انجمن‌های سرمایه

انجمن‌های سرمایه (https://forum.sarmaye.com/index.php)
-   پیشنهادات و انتقادات (Suggestion and Feedbacks) (https://forum.sarmaye.com/forumdisplay.php?f=15)
-   -   انتقادها و پيشنهادها (https://forum.sarmaye.com/showthread.php?t=1195)

s.mohammad July 20th, 2008 21:58

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله trendfinder (پست 209921)
آیا امکانش هست یک تاپیک با این مضمون و هدف زده بشه :
جدولی آماری در رابطه با نتایج سیستمهای مطرح شده در تالار سیستمها و روشهای معامله
این کار هم وقت گیره و هم تخصصی و باید چند نفر به صورت گروهی این کار رو انجام بدن و هر دو هفته یک بار آپدیت بشه
چند خصوصیت داره:
نشون میده کدوم سیستم موفق تره
کسانی که سیستم طراحی میکنن بیشتر به این فکر میافتند که سیستمشون رو بهینه کنند
کسانی هم که به فکر تهیه یک سیستم خوب هستند راحت تر میتونند سیستمشون رو انتخاب کنند و از بسیاری سردرگمی ها جلوگیری میشه
و ...
اگر کسی با این پیشنهاد موافقه و وقت لازم رو هم در اختیار داره ، به فکر تهیه جدول و برنامه ریزی باشیم.

ارادتمند

با سلام

پيشنهاد جالبي به نظر مياد .
بنده هم تا جايي كه بتونم براي همكاري آماده ام .

:happy:

AmirBabak July 21st, 2008 03:58

طبق روال سایت، یک کاربر تازه عضو شده ، با عبارت Junior Member شناخته می شود تا تعداد پستهای وی به عدد 30 برسد. اینجاست که عنوان وی Member میگردد.اگر تعداد پست ها به 100 برسد وی دارای عنوان Senior Member خواهد گشت.
حالا که پستهای غیر تخصصی از شمارش ساقط شده ، پیشنهادی به ذهنم رسید که تقدیم میکنم:

عنوان Senior Member آخرین درجه یک کاربر نباشد.

مثلاً برای 1000 پست به بالا عنوان " کاربر محوری سایت" و برای 5000 پست به بالا عنوانی دیگر میتواند در نظر گرفته شود.(البته من باب مثال عرض کردم)

Extacy July 21st, 2008 18:08

با سلام.

یه پیشنهاد داشتم از مدیر سایت.

اگر امکان داره یه تالار جداگانه برای نظرسنجی ایجاد کنید و تمام تاپیکهای نظرسنجی موجود در سایت رو به اونجا منتقل کنید تا دسترسی به اینجور تاپیکها آسونتر باشه !

در صورتیکه امکان همچین کاری نیست ممنون میشم یک توضیح بدید و دلیلش رو بیان کنید !

با تشکر.

Reza July 21st, 2008 23:01

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Extacy (پست 210380)
با سلام.

یه پیشنهاد داشتم از مدیر سایت.

اگر امکان داره یه تالار جداگانه برای نظرسنجی ایجاد کنید و تمام تاپیکهای نظرسنجی موجود در سایت رو به اونجا منتقل کنید تا دسترسی به اینجور تاپیکها آسونتر باشه !

در صورتیکه امکان همچین کاری نیست ممنون میشم یک توضیح بدید و دلیلش رو بیان کنید !

با تشکر.

با سلام و تشکر از پیشنهاد شما

از نظر فنی این امکان وجود ندارد که کاربران را ملزم کنیم در یک تالار خاص فقط تاپیکهای دارای نظرسنجی ایجاد کنند.

ضمنا وضعیت فعلی (ایجاد هر نظرسنجی در تالار متناسب با موضوع نظرسنجی) بهتر از تجمع تمام نظرسنجی ها در یک تالار به نظر می رسد.

با احترام

Mostafa.Nasiri July 25th, 2008 20:36

سلام

راستش نمی دونم که این پیشنهاد را قبلا کسی عنوان کرده یا نه

اگر شکلکهای سایت را به صورت شکلکهای یاهو مسنجر قرار بدهید به نظر من خیلی قشنگتر میشه
کمااینکه سایت همسایه این کار را انجام داده :

http://i33.tinypic.com/zlik7.jpg

با تشکر

lastnight19 July 26th, 2008 09:48

ممکنه دکمه تشکر رو در همه تالارها فعال کنید، بنظر من غیر از تشکر این دکمه جهت گرفتن آمار و اینکه چقدر یک پست تونسته تاثیر بذاره می تونه کاربرد داشته باشه.

trendfinder July 27th, 2008 15:00

درود
آقا رضا
ضمن خسته نباشید "ایجاد تالار اختصاصی برای تست و بهینه سازی سیستمها" در چه مرحله ایه؟
ارادتمند

Reza July 27th, 2008 15:28

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Mostafa.Nasiri (پست 211458)
سلام

راستش نمی دونم که این پیشنهاد را قبلا کسی عنوان کرده یا نه

اگر شکلکهای سایت را به صورت شکلکهای یاهو مسنجر قرار بدهید به نظر من خیلی قشنگتر میشه
کمااینکه سایت همسایه این کار را انجام داده :

http://i33.tinypic.com/zlik7.jpg

با تشکر

با سلام و تشکر از پیشنهاد شما

شکلکهای فعلی سایت هم هم زیاد بد نیستند. اما اگر اکثر دوستان شکلکهای یاهو را پی پسندند امکان جایگزینی وجود دارد.

با احترام

Reza July 27th, 2008 15:29

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله lastnight19 (پست 211534)
ممکنه دکمه تشکر رو در همه تالارها فعال کنید، بنظر من غیر از تشکر این دکمه جهت گرفتن آمار و اینکه چقدر یک پست تونسته تاثیر بذاره می تونه کاربرد داشته باشه.

با سلام

با معرفی رسمی سیستم اعتباردهی، فعال شدن مجدد دکمه تشکر در تالارهای غیر تخصصی بررسی خواهد شد.

با احترام

Reza July 27th, 2008 15:31

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله trendfinder (پست 211746)
درود
آقا رضا
ضمن خسته نباشید "ایجاد تالار اختصاصی برای تست و بهینه سازی سیستمها" در چه مرحله ایه؟
ارادتمند

با سلام

اجرای این ایده در کنار محاسن، دارای ایراداتی هست. در حال بررسی این ایده و همچنین ایده های دیگر هستیم که با بازگشت جناب رهجو از سفر، نتیجه نهایی اعلام خواهد شد.

با احترام

Mohsen July 27th, 2008 23:16

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Mohsen (پست 165391)
سلام

آقا رضا ضمن عرض خسته نباشيد خدمت شما

در سايت www.forexfactory.com در صفحه ي اصلي و بالاي ستون سمت چپ قسمتي وجود دارد كه در عكس زير مي بينيد :

ضميمه 31645

در اين قسمت اگر روي هريك از اسامي بازارها كليك كنيم نشان مي دهد كه بازار آيا باز است يا بسته و يا تا چند ساعت ديگر باز يا بسته مي شود .

با توجه به اينكه سيستم اين سايت هم vBulletin است ، آيا مي توانيم چنين باكسي را در كنار سايت خودمان هم داشته باشيم ؟

ممنون
موفق و شاد باشيد

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Reza (پست 165538)
با سلام به دوست عزیزم آقا محسن

این مورد بصورت پیش فرض در vBulletin وجود ندارد. سعی می کنم بررسی کنم که از چه طریقی این کار را انجام داده اند.

با تشکر

سلام

آقا رضا وقت بخير و خسته نباشيد

اين مورد فوق به نتيجه اي رسيد ؟

ممنون

Reza July 28th, 2008 09:00

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله Mohsen (پست 211843)
سلام

آقا رضا وقت بخير و خسته نباشيد

اين مورد فوق به نتيجه اي رسيد ؟

ممنون

با سلام به دوست عزیز جناب محسن

با عرض پوزش هنوز فرصت نکردم برای این مورد وقت بگذارم.

با احترام

pakan.p July 29th, 2008 17:19

1 ضميمه
سلام آقا رضا يه مشكل براي گزينه سرچ و كليد ميانبر وجود داره ممنون ميشم رسيدگي كنيد ( آيا قابل رفع هست؟)
زمان استفاده از اين گزينه ها تبليغات سايت روي اين قسمتها قرار ميگيره

xeroF July 29th, 2008 21:15

با سلام
من هم این مورد رو با IE چک کردم. ظاهرا مشکل فقط برای یکی از بنرها (وب مانی شرق) وجود داره.

با تجربه مختصری که من با phpbb دارم:
به نظر می رسد جدول یا لایه ای که این بنر در آن قرار گرفته روی جدول یا لایه مربوط به منوهای سایت هست. برای این کار باید لایه وب مانی شرق به زیر منوها منتقل شود.
البته من هنوز ویبولتین را تجربه نکرده ام. اخیرا نرم افزار را بدست آوردم ولی هنوز فرصت یادگیری پیش نیامده.
در phpbb دو فایل overallheader.php و overallfooter.php وجود دارد که این تنظیمات در آن انجام می شود. من در ویبولتین چنین فایلهایی را ندیدم. پس تنظیمات آن به گونه دیگری است.
اما از نگاه کاربردی شاید راه حل اورژانسی این باشد که تگ های (وب مانی شرق) درست مانند تگ های (ایران بورس آنلاین) تعریف و چیده شوند.
با تشکر

Reza July 29th, 2008 21:22

نقل قول:

نوشته اصلي بوسيله pakan.p (پست 212220)
سلام آقا رضا يه مشكل براي گزينه سرچ و كليد ميانبر وجود داره ممنون ميشم رسيدگي كنيد ( آيا قابل رفع هست؟)
زمان استفاده از اين گزينه ها تبليغات سايت روي اين قسمتها قرار ميگيره

با سلام

بنر مربوطه را منتقل کردم و حداکثر تا یکساعت دیگر تغییرات اعمال و مشکل برطرف می شود.

در صورت مشاهده مجدد مشکل لطفا اعلام کنید.

با تشکر

ساعت جاري 15:00 با تنظيم GMT +4.5 مي باشد.