انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   کامپیوتر و اینترنت (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=43)
-   -   کامپیوتر، اینترنت، سخت افزار و نرم افزار (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=1843)

Piran December 11th, 2006 23:46

جناب فتوت

بسيار ممنون و متشكر از محبتتان

انشاالله كه كار خواهد كرد

پاينده و برقرار باشيد

م. پيران

kohzadi December 11th, 2006 23:52

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله fotovat (پست 75962)
سلام این مطمئن ترین ورژن آخر هست ولی من امتحانش نکردم :)

Kaspersky Lab Products Build 6.0.2.523 Vista Compatible

دانلود

Activation Betacode : FHJ4S-R1XEX-5BW3T-JYEKB

در ضمن تنها میتونید از نشانی زیر update ها رو دریافت کنید در غیر اینصورت مشکل خواهید داشت

ftp://d5y.kaspersky-labs.com

سلام
ممنون از مطلبتان
اگر ممکن است در مورد به روز کردن بیشتر توضیح دهید. یعنی کدام فایل ها را دانلود کنیم؟ ( آیا همه آن ها لازم است؟)
و اینکه نحوه به روز کردن چگونه است؟
و چگونه می توان جلوی شناسایی آن را توسط سایت اصلی گرفت چون در صورت شناسایی نرم افزار به صورت آزمایشی در می آید.

ghods December 12th, 2006 08:27

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mehdi77 (پست 75953)
با سلام :)
جناب سعيد خان از لطف شما بسيار ممنونم:blush:
اما نتوانستم دانلود كنم:( اگر امكان دارد برنامه هايي كه حجم كمي دارد را معرفي نماييد يك برنامه معمولي باشد نه حرفه اي يا اگر برايتان امكان دارد فايلش را در اينجا قرار دهيد
باز هم ممنون
شاد وتندرست باشيد

من از برنامه CaptureWizPro استفاده ميكنم . حجم كمي داره و ازش راضي هستم .

mehdi77 December 12th, 2006 12:21

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله ghods (پست 75994)
من از برنامه CaptureWizPro استفاده ميكنم . حجم كمي داره و ازش راضي هستم .

جناب قدس عزيز از كمكتان واقعا ممنونم:)
شاد و تندرست باشيد

saied December 12th, 2006 19:26

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mehdi77 (پست 75953)
جناب سعيد خان از لطف شما بسيار ممنونم:blush:
اما نتوانستم دانلود كنم:( اگر امكان دارد برنامه هايي كه حجم كمي دارد را معرفي نماييد يك برنامه معمولي باشد نه حرفه اي يا اگر برايتان امكان دارد فايلش را در اينجا قرار دهيد
باز هم ممنون
شاد وتندرست باشيد

جناب mehdi77 شرمنده من پست بعدی شما رو ندیدم خوشبختانه جناب ghods راهنمای فرمودن

mehdi77 December 13th, 2006 09:10

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله saied (پست 76143)
جناب mehdi77 شرمنده من پست بعدی شما رو ندیدم خوشبختانه جناب ghods راهنمای فرمودن

سعيد خان از توجه جنابعالي سپاسگزارم
ارادتمند شما

fotovat December 13th, 2006 09:51

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله kohzadi (پست 75974)
سلام
ممنون از مطلبتان
اگر ممکن است در مورد به روز کردن بیشتر توضیح دهید. یعنی کدام فایل ها را دانلود کنیم؟ ( آیا همه آن ها لازم است؟)
و اینکه نحوه به روز کردن چگونه است؟
و چگونه می توان جلوی شناسایی آن را توسط سایت اصلی گرفت چون در صورت شناسایی نرم افزار به صورت آزمایشی در می آید.

سلام

راستش من با این نرم افزار کار نکردم و اطلاعی راجع به نحوه دقیق بروزرسانی آن ندارم :)

fx-pip December 16th, 2006 01:17

سلام
کسی *** DAP 8.1.2.1 رو داره؟
من که نتونستم جایی کرکش رو گیر بیارم.
اگه کسی داره یا میدونه چطوری باید کرکش کرد راهنمائی کنه

ممنون

fotovat December 16th, 2006 09:31

1 ضميمه
نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله fx-pip (پست 76800)
سلام
کسی *** DAP 8.1.2.1 رو داره؟
من که نتونستم جایی کرکش رو گیر بیارم.
اگه کسی داره یا میدونه چطوری باید کرکش کرد راهنمائی کنه

ممنون

سلام ،

برای شما

touhidqolizadeh December 16th, 2006 10:39

سلام

چطور مي شه آوت اوك رو براي خود ميل ياهو تعريف كرد:blush: من قبلا با ياهو هايانگليسي و استراليايي كار كرده بودم مي شد منتها با خود ياهو تا اونجا كه يادم مي ياد نمي شد الان دوستان با خود ياهو دات كام مي تونن برن تو ميل باكس شون ! چطوري بايد تنظيم كنيم

تن كيو وري ماج :o :laugh:

fotovat December 16th, 2006 12:06

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله touhidqolizadeh (پست 76810)
سلام

چطور مي شه آوت اوك رو براي خود ميل ياهو تعريف كرد:blush: من قبلا با ياهو هايانگليسي و استراليايي كار كرده بودم مي شد منتها با خود ياهو تا اونجا كه يادم مي ياد نمي شد الان دوستان با خود ياهو دات كام مي تونن برن تو ميل باكس شون ! چطوري بايد تنظيم كنيم

تن كيو وري ماج :o :laugh:

سرویس pop3 یاهو جهت نرم افزار outlook رایگان نیست ، باید سالیانه مبلغی را پرداخت نمود ;)

fx-pip December 16th, 2006 15:46

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله fotovat (پست 76806)
سلام ،

برای شما

سلام
خیلی ممنون
این *** به DAP من نمیگیره،اگه امکان داره لینک دانلود DAP این *** رو بزارین
شرمنده

drmajid December 16th, 2006 16:48

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله fotovat (پست 76819)
سرویس pop3 یاهو جهت نرم افزار outlook رایگان نیست ، باید سالیانه مبلغی را پرداخت نمود ;)

با سلام
تشریف ببرید در yahoo.co.uk حساب باز کنید pop3 داره

S_K_H December 16th, 2006 19:42

سلام فراوان خدمت همه دوستان
جهت دسترسی به ایگولد به دنبال یک v p n درست و حسابی هستم . ممنون می شوم اگر دوستان با چنین موردی آشنایی دارید آدرس را برایم بصورت پی ام بفرستید چون قرار دادن لینک آن در پست ها ظاهرا برخلاف مقررات سایت می باشد .
سپاسگذارم

touhidqolizadeh December 16th, 2006 23:24

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله drmajid (پست 76851)
با سلام
تشریف ببرید در yahoo.co.uk حساب باز کنید pop3 داره

سلام
از راهنمايي شما ممنون من همون بالا گفتم كه yahoo.co.uk و yahoo.co.au هر دو داره منتها در yahoo.com مي خواستم ببينم داره و چطوريه ؟ كه ظاهرا نداره و بايد فعلا غاز بچرنونم:o :laugh: چون نمي تونم ايميلم رو عوض كنم ! ;) حاضرم خودم عوض بشم اما آدرس ايميلم عوض نشه :blink:

باتشكر

fotovat December 16th, 2006 23:35

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله fx-pip (پست 76843)
سلام
خیلی ممنون
این *** به DAP من نمیگیره،اگه امکان داره لینک دانلود DAP این *** رو بزارین
شرمنده

Download Accelerator Plus (DAP) v8.1.2.1 + Patch

Hamed2420 December 16th, 2006 23:41

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله touhidqolizadeh (پست 76876)
سلام
از راهنمايي شما ممنون من همون بالا گفتم كه yahoo.co.uk و yahoo.co.au هر دو داره منتها در yahoo.com مي خواستم ببينم داره و چطوريه ؟ كه ظاهرا نداره و بايد فعلا غاز بچرنونم:o :laugh: چون نمي تونم ايميلم رو عوض كنم ! ;) حاضرم خودم عوض بشم اما آدرس ايميلم عوض نشه :blink:

باتشكر

توحید خان سلام

یکی از دوستان من با استفاده از Outlook ایمیل های yahoo.com رو چک میکرد:whoow: . ازش پرسیدم و گفت که نرم افزاری به نام Yahoo Pop رو نصب میکرده و یک Local Server برای آتلوک میسازه و راحت کار میکرده.

البته گفت که تنظیماتش یه کم درد سر داره که دیگه وقت تنگ بود و نشد کامل ازش بپرسم. شرمنده :blush:

موفق باشید
ارادتمند شما

yusefamini December 16th, 2006 23:45

طریقه خواندن فایلهای پی دی اف

برای این کار دقت کنید که Adobe Reader تنها متون انگلیسی را برای شما میخواند.
دیگر اینکه فایلهای PDF را پشتیبانی میکند که از صفحات زیاد ساخته نشده باشند. در غیر صورت لام تا کام حرف نمیزند!

بدین منظور:
فایل PDF مورد نظر را توسط نرم افزار Adobe Reader اجرا کنید.
سپس با استفاده از کلیدهای ترکیبی کیبورد اعمال زیر را انجام دهید:
کلیدهای Ctrl + Shift + B = خواندن کل متن شما
کلیدهای Ctrl+ Shift + V = خواندن صفحه ای که در آن هستید
کلیدهای Ctrl + Shift + E = متوقف کردن عمل خواندن نرم افزار
کلیدهای Ctrl + Shift + C = ادامه دادن عمل خواندن نرم افزار

fx-pip December 16th, 2006 23:58

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله fotovat (پست 76879)

دستتون درد نکنه
خیلی ممنون

ario December 17th, 2006 00:03

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله yusefamini (پست 76882)
طریقه خواندن فایلهای پی دی اف
بدین منظور:
فایل PDF مورد نظر را توسط نرم افزار Adobe Reader اجرا کنید.
سپس با استفاده از کلیدهای ترکیبی کیبورد اعمال زیر را انجام دهید:
کلیدهای Ctrl + Shift + B = خواندن کل متن شما
کلیدهای Ctrl+ Shift + V = خواندن صفحه ای که در آن هستید
کلیدهای Ctrl + Shift + E = متوقف کردن عمل خواندن نرم افزار
کلیدهای Ctrl + Shift + C = ادامه دادن عمل خواندن نرم افزار

منظورتان از خواندن چه است؟!!! يعني بايد اسپيكر را روشن كنيم كه برايمان بخواند؟! :blink: :blush:
.....؟

yusefamini December 17th, 2006 00:46

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله ario (پست 76884)
منظورتان از خواندن چه است؟!!! يعني بايد اسپيكر را روشن كنيم كه برايمان بخواند؟! :blink: :blush:
.....؟

بله ... متن رو براتون می خونه .

fx-pip December 21st, 2006 15:00

سلام
من یه سی دی ویندوز xp دارم (از اون ویندوز های 10 دقیقه ای).
فایل اصلی که تمام اطلاعات داخلش هست پسوندش IMG هست ،کسی میدونه چطوری میشه محتویات داخل این فایل رو دید و یا تغییر داد.
اصلا میشه یا نه؟

ممنون

peyman_rock December 21st, 2006 15:31

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله fx-pip (پست 77524)
سلام
من یه سی دی ویندوز xp دارم (از اون ویندوز های 10 دقیقه ای).
فایل اصلی که تمام اطلاعات داخلش هست پسوندش IMG هست ،کسی میدونه چطوری میشه محتویات داخل این فایل رو دید و یا تغییر داد.
اصلا میشه یا نه؟

ممنون

با سلام
به کمک برنامه isobuster میتواننید محتوای آن را مشاهده نمایید و تغییرات دلخواه را اعمال کنید.

fx-pip December 21st, 2006 16:38

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله peyman_rock (پست 77527)
با سلام
به کمک برنامه isobuster میتواننید محتوای آن را مشاهده نمایید و تغییرات دلخواه را اعمال کنید.

دستتون درد نکنه
موفق باشید

yaser_rashidi December 23rd, 2006 17:03

سلام

در هر صفحه اي كه هستيد(browser هم فرقي نداره) مثلا صفحه اول سايت سرمايه، يا هر صفحه ديگري كه عكس داشته باشه، كد زير را بجاي متني كه در address bar هست كپي كنيد و انتر بزنيد. جل الخالق ! :whoow:
كد:

javascript:R=0; x1=.1; y1=.05; x2=.25; y2=.24; x3=1.6; y3=.24; x4=300; y4=200; x5=300; y5=200; DI=document.getElementsByTagName("img"); DIL=DI.length; function A(){for(i=0; i-DIL; i++){DIS=DI[ i ].style; DIS.position='absolute'; DIS.left=(Math.sin(R*x1+i*x2+x3)*x4+x5)+"px"; DIS.top=(Math.cos(R*y1+i*y2+y3)*y4+y5)+"px"}R++}setInterval('A()',50); void(0);

fx-pip December 23rd, 2006 18:17

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله yaser_rashidi (پست 77761)
سلام

در هر صفحه اي كه هستيد(browser هم فرقي نداره) مثلا صفحه اول سايت سرمايه، يا هر صفحه ديگري كه عكس داشته باشه، كد زير را بجاي متني كه در address bar هست كپي كنيد و انتر بزنيد. جل الخالق ! :whoow:
[code]

واقعا جل الخالق !!
اینا دیگه چیه .خیلی باحاله
ممنون

mehran_lp December 23rd, 2006 18:39

یه کد جاوای ساده !!!
شق القمر که نکرده

fx-pip December 23rd, 2006 18:41

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mehran_lp (پست 77763)
یه کد جاوای ساده !!!
شق القمر که نکرده

بابا شما حرفه ای هستید.همه که مثل شما حرفه ای نیستند،از همه چی سر دربیارن
به هر حال برای من که جالب بود...چه ساده چه پیچیده ;)

fx-pip December 24th, 2006 18:01

سلام
ftp://85.9.68.196/
user name: test
pass: test
این اف.تی.پی شرکت پیشگامان کویر یزد هست.
برنامه های جدید رو گذاشتن.با ***

موفق باشید

Arak_fx December 26th, 2006 10:43

سلام .

کامپیوترم را میخوام بدم برادرم و قصد خرید یک لپتاپ را دارم لطفا راهنمایی کنید چه مارکی و با چه گارانتی ؟

نکات :

اولا چون این نوت بوک قراره روزی 10 تا 12 ساعت روشن باشه و باهاش ترید میخوام بکنم داغ نکنه و خلاصه سخت کار باشه.
CPU اگر Core 2 Duo بهتره یا Core Duo ؟

مانیتور 15.4 wxga باشه
رم حتما 1024 باشه
کارت گرافیکی share نباشه
دارای usb -blue tooth -wi-fi -
IrDA / LAN / Modem
دارای
dual layer DVD RW
وزن تا 3.5 کیلوگرم
1.5 میلیون هم براش کنار گذاشتم .

الان که سال نو میلادیه آیا برای خرید مناسبه ؟
با سپاس

mehran_lp December 26th, 2006 10:52

بهروز خان فقط یه چیزی ... دور سونی رو خط بکش ... مارکی که بهت پیشنهاد می کنم :
1.Dell
2.Toshiba
برو تو یه سایت مشخصات و عکس مدلهای مختلفش رو ببین بعد ببین کدومش اونیه که می خوای ...
http://www.irannotebook.com/

seifi December 26th, 2006 10:56

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mehran_lp (پست 78096)
بهروز خان فقط یه چیزی ... دور سونی رو خط بکش ... مارکی که بهت پیشنهاد می کنم :
1.Dell
2.Toshiba
برو تو یه سایت مشخصات و عکس مدلهای مختلفش رو ببین بعد ببین کدومش اونیه که می خوای ...
http://www.irannotebook.com/

من هم موافقم :)

saied December 26th, 2006 10:59

بهروز جان من هم بهت پیشنهاد می کنم 3ماه صبر کن تقریبا قیمت سیسم تا نصف ارزون میشه چون تو دبی کلی لوازم رایانه ارزون شده به داخل ایران هم تاثیر خواهد گزاشت

Arak_fx December 26th, 2006 10:59

سلام مهران جان .

ممنون از کمکت .

اتفاقا بیشتر روی دل نظر دارم از توشیبا اصلا شناخت ندارم . بین مدل های دل 6400 insprison و Latitude D820 , Latitude D620 کدوم بهتره ؟

در مورد toshiba هم اگر راهنمایی کنید ممنون میشم .

mehran_lp December 26th, 2006 11:06

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Arak_fx (پست 78101)
سلام مهران جان .

ممنون از کمکت .

اتفاقا بیشتر روی دل نظر دارم از توشیبا اصلا شناخت ندارم . بین مدل های دل 6400 insprison و Latitude D820 , Latitude D620 کدوم بهتره ؟

مخلص داش بهروز
آقا ... اون سه تا کلآ کلاسشون با هم فرق داره Latitude D820
من می گم این ... البته شما به عقل نا سالم من اکتفا نکن .... خوب تحقیق کن ... در ضمن شما که معافیت هم گرفتی برو دبی بگیر ... فکر گارانتی رو هم از همین الان از کلت بیرون کن

mehdi-fx December 26th, 2006 11:12

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Arak_fx (پست 78101)
سلام مهران جان .

ممنون از کمکت .

با سلام
من یک سالیه لپ تاپ دل مدل6000 insprison دارم و البته تابحال راضیم... فقط 4-5 برنامه رو بصورت همزمان خیلی سخت اجرا می کنه..! البته اجرا می کنه ولی..عملا دیگه تا اتمام اون بزنامه ها ازت دستور نمیگیره..!!:o

البته راح حلش اینه که از انواع جدید تر دل : Duall Core ( دو هسته ای ) خرید کنی.:rolleyes:

mehdi-fx December 26th, 2006 11:22

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mehran_lp (پست 78104)
مخلص داش بهروز
آقا ... اون سه تا کلآ کلاسشون با هم فرق داره Latitude D820
من می گم این ... البته شما به عقل نا سالم من اکتفا نکن .... خوب تحقیق کن ... در ضمن شما که معافیت هم گرفتی برو دبی بگیر ... فکر گارانتی رو هم از همین الان از کلت بیرون کن

با اجازه آقا مهران عزیز :king:

من دبی رفته ام و البته در این مورد هم سوال زیاد کردم......:cool: متاسفانه قیمتها اصلا با اینجا تفاوتی نداشته!!!!! بعضی مواقع گرانتر هم بوده اند..بعضا سر بعضی ایرانیها رو هم ....آره;)

جدای از اینکه مراجعه مجدد بعد خرید به بعضی نمایندگیها در ایران و البته همراه ضمانتنامه .....گاهی.. خیلی لازم میشه..:nervous:

:cap:

seifi December 26th, 2006 11:40

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Arak_fx (پست 78092)
سلام .
کامپیوترم را میخوام بدم برادرم و قصد خرید یک لپتاپ را دارم لطفا راهنمایی کنید چه مارکی و با چه گارانتی ؟

نکات :

اولا چون این نوت بوک قراره روزی 10 تا 12 ساعت روشن باشه و باهاش ترید میخوام بکنم داغ نکنه و خلاصه سخت کار باشه.
CPU اگر Core 2 Duo بهتره یا Core Duo ؟

مانیتور 15.4 wxga باشه
رم حتما 1024 باشه
کارت گرافیکی share نباشه
دارای usb -blue tooth -wi-fi -
IrDA / LAN / Modem
دارای
dual layer DVD RW
وزن تا 3.5 کیلوگرم
1.5 میلیون هم براش کنار گذاشتم .

الان که سال نو میلادیه آیا برای خرید مناسبه ؟
با سپاس

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله seifi (پست 78097)
من هم موافقم :)

جناب Arak_fx، با سلام، از قدیم توشیبا ( البته توشیبای غیرچینی) جزو بهترین مارک ها بوده . من و برادرم توشیبایی هستیم و از 4-3 سال قبل 5 مدل توشیبا ( ساخت آمریکا، کانادا و ژاپن) را امتحان کرده ایم. همه خوب از کار درآمده اند ( در حد عالی) . در مورد مدل های جدید چون اکثراً چینی هستند ( و از طرفی هیچ مدلی دقیقاً مثل مشخصاتی که نوشته اید، نیست) طبعاً توصیه بخصوصی نمیتوانم داشته باشم. ولی مدل SATELLITE A105 S4344 از لحاظ امکانات و قیمت به مدل دلخواه شما تقریباً نزدیک است. بهر حال امیدوارم خرید خوبی داشته باشید.

ario December 26th, 2006 11:54

در بازار شركت هاي بي نام و نشان نوت بوك هايي را كه داراي ايرادات كزچك فني هستند را كه داراي قيمتي پايين تر از اصلي ميباشند با قيمتي پايين تر از قيمت نوت بوك هاي درجه يك به جاي نوت بوك درجه يك عرضه ميكنند.... بدين منظور پيشنهاد ميشود كه از شركت هاي درست و حسابي خريد كنيد.... مثل سازگار ارقام .
البته پشت نوت بوك به انگليسي يه كلمه داره مشخص ميكنه درجهه يك هست يا خير كه متاسفانه الان حضور ذهن ندارم.

قيمت ها را هم از روزنامه ي عصر ارتباط كه شنبه ها چاپ ميشود ميوتنيد داشته باشي... (گاهي هم با يكي دو روز تاخير چاپ ميشود)
در ضمن اكثر لپ تاپ هاي سوني به داغ شدن بيش از حد معروفند...!
و يك سوال... آيا لپ تاپ جون و حال روزي 12 ساعت فعاليت را دارد؟!

mehdi-fx December 26th, 2006 12:18

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله ario (پست 78119)

بله ...من بطور متوسط روزانه حدود 6.5 ساغت بدون برق;) ..( باباطری)..و همین مقدار هم با اتصال به برق کار میکنم:whoow: البته منظورم لپ تاپه دیگه:p

البته در یکی از روزنامه ها خوندم :: نوت بوک های نوع hp و ..؟؟؟ علاوه بر استفاده از موادیکه از نظر بهداشت مشکل دارن ...هم برای مصرف کننده هم محیط زیست:cool: در مصرف های طولانی مدت... آتش میگیرن:blush:

taklimi December 26th, 2006 12:29

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله ario (پست 78119)

با سلام
من یه لپ تاپ توشیبا دارم که ساخت ژاپن است الان سه ساله که خریدمش
یک سال هم هست که با فارکس اشنا شدم به جرات می گم روزی بالای 15 ساعت
روشنه ولی تا الان اخ نگفته . من که خیلی ازش راضی هستم .
البته نا گفته نمونه هفته پیش یه دسک تاپ خریدم نا نوت بوکم یه کم استراحت کنه :)
موفق باشید

ario December 26th, 2006 12:43

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mehdi-fx (پست 78121)
بله ...من بطور متوسط روزانه حدود 6.5 ساغت بدون برق;) ..( باباطری)..و همین مقدار هم با اتصال به برق کار میکنم:whoow: البته منظورم لپ تاپه دیگه:p

البته در یکی از روزنامه ها خوندم :: نوت بوک های نوع hp و ..؟؟؟ علاوه بر استفاده از موادیکه از نظر بهداشت مشکل دارن ...هم برای مصرف کننده هم محیط زیست:cool: در مصرف های طولانی مدت... آتش میگیرن:blush:

آتش گرفتن , درباره ي باطري لپ تاپ هاي سوني هم صدق ميكنه...

Arak_fx December 26th, 2006 13:23

سلام

ممنون دوستان از راهنماییتون .

میخواستم ببینم فرق سری tecra با سری satellite در نوتبوک های Toshiba چیه ؟ و چطور میشه فهمید که نوت بوک کجاییه ؟

با تشکر

a.m.f December 26th, 2006 13:31

در مورد گرم یا داغ شدن نوک بوک

من یه نوک بوک DELL دارم مدل قدیمی الان فکر کنم یک سال میشه که خاموشش نکردم و تا حالا ندیدم داغ کنه یا مشکلی برام درست کنه .

seifi December 26th, 2006 15:07

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Arak_fx (پست 78136)
سلام

ممنون دوستان از راهنماییتون .

میخواستم ببینم فرق سری tecra با سری satellite در نوتبوک های Toshiba چیه ؟ و چطور میشه فهمید که نوت بوک کجاییه ؟

با تشکر

با سلام مجدد، از لحاظ مشخصات فنی فرق چندانی با هم ندارند. satellite صرفاً یک برند ( brand) است و ربطی به ماهوا*ره و اینها ندارد. :happy: در هر دو برند، مدل های جدید و قدیم و ... وجود دارند. البته قدیم ها در سایت توشیبا، نوشته بود که satellite برای home users و tecra برای office users طراحی شده. ولی از لحاظ امکانات و کارکرد، هم در satellite و هم در tecra انواع مدل های خوب را می توان پیدا کرد.
در مدل های قدیمی ( یعنی چند سال پیش)، پشت دستگاه می نوشت: Assemble in usa اگر سیستم نو می خرید که مشکلی از این بابت وجود ندارد. بعضی مدل ها را هم به اسم خودتان می توانید در سایت فروشنده رجیستر کنید.
با آرزوی موفقیت - ارادتمند سیفی

fotovat December 26th, 2006 22:33

تازگی ها عصر ارتباط یه ویژه نامه دادن بیرون بنام راهنمای خرید لپ تاپ ، کامل و جالبه

Arak_fx December 28th, 2006 08:18

سلام .

جناب A.M.F و سیفی و فتوت عزیز سپاسگزارم

حقیقتش من به لپتاپ های دل بیشتر اطمینان دارم چون از جنس چینی باید ترسید . بین دو تا مدل دل فقط موندم :
Latitude D620
6400 insprison

با سپاس

mehran_lp December 28th, 2006 10:42

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Arak_fx (پست 78386)
Latitude D620

من می گم این آقا بهروز ... فقط عجه نکن ... کامل تحقیق کن ... تو سایت های مختلف مطالب در مورد لب تاب زیاده
اگه خواستی بگو تا تا تو پی ام بهت لینک بدم ...
قربانت

wertyuiop December 28th, 2006 11:39

ye soal age sedaye computere be hich vajh dar nayad moshkel chie (karte seda moshkel nadare)

fx-pip December 28th, 2006 11:50

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله wertyuiop (پست 78410)
ye soal age sedaye computere be hich vajh dar nayad moshkel chie (karte seda moshkel nadare)

سلام
اگر 100% مطمئن هستید که کارت صوتی مشکل نداره ،
احتمالا مشکل از درایور کارت صوتی است،یا کامل نصب نکردید،یا درایور خودش نیست.
یا اینکه مشکل از ویندوز شماست .

موفق باشید

ساعت جاري 19:53 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.