انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   کامپیوتر و اینترنت (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=43)
-   -   تمام اطلاعات ترید با موبایل (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=3162)

mrm2007 August 23rd, 2009 23:39

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mrm2007 (پست 336958)
باسلام

اگه از همین اعتباریهای عادی ایرانسل هم بگیرید , هزینه اتصال به اینترنت کمتر از نصف همراه آخر میباشد (البته سیم کارت پیام رسانش که کمتر هم هست) علتش هم نه تنها قیمت پایینتر ایرانسل بلکه یک هزینه Connection Per Session مخفی در این اپراتور میباشد.

با سلام ,
ظاهرا دیگه نمتونم پست قبلی رو ادیت کنم, فقط گفتم توضیح بدم که اون هزینه در فقط در همراه آخر موجود است

me.trader August 28th, 2009 00:10

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mrm2007 (پست 336958)
باسلام

اگه از همین اعتباریهای عادی ایرانسل هم بگیرید , هزینه اتصال به اینترنت کمتر از نصف همراه آخر میباشد (البته سیم کارت پیام رسانش که کمتر هم هست) علتش هم نه تنها قیمت پایینتر ایرانسل بلکه یک هزینه Connection Per Session مخفی در این اپراتور میباشد.

با سلام
بالاخره یک سیم کارت اعتباری ایرانسل گرفتم و ترید با موبایل را تجربه کردم.:)
ممنون از راهنمایی شما و دیگر دوستان

storyline August 28th, 2009 06:33

touch 3g گوشی حرفه ای برای تریدر

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله jamal.tavasoi (پست 336947)
با درود فراوان.

چقدر برای کانکت شدن به متاتریدر زمان می گیرد؟ من با touch 3G حدود 1 دقیقه .

من هم از این گوشی از بهمن 1388 برای معامله استفاده می کنم. انصافاً عالی است. هم بسیار سبک و هم دارای شفافیت تصویر عالی و کمترین میزان هنگ کردن به خلاف سایر پاکت پی سی هایی است که دیده ام.
سرعت بالایی هم در لود اطلاعات دارد و وایرلسش هم که حرف ندارد.
من برای یک تریدر حتماً این گوشی را توصیه می کنم و واقعاً به پولی برایش دادم راضی ام.

شادزی:banana::rolleyes::banana::rolleyes:

kohzadi August 28th, 2009 10:47

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله aras194 (پست 330991)
با سلام
من نسخه pda رو نصب کردم اما نمودار افقی رو نشون نمیده. آیا کار خاصی باید انجام داد تا این قابلیت فعال بشه؟
البته گوشی من قابلیت rotate خودکار با چرخش گوشی رو داره اما اینجا عمل نمیکنه (HTC Touch HD هست)
با درود

سلام دوست عزیز

مدتی حجم کارهایم زیاد بود و نتوانستم درست و حسابی به سایت خوب سرمایه سر بزنم این سوال شما را هم همین الان دیدم. اگر با پیغام خصوصی این پست را یادآوری می کردید شرمنده شما نمی شدم.:)

کار خاصی انجام ندادم فقط صفحه را چرخاندم (rotate) که در امنیا هم به صورت دستی و هم به شکل خودکار انجام می شود اما در مورد گوشی شما اطلاعی ندارم.

موفق باشید

diba August 28th, 2009 14:36

با سلام
میخواستم از دوستان بپرسم با لب تاپ دل مدل دی 600 میشه از طریق موبایل و ایرانسل به اینترنت وصل شد؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

mrm2007 August 28th, 2009 14:53

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله diba (پست 337939)
با سلام
میخواستم از دوستان بپرسم با لب تاپ دل مدل دی 600 میشه از طریق موبایل و ایرانسل به اینترنت وصل شد؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

با سلام

متوجه نشدم : آیا فقط منظورتون استفاده از سیم کارت ایرانسله؟ و یا یک گوشی که سیم کارت ایرنسل داخلشه؟

اگه مورد 1 باشه : که یک کارت GSM/GPRS PCMCIA لازم دارید (برای لپ تاپ) که سیم کارت رو داخل اون بگذارید و ...

اگه مورد 2 باشه : اگه گوشیتون دارای ویندوز موبایل باشه که 3 سوته قابل انجامه. وقتی گوشیتون رو به کا مپیوتر وصل میکنید یک منویی روی گوشی ظاهر میشه که یکی از انتخابهاش Internet Connection Sharing هست. اونو که بزنید بعد از نصب یکی دوتا درایور پیش فرض همه چی درست میشه. اگه گوشیتون ویندوز موبایل نداره مدلش رو بگید تا ببینیم که میشه یا نه (بعضی ازمدلها شبیه این قابلیت رو با نصب یک برنامه جداگانه دارند و یا با نصب برنامه های مربوط به خود گوشی)

diba August 28th, 2009 15:38

از راهنماییتون بسیار ممنونم
منظورم این بود که با یک گوشی معمولی مثلا سونی اریکسون کا 510 که سیم کارت ایرانسل روشه اگه اونو با یو اس پی به لب تاب وصل کنم چه جوری میتونم کانکت بشم .
اگر امکانش هست به این سوالاتم هم جواب بدین ممنون:بعد از اینکه با یو اس پی به لب تاپ وصل میشیم روی صفحه موبایل دو تا گزینه میاد درسته؟ 1.فایل ترنسفر 2. فون مد باید کدومشون رو بزنم و اصلا کلا باید چیکار کنم

aras194 August 28th, 2009 15:56

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله kohzadi (پست 337891)
سلام دوست عزیز

مدتی حجم کارهایم زیاد بود و نتوانستم درست و حسابی به سایت خوب سرمایه سر بزنم این سوال شما را هم همین الان دیدم. اگر با پیغام خصوصی این پست را یادآوری می کردید شرمنده شما نمی شدم.:)

کار خاصی انجام ندادم فقط صفحه را چرخاندم (rotate) که در امنیا هم به صورت دستی و هم به شکل خودکار انجام می شود اما در مورد گوشی شما اطلاعی ندارم.

موفق باشید

سلام

خوشبختانه مشکل با نصب یک برنامه کاملا حل شد.

به هرحال ممنون از پاسخ شما

شاد باشید

me.trader August 28th, 2009 19:38

با سلام خدمت دوستان
وقتی برنامه متاتریدر را روی htc touch viva اجرا می کنم، بصورت اتومات به اینترنت وصل می شوم. بعد از مشاهده چارت و پوزیشنها، حالا چگونه ارتباط گوشی با اینترنت را قطع کنم که هزینه اضافی برای ارتباط با اینترنت محاسبه نشود؟ (سیم کارت ایرانشل اعتباری است)

mrm2007 August 28th, 2009 23:07

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله me.trader (پست 337988)
با سلام خدمت دوستان
وقتی برنامه متاتریدر را روی htc touch viva اجرا می کنم، بصورت اتومات به اینترنت وصل می شوم. بعد از مشاهده چارت و پوزیشنها، حالا چگونه ارتباط گوشی با اینترنت را قطع کنم که هزینه اضافی برای ارتباط با اینترنت محاسبه نشود؟ (سیم کارت ایرانشل اعتباری است)

با سلام

به Communication Manager برید

این مسیر : Setting >>> Connections >>>Comm Manager

ویا روی Taskbar بالا روی آیکون G یا E که نشون میده کلیک کنید بعد از متنی که به شما نشون داده میشه Communication manager رو انتخاب کنید

در اونجا میتونید DATA Connection را Off کنید.

(البته من گوشی شما رو ندارم ولی اگر منو ها فرق میکرد بگید تا ببینم چه میشه کرد)

موفق باشید

mrm2007 August 29th, 2009 00:08

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله diba (پست 337950)
از راهنماییتون بسیار ممنونم
منظورم این بود که با یک گوشی معمولی مثلا سونی اریکسون کا 510 که سیم کارت ایرانسل روشه اگه اونو با یو اس پی به لب تاب وصل کنم چه جوری میتونم کانکت بشم .
اگر امکانش هست به این سوالاتم هم جواب بدین ممنون:بعد از اینکه با یو اس پی به لب تاپ وصل میشیم روی صفحه موبایل دو تا گزینه میاد درسته؟ 1.فایل ترنسفر 2. فون مد باید کدومشون رو بزنم و اصلا کلا باید چیکار کنم

با سلام

1)اول SonyEricsson PC Suite نصب کنید (روی سی دی همراه گوشیتون باید باشه- ممکنه تا 10-15 دقیقه هم طول بکشه.)

2) گوشی رو در phone mode قرار بدین و به کامپیوتر وصل کنید و صبر کنید تا عملیات نصب گوشی تموم بشه.

3) Sony Ericsson Pc Suite رو اجرا کنید و به ترتیب کارهای زیر رو انجام بدین :

• Mobile Networking Wizard رو انتخاب کنید
  • باید یک صفحه بیاد که دو تا انتخاب داشته باشه . انتخاب اول که Packet Switched Data هست باید استفاده کنید (توی خط توضیح زیرش از GPRS و 3G گفته). اگه این صفحه نیومد یک صفحه دیگه میاد که روی NEW Connection کلیک کنید تا این صفحه ای که گفتم بیاد
  • در صفحه بعد باید از چند تا گزینه یکی رو انتخاب کنید مثلا برای گوشی من که W300i هست این گزینه هست : ُSony Ericsson W300 WMC Data Modem که روبروش COM4 نوشته. مال شما احتملا اینه :Sony Ericsson K510 WMC Data Modem
  • بعدش یک صفحه میاد که به اون کانکشن یک اسم میدین.
  • در صفحه بعدی Automatic Mode رو انتخاب میکنید
  • FINISH و کار تمام است
  • برای اتصال مثل مرحله اول Mobile Networking Wizard رو انتخاب میکنید و داخل اون روی اسم کانکشنی که درست کردید کلیک سمت راست کرده و Connect رو انتخاب میکنید (همون موقع اگه صفخه گوشی روببینید وصل شدن رو هم میبینید) و برای قطع هم disconnect رو انتخاب میکنید.
موفق باشید

omid_fx August 31st, 2009 16:48

سلام
روی موبایل من بعضی متاتریدر ها با GPRS کانکت میشه بعضی هاشوون نمیشه
کسی به این مشکل بر خورده؟

kamroon August 31st, 2009 18:34

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله ali kiani (پست 329448)
با سلام

از دوستانی که برای ترید از موبایل استفاده میکنند سوالی داشتم ، میخواستم بدونم با موبایل میشه VPS رو کنترل کرد ؟ میشه اکسپرت فعال رو مدیریت کرد ؟ از دوستانی که در این زمینه تجربه دارن تقاضای راهنمائی دارم !

با تشکر

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mrm2007 (پست 329608)
با سلام

1) در مورد کنترل vps : چون vps های ویندوز معمولا از Remote Desktop استفاده میکنن نباید مشکلی باشه, چون ويندوز موبايل هم نسخهremote Desktop برای اتصال به ويندوز داره (اگر روی گوشيتون نبود ميتونيد به راحتی نصب کنيد) و میشه استفاده کرد.

2) در مورد اکسپرت هم باید سایر دوستان جواب بدن (من خودم چون با IFC کار میکنم از متا تریدر استفاده نمیکنم)

موفق باشید

سلام

من قصد خرید گوشی htc touch viva رو دارم لطفا دوست عزیزی که این گوشی رو داره مورد فوق رو چک کنه من

مطمئن شم که می تونم با این مدل گوشی به vps وصل بشم. فقط به این منظور قصد خرید دارم.

سپاس

me.trader September 4th, 2009 20:24

با سلام
آیا می توان هنگامی که گوشی (htc touch viva) از طریق ActiveSync به کامپیوتر متصل است، گوشی را با استفاده از اینترنت کامپیوتر (و نه بوسیله GPRS) به شبکه اینترنت وصل کرد؟

mehrdad_rp September 4th, 2009 21:15

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله me.trader (پست 339206)
با سلام
آیا می توان هنگامی که گوشی (htc touch viva) از طریق ActiveSync به کامپیوتر متصل است، گوشی را با استفاده از اینترنت کامپیوتر (و نه بوسیله GPRS) به شبکه اینترنت وصل کرد؟

بله
این کار امکان پذیره

me.trader September 4th, 2009 21:33

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mehrdad_rp (پست 339209)
بله
این کار امکان پذیره

با چه نرم افزاری و چگونه امکان پذیر است؟
اگر ممکن است بیشتر راهنمایی کنید.

mehrdad_rp September 4th, 2009 23:34

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله me.trader (پست 339212)
با چه نرم افزاری و چگونه امکان پذیر است؟
اگر ممکن است بیشتر راهنمایی کنید.

نرم افزار خاصی نمیخواد فقط کافی طبق تصویر گزینه آخر در بخش connection settings در نرم افزار Windows Mobile Device Center تیک خورده باشه

http://www.forexrainbow.com/files/v1...97xzimsp5l.jpg

me.trader September 5th, 2009 00:55

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mehrdad_rp (پست 339240)
نرم افزار خاصی نمیخواد فقط کافی طبق تصویر گزینه آخر در بخش connection settings در نرم افزار Windows Mobile Device Center تیک خورده باشه

با سلام و تشکر از راهنمایی ارزشمند شما
ظاهرا Windows Mobile Device Center با vista کار می کند و برای xp باید با ActiveSync کار کرد. بهر حال موفق شدم از طریق کامپیوتر به اینترنت وصل شوم.
ارادتمند

omid_fx September 14th, 2009 02:37

امروز به نتیجه جالبی رسیدم که در اختیار دوستان قرار میدم
من همیشه از ورژن مخصوص Smart Phone متا تریدر برای موبایلم استفاده میکردم و همیشه هم
مشکل داشتم امروز ورژن مخصوص PDA رو نصب کردم و دیدم هم خیلی کامل تر هست و هم مشکلات قبل رو نداره.

me.trader September 17th, 2009 10:42

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله omid_fx (پست 340815)
امروز به نتیجه جالبی رسیدم که در اختیار دوستان قرار میدم
من همیشه از ورژن مخصوص Smart Phone متا تریدر برای موبایلم استفاده میکردم و همیشه هم
مشکل داشتم امروز ورژن مخصوص PDA رو نصب کردم و دیدم هم خیلی کامل تر هست و هم مشکلات قبل رو نداره.

با سلام
اگر ممکن است مراحل نصب را مختصر توضیح دهید.
با تشکر

mazifx September 19th, 2009 05:02

سلام
یک سوال داشتم:
آیا متاتریدر را میتوان روی نوکیا E90 نصب کرد....البته سیستم عاملش pda هستش و یه چیزایی شنیدم......
ممنونم از راهنماییهاتون

موفق باشید

mehrdad_rp September 19th, 2009 05:09

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mazifx (پست 341827)
سلام
یک سوال داشتم:
آیا متاتریدر را میتوان روی نوکیا E90 نصب کرد....
ممنونم از راهنماییهاتون

موفق باشید

سلام
نه نمیشه
فقط میشه رو گوشی هایی نصب کرد که دارای سیستم عامل ویندوز موبایل هستن

Kambiz_T.A November 19th, 2009 23:27

نقد و بررسي كامپيوتر جيبي HTC HD2

گوشي تلفن همراه HTC HD2 يک گوشي تمام عيار و زيبا با واسط کاربري تمام لمسي مي‌باشد. هرچند که همه‌ي زيبايي آن فقط به ظاهرش محدود نمي‌شود، اين گوشي ويژگي‌هاي بسيار فوق العاده‌اي را ارائه مي‌نمايد. اين مدل جديد از HTC تحت سيستم‌عامل ويندوز موبايل نسخه ي 6.5 کار مي‌کند، داراي پردازنده ي خارق‌العاده‌ي 1 گيگاهرتزي مي‌باشد، از نمايشگر لمسي 4.3 اينچي بهره مي‌برد، مجهز به دوربين 5 مگاپيکسلي به همراه دو عدد فلاش LED است و نيز قابليت پشتيباني از باندهاي GSM و HSDPA را دارد. ظاهرا که اين بار با يک کامپيوتر جيبي واقعي مواجه هستيم!
گوشي HTC HD2 به عنوان دومين نسخه از سري HD معرفي شده است که مدل قبلي آن با موفقيت زيادي روبرو شد. اين دو گوشي ويژگي هاي تقريبا مشابهي را ارائه مي نمايند ولي در مدل HD2 پيشرفت هاي بسيار چشمگيري را مشاهده مي کنيم، و به همين دليل نيز مي‌باشد که مردم بسيار علاقه مند هستند که بيشتر درباره ي آن بدانند. نخستين چيزي که در اين گوشي توجه شما را به خود جلب مي کند نمايشگر LCD بزرگ آن است که از مدل قبلي خود بسيار بزرگتر است. اندازه ي نمايشگر مدل HD 3.8 ميليمتر بود ولي مدل HD2 داراي نمايشگر 4.3 اينچي مي‌باشد. بعلاوه HD با پورت Mini USB همراه بود ولي HD2 داراي خروجي Micro USB است. اين گوشي جديد تحت سيستم عامل ويندوز موبايل نسخه ي 6.5 کار مي کند. سيستم عامل جديد، اتصالات USB و اندازه ي نمايشگر سه ويژگي عمده ي اختلاف بين دو مدل HD مي باشند، هرچند که ديگر شاخصه ها از جمله طراحي ظاهري تقريبا يکسان مي‌باشد.
نمايشگر بزرگ لمسي HTC HD2 يک ويژگي بسيار بارز مي‌باشد که در نگاه نخست توجه هر بيننده را به خود جلب مي‌نمايد. نه فقط اندازه ي نمايشگر، بلکه کيفيت نمايش عکس، ويديو و حتي متن نيز بر روي آن بسيار نفس گير مي‌باشد. بي شباهت به ديگر گوشي هاي هم رديف که با نمايشگرهاي QVGA همراه هستند، اين يکي مجهز به نمايشگر WVGA مي‌باشد که نهايت روشني در تصاوير و نيز طراوت در رنگ ها را به ارمغان مي آورد. نمايشگر 4.3 اينچي TFT آن دقت 480X800 پيکسل و نمايش 65,000 رنگ را به همراه مي آورد. از ديگر ويژگي هاي برجسته ي نمايشگر مي توان به سنسور شتاب سنج براي چرخش خودکار تصوير، حسگر نور محيط براي تنظيم نور تصوير، حسگر Proximity براي خاموش کردن خودکار نمايشگر، ورودي چند لمسي(multi touch input) و UI sense اشاره کرد. Sense UI سيستمي است که با نمايش بزرگ آيکون ها بر روي واسط کاربري گرافيکي باعث مي شود که بتوان با آن ها بسيار آسان تر کار کرد و به راحتي با انگشت دست آن ها را فشرد. علي رغم چنين ويژگي هاي عالي اين گوشي در هنگام در دست گرفتن و نيز حمل و نقل بسيار راحت و خوش دست مي‌باشد. HTC HD2 يک گوشي سبک وزن 157 گرمي مي‌باشد که در اندازه هاي 120.5 X 67 X 11 ميليمتر ساخته شده است. اين گوشي شيک و زيبا براي دارندگانش يک افتخار خواهد بود.
گوشي HTC HD2 ترکيبي بسيار عالي و نادر را از انجام وظيفه هاي موبايلي و سرگرمي ارائه مي دهد. به همين دليل است که اين گوشي هم مناسب فعاليت هاي بيزينس مي‌باشد و هم براي افرادي که استفاده ي عام از آن مي کنند مناسب است. مي توان در آن متن کنفرانس هاي خود را داشت و در عين حال از قابليت هاي پخش موسيقي و ويديو آن نيز لذت برد.
گوشي HTC HD2 از جنبه هاي بسياري گوشي قدرتمندي مي‌باشد. اين گوشي داراي 512 مگابايت حافظه ي ROM و 448 مگابايت حافظه ي رم مي‌باشد و داراي پردازنده ي 1 گيگاهرتزي Snapdragon است. تحت سيستم عامل ويندوز موبايل نسخه ي 6.5 کار مي کند و واسط کاربري گرافيکي آن متکي بر نمايشگر 4.3 اينچي WVGA مي‌باشد.
امکانات اتصالات و شبکه مهمترين شاخصه هاي يک گوشي تلفن همراه هستند. بدون توانايي پشتيباني قوي از شبکه و اتصالات کافي مشکل مي توان پا به پاي دنياي سريع امروز پيش رفت و به همين دليل است که HTC HD2 داراي قابليت هاي بسيار خوبي در پشتيباني از شبکه مي‌باشد. اين گوشي مي تواند از چهار باند 850، 900،1800 و 1900 GSM و باندهاي UMTS 7.2 Mbps HSDPA و 2 Mbps HSUPA پشتيباني کند. تمام اين ها HTC HD2 را تبديل به يک گوشي 3G منحصر بفرد کرده اند. علاوه بر اين ها افزودن GPS، Wi-Fi، USB و بلوتوث آن را به يک ابزار خارق العاده از نظر امکانات ارتباطي و شبکه مبدل ساخته است.
ظاهرا که هميشه نمي توان تمام امکانات خوب را در يک گوشي يک جا و با هم داشت. نکته‌ي خوب اين است که HD2 داراي دوربين 5 مگاپيکسلي مي‌باشد و مي‌تواند تصاويري با کيفيت را در نور روز بگيرد، همچنين در شب نيز اين دوربين با کمک 2 عدد فلاش LED خود مي‌تواند تصاوير خوبي را بگيرد.
گوشي HTC HD2 با پخش کننده ي داخلي قدرتمند براي راضي کردن علاقه مندان به موسيقي همراه شده است. پخش کننده ي موسيقي آن مي تواند فايل هايي با فرمت هاي مختلف از جمله WAV، WMA، eAAC+ و MP3 را اجرا کند. همانند پخش کننده ي موسيقي، پخش کننده ي ويديويي آن نيز به خوبي کار مي دهد و مي تواند فرمت هاي مختلفي از جمله DiVX، XviD، WMV، MP4، H.264 و H.263 را اجرا کند. HD2 ظرفيت هاي زياد کارت حافظه را پشتيباني مي کند و بنابراين مي توان حجم زياد فايل ها را درحافظه ي خارجي ذخيره سازي کرد. چرا که مي توان تا سقف 8 گيگابايت به آن کارت حافظه ي microSD الحاق کرد.
وقتي ابزاري چنين ويژگي هايي را ارايه مي‌نمايد پشتيباني قوي باتري مهم مي شود. کيفيت باتري به کار رفته در گوشي نقش مهمي را بازي مي کند. HTC HD2 با يک باتري استاندارد ليتيوم-يون 1230mAh همراه شده است که در حالت کارکرد 2G تا 490 ساعت و در مود 3G تا 390 ساعت کار مي دهد. باتري مي تواند 6 ساعت و 20 دقيقه زمان مکالمه را پشتيباني کند. اين در حالي است که در حالت 3G اين زمان به 5 ساعت و 40 دقيقه کاهش مي يابد. اين باتري همچنين قادر است تا 12 ساعت پخش موسيقي بدون وقفه را پشتيباني کند. در کل HTC HD2 گوشي تلفن همراه شگفت انگيزي مي‌باشد که علاقه مندان به استفاده از فناوري هاي نوين را مجذوب خود مي‌سازد.

نقاط قوت
• نمايشگر بزرگ لمسي 4.3 اينچي
• پردازنده‌ي قدرتمند 1GH Qualcomm Snapdragon QSD2850
• مجهز بودن به 512 مگابايت حافظه ي داخلي ROM و قابليت پشتيباني حافظه ي خارجي تا سقف 8 گيگابايت
• مجهز بودن به امکانات بسيار عالي شبکه و اتصالاتي
• بهره گيري از سيستم عامل ويندوز موبايل نسخه ي 6.5
• قابليت عالي پخش صوتي و تصويري
• مجهز بودن به امکانات جانبي نوين مانند GPS و سنسور شتاب سنج
• ظرفيت زياد باتري و شارژ دهي طولاني مدت
• مجهز بودن به دوربين 5 مگاپيکسلي همراه با 2 عدد فلاش LED قوي
• مناسب بودن براي بيزينس و استفاده هاي عام

جدول مشخصات فني
مشخصات كلي كامپيوتر جيبي
نام كامپيوتر جيبي HTC HD2
اج تي سي - اِچ دي 2
نوع كامپيوتر جيبي ساده
تاريخ معرفي 2009/10/07
ساخت
قيمت 798000 تومان - گارانتي اصلي ياس جهان
تنوع رنگ مشکي
وزن 157 گرم
ابعاد 14 × 55.2 × 106 ميليمتر
بستر نرم افزاری
شبکه GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 و HSDPA 900 / 2100
نسل سوم
سیستم عامل Microsoft Windows Mobile 6.5 Professional
سیستم عامل ویندوز بله
سیستم عامل سیمبین خير
پشتیبانی جاوا بله
پردازنده Qualcomm Snapdragon QSD2850 1GHz
مشخصات صفحه نمايش
صفحه نمايش نوع TFT Capacitive TouchScreen
صفحه لمسی بله
اندازه 4.3 اينچ
دقت 800 × 480 پيكسل
تعداد رنگ 65000 رنگ
مشخصات دوربین
دوربين دارد
کیفیت 5.0 مگاپيكسل
ابعاد تصویر 1944 × 2592
دوربین دوم ندارد
قابلیت فیلمبرداری دارد
فوکوس اتوماتیک دارد
فلاش دارد
حافظه
دفترچه تلفن دارد
ذخيره سازي تماس ها دارد - نامحدود
حافظه داخلي 512 مگابايت
كارت حافظه دارد
نوع كارت حافظه MicroSD
كارت حافظه همراه گوشي موبايل -
تبادل اطلاعات
ارسال پيام SMS - MMS - Email - Instant Messaging
درگاه مادون قرمز ندارد
بلوتوث دارد - نسخه‌ي 2.1 به همراه A2DP
درگاه USB دارد - MiniUSB
مرورگر اينترنت WAP 2.0/xHTML, HTML
شبكه بيسيم (WLAN) دارد - Wi-Fi 802.11 b/g, Wi-Fi router
GPRS دارد - Class 12 (4+1/3+2/2+3/1+4 slots), 32 - 48 kbps
HSCSD دارد
EDGE دارد - Class 12
3G دارد - HSDPA, 7.2 Mbps; HSUPA, 2 Mbps
Push To Talk ندارد
زنگ
نوع زنگ پلي‌فونيك و MP3 و WAV
تنظيمات زنگ دارد با قابليت دانلود
لرزاننده دارد
بلندگو 3.5mm Audio Jack
قابليت ها
قابليت نمايش فايلهاي MS-Office دارد
قابليت نمايش فايلهاي PDF دارد
بازي دارد
پخش كننده موسيقي دارد - MP3/WAV/WMA/eAAC+/AVI(DiVX/XviD)/MP4/WMV/H.264/H.263
پخش كننده فيلم دارد
قابليت ضبط صدا دارد
راديو دارد - راديو FM استريو با RDS
دستور صوتي دارد
پيش بيني كلمه T9
هندز فري / هدست دارد
ساير قابليت ها - سيستم موقعيت‌ياب ماهواره‌اي جي پي اس (GPS with A-GPS support; NaviPanel) - داراي (Sense UI) - قابليت دريافت چندين لمس همزمان از صفحه نمايش (Multi-Touch Input Method) - سنسور شتاب سنج براي چرخش اتوماتيك صفحه نمايش (Accelerometer Sensor For Auto-Rotate) - سنسور ماسوره اي براي خاموش شدن اتوماتيک گوشي (Proximity Sensor For Auto Turn-Off) - داراي (Ambient Light Sensor) - داراي (Pick-To-Mute A Call) - دوربين گوشي داراي درج کننده موقعيت وکاني و زماني (Geo-Tagging) و Autofocus و فلاش LED - داراي (SMS Threaded View) - قطب‌نماي ديجيتال (Digital Compass) - داراي (Facebook And Twitter Integration) - پشتيباني از سايت يوتويوب (YouTube Client) - پاکس آفيس که شامل ورد، اکسل، پاورپوينت، وان نوت و پي دي اف مي باشد ((Pocket Office (Word, Excel, PowerPoint, OneNote, PDF Viewer) - داراي (HTC Peep, HTC Footprints)
باتري
نوع باتري استاندارد يون ليتيوم
ظرفيت باتري 1230 mAh
زمان انتظار 490:00 ساعت
زمان مكالمه 6:20 ساعت
شارژر باتري دارد

http://digikala.com/Reviews/PDAs/HTC...es/Preview.jpg

موفق و پیروز باشید

amin1354 November 21st, 2009 09:03

با سلام:
ببخشین من در مورد ترید با موبایل چند تا سئوال داشتم اگر راهنمائی بفرمائید متشکر میشم.
1-یه موبایل می خواستم در حد 200تا 300 هزار تومان باشه در ضمن اگر لمسی نباشه بهتره شما در حال حاضر چی پیشنهاد میدین؟

2-من چون اطلاعاتم کمه؟؟؟ میخواستم بدونم بعضی از دوستان گفتن فقط این موبایل ها به درد بستن پوزیشن میخوره یا دنبال کردن پوزیشن.... می خواستم بدونم دوستانی که عملی دارن ریل کار می کنن چطور ترید میکنن در ضمن مورینگ اورجها رو هم داره و میشه آنها رو ضخیم کرد یا نه؟

3- من هم اعتباری ایرانسل دارم و هم همراه اول کدام بهتره؟

Power Signals November 21st, 2009 13:43

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله amin1354 (پست 357894)
با سلام:
ببخشین من در مورد ترید با موبایل چند تا سئوال داشتم اگر راهنمائی بفرمائید متشکر میشم.
1-یه موبایل می خواستم در حد 200تا 300 هزار تومان باشه در ضمن اگر لمسی نباشه بهتره شما در حال حاضر چی پیشنهاد میدین؟

2-من چون اطلاعاتم کمه؟؟؟ میخواستم بدونم بعضی از دوستان گفتن فقط این موبایل ها به درد بستن پوزیشن میخوره یا دنبال کردن پوزیشن.... می خواستم بدونم دوستانی که عملی دارن ریل کار می کنن چطور ترید میکنن در ضمن مورینگ اورجها رو هم داره و میشه آنها رو ضخیم کرد یا نه؟

3- من هم اعتباری ایرانسل دارم و هم همراه اول کدام بهتره؟

1 - خب با این هزینه ای که شما میکنید بهترین انتخاب گوشی htc viva که لمسیه و کار کردن باهاش خیلی راحتتر از گوشیهای غیر لمسیه(اگر غیر لمسی ویندوز دار داشته باشیم...).

2 - چون امکانات برنامه برای گوشی خیلی کمه و محدود میشه به یه سری indicator ,پس فقط میتونی باهاش ترید کنی نه تحلیل.در ضمن مووینگ اورجها رو هم داره و میشه آنها رو ضخیم کرد.

3-خب هر کدوم یه مزیتی داره.ایرانسل ارزونتره ولی خیلی وقتها پیدا کردن آنتن و وصل شدنش خیلی عذابه.برعکس همراه اول سریع وصل میشه ولی خیلی گرونتر ار ایرانسل هست.البته سرور بروکر هم خیلی مهمه تو سریع وصل شدن.

من خودم با گوشی htc Diamond 2 با همراه اول وصل میشم.خیلی هم راضیم.

amin1354 November 21st, 2009 14:53

با تشکر از جناب power signal:

متشکرم از راهنمائی تون ببخشید من قسمت دوم رو متوجه نشدم یعنی من چارت رو دارم و میتونم ببینم ((منظور شما رو از تحلیل متوجه نشدم)) در ضمن چطور میتونم پوزیشن بگیرم و واستاپ وتارگت تعیین کنم ((بروکر من پرایم است)) در ضمن اگه امکان داره قیمت گوشی تون رو بفرمائید متشکر میشم...
2-gprs برای چی هست به غیر از اینترنت است و حتما باید فعال بشه؟؟

Power Signals November 21st, 2009 15:55

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله amin1354 (پست 357938)
با تشکر از جناب power signal:

متشکرم از راهنمائی تون ببخشید من قسمت دوم رو متوجه نشدم یعنی من چارت رو دارم و میتونم ببینم ((منظور شما رو از تحلیل متوجه نشدم)) در ضمن چطور میتونم پوزیشن بگیرم و واستاپ وتارگت تعیین کنم ((بروکر من پرایم است)) در ضمن اگه امکان داره قیمت گوشی تون رو بفرمائید متشکر میشم...
2-gprs برای چی هست به غیر از اینترنت است و حتما باید فعال بشه؟؟

بله شما به وضوح چارت رو میبینی ولی ابزارهای تحلیل تکنیکال مانند خط ترند یا خطوط افقی و عمودی ویا فیبوناتچی و... رو نداری و نمیتونی رسم کنی , ولی میتونی پوزیشن بگیری و واستاپ وتارگت بگذاری.
gprs هم باید فعال بشه چون بدون اینترنت مسلما نمیتونی وصل بشی.قیمت گوشیdiamond 2 هم 580000 تومنه.البته قیمت 4 ماه قبل.

mehrdad_rp November 21st, 2009 17:30

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Power Signals (پست 357960)
بله شما به وضوح چارت رو میبینی ولی ابزارهای تحلیل تکنیکال مانند خط ترند یا خطوط افقی و عمودی ویا فیبوناتچی و... رو نداری و نمیتونی رسم کنی , ولی میتونی پوزیشن بگیری و واستاپ وتارگت بگذاری.
gprs هم باید فعال بشه چون بدون اینترنت مسلما نمیتونی وصل بشی.قیمت گوشیdiamond 2 هم 580000 تومنه.البته قیمت 4 ماه قبل.

سلام

خط ترند یا خطوط افقی و عمودی ویا فیبوناتچی رو میتونید از منوی objects رسم کنید

DIKTA November 21st, 2009 17:41

من هم یک سوال در این مورد دارم .در ترید با موبایل من میتونم اندیکاتور به چارت اضافه کنم و چارت رو بزرگ و کوچیک کنم یا زوم کنم و ریز و درشت کنم ؟ و یا از تایم فریمهای مختلف استفاده کنم ؟
ظاهرا نمیشه تحلیل کرد مثلا اگه من بخواهم دیورژانسها رو پیدا کنم یا از روشهای تحلیل ترسیمی استفاده کنم امکانپذیر نیست درست فهمیدم ؟

mehrdad_rp November 21st, 2009 17:58

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله DIKTA (پست 357973)
من هم یک سوال در این مورد دارم .در ترید با موبایل من میتونم اندیکاتور به چارت اضافه کنم و چارت رو بزرگ و کوچیک کنم یا زوم کنم و ریز و درشت کنم ؟ و یا از تایم فریمهای مختلف استفاده کنم ؟
ظاهرا نمیشه تحلیل کرد مثلا اگه من بخواهم دیورژانسها رو پیدا کنم یا از روشهای تحلیل ترسیمی استفاده کنم امکانپذیر نیست درست فهمیدم ؟

هم می تونید اندیکاتور اضافه کنید (البته اندیکاتور های موجود در برنامه)
هم می تونید زوم چارت رو کم و زیاد کنید
هم می تونید از تایم فریم های مختلف استفاده کنید (البته در آن واحد فقط یک چارت به شما نشون داده میشه )
هم می تونید از خط عمودی ، افقی ، روند و فیبوناچی ریتریس استفاده کنین

ولی در کل به خاطر کوچک بودن صفحه نمایش نسبت به کامپیوتر کار شما سخته و با یک سری محدودیت های خاص

Power Signals November 21st, 2009 19:10

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mehrdad_rp (پست 357972)
سلام

خط ترند یا خطوط افقی و عمودی ویا فیبوناتچی رو میتونید از منوی objects رسم کنید

من نمیدونم شما از چه ترمینال و چه بروکر و چه گوشی ای استفاده میکنید, ولی متاتریدری که برای گوشی های smartphones می باشد چنین قابلیتی ندارد.

mehrdad_rp November 21st, 2009 19:26

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Power Signals (پست 357980)
من نمیدونم شما از چه ترمینال و چه بروکر و چه گوشی ای استفاده میکنید, ولی متاتریدری که برای گوشی های smartphones می باشد چنین قابلیتی ندارد.

متاتریدر smartphones برای گوشی هایی هست که دارای ویندوز موبایل کمتر از ورژن 5 هستن
برای ورژن 5 به بعد باید از نسخه دیگه متاتریدر موبایل استفاده کنین
بروکرش فرقی نمیکنه
گوشی من هم HTC Touch Cruise هست

فایل زیر متاتریدر پرایم هست. بریزید داخل گوشی از داخل گوشی نصبش کنید
http://www.prime4x.com/download/pf4mobilesetup.cab

Power Signals November 21st, 2009 19:51

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mehrdad_rp (پست 357983)
متاتریدر smartphones برای گوشی هایی هست که دارای ویندوز موبایل کمتر از ورژن 5 هستن
برای ورژن 5 به بعد باید از نسخه دیگه متاتریدر موبایل استفاده کنین
بروکرش فرقی نمیکنه
گوشی من هم HTC Touch Cruise هست

فایل زیر متاتریدر پرایم هست. بریزید داخل گوشی از داخل گوشی نصبش کنید
http://www.prime4x.com/download/pf4mobilesetup.cab

متاتریدر smartphones برای گوشی های smartphones هست و ربطی به ورژن ویندوز نداره.ورژن ویندوز گوشی بنده 6.5 هست و من از متاتریدر smartphones استفاده می کنم.قابلیتی که شما میفرمایید در متاتریدر PDA موجود می باشد که احتمالا روی گوشی شما جواب داده ( شایدم htc اومده PDA زده ما خبر نداریم).در ضمن لینکی رو هم که دادید مربوط به PDA میباشد نه smartphone .

mehrdad_rp November 21st, 2009 20:23

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Power Signals (پست 357986)
متاتریدر smartphones برای گوشی های smartphones هست و ربطی به ورژن ویندوز نداره.ورژن ویندوز گوشی بنده 6.5 هست و من از متاتریدر smartphones استفاده می کنم.قابلیتی که شما میفرمایید در متاتریدر PDA موجود می باشد که احتمالا روی گوشی شما جواب داده ( شایدم htc اومده PDA زده ما خبر نداریم).در ضمن لینکی رو هم که دادید مربوط به PDA میباشد نه smartphone .

حداقل امتحان کن بعد بگو نمیشه
گوشی من از گوشی شما قدیمی تره و هر دو تا ماله یک شرکته و من نسخه PDA رو نصب میکنم
اسمارت فون ها صفحه لمسی ندارن
گوشی شما وبنده جزء pocket pc ها طبقه بندی میشه
کاری به طبقه بندی اسمارت فون ها و غیره ندارم متاتربدر اسمارت فون برای گوشی هایی هست که ویندوز موبایل 2003 و صفحه غیر لمسی دارن و ورژن PDA برای موبایل های دارای ویندوز 5 به بعد هست حاله ممکنه اولی تو دومی نصب شه ولی برعکسش نمیشه

MetaTrader 4 Smartphone Edition

Metatrader 4 Smartphone is a complete trading terminal providing charts, technical analysis indicators, audio indicators and newswire. Metatrader4 Smartphone works on smartphones with operating system Microsoft® Windows Mobile® Smartphone.

MetaTrader 4 Mobile Edition

Due to modern technologies traders can make transactions in the financial markets around the world!

With the help of MetaTrader 4 Mobile, you can get quotes, analyse charts, receive news as well as open and close positions.

Metatrader Mobile works on pocket PC with operating system Windows CE or Windows Mobile.

http://www.alpari-forex.com/en/metat...b=1&slider=PDA

amin1354 November 22nd, 2009 19:17

با سلام:
ببخشید من گوشی ام htc viva است وخطم ایرانسل
اینترنتم اصلا وصل نمیشه تازه هم وصل میشه به زحمت یک صفحه رو باز میکنه میخواستم بدونم مال همه اینجوری است چطوری بعضی از آقایون پوزیشن میگیرن من موندم ،،،شاید یک جای کار من ایراد داره اگر راهنمائی بفرمائید متشکر میشم باید چیکار کنم که سرعت بیشتر بشه؟؟؟؟؟

aras194 November 22nd, 2009 20:20

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله amin1354 (پست 358193)
با سلام:
ببخشید من گوشی ام htc viva است وخطم ایرانسل
اینترنتم اصلا وصل نمیشه تازه هم وصل میشه به زحمت یک صفحه رو باز میکنه میخواستم بدونم مال همه اینجوری است چطوری بعضی از آقایون پوزیشن میگیرن من موندم ،،،شاید یک جای کار من ایراد داره اگر راهنمائی بفرمائید متشکر میشم باید چیکار کنم که سرعت بیشتر بشه؟؟؟؟؟

با سلام خدمت شما،
راستش کیفیت اینترنت ایرانسل خیلی بستگی به زمان و مکان داره، گاهی اوقات سرعتش خیلی خوب هست و قطعی هم نداره اما گاهی اوقات به هیچ وجه وصل نمیشه. در مورد مکانهای مختلف هم همین حالات رو داره. البته برای حجم اطلاعات کم معمولا کار رو راه میندازه.
در مورد همراه آخر :p نظر خاصی ندارم چون زیاد ازش استفاده نکردم اما اون هم بعید میدونم شرایط خیلی بهتری داشته باشه و البته خیلی گرونتر هست که جز در موارد خیلی ضروری مقرون به صرفه نیست.

با درود فراوان

hamid3765 December 15th, 2009 05:09

وایمکس ایرانسل

سلام

خب ظاهرا با شروع تبلیغات وایمکس ایرانسل باید منتظر انقلابی جدید در زمینه سرویس باند پهن و اینترنت بیسیم

باشیم. فکر میکم باشروع بکار این سرویس دیگه نیاز به گوشی های گرون قیمت و اینترنت پر دردسر gprs نداشته

باشیم.:banana:

دوستانی که در زمینه وایمکس و مخصوصا وایمکس ایرانس اطلاعاتی دارند لطفا بیان کنند:rambo:

متشکرم;)

bill-gits December 15th, 2009 10:56

من از پاکت پی سی o2 استفاده می کنم و همراه اوله اینترنتم ولی نمیتونم وارد حساب real خودم در پرایم بشم در حالیکه هم میتونم به سایت برم و هم حساب دمو باز کنم و کار کنم .مشکل من در ورود به حساب ریل چیه؟در ایرانسل هم باز وضع به همین منواله و به ریل وصل نمیشه.ممنون میشم کمک کنید

Konjkav December 18th, 2009 13:26

سلام !
میخواستم از دوستانی که موبایلهای با سیستم عامل ویندوز استفاده میکنند بپرسم آیا میتوان کارهایی مانند
اکسل و word و کلا کارهای روزمره را با این گوشی ها انجام داد ؟ چون من کلا خیلی عادت دارم کارها و گزارشات و فایلهای اکسل رو(با PC استفاده کنم و خیلی هم دوست دارم مثلا جایی که وقتم داره تلف میشه مثلا توی مترو یا پشت ترافیک بتونم کارها مو انجام بدم.

mr_balance December 18th, 2009 13:36

سلام دوست عزیز
با بعضی از گوشی ها که قابلیت ویرایش این فایلها رو داشته باشن بله میتونید
ولی اگه فقط قابلیت نمایش این فایلها رو داشته باشن نه !
شما در سایت www.gsm.ir تمام اطلاعاتی رو که لازم دارین میتونید ببینید

موفق باشید

Konjkav December 18th, 2009 13:42

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Konjkav (پست 363785)
سلام !
میخواستم از دوستانی که موبایلهای با سیستم عامل ویندوز استفاده میکنند بپرسم آیا میتوان کارهایی مانند
اکسل و word و کلا کارهای روزمره را با این گوشی ها انجام داد ؟ چون من کلا خیلی عادت دارم کارها و گزارشات و فایلهای اکسل رو(با PC استفاده کنم و خیلی هم دوست دارم مثلا جایی که وقتم داره تلف میشه مثلا توی مترو یا پشت ترافیک بتونم کارها مو انجام بدم.

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mr_balance (پست 363788)
سلام دوست عزیز
با بعضی از گوشی ها که قابلیت ویرایش این فایلها رو داشته باشن بله میتونید
ولی اگه فقط قابلیت نمایش این فایلها رو داشته باشن نه !
شما در سایت www.gsm.ir تمام اطلاعاتی رو که لازم دارین میتونید ببینید

موفق باشید

ممنون از پاسختون
بطور مثال من برنامه مینی اکسل که برای سیستم عاملهای سیمبین نوشته شده رو تست کردم و میتونم بگم
تقریبا محض خنده نوشته شده و کارهای خیلی ابتدایی اکسل مثل سلکت و ف ی ل ت ر و ... را انجام نمیدهد
باز هم منتظر راهنمایی بقیه دوستان نیز هستم

mr_balance December 18th, 2009 13:44

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله bill-gits (پست 362824)
من از پاکت پی سی o2 استفاده می کنم و همراه اوله اینترنتم ولی نمیتونم وارد حساب real خودم در پرایم بشم در حالیکه هم میتونم به سایت برم و هم حساب دمو باز کنم و کار کنم .مشکل من در ورود به حساب ریل چیه؟در ایرانسل هم باز وضع به همین منواله و به ریل وصل نمیشه.ممنون میشم کمک کنید

دوست عزیز سلام

من از گوشی i900 استفاده میکنم و همین مشکل شما رو داشتم البته گاه گاهی پیش میومد
اولا آخرین ورژن متا رو از سایت بروکر دانلود کنین
بعد هم حتما از برنامه Active Sync برای نصب استفاده کنین و اجازه بدین برنامه در حافظه خود گوشی نصب بشه نه در حافظه جانبی
مشکل من با وارد نشدن و حتی هنگ کردن گوشی بطور کامل رفع شد
امیدوارم برای شما هم مفید باشه
موفق باشین

amin1354 December 20th, 2009 13:08

mr_balance با سلام:

میخواستم بدونم چگونه برنامه قبلی رو از روی گوشی پاک کنیم واز کجا بفهمیم برنامه روی حافظه اصلی نصب شده
یا جانبی؟

kohzadi December 21st, 2009 06:40

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Konjkav (پست 363785)
سلام !

سلام
همراه ویندوز موبایل 6.1 نرم افزارهای Office وجود دارد. با Excel آن می توانید نمودار رسم کنید یا از توابع زیادی مانند sum و ... استفاده کنید.ضمنا فایل های Office 2007 کامپیوتر مانند xlsx یا docx را به راحتی باز می کند.
یا علی

liberty0 January 9th, 2010 18:32

با سلام

ایا متاتریدر روی گوشیهای apple هم نصب میشود؟؟

مثلآ مدل Iphone 3Gs ؟

ایا کسی امتحان کرده ؟

Power Signals January 9th, 2010 19:14

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله liberty0 (پست 367470)
با سلام

ایا متاتریدر روی گوشیهای apple هم نصب میشود؟؟

مثلآ مدل Iphone 3Gs ؟

ایا کسی امتحان کرده ؟

خیر نصب نمی شود.متاتریدر فقط روی گوشیهایی که windows mobile دارد نصب می شود.گوشی های Apple دارای سیستم Mac os می باشد.

payam58us January 10th, 2010 13:12

لطفا یکی از دوستان لیست اندیکاتورهایی که رو متاتریدر موبایل هست رو معرفی کنه ببینیم با سیستم ترید ما جور در میاد؟

تشکر فراوان

mrm2007 January 18th, 2010 19:18

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله payam58us (پست 367570)
لطفا یکی از دوستان لیست اندیکاتورهایی که رو متاتریدر موبایل هست رو معرفی کنه ببینیم با سیستم ترید ما جور در میاد؟

تشکر فراوان

با سلام

این هم خدمت شما

Accelerator Oscillator
Accumulation/Distribution
Alligator
Average Directional Movement Index
Average True Range
Awesome Oscillator
Bears Power
Bollinger Bands
Bulls Power
Commodity channel Index
DeMarker
Envelopes
Force Index
Fractals
Gator Oscillator
Ichimoku Kinko Hyo
MACD
Market Facilitation Index
Momentum
Money Flow Index
Moving Average
Moving average of Oscillator
On Balance Volume
Parabolic SAR
Relative Strength Index
Relative Vigor Index
Standard Deviation
Stochastic Oscillator
Volumes
Williams' Percent Range

موفق باشید

payam58us January 21st, 2010 23:25

دوست عزیز دستت درد نکنه رفتم یه گوشی گرفتم htc touch vivia واقعا به درد بخوره به نظرم برای تمام تریدرها واجبه چه اماتور چه حرفه ای خیلی هم ارزونه 235 تومن

fx_ali January 25th, 2010 19:44

با سلام به همه دوستان :)
من میخاستم یه گوشی واسه ترید با موبایل بخرم
به نظرتون چی بخرم که هم قیمتش مناسب باشه هم اذیتم نکنه
حدود قیمتش هم 250 تا 300 تومن باشه
اگه میشه نام و مدل گوشی رو هم ذکر بفرمایید
دستتون درد نکنه

ساعت جاري 08:00 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.