انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=15)
-   -   سوال درباره امکانات و قابلیت‌های وب سایت (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=3584)

forexdoost July 5th, 2009 00:05

با سلام و احترام :
چرا در بعضي از پست ها هنگام ارسال پاسخ در قواعد ارسال نوشته شده كه شما نمي توانيد فايل ضميمه ارسال كنيد.ولي در بعضي از پستها من ميتوانم فايل ضميمه ارسال نمايم.
و ساعت جاري سايت سرمايه با ساعت رسمي هماهنگ نيست؟
با تشكر وامتنان

ARFX August 2nd, 2009 00:11

سلام

ببخشید، من یادمه یک تاپیک در مورد وارد کردن جدول در پستها داشتیم، من هر چی سعی می کنم پیداش نمی کنم. میشه راهنمایی کنید؟

ممنون

Reza August 2nd, 2009 13:24

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله ARFX (پست 333016)
سلام

ببخشید، من یادمه یک تاپیک در مورد وارد کردن جدول در پستها داشتیم، من هر چی سعی می کنم پیداش نمی کنم. میشه راهنمایی کنید؟

ممنون

با سلام

قرار دادن جدول در متن پست

ARFX August 9th, 2009 20:22

ممنون

من قبلا یک بار از این قابلیت استفاده کرده بودم منتها الان کدش رو نمی تونم ببینم. یادم نیست که سطرها چطور از هم جدا میشند. این نمونه ای که شما گذاشتید در واقع می تونه همه اش یک سطر باشه. میشه بیشتر راهنمایی کنید.

متشکرم.

mercury August 10th, 2009 16:25

درود

در تالار الیوت قصد ارسال موضوع جدید دارم ولی امکان باز کردن تاپیک جدید وجود ندارد.

البته با زدن دکمه موضوع جدید به صفحه مورد نظر می روم ولی بعد از اتمام نوشته موقع ارسال موضوع هیچ اتفاقی نمی افتد.

لازم به ذکر است که با هر دو مرورگر IE و FireFox امتحان کردم ولی نتیجه یکسان بوده است.

با تشکر

Reza August 11th, 2009 21:08

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله ARFX (پست 334299)
ممنون

من قبلا یک بار از این قابلیت استفاده کرده بودم منتها الان کدش رو نمی تونم ببینم. یادم نیست که سطرها چطور از هم جدا میشند. این نمونه ای که شما گذاشتید در واقع می تونه همه اش یک سطر باشه. میشه بیشتر راهنمایی کنید.

متشکرم.

با سلام

در لینکی که قرار دادم جدول دارای سه سطر و سه ستون هست. به همین صورت میشه تعداد سطرها و ستون ها را افزایش داد. لطفا مقداری در مثال دقت کنید. اگر مشکل حل نشد اعلام کنید.

با تشکر

Reza August 11th, 2009 21:09

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mercury (پست 334425)
درود

در تالار الیوت قصد ارسال موضوع جدید دارم ولی امکان باز کردن تاپیک جدید وجود ندارد.

البته با زدن دکمه موضوع جدید به صفحه مورد نظر می روم ولی بعد از اتمام نوشته موقع ارسال موضوع هیچ اتفاقی نمی افتد.

لازم به ذکر است که با هر دو مرورگر IE و FireFox امتحان کردم ولی نتیجه یکسان بوده است.

با تشکر

با سلام

بعد از زدن دکمه ی ارسال دقیقا چه اتفاقی می افتد؟ آیا با یک صفحه ی سفید مواجه می شوید؟

mercury August 11th, 2009 21:17

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Reza (پست 334644)
با سلام

بعد از زدن دکمه ی ارسال دقیقا چه اتفاقی می افتد؟ آیا با یک صفحه ی سفید مواجه می شوید؟

سلام آقا رضا

صفحه ای که میاد درست همان صفحه ای است که مثلاً زمانی که اینترنت قطع است IE اون صفحه رو میاره !

Reza August 11th, 2009 21:24

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mercury (پست 334648)
سلام آقا رضا

صفحه ای که میاد درست همان صفحه ای است که مثلاً زمانی که اینترنت قطع است IE اون صفحه رو میاره !

احتمالا مشکل به ارتباط اینترنت شما مربوط میشود.

شما پست اول تاپیک مورد نظرتان را در یکی از تاپیک های موجود درج کنید. سپس لینک پست و عنوان تاپیک مورد نظرات را برای من pm کنید. من پست شما را به یک تاپیک مستقل منتقل می کنم.

با تشکر

mercury August 11th, 2009 21:31

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Reza (پست 334650)
احتمالا مشکل به ارتباط اینترنت شما مربوط میشود.

شما پست اول تاپیک مورد نظرتان را در یکی از تاپیک های موجود درج کنید. سپس لینک پست و عنوان تاپیک مورد نظرات را برای من pm کنید. من پست شما را به یک تاپیک مستقل منتقل می کنم.

با تشکر

مثل اینکه در تالار الیوت یک تاپیک زیر خاکی با عنوانی شبیه به آنچه من می خواستم ایجاد کنم وجود داره !

فعلاً از همون استفاده می کنم و اگر احتیاج به ایجاد تاپیک جدید بود مزاحم شما می شوم.

ممنون

پ.ن: ولی فکر نکنم مشکل از اینترنت من باشه ! چون از نظر سرعت با اینکه به سرعت اسمیش یعنی 512 نمی رسه ولی سرعتی قابل قبول دارد.

WISHMASTER August 14th, 2009 12:36

با سلام به مدیران محترم سایت
تاپیک انتقادات و پیشنهادات قفل بود ، با اجازه اینجا پست می زنم.
راستش مدتیه ای میل های تبلیغاتی از طرف شرکت هایی که لوگوی تبلیغاتی شون تو سرمایه هست دریافت می کنم.
می خوام بدونم اینا ای میل های ما رو از کجا بدست آوردند؟ من که تا حالا فرم های اینا رو پر نکردم .
اگه اینا از طرف سرمایه فرستاده میشه ، من راضی نیستم. لطفاً رسیدگی بفرمایید

Reza August 14th, 2009 12:41

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله WISHMASTER (پست 335062)
راستش مدتیه ای میل های تبلیغاتی از طرف شرکت هایی که لوگوی تبلیغاتی شون تو سرمایه هست دریافت می کنم.
می خوام بدونم اینا ای میل های ما رو از کجا بدست آوردند؟ من که تا حالا فرم های اینا رو پر نکردم .

با سلام

سایت سرمایه ایمیل تبلیغاتی برای اعضاء ارسال نمی کند. مطمئن باشید ایمیل اعضا را نیز در اختیار هیچکس قرار نداده و نخواهد داد.

موفق باشید

rasputin August 14th, 2009 13:15

سلام آقا رضا

مشتاق دیدار :)

این مطلب برای من هم پیش اومده که البته فکر میکردم از طرف خود سایت هستش

البته مشکلی با این قضیه ندارم . ولی گفتم اطلاع بدم تا در جریان قرار بگیرید

ارادتمند

Reza August 14th, 2009 13:17

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله rasputin (پست 335071)
سلام آقا رضا

مشتاق دیدار :)

این مطلب برای من هم پیش اومده که البته فکر میکردم از طرف خود سایت هستش

البته مشکلی با این قضیه ندارم . ولی گفتم اطلاع بدم تا در جریان قرار بگیرید

ارادتمند

با سلام

لطفا این ایمیل رو برای من فوروارد کنید به آدرس (اینفو ات سرمایه دات کام) تا بررسی کنم. لطفا آدرس فرستنده اصلی رو حذف نکنید.

با تشکر

mrm2007 August 14th, 2009 16:43

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله WISHMASTER (پست 335062)

با سلام

اگر شما در قسمت تنظیمات به منوی تنظیمات شخصی مراجعه بکنید , داخل اون یک گزینه ای هست به این نام :
کارت اطلاعات شخصی

وقتی این گزینه فعال باشد هرگاه یوزری به صفحه مربوط به شما مراجعه کند (با کلیک روی یوزر شما در یکی از پستهایی که دادین) این گزینه را میبیند :
vCard
Download vCard

با کلیک روی لینک مربوطه فایلی با پسوند vcf دانلود میشود که حاوی نام شما , نام شما درفروم (یوزر), ایمیل و تاریخ تولد شماست که این معمولا برای اوت لوک استفاده میشود ولی شما اگر با Notepad هم اونو باز کنید اطلاعاتش قابل خوندنه و دسترسیه

با توجه به این شما این گزینه را ظاهرا فعال کردین , این فایل از صفحه مربوط به اطلاعات یوزر شما قابل دانلوده و درنتیجه ایمیل شما هم به راحتی قابل دسترس برای همه. بهتره این گزینه رو غیر فعال کنید.

موفق باشید.

samoraie August 15th, 2009 20:43

سلام

می خواستم بدونم که توی کدوم قسمت از سایت می تونم در مورد اکسپرت سوال کنم

و توی کدوم قسمت از سایت می تونم درخواست بدم برام اکسپرت بنویسن

لطف می کنین آدرس رو برام اینجا بذارین :p

خیلی ممنون :)

elyas68 August 16th, 2009 01:03

سلام خدمت شما دوست عزيز
متاتریدر (MetaTrader)

فقط درخواست Expert

اکسپرتهای سودده !!!

اکسپرتهای منتخب و AutoTrading

samoraie August 16th, 2009 19:48

سلام

خیلی ممنون elyas68 :)

forexdoost August 20th, 2009 19:00

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله forexdoost (پست 327549)
با سلام و احترام :
چرا در بعضي از پست ها هنگام ارسال پاسخ در قواعد ارسال نوشته شده كه شما نمي توانيد فايل ضميمه ارسال كنيد.ولي در بعضي از پستها من ميتوانم فايل ضميمه ارسال نمايم.
و ساعت جاري سايت سرمايه با ساعت رسمي هماهنگ نيست؟
با تشكر وامتنان

با سلام و احترام :
از اون موقع تا اين موقع در هيچ پستي نمي توانم چارت يا فايلي ضميمه نمايم.:(
علت را توضيح دهيد ممنون ميشوم.
با تشكر

Reza August 20th, 2009 21:33

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله forexdoost (پست 336447)
با سلام و احترام :
از اون موقع تا اين موقع در هيچ پستي نمي توانم چارت يا فايلي ضميمه نمايم.:(
علت را توضيح دهيد ممنون ميشوم.
با تشكر

با سلام
برای ضمیمه کردن فایل لازم است 30 پست در سایت داشته باشید. دسترسی شما را تنظیم کردم.

برای تنظیم ساعت این تاپیک را ببینید: تنظیم نمایش زمان بر اساس ساعت رسمی کشور

mercury August 23rd, 2009 20:00

پیشنهاد

سلام

می خواستم این مورد رو در تاپیک انتقادها و پیشنهادها مطرح کنم که تاپیک مورد نظر قفل بود و من مجبور شدم در

این تاپیک پست بزنم.

چرا سرمایه به عنوان اولین و بزرگترین فروم فارسی زبان در زمینه فورکس از یک تقویم اقتصادی بی بهره است ؟!

درست مثل خیلی از فروم های خارجی و جدیداً داخلی چرا نباید شاخص های مهم اقتصادی رو روزانه در فروم

داشته باشیم ؟!

همچنین به عنوان مثال نرخ بهره کشورهای مختلف ؟!

این دو موردی که عرض کردم به نظر من هم به قول اون کاراکتر تبلیغاتی کلاس داره و هم دیگه دوستان مجبور نیستند

به فروم های دیگه سرکشی کنند !

در ضمن در این دنیای رقابتی هر چقدر خود را با تغییرات سازنده هماهنگ کنیم و حتی با خلاقیت جلو بزنیم موفقیت

آینده خود را تضمین کرده ایم.

با تشکر

mrm2007 August 23rd, 2009 20:54

با سلام

یک سوال داشتم :
میخواستم ببینم که چرا امضا من در زیر پستهایم نمایش داده نمیشود؟ (امضا یک عکس است)
(تنظیمات رو هم چک کردم برای نمایش امضا - ظاهرا مشکلی نیست)

mamall August 25th, 2009 23:42

پاسخ پست

با سلام

دوستان چطور بايد متوجه بشيم كه به پست ما پاسخ

داده شده است يا نه

البته به جز مراجعه مستقيم به پست

Hamed2420 August 26th, 2009 08:20

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mamall (پست 337266)
با سلام

دوستان چطور بايد متوجه بشيم كه به پست ما پاسخ

داده شده است يا نه

البته به جز مراجعه مستقيم به پست

سلام
يك راهش اين هست كه در تاپيك مورد نظرتون مشترك بشيد. با اينكار براتون ايميل ارسال ميشه و شما متوجه ميشيد كه در اون تاپيك يك پست ارسال شده.

البته اين روش عيناً پاسخ سوال شما نيست ولي خوب بد هم نيست ;)

mamall August 26th, 2009 09:10

پاسخ پست

با سلام
ضمن تشكر از پاسخ شما

در اين روش حجم ايميل ها بالا ميره

در عين حال عدم اطلاع و عدم تشكر

از پاسخ دهنده نيز ممكنه موجب سوء تفاهم بشه

mercury August 28th, 2009 12:46

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mercury (پست 336955)
سلام

می خواستم این مورد رو در تاپیک انتقادها و پیشنهادها مطرح کنم که تاپیک مورد نظر قفل بود و من مجبور شدم در

این تاپیک پست بزنم.

چرا سرمایه به عنوان اولین و بزرگترین فروم فارسی زبان در زمینه فورکس از یک تقویم اقتصادی بی بهره است ؟!

درست مثل خیلی از فروم های خارجی و جدیداً داخلی چرا نباید شاخص های مهم اقتصادی رو روزانه در فروم

داشته باشیم ؟!

این دو موردی که عرض کردم به نظر من هم به قول اون کاراکتر تبلیغاتی کلاس داره و هم دیگه دوستان مجبور نیستند

در ضمن در این دنیای رقابتی هر چقدر خود را با تغییرات سازنده هماهنگ کنیم و حتی با خلاقیت جلو بزنیم موفقیت

با تشکر

به به !

می بینم که چقدر از این پیشنهاد استقبال شده !!

یعنی هیچکس توی این سایت علاقه ای به اخبار و رویدادهای بنیادی نداره ؟!!!!!!!

Reza August 28th, 2009 12:49

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله mercury (پست 336955)
سلام

این تاپیک پست بزنم.

داشته باشیم ؟!

با تشکر

با سلام

در حال برنامه ریزی هستیم و امیدوارم بتوانیم بزودی تقویم اقتصادی را در سایت سرمایه داشته باشیم.(البته قولی نمی دهم.)

با تشکر

Ali Tavakoli August 29th, 2009 13:23

سلام آقا رضا

طاعات و عبادات قبول

مشکل بنده و چندی دیگر از دوستان اینه که نمی توانیم در تالار عمومی فارکس تاپیک جدید ایجاد کنیم . بعد از نوشتن موضوع جدید

بعد از ارسال به صفحه ای نامشخص می رود و هیچ تاپیکی ایجاد نمی شود .

ممنون می شویم این مشکل را حل فرمایید .

با تشکر

mamall August 29th, 2009 22:17

تاپيك

با سلام

دوستان راهي وجود داره كه بشه يه تاپيك رو بطور كامل و يه جا ذخيره كرد تا بعد در حالت افلاين مطالعه بشه

Reza August 30th, 2009 09:03

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Ali Tavakoli (پست 338073)
سلام آقا رضا

طاعات و عبادات قبول

مشکل بنده و چندی دیگر از دوستان اینه که نمی توانیم در تالار عمومی فارکس تاپیک جدید ایجاد کنیم . بعد از نوشتن موضوع جدید

بعد از ارسال به صفحه ای نامشخص می رود و هیچ تاپیکی ایجاد نمی شود .

ممنون می شویم این مشکل را حل فرمایید .

با تشکر

با سلام

آیا بعد از ارسال با یک صفحه سفید و خالی مواجه می شوید؟
اگر خیر، لطفا عکسی از صفحه بگیرید که آدرس صفحه نیز مشخص باشد و به ایمیل (اینو ات سرمایه دات کام) ارسال کنید تا بررسی کنم.
اگر بله، متاسفانه این مشکل گاهی مشاهده می شود و هنوز به نتیجه نهایی نرسیدم که ایراد از سایت است یا دلیل دیگری دارد. معمولا اگر چند ساعت دیگر سعی کنید مشکل برطرف می شود. اگر نشد، لطفا پست اول تاپیک جدیدتان را در یکی از تاپیک های موجود درج کنید و لینک پست و عنوان تاپیک مورد نظرتان را برای من PM کنید تا پست شما را به یک تاپیک مستقل منتقل کنم.

با تشکر

moha August 30th, 2009 20:49

سلام آ رضا
چرا حجم صفحات سایت این همه بالاست
این مورد برای بعضی ها مثل من که اینترنت زغالی داریم و قیمت ترافیک در شهرمون بالاست مهمه
میشه یه کاری کنین؟

Reza August 30th, 2009 21:34

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله moha (پست 338283)
سلام آ رضا
چرا حجم صفحات سایت این همه بالاست
این مورد برای بعضی ها مثل من که اینترنت زغالی داریم و قیمت ترافیک در شهرمون بالاست مهمه
میشه یه کاری کنین؟

با سلام

اگر از اینترنت dial-up استفاده می کنید، پیشنهاد می کنم از فایرفاکس و همچنین از add-ons هایی استفاده کنید که نمایش تصاویر و فلش را متوقف کند. در این صورت حجم صفحات تا حدی کاهش خواهد یافت. برای اطلاع بیشتر و طرح سوال در این زمینه به این تاپیک مراجعه کنید: Firefox Add-ons

saeedm24 September 4th, 2009 11:53

برای بنده هم حجم صفحات زیاد است وبرای بازکردن دچار کلی مشکلم

arteshbod September 4th, 2009 21:23

سلام و درود

بعضی وقتها پیش میاد که چند روزی در سایت حضور نداریم ولی میخواهیم چند روز بعد که به سایت دسترسی پیدا میکنیم بدانیم

که در هر تاپیکی چه پستهایی زده شده است و چه مباحثی مطرح شده است قطعا مشترک شدن در همه ی تاپیکها امکانپذیر

نیست

ایا امکان دارد پستهای 24 ساعت گذشته یا هفته ی گذشته را در یک لیست ببینیم ؟

یا مثلا به ارشیو پستهای روز 5 شهریور دسترسی داشته باشیم ؟

با تشکر

arteshbod September 4th, 2009 22:03

سلام و درود

دست شما بابت چت روم درد نکنه واقعا لازم بود .

حالا چجوری کار میکنه ؟ من وقتی کلیک میکنم صفحه ی اول میاد .

با تشکر

Reza September 4th, 2009 23:39

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله arteshbod (پست 339210)
سلام و درود

بعضی وقتها پیش میاد که چند روزی در سایت حضور نداریم ولی میخواهیم چند روز بعد که به سایت دسترسی پیدا میکنیم بدانیم

که در هر تاپیکی چه پستهایی زده شده است و چه مباحثی مطرح شده است قطعا مشترک شدن در همه ی تاپیکها امکانپذیر

نیست

ایا امکان دارد پستهای 24 ساعت گذشته یا هفته ی گذشته را در یک لیست ببینیم ؟

یا مثلا به ارشیو پستهای روز 5 شهریور دسترسی داشته باشیم ؟

با تشکر

با سلام

از گزینه های ارسالهای جدید و نوشته های امروز استفاده کنید.

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله arteshbod (پست 339220)
سلام و درود

دست شما بابت چت روم درد نکنه واقعا لازم بود .

حالا چجوری کار میکنه ؟ من وقتی کلیک میکنم صفحه ی اول میاد .

با تشکر

اگر هنوز مشکل دارید اعلام کنید.

با تشکر

Hosein Jun September 9th, 2009 17:07

با سلام خدمت آقا رضا مدير محترم سايت
بعضي مواقع پيش مياد كه پست هاي اشتباهي ايجاد ميشه و ما مجبور ميشيم بجاي حذف پست اونو ويرايش كنيم و بجاش نقطه چين بگذاريم!
آيا امكان اضافه كردن تبي بعنوان حذف پست وجود داره كه اين مشكل رو بشه برطرف كرد؟
ممنون

Reza September 9th, 2009 23:00

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Hosein Jun (پست 339976)
با سلام خدمت آقا رضا مدير محترم سايت
بعضي مواقع پيش مياد كه پست هاي اشتباهي ايجاد ميشه و ما مجبور ميشيم بجاي حذف پست اونو ويرايش كنيم و بجاش نقطه چين بگذاريم!
آيا امكان اضافه كردن تبي بعنوان حذف پست وجود داره كه اين مشكل رو بشه برطرف كرد؟
ممنون

با سلام به جناب حسین

در اینگونه موارد می توانید با استفاده از دکمه http://forum.sarmaye.com/images/buttons_msn/report.gif پست را گزارش کنید تا توسط مدیران حذف شود.

با تشکر

Easa September 16th, 2009 04:38

سلام

من هر کاری میکنم نمیتونم تشکر کنم اصلا جایی دکمه ای چیزی نیست، خیلی سعی کردم، چیکار باید بکنم 2 روزه دارم میگردم :(

erfanfx September 16th, 2009 09:08

چون ارسالهای شما کمتر از 30 تا است یا اینکه کمتر از 15 روز از ثبت نام شما گذشته .
من خودمم مشکل شما رو داشتم . اینقدر پست زدم تا بالاخره این تشکر جون پیداش شد .

aisan September 23rd, 2009 17:36

با سلام
میشه منو راهنمایی کنید که چگور می تونم تصویر در پست قرار بدم

Mohsen Rajabi September 30th, 2009 14:13

سلام
آقا رضا وقتی میخواهم با نام کاربری ام وارد سایت بشوم باید چند بار Login کنم تا وارد شود
و بعد از ورد هم اگر چند دقیقه بگذرد دوباره نام کاربری ام logout میشود

ممنون میشوم راهنمایی کنید

Reza October 1st, 2009 00:50

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Mohsen Rajabi (پست 343553)
سلام
آقا رضا وقتی میخواهم با نام کاربری ام وارد سایت بشوم باید چند بار Login کنم تا وارد شود
و بعد از ورد هم اگر چند دقیقه بگذرد دوباره نام کاربری ام logout میشود

ممنون میشوم راهنمایی کنید

با سلام

من مشکلی در سایت نمی بینم. لطفا شما یکبار کوکی ها را پاک کنید. شاید مشکل برطرف شود.

isar October 18th, 2009 18:57

1. Your signature cannot be longer than 250 characters including BB code markup.

لطفا در مورد ارور بالا توضیح بفرمایید. این ارور هنگامی که میخوام یک امضا ثبت کنم داده میشه.

با تشکر

tlash October 23rd, 2009 16:31

با سلام

وقتی توی یکی از تا پیکهای سر مایه یک شماره می دن و میگن به این پست مراجعه کن چطور می شه پیداش کرد؟

Ali Tavakoli October 26th, 2009 09:10

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله isar (پست 347592)
  1. Your signature cannot be longer than 250 characters including BB code markup.

لطفا در مورد ارور بالا توضیح بفرمایید. این ارور هنگامی که میخوام یک امضا ثبت کنم داده میشه.

با تشکر

سلام ایثار جان

این پیغام میگه که امضای شما نباید بیش از 250 کارکتر ( حرف ) باشد .امضاء خودتون رو کوتاه تر کنید مشکل حل میشه . ;)

hoseintaheri October 26th, 2009 13:37

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله tlash (پست 349101)
با سلام

وقتی توی یکی از تا پیکهای سر مایه یک شماره می دن و میگن به این پست مراجعه کن چطور می شه پیداش کرد؟

شماره ی پست شما در این تاپیک 245 است

گوشه ی سمت چپ

aisan October 26th, 2009 14:37

با سلام میشه بفرمایید با وجود تعداد پست پایین چگونه می توان تصویر ارسال کرد

isar October 26th, 2009 14:53

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله aisan (پست 349870)
با سلام میشه بفرمایید با وجود تعداد پست پایین چگونه می توان تصویر ارسال کرد

سلام

عکس مورد نظر رو در این سایت http://forexrainbow.com/index.php آپلود کنید.
سپس لینک آخر رو ( Direct ) کپی کرده و در بخش ( قرار دادن تصویر ) قرار دهید.

aisan October 26th, 2009 14:59

من نیز همین کارو انجام دادم و آدر س عکس آپلود شده را در بخش {قرار دادن تصویر} کپی کردم اما متا سفانه تصویری ارسال نشد

ساعت جاري 17:27 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.