انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   کامپیوتر و اینترنت (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=43)
-   -   معرفی نرم افزار ، پرسش و پاسخ نرم افزاری (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=5211)

hnp2500 December 13th, 2009 16:31

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله albertini (پست 362397)
با سلام

اخیرا میلهای زیادی از فرستنده ایی با نام Mail Delivery Subsystem با موضوع :Returned mail: see transcript for details برام فرستاده

میشه.که معمولا مشابه این میلها زمانی که ادرس اشتباهی داده باشید یاهو براتون میفرسته.داخل این میلها توضیحاتی داده شده که

من به چند ادرس غیر موجود میل فرستادم و بنابراین میلهام برگشت خورده در حالیکه این میلها رو من نفرستادم.از اون مشکوکتر اینکه

دو فایل 2 کیلو بایتی هم ضمیمه شده است .داخل پوشه Sent هم که نگاه میکنم چنین ادرسهایی وجود ندارد .ایا ممکن است میل من هک شده باشد.؟ ایا ایمیل یاهو این امکان را دارد که کنترل کنیم با چه IP هایی داخل میل خودمون لاگین شده است؟

سلام
بغیر از title فوق که بعنوان فرستنده ایمیل نمایش داده می شود، یک آدرس ایمیل هم برای فرستنده نمایش داده می شود، امکان دارد آن آدرس را هم اعلام فرمائید؟

albertini December 13th, 2009 16:51

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله hnp2500 (پست 362399)
سلام
بغیر از title فوق که بعنوان فرستنده ایمیل نمایش داده می شود، یک آدرس ایمیل هم برای فرستنده نمایش داده می شود، امکان دارد آن آدرس را هم اعلام فرمائید؟

From:
"Mail Delivery Subsystem" <[email protected]>

hnp2500 December 13th, 2009 17:04

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله albertini (پست 362402)
From:
"Mail Delivery Subsystem" <[email protected]>

همانطور که ملاحظه می کنید فرستنده این ایمیل سایت یاهو نیست، یعنی بحث ارسال ایمیل به آدرس غلط منتفی هست. این یک ایمیل spam هست که می توانید آنرا بلاک کنید. البته اینکه چطور آدرس ایمیل شما به دست این spammer رسیده است می تواند مربوط به ثبت نام شما در سایتهای متفرقه ای باشد که آدرس ایمیلها را به spammer ها می فروشند.
این ایام که نزدیک به سال نو میلادی هست باید با مراقبت بیشتری با ایمیلهای دریافتی برخورد کرد و به هیچ عنوان ضمائم ایمیلهای مشکوک را باز نکنید، حتی خود متن ایمیلهای مشکوک را نیز نبینید بهتر است.
ضمنا وقتی یک ایمیل را باز می کنید انتهای متن ایمیل سمت راست یک لینک به نام Full Headers هست که اگر روی آن کلیک کنید تمامی اطلاعات ریز ایمیل را از قبیل آدرس IP فرستنده و نرم افزاری که ایمیل توسط آن فرستاده شده و ... را نمایش می دهد. یکبار دیدن این اطلاعات ضرری ندارد. به امتحانش می ارزد.

albertini December 13th, 2009 17:11

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله hnp2500 (پست 362405)
همانطور که ملاحظه می کنید فرستنده این ایمیل سایت یاهو نیست، یعنی بحث ارسال ایمیل به آدرس غلط منتفی هست. این یک ایمیل spam هست که می توانید آنرا بلاک کنید. البته اینکه چطور آدرس ایمیل شما به دست این spammer رسیده است می تواند مربوط به ثبت نام شما در سایتهای متفرقه ای باشد که آدرس ایمیلها را به spammer ها می فروشند.
این ایام که نزدیک به سال نو میلادی هست باید با مراقبت بیشتری با ایمیلهای دریافتی برخورد کرد و به هیچ عنوان ضمائم ایمیلهای مشکوک را باز نکنید، حتی خود متن ایمیلهای مشکوک را نیز نبینید بهتر است.
ضمنا وقتی یک ایمیل را باز می کنید انتهای متن ایمیل سمت راست یک لینک به نام Full Headers هست که اگر روی آن کلیک کنید تمامی اطلاعات ریز ایمیل را از قبیل آدرس IP فرستنده و نرم افزاری که ایمیل توسط آن فرستاده شده و ... را نمایش می دهد. یکبار دیدن این اطلاعات ضرری ندارد. به امتحانش می ارزد.

ممنون از پاسختون. این عبارت را تو گوگل سرچ کردم تو فروم فارکسی کری گولد مالزی هم یک نفر دربارش صحبت کرده و گفته این ایمیل

FAKE هستش.البته قبلا اونو تو لیست spam ها قرار دادم نمیدونم چرا دوباره تو اینباکس میاد شاید ادرسشون رو عوض میکنن.

hnp2500 December 13th, 2009 17:31

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله albertini (پست 362406)
ممنون از پاسختون. این عبارت را تو گوگل سرچ کردم تو فروم فارکسی کری گولد مالزی هم یک نفر دربارش صحبت کرده و گفته این ایمیل

FAKE هستش.البته قبلا اونو تو لیست spam ها قرار دادم نمیدونم چرا دوباره تو اینباکس میاد شاید ادرسشون رو عوض میکنن.

شما می توانید در قسمت mail option یاهو یک سری سایتها را block نمائید. اگر عنوان دامین آدرس ایمیل فرستنده ثابت باشد و فقط اسم ایمیل تغییر کند، آنگاه می توانید تمامی ایمیلهای ارسالی از یک دامین خاص را block کنید. به عنوان مثال اگر آدرس فرستنده مشابه [email protected] باشد، شما با block کردن @spammer.com تمامی ایملهای دریافتی از سایت spammer.com را فیلتر خواهید نمود.
برای دسترسی به این گزینه بعد از sign in کردن به یاهو آدرس زیر را باز نمائید:
http://us.mc1115.mail.yahoo.com/mc/o...and=1611558595

mrm2007 December 13th, 2009 21:22

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله blue sky (پست 362383)
با سلام واحترام به دوستان سایت سرمایه

میخواستم بدونم ؛ آیا نرم افزاری هست که بتونیم از monitor کامپیوتر

فیلم برداری کنیم؟

حقیقتا این نرم افزار رو برای فیلم برداری از صفحه ی چارت میخواستم.

با تشکر از لطف دوستان.

با سلام

این هم نرم افزار کوچک HyperCam برای شما . (البته فیلم گرفتن در رزولوشن بالا و فریم بالا خیلی روی پردازنتون فشار میاره)
PHP Code:

http://ifile.it/p7ba5vy/Hypercam.zip 

blue sky December 14th, 2009 00:49

از لطف جنابعالی ( mrm2007 ) سپاسگذارم.

Aliomidi December 18th, 2009 23:29

Download Microsoft Office .2010 Beta for Free

http://www.microsoft.com/office/2010/en/default.aspx

Kambiz_T.A December 19th, 2009 22:21

یکپارچه سازی هارد دیسک با Ashampoo Magical Defrag v3.0.2.91

احتمالا” کارهای مهمتری نیز دارید حتی اگر هارددیسک رایانه شما در حال فرمت شدن باشد. اگر چنین است ، کافیست نرم افزار Ashampoo Magic Defrag را بر روی سیستمتان نصب کنید. این نرم افزار پیشرفته همه هارد درایو سیستمتان را Defrag شده تحویلتان خواهد داد.کافیست نصبش کنید و دیگر هیچ! بعد از آن دیگر هرگز هارد دیسک نیاز به Defrag نخواهد داشت ، اگر هم نیاز به Defrag بود ، Ashampoo به طور خودکار و بدون مختل کردن سیستم همه مسولیت را به تنهایی بر عهده گرفته و سیستم را Defrag میکند.

امکانات جدید نرم افزار Ashampoo Magical Defrag v3.0.2.91:
حفاظت سیستم ازDefrag : استفاده از تکنولوژی نرم افزاری جدید تا سیستمتان حتی المکان نیازی به Defrag پیدا نکند.دیگر نگران بهم ریختگی هارد دیسک نباشید، چرا که Ashampoo آنرا از به هم ریختگی حفاظت خواهد کرد.ساده است.
الگوریتم جدید و قدرتمند:این الگوریتم جدید که در این نسخه از نرم افزار معرفی شده است بسیار کارآمد تر و قوی تر میباشد.استفاده از آنالیز هوشمند برای نتیجه بهتر در کمترین زمان.
نمایش گرافیکی پویا: اگر تمایل به دیدن روند کار نرم افزار دارید،میتوانید نمایشگر مربوطه را روشن نموده وروند کار را ملاحظه نمایید.
عملیات بدون پیکر بندی: استفاده از این نسخه از Ashampoo به مراتب بهتر از نسخه فبلی میباشد.هیچ آیتمی برای تنظیم و پیکر بندی وجود ندارد.کافیست تنها آنرا Install نموده و سپس رهایش کنید،همچنین دیگر نیازی به فکر کردن در مورد مشکلات مربوط به Fragmentation نیست.همه چیز را به Ashampoo بسپارید.
مطابقت با ویندوز ویستا: امروز نسخه 3 این نرم افزار آماده کار با ویندوز ویستا میباشد.میتوانید آنرا همین امروز Install نموده با خیال آسوده از آن استفاده نمایید ضمن اینکه نگران ارتقاء سیستم عامل خود از XP به Vista نباشید

دیگر امکانات جالب نرم افزارAshampoo Magical Defrag v3.0.2.91:
این نسخه نیز همانند نسخه قبلی تمامی امکاناتی را که موجب محبوبیت آن شده بود، دارا میباشد
Defrag خودکار: قابلیت defrag خودکار سیستم به هنگام بیکار بودن آن.
عدم تداخل با برنامه و نرم افزارهای دیگر:به طور خودکار با فعال شدن سیستم توسط یک برنامه دیگر،از کار می ایستد.
فقط نصب کنید و دیگر هیچ : بعد از نصب دیگر نگران بهم ریختگی رایانه تان نباشید.این نرم افزار از همه چیز مراقبت خواهد کرد. چنانچه مایل باشید، میتوانید آمارهای کاملی از وضعیت فعلی Defragmentation نمایش دهید. پشتیبانی چند کاربره:با تنها یکبار نصب برنامه Ashampoo Magical Defrag3 با حساب کاربری معمولی بدون نیاز به اجازه مدیر سیستم کار خواهد نمود.حتی وقتی هیچ کاربری Log In نشده باشد نیز این نرم افزار کار میکند. پشتيباني از زبان فارسي.
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7

http://www.kamyabonline.com/download...0v3.0.2.91.jpg

دانلود با حجم ۸.۳ مگابایت

پسورد : www.kamyabonline.com

موفق و پیروز باشید

Kambiz_T.A December 19th, 2009 22:25

نسخه امنیتی Nod 32 On Demand Scan 4697

Eset NOD32 On-Demand Scanner 17.12.2009 V4697 یکی از نرم افزارهای امنیتی فوق العاده قدرتمند که تاکنون کاربران زیادی را به خود جذب کرده است ، نرم افزارامنیتی NOD 32 میباشد که امروز آخرین نسخه این نرم افزار را برای شما آماده کرده ایم.این نسخه از نرم افزار آپدیت شده میباشد و میتوانید به راحتی از شر ویروس ها ، بد افزار ها و فایلهای مخربی که به سیستم شما آسیب رسانده اند خلاص شوید.نرم افزار Nod32 هنوز در صدر برترین نرم افزارهای امنیتی و ضد ویروس در بین نرم افزارهای دیگر است که بدون شک شما از استفاده از این نرم افزار نهایت لذت را خواهید برد.از توضیح بیشتر در مورد این نرم افزار خودداری کرده و پیشنهاد دانلود این نسخه از نرم افزار را به شما میدهم.

http://www.kamyabonline.com/download...can%204697.jpg

دانلود با حجم ۱۴.۱ مگابایت

موفق و پیروز باشید

Hamed2420 December 19th, 2009 22:37

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Kambiz_T.A (پست 364020)
احتمالا” کارهای مهمتری نیز دارید حتی اگر هارددیسک رایانه شما در حال فرمت شدن باشد. اگر چنین است ، کافیست نرم افزار Ashampoo Magic Defrag را بر روی سیستمتان نصب کنید. این نرم افزار پیشرفته همه هارد درایو سیستمتان را Defrag شده تحویلتان خواهد داد.کافیست نصبش کنید و دیگر هیچ! بعد از آن دیگر هرگز هارد دیسک نیاز به Defrag نخواهد داشت ، اگر هم نیاز به Defrag بود ، Ashampoo به طور خودکار و بدون مختل کردن سیستم همه مسولیت را به تنهایی بر عهده گرفته و سیستم را Defrag میکند.

حفاظت سیستم ازDefrag : استفاده از تکنولوژی نرم افزاری جدید تا سیستمتان حتی المکان نیازی به Defrag پیدا نکند.دیگر نگران بهم ریختگی هارد دیسک نباشید، چرا که Ashampoo آنرا از به هم ریختگی حفاظت خواهد کرد.ساده است.
الگوریتم جدید و قدرتمند:این الگوریتم جدید که در این نسخه از نرم افزار معرفی شده است بسیار کارآمد تر و قوی تر میباشد.استفاده از آنالیز هوشمند برای نتیجه بهتر در کمترین زمان.
نمایش گرافیکی پویا: اگر تمایل به دیدن روند کار نرم افزار دارید،میتوانید نمایشگر مربوطه را روشن نموده وروند کار را ملاحظه نمایید.
عملیات بدون پیکر بندی: استفاده از این نسخه از Ashampoo به مراتب بهتر از نسخه فبلی میباشد.هیچ آیتمی برای تنظیم و پیکر بندی وجود ندارد.کافیست تنها آنرا Install نموده و سپس رهایش کنید،همچنین دیگر نیازی به فکر کردن در مورد مشکلات مربوط به Fragmentation نیست.همه چیز را به Ashampoo بسپارید.
مطابقت با ویندوز ویستا: امروز نسخه 3 این نرم افزار آماده کار با ویندوز ویستا میباشد.میتوانید آنرا همین امروز Install نموده با خیال آسوده از آن استفاده نمایید ضمن اینکه نگران ارتقاء سیستم عامل خود از XP به Vista نباشید

این نسخه نیز همانند نسخه قبلی تمامی امکاناتی را که موجب محبوبیت آن شده بود، دارا میباشد
عدم تداخل با برنامه و نرم افزارهای دیگر:به طور خودکار با فعال شدن سیستم توسط یک برنامه دیگر،از کار می ایستد.
فقط نصب کنید و دیگر هیچ : بعد از نصب دیگر نگران بهم ریختگی رایانه تان نباشید.این نرم افزار از همه چیز مراقبت خواهد کرد. چنانچه مایل باشید، میتوانید آمارهای کاملی از وضعیت فعلی Defragmentation نمایش دهید. پشتیبانی چند کاربره:با تنها یکبار نصب برنامه Ashampoo Magical Defrag3 با حساب کاربری معمولی بدون نیاز به اجازه مدیر سیستم کار خواهد نمود.حتی وقتی هیچ کاربری Log In نشده باشد نیز این نرم افزار کار میکند. پشتيباني از زبان فارسي.

موفق و پیروز باشید

با تشکر از آقا کامبیز بابت معرفی این نرم افزار

تمامی دوستان رو به استفاده از مجموعه نرم افزارهای Ashampoo توصیه میکنم.

نرم افزار های بسیار حرفه ای و قدرتمندیی در بسیاری از زمینه های کامپیوتری رائه میکنه.

موفق باشید

realfx December 21st, 2009 13:06

با سلام خدمت همه دوستان عزیز

من تازه کامپیوترم رو فرمت کردم و win. service pack 2 رو نصب کردم. حالا که میخوام وارد یاهو ایمیلم بشم , قبل از وارد کردن آی دی پسورد , این اخطار از یاهو داده میشه . (البته بعد از وارد کردن مشخصات می تونم وارد ایمیلم بشم)

Security Alarm: protect your account. upgrade your Adobe flash player

کسی از دوستان میدونه علت چیه ؟ آیا لازمه بش اعتنا کنم ؟

با تشکر

instant_trader December 21st, 2009 13:11

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله realfx (پست 364214)
با سلام خدمت همه دوستان عزیز

من تازه کامپیوترم رو فرمت کردم و win. service pack 2 رو نصب کردم. حالا که میخوام وارد یاهو ایمیلم بشم , قبل از وارد کردن آی دی پسورد , این اخطار از یاهو داده میشه . (البته بعد از وارد کردن مشخصات می تونم وارد ایمیلم بشم)

Security Alarm: protect your account. upgrade your Adobe flash player

کسی از دوستان میدونه علت چیه ؟ آیا لازمه بش اعتنا کنم ؟

با تشکر

مشکل خاصی جود نداره فقط یاهو ازتون می خواد به دلیل رفع مسائل امنیتی ورژن فلش پلیر رو آپ گرید بکنید.

Ashkan1 December 21st, 2009 21:58

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Kambiz_T.A (پست 364020)

موفق و پیروز باشید

من از DefragExpress! استفاده میکنم و خیلی هم راضی هستم حجمش هم کمه منتهی تا دو هفته , یک ماه تریاله و بعد اکسپایر میشه.

albertini December 21st, 2009 22:10

اینم من معرفی کنم .مجانی هم هستش.

http://www.piriform.com/defraggler

Kambiz_T.A December 22nd, 2009 21:28

چیدمان زیبای آیکون ها در دستکاپ با Desktop Icon Toy 4.0

گاهی اوقات داشتن آیکون های زیاد بر روی دسکتاپ کامپیوتر موجب دردسر و کاهش دید و زیبایی تصویر زمینه می شود. اکثر کاربران کامپیوتر برای از بین بردن آیکون ها از روش های مختلفی از جمله باز کردن پوشه بر روی دسکتاپ و انتقال آیکون ها به درون آن و یا برداشتن تیک مربوط به قسمت ظاهر شدن آیکون بر روی دسکتاپ در هنگام نصب نرم افزار ها و … استفاده می کنند. اما هیچ کدام از این کارها روش مناسبی برای حل این مشکل نیست زیرا آیکون دسکتاپ میانبری برای دسترسی سریعتر به برنامه یا پنجره مورد نظر است و نبود آن مشکلاتی را به همراه دارد.
حال چکار کنیم هم آیکون ها را داشته باشیم و هم زیبایی دسکتاپ خود را از دست ندهیم؟
Desktop Icon Toy نرم افزاری است که به شما می گوید آیکون بیشتر و دسکتاپ شلوغ تر باعث زیبایی بیشتر میشود!
این نرم افزار قادر است تا آیکون های دسکتاپ شما را با زیبایی خیره کننده ای در کنار هم قرار دهد به طوری که هر چه تعداد آیکون های دسکتاپ بیشتر باشد بر زیبایی آن اضافه می گردد. همچنین این نرم افزار در قسمت Layout دارای ۲۶ طرح گوناگون و زیبا است که به طور نمونه میتوان به موارد زیر اشاره کرد :
- ۱ Clock : طرح ساعت ۱ ، آیکون ها در این مدل به شکل عدد ها و عقربه های ساعت در آمده و با تغییر زمان محل آیکون ها نیز تغییر می کند.
- Spiral : طرح حلزونی ، در این مدل آیکون ها به شکل فنر مارپیچ یا حلزونی قرار می گیرند.
- Pointed Star : طرح ستاره ، این مدل خود شامل ۳ طرح زیبای دیگر از شکل ستاره است.
- Heart : طرح قلب ، این مدل خود شامل ۷ طرح زیبای دیگر از شکل قلب است
- و …

از قابلیت های مختلف این نرم افزار میتوان به موارد زیر اشاره کرد :
- Customize Icon :
این قسمت مربوط به ترتیب قرار گرفتن آیکون هاست شما در این قسمت می توانید محل قرار گرفتن آیکون ها را در هر کدام از ۲۶ طرح تغییر دهید و به سلیقه خود آنها را چیده و ذخیره کنید.
- Hover Effects :
این پخش از پر طرفدار ترین پخش های نرم افزار Desktop Icon Toy است زیرا مربوط به رقصیدن آیکون هاست!
با انتخاب گزینه Dance Icon وقتی موس کامپیوتر بر روی هر کدام از آیکون ها می رود آیکون مورد نظر به سمت بالا و پایین جا به جا می شود و انگار در حال رقصیدن می باشد که شما می توانید این حالت را به ۳ حالت دیگر (Blink Icon Text ، Shake Icon Text و Show/Hide Icon Text) بدون رقص تبدیل کنید.
- Layout Affects :
این قسمت یکی دیگر از قسمت های جذاب نرم افزار است زیرا مربوط به طریقه ظاهر شدن آیکون هاست!
اگر شما در این قسمت گزینه Move icon one by one را انتخاب کرده باشید هر باری که سیستم را روشن و یا برنامه اجرا می کنید در ابتدا هیچ آیکونی بر روی دسکتاپ دیده نمی شود ولی بعد از چند ثانیه آیکون ها از سمت و جهتی که شما انتخاب کرده اید تک تک ظاهر شده و پس از طی مسیری به سرعت یکی پس از دیگری حرکت کرده و در سر جای خود قرار می گیرند. قسمت Layout Affects شامل ۲ گزینه دیگر می شود که یکی No animation مربوط به ظاهر شدن یک دفعه آیکون هاست و دیگری Move all icons together مربوط به ظاهر شدن یک دفعه آیکون ها ولی از سمتی که شما انتخاب کرده اید.
- Start position :
این قسمت مرتبت است با قسمت Layout Affects در واقع در این قسمت ۷ گزینه (Top-left ، Top-right ، Bottom-left ، Bottom-right ، Center ، Original و Random above) مختلف وجود دارد که با انتخاب هر کدام از گزینه جهت و سمتی را که آیکون ها باید از آن طرف حرکت کنند را مشخص می کند.
- Icon Size :
این قسمت مربوط به سایز آیکون هاست که در چهار سایز ۶۴×64 ، ۴۸×48 ، ۳۲×32 و ۱۲۸×128 درجه بندی شده است.
- Layout after start :
این بخش مرتبت با طرحی است که انتخاب کرده اید.
شامل ۲ گزینه Random layout نمایش طرح به صورت تصادفی و گزینه Restore last layout نمایش طرح انتخاب شده، می باشد.
- Hiding :
این قسمت خود به دو بخش Icon Hiding و Text Hiding تقسیم می شود که مربوط به پنهان شدن آیکون ها و نوشته های آنهاست.
با انتخاب گزینه Hide icons when mouse move off icon آیکون ها پنهان شده و در صورت رفتن موس به محلی که آیکون ها قرار دارند ، ظاهر شده و پس از ۲ ثانیه که می توان زمان آنرا افزایش داد دوباره پنهان می شوند.
در این بخش ۲ گزینه دیگر وجود دارد که یکی Always hide icons مربوط به پنهان شدن آیکون ها به طور دائم و دیگری Hide icons when mouse move off icon پنهان شدن آیکون ها در حالتی که موس بر روی دسکتاپ نباشد که می توان زمان ظاهر شدن را تغییر داد. در بخش Text Hiding هم مانند بخش Icon Hiding سه گزینه وجود دارد که به جای تغییرات بر روی خود آیکون ها ، بر روی نوشته های آنها تغییراتی را ایجاد می کند.
نرم افزار Desktop Icon Toy شامل قسمت های بسیار متنوع و مختلفی است که در صورت کار با آن حتمآ شما هم یکی از طرفداران این نرم افزار بسیار جالب خواهید شد اما به دلیل زیاد بودن این قسمت ها نمی توان به توضیح تمام پخش ها و قسمت های آن پرداخت. جالب است بدانید در این نرم افزار قسمتی به نام Security وجود دارد که می توانید با وارد کردن پسورد در این قسمت، برنامه را قفل کنید تا کسی به غیر از شما نتواند به تنظیمات آن دسترسی داشته باشد.

http://www.kamyabonline.com/download...0Toy%204.0.jpg

دانلود با حجم ۲.۱ مگابایت

موفق و پیروز باشید

mercury December 23rd, 2009 10:45

درود به دوستان سرمایه

فکر کنم این مشکلی که من دارم مشکل بیشتر اعضاء سرمایه هم هست.

واقعیت اینه که من از مرورگر IE آخرین ورژن استفاده می کنم و خیلی هم ازش راضی هستم.منتها سه چهار روزی میشه که برای

بالا آوردن دو انجمن سرمایه و قیمتها بازی در میاره ! یعنی یا اصلاً صفحه لود نمیشه و یا اینکه نیمه کاره لود میشه !

من از ADSL 128 استفاده می کنم و برای سایتهای دیگه هیچ مشکلی ندارم.

اینو هم بگم که تا قبل از این سه چهار روز هم سرمایه و هم قیمتها بدون هیچ مشکلی باز می شدند.

در این مدت من از سه مرورگر دیگه یعنی فایر فاکس ، اپرا و گوگل کروم هم استفاده کردم که اونا هم دقیقاً همین مشکل رو دارند.

یک نکته دیگر هم اینکه وقتی برنامه Adobe flash player رو از سیستم حذف می کنم سرمایه و قیمتها لود می شوند منتها بنرهای

تبلیغاتی حذف می شوند و همونطور که می دونید وجود این برنامه برای باز کردن خیلی از سایتها ضروری هست و با حذف اون

مشکلات بیشتری گریبانگیر می شود. یک مورد دیگه اینکه با عدم حذف برنامه Adobe flash player و استفاده از قند شکن U*S سرمایه به طور کامل

همراه به تمام بنرهای تبلیغاتی لود می شود. ولی همانطوری که می دانید استفاده از این ترفند دردسرهای خاص خود را دارد.

لطفاً راهنمایی کنید.

hnp2500 December 23rd, 2009 11:19

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mercury (پست 364553)
درود به دوستان سرمایه

واقعیت اینه که من از مرورگر IE آخرین ورژن استفاده می کنم و خیلی هم ازش راضی هستم.منتها سه چهار روزی میشه که برای

بالا آوردن دو انجمن سرمایه و قیمتها بازی در میاره ! یعنی یا اصلاً صفحه لود نمیشه و یا اینکه نیمه کاره لود میشه !

اینو هم بگم که تا قبل از این سه چهار روز هم سرمایه و هم قیمتها بدون هیچ مشکلی باز می شدند.

در این مدت من از سه مرورگر دیگه یعنی فایر فاکس ، اپرا و گوگل کروم هم استفاده کردم که اونا هم دقیقاً همین مشکل رو دارند.

یک نکته دیگر هم اینکه وقتی برنامه Adobe flash player رو از سیستم حذف می کنم سرمایه و قیمتها لود می شوند منتها بنرهای

تبلیغاتی حذف می شوند و همونطور که می دونید وجود این برنامه برای باز کردن خیلی از سایتها ضروری هست و با حذف اون

مشکلات بیشتری گریبانگیر می شود. یک مورد دیگه اینکه با عدم حذف برنامه Adobe flash player و استفاده از قند شکن U*S سرمایه به طور کامل

همراه به تمام بنرهای تبلیغاتی لود می شود. ولی همانطوری که می دانید استفاده از این ترفند دردسرهای خاص خود را دارد.

لطفاً راهنمایی کنید.

من هم اخیراً همین مشکل را پیدا کردم. مثلاً برای مدت یک روز کامل سایت سرمایه لود نمی شد. اما وقتی از چی چی شکن استفاده می کردم، سایت بالا می آمد. این مشکل (بالا نیامدن) معمولاً ربط به DNS دارد. من در تنظیمات شبکه کامپیوترم DNS های عمومی گوگل با آدرس 8.8.8.8 و 8.8.4.4 را اضافه کردم و مشکل برطرف شد.
برای افزودن DNS به این روش عمل نمائید:
1. به My Network Places بروید
2. روی کارت شبکه کامپیوترتان Properties بگیرید
3. روی قسمت TCP/IP کلیک نموده و سپس دکمه Properties را فشار دهید.
4. در صفحه باز شده روی Advanced کلیک کنید
5. در تب DNS روی دکمه ADD کلیک کنید و آدرس های فوق را اضافه نمائید.
البته مشکل کندی سرعت حدود یک هفته ای هست که بوجود آمده و صفحات نسبتاً کندتر از قبل باز می شوند

mercury December 23rd, 2009 13:16

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله hnp2500 (پست 364560)
من هم اخیراً همین مشکل را پیدا کردم. مثلاً برای مدت یک روز کامل سایت سرمایه لود نمی شد. اما وقتی از چی چی شکن استفاده می کردم، سایت بالا می آمد. این مشکل (بالا نیامدن) معمولاً ربط به DNS دارد. من در تنظیمات شبکه کامپیوترم DNS های عمومی گوگل با آدرس 8.8.8.8 و 8.8.4.4 را اضافه کردم و مشکل برطرف شد.
برای افزودن DNS به این روش عمل نمائید:
1. به My Network Places بروید
2. روی کارت شبکه کامپیوترتان Properties بگیرید
3. روی قسمت TCP/IP کلیک نموده و سپس دکمه Properties را فشار دهید.
4. در صفحه باز شده روی Advanced کلیک کنید
5. در تب DNS روی دکمه ADD کلیک کنید و آدرس های فوق را اضافه نمائید.
البته مشکل کندی سرعت حدود یک هفته ای هست که بوجود آمده و صفحات نسبتاً کندتر از قبل باز می شوند

سلام

ولی در My Network Place من هیچ چیزی وجود نداره !

اگر لطف کنید با تصویر نشون بدین !

ممنون از شما

albertini December 23rd, 2009 15:12

با نصب این ADD ON روی فایر فاکس میشه فهمید هر از اجزای سایت چه زمانی برای لود شدن سپری میکنند

http://getfirebug.com/

isar December 23rd, 2009 15:16

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mercury (پست 364587)
سلام

ممنون از شما

در My Network Place از سمت چت پنجره گزینه View Network Connections رو بزنید.

hnp2500 December 23rd, 2009 15:20

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mercury http://forum.sarmaye.com/images/butt...n/viewpost.gif
سلام

ممنون از شما

من ویندوز 7 دارم و با XP فرق می کند
شما باید روی My Network Places کلیک راست کرده و Properties را انتخاب نمائید یا روی Icon شبکه در TaskBar کلیک چپ نموده و در فرم باز شده گزینه Properties را انتخاب نمائید.

Misaghian December 23rd, 2009 17:05

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mercury (پست 364587)
سلام

ممنون از شما

سلام

1-فکر کنم منظورشون اینه ...
2- فکر نکنم زیاد تاثیر داشته باشه
http://www.forexrainbow.com/files/nw...xmpeg5zgw3.png
http://www.forexrainbow.com/files/q9...7l9mfvco0x.png
http://www.forexrainbow.com/files/9k...305gichte7.png

isar December 23rd, 2009 18:39

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Moein.Ebi (پست 364625)
سلام

1-فکر کنم منظورشون اینه ...
2- فکر نکنم زیاد تاثیر داشته باشه
http://www.forexrainbow.com/files/nw...xmpeg5zgw3.png
http://www.forexrainbow.com/files/q9...7l9mfvco0x.png
http://www.forexrainbow.com/files/9k...305gichte7.png

Vista و XP در بعضی مراحل تفاوت دارند.

اگر از My Network Place برید یک پنجره خالی نمایان میشه که باید از گزینه های سمت چت Veiw Network Connections رو بزنید.

راه دیگه اینه که وارد Control Panel بشید و گزینه Network Connection رو بزنید.

ضمنا هنگامی که Properties زو زدید، باید از گزینه General مسیر رو ادامه بدید

mrm2007 December 23rd, 2009 20:32

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mercury (پست 364553)
درود به دوستان سرمایه

لطفاً راهنمایی کنید.

با سلام

این دو تا Addon روهم برای firefox امتحان کنید :

Flash Block
PHP Code:

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/433 

Flash Killer
PHP Code:

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/5842 

موفق باشید

rasoulg December 24th, 2009 19:57

این اخطار درست در استانه وصل شدن به اینترنت البته دیال آپ یعنی چی؟
One or more requested network protocols did not connect successfully
TCP/IP CP connected successfully
IPX/SPX or compatible CP reported error 733: A connection to the remote computer could not be completed.
You might need to adjust the protocols on this computer. For further assistance click more lnfo or search help. And support center this error number.
البته بگویم که کانکش اینترنت پرسرعت را نصب کردم اما هنوز وصل نیست. نکند مربوط به آن است؟

mrm2007 December 24th, 2009 23:14

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله rasoulg (پست 364810)
این اخطار درست در استانه وصل شدن به اینترنت البته دیال آپ یعنی چی؟
One or more requested network protocols did not connect successfully
TCP/IP CP connected successfully
IPX/SPX or compatible CP reported error 733: A connection to the remote computer could not be completed.
You might need to adjust the protocols on this computer. For further assistance click more lnfo or search help. And support center this error number.
البته بگویم که کانکش اینترنت پرسرعت را نصب کردم اما هنوز وصل نیست. نکند مربوط به آن است؟

با سلام

چیز خاصی نیست. روی کانکشن اینترنت (چه کارت شبکه, چه مودم) کلیک سمت راست بکنین و Properties رو انتخاب کنین. اگه کارت شبکه باشه توی تب General و در مودم توی تب Networking برید و اینر و حذف کنید (اگر هست):

1) Clinet for Novel Networks

بعدش اگر چیزی مثل NWLink IPX/SPX/NetBios Compatible Transport Protocol دارین کافیه تیک اونو برای کانکش مودم بردارید.

این مال اینه که پروتکل IPX/NetBios یک پروتکل قدیمیه که برای کار با شبکه Novell طراحی شده و روی شبکه های مودمی الان اصلا کار نمیکنه.
تنها کاربردش اینه اگه روی شبکه LAN باشید و سرور ویندوز از کار بیفته اون کامپیوتر هایی که این پروتکل رو روی LAN فعال دارن میتونن همدیگه رو ببینن و بقیه خیر.
در مورد کانکشن اینترنت پر سرعت هم بود و نبودش (این پروتکل) هیچ فرقی نمیکنه البته همیشه توصیه میشه اونو بردارید اگر لازمش ندارین چون در شبکه های LAN باعث به وجود آمدن حفره های امنیتی میشه.

موفق باشید

Kambiz_T.A December 27th, 2009 10:50

مدیریت هسته های پردازنده با Ashampoo Core Tuner v1.10

چند سالی است که شرکت های سازنده پردازنده ها، نظیر Intel و AMD نسلی جدید از پردازنده ها را عرضه نموده اند که به Multi Core یا چند هسته ای موسوم هستند. این CPU ها که قدرت پردازشی فوق العاده بالایی نیز دارند و البته امروزه به تعداد هسته های آن ها هم اضافه می شود به طوری که تا با امروز پردازنده های 6 تا 8 هسته ای هم ساخته شده است. سیستم عامل ویندوز نمی تواند به طور کامل یک پردازنده چند هسته ای یا به عبارت دیگر چند پردازنده مجتمع در یک CPU را مدیریت نماید و به این ترتیب نمی توان بهترین کارآیی را از پردازنده چند هسته ای گرفت. Ashampoo Core Tuner نام نرم افزاری است که قدرت واقعی یک پردازنده چند هسته ای را به نمایش در خواهد آورد. این نرم افزار بهینه ساز که محیط کاربری بسیار ساده و البته جذابی نیز دارد قادر است تا با مدیریت کامل برروی هسته ها، نهایت سرعت، قدرت و کارآیی را از یک پردازنده چند هسته ای گرفته و به کاربران ارائه دهد. کارکردن با این محصول Ashampoo بسیار آسان بوده و تنها برای انجام هر بخش از عملکرد به یک کلیک ساده نیاز است، با استفاده از این ابزار می توان به راحتی میزان فضایی که از هریک از هسته های پردازنده اشغال شده است را مشاهده نمود و با مدیریتی کامل ، طوری عمل کرد که همه هسته ها به یک اندازه مشغول باشند.Ashampoo Core Tuner می تواند نرم افزارهایی که در سیستم عامل نصب شده و در حال اجرا هستند را طوری بهینه سازی کند که نهایت سرعت هم در سیستم عامل و هم در پردازنده به وجود آید، ضمن آن که با این عمل خود نرم افزار کاربردی هم تا حدود زیادی با افزایش سرعت مواجه خواهد شد. حتی در بخشی از نرم افزار می توان به سادگی با انتخاب Auto-Opimize ، ابزار را طوری تنظیم کرد که به صورت اتوماتیک سیستم را بهینه نماید. از جمله دیگر قابلیت های Ashampoo Core Tuner می توان به افزایش کارآیی نرم افزارهای گرافیکی در هنگام اجرا اشاره نمود. این ابزار قدرت این را دارد که هسته ها را طوری بهینه کند که در زمان اجرای بازی ها و یا نرم افزارهای گرافیکی سنگین هیچ گونه فشاری به سیستم وارد نشده و بلکه در سرعت و افزایش کارآیی هم تغییرات چشم گیری به وجود آید. این نرم افزار برای کاربرانی که پردازنده های چند هسته ای دارند بسیار مناسب است ، زیرا می تواند برخلاف آنچه کاربران از یک پردازنده تصور دارند عمل کرده و سرعت و قدرتی متفاوت از یک CPU را به نمایش گذارد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Ashampoo Core Tuner v1.10:
- محیط کاربری فوق العاده جذاب
- استفاده بسیار آسان از نرم افزار
- انجام بسیاری از مراحل به صورت اتوماتیک
- افزایش چشمگیر کارآیی سیستم و البته پردازنده با این نرم افزار
- امکان استفاده از حالت Auto-Optimize
- نمایش فضای مصرفی هریک از هسته ها
- افزایش سرعت در بازی ها و نرم افزارهای گرافیکی با بهینه سازی این نرم افزار
- انجام بسیاری از مراحل تنها با یک کلیک ساده
- امکان نمایش نرم افزارهای نصب شده در سیستم عامل
- قابلیت نمایش فضایی که هریک از نرم افزارها از پردازنده اشغال می کنند
- نمایش زنده تغییرات پردازنده و هسته های آن
- امکان مدیریت اجرای برنامه ها در StartUp ویندوز
- امکان مدیریت فایل های در حال اجرا که به صورت مخفی هستند
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز ویستا

http://www.asandownload.com/download...Core_Tuner.jpg

دانلود - 5.11 مگابايت

پسورد فايل زيپ : www.asandownload.com

موفق و پیروز باشید

rasoulg December 31st, 2009 15:48

نرم افزار windows genuine advantage notifice چه نرم افزاری است؟
من آن را دانلود کردم اما مثل این که حجم زیادی دارد و تقریبا دیگر حجم درایو c که ویندوز در آن است پر شده است. البته درایوهای دیگر جای خالی دارند. اما متاسفانه درایو c تنها 6 گیگا بایت بیشتر ظرفیت نداشته که آن هم پر شده است.
ممنون

mrm2007 January 2nd, 2010 20:20

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله rasoulg (پست 365610)
نرم افزار windows genuine advantage notifice چه نرم افزاری است؟
من آن را دانلود کردم اما مثل این که حجم زیادی دارد و تقریبا دیگر حجم درایو c که ویندوز در آن است پر شده است. البته درایوهای دیگر جای خالی دارند. اما متاسفانه درایو c تنها 6 گیگا بایت بیشتر ظرفیت نداشته که آن هم پر شده است.
ممنون

با سلام

Windows Genuine Advantage Notifier یکی از قسمتهای ویندوز است که اصل یا کپی بودن ویندوز شما را بررسی میکند. شما معمولا نباید این رابزارید که دانلود کنه (البته در ایران - البته اگه ویندوز لپ تاپ و اصل باشه مشکلی نیست) - احتمالا شما گزینه هایی رو زدین که همه آپدیت های ویندوز رو دانلود میکنه که باز هم حجمش 6 گیگ نمیشه.

احتما لا مشکل دیگه ای دارین . چند تا راه حل کوچک :

1) در منوی Start و قسمت Accessories\System Tools برید و Disk Cleanup رو انتخب کنید.درایو ویندوز رو انتخاب کنین و در صفحه ای که ظاهر میشه Temporary Files و Temporary Internet Files رو انتخاب کنین و پاک کنین.

2) چک کنین که آیا فایل بزرگی که خودتون ندونید روی درایو هست یا نه؟ مثلا فایلهای سیو شده یک برنامه؟

3) به Command Prompt برین (cmd.exe رو در ران اجرا کنین) و چک دیسک رو اجرا کنین به صورت زیر :

chkdsk /f WindowsDrive - از شما سوال میکنه که بعد از ری استارت اسکن کنه یا نه؟ که جواب بله رو میدین و یک بار سیستمتون رو ری استارت میکنین. معمولا اگه سیستمتون یک دفعه ریست شده باشه حجم خالی درایو ها رو اشتباه نشون میده.

موفق باشید

rasoulg January 3rd, 2010 02:35

ممنون از راهنماییتون
فعلا با سیستم رستور سیستم را یک روز به عقبتر بردم. اما هنوز مشکل پر شدن درایو ویندوز باقی است.
از سه راهنمایی شما اولی را انجام دادم. اما تاثیری نداشت.
دومی رو هم نگاه کردم اما چیزی ندیدم یا شاید نفهمیدم.
سومی رو هم بلد نیستم.
فکر کنم آخرش باید ویندوز ور عوض کنم.

hnp2500 January 3rd, 2010 10:34

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله rasoulg (پست 365897)
ممنون از راهنماییتون
فعلا با سیستم رستور سیستم را یک روز به عقبتر بردم. اما هنوز مشکل پر شدن درایو ویندوز باقی است.
سومی رو هم بلد نیستم.

با عرض سلام
پیشنهاد من نصب مجدد ویندوز هست، اما نه روی یک درایو 6 گیگا بایتی! شما برای درایو ویندوزتان حداقل 20 گیگابایت در نظر بگیرید(اگر xp نصب می کنید). البته اگر می توانید با نرم افزار partition magic و یا نرم افزارهای مشابه سایز درایو ویندوزتان را افزایش دهید، این راه حل کم دردسر تر هست.

Extacy January 3rd, 2010 16:13

سلام خدمت دوستان عزیز.

در نرم افزار IDM چند مشکل و سوال داشتم :

1- وقتی تو تنظیمات (Option) نرم افزار تو سربرگ SaveTo مسیر ذخیره فایلها رو تعیین میکنیم هنگام دانلود و وقتی که میخواهیم دانلود کنیم بجای اینکه مسیری رو که انتخاب کردیم بعنوان پیش فرض قرار بده مسیر Dosuments\Download رو انتخاب میکنه ! :mad:
چجوری میشه این مشکلو برطرف کرد ؟

2- تو سایت ی.و ت.ی.و.ب با این نرم افزار فقط میشه فرمت FLV دانلود کرد .... آیا میشه با پسوندهای دیگه (MP4 حجم بالاتر) یا (3GP حجم پایینتر) ویدئو رو از این سایت دانلود کرد ؟
مثل سایت keep-tube.com که میشه ویدئوها رو با 4 فرمت و حجم متفاوت دانلود کرد.

اگر این نرم افزار این امکان رو نداره آیا نرم افزاری میشناسید که این کار رو انجام بده ؟!

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

mrm2007 January 3rd, 2010 18:13

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله rasoulg (پست 365897)
ممنون از راهنماییتون
سومی رو هم بلد نیستم.

با سلام

اگه اولی نتیجه نداشته :

در مورد راه حل دوم : برای این راه حل از منوی استارت گزینهSearch رو انتخاب کنید. در این مرحله All Files and Folders رو انتخاب کنین. درایو ویندوز رو انتخاب کنین و به جای اسم فایل *.* رو بزنین. در قسمت زیر درایو روی What size is it? کلیک کنید و آخرین گزینه رو که Specify Size هست انتخاب کنین و سپس عدد 100000 رو جلوی at least وارد کنین و دگمه شروع جستجو رو بزنید. در این حالت فایلهای با حجم بالای 100 مگ رو روی درایو ویندوز پیدا میکنه که معمولا 2 تا بیشتر نیست یکیpagefile.sys و دیگری hiberfil.sys که هر دو ماله ویندوزه . اگر بیشتر بود(تعداد فایلها) ببینید مال چه نرم افزاریه و کجاست.

در مورد راه سوم :
از منوی استارت گزینهrun رو انتخاب کنین و cmd رو تایپ کنین و OK رو بزنین. یک پنجره شبیه پنجره داس باز میشه. داخل اون عبارت زیر رو تایپ کنین :
PHP Code:

chkdsk /f c

البته من فرض کردم که درایو ویندوز C هست اگر نیست اون رو به گزینه درست تغییر بدین. احتمالا یک سوالی از شما میکنه که جوابش رو Y بزنین (تا ئید عملیات) و سپس ری استارت کنین و بزارین که بیاد بالا و کلیدی رو نزنین.

موفق باشید.

hnp2500 January 3rd, 2010 18:33

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Extacy (پست 365943)
سلام خدمت دوستان عزیز.

در نرم افزار IDM چند مشکل و سوال داشتم :

1- وقتی تو تنظیمات (Option) نرم افزار تو سربرگ SaveTo مسیر ذخیره فایلها رو تعیین میکنیم هنگام دانلود و وقتی که میخواهیم دانلود کنیم بجای اینکه مسیری رو که انتخاب کردیم بعنوان پیش فرض قرار بده مسیر Dosuments\Download رو انتخاب میکنه ! :mad:
چجوری میشه این مشکلو برطرف کرد ؟

2- تو سایت ی.و ت.ی.و.ب با این نرم افزار فقط میشه فرمت FLV دانلود کرد .... آیا میشه با پسوندهای دیگه (MP4 حجم بالاتر) یا (3GP حجم پایینتر) ویدئو رو از این سایت دانلود کرد ؟
مثل سایت keep-tube.com که میشه ویدئوها رو با 4 فرمت و حجم متفاوت دانلود کرد.

اگر این نرم افزار این امکان رو نداره آیا نرم افزاری میشناسید که این کار رو انجام بده ؟!

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

با سلام
در نرم افزار IDM زمانی که مسیر Save To را می خواهید انتخاب نمائید، یک لیست از انواع فایلها به نام Category دارد که مسیر ذخیره فایلها برای هر نوع جداگانه تعیین می شود. این لیست شامل General و Compressed و Documents و ... و Videos هست. احتمالاً شما مسیر را برای Default یعنی General تغییر داده اید.
برای مورد دوم از طریق IDM نمی توان فرمت فایلهای ویدئویی را انتخاب نمود، بلکه باید از سایتهایی مشابه keep-tube یا icyvideo که دسترسی به انواع فرمتها را میدهند، استفاده نمود.

isar January 4th, 2010 00:05

مشکل در فایر فکس

سلام

2 روزی میشه که در مرورگر موزیلا فایر فکس بنده مشکلاتی پیش اومده

مثلا وقتی در آدرس بار، لینکی رو تایپ میکنم و بعد Ctrl + Enter رو میزنم یا Enter خالی میزنم هیچ عکس العملی نشون نمیده. فقط میتونم روی لینکها کلیک کنم و از بوکمارکها استفاده کنم.
وقتی یک صفحه وب باز میشه، در آدرس بار، آدرس سایت نوشته نمیشه.
وقتی روی یک لینک راست کلیک میکنم و Open Link in New Tab رو میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته.

:cry::cry::(:(

توروخدا نگید باید پاک کنم و دوباره نصبش کنم :cry:

Extacy January 4th, 2010 02:48

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله hnp2500 (پست 365964)
با سلام
در نرم افزار IDM زمانی که مسیر Save To را می خواهید انتخاب نمائید، یک لیست از انواع فایلها به نام Category دارد که مسیر ذخیره فایلها برای هر نوع جداگانه تعیین می شود. این لیست شامل General و Compressed و Documents و ... و Videos هست. احتمالاً شما مسیر را برای Default یعنی General تغییر داده اید.
برای مورد دوم از طریق IDM نمی توان فرمت فایلهای ویدئویی را انتخاب نمود، بلکه باید از سایتهایی مشابه keep-tube یا icyvideo که دسترسی به انواع فرمتها را میدهند، استفاده نمود.

سلام دوست عزیز.

بابت جوابها ممنونم ... مشکل اول برطرف شد باید برای هر Category جداگونه مسیر تعریف میکردم.

اما در مورد سوال دومی فکر کنم نرم افزارهایی باشه که این کار رو انجام بدن

من دوتا رو تست کردم و گویا شدنیست ولی از اونجا که حوصله کلنجار رفتن نداشتم زیاد روش زوم نکردم.

یکی نرم افزار YouTube Get V4.9.8
و یکی هم نرم افزار YouTube Video Downloader V1.0.3

هر دو تقریبا یکجور هستند و گزینه هایی برای ذخیره سازی با پسوندهایی مثل MP4 , 3GP دارن ولی من نتونستم چیزی ازش سر در بیارم.

ممنون میشم اگر شما وقت و حوصله کافی دارید روی این نرم افزارها یک بررسی انجام بدید و نتیجه رو برام بنویسید. (عجله ای نیست !;))

البته این پررویی منو ببخشید و اگر هم وقت ندارید مشکلی نیست.

موفق باشید.

Fx Chief January 4th, 2010 10:32

سلام به دوستان سرمایه.

مدت 10 روز که یه سری ایمیل واسم میاد (روزانه 10 تا 20 تا ایمیل شخصی) و جایی هم ثبت نام نکردم.

عضو هیچ گروهی هم نیستم. خود فرستنده و گیرنده های ایمیل هم شاکی اند که چرا واسه همه فرستاده میشه.

چیزی هم به اسم unsubscribe نداره که از شر این ایمیل ها راحت شیم. دوستان مشکل از کجاست؟

نمونه ای از ایمیل ها رو ببینید.
http://www.4shared.com/file/18785856...db/E-Mail.html

hnp2500 January 4th, 2010 11:02

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Fx Chief (پست 366059)
سلام به دوستان سرمایه.

مدت 10 روز که یه سری ایمیل واسم میاد (روزانه 10 تا 20 تا ایمیل شخصی) و جایی هم ثبت نام نکردم.

عضو هیچ گروهی هم نیستم. خود فرستنده و گیرنده های ایمیل هم شاکی اند که چرا واسه همه فرستاده میشه.

چیزی هم به اسم unsubscribe نداره که از شر این ایمیل ها راحت شیم. دوستان مشکل از کجاست؟

نمونه ای از ایمیل ها رو ببینید.
http://www.4shared.com/file/18785856...db/E-Mail.html

با سلام
ظاهراً این ایمیلها به دلیل عضویت در گروه SeyyedAskar برای شما ارسال می شود. می توانید عضویت خود را در این گروه بررسی نمائید. بعد از اینکه به ایمیل خود وارد شدید، وارد سایت GoogleGroups شوید. در این سایت لیست گروه هایی که شما عضو آن هستید نمایش داده می شود و اگر روی لینک مربوط به هر گروه کلیک کنید در صفحه جدید یک لینک با عنوان Edit My Membership دارد که با کلیک روی آن در صفحه جدید گزینه unsubscribe وجود دارد که از طریق آن می توانید از عضویت گروه انصراف دهید.

Fx Chief January 4th, 2010 11:27

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله hnp2500 (پست 366067)
با سلام
ظاهراً این ایمیلها به دلیل عضویت در گروه SeyyedAskar برای شما ارسال می شود. می توانید عضویت خود را در این گروه بررسی نمائید. بعد از اینکه به ایمیل خود وارد شدید، وارد سایت GoogleGroups شوید. در این سایت لیست گروه هایی که شما عضو آن هستید نمایش داده می شود و اگر روی لینک مربوط به هر گروه کلیک کنید در صفحه جدید یک لینک با عنوان Edit My Membership دارد که با کلیک روی آن در صفحه جدید گزینه unsubscribe وجود دارد که از طریق آن می توانید از عضویت گروه انصراف دهید.

وارد سایت googlegroups.com شدم، بعد وارد گروه شدم. اینم عکس صفحه گروه. حالا باید چه کرد؟
ممنون از پاسخ شما.

http://forexrainbow.com/files/wzgv4a5d3omq2q81hifx.png

hnp2500 January 5th, 2010 14:53

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Fx Chief (پست 366075)
وارد سایت googlegroups.com شدم، بعد وارد گروه شدم. اینم عکس صفحه گروه. حالا باید چه کرد؟
ممنون از پاسخ شما.

سلام دوست عزیز
وقتی شما وارد گوگل گروپ می شوید صفحه ای مشابه عکس زیر می بینید که در سمت راست آن گروه هایی که شما عضو آن شده اید را نمایش می دهد
http://www.forexrainbow.com/files/f5...3ugtsd35oq.png
ادامه کار در پست قبل توضیح داده شده است

hnp2500 January 5th, 2010 14:56

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
من اخیراً یک هارد جدید گرفته ام که می خواهم جایگزین هارد قبلی سرور نمایم. اما نمی خواهم ویندوز و نرم افزارهای مربوطه سرور را مجدداً روی هارد جدید نصب نمایم، آیا اگر از درایو ویندوز هارد فعلی mirror روی هارد جدید بگیرم و بعد هارد قدیمی را حذف کنم سیستم همانند قبل بالا می آید؟
در صورت منفی بودن پاسخ، آیا راه دیگری برای این مساله هست؟

Hamed2420 January 5th, 2010 15:32

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله hnp2500 (پست 366392)
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
من اخیراً یک هارد جدید گرفته ام که می خواهم جایگزین هارد قبلی سرور نمایم. اما نمی خواهم ویندوز و نرم افزارهای مربوطه سرور را مجدداً روی هارد جدید نصب نمایم، آیا اگر از درایو ویندوز هارد فعلی mirror روی هارد جدید بگیرم و بعد هارد قدیمی را حذف کنم سیستم همانند قبل بالا می آید؟
در صورت منفی بودن پاسخ، آیا راه دیگری برای این مساله هست؟

سلام
منظورتون رو از Mirror نميدونم چي هست اما شما ابتدا بايد هارد جديد رو پارتيشن بندي كنيد و بعد با استفاده از نرم افزار هايي مثل NORTON GHOST و يا نرم افزار هاي مشابه از درايو ويندوزتون يك Image بر روي يكي از پارتيشن هاي هارد جديدتون بگيريد (مثلاً D). حالا هارد قديمي رو از سيستم جدا كرده و دوباره با استفاده از نرم افزار مربوطه Image مورد نظر رو بر روي درايو C هارد جديد Load كنيد. شايد اين كار رو به صورت همزمان هم بتونيد انجام بديد . چون من تست نكردم ازش اطلاعي ندارم.

با اينكار شما دقيقاً از تمام فايل هاي درايو ويندوزتون يك كپي بر روي هارد جديد ايجاد كرديد.

موفق باشيد

hnp2500 January 5th, 2010 15:40

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Hamed2420 (پست 366420)
سلام
منظورتون رو از Mirror نميدونم چي هست اما شما ابتدا بايد هارد جديد رو پارتيشن بندي كنيد و بعد با استفاده از نرم افزار هايي مثل NORTON GHOST و يا نرم افزار هاي مشابه از درايو ويندوزتون يك Image بر روي يكي از پارتيشن هاي هارد جديدتون بگيريد (مثلاً D). حالا هارد قديمي رو از سيستم جدا كرده و دوباره با استفاده از نرم افزار مربوطه Image مورد نظر رو بر روي درايو C هارد جديد Load كنيد. شايد اين كار رو به صورت همزمان هم بتونيد انجام بديد . چون من تست نكردم ازش اطلاعي ندارم.

با اينكار شما دقيقاً از تمام فايل هاي درايو ويندوزتون يك كپي بر روي هارد جديد ايجاد كرديد.

موفق باشيد

با عرض سلام و تشکر بابت پاسخ
Mirror همانند Image هست که توسط خود سیستم عامل انجام می شود. من روی هارد جدید هیچ چیزی ندارم در نتیجه اگر هارد قدیمی را حذف کنم دیگر سیستم بالا نمی آید

Hamed2420 January 5th, 2010 15:48

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله hnp2500 (پست 366425)
Mirror همانند Image هست که توسط خود سیستم عامل انجام می شود. من روی هارد جدید هیچ چیزی ندارم در نتیجه اگر هارد قدیمی را حذف کنم دیگر سیستم بالا نمی آید

معمولاً اين نرم افزار ها بر روي سي دي يا دي وي دي Bootable هستند و اگر هارد قديم رو هم جدا كنيد مشكلي پيش نمياد. اگر از Pack هاي نرم افزاري در دسترس داريد، 100درصد يكي از ديسك هاي اين مجموعه ها داراي اين نرم افزار به صورت Bootable هستند...

mrm2007 January 6th, 2010 18:00

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله hnp2500 (پست 366425)

با سلام

دوست عزیز اگه نرم افزار Acronis True Image و یا Paragon Drive Copy رو نصب کنید میتونید از یک دیسک یک کلون (clone) یا همانند اون رو درست کنید. یعنی اینکه میتونید درایو C رو عینا و با همون سایز و اطلاعات به هارد دوم منتقل کنید و یا حتی همه درایو ها رو . و فضای اضافی روهم بعدا به درایو دیگه ای تبدیل کنین ویا توسط نرم افزارهایی مثل Acronis Disk Director و یا Paragon Partition Manager به همون درایوها اضافه کنید.. البته شخصا توصیه میکنم که دو تا هارد رو روی یک سیستم دیگه بذارید و این کار رو انجام بدین. (البته روی همین سیستم در حال کار هم میشه که این کار رو بکنید و بعد هارد اول رو حذف کنید ولی اینکه روی یک سیستم دیگه این کار رو انجام بدید بهتره- در ضمن اگه ویندوزی که میخواهید روی اون این نرم افزارها رو نصب کنید ویندوز سورور باشه باید نسخه مخصوص ویندوز سرور نرم افزار رو نصب کنین.)
در مورد میرور ویندوز سرور هم الان مطمئن نیستم که بتونم جوابی بدم ولی من خودم با هردو این نرم افزارها این کاررو انجام دادهام وبدون مشکل بوده.

موفق باشید

mrm2007 January 6th, 2010 18:06

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله isar (پست 365993)
سلام

2 روزی میشه که در مرورگر موزیلا فایر فکس بنده مشکلاتی پیش اومده

مثلا وقتی در آدرس بار، لینکی رو تایپ میکنم و بعد Ctrl + Enter رو میزنم یا Enter خالی میزنم هیچ عکس العملی نشون نمیده. فقط میتونم روی لینکها کلیک کنم و از بوکمارکها استفاده کنم.
وقتی یک صفحه وب باز میشه، در آدرس بار، آدرس سایت نوشته نمیشه.
وقتی روی یک لینک راست کلیک میکنم و Open Link in New Tab رو میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته.

:cry::cry::(:(

توروخدا نگید باید پاک کنم و دوباره نصبش کنم :cry:

با سلام

آیا فایرفاکستون از طریق آپدیت خودش به ورژن 3.5 ویا بالاتر رفته (از ورژن 3)؟ اگه اینطوره اول addon هارو همشو غیرفعال کنین ببینین درست میشه یا نه! معمولا یکی از addon ها مشکل سازه که باید اونو پیدا کنین. اگه نشد که باید دوباره نصب کنین. برای نصب دوباره هم از این برنامه favbackup که میتونه از بوک مارکها بک آپ و بعد دوباره اونها رو برگردونه تهیه کنه استفاده کنید تا یک مقدار کارتون کمتر بشه.

در مورد این برنامه هم بگم قابل استفاده برای تمام مروگرهاست.
PHP Code:

http://www.favbrowser.com/backup/ 

موفق باشید

timkal January 7th, 2010 04:55

سلام
نکته دیگری که باید در مورد فایرفاکس بدانید اینست که بعد از نسخه 3.5 و بالاتر نیاز به نسخه اپدیت شده جاوا دارید
در غیر اینصورت برخی مشکلات بروز خواهد کرد.متاسفانه شرکت سان بیش از دو سال است که برای کاربران ایرانی
اجازه هیچکونه اپدیتی را نمی دهد و باید از سایتهای دیگر داونلود نمایید.اخرین نسخه جاوا 1.6.0.17 میباشد که در بیشتر
سایتهای دانشگاهی و یا سایتهای دانلود وجود دارد.نکته بسیار مهم اینست که باید فایلی را که در حدود15 مگابایت است
را دانلود کنید نه نسخه ای که در حدود 10مگابایت میباشد زیرا این فایل هنگام نصب به سایت شرکت سان متصل میشود
و انها اجازه ادامه دانلود را بشما نمیدهند.فایل اول کامل بوده و نیازی به سایت سان ندارد فقط باید توجه کنید که در هنگام
نصب تمامی برنامه ها را بسته و از اینترنت خارج شوید و پس از اتمام رایانه خود را ری استارت کرده و بعدا وارد اینترنت شوید.برای اگاهی از نسخه جاوا در کنترل پانل بر روی جاوا کلیک کرده و در قسمت about نسخه موجود را ببینید.سایت
زیر اخرین نسخه جاوا را ارائه میدهد و براحتی میتوانید اپدیت نمایید.
http://it.cas.psu.edu/260.htm#2

isar January 7th, 2010 12:55

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله timkal (پست 366840)
سلام
نکته دیگری که باید در مورد فایرفاکس بدانید اینست که بعد از نسخه 3.5 و بالاتر نیاز به نسخه اپدیت شده جاوا دارید
در غیر اینصورت برخی مشکلات بروز خواهد کرد.متاسفانه شرکت سان بیش از دو سال است که برای کاربران ایرانی
اجازه هیچکونه اپدیتی را نمی دهد و باید از سایتهای دیگر داونلود نمایید.اخرین نسخه جاوا 1.6.0.17 میباشد که در بیشتر
سایتهای دانشگاهی و یا سایتهای دانلود وجود دارد.نکته بسیار مهم اینست که باید فایلی را که در حدود15 مگابایت است
را دانلود کنید نه نسخه ای که در حدود 10مگابایت میباشد زیرا این فایل هنگام نصب به سایت شرکت سان متصل میشود
و انها اجازه ادامه دانلود را بشما نمیدهند.فایل اول کامل بوده و نیازی به سایت سان ندارد فقط باید توجه کنید که در هنگام
نصب تمامی برنامه ها را بسته و از اینترنت خارج شوید و پس از اتمام رایانه خود را ری استارت کرده و بعدا وارد اینترنت شوید.برای اگاهی از نسخه جاوا در کنترل پانل بر روی جاوا کلیک کرده و در قسمت about نسخه موجود را ببینید.سایت
زیر اخرین نسخه جاوا را ارائه میدهد و براحتی میتوانید اپدیت نمایید.
http://it.cas.psu.edu/260.htm#2

دست شما درد نکنه. درست شد:)

خدا رو شکر که محتاج نصب مجدد نشدیم وگرنه کی حوصله داشت دوباره این همه چیز میز رو پیدا کنه و روش سوار کنه :blush:

albertini January 7th, 2010 22:03

برای اینکه بفهمیم مثلا خط HKEY_CLASSES_ROOT\TypeLib\{41198BC2-495F-A87E-6778-ED53D8DC29D8}

در ریجستری مربوط به کدام نرم افزار است راهی وجود د ارد؟

با تشکر.

ساعت جاري 16:02 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.