انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   کامپیوتر و اینترنت (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=43)
-   -   کامپیوتر، اینترنت، سخت افزار و نرم افزار (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=1843)

Hamid333 December 28th, 2006 11:59

شایدم اسپیکر خاموشه!!!!!!

fx-pip December 30th, 2006 18:14

سلام
کسی میدونه بازی backgammon ویندوز رو از کجا میشه دانلود کرد.
مال ویندوز فقط آنلاین میشه بازی کرد.

ممنون

fotovat December 30th, 2006 19:16

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله fx-pip (پست 78717)
سلام
کسی میدونه بازی backgammon ویندوز رو از کجا میشه دانلود کرد.
مال ویندوز فقط آنلاین میشه بازی کرد.

ممنون

David's Backgammon 5.2.2

دانلود برنامه

ario December 30th, 2006 20:53

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله fotovat (پست 78721)
David's Backgammon 5.2.2

دانلود برنامه

برنامه براي دانلود user va password ميخواد!

fotovat December 30th, 2006 21:19

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله ario (پست 78732)
برنامه براي دانلود user va password ميخواد!

http://rapidshare.com/files/9548668/dgamm522.zip.html

mehdi77 January 1st, 2007 16:49

با سلام
مدیا پلیر ویندوز پیام زیر را می دهد:
The specified module could not be found
و هیچ کدام از فایلها تصویری را باز نمی کند علت چیست و چه کار باید کرد ؟

با تشکر

fx-pip January 1st, 2007 17:58

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mehdi77 (پست 78894)
با سلام
مدیا پلیر ویندوز پیام زیر را می دهد:
The specified module could not be found
و هیچ کدام از فایلها تصویری را باز نمی کند علت چیست و چه کار باید کرد ؟

با تشکر

سلام
دوباره نصب کنید، مشکل حل میشه.
اگه نشد کامل پاکش کنید و دوباره نصب کنید.یا یه ورژن دیگه اون رو نصب کنید
اگه بازم درست نشد ویندوز رو عوض کنید
موفق باشید

amirrh January 2nd, 2007 19:02

«ن هر كار كردم روي فايرفاكس 2.0.1 نتونستم google toolbar نصب كنم . كسي مي دونه چرا ؟
همينطور google desktop

fotovat January 2nd, 2007 22:12

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله amirrh (پست 79022)
«ن هر كار كردم روي فايرفاكس 2.0.1 نتونستم google toolbar نصب كنم . كسي مي دونه چرا ؟
همينطور google desktop

چه پیغامی میده ؟

amirrh January 3rd, 2007 21:28

كسي از دوستان كركي براي برنامه Easy WebTV & Radio 1.6.5 داره كه واقعا كار كنه ؟ من يكي دارم ولي كار نمي كنه!
واقعا ممنون مي شوم كمك كنيد.

-----
فتوت جان مسله اين هست كه گوگل دسك تاپ را اجازه دانلود نميده. در مورد تول بار هم هر كاري مي كنم روي فاير فاكس من نصب نميشه.

fx-pip January 4th, 2007 00:08

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله amirrh (پست 79193)
كسي از دوستان كركي براي برنامه Easy WebTV & Radio 1.6.5 داره كه واقعا كار كنه ؟ من يكي دارم ولي كار نمي كنه!
واقعا ممنون مي شوم كمك كنيد.

این لینک رو ببینید شاید بدردتون بخوره:
h**p://www.freeserials.com/serials/search.php?q=Easy+WebTV+%26+Radio

موفق باشید

amirrh January 4th, 2007 07:34

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله fx-pip (پست 79220)
این لینک رو ببینید شاید بدردتون بخوره:

موفق باشید

اين فيلتر هست . مي شود شما *** را اينجا ضميمه نماييد؟ و من از اينجا بر دارم؟ ممنون.

a.m.f January 4th, 2007 14:44

دوستان عزیز

من از سایت www.download.com مجموعه office 2007 رو دانلود کردم ولی بعد از دانلود شدن اجازه RUN نمیده و خطا میگیره .
میدونید چطور باید این اشکال رو رفع کنم و برنامه رو نصب و راه اندازی کنم ؟

GAGA January 4th, 2007 15:30

با سلام دوستان

خبر غیر موثقی شنیدم که یاهو و گوگل قرار است دسترسی به ایمیل های ایرانی ها رو محدود کنن !!
کسی اطلاع دقیقی داره ؟

با عرض پوزش اگه نابجا بید !

Hamid333 January 4th, 2007 15:52

یعنی چی محدود کنن؟

yusefamini January 4th, 2007 16:20

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله a.m.f (پست 79311)
دوستان عزیز

من از سایت www.download.com مجموعه office 2007 رو دانلود کردم ولی بعد از دانلود شدن اجازه RUN نمیده و خطا میگیره .
میدونید چطور باید این اشکال رو رفع کنم و برنامه رو نصب و راه اندازی کنم ؟

دقیقا چه پیغامی میده؟

a.m.f January 4th, 2007 18:12

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله yusefamini (پست 79328)
دقیقا چه پیغامی میده؟

پیغام زیر :
MOA7024Express.exe is not a valid Win32 application

ario January 4th, 2007 22:09

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله a.m.f (پست 79354)
پیغام زیر :
MOA7024Express.exe is not a valid Win32 application

1. روي كامپيوتر ديگري هم چك كنيد . اگر نصب شد كه ايراد از ويندوز شماست و اگر نصب نشد شماره ي 2 را بخوانيد!‌:cool: ;)

2. ممكن است كه نرم افزار در هنگام دانلود خراب كپي شده باشد. پس بدين جهت نرم افزار را دوباره دانلود نماييد. اگر دانلود دوباره , حس و حال ميخواهد و شما نداريد , برويد به شماره ي 3 !:cool:

3. برويد به خارج از منزل و در كنار خيابان سيدي مربوطه را حلقه اي 500 تومان , و يا برويد به فروشگاه لوازم كامپيوتر و سيدي را در حدود ميانگين قيمت 2000 تومان خريداري كنيد و با لبخند قبل از خريد با فروشنده طي كنيد كه اگر سيدي نصب نشد , سيدي را توي سرش زده و مغازه را بر رويش خراب ميكنيد , بسته به وزن و هيكل و قيافه ي فروشنده ميتوانيد از روش تهديدي چون اسيد پاشي نيز استفاده كنيد!

لطفا" نتيجه را جهت آگاهي ما از error اي كه اعلام نموديد , در تاپيك اطلاع دهيد.

با تشكر
نمكدان

a.m.f January 4th, 2007 23:36

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله ario (پست 79388)
1. روي كامپيوتر ديگري هم چك كنيد . اگر نصب شد كه ايراد از ويندوز شماست و اگر نصب نشد شماره ي 2 را بخوانيد!‌:cool: ;)

2. ممكن است كه نرم افزار در هنگام دانلود خراب كپي شده باشد. پس بدين جهت نرم افزار را دوباره دانلود نماييد. اگر دانلود دوباره , حس و حال ميخواهد و شما نداريد , برويد به شماره ي 3 !:cool:

3. برويد به خارج از منزل و در كنار خيابان سيدي مربوطه را حلقه اي 500 تومان , و يا برويد به فروشگاه لوازم كامپيوتر و سيدي را در حدود ميانگين قيمت 2000 تومان خريداري كنيد و با لبخند قبل از خريد با فروشنده طي كنيد كه اگر سيدي نصب نشد , سيدي را توي سرش زده و مغازه را بر رويش خراب ميكنيد , بسته به وزن و هيكل و قيافه ي فروشنده ميتوانيد از روش تهديدي چون اسيد پاشي نيز استفاده كنيد!

لطفا" نتيجه را جهت آگاهي ما از error اي كه اعلام نموديد , در تاپيك اطلاع دهيد.

با تشكر
نمكدان

آقا ممنون
خیلی باحال بود .
حتما" مراحل را یک به یک انجام میدهیم و نتیجه نهایی را عرض خواهیم داشت .

mehdi-fx January 5th, 2007 11:41

با سلام

سوالی دارم؟؟؟
حداقل سرعت لازم اینترنت پر سرعت برای استفاده فقط در فارکس و گاهی هم در سایت سرمایه چقدره؟

آیا 64 ک . ب جواب میده ؟

fx-pip January 5th, 2007 11:53

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mehdi-fx (پست 79443)
با سلام

سوالی دارم؟؟؟
حداقل سرعت لازم اینترنت پر سرعت برای استفاده فقط در فارکس و گاهی هم در سایت سرمایه چقدره؟

آیا 64 ک . ب جواب میده ؟

سلام
آره 64 جواب میده
موفق باشید

fotovat January 5th, 2007 12:00

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله amirrh (پست 79022)
همينطور google desktop

Google Desktop 5.0.612.17663

Google Desktop gives you easy access to information on your computer and from the web. It's a desktop search application that provides full text search over your email, files, music, photos, chats, Gmail, web pages that you've viewed, and more. By making your computer searchable, Google Desktop puts your information easily within your reach and frees you from having to manually organize your files, emails and bookmarks. It makes searching your computer as easy as searching the web with Google.
Google Desktop doesn't just help you search your computer; it also helps you gather new information from the web Sidebar and Google Gadgets, which can be placed anywhere on your desktop to show you new email, weather, stock information, photos, personalized news, RSS/Atom feeds, and more. Sidebar is personalized automatically, without any manual configuration required (though you can certainly make your own customizations if you want to or turn off automatic personalization).

دانلود

ario January 5th, 2007 12:15

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mehdi-fx (پست 79443)
با سلام

سوالی دارم؟؟؟
آیا 64 ک . ب جواب میده ؟

با متاتريدر راحت ميتونيد كار كنيد
ولي اگر بخواهيد همزمان 10 تا صفحه باز كنيد و فايل هم دانلود كنيد ;) به مشكل برميخوريد.

K1 January 5th, 2007 13:49

اگه کسی لینک microsoft front page 2003 یا microsoft Epression web رو داره ممنون میشم اینجا بذاره..!!!!

alireza84 January 5th, 2007 14:09

جناب fotovat با این پیام چه کنیم؟

Google Desktop is not currently available in your country

Arak_fx January 5th, 2007 15:42

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله alireza84 (پست 79478)

سلام .

در موقع دیدن این پیغام بهترین راه این است که کمی هیات دولت را مورد ناسزای خود قرار دهید باشد که مورد لطف ایزد قرار گیرد و هرچه سریعتر از دست آن .... راحت شویم !

آمین

ario January 5th, 2007 15:43

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله alireza84 (پست 79478)

بسياري از برنامه هاي اينترنتي با آيپي هاي كشور ايران !!!‌ كار نميكنن! :(
آن فايل بروكر هاي متاتريدري را هم تا حدودي چك كردم (يكي در ميان!) اگر خواستيد آپلود نماييد

mehdi-fx January 5th, 2007 17:38

1 ضميمه
salam
سلام
ببخشیدInternet Option در قسمتTools پنجره اصلی Internet explorerکامپیوتر من باز نمی شه!!:(
فکر کنم اشتباهی فضولی کردم:whoow:

لطفا راهنمائی:rolleyes::cap:

ghods January 5th, 2007 17:45

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mehdi-fx (پست 79517)
salam
سلام
ببخشیدInternet Option در قسمتTools پنجره اصلی Internet explorerکامپیوتر من باز نمی شه!!:(
فکر کنم اشتباهی فضولی کردم:whoow:

لطفا راهنمائی:rolleyes::cap:

آيكون Internet Options در Control Panel را هم چك كرديد ؟

mehdi-fx January 5th, 2007 17:54

1 ضميمه
نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله ghods (پست 79518)
آيكون Internet Options در Control Panel را هم چك كرديد ؟

متشکرم ! قبلا چک کردم..
نمیشه که نمی شه!!
اصلا پنجره اون (Internet Options) باز نمی شه:cry:

fx-pip January 6th, 2007 00:49

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mehdi-fx (پست 79521)
متشکرم ! قبلا چک کردم..
نمیشه که نمی شه!!
اصلا پنجره اون (Internet Options) باز نمی شه:cry:

فقط یه راه حل داره نصب ویندوز
ویندوز تون رو دوباره نصب کنید

موفق باشید

fx-pip January 6th, 2007 01:10

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله k1_kayvan (پست 79476)
اگه کسی لینک microsoft front page 2003 یا microsoft Epression web رو داره ممنون میشم اینجا بذاره..!!!!

سلام
Microsoft Expression Web Designer Beta 1
License:Freeware
حجم: 272 MB
لینک دانلود

موفق باشید

amirrh January 6th, 2007 08:23

دوستان سايتهايي كه مجلات روز دنيا را Pdf شان را بگذارند مي شناسيدۀ براي دانلود؟ ممنون.

S_K_H January 7th, 2007 15:45

نقل قول:

دوستان سايتهايي كه مجلات روز دنيا را Pdf شان را بگذارند مي شناسيدۀ براي دانلود؟ ممنون.
سلام :)
من یکی دو بار با سرچ توی راپیدشر تونستم چند تا مجله خوب کامپیوتر دانلود کنم آدرس سایتی که خوب تو سرچ اون جواب می داد الان دقیق یادم نیست متاسفانه فکر کنم rapidshare.com یا .org بود

S_K_H January 7th, 2007 15:50

.........

S_K_H January 7th, 2007 15:52

سلام
منطقه ما اینترنت ADSL ظاهرا راه افتاده اما فعلا فقط پارس آنلاین و داتک موجود هست
به نظر دوستان کدوم یکی کمتر اذیت می کنه و سرویس بهتری داره
( با توجه به اینکه می گن پارس محدودیت حجمی هم داره که برای 128 فکر کنم خودشون نوشته اند 8 گیگ ؟! )
با تشکر فراوان
شادباشید
عید غدیر هم مبارک :)

Hamid333 January 7th, 2007 16:13

من پارس آنلاین(128) دارم. منتها چون من اصفهان هستم نمیتونم نسبت به سرعت بدش اعتراضی داشته باشم ولی با اینکه خیلی دانلود میکنم تا حالا با مشکل محدودیت حجم مواجه نشدم.
پشتیبانیش هم شبانه روزیه ولی تلفنشون خیلی اشغاله.

Hamed2420 January 7th, 2007 16:33

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله seincard (پست 79817)
سلام
منطقه ما اینترنت ADSL ظاهرا راه افتاده اما فعلا فقط پارس آنلاین و داتک موجود هست
به نظر دوستان کدوم یکی کمتر اذیت می کنه و سرویس بهتری داره
( با توجه به اینکه می گن پارس محدودیت حجمی هم داره که برای 128 فکر کنم خودشون نوشته اند 8 گیگ ؟! )
با تشکر فراوان
شادباشید
عید غدیر هم مبارک :)

سلام آقا شهرام

عید شما و همه دوستان مبارک :)

من از بهمن ماه پارسال از داتک اشتراک گرفتم و تاحالا هم بد نبوده، فقط یک ماه اذیتم کرد که 50 درصد تخفیف گرفتم :D

سرعتش شاید یه کم از پارس پایینتر باشه اما نامحدود بودنش شاید این نقص رو جبران کنه. ;)

پشتیبانیشون هم شبانه روزی هست اما هر وقت زنگ بزنی بهشون ، میگن ایراد از مخابراته یا ایراد از سیم کشی منزل خودتون هست، دقیقاً مثل یک روبوت نیمه هوشمند :D

البته تا حد زیادی ارزونتر هست، من سیستم 256 رو ماهی 28600 تومان میدم ، پارس فکر کنم از این بالاتر هست الان میخوام برم تو سایتش اما نمیشه ، فکر کنم هاستینگشون توی چین بوده که ترکیده :p ، اما قیمت پارس و شاتل با هم یکی بود که سیستم 256 دریافت و 128 ارسال رو میدن نزدیک به 40000 تومان.

البته شاید هر چی پول بدیم آش بخوریم اما به هر حال من از داتک راضی هستم :blush:

موفق باشید
ارادتمند شما

Mohsen57 January 7th, 2007 17:29

با سلام
بابا دمتون گم، همه های بچه های تهران ADSL دارن الا من، اخه این محله یا مخابرات ما، جنوب شهر هست، و اصلا گمان نکنم که این ورا ADSL بیاد، این پیش شماره ماست 5585 اگر راه حلی می دونید بگید منم خیلی دوست دارم adsl بگیرم از این dial up واقعا خسته شدم، هر چی در می یاریم می دیم به این تلفن و کارت اینترنت. البته نزدیک ما در شمشیری سرویس adsl امده اما سمت ما اصلا خبری نیست.................... helpppppp

Hamed2420 January 7th, 2007 17:44

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Mohsen57 (پست 79834)
با سلام
بابا دمتون گم، همه های بچه های تهران ADSL دارن الا من، اخه این محله یا مخابرات ما، جنوب شهر هست، و اصلا گمان نکنم که این ورا ADSL بیاد، این پیش شماره ماست 5585 اگر راه حلی می دونید بگید منم خیلی دوست دارم adsl بگیرم از این dial up واقعا خسته شدم، هر چی در می یاریم می دیم به این تلفن و کارت اینترنت. البته نزدیک ما در شمشیری سرویس adsl امده اما سمت ما اصلا خبری نیست.................... helpppppp

سلام

متاسفانه انحصار طلبی بعضی سازمانها این چیزا رو هم داره!

اما یک چیزی، شما عضو این شرکت ها هستین مثل پارس و داتک و این حرفا یا اینکه کارت از مغازه میخرید؟

ارادت

Shakhes January 7th, 2007 17:58

داتک هم به لحاظ قیمت و هم کیفیت مجموعا بهتر عمل کرده است .

Mohsen57 January 7th, 2007 18:56

سلام اقا حامد عزیز.

من تو سایت این سپنتا عضو شدم، و هر ماه کارت اینترنت اونارو زنگ می زنم می یارن جلوی در و ناقابل پرداخت می کنم، منظورتون از عضو شدن رو دقیقا نفهمیدم، پس اینطور که می گین، adsl این ورا که ما هستیم بعیده بیاد.....

Hamed2420 January 7th, 2007 19:10

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Mohsen57 (پست 79843)
سلام اقا حامد عزیز.

من تو سایت این سپنتا عضو شدم، و هر ماه کارت اینترنت اونارو زنگ می زنم می یارن جلوی در و ناقابل پرداخت می کنم، منظورتون از عضو شدن رو دقیقا نفهمیدم، پس اینطور که می گین، adsl این ورا که ما هستیم بعیده بیاد.....

سلام

آخه این سیستم های نامحدود که جدیداً میدن که ماهی کمتر از 10000 تومان هست برای این کار خیلی معقول تر هست تا خرید کارت های مثلاً 10 ساعته! که شما با استفاده از سرویس های مخابرات ;) سفارش میدید و میارن دم درب منزل

خدارو شکر که این مخابرات بالاخره یه جایی به دردتون خورده :D

موفق باشید
ارادتمند شما

Mohsen57 January 7th, 2007 19:23

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله hamed2420 (پست 79845)
سلام

آخه این سیستم های نامحدود که جدیداً میدن که ماهی کمتر از 10000 تومان هست برای این کار خیلی معقول تر هست تا خرید کارت های مثلاً 10 ساعته! که شما با استفاده از سرویس های مخابرات ;) سفارش میدید و میارن دم درب منزل

خدارو شکر که این مخابرات بالاخره یه جایی به دردتون خورده :D

موفق باشید
ارادتمند شما

حامد جان، کدوم سیستم مخابرات هست که کمتر از 10.000 تومان هست؟ من اصلا اینو نمی دونم، من کارت ماهانه سپنتا استفاده می کنم، چون سرعتش خوبه و من راضی بودم، اما این چیزی که شما می گید اصلا نمی دونم، اگه منظورتون از مخابرات همون 9092303636 اینا هست، هزینه اینا کمر شکن هست. بهر حال ممنونم از اینکه راهنمایی کردید.
دوستدار شما
محسن.

Hamed2420 January 7th, 2007 19:34

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Mohsen57 (پست 79848)
حامد جان، کدوم سیستم مخابرات هست که کمتر از 10.000 تومان هست؟ من اصلا اینو نمی دونم، من کارت ماهانه سپنتا استفاده می کنم، چون سرعتش خوبه و من راضی بودم، اما این چیزی که شما می گید اصلا نمی دونم، اگه منظورتون از مخابرات همون 9092303636 اینا هست، هزینه اینا کمر شکن هست. بهر حال ممنونم از اینکه راهنمایی کردید.
دوستدار شما
محسن.

سلام

محسن جان فکر کنم پارس یک ماهه نامحدود رو در حدود 10000 تومان میده. شاتل نامحدود رو 8900 میده.

سرویس هاشون هم بد نیست.

اما من هم قبلاً از دیال آپ سپنتا استفاده میکردم و الحق خوب بود.

اینو ببینین:
http://shatel.ir/farsi/internet.php
http://www.parsonline.com/fa/services/dialup
من الان سایت سپنتا رو دیدم، ماهانه رو میده 25.000 تومان؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!

خیلی زیادههههههههه :blink:

موفق باشید
ارادتمند شما

Mohsen57 January 7th, 2007 20:00

نه حامد جان 25.000 تومن نیست، شاید جدیدا گرون کرده، اخه من زیاد خرید کردم ازشون، عضو سیلور شدم!! همون حدودده 10 هزار تومن میشه ماهیانه، اما الحق با سرعت سپنتا حال می کنم، خیلی از سایتها را الکی فیلتر نمی کنه، و دی سی به ندرت پیش می یاد، قبلا پارس داشتم، سر خبر دی سی می کرد!! حامد جان خیلی لطف کردی، خیلی ممنونم از اطلاعات خوبت :love: :love:

ario January 7th, 2007 20:14

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Mohsen57 (پست 79848)
دوستدار شما
محسن.

وايرلس داتك فكر كنم قيمت هاش مناسب بود.... و همچنين با ديتا ي share ميداد كه قيمتش مناسب است... البته هزينه ي اوليه اش فكر كنم زياد است متاسفانه ! ولي اگر كه پوزيشن هاتون بالاتر از ميني باشه فكر كنم كه مي توانيد بگيريد... ;) به سايت داتك يه سر بزنيد...
در ضمن ممكنه كه isp هايي نزديكتون باشند كه با قيمت مناسبي wireless بدن...
http://www.datak-telecom.com/id/fast...et_price_#adsl
داتك: مبلغ وديعه مودم بي سيم، 1,000,000 ريال مي باشد كه پس از بازگردان مودم به شركت، وديعه فوق بازگردانده مي شود....

Mohsen57 January 7th, 2007 20:35

سلام اریو جان
مرسی از این سایت، این جدول رو ببین
ردیف نوع حداکثر سرعت محدودیت زمانی و ترافیک شارژ ماهانه (تومان)
1 چند کاربر 128/512 ندارد / نامحدود 179,000
2 تک کاربر 32/128 ندارد / نامحدود 39,000
3 تک کاربر 64/256 ندارد / نامحدود 54,900
4 تک کاربر 128/512 ندارد / نامحدود 79,000

در قسمت 2 زده 39000 تومن؟!! وایرلس هست، اما من از سرعتش سر در نیاوردم، ایا 32 هست یا 128؟
اگر 128 باشه، می تونه انتخاب خوبی برای من باشه. البته با هزینه مالیاتو این حرفا همون 50 هزار تومن می رسه.
S_K_H January 7th, 2007 20:49

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Mohsen57 (پست 79862)
سلام اریو جان
مرسی از این سایت، این جدول رو ببین
ردیف نوع حداکثر سرعت محدودیت زمانی و ترافیک شارژ ماهانه (تومان)
1 چند کاربر 128/512 ندارد / نامحدود 179,000
2 تک کاربر 32/128 ندارد / نامحدود 39,000
3 تک کاربر 64/256 ندارد / نامحدود 54,900
4 تک کاربر 128/512 ندارد / نامحدود 79,000

در قسمت 2 زده 39000 تومن؟!! وایرلس هست، اما من از سرعتش سر در نیاوردم، ایا 32 هست یا 128؟
اگر 128 باشه، می تونه انتخاب خوبی برای من باشه. البته با هزینه مالیاتو این حرفا همون 50 هزار تومن می رسه.
سلام
فکر می کنم اون سرعت که بیشتره مال دریافت و اون که کمتر هست مال ارسال اطلاعات هستش
شما می توانید درخواست کنید بیایند تست کنند ببینند آیا پوشش شبکه دارد یا نه منطقه ما که نداره اگه نداشته باشه سرویس wiMax داتک هستش که فقط برای مودم و آنتن اون 2 میلیون ودیعه می گیرند !! در ضمن وایرلس توی هوای خراب کیفیتش هم افت پیدا می کنه
اما همین دایل سپنتا گاهی سرعتش خیلی خوبه ( حالا ازش تعریف کردم پر رو نشه فردا ببینیم اصلا کانکنت نمی شه :laugh: )
یه چیز خیلی عجیب اینه که تا حالا با همین دایل چند بار پیش اومده که سر اخبار مهم دیسکانکت شده !!!! :blink:
با این اوصاف ظاهرا برای بروکر شدن شرایط اصلی را دارند !!!!:laugh:

Mohsen57 January 7th, 2007 20:56

مرسی seincard عزیز، ازت ممنونم، باید بپرسم ببینم که منطقه ما پوشش داره، ممنونم از اطلاعات خیلی کاربردی که لطف کردی.

راستی اون سرعت ارسال 32 ایا کار منو به راحتی در فارکس راه می ندازه، مشکلی که پیش نمی یاد؟

ساعت جاري 06:02 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.