April 2nd, 2010 04:13

1 ضميمه
پيشنهاد ميكنم در قسمتي از صفحه اصلي چيزي شبيه شكل زير براي جفت ارزهاي اصلي راه اندازي كنيد .البته اگر از نظر فني اين امكان وجود داره.

gerami415 April 19th, 2010 01:18

تست استراتژی

با سلا م لطفا یک تاپیک برای چگونگی تست استراتژی بزنید . متشکرم

lastnight19 May 20th, 2010 19:28

برای ارتقاء سایت وزین سرمایه پیشنهاد می کنم یه مسابقه ای راه بندازیم، یا از این بروکرهای محترم که چپ و راست، بالا و پائین و خلاصه هرگوشه ای تبلیغ دارن درخواست کنیم که اسپانسر مسابقه بشوند و یا اینکه حق ورودی بگیریم.

خلاصه برگزاری مسابقه خالی از لطف نیست.

lastnight19 May 23rd, 2010 11:10

این قضیه فشار روی Server زیاده چیه؟

جدیداً یک روز درمیان من این پیغام رو می بینم.

Reza May 23rd, 2010 12:21

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله lastnight19 (پست 397903)
این قضیه فشار روی Server زیاده چیه؟

جدیداً یک روز درمیان من این پیغام رو می بینم.

آخرین بار چه موقع این پیغام را مشاهده کردید؟ آیا فقط برای چند دقیقه این پیغام را مشاهده می کنید یا برای زمان طولانی (مثلا برای چند ساعت)؟

hnp2500 May 23rd, 2010 12:27

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Reza (پست 397915)
آخرین بار چه موقع این پیغام را مشاهده کردید؟ آیا فقط برای چند دقیقه این پیغام را مشاهده می کنید یا برای زمان طولانی (مثلا برای چند ساعت)؟

با عرض سلام
برای من هم این پیغام هر روز مشاهده می شود. معمولاً 5-6 دقیقه ای طول می کشد. نمی دانم آیا واقعاً حجم کاربران سایت اضافه شده یا مشکل دیگری هست (به نظرم دومی باشد)، لطفاً برای حل این مشکل چاره ای اندیشیده شود
باتشکر

isar May 23rd, 2010 14:00

برای منم در روزهای اخیر گاهی میومد و برای چند دقیقه.

lastnight19 May 25th, 2010 09:23

نقل قول:

تقریباً روزی 2 یا 3 بار این پیغام رو می بینم البته وقتی یکبار می بینم تقریباً 30 دقیقه بعد دوباره چک می کنم، بعضی وقتها نه دوبار پشت سرهم نمی بینم ولی بعضی وقتها شاید یک یا دوساعت همینجور این پیغام هست.

آخرین بارهم دیروز ساعت 10 صبح دیدم.

fxmail May 25th, 2010 09:37

ترافیک در سایت

نقل قول:

با سلام
منم این پیغام رو سه شنبه ظهر تقریبا مشاهده کردم..
با تشکر

persiansarmaye May 25th, 2010 17:49

یک پیشنهادی دارم. موقعی که یک تاپیک رو ویزیت میکنیم از لیست ارسالهای جدید حذف میشه.
بارها پیش آمده یه تاپیک رو دیدم و مرورگر رو بستم و دوباره که میخوام پیداش کنم به مشکل بر میخورم.
البته میدونم میشه اشتراک شد، منظور من "ارسالهای جدید" هست. اگر مثل بقیه فرومها تاپیکهای خوانده شده فقط کمرنگ بشن خیلی بهتره.

Captive May 26th, 2010 02:03

سلام

یکی از دوستان تایپیکی رو در مورد شرکت های هرمی و... باز کردند که مطالب خیلی خوبی هم توش بود که میتونست مفید واقع بشه واسه خیلی از تازه کارها... چرا پاک شد؟

Reza May 26th, 2010 09:59

با سلام

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله persiansarmaye (پست 398527)
یک پیشنهادی دارم. موقعی که یک تاپیک رو ویزیت میکنیم از لیست ارسالهای جدید حذف میشه.
بارها پیش آمده یه تاپیک رو دیدم و مرورگر رو بستم و دوباره که میخوام پیداش کنم به مشکل بر میخورم.
البته میدونم میشه اشتراک شد، منظور من "ارسالهای جدید" هست. اگر مثل بقیه فرومها تاپیکهای خوانده شده فقط کمرنگ بشن خیلی بهتره.

اصولا بعد از مشاهده تاپیک، باید تاپیک از لیست ارسالهای جدید حذف شود. شما می توانید از گزینه نوشته های امروز استفاده کنید.

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Captive (پست 398654)
سلام

یکی از دوستان تایپیکی رو در مورد شرکت های هرمی و... باز کردند که مطالب خیلی خوبی هم توش بود که میتونست مفید واقع بشه واسه خیلی از تازه کارها... چرا پاک شد؟

تاپیک حذف نشده. اما برخی پستهایی که ظاهرا در راستای توجیه فعالیت هایی از قبیل ه.ا.ی.پ بودند حذف شدند.

ساعت جاري 20:08 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.