انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=15)
-   -   انتقادها و پيشنهادها (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=1195)

behrouz-fx November 23rd, 2008 20:31

با عرض سلام و احترام
با توجه به اهمیت فوق العاده ثبت تریدهای روزانه و مطالعه مجدد و نتیجه گیری ، پیشنهاد میکنم در صورت امکان بخشی با عنوان دفتر روزانه یا تریدینگ ژورنال ایجاد شود و برای افرادی که تمایل دارند ، صفحه ای اختصاصی با دسترسی محدود ایجاد شود. البته اینکار در سایت همسایه قبلا انجام شده است.
با تشکر

محمد اقا November 27th, 2008 14:41

چرا از دیروز هر وقت که میخام به سایت سر بزنم باید از نو لاگین کنم ؟ ممنون میشم اگر مدیران یه بررسی کنن

*Samira* November 27th, 2008 15:34

چرا آیدی من از دیروز شده سرمه ای؟
اینو دوستش ندارم.. :(
همون قبلیه که آبی کمرنگ بود و می خوام...
در ضمن این خیلی هم بد رنگ و زشته! اصلا اصلا هم دوستش ندارم!
رنگ خودمو پسم بدین.. :(

AbarEnsan November 27th, 2008 16:22

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله *Samira* (پست 254613)
چرا آیدی من از دیروز شده سرمه ای؟
اینو دوستش ندارم.. :(
همون قبلیه که آبی کمرنگ بود و می خوام...
در ضمن این خیلی هم بد رنگ و زشته! اصلا اصلا هم دوستش ندارم!
رنگ خودمو پسم بدین.. :(

سلام:)
به جمع كاربران فعال خوش آمديد.
ID سرمه اي رنگ براي كاربران فعال به كار ميرود.

سبز باشيد.

Reza December 10th, 2008 00:43

با سلام

پستهای مرتبط با تاپیک ازدواج به تاپیک مربوطه منتقل شد.

از همه دوستان درخواست می کنم از ادامه این بحث خودداری کنند.

amir biz December 10th, 2008 01:01

آقا رضا چند روزه که آپشنهای روی باکس من که بتونم رنگ یا سایز رو تغییر بدم و یا اینکه عکس بذارم و یا لینک بدم کار نمیکنه .به نظر مشکل از کجاست ؟

Reza December 10th, 2008 08:23

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله amir biz (پست 260994)
آقا رضا چند روزه که آپشنهای روی باکس من که بتونم رنگ یا سایز رو تغییر بدم و یا اینکه عکس بذارم و یا لینک بدم کار نمیکنه .به نظر مشکل از کجاست ؟

لطفا دوباره تست و نتیجه را اعلام کنید.

mercury December 10th, 2008 10:57

با سلام خدمت مدیریت محترم سایت سرمایه
در تاپیک مربوط به بروکر fxstart من دو فایل پی دی اف مربوط به آموزش کار با وبمانی قرار دادم که دو تشکر داشت ولی در سیستم اعتبار دهی به من یک مربع خاکستری دادند که فکر می کنم مربع خاکستری یعنی کاستن از اعتبار حالا از شما خواهش می کنم پیگیری کنید که فایل PDF آموزشی وبمانی شایسته مربع خاکستری هست یا نه ؟
ممنون

Reza December 10th, 2008 11:05

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mercury (پست 261086)
با سلام خدمت مدیریت محترم سایت سرمایه
در تاپیک مربوط به بروکر fxstart من دو فایل پی دی اف مربوط به آموزش کار با وبمانی قرار دادم که دو تشکر داشت ولی در سیستم اعتبار دهی به من یک مربع خاکستری دادند که فکر می کنم مربع خاکستری یعنی کاستن از اعتبار حالا از شما خواهش می کنم پیگیری کنید که فایل PDF آموزشی وبمانی شایسته مربع خاکستری هست یا نه ؟
ممنون

با سلام

اعتبار منفی برای تمام کاربران(بجز مدیران) غیر فعال شده است. لذا هیچ کاربری نمی تواند به شما اعتبار منفی بدهد.

مربع خاکستری مربوط به کاربری است که به شما اعتبار مثبت داده، اما بدلیل تعداد پست کم کاربر مذکور، تاثیری در افزایش اعتبار شما نداشته است.

موفق باشید

xeroF December 10th, 2008 15:29

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله amir biz (پست 260994)

سلام
به احتمال زياد اشكال از مرورگر هست. چون من هم در حال حاضر دقيقا همين مشكل رو با IE دارم و چون فعلا حوصله نصب مجدد ويندوز رو ندارم و از طرفي به IE عادت دارم، براي خواندن پستها از IE‌ و براي ارسال از فايرفاكس استفاده مي كنم. مثل كساني كه دو تا عينك دارند. :laugh:
شما از يك مروگر ديگه استفاده كنيد اگر مشكل حل شد بايد ويندوز رو عوض كنيد.

amir biz December 10th, 2008 15:35

ممنون من از اکسپلورل استفاده کردم و اونجا این مشکلو نداشتم .دوباره اومدم از فایر فاکی استفاده کردم که درست شد .
ممنون از راهتماییتون .و با تشکر از آقا رضا.

ar460ash December 10th, 2008 16:28

کمبود تشکر

سلام

من تشکرهایی که میتونم بکنم خیلی زود تموم میشه:(
اقا میشه محدودیت تشکر رو بردارید؟
اصلا این محدودیت تشکر چه فایده ای داره؟(شاید همون پستی که خیلی ها از نظرشون بی اهمیته و بهش تشکر نمی دن پست خوبی باشه)

ممنون

eslami December 10th, 2008 19:27

انصافا سایتتون حرف نداره ، من همین امروز عضو شدم.

Sohrab_K December 12th, 2008 00:48

با سلام

مدیریت محترم لطفا به این پست رسیدگی کنید :

[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
با تشکر

blue_dream_1983 December 12th, 2008 00:56

دوست عزیز یک قسمتی هست برای هشدار دادن پست به مدیران یک مثلث قرمز رنگ هست در کنار هر پست روش نوشته شده " این نوشته ی نامناسب را به مدیران گزارش دهید" از این امکان میتونید برای گزارش دادن استفاده کنید جای پست زدن .البته یک بار هم که بزنید عمل می کند .

ساعت جاري 22:57 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.