انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   بورس تهران (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=4)
-   -   بررسی تكنيكال سهام بازار تهران (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=2048)

ghods October 19th, 2006 14:17

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله touhidqolizadeh (پست 65274)
كه هيمن كارو هم كرد بعد از اينكه من مراحل رو انجام دادم يك فايل TEST.hst درست كرد من هم اين فايل رو تو مسير اصلي هيستوري متاتريدر قرار دادم منتها اين فايل رو نمي شناسه هيچ چارتي براي باز شدن رو نشون نمي ده !

سلام آقا توحيد

فكر كنم به جاي كپي فايل ، بايد در پنجره History Center آن فايل hst توليد شده را Import كنيد تا چارت فوق در پنجره offline chart قابل استفاده باشه .

ارادتمند

amirrh October 19th, 2006 19:40

رفقا با توجه به محيا بودن ديتا براي برنامه metastock اميدورام بيشتر به اين تاپيك سر بزنيد و در از تجربه خودتون ما را بهره مند نماييد.

touhidqolizadeh October 21st, 2006 03:50

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله ghods (پست 65324)
سلام آقا توحيد

فكر كنم به جاي كپي فايل ، بايد در پنجره History Center آن فايل hst توليد شده را Import كنيد تا چارت فوق در پنجره offline chart قابل استفاده باشه .

ارادتمند

ظاهرا شما از اين آدرس برنامه رو گرفتين چون خيلي در مورد اين برنامه و برنامه هايي كه hst رو به فايلهاي ديگه وبرعكس تبديل مي كنه بحث شده :
forex data converters

با تشكر

amirrh October 22nd, 2006 19:52

به دليل استقبال دوستان بنده هم از دل و دماغ افتادم. تاپيك را ادامه بدهم . و از خدمت دوستان مرخص مي شوم.

candletrader October 22nd, 2006 20:54

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله amirrh (پست 65783)
به دليل استقبال دوستان بنده هم از دل و دماغ افتادم. تاپيك را ادامه بدهم . و از خدمت دوستان مرخص مي شوم.

سلام بر امير
بابا ادامه بده علت اينكه تنهائي مينويسي نبود بيننده نيست نبود دانشي است كه پا به پاي شما در حركت باشه
من خودم كلي استفاده بردم و ازت ممنونم.
من با اين اينترنت در پيتي خودم سعي ميكنم تمامي پستها را بخونم.

yaser_rashidi October 22nd, 2006 22:15

سلام

امیرجان، کلا خاصیت فرومها این شکلیه که افراد بدلایل مختلف در دوره های فعالیت بیشتر و کمتر دارند. از نظر من جای دلخوری نداره ;)
برای خود من قضیه از این قراره که اینترنت کرج بنکل خرابه(حداقل پارس آنلاین) و واقعا چند شب اصلا یک صفحه هم نمیتوانستم باز کنم. اداره هم از اول هفته اینترنتم قطعه. بهمین خاطر دیر کامنت های اخیر را دیدم. شما هم از نظر من به تحلیل های خودت تکیه بیشتری بکن. همانطور که قبلا گفتم تحلیلهایت خوب است و باید تجربه بکارگیری تحلیلها در طی زمان دستت بیاید که هیچکس بهتر از خودت نمیتواند کمک کند. از نظر من کار اشتباهی است که براساس تحلیل دیگران ترید کنی. ضمنا تحلیلهایت خوب هستند. مشکل تحلیل نیست ;)
چند روز پیش خدمت دوست عزیزی میگفتم که اینقدر بدنبال تحلیل و ابزار تحلیل و روش ترید جدید گشتن اشتباه است. اگر کمی به تاپیک live trading آقا فرخ که هر روز شرح موفقیت ایشان جلوی چشم همه ما رقم می خورد دقیق شوید تفاوت کار ایشان و هزاران تریدر دیگر را درخواهید یافت.

این هم یک مقاله(البته کوتاه) در خصوص اینکه نباید صرفا بر اساس P/E سهم خرید:

Don't Buy Stocks Based on P/E Ratio Alone

by Chris Perruna

http://www.trade2win.com/knowledge/a...nt-buy-stocks/

موفق باشید
...........................
رشیدی

touhidqolizadeh October 30th, 2006 07:42

سلام

اين نمودار سهام هپكو است فكر كنم تا اونجايي كه با فلش مشخص كردم بره بالا . وتو اون قسمت كمي توفق وسپس سقوط كنه :o

باتشكرhttp://i14.tinypic.com/2lt6ele.gif

fx.PARADISE November 16th, 2006 04:00

توسعه معادن روی ایران

با سلام
آقای امیر خان
همان طور که می دانید اخیرا نماد 17 شرکت در بورس مجددا باز گشایی شد.که تقریبا خیلی از انها با افزایش ارزش کار خود را شروع کردند .
1- اصولا در چه مواقعی نماد یک شرکت بسته می شود و چگونه باز می شود؟
2- نماد کروی (توسعه معادن روی) با حرف و حدیث های بسیاری در حدود چهار ماه بسته شد که اخیرا جزو همین 17 نماد بازگشایی شده است . ممکن است در مورد این نماد و چشم انداز آن ( از نظر تحلیل تکنیکال و فوندامنتال ) نظرات خود را بیان کنید ؟
با سپاس:)

traderman123 December 19th, 2006 20:29

1 ضميمه
با توجه به صف خرید این سهم(پتروشیمی اراک) و تارگت موج 5 احتمال رسیدن قیمت تا محدوده 1700 دور از انتظار نیست

traderman123 December 25th, 2006 12:41

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله traderman123 (پست 77236)
با توجه به صف خرید این سهم(پتروشیمی اراک) و تارگت موج 5 احتمال رسیدن قیمت تا محدوده 1700 دور از انتظار نیست

همچنان به سمت هدف قیمت 1700 تومان در حال حرکت

helya December 29th, 2006 22:05

سلام
من يك تازه كار هستم خيلي دلم مي خواهد مفاهيم مورد استفاده در بورس و معاني آنها را بدانم مي توانيد كمك كنيد؟

mehdisa December 29th, 2006 22:25

»منم همینطور

traderman123 December 31st, 2006 17:40

1 ضميمه
در تحلیل قبل پتروشیمی اراک مورد بررسی قرار گرفت که خوشبختانه همچنان در جهت هدف قیمتی خود در حال حرکت است .
اینبار تحلیل بر روی پتروشیمی آبادان جالب توجه خواهد بود .
احتمال منفی خوردن این سهم ارزشمند تا محدوده قیمتی 1100 تومان موقعیت خرید این سهم را فراهم خواهد کرد تا برای گرفتن موج 5 از بازار جا نمانیم . نظر دوستان چیست؟
نکته:این محدوده احتمالا در مابین فاصله زمانی 10 تا 20 ژانویه رخ خواهد داد . تریگر در نقاط برگشت حائز اهمیت خواهد بود

traderman123 January 4th, 2007 19:45

1 ضميمه
بدون شرح!!!!!

Hamed2420 January 4th, 2007 21:05

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله traderman123 (پست 79375)
بدون شرح!!!!!

سلام

حسین جان دو تا خواهش دارم :blush:

اولاً اینکه این چارت مربوط به سهام کدوم شرکت هست؟ ;)

دوماً اینکه پتروشیمی آیادان چه بلایی سرش اومده؟ :rolleyes:

ممنونم

ارادت

ساعت جاري 00:30 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.