انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=15)
-   -   انتقادها و پيشنهادها (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=1195)

Honda July 14th, 2007 13:29

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله smhsh (پست 112887)
سلام
آقا من چه کار کنم؟ راهی داره یا نه؟

سلام دوست عزیز ، ببخشید که پاسخ شما دیر شد. البته من هم جزء تازه کارهای این فروم هستم ولی یک راه بلدم که شاید بتواند ( تا حدی ) مشکلت را حل کند : لطفاً وارد قسمت : (( تنظیمات شخصی )) شوید سپس در بخش : حالت نمایش موضوعات ، براحتی کافی است : (( تعداد نمایش موضوعات در هر صفحه )) را مطابق میل خود تغییر دهید ( فعلاً تا 50 پست در هر صفحه را دارد ). ارادتمند همه : شاگرد آخر کلاس ( Honda )

ario July 14th, 2007 22:49

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله kamal2006 (پست 122332)
با عرض سلام

دنبال یه تاپیک در مورد کمپانی سوئیس کش swiss cash میگشتم که قبلا تو یکی از تالارها بود. دقیق نمیدونم کدوم تالار.
ولی انگار حذف شده.
آیا حذف شده؟ ادغام شده؟ منتقل شده؟
ممنون

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

forsatsaz July 17th, 2007 14:56

با سلام
دوستان ایا تاپیکی در مورد OPtion barriers می شناسند. در صورت امکان لطف کنید اگر لینکی در این مورس سراغ دارید بگذارید ممنون میشم.

fx.PARADISE August 7th, 2007 19:00

با سلام خدمت مدیر محترم سایت آقا رضا

حدود یک هفته است که پیغام سیستم :" به دلیل ترافیک زیاد .... فشار سرور ....و باقی ماجرای معروف..." حسابی کلافه ام کرده است و باید هر صفحه ای را که می خواهم باز کنم چند بار رفرش کنم. اگر ممکن است موضوع را بررسی کنید . آیا لازم است دوباره سرور را عوض کرد؟
ضمنابنده از ADSL استفاده می کنم. هم در محل کارم و هم در منزل . و هر دو جا این مشکل را دارم.

با تشکر از توجهتان

aliii878 August 7th, 2007 19:35

سلام

واقعا اول باید 3 بار رفرش کرد تا وارد هر تاپیک بشه ....

علی یارتان

Hpanahi August 7th, 2007 19:42

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله aliii878 (پست 129236)
سلام

واقعا اول باید 3 بار رفرش کرد تا وارد هر تاپیک بشه ....

علی یارتان

خدايي من تا 6 بار هم رفرش كردم دهنم سه نقطه شد !

omid650 August 7th, 2007 20:02

پست زدن که دیگه مکافاته
چند بار ارسال و همون پیغام و نهایتا پاک شدن هر چی نوشته بودی و بی خیال شدن از هر چیزی که میخواستی بنویسی :(

Reza August 7th, 2007 20:22

سلام

متاسفانه چند روزه که به دلایل نامعلوم فشار روی سرور زیاد شده. تغییراتی در تنظیمات دادم. امیدوارم وضعیت بهتر بشه.

با تشکر

moha August 9th, 2007 00:23

با تشکر از شما
از فلشی که بالای صفحه قرار دادید که نیست؟
مخصوصا اینکه آنرا در سرور خودتان قرار دادید.
تست کنید آیا انرا به gif تبدیل کنیدباز همین مشکل پیش می آید یا برای یک ساعت در زمان شلوغ بردارید.
از زحماتتان ممنون

Desire August 13th, 2007 10:06

با سلام و خسته نباشید
فکر می کنم ساعت اخبار امروز یک ساعت دیر اعلام شده .خبر پوند 12 و دلار 4 بعداز ظهر است

moh3n jamali August 13th, 2007 15:17

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Reza (پست 129251)
سلام

متاسفانه چند روزه که به دلایل نامعلوم فشار روی سرور زیاد شده. تغییراتی در تنظیمات دادم. امیدوارم وضعیت بهتر بشه.

با تشکر

هنوز سرعت سایت هیچ تغییری نکرده .باز هم باید برای دیدن هر صفحه باید چند بار ریفرش کرد .

HERCOOL August 18th, 2007 04:06

سلام
خسته نباشید
بنده چند خواسته داشتم یکی اینکه میزان حجم دریافت نامه را افزایش بدهید چون سریع پر میشه
یکی هم اینکه سرعت سایت پایین است یه فکری به حاش بکنید ممنون

FRXCFD August 18th, 2007 16:43

سلام
خسته نباشید

آقا تورووووووووووو خدا زمان امکان ویرایش را اضافه کنید.
از هزار حالت پیچیده که میتونه پیش بیاد و عواقبش میگذرم. کافی است یک حرف را اشتباه تایپ کنید و به هر دلیل بلافاصله بعد از ارسال هم فرصت مرور آن را نداشته باشید.
بعدا که بر میگردید و پستتان را میخوانید.!!!
شاهد مثال امروز برای خود من پیش آمد.
عجله یا هر چیز دیگری باعث شده بود که یک جمله را به جای فعل "کنیم" با فعل "کنید" به پایان ببرم.

نقل قول:

پس مسئله ارزش ارزها و تغییرات آتی آنها، به ویژه ارز محوری مثل دلار خیلی پیچیده تر از آن است که فقط آن را با یک عامل حتی اگر عامل مهمی مثل نرخ بهره باشد، تعیین کنید.
کلمه تعیین جا افتاده که بی خیالش اما در فعل جمله مد نظر و آنچه تایپ شده
تفاوت ظاهری تنها در یک حرف است اما تفاوت معنایی؟
هر چند به نظر و برداشت خواننده بستگی دارد اما به هر حال بسیار با آنچه در نظر من بوده متفاوت خواهد بود.

پیشاپیش از مساعدت شما سپاسگزارم.

Reza August 18th, 2007 16:52

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mohsen_blid (پست 131681)
سلام
خسته نباشید
بنده چند خواسته داشتم یکی اینکه میزان حجم دریافت نامه را افزایش بدهید چون سریع پر میشه
یکی هم اینکه سرعت سایت پایین است یه فکری به حاش بکنید ممنون

سلام

بعد از گذشت دو هفته از عضویت و رسیدن تعداد پستها به 30، ظرفیت PM بطور خودکار توسط سیستم افزایش داده می شود.

Reza August 18th, 2007 16:55

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله FRXCFD (پست 131779)
سلام
خسته نباشید

آقا تورووووووووووو خدا زمان امکان ویرایش را اضافه کنید.
. . .

سلام

بصورت آزمایشی، زمان ویرایش از 15 دقیقه به یک ساعت افزایش داده شد. اگر این افزایش مشکل خاصی ایجاد نکند به همین صورت باقی خواهد ماند.

FRXCFD August 18th, 2007 17:00

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Reza (پست 131785)
سلام

بصورت آزمایشی، زمان ویرایش از 15 دقیقه به یک ساعت افزایش داده شد. اگر این افزایش مشکل خاصی ایجاد نکند به همین صورت باقی خواهد ماند.

خیلی ممنون
انشاالله که هیچ مشکلی ایجاد نمی کند.

HERCOOL August 22nd, 2007 06:49

ممنون رضا جان بابت پاسخت خوبه اینطوری این 30 تا پست که جلوی تاپیک زدن رو میگیره خیلی دردسر سازه یه فکری به حالش بکنید

Shakhes August 27th, 2007 00:17

سلام
سابق ( طرح قدیمی سایت سرمایه ) قسمتی توی صفحه اصلی سایت تحت عنوان پند و اندرز یا شعار هفته (یا چیزی شبیه ان ) وجود داشت که از جملات زیبا و پندهای اموزنده از بزرگان به شکل خیلی کوتاه نقل می شد ( مثل روند دوست توست یا کسب دانش برابر است با کسب موفقیت و از این قبیل ...) که به نظرمن اگر امکان احیای مجدد ان وجود داشته باشد بسیار تاثیر گذار و خوب می تونه باشه .

شاد و موفق باشید

Reza August 27th, 2007 08:45

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Shakhes (پست 133514)
سلام
سابق ( طرح قدیمی سایت سرمایه ) قسمتی توی صفحه اصلی سایت تحت عنوان پند و اندرز یا شعار هفته (یا چیزی شبیه ان ) وجود داشت که از جملات زیبا و پندهای اموزنده از بزرگان به شکل خیلی کوتاه نقل می شد ( مثل روند دوست توست یا کسب دانش برابر است با کسب موفقیت و از این قبیل ...) که به نظرمن اگر امکان احیای مجدد ان وجود داشته باشد بسیار تاثیر گذار و خوب می تونه باشه .

شاد و موفق باشید

با سلام

با نظر شما موافقم و سعی می کنم راهی برای راه اندازی مجدد پند نامه پیدا کنم.

با تشکر

goldsun August 27th, 2007 12:07

با سلام

قبلا در صفحه اول سایت وقتی موس رو روی تقویم قرار می دادم اخبار هر روز رو نشون می داد ولی چند روزی هست که دیگه نشون نمیده ایا این مشکل برای همه هستش یا فقط برای من ؟

Reza August 28th, 2007 08:15

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله goldsun (پست 133579)
با سلام

قبلا در صفحه اول سایت وقتی موس رو روی تقویم قرار می دادم اخبار هر روز رو نشون می داد ولی چند روزی هست که دیگه نشون نمیده ایا این مشکل برای همه هستش یا فقط برای من ؟

سلام
دوست عزیز آقای Alifar زحمت وارد کردن اخبار را بر عهده داشتند. ظاهرا مدتی است بدلیل مشغله کمتر به سایت سر می زنند.

اگر از بین دوستان کسی برای وارد کردن اخبار داوطلب است، لطفا اعلام کند تا دسترسی را تنظیم کنم.

با تشکر

Alfa August 28th, 2007 09:18

با تبریک عید فرخنده نیمه شعبان و تشکر از زحمات مدیران محترم سایت ارزشمند سرمایه

پیشنهاد میگردد بدین مناسبت کلیه کسانی که بهردلیل آی دی آنها Ban شده است، مجددا آی دی آنها باز شده و بوسیله ایمیل یا ... به فعالیت مجدد در سایت با رعایت قوانین و مقررات سرمایه دعوت شوند.
باشد که با این پیشنهاد بر بار علمی و آموزشی این مکان افزوده گردد.

kia16384 September 5th, 2007 23:01

با سلام
پيشنهاد داشتم كه امكان ويرايش براي قسمت سيگنالها وجود نداشته باشه تا احيانا شبهه اي در بعضي از پست ها بوجود نياد
با تشكر

Extacy September 11th, 2007 03:09

سلام خدمت مدیران سایت.

پیشنهاد میکنم به دلیل اینکه این روزها حجم سایت و ترافیک آن بالا رفته است , بغضی از تاپیکهایی که اصلا خوانده نمیشوند و در ته بیشتر تالارها دارن خاک میخورند و تبدیل به زیر خاکی شدند رو از روی سرور سایت پاک کنید تا به سرعت سایت و دسترسی سریعتر به صفحات و تاپیکها اقزوده بشه.

با تشکر از مدیران سایت.
اکستازی.

S_K_H September 14th, 2007 23:52

با سلام فراوان

مدتی است که پیغام خطای دیتا بیس سیستم گه گاهی ظاهر می شود و اگر با این آدرس [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] وارد شوم فقط با پیغام خطا مواجه می شوم . چند بار هم هنگام استفاده از پیغام خصوصی به این مشکل برخوردم کوکی ها و کل فایلهای اینترنت را هم پاک کردم اما مشکل همچنان باقی است آیا سایر دوستان هم این مشکل را دارند ؟

با تشکر فراوان

شادباشید

ario September 15th, 2007 00:00

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله S_K_H (پست 136764)
با سلام فراوان

مدتی است که پیغام خطای دیتا بیس سیستم گه گاهی ظاهر می شود و اگر با این آدرس [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] وارد شوم فقط با پیغام خطا مواجه می شوم . چند بار هم هنگام استفاده از پیغام خصوصی به این مشکل برخوردم کوکی ها و کل فایلهای اینترنت را هم پاک کردم اما مشکل همچنان باقی است آیا سایر دوستان هم این مشکل را دارند ؟

با تشکر فراوان

شادباشید

نقل قول:

Warning: mysql_query() [[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]]: Unable to save result set in /includes/class_core.php on line 363
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]Database errorThe Sarmaye Forums database has encountered a problem.
اين هم از خطا... :(

Reza September 15th, 2007 07:57

سلام

دیتابیس سایت ایرادی پیدا کرده بود که امیدوارم برطرف شده باشه.

با تشکر

S_K_H September 15th, 2007 12:37

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Reza (پست 136776)
سلام

دیتابیس سایت ایرادی پیدا کرده بود که امیدوارم برطرف شده باشه.

با تشکر

:rolleyes:
سلام خدمت آقا رضای عزیز

من هنوز با این آدرس [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] همان پیغام خطا را دریافت می کنم : :huh:
نقل قول:

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]Database errorThe database has encountered a problem.Please try the following:
  • Load the page again by clicking the [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] button in your web browser.
  • Open the [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] home page, then try to open another page.
  • Click the [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] button to try another link.
The forum.sarmaye.com forum technical staff have been notified of the error, though you may contact them if the problem persists.
We apologise for any inconvenience.

با تشکر

S_K_H September 15th, 2007 15:17

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله S_K_H (پست 136797)
:rolleyes:
سلام خدمت آقا رضای عزیز
من هنوز با این آدرس [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] همان پیغام خطا را دریافت می کنم : :huh:
با تشکر

درست شد :cool:

S_K_H September 16th, 2007 02:12

سلام
آقا من شرمنده حالا این بخش پیغام خطا می دهد !!!
سایر قسمت ها کاملا درسته و مشکل نداره :)

شادباشید

Reza September 16th, 2007 08:30

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله S_K_H (پست 136889)
سلام
آقا من شرمنده حالا این بخش پیغام خطا می دهد !!!
http://forum.sarmaye.com/usercp.php
سایر قسمت ها کاملا درسته و مشکل نداره :)

شادباشید

سلام

من چک کردم. مشکلی نداشت. لطفا روی لینک زیر کلیک کنید. آیا مشکل وجود دارد؟

لینک

S_K_H September 16th, 2007 13:00

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Reza (پست 136907)
سلام

من چک کردم. مشکلی نداشت. لطفا روی لینک زیر کلیک کنید. آیا مشکل وجود دارد؟

سلام مجدد
لینک شما کاملا درسته . ظاهرا مشکلی که با لینک کنترل پنل در بالای صفحه دارم مربوط به isp می شه ! چون با پر ا کسی که وارد می شم درسته اما بدون ****** خرابه .

شادباشید

shahram September 18th, 2007 00:22

شب بخير...
بعضا در تاپيكهاي مختلف مطالبي نوشته مي شود كه حيف است مدت بيشتري جلوي چشم نباشد و دوستان ديگر نيز از آن استفاده نكنند و يا مثلا عبارتي در مورد مسائل تكنيكال و يا روانشناسي و ... مطرح مي شود كه خواندن چند باره آن خالي از لطف نيست.
با توجه به اهميت صفحه اول سايت و (سرمقاله) موجود در آن پيشنهاد ميشود در صورت امكان بغير از نوشته هاي ارزشمند جناب اميني از نوشته هاي بقيه دوستان در تالارهاي مختلف نيز در زير آن مقاله همراه با لينك مربوطه استفاده شود تا با اين كار :
- مطالب سرمقاله زودتر بروز گردد.
- - از نوشته هاي برگزيده دوستان بيشتر استفاده گردد.
- - - از ارائه نظر ارزشمند دوستان تمجيد گردد.
- - - - مطالب پر بار بيشتر جلوي چشم قرار گيرد.
- - - - - براي ارائه مطالب مفيد و ارزشمند رقابت ايجاد گردد.
با تشكر

Reza September 18th, 2007 13:25

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله shahram (پست 137141)
شب بخير...
بعضا در تاپيكهاي مختلف مطالبي نوشته مي شود كه حيف است مدت بيشتري جلوي چشم نباشد و دوستان ديگر نيز از آن استفاده نكنند و يا مثلا عبارتي در مورد مسائل تكنيكال و يا روانشناسي و ... مطرح مي شود كه خواندن چند باره آن خالي از لطف نيست.
با توجه به اهميت صفحه اول سايت و (سرمقاله) موجود در آن پيشنهاد ميشود در صورت امكان بغير از نوشته هاي ارزشمند جناب اميني از نوشته هاي بقيه دوستان در تالارهاي مختلف نيز در زير آن مقاله همراه با لينك مربوطه استفاده شود تا با اين كار :
- مطالب سرمقاله زودتر بروز گردد.
- - از نوشته هاي برگزيده دوستان بيشتر استفاده گردد.
- - - از ارائه نظر ارزشمند دوستان تمجيد گردد.
- - - - مطالب پر بار بيشتر جلوي چشم قرار گيرد.
- - - - - براي ارائه مطالب مفيد و ارزشمند رقابت ايجاد گردد.
با تشكر

با سلام

کاملا با پیشنهاد شما موافقم. سعی می کنم در اولین فرصت مقدمات کار را فراهم کنم تا نمایش مطالب ارزشمند سایر دوستان در صفحه اول سایت امکانپذیر گردد.

با تشکر

kamal2006 September 19th, 2007 01:15

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Alfa (پست 133778)
با تبریک عید فرخنده نیمه شعبان و تشکر از زحمات مدیران محترم سایت ارزشمند سرمایه

پیشنهاد میگردد بدین مناسبت کلیه کسانی که بهردلیل آی دی آنها Ban شده است، مجددا آی دی آنها باز شده و بوسیله ایمیل یا ... به فعالیت مجدد در سایت با رعایت قوانین و مقررات سرمایه دعوت شوند.
باشد که با این پیشنهاد بر بار علمی و آموزشی این مکان افزوده گردد.

با سلام

موافقم ، امیدوارم مورد تایید مدیران محترم نیز قرار گیرد.

ممنون

kamal2006 September 19th, 2007 01:18

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله kia16384 (پست 135206)
با سلام
پيشنهاد داشتم كه امكان ويرايش براي قسمت سيگنالها وجود نداشته باشه تا احيانا شبهه اي در بعضي از پست ها بوجود نياد
با تشكر

با سلام

موافقم، در صورت انجام این مهم دوستان میتونن برای ویرایش از گزینه نقل قول استفاده کنند.

ممنون

mr fausty September 27th, 2007 14:49

سلام یه پیشنهاد داشتم
امکانش هست که برای مثلا آخرین سی پست خروجی فید rss قرار دهید ( یا شاید موجود هست و من پیدا نکردم ؟؟!!)
با این کار هم از بار ترافیکی سایت میتونه کمی کم بشه و این که میشه راحت تر و در زمان کمتر مطالب جدید سایت رو دنبال کرد

با تشکر

Alijaan October 16th, 2007 12:35

پیشنهاد

سلام آقا رضا ...;)

پیرو مکاتباتی که با هم انجام دادیم .
به نظرم اومد اینجا این پیشنهاد رو مطرح کنم .
پیشنهاد میکنم با توجه به مغایرت بند 9 قوانین سایت با بند 5 .
اصلاحاتی در قوانین سایت بعمل بیاد .
تا این پارادوکس از بین بره .:rolleyes:

ارادتمند شما

Reza October 16th, 2007 14:18

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Alijaan (پست 141279)
سلام آقا رضا ...;)

پیرو مکاتباتی که با هم انجام دادیم .
به نظرم اومد اینجا این پیشنهاد رو مطرح کنم .
پیشنهاد میکنم با توجه به مغایرت بند 9 قوانین سایت با بند 5 .
اصلاحاتی در قوانین سایت بعمل بیاد .
تا این پارادوکس از بین بره .:rolleyes:

ارادتمند شما

با سلام به جناب علیجان

من یکبار دیگه بندهای مذکور رو مطالعه کردم. اما راستش مغایرت یا پارادوکسی ندیدم. لطفا توضیح بیشتری بدید تا در صورت نیاز اصلاحاتی در قوانین انجام بشه.

با تشکر

Alijaan October 16th, 2007 14:54

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Reza (پست 141292)
با سلام به جناب علیجان

من یکبار دیگه بندهای مذکور رو مطالعه کردم. اما راستش مغایرت یا پارادوکسی ندیدم. لطفا توضیح بیشتری بدید تا در صورت نیاز اصلاحاتی در قوانین انجام بشه.

با تشکر

سلام آقا رضا....;)

ببینید .
طبق بند 9 قوانین سایت و توضیحی که شما در پیغام خصوصی درباره این بند فرمودید .
هر فرد فقط میتواند در تالار آگهی یک تاپیک ایجاد نماید .
یعنی اگر من بخواهم یک زمین بفروشم میتونم یک تاپیک ایجاد کنم .
فردا اگر بخوام ایگولد بخرم یا بفروشم ، فقط میتونم تو همون تاپیک آگهی بدم .
پس فردا اگر بخوام مدیریت سرمایه بکنم ، باید تو همون تاپیک کنار آگهی فروش زمین آگهی ام رو بنویسم .
اینطوری تالار آگهی شیر تو شیر میشه . :laugh:

و مثلا من برای پیدا کردن وب مانی ، باید تمام صفحات تاپیک اکسپرت کاکولوکیا و سیستم هوش پرداز و وام بلا عوض و ... رو بخونم .
که این با بند 5 قوانین سایت مغایرت داره .

فکر میکنم محدود کردن افراد به زدن فقط یک تاپیک در تالار آگهی خیلی منطقی نباشه .
و اگر به این صورت برخورد بشه که :
(( افراد مجاز به زدن چندین تاپیک برای یک موضوع فعالیت نیستند )):advise:
بهتره .
مثلا یک فرد برای فروش سیگنال مجاز به زدن فقط یک تاپیک تبلیغاتی میباشد و اجازه زدن 5 تاپیک را ندارد .

ارادتمند شما

businessandmarketing October 16th, 2007 15:10

سلام آقا رضا
یه سوال؟؟
چرا من اصلا نمی تونم از شکلکها درمتن استفاده کنم؟؟؟یعنی کنار ادیتور متن اصلا شکلک ندارم؟؟؟
اینو هم بگم که برای امتحان یک آیدی جدید باز کردم و این مشکل رو نداشتم!!!
اما من همین ایدی قدیم رو میخوام و می خوام که امکان استفاده از اون شکلکها رو داشته باشم
با تشکر

شرمنده که اینجا پست زدم

ariana October 16th, 2007 20:43

با سلام

پيشنهاد مي كنم كه شرايط و قيمت تبليغات در سايت سرمايه ، را به صورت عمومي اعلام بفرماييد و براي كاربران فعال هم تخفيف ويژه ( مثلاً 50% ) در نظر گرفته شود .

با سپاس

Reza October 17th, 2007 10:25

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Alijaan (پست 141296)
سلام آقا رضا....;)

ببینید .
طبق بند 9 قوانین سایت و توضیحی که شما در پیغام خصوصی درباره این بند فرمودید .
هر فرد فقط میتواند در تالار آگهی یک تاپیک ایجاد نماید .
یعنی اگر من بخواهم یک زمین بفروشم میتونم یک تاپیک ایجاد کنم .
فردا اگر بخوام ایگولد بخرم یا بفروشم ، فقط میتونم تو همون تاپیک آگهی بدم .
پس فردا اگر بخوام مدیریت سرمایه بکنم ، باید تو همون تاپیک کنار آگهی فروش زمین آگهی ام رو بنویسم .
اینطوری تالار آگهی شیر تو شیر میشه . :laugh:

و مثلا من برای پیدا کردن وب مانی ، باید تمام صفحات تاپیک اکسپرت کاکولوکیا و سیستم هوش پرداز و وام بلا عوض و ... رو بخونم .
که این با بند 5 قوانین سایت مغایرت داره .

فکر میکنم محدود کردن افراد به زدن فقط یک تاپیک در تالار آگهی خیلی منطقی نباشه .
و اگر به این صورت برخورد بشه که :
(( افراد مجاز به زدن چندین تاپیک برای یک موضوع فعالیت نیستند )):advise:
بهتره .
مثلا یک فرد برای فروش سیگنال مجاز به زدن فقط یک تاپیک تبلیغاتی میباشد و اجازه زدن 5 تاپیک را ندارد .

ارادتمند شما

سلام

در مورد ایجاد تاپیک در تالار آگهی، سه جور میشه با قضیه برخورد کرد:

1- عدم وجود محدودیت برای ایجاد تاپیک: هر یک از کاربران یا شرکتها برای معرفی هر یک از خدمات خود یک تاپیک مستقل در بخش آگهی ایجاد کند.

ایراد این روش اینه که پس از مدتی تعداد زیادی تاپیک تک پستی یا با تعداد پست خیلی کم در تالار آگهی خواهیم داشت. (گرچه همین حالا هم با این مشکل در تالار آگهی مواجه هستیم) همانطور که می دانید همیشه سعی ما بر این بوده که از ایجاد تاپیکهای متعدد، تکراری، غیر لازم و مشابه خودداری بشه. اصلا یکی از مشخصه های یک فروم خوب اینه که نسبت تعداد پستها به تعداد تاپیک ها، عدد بالایی باشه که خوشبختانه تا الآن این عدد برای فروم ما خیلی خوب بوده. (الآن این عدد برای فروم ما حدود 48 هست. یعنی بطور متوسط هر یک از تاپیکهای فروم ما 48 پست داره)
ضمنا اصلا قشنگ نیست که مثلا فروم 3000 تا تاپیک داشته باشه که 1000 تاش در تالار آگهی باشه.

2- دسته بندی موضوعی: راه دوم اینه که برای هر موضوع یک تاپیک وجود داشته باشه و هر شخص یا شرکت، خدمات مرتبط با موضوع مورد نظر رو در همون تاپیک مطرح کنه. مثلا یک تاپیک برای مدیریت سرمایه ایجاد بشه و تمام اشخاص و شرکتها خدمات مدیریت سرمایه را در همان یک تاپیک معرفی کنند.

ایراد این روش اینه که بحث در مورد خدمات اشخاص و شرکتهای مختلف با هم مخلوط میشه. همچنین تجربه نشان داده که اشخاص و شرکتها مایل به داشتن تاپیک مستقل هستند و از تاپیکهای مشترک رضایت ندارند. (مثلا زمانی که کاربران دیگر در تاپیک سیگنالهای شما اقدام به درج پستهای تبلیغاتی می کردند، برای شما خوشایند نبود. ما هم سعی کردیم طبق خواسته شما پستهای مربوطه رو به تاپیک تبلیغات متفرقه منتقل کنیم. گرچه برای این موضوع قانون مشخصی وجود نداره)

3- دسته بندی بر اساس شخص یا شرکت ارائه دهنده خدمات: هر شخص یا شرکت دارای یک تاپیک مستقل باشه و تمام خدمات خودش رو در همون تاپیک مطرح کنه و در همانجا در مورد خدمات تبادل نظر بشه.

ایراد این روش اینه که با دیدن عنوان تاپیکها نمیشه از نوع خدمات مطلع شد. اما با توجه به وجود امکانات پیشرفته جستجو، این ایراد تا حد زیادی کم رنگ میشه.

با توجه به موارد فوق، روش سوم مناسبتر از دو روش دیگر تشخیص داده شد و در قوانین سایت نیز همین روش لحاظ شده.

روش اول با توجه به معایب عمده ای که داره قابل اجرا نیست.

اما اگر تعداد قابل توجهی از دوستان روش دوم رو بهتر می دونند، می تونیم از روش دوم استفاده کنیم. استفاده از روش دوم با قوانین فعلی سایت نیز منافاتی نداره.

با تشکر

Reza October 17th, 2007 11:02

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله businessandmarketing (پست 141301)
سلام آقا رضا
یه سوال؟؟
چرا من اصلا نمی تونم از شکلکها درمتن استفاده کنم؟؟؟یعنی کنار ادیتور متن اصلا شکلک ندارم؟؟؟
اینو هم بگم که برای امتحان یک آیدی جدید باز کردم و این مشکل رو نداشتم!!!
اما من همین ایدی قدیم رو میخوام و می خوام که امکان استفاده از اون شکلکها رو داشته باشم
با تشکر

شرمنده که اینجا پست زدم

سلام

لطفا چک کنید که مشکل برطرف شده یا نه.

Reza October 17th, 2007 11:04

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله ariana (پست 141334)
با سلام

پيشنهاد مي كنم كه شرايط و قيمت تبليغات در سايت سرمايه ، را به صورت عمومي اعلام بفرماييد و براي كاربران فعال هم تخفيف ويژه ( مثلاً 50% ) در نظر گرفته شود .

با سپاس

با سلام

پیشنهاد شما رو بررسی می کنیم.

با تشکر

Alijaan October 17th, 2007 13:29

راه حل چهارم

سلام آقا رضا ...;)

ممنون از زحمات شما ..
راه حل چهارمی هم به ذهن من میرسه که خدمتتون عرض میکنم .
متونیم راه حل سوم رو کمی دستکاری کنیم .
یعنی هر فرد یا شرکت برای یک موضوع ، فقط یک تاپیک تبلیغاتی بتونه ایجاد کنه .
این حالت ایرادهای روشهای قبل رو نداره .
البته شاید من ایرادش رونمیبینم .:rolleyes: :blush:

ارادتمند شما

Reza October 17th, 2007 13:42

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Alijaan (پست 141412)
سلام آقا رضا ...;)

ممنون از زحمات شما ..
راه حل چهارمی هم به ذهن من میرسه که خدمتتون عرض میکنم .
متونیم راه حل سوم رو کمی دستکاری کنیم .
یعنی هر فرد یا شرکت برای یک موضوع ، فقط یک تاپیک تبلیغاتی بتونه ایجاد کنه .
این حالت ایرادهای روشهای قبل رو نداره .
البته شاید من ایرادش رونمیبینم .:rolleyes: :blush:

ارادتمند شما

با سلام

یعنی ایجاد تاپیکهای متعدد برای موضوعات مختلف، توسط یک کاربر مجاز باشه؟

فرض کنید شرکتی خدمات IB، آموزش، فروش سیگنال، مدیریت سرمایه، فروش کتاب و سی دی آموزشی، فروش نرم افزار و . . . ارائه کنه. آیا مجازه برای هر یک از این موارد یک تاپیک مجزا ایجاد کنه؟

این همون راه حل اوله که ایرادش رو گفتم. اگر راه دیگری مد نظر شماست، لطفا توضیحات بیشتری ارائه فرمائید.

با تشکر

Shakhes October 17th, 2007 13:59

سلام
فکر می کنم بهترین کار با توجه به فراوانی موضوعات مورد اگهی و تعدد افراد و شرکتها و همچنین اختلاف سلایق در شکل و شیوه تبلیغ ...قائل شدن اعتبار زمانی برای اگهی ها باشد مثلا یکهفته یا یکماه بعد از درج اگهی خود به خود ان تاپیک حذف گردد و اگر لزومی به ایجاد مجدد باشد مجددا توسط ان فرد یا شرکت ایجاد گردد .
البته نمی دونم حذف پستها و تاپیکها عملا به کم شدن حجم اماری و فضا کمک می کند یا خیر ؟

موفق باشید

Alijaan October 17th, 2007 14:47

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Reza (پست 141414)
با سلام

یعنی ایجاد تاپیکهای متعدد برای موضوعات مختلف، توسط یک کاربر مجاز باشه؟

فرض کنید شرکتی خدمات IB، آموزش، فروش سیگنال، مدیریت سرمایه، فروش کتاب و سی دی آموزشی، فروش نرم افزار و . . . ارائه کنه. آیا مجازه برای هر یک از این موارد یک تاپیک مجزا ایجاد کنه؟

این همون راه حل اوله که ایرادش رو گفتم. اگر راه دیگری مد نظر شماست، لطفا توضیحات بیشتری ارائه فرمائید.

با تشکر

سلام آقا رضا ...

عموما شرکتها تمایل دارند اگر خدمات مختلفی رو بصورت موازی ارایه میدن .
برای نمایش قدرت بیشتر خود .
همه رو در کنار هم معرفی کنن و کارشون رو تو یه تاپیک معرفی کنن .

اما زمانی که موضوعات کاملا متفاوت باشه .
مثل مشکلی که الان بنده خوردم .
یعنی یه زمانی آگهی برای خرید ایگولد زدم .
یا درباره موضوع شناسایی مدیران ارشد ای سی ام یه آگهی زدم .
یا یه آگهی برای فروش سیگنال زدم و الان دیگه تاپیک رو بستم و دیگه اون خدمات رو ارایه نمیدم .
آیا معقوله که همه این آگهی ها در کنار هم تو یه تاپیک جمع بشه ؟

راه حلی که الان به ذهنم رسید .
با توجه به راه حل جناب شاخص این است :
تا زمانی که یک نفر ( شخص یا شرکت ) یک یا دو تاپیک در تالار آگهی دارد که هنوز بسته نشده ( بستن تاپیک هم با لاک کردن آن میسر است ).
اجازه ایجاد تاپیک جدید نداشته باشد .

ارادتمند شما

kamal2006 October 28th, 2007 22:16

سلام

یک پیشنهاد:

در بعضی از انجمنهای فارسی مشاهده میشود که گزینه ای جهت ذخیره آن تاپیک یا پست بصورت متنی قرار داده شده که بوسیله آن میتوان سریعا یک یا کلیه پست های آن تالار را ذخیره و در موقع مقتضی مطالعه نمود.
اگر در این زمینه تدبیری اندیشیده شود، سودمند خواهد بود.
البته گزینه ای فعلا وجود دارد بنام نمایش جهت چاپ که کمی وقت گیر است.

با تشکر

ساعت جاري 09:56 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.